Paieška pagal transporto priemonių
Autodalių katalogas

VALEO Uždegimo žvakė veržliarakčio dydis: 21

Atsiliepimai (0)
Uždegimo žvakė RL11HC (veržliarakčio dydis: 21 | tarpas tarp elektrodų [mm]: 0,8) pirkti pigūs thumb?id=7136123&lng=lt&ccf=94077797

2,88

Įskaitant 21% PVM, Pristatymas
Prieinama
Pristatymas per 2-3 darbo dienas
  • Kodas: 246857
  • Gamintojas: VALEO
  • Tipą:
- +
Prekė pridėta į jūsų krepšelį
VALEO Uždegimo žvakė
Uždegimo žvakė detalės
  • veržliarakčio dydis:   21 
  • sriegio ilgis [mm]:   19 
  • uždegimo žvakė:   1 æ įžemintas elektrodas 
  • tarpas tarp elektrodų [mm]:   0,8 
  • Svoris [kg]:   0,06 
  • užveržimo sukimo momentas nuo [Nm]:   20 
  • Priveržimo momentas iki [Nm]:   30 
  • Būklė: Jauns
OEM nuorodos numeris(-iai):
Gamintojų OE numeris
AUTOBIANCHI 7554444
CITROËN 59623Y
CITROËN 59623Z
CITROËN 59626E
DAIHATSU 9004851096000
FIAT 5984036
FIAT 71711639
FIAT 71711640
FIAT 71711806
FIAT 7554444
FIAT 7760382
FIAT 9FYSSR
FORD 5099742
FORD 5099768
HONDA 9807956846
HYUNDAI 1881108061
INNOCENTI 7700727383
KIA 1881108061
MAZDA 169018110
MITSUBISHI MS851233
NISSAN 22401V1416
PEUGEOT 596007
PEUGEOT 596008
PEUGEOT 59622A
PEUGEOT 59622Q
PEUGEOT 59622Y
PEUGEOT 59623Z
PEUGEOT 59625R
PEUGEOT 59625X
PEUGEOT 59626E
PEUGEOT 59626Y
PEUGEOT MDW000006R
PEUGEOT MDW000007R
RENAULT 7700727383
RENAULT 8671004046
RENAULT 8671016885
SUBARU 22401AA220
SUZUKI 0948200299
SUZUKI 948200299
VALEO RL11HC
VOLVO 270746
VOLVO 270747
VOLVO 271409
VOLVO 271415
VOLVO 3344473
VOLVO 3344899
Kiti tinkami produktai įrašytam OEM NUMERIUI:
FLENNOR
FG9002
BOSCH
0 250 202 020
BERU
Z20
BERU
Z15
BERU
Z27
BERU
GN912
BERU
GN016
NGK
1009
NGK
2268
NGK
4279
NGK
5274
NGK
6281
NGK
7822
VALEO
246179
BOSCH
0 242 235 541
BOSCH
0 242 235 663
BOSCH
0 242 235 707
BOSCH
0 242 240 521
BOSCH
0 242 240 592
HERTH+BUSS JAKOPARTS
J5711028
DENSO
DG-003
DENSO
IT20
DENSO
T20EPR-U
DENSO
T20TT
DENSO
W20EPR-U
DENSO
W20EPR-U11
DENSO
W20EX-U
DENSO
W20TT
DENSO
W22EPR-U
DENSO
W22TT
MAGNETI MARELLI
062000739304
MAGNETI MARELLI
062000740304
MAGNETI MARELLI
062110390312
MAGNETI MARELLI
062110400312
MAGNETI MARELLI
062900007304
FEBI BILSTEIN
13453
FEBI BILSTEIN
19099
SWAG
62 91 9099
VEMO
V99-14-0032
VEMO
V99-75-0011
VEMO
V99-75-0012
TOPRAN
720 280
VALEO
246857
VALEO
246852
VALEO
345102
CHAMPION
OE004/T10
CHAMPION
OE008/T10
DT
3.34181
CHAMPION
OE060/T10
CHAMPION
OE005/T10
CHAMPION
OE006/T10
CHAMPION
CH185/002
CHAMPION
OE018/T10
FEBI BILSTEIN
13452
EYQUEM
0911101125
DELPHI
HDS369
FAE
74151
LUCAS DIESEL
LP037
HIDRIA
13 721 731
DENSO
IT20TT
NGK
94811
STARK
SKSP-1990009
STARK
SKSP-1990011
STARK
SKSP-1990053
STARK
SKGP-1890022
RIDEX
686S0010
HIDRIA
H5 114
MAGNETI MARELLI
062000771304
CV PSH
485.003.075.500
NGK
5718
ERA
886003
HELLA
8EH 188 704-021
CHAMPION
CCH4151
CHAMPION
CH185
METZGER
H1 731
HIDRIA
H1 731
KAVO PARTS
IGP-6516
MASTER-SPORT
SZ-8-PCS-MS
MASTER-SPORT
U-SERIE-MS-13
STARK
SKSP-1990068
RIDEX
686S0069
STARK
SKSP-1990069
RIDEX
686S0070
BOSCH
0 242 235 529
MAPCO
7300
ALANKO
10441625
RIDEX
686S0012
RIDEX
686S0054
RIDEX
243G0023
CV PSH
485.003.075.000
KAMOKA
KP035
Klientai, kurie pirko šią prekę taip pat pirko:
Produkto įvertinimas

VALEO Uždegimo žvakė veržliarakčio dydis: 21



Įvertinti dabar

VALEO Uždegimo žvakė veržliarakčio dydis: 21.

INFODĖŽĖ

Nemokamas pristatymas

Kiekvienam pristatymui nuo 110 € prekių vertė
  • Uždegimo žvakė (RL11HC sriegio ilgis [mm]: 19) pristatymas su POSTNORD
  • Uždegimo žvakė (uždegimo žvakė: 1 æ įžemintas elektrodas RL11HC) pristatymas su GLS
  • RL11HC Uždegimo žvakė (Transporto priemonės numeris nuo: 400.001) nosūtīšana ar DHL
:

Saugus prisijungimas

Mokėjimo būdai
  • RL11HC Uždegimo žvakė transporto priemonės įranga: transporto priemonėms be oro pagalvės pirkti su PayPal apmokėjimo būdą
  • Uždegimo žvakė (transporto priemonę pagaminusi šalis: Japonija RL11HC) VALEO pirkti su VISA apmokėjimo būdą
  • Uždegimo žvakė (variklio kodas: M20B25M/G RL11HC) pirkti su MasterCard apmokėjimo būdą
  • Hypovereins Bank
Pirmadienis - Penktadienis: 09.00 - 19.00

KLIENTŲ KARŠTOJI LINIJA

+37052220699

Adresas

Josef-Orlopp-Straße 55
10365 Berlin Vokietija
Rodyti žemėlapyje