Paieška pagal transporto priemonių
Autodalių katalogas

VALEO Uždegimo žvakė veržliarakčio dydis: 21

Atsiliepimai (0)
Uždegimo žvakė RL11HC (veržliarakčio dydis: 21 | tarpas tarp elektrodų [mm]: 0,8) pirkti pigūs thumb?id=7136123&lng=lt&ccf=94077793

2,79

Įskaitant 21% PVM, Pristatymas
Prieinama
Pristatymas per 2-3 darbo dienas
  • Kodas: 246857
  • Gamintojas: VALEO
  • Tipą:
- +
Prekė pridėta į jūsų krepšelį
VALEO Uždegimo žvakė
Uždegimo žvakė detalės
  • veržliarakčio dydis:   21 
  • sriegio ilgis [mm]:   19 
  • uždegimo žvakė:   1 æ įžemintas elektrodas 
  • tarpas tarp elektrodų [mm]:   0,80 
  • svoris [kg]:   0,06 
  • užveržimo sukimo momentas nuo [Nm]:   20 
  • Priveržimo momentas iki [Nm]:   30 
  • Būklė: Jauns
OEM nuorodos numeris(-iai):
Gamintojų OE numeris
AUTOBIANCHI 7554444
CITROËN 59623Y
CITROËN 59623Z
CITROËN 59626E
DAIHATSU 9004851096000
FIAT 5984036
FIAT 71711639
FIAT 71711640
FIAT 71711806
FIAT 7554444
FIAT 7760382
FIAT 9FYSSR
FORD 5099742
FORD 5099768
HONDA 9807956846
HYUNDAI 1881108061
INNOCENTI 7700727383
MAZDA 169018110
MITSUBISHI MS851233
NISSAN 22401V1416
PEUGEOT 596007
PEUGEOT 596008
PEUGEOT 59622A
PEUGEOT 59622Q
PEUGEOT 59622Y
PEUGEOT 59623Z
PEUGEOT 59625R
PEUGEOT 59625X
PEUGEOT 59626E
PEUGEOT 59626Y
PEUGEOT MDW000006R
PEUGEOT MDW000007R
RENAULT 7700727383
RENAULT 8671004046
RENAULT 8671016885
SUBARU 22401AA220
SUZUKI 0948200299
SUZUKI 948200299
VALEO RL11HC
VOLVO 270746
VOLVO 270747
VOLVO 271409
VOLVO 271415
VOLVO 3344473
VOLVO 3344899
Kiti tinkami produktai įrašytam OEM NUMERIUI:
FLENNOR
FG9002
BOSCH
0 250 202 020
BERU
Z20
BERU
Z15
BERU
Z27
BERU
GN912
BERU
GN016
NGK
1009
NGK
2268
NGK
4279
NGK
5274
NGK
6281
NGK
7822
VALEO
246179
BOSCH
0 242 235 541
BOSCH
0 242 235 663
BOSCH
0 242 235 707
BOSCH
0 242 240 521
BOSCH
0 242 240 592
HERTH+BUSS JAKOPARTS
J5711028
DENSO
DG-003
DENSO
IT20
DENSO
T20EPR-U
DENSO
T20TT
DENSO
W20EPR-U
DENSO
W20EPR-U11
DENSO
W20EX-U
DENSO
W20TT
DENSO
W22EPR-U
DENSO
W22TT
MAGNETI MARELLI
062000739304
MAGNETI MARELLI
062000740304
MAGNETI MARELLI
062110390312
MAGNETI MARELLI
062110400312
MAGNETI MARELLI
062900007304
FEBI BILSTEIN
13453
FEBI BILSTEIN
19099
SWAG
62 91 9099
VEMO
V99-14-0032
VEMO
V99-75-0011
VEMO
V99-75-0012
TOPRAN
720 280
VALEO
246857
VALEO
246852
VALEO
345102
CHAMPION
OE004/T10
CHAMPION
OE008/T10
DT
3.34181
CHAMPION
OE060/T10
CHAMPION
OE005/T10
CHAMPION
OE006/T10
CHAMPION
CH185/002
CHAMPION
OE018/T10
FEBI BILSTEIN
13452
EYQUEM
0911101125
DELPHI
HDS369
FAE
74151
LUCAS DIESEL
LP037
HIDRIA
13 721 731
DENSO
IT20TT
NGK
94811
STARK
SKSP-1990009
STARK
SKGP-1890022
RIDEX
686S0010
HIDRIA
H5 114
MAGNETI MARELLI
062000773304
CV PSH
485.003.075.500
HELLA
8EH 188 704-021
CHAMPION
CCH4151
CHAMPION
CH185
METZGER
H1 731
HIDRIA
H1 731
KAVO PARTS
IGP-6516
MASTER-SPORT
SZ-8-PCS-MS
MASTER-SPORT
U-SERIE-MS-13
STARK
SKSP-1990068
RIDEX
686S0069
STARK
SKSP-1990069
RIDEX
686S0070
BOSCH
0 242 235 529
MAPCO
7300
ALANKO
10441625
RIDEX
243G0023
CV PSH
485.003.075.000
KAMOKA
KP035
164SPIDER MAESTROMINIMONTEGOA 112A 111Y103 SerijaKALOS LE BARONVOYAGER BXC25GSESPERO LANOSNEXIACUORE124126127128131132900ARGENTACINQUECENTO DUCATODUNAFIORINOPANDA REGATARITMO SEICENTO TEMPRATIPOUNOX 1/9CAPRICONSULECONOVANESCORTGRANADASCORPIO SIERRA TAUNUSACTY TNCIVICPRELUDEQUINTETSTAREXH100LANTRA PONYS-COUPESANTA FESONATA ELBAMIDI PIAZZAMAGENTIS 110111112NIVANOVASAMARADEDRADELTA Y DEFENDER DISCOVERY RANGE ROVER ECLAT323616626 818929 B SerijaE SerijaHECKFLOSSECOLTCORDIA GALANT L 200L300 / DELICALANCER CELESTELANCERSAPPORO SPACE WAGON FOUR FOURBLUEBIRD CHERRY DATSUN LAUREL PATHFINDER PATROL PICK UP PRAIRIE STANZA SUNNYURVANVANETTEASCONACAMPO CORSAKADETTMANTA OMEGAREKORD VECTRA309504505J5J9SPIDEREUROPA924928944PERSONA1118 19 21 9LAGUNASUPER 5200 2000-3500 Hatchback 800 MINI MK IFURAIBIZA MARBELLARONDA JUSTY LEONE SWIFT VITARAMURENARANCHOTAGORA350240340-360 440 K 460 L480 E 740 760 940YUGO
Uždegimo žvakė tinka šiems automobilių modeliams
Gamintojas/Modelis/TipasPagaminimo metai (nuo - iki)AGCilindrų darbinis tūrisCil.Variklio kodas
ALFA ROMEO 164 (164) 2.5 V609.19921632492 ccm6AR 66201
ALFA ROMEO SPIDER (916S_) 3.0 V6 (916S1)06.19951922959 ccm6AR 16101
AUSTIN Maestro (XC) 1.3 LS03.1983671273 ccm412 H
ROVER Maestro Hatchback 1.309.1990671273 ccm412 HE
ROVER Maestro Hatchback 1.309.1990691273 ccm412 HE
AUSTIN Mini Hatchback 1000 Mayfair08.198242998 ccm499 HC20P
AUSTIN Mini Hatchback 1000 Mayfair Sport09.198841999 ccm499 HD81
AUSTIN Montego Sedanas (XE) 2.004.19841011994 ccm420 HSC
AUSTIN Montego Sedanas (XE) 2.0 Mayfair04.19841131994 ccm420 H(EFI)
AUSTIN Montego Sedanas (XE) 2.0 Turbo04.19841501994 ccm420 HC85
AUSTIN Montego Universalas (XE) 2.0 HLI10.19841131994 ccm420 H
MG MONTEGO 2.0 Turbo10.19841501994 ccm420 HT
ROVER MONTEGO 2.0 GTi10.19881171994 ccm420 H
ROVER MONTEGO 2.0 i CAT12.19901021994 ccm420 H
ROVER MONTEGO Estate (XE) 2.0 GTI/LXI12.19901021994 ccm420 H
AUTOBIANCHI A 112 Hatchback 0.910.196944903 ccm4A112A 5.000
AUTOBIANCHI A 112 Hatchback 0.901.197645903 ccm4A112A 5.000
AUTOBIANCHI A 112 Hatchback 0.9 E01.197347903 ccm4A112A 5.000
AUTOBIANCHI A 112 Hatchback 0.9 Junior07.197542903 ccm4A112A 5.000
AUTOBIANCHI A 112 Hatchback 1.0 E,Elite,LX11.197748965 ccm4A112B1.000
LANCIA A 112 Hatchback 0.9 Junior (A112B/2)03.198140903 ccm4A112 B2.000
LANCIA A 112 Hatchback 1.0 LX03.198448965 ccm4A112 B1.000
AUTOBIANCHI A111 Sedanas 1.408.1969701438 ccm4124 BLC.000
AUTOBIANCHI Y10 Hatchback 1.3 i.e. GT06.1989731297 ccm4146A5.046
BMW 3 Sedanas (E30) 325 i X03.19861712494 ccm6M20 B25 (256K1)
CHEVROLET KALOS 1.403.2005831399 ccm4LX5(85CUL4)
DAEWOO KALOS (KLAS) 1.409.2002831399 ccm4F14S3
DAEWOO KALOS sedanas (KLAS) 1.411.2002831399 ccm4F14S3
CHRYSLER LE BARON kabrioletas 2.2 i Turbo09.19861772213 ccm4EDR
CHRYSLER LE BARON kabrioletas 2.5 i09.19861012501 ccm4EDM
CHRYSLER LE BARON kabrioletas 2.5 i Turbo01.19891522501 ccm4EDT
CHRYSLER LE BARON sedanas 2.2 i09.198994 ccm
CHRYSLER LE BARON sedanas 2.2 i Turbo09.19891772213 ccm4EDR
CHRYSLER LE BARON sedanas 2.5 i01.19891012501 ccm4EDM
CHRYSLER LE BARON sedanas 2.5 i Turbo01.19891522501 ccm4EDT
CHRYSLER VOYAGER II (ES) 2.5 i01.1991982501 ccm4K00
CHRYSLER VOYAGER II (ES) 2.5 i08.19901012501 ccm4K
CITROËN BX (XB-_) 19 GTi 16V09.19871581905 ccm4D6C (XU9J4)
CITROËN C25 autobusas (280_, 290_) 1.8 E07.1987691796 ccm4169 (XM7T)
CITROËN C25 autobusas (280_, 290_) 2.002.1991841971 ccm4170C (XN1T)
CITROËN C25 autobusas (280_, 290_) 2.0 E09.1981791971 ccm4170B (XN1T)
CITROËN C25 komercinis (280_, 290_) 1.811.1981681796 ccm4169 (XM7T)
CITROËN C25 komercinis (280_, 290_) 2.011.1981781971 ccm4170B (XN1T)
CITROËN C25 komercinis (280_, 290_) 2.002.1991841971 ccm4170C (XN1T)
CITROËN C25 komercinis (280_, 290_) 2.0 E09.1981791971 ccm4170B (XN1T)
CITROËN C25 plokščiadugnis / važiuoklė (280_, 290_) 2.011.1981781971 ccm4170A (XN1T)
CITROËN C25 plokščiadugnis / važiuoklė (280_, 290_) 2.001.1987841971 ccm4170C (XN1T)
CITROËN GS Break A 1.204.1973581222 ccm4G12/611
CITROËN GS Hatchback 1.204.1973581222 ccm4G12/611
DAEWOO ESPERO (KLEJ) 1.802.1995901796 ccm4C18LE
DAEWOO ESPERO (KLEJ) 1.802.1995951796 ccm4C18LE
DAEWOO ESPERO (KLEJ) 2.002.19951051998 ccm4C20LE
DAEWOO LANOS (KLAT) 1.305.1997751349 ccm4L13(82CUL4)
DAEWOO LANOS (KLAT) 1.505.1997861498 ccm4LX6(91CUL4)
DAEWOO LANOS sedanas (KLAT) 1.305.1997751349 ccm4A13SMS
DAEWOO LANOS sedanas (KLAT) 1.505.1997861498 ccm4LX6(91CUL4)
DAEWOO NEXIA (KLETN) 1.502.1995751498 ccm4G15MF
DAEWOO NEXIA sedanas (KLETN) 1.502.1995751498 ccm4G15MF
DAIHATSU CUORE I (L55, L60) 0.5 (L55)10.198027547 ccm2AB 30
DAIHATSU CUORE I (L55, L60) 0.6 (L60)08.198230617 ccm2AD 10
FIAT 124 Spider (124_) 1800 Sport (CS1)01.19721181756 ccm4132 AC1.000
FIAT 126 (126_) 65007.198124652 ccm2126 A1.048
FIAT 126 (126_) 70009.198726704 ccm2126 A2.048
FIAT 127 Hatchback (127_) 0.906.197145903 ccm4100 GL.000
FIAT 127 Hatchback (127_) 1.004.1977501049 ccm4127 A.000
FIAT 127 Hatchback (127_) 1.0 Sport07.1978701049 ccm4127 A1.000
FIAT 127 Panorama (127_) 1.001.1977501049 ccm4127 A.000
FIAT 128 Coupe (128_) 1.3 (AC)03.1972751290 ccm4128 AC.000
FIAT 128 Coupe (128_) 1.3 Berlinetta (AC)06.1975731290 ccm4128 AC.000
FIAT 128 Familiare (128_) 1.1 (AF)10.1969551116 ccm4128 A.000
FIAT 128 Familiare (128_) 1.3 (AF1)12.1974601290 ccm4128 A1.000
FIAT 128 Sedanas (128_) 1.103.1969551116 ccm4128 A.000
FIAT 128 Sedanas (128_) 1.3 Rally (AR)09.1971671290 ccm4128 AR.000
FIAT 128 Sedanas (128_) 1.3 Sport08.1974601290 ccm4128 A1.000
FIAT 131 Familiare / Panorama (131_) 1.3 Mirafiori (AF)03.1975541297 ccm4131 A6.000
FIAT 131 Familiare / Panorama (131_) 1.3 Mirafiori (AF)03.1975651297 ccm4131 A.000
FIAT 131 Familiare / Panorama (131_) 1.611.1980851585 ccm4131 C2.000
FIAT 131 Familiare / Panorama (131_) 1.6 CL (AF1)03.1975751585 ccm4131 A1.000
FIAT 131 Familiare / Panorama (131_) 2.0 Super01.19811131995 ccm4131 C4.000
FIAT 131 Sedanas (131_) 1.3 Mirafiori10.1974541297 ccm4131 A6.000
FIAT 131 Sedanas (131_) 1.3 Mirafiori10.1974651297 ccm4131 A.000
FIAT 131 Sedanas (131_) 1.3 Super Mirafiori03.1978781297 ccm4131 B.000
FIAT 131 Sedanas (131_) 1.4 Mirafiori11.1980701367 ccm4131 C1.000
FIAT 131 Sedanas (131_) 1.4 Super Mirafiori04.1981751367 ccm4131 C1.000
FIAT 131 Sedanas (131_) 1.6 (S)10.1974751585 ccm4131 A1.000
FIAT 131 Sedanas (131_) 1.6 Super03.1978971585 ccm4131 C3.000
FIAT 131 Sedanas (131_) 1.6 Super Mirafiori (A)03.1979981585 ccm4131 B1.000
FIAT 131 Sedanas (131_) 2.0 Super01.19811131995 ccm4131 C4.000
FIAT 132 (132_) 1.605.1977881585 ccm4132 C.000
FIAT 132 (132_) 1.603.1977901585 ccm4132 C6.000
FIAT 132 (132_) 1.601.1976981585 ccm4132 C.000
FIAT 132 (132_) 1.7 GLS (A1)04.19741071756 ccm4132 B1.000
FIAT 132 (132_) 1.7 GLS (A1)11.19751121756 ccm4132 B1.000
FIAT 132 (132_) 2.001.19761121995 ccm4132 C2.000
FIAT 132 (132_) 2.0 i.e.01.19801221995 ccm4132 C3.000
FIAT 900 T/E Panorama (200_) 0.901.197835903 ccm4100 GF 000
FIAT 900 T/E Pulmino (200_) 0.901.197835903 ccm4100 GF 000
FIAT Argenta (132_) 160004.1981981585 ccm4132 D.000
FIAT Argenta (132_) 1600 i.e04.1981901585 ccm4132 D.000
FIAT Argenta (132_) 200006.19781131995 ccm4132 C2.000
FIAT Argenta (132_) 2000 i.e.06.19811221995 ccm4132 C3.000
FIAT Argenta (132_) 2000 Volumex06.19841351995 ccm4132 C3.000
FIAT CINQUECENTO (170) 0.7 (170AA)12.199131704 ccm2170 A.000
FIAT CINQUECENTO (170) 0.7 i (170AD)07.199430704 ccm2170 A.046
FIAT CINQUECENTO (170) 0.9 (170AB)07.199141903 ccm4170 A1.000
FIAT CINQUECENTO (170) 0.9 i.e. (170AC)07.199141903 ccm4170 A1.046
FIAT CINQUECENTO (170) 0.9 i.e. S (170AF, 170CF)07.199140899 ccm41170 A1.046
FIAT DUCATO komercinis (280) 1.801.1982671796 ccm4169 B
FIAT DUCATO komercinis (280) 2.007.1985751971 ccm4170 B
FIAT DUCATO komercinis (280) 2.001.1982791971 ccm4XN 1T
FIAT DUCATO Panorama (280) 1.807.1982671796 ccm4XM7T
FIAT DUCATO Panorama (280) 2.001.1986751971 ccm4170 B
FIAT Duna Sedanas (146_) 60 1.101.1987581116 ccm4146 A6.000
FIAT Duna Sedanas (146_) 70 1.301.1987671301 ccm4146 A5.000
FIAT Duna Weekend (146_) 70 1.301.1987671301 ccm4146 A5.000
FIAT FIORINO (147) 1.001.1980501049 ccm4127 A.000
FIAT FIORINO (147) 1.012.1986561049 ccm4156 A.000
FIAT FIORINO (147) 1.1 6011.1986551116 ccm4146 A9.000
FIAT FIORINO komercinis (146) 60 1.105.1988541116 ccm4146 A9.000
FIAT FIORINO komercinis (146) 70 1.301.1988671301 ccm4146 A5.000
FIAT FIORINO komercinis (146) 70 i.e. 1.405.1994671372 ccm4146 D5.000
FIAT FIORINO komercinis (146) 75 i.e. 1.505.1988751499 ccm4149 C1.000
FIAT FIORINO Pick up (146) 1.301.1988671301 ccm4146 A5.000
FIAT FIORINO Pick up (146) 1.601.1994751581 ccm4146 D6.000
FIAT Fiorino Van (127_) 105001.1980501049 ccm4127 A.000
FIAT Fiorino Van (127_) 90010.197745903 ccm4100 GL.000
FIAT Panda Hatchback (141_) 100001.198550999 ccm4156 A3.000
FIAT Panda Hatchback (141_) 75001.198634770 ccm4156 A4.000
FIAT Panda Hatchback (141_) 80002.198134843 ccm4100 GL6.000
FIAT Panda Hatchback (141_) 90004.199240899 ccm41170 A1.046
FIAT Panda Hatchback (141_) 90010.198045903 ccm4100 GL3.000
FIAT Panda Hatchback (141_) 95009.198248965 ccm4A 112 B1.054
FIAT Panda Hatchback (141_) 950 4x409.198348965 ccm4A 112 B1.054
FIAT PANDA Van (141_) 75001.198634769 ccm4141 B.000
FIAT REGATA (138) 100 Super 1.610.1983951585 ccm4149 C3.000
FIAT REGATA (138) 100 Super 1.610.19831011585 ccm4149 A4.000
FIAT REGATA (138) 70 1.309.1983651302 ccm4149 A7.000
FIAT REGATA (138) 70 1.309.1983681302 ccm4138 B2.000
FIAT REGATA (138) 90 i.e. 1.601.1987901595 ccm4149 C2.000
FIAT REGATA Weekend (138) 70 1.301.1984681302 ccm4138 B2.000
FIAT REGATA Weekend (138) 90 i.e. 1.601.1987901595 ccm4149 C2.000
FIAT RITMO I (138A) 1.009.1978601049 ccm4127 A6.000
FIAT RITMO I (138A) 1.110.1982551116 ccm4138 B1.000
FIAT RITMO I (138A) 1.104.1985581116 ccm4146 A4.048
FIAT RITMO I (138A) 1.301.1978651302 ccm4149 A7.000
FIAT RITMO I (138A) 1.301.1983681302 ccm4138 B2.000
FIAT RITMO I (138A) 1.301.1981751301 ccm4138 A3.000
FIAT RITMO I (138A) 1.501.1978751498 ccm4138 C3.048
FIAT RITMO I (138A) 1.601.19831001585 ccm4149 A4.000
FIAT RITMO I (138A) 1.605.19811051585 ccm4138 AR.000
FIAT RITMO kabrioletas 100 1.610.19851001585 ccm4138 AR.048
FIAT RITMO kabrioletas 100 1.610.19851051585 ccm4138 AR.000
FIAT RITMO kabrioletas 50 1.310.1985681302 ccm4138 B2.000
FIAT Seicento / 600 Hatchback (187_) 0.9 (187AXA, 187AXA1A)01.199839899 ccm41170 A1.046
FIAT Seicento / 600 Van (287_) 0.9 (187AXA)01.199839899 ccm41170 A1.046
FIAT TEMPRA (159) 1.4 i.e. (159.AC)03.1991781372 ccm4159 A2.000
FIAT TEMPRA (159) 1.4 i.e. (159.AC, 159.AX)04.1990691372 ccm4836 A4.000
FIAT TEMPRA (159) 1.6 i.e. (159.AJ)06.1994901581 ccm4159 B9.000
FIAT TEMPRA (159) 1.8 i.e. (159.AN)03.19921051756 ccm4159 A4.046
FIAT TEMPRA (159) 1.8 i.e. (159.AV)09.19931031756 ccm4835 C2.000
FIAT TEMPRA (159) 1.8 i.e. (159.BY)10.19941011756 ccm4836 A5.000
FIAT TEMPRA S.W. (159) 1.4 i.e. (159.AC)03.1991781372 ccm4159 A2.000
FIAT TEMPRA S.W. (159) 1.4 i.e. (159.AC, 159.AX)10.1992691372 ccm4836 A4.000
FIAT TIPO (160) 1.4 (160.AC)07.1987711372 ccm4160 A1.048
FIAT TIPO (160) 1.4 i.e.05.1989781372 ccm4159 A2.000
FIAT TIPO (160) 1.4 i.e. (160.AP, 160.AD, 160.EA)05.1989701372 ccm4836 A4.000
FIAT TIPO (160) 1.603.1988791581 ccm4160 A2.000
FIAT TIPO (160) 1.6 (160.AE)01.1988831581 ccm4160 A2.000
FIAT TIPO (160) 1.6 i.e. (160.AF)07.1990781581 ccm4159 A3.046
FIAT TIPO (160) 1.8 i.e. (160.EQ, 160.AM)10.19941011756 ccm4836 A5.000
FIAT TIPO (160) 2.010.19901161995 ccm4159 A6.046
FIAT TIPO (160) 2.0 i.e. (160.AT, 160.AJ)03.19901131995 ccm4159 A6.046
FIAT Uno Hatchback (146_) 1.006.198942999 ccm4156 A2.000
FIAT Uno Hatchback (146_) 1.110.1988581108 ccm4160 A3.000
FIAT Uno Hatchback (146_) 1.3 Turbo i.e.09.19891011301 ccm4146 A2.246
FIAT Uno Hatchback (146_) 45 0.903.198345903 ccm4146 A1.000
FIAT Uno Hatchback (146_) 45 0.902.198446903 ccm4146 A.000
FIAT Uno Hatchback (146_) 45 i.e. 1.004.198445999 ccm4156 A2.000
FIAT Uno Hatchback (146_) 50 1.101.1990501108 ccm4156 C.046
FIAT Uno Hatchback (146_) 50 i.e. 1.106.1992491116 ccm4146 C3.000
FIAT Uno Hatchback (146_) 55 1.101.1983541116 ccm4138 B.000
FIAT Uno Hatchback (146_) 60 1.104.1989571108 ccm4160 A3.000
FIAT Uno Hatchback (146_) 60 1.1 (146A.EG)05.1985581116 ccm4146 A4.048
FIAT Uno Hatchback (146_) 70 1.305.1985651302 ccm4149 A7.000
FIAT Uno Hatchback (146_) 70 1.301.1983681302 ccm4138 B2.000
FIAT Uno Hatchback (146_) 70 i.e. 1.409.1989701372 ccm4160 A1.046
FIAT Uno Hatchback (146_) 70 i.e. 1.409.1989721372 ccm4146 C1.000
FIAT Uno Hatchback (146_) 70 S 1.410.1988711372 ccm4160 A1.048
FIAT Uno Hatchback (146_) 75 i.e. 1.510.1985751498 ccm4138 C2.048
FIAT X 1/9 (128_) 1.506.1985761499 ccm4138 BS.031
FIAT X 1/9 (128_) 1.511.1978851498 ccm4138 AS.000
FORD Capri (ECJ) 200002.1969901998 ccm6NY
FORD Capri (ECJ) 230002.19691082293 ccm6TV 23 H
FORD Capri (ECJ) 260008.19701252550 ccm6UY
FORD Capri (ECJ) 2600 RS08.19701502638 ccm6OZ
FORD Capri (ECJ) 300008.19721402993 ccm6HY
FORD CAPRI II (GECP) 1.302.1974541298 ccm4J1E
FORD CAPRI II (GECP) 2.004.1976901999 ccm6NWN
FORD CAPRI II (GECP) 2.302.19741082294 ccm6YYE
FORD CAPRI II (GECP) 3.002.19741382993 ccm6HYF
FORD CAPRI III (GECP) 2.001.1978901999 ccm6NYL
FORD CAPRI III (GECP) 3.001.19781382993 ccm6HYF
FORD Consul Coupe (GGCL) 170001.1972651699 ccm4TV 17 L
FORD Consul Coupe (GGCL) 170001.1972751699 ccm4TV 17 HC
FORD Consul Coupe (GGCL) 230001.19721082294 ccm6YY
FORD Consul Coupe (GGCL) 300001.19721382994 ccm6EV 30 H
FORD Consul Sedanas (GGFL) 170001.1972651699 ccm4TV 17 L
FORD Consul Sedanas (GGFL) 170001.1972751699 ccm4TV 17 HC
FORD Consul Sedanas (GGFL) 200001.1972821996 ccm4KL 20 L
FORD Consul Sedanas (GGFL) 200009.1974901998 ccm6NY
FORD Consul Sedanas (GGFL) 230001.19721082294 ccm6YY
FORD Consul Sedanas (GGFL) 300001.19721382994 ccm6EV 30 H
FORD Consul Turnier (GGNL) 170001.1972651699 ccm4TV 17 L
FORD Consul Turnier (GGNL) 170001.1972751699 ccm4TV 17 HC
FORD Consul Turnier (GGNL) 230001.19721082294 ccm6YY
FORD Consul Turnier (GGNL) 300001.19721382994 ccm6EV 30 H
FORD Econovan (KBA, KCA) 1.403.1986651416 ccm4UC
FORD Econovan Van (KAA) 1.403.1986651416 ccm4UC
FORD ESCORT I (AFH, ATH) 130009.1973541298 ccm4J1F
FORD ESCORT II (ATH) 1.312.1974541298 ccm4J1F
FORD ESCORT II Break 1.104.1975441098 ccm4G1
FORD ESCORT II Break 1.104.1975481098 ccm4G2
FORD ESCORT II Break 1.304.1975571298 ccm4J2
FORD ESCORT II Break 1.3 (BADR)08.197654 ccm
FORD ESCORT II Break 1.3 (CADR)04.1975541298 ccm4KL 13 H
FORD GRANADA (GGTL, GGFL) 1.703.1972651699 ccm4TV 17 HC
FORD GRANADA (GGTL, GGFL) 1.712.1974701699 ccm4MWB
FORD GRANADA (GGTL, GGFL) 1.703.1972751699 ccm4TV 17 H
FORD GRANADA (GGTL, GGFL) 2.001.1975901998 ccm6NY
FORD GRANADA (GGTL, GGFL) 2.301.19751082294 ccm6YYH
FORD GRANADA (GGTL, GGFL) 2.601.19721252550 ccm6UY
FORD GRANADA (GGTL, GGFL) 3.001.19721382994 ccm6EV 30 H
FORD GRANADA (GU) 1.708.1977731699 ccm4MY
FORD GRANADA (GU) 2.008.1977901998 ccm6NYP
FORD GRANADA (GU) 2.308.19771072294 ccm6YYH
FORD GRANADA (GU) 2.306.19811122294 ccm6YYU
FORD GRANADA (GU) 2.306.19791142294 ccm6YYP
FORD GRANADA (GU) 2.806.19811322792 ccm6PYU
FORD GRANADA (GU) 2.808.19771352792 ccm6PYA
FORD GRANADA (GU) 2.8 i08.19771472792 ccm6PRD
FORD GRANADA (GU) 2.8 i10.19821502792 ccm6PRC
FORD GRANADA kupė (GGCL) 1.703.1972651699 ccm4TV 17 LC
FORD GRANADA kupė (GGCL) 2.301.19721082294 ccm6YY
FORD GRANADA kupė (GGCL) 2.601.19721252550 ccm6UY
FORD GRANADA kupė (GGCL) 3.001.19721382994 ccm6EV 30 H
FORD Granada Universalas (GGNL) 1.703.1972651699 ccm4TV 17 HC
FORD Granada Universalas (GGNL) 1.712.1974701699 ccm4MWB
FORD Granada Universalas (GGNL) 2.001.1975901998 ccm6NY
FORD Granada Universalas (GGNL) 2.301.19721082294 ccm6YY
FORD Granada Universalas (GGNL) 2.601.19721252550 ccm6UY
FORD Granada Universalas (GGNL) 3.001.19721382994 ccm6EV 30 H
FORD Granada Universalas (GNU) 2.008.1977901998 ccm6NYP
FORD Granada Universalas (GNU) 2.306.19811112294 ccm6YYU
FORD Granada Universalas (GNU) 2.306.19791142294 ccm6YYP
FORD Granada Universalas (GNU) 2.806.19811322792 ccm6PYU
FORD Granada Universalas (GNU) 2.808.19771352792 ccm6PYA
FORD Granada Universalas (GNU) 2.8 i08.19771472792 ccm6PRD
FORD Granada Universalas (GNU) 2.8 i10.19821502792 ccm6PRC
FORD SCORPIO I (GAE, GGE) 2.8 i04.19851502792 ccm6PRE
FORD SCORPIO I (GAE, GGE) 2.8 i 4x410.19851502792 ccm6PRE
FORD SIERRA (GBG, GB4) 2.001.19871051993 ccm4N8C
FORD SIERRA (GBG, GB4) 2.8 i08.19871432792 ccm6PR8
FORD SIERRA Break (BNC) 2.008.1982901999 ccm6NYT
FORD SIERRA Break (BNC) 2.308.19821142294 ccm6YYT
FORD SIERRA Break (BNC) 2.8 XR4i08.19821432792 ccm6PR6
FORD SIERRA Break (BNC) 2.8 XR4i08.19821462792 ccm6PR5
FORD SIERRA hečbekas (GBC) 2.008.1982901999 ccm6NYT
FORD SIERRA hečbekas (GBC) 2.308.19821142294 ccm6YYT
FORD SIERRA hečbekas (GBC) 2.8 i XR 4x409.19831462792 ccm6PR6
FORD SIERRA hečbekas (GBC) 2.8 XR 4x402.19851502792 ccm6PRT
FORD SIERRA hečbekas (GBC) 2.8 XR4i08.19821432792 ccm6PR6
FORD SIERRA hečbekas (GBC) 2.8 XR4i08.19821462792 ccm6PR5
FORD SIERRA hečbekas (GBC) 2.8 XR4i08.19821502792 ccm6PRT
FORD SIERRA hečbekas (GBC, GBG) 2.8 i01.19871432792 ccm6PR8
FORD SIERRA hečbekas (GBC, GBG) 2.8 i XR 4x401.19871462792 ccm6PR7
FORD SIERRA hečbekas (GBC, GBG) 2.8 i XR 4x401.19871502792 ccm6PRG
FORD SIERRA universalas (BNG) 2.8 4x401.19871502792 ccm6PRG
FORD SIERRA universalas (BNG) 2.8 i01.19871432792 ccm6PR8
FORD SIERRA universalas (BNG) 2.8 i 4x401.19871462792 ccm6PR7
FORD Taunus '80 (GBS, GBNS) 2.007.1979901999 ccm6NWR
FORD Taunus '80 (GBS, GBNS) 2.307.19791142294 ccm6YYR
FORD Taunus (GBFK) 2000 V608.1970901998 ccm6NY
FORD Taunus (GBTK) 2000 V608.1970901998 ccm6NY
FORD Taunus (GBTS, GBFS, CBTS) 2.005.1975901999 ccm6NYR
FORD Taunus (GBTS, GBFS, CBTS) 2.305.19751072294 ccm6YYF
FORD Taunus 26M XL Coupe (53F) 2.510.19691252523 ccm6TV 26 H
FORD Taunus 26M XL Sedanas (52F) 2.510.19691252523 ccm6TV 26 H
FORD Taunus Coupe (GBCK) 2000 V608.1970901998 ccm6NY
FORD Taunus Coupe (GBCK) 2300 V608.19711072294 ccm6YY
FORD Taunus Turnier (GBNS) 2.005.1975901999 ccm6NYR
FORD Taunus ´80 Turnier (GBNS) 2.007.1979901999 ccm6NWR
FORD Taunus ´80 Turnier (GBNS) 2.307.19791142294 ccm6YYR
HONDA ACTY (TN) 0.608.197931545 ccm2EH
HONDA CIVIC I Hatchback (SB) 1200 (SB1)07.1972541169 ccm4EB1
HONDA CIVIC I Hatchback (SB) 1200 (SB2)03.1977541238 ccm4EB2
HONDA CIVIC I Hatchback (SB) 1200 (SB2)09.1977601238 ccm4EB3
HONDA PRELUDE I kupė (SN) 1.611.1978801602 ccm4EL14
HONDA PRELUDE II (AB) 1.8 EX11.19851011829 ccm4ET3
HONDA PRELUDE II (AB) 1.8 EX11.19831051829 ccm4ET3
HONDA PRELUDE III (BA) 2.0 i EX 16V (BA2)04.19861371958 ccm4B20A1
HONDA QUINTET (SU) 1.6 EX02.1980801602 ccm4EL
HYUNDAI H-1 / Starex MPV (A1) 2.406.19971122351 ccm4G4CS
HYUNDAI H-1 / Starex MPV (A1) 2.4 4WD02.19981122351 ccm4G4CS
HYUNDAI H100 autobusas (P) 2.401.19971142351 ccm4G4CS
HYUNDAI H100 komercinis 2.410.19971112351 ccm4G4CS
HYUNDAI LANTRA I (J-1) 1.6 i.e. 16V10.19901141596 ccm4G4CR
HYUNDAI LANTRA I (J-1) 1.8 i.e. 16V10.19901271836 ccm4G4CN
HYUNDAI PONY (X-1) 1.310.1985681299 ccm4G13B
HYUNDAI PONY (X-1) 1.5 (X-1)10.1985721468 ccm4G4DJ
HYUNDAI PONY (X-2) 1.310.1989581299 ccm4G4DG
HYUNDAI PONY (X-2) 1.310.1989671299 ccm4G4DG
HYUNDAI PONY (X-2) 1.510.1989721468 ccm4G4DJ
HYUNDAI PONY / EXCEL sedanas (X-2) 1.312.1992651299 ccm4G4DG
HYUNDAI PONY / EXCEL sedanas (X-2) 1.501.1990721468 ccm4G4DJ
HYUNDAI PONY sedanas (X-1) 1.510.1985721468 ccm4G4DJ
HYUNDAI S COUPE (SLC) 1.5 GS03.1990781468 ccm4G4DJ
HYUNDAI S COUPE (SLC) 1.5 i04.1992881495 ccm4G4EK
HYUNDAI S COUPE (SLC) 1.5 i Turbo04.19911161495 ccm4G4EK-TC
HYUNDAI SANTA FÉ I (SM) 2.4 16V02.20011362351 ccm4G4JS-G
HYUNDAI SANTA FÉ I (SM) 2.4 16V 4x402.20011362351 ccm4G4JS-G
HYUNDAI SONATA III (Y-3) 1.8 i05.1993981796 ccm4G4CM
HYUNDAI SONATA III (Y-3) 2.0 i08.1996951997 ccm4G4EP
HYUNDAI SONATA III (Y-3) 2.0 i 16V06.19961251997 ccm4G4CP-DM
HYUNDAI SONATA III (Y-3) 3.0 i V605.19931462972 ccm6G6AT
INNOCENTI ELBA (146) 1.3 (146CW)08.1991671301 ccm4146 A5.000
INNOCENTI ELBA (146) 1.4 i.e. (146EN, 146EQ)09.1994671372 ccm4146 D5.000
INNOCENTI ELBA (146) 1.5 i.e. (146C9)08.1992751498 ccm4149 C1.000
INNOCENTI ELBA (146) 1.6 i.e. (146EO, 146ER)09.1994751580 ccm4146 D6.000
ISUZU MIDI autobusas (94000, 98000) 2.0 (98000)06.1988831994 ccm44ZC1
ISUZU MIDI autobusas (94000, 98000) 2.0 4WD (94000)06.1988831994 ccm44ZC1
ISUZU MIDI Van (94000, 98000) 2.0 (98000)06.1988831994 ccm44ZC1
ISUZU PIAZZA (JR_) 2.0 Turbo06.19851411995 ccm44ZC1-T
KIA Magentis (GD, MS) 2.005.20011361997 ccm4G4JP
LADA 110 (2110) 1.501.1995711499 ccm4BA3 2111
LADA 110 (2110) 1.510.2000761499 ccm4VAZ-2111
LADA 110 (2110) 1.501.1995781499 ccm4VAZ-2111
LADA 110 (2110) 1.5 16V10.2000911499 ccm4VAZ-2112
LADA 111 (2111) 1.510.2000761499 ccm4VAZ-2111
LADA 111 (2111) 1.5 16V10.2000911499 ccm4VAZ-2112
LADA 111 (2111) 1.5 16V01.1995951499 ccm4VAZ-2112
LADA 112 (2112) 1.510.2000761499 ccm4VAZ-2111
LADA 112 (2112) 1.5 16V10.2000911499 ccm4VAZ-2112
LADA 112 (2112) 1.5 16V01.1995951499 ccm4VAZ-2112
LADA Niva (2121, 2131) 1700 i 4x410.2000821690 ccm4BA3 21214
LADA NOVA (2105) 1300 Spezial/L (VAZ, WAS2105)05.1981651294 ccm4BA3 2105
LADA Samara Sedanas (21099, 2115) 150007.1991681499 ccm4BA3 21083
LADA Samara Sedanas (21099, 2115) 150011.1994711499 ccm4BA3 2111
LADA Samara Sedanas (21099, 2115) 150009.1991721499 ccm4BA3 21083
LANCIA DEDRA (835) 1.6 i.e. (835AB)08.1989781581 ccm4835 A1.046
LANCIA DELTA I (831AB0) 1.6 GT i.e. (831AB.016)08.19861091585 ccm4831 B7.000
LANCIA Y10 (156) 1.3 i.e. (156AB)11.1987761301 ccm4156 B.000
LANCIA Y10 (156) 1.3 i.e. (156AF)02.1989721297 ccm4146 A 5.046
LAND ROVER Defender SUV (L316) 3.9 V8 4x4 (L316)11.19981853947 ccm837 L
LAND ROVER Discovery I (LJ) 3.5 4x4 (SALLJG)06.19891543531 ccm822 D
LAND ROVER Discovery I (LJ) 4.0 4x409.19931823947 ccm835 D
LAND ROVER Discovery II (L318) 4.0 V8 4x411.19981853947 ccm894 D
LAND ROVER Range Rover I 3.5 4x401.19871463528 ccm831 D
LAND ROVER Range Rover I 3.5 Vogue 4x408.19811263528 ccm811 D
LAND ROVER Range Rover I 3.5 Vogue 4x410.19851633528 ccm825 D
LAND ROVER Range Rover I 3.9 Cat 4x411.19881733947 ccm838 D
LAND ROVER Range Rover I 3.9 Vogue SEI 4x411.19881823947 ccm835 D
LAND ROVER Range Rover I 4.3 Vogue LSE 4x409.19922034275 ccm840 D
LAND ROVER Range Rover II (P38A) 3.9 4x407.19941903947 ccm842 D
LAND ROVER Range Rover II (P38A) 4.0 4x401.19951853947 ccm842 D
LAND ROVER Range Rover II (P38A) 4.6 4x407.19942244553 ccm846 D
LOTUS Eclat Coupe 2.205.19801622172 ccm4912
MAZDA 323 I (FA) 1.006.197745985 ccm4PC
MAZDA 323 I (FA) 1.301.1977601272 ccm4T
MAZDA 323 I (FA) 1.405.1978691415 ccm4U
MAZDA 323 I Station Wagon (FA) 1.305.1978601272 ccm4TC
MAZDA 323 I Station Wagon (FA) 1.405.1978691415 ccm4UC
MAZDA 323 I Station Wagon (FA) 1.504.1982701490 ccm4D5
MAZDA 323 II (BD) 1.111.1980541071 ccm4E1
MAZDA 323 II (BD) 1.309.1981601296 ccm4E3
MAZDA 323 II (BD) 1.311.1980681296 ccm4E3
MAZDA 323 II (BD) 1.505.1981751490 ccm4E5
MAZDA 323 II (BD) 1.503.1982881490 ccm4E5
MAZDA 323 II Hatchback (BD) 1.111.1980541071 ccm4E1
MAZDA 323 II Hatchback (BD) 1.311.1980601296 ccm4E3
MAZDA 323 II Hatchback (BD) 1.311.1980681296 ccm4E3
MAZDA 323 II Hatchback (BD) 1.505.1981751490 ccm4E5
MAZDA 323 II Hatchback (BD) 1.511.1980861490 ccm4E5
MAZDA 323 II Hatchback (BD) 1.503.1982881490 ccm4E5
MAZDA 323 III (BF) 1.308.1985601296 ccm4E3
MAZDA 323 III (BF) 1.404.1987601324 ccm4B3
MAZDA 323 III (BF) 1.509.1987731498 ccm4B5
MAZDA 323 III (BF) 1.508.1985751490 ccm4E5
MAZDA 323 III (BF) 1.6 GT11.1986851598 ccm4B6 (SOHC)
MAZDA 323 III (BF) 1.6 GT01.19861051598 ccm4B6 (SOHC)
MAZDA 323 III Hatchback (BF) 1.109.1985541071 ccm4E1
MAZDA 323 III Hatchback (BF) 1.309.1985601296 ccm4E3
MAZDA 323 III Hatchback (BF) 1.309.1985681296 ccm4E3
MAZDA 323 III Hatchback (BF) 1.409.1987601324 ccm4B3
MAZDA 323 III Hatchback (BF) 1.509.1987731498 ccm4B5
MAZDA 323 III Hatchback (BF) 1.508.1985751490 ccm4E5
MAZDA 323 III Hatchback (BF) 1.6 GT09.1987861598 ccm4B6 (SOHC)
MAZDA 323 III Hatchback (BF) 1.6 GT08.19851051598 ccm4B6 (SOHC)
MAZDA 323 III Hatchback (BF) 1.6 GT Turbo (BF1)10.19851401598 ccm4B6T
MAZDA 323 III Hatchback (BF) 1.6 GT Turbo 4WD (BF2)10.19871401598 ccm4B6T
MAZDA 323 III Station Wagon (BW) 1.307.1986601296 ccm4E3
MAZDA 323 III Station Wagon (BW) 1.501.1987731498 ccm4B5
MAZDA 323 III Station Wagon (BW) 1.505.1986751490 ccm4E5
MAZDA 616 Sedanas 1.606.1973751586 ccm4NA
MAZDA 626 I (CB) 1.605.1979751586 ccm4H6
MAZDA 626 I (CB) 2.005.1979901970 ccm4M
MAZDA 626 II (GC) 1.611.1982801587 ccm4F6
MAZDA 626 II (GC) 2.011.1986931998 ccm4FE-3L
MAZDA 626 II (GC) 2.003.19831011998 ccm4FE (8V)
MAZDA 626 II (GC) 2.001.19861201998 ccm4FE (8V)
MAZDA 626 II Hatchback (GC) 1.603.1983751587 ccm4F658
MAZDA 626 II Hatchback (GC) 1.603.1983801587 ccm4F6
MAZDA 626 II Hatchback (GC) 2.001.1985931998 ccm4FE (8V)
MAZDA 626 II Hatchback (GC) 2.003.19831011998 ccm4FE (8V)
MAZDA 626 II Hatchback (GC) 2.001.19861201998 ccm4FE (8V)
MAZDA 626 III (GD) 1.606.1987821587 ccm4F6
MAZDA 626 III (GD) 2.009.1987901998 ccm4FE (12V)
MAZDA 626 III Hatchback (GD) 1.606.1987821587 ccm4F6
MAZDA 626 III kupė (GD) 2.009.1987901998 ccm4FE (8V)
MAZDA 626 III Station Wagon (GV) 2.010.1988901998 ccm4FE (8V)
MAZDA 626 III Station Wagon (GV) 2.0 12V09.19871101998 ccm4FE (12V)
MAZDA 818 Universalas 1.301.1974601272 ccm4TC
MAZDA 818 Universalas 1.601.1977751586 ccm4NA
MAZDA 929 I (LA) 2.005.1979901970 ccm4M
MAZDA 929 II (HB) 2.005.1982901970 ccm4HEE
MAZDA 929 II (HB) 2.003.19841011998 ccm4FE (8V)
MAZDA 929 II (HB) 2.0 i GLX10.19841201998 ccm4FE (8V)
MAZDA 929 II Break (HV) 2.001.1983901970 ccm4HEE
MAZDA 929 II kupė (HB) 2.005.1982901970 ccm4HEE
MAZDA 929 II kupė (HB) 2.003.19841011998 ccm4FE (8V)
MAZDA 929 II kupė (HB) 2.0 i Turbo10.19841201998 ccm4FET
MAZDA 929 III (HC) 2.006.19871151998 ccm4FE (8V)
MAZDA B Serija Pick-up (PE) 1.802.1977821769 ccm4VC
MAZDA B Serija Pick-up (UD) 1.810.1981841769 ccm4H817
MAZDA E Serija III Bortinis Sunkvežimis / Važiuoklė (SD1) E200011.1988861998 ccm4FEY7
MAZDA E Serija III Bortinis Sunkvežimis / Važiuoklė (SD1) E200001.1983881998 ccm4FECK
MAZDA E Serija Van (SR2) E200005.1985861998 ccm4FE58
MAZDA E-serie Bus (SR1) E200011.1984861998 ccm4FEV4
MAZDA E-serie Bus (SR1) E2000 4WD10.1988821998 ccm4FE18
MERCEDES-BENZ HECKFLOSSE (W110) 20007.1965951988 ccm4M 115.926
MITSUBISHI COLT I (A15_A) 1.4 GLX,GT (A152A)05.1979701410 ccm44G12
MITSUBISHI COLT I (A15_A) 1.4 Turbo (A152A)09.19811051410 ccm44G12 T
MITSUBISHI COLT II (C1_A) 1.2 EL,GL (C15A)02.1984551198 ccm44G16
MITSUBISHI COLT II (C1_A) 1.2 EL,GL (C15A)09.1986601198 ccm44G16
MITSUBISHI COLT II (C1_A) 1.5 GLX (C12A)09.1985701468 ccm4G15B
MITSUBISHI COLT II (C1_A) 1.5 GLX (C12A)09.1984751468 ccm44G15 (8V)
MITSUBISHI COLT II (C1_A) 1.6 Turbo ECi (C13A)02.19841251597 ccm44G32 T/C
MITSUBISHI COLT III (C5_A) 1.3 (C51A)04.1988701299 ccm44G13 (8V)
MITSUBISHI COLT III (C5_A) 1.3 12V (C51A)04.1988751299 ccm44G13 (12V)
MITSUBISHI COLT III (C5_A) 1.3 GL (C61A)04.1988601299 ccm44G13 (8V)
MITSUBISHI COLT III (C5_A) 1.5 Cat (C52A)07.1990901468 ccm44G15 (12V)
MITSUBISHI COLT III (C5_A) 1.5 GLXi (C52A)04.1988841468 ccm44G15 (8V)
MITSUBISHI COLT III (C5_A) 1.6 GTi 16V (C53A)04.19881241596 ccm44G61
MITSUBISHI COLT III (C5_A) 1.8 GTi 16V Cat (C58A)06.19901361836 ccm44G67
MITSUBISHI Cordia (A21_A, AB, AC) 1.6 Turbo (A212A)10.19821141597 ccm44G32 T
MITSUBISHI Cordia (A21_A, AB, AC) 1.6 Turbo (A212A)07.19831161597 ccm44G32 T
MITSUBISHI GALANT I (A12_) 1.601.1977751597 ccm44G32
MITSUBISHI GALANT I (A12_) 2.001.1979981995 ccm44G52
MITSUBISHI GALANT I (A12_) 2.0 GLX01.1977861995 ccm44G52
MITSUBISHI GALANT II (A16_) 1.6 GLX (A161A)09.1980751597 ccm44G32
MITSUBISHI GALANT II (A16_) 2.0 GLS (A163)09.19801021997 ccm44G63 (SOHC 8V)
MITSUBISHI Galant III Universalas (A120) 1.6 GL (A121V)01.1979751597 ccm44G32
MITSUBISHI GALANT IV sedanas (E3_A) 1.6 (E31A)01.1988751597 ccm44G32
MITSUBISHI GALANT IV sedanas (E3_A) 1.8 (E32A)11.1987861755 ccm44G37
MITSUBISHI GALANT IV sedanas (E3_A) 1.8 (E32A)11.1987901755 ccm44G37
MITSUBISHI GALANT IV sedanas (E3_A) 2.0 GTi 16V (E39A, E38A, E33A)11.19871441997 ccm44G63 (DOHC 16V)
MITSUBISHI GALANT IV sedanas (E3_A) 2.0 GTi 16V (E39A, E38A, E33A)11.19881451997 ccm44G63 (DOHC 16V)
MITSUBISHI GALANT IV sedanas (E3_A) 2.0 GTi 16V 4WD (E39A, E38A, E33A)06.19881441997 ccm44G63 (DOHC 16V)
MITSUBISHI Galant IV Universalas (A160) 1.6 GLX (A161V)09.1980751597 ccm44G32
MITSUBISHI Galant IV Universalas (A160) 2.0 GLX (A163V)09.19801021997 ccm44G63 (SOHC 8V)
MITSUBISHI Galant V Sedanas (E10) 1.6 GLX (E11A)06.1984751597 ccm44G32
MITSUBISHI Galant V Sedanas (E10) 2.0 GLS (E15A)06.19841021997 ccm44G63 (SOHC 8V)
MITSUBISHI Galant VI Hatchback (E30) 1.8 (E32A)11.1988901755 ccm44G37
MITSUBISHI Galant VI Hatchback (E30) 2.0 GTI 16V (E39A, E38A, E33A)11.19881441997 ccm44G63 (DOHC 16V)
MITSUBISHI Galant VI Hatchback (E30) 2.0 GTI 16V (E39A, E38A, E33A)11.19881461997 ccm44G63 (DOHC 16V)
MITSUBISHI Galant VI Hatchback (E30) 2.0 GTI 16V 4x4 (E38A, E39A, E33A)07.19891441997 ccm44G63 (DOHC 16V)
MITSUBISHI L 200 (K3_T, K2_T, K1_T, K0_T) 2.0 (K12T, K32T)11.19861021997 ccm44G63 (SOHC 8V)
MITSUBISHI L 200 (K3_T, K2_T, K1_T, K0_T) 2.0 4WD (K32T, K22T)11.19861021997 ccm44G63 (SOHC 8V)
MITSUBISHI L 300 III Bus (P0_W, P1_W, P2_W) 2.0 (P03W, P13W)11.1986871997 ccm4G63B
MITSUBISHI L 300 III Bus (P0_W, P1_W, P2_W) 2.0 (P03W, P13W)11.1986901997 ccm44G63 (SOHC 8V)
MITSUBISHI L 300 III Bus (P0_W, P1_W, P2_W) 2.0 4WD (P23W, P03W, P13W)12.1986881997 ccm44G63 (SOHC 8V)
MITSUBISHI L 300 III Bus (P0_W, P1_W, P2_W) 2.0 4WD (P23W, P03W, P13W)11.1986901997 ccm44G63 (SOHC 8V)
MITSUBISHI L 300 III Bus (P0_W, P1_W, P2_W) 2.0 i (P00W, P03W, P13W)06.19941131997 ccm44G63 (SOHC 16V)
MITSUBISHI L 300 III Van (P0_V, P1_V, P_2V) 2.0 (P03V, P13V)11.1986871997 ccm4G63B
MITSUBISHI Lancer Celeste Coupe (A7_) 1.6 ST (A73A)01.1977731597 ccm44G32
MITSUBISHI Lancer Celeste Coupe (A7_) 2.0 GSR (A78A)01.1977971995 ccm44G52
MITSUBISHI Lancer II Sedanas (A17_) 1.6 (A174)01.1981841597 ccm44G32 GS
MITSUBISHI LANCER III (C1_A, C6_A) 1.2 (C65A)08.1986601198 ccm44G16
MITSUBISHI LANCER III (C1_A, C6_A) 1.2 GL (C15AS)01.1984551198 ccm44G16
MITSUBISHI LANCER III (C1_A, C6_A) 1.5 GLX (C12AS)06.1985701468 ccm4G15B
MITSUBISHI LANCER III (C1_A, C6_A) 1.5 GLX (C12AS)11.1983751468 ccm44G15 (8V)
MITSUBISHI Lancer IV Hatchback (C6_A, C7_A) 1.8 GTi 16V (C68A)11.19891361836 ccm44G67
MITSUBISHI Lancer IV Sedanas (C6_A, C7_A) 1.3 (C61A)08.1988701299 ccm4G13B
MITSUBISHI Lancer IV Sedanas (C6_A, C7_A) 1.3 12V (C61A)07.1990751299 ccm44G13 (12V)
MITSUBISHI Lancer Universalas (C1_V, C3_V) 1.5 (C12V)09.1985701468 ccm4G15B
MITSUBISHI Lancer Universalas (C1_V, C3_V) 1.5 (C12V)09.1985751468 ccm44G15 (8V)
MITSUBISHI Lancer Universalas (C1_V, C3_V) 1.8 4WD (C37V)01.1987831755 ccm4G37B
MITSUBISHI Lancer Universalas (C1_V, C3_V) 1.8 4WD (C37V)03.1989861755 ccm44G37
MITSUBISHI Lancer Universalas (C1_V, C3_V) 1.8 4WD (C37V)01.1987901755 ccm44G37
MITSUBISHI SAPPORO I (A12_) 1.6 SL,GL (A121)04.1978751597 ccm44G32
MITSUBISHI SAPPORO I (A12_) 2.0 (A123)04.1978901995 ccm44G52
MITSUBISHI SAPPORO I (A12_) 2.0 (A123)04.1978981995 ccm44G52
MITSUBISHI SAPPORO II (A16_A) 1.6 GLX (A161A)08.1980751597 ccm44G32
MITSUBISHI SAPPORO II (A16_A) 2.0 GSL (A164A)08.19801021997 ccm44G63 (SOHC 8V)
MITSUBISHI SAPPORO II (A16_A) 2.0 GSR (A164A)08.19801121997 ccm44G63 (SOHC 8V)
MITSUBISHI SPACE WAGON (D0_V/W) 1.8 GLX (D05V, D05W)01.1984901755 ccm44G37
MITSUBISHI SPACE WAGON (D0_V/W) 2.0 GLXi (D04W)06.19881011997 ccm44G63 (SOHC 8V)
MORGAN Four Four Cabriolet 1.601.1968901599 ccm42265E
NISSAN BLUEBIRD (910) 1.601.1980821595 ccm4L16
NISSAN BLUEBIRD (910) 1.801.1980881770 ccm4L18S
NISSAN BLUEBIRD (U11) 1.811.1983901809 ccm4CA18S
NISSAN BLUEBIRD sedanas (910) 1.801.1980901770 ccm4L18T
NISSAN CHERRY III (N12) 1.005.198250988 ccm4E10
NISSAN CHERRY III (N12) 1.305.1982601269 ccm4E13
NISSAN CHERRY III (N12) 1.511.1983751488 ccm4E15S
NISSAN CHERRY III (N12) 1.5 ET Turbo01.19831051488 ccm4E15ET
NISSAN DATSUN 120 Y kupė (KB 210) 1.2 (KB210)04.1962521171 ccm4A12
NISSAN LAUREL (HLC230) 2.412.19771132393 ccm6L24
NISSAN LAUREL (JC31) 2.401.19811132393 ccm6L24
NISSAN LAUREL (JC31) 2.409.19831202393 ccm6L24
NISSAN LAUREL (JC32) 2.401.19851282393 ccm6L24S
NISSAN Pathfinder I (WD21) 2.4 4WD07.19861012389 ccm4Z24i
NISSAN PATROL Hardtop (K160) 2.8 (K160)07.19801202753 ccm6L28
NISSAN PATROL Hardtop (K160) 2.8 (K160)07.19801212753 ccm6L28
NISSAN PATROL Hardtop (K260) 2.805.19861202753 ccm6L28
NISSAN Patrol III/1 SUV (W160) 2.8 (W160)07.19801202753 ccm6L28
NISSAN PICK UP (D21) 2.009.1985871952 ccm4Z20
NISSAN PICK UP (D21) 2.009.1988901952 ccm4Z20
NISSAN PICK UP (D21) 2.4 4WD03.19861012389 ccm4Z24i
NISSAN PRAIRIE (M10, NM10) 1.5 S (M10)01.1984751488 ccm4E15S
NISSAN PRAIRIE (M10, NM10) 1.8 SGL (M10)07.1983881809 ccm4CA18S
NISSAN PRAIRIE (M10, NM10) 1.8 SGL (M10)05.1985901809 ccm4CA18S
NISSAN PRAIRIE (M10, NM10) 2.0 4x4 (NM10)06.1986921974 ccm4CA20S
NISSAN STANZA (T11) 1.608.1981821598 ccm4CA16S
NISSAN STANZA (T11) 1.8 SGL03.1983901809 ccm4CA18S
NISSAN SUNNY (140Y, 150Y) 1.207.1973521171 ccm4A12
NISSAN SUNNY (140Y, 150Y) 1.4 (HBL310)01.1970651397 ccm4A14
NISSAN SUNNY I (B11) 1.303.1982601269 ccm4E13
NISSAN SUNNY I (B11) 1.503.1982691488 ccm4E15
NISSAN SUNNY I (B11) 1.503.1982751488 ccm4E15S
NISSAN SUNNY I kupė (B11) 1.304.1982601269 ccm4E13
NISSAN SUNNY I kupė (B11) 1.503.1982751488 ccm4E15S
NISSAN SUNNY I Traveller (B11) 1.308.1982601269 ccm4E13
NISSAN SUNNY I Traveller (B11) 1.503.1982751488 ccm4E15S
NISSAN SUNNY II (N13) 1.307.1986601269 ccm4E13S
NISSAN SUNNY II (N13) 1.506.1986711488 ccm4E15S
NISSAN SUNNY II (N13) 1.606.1986841597 ccm4E16S
NISSAN SUNNY II (N13) 1.6 i06.1986731597 ccm4E16i
NISSAN SUNNY II Hatchback (N13) 1.007.198650988 ccm4E10S
NISSAN SUNNY II Hatchback (N13) 1.306.1986601269 ccm4E13S
NISSAN SUNNY II Hatchback (N13) 1.506.1986711488 ccm4E15S
NISSAN SUNNY II Hatchback (N13) 1.606.1986841597 ccm4E16S
NISSAN SUNNY II Hatchback (N13) 1.6 i06.1986731597 ccm4E16i
NISSAN SUNNY II kupė (B12) 1.606.1986841597 ccm4E16S
NISSAN SUNNY II kupė (B12) 1.6 i 12V10.1988901597 ccm4GA16i
NISSAN SUNNY II Traveller (B12) 1.506.1986711488 ccm4E15S
NISSAN SUNNY II Traveller (B12) 1.606.1986841597 ccm4E16S
NISSAN URVAN autobusas (E23) 2.0 (E23B)12.1982871952 ccm4Z20
NISSAN URVAN komercinis (E23) 2.007.1981751982 ccm4H20
NISSAN VANETTE autobusas (C22) 2.007.1987901952 ccm4Z20S
NISSAN VANETTE autobusas (KC120) 1.501.1983691488 ccm4A15
NISSAN VANETTE komercinis (C22) 1.510.1986691488 ccm4A15S
OPEL Ascona A Caravan (84_, 89_) 1.6 N10.1970681584 ccm416 N
OPEL ASCONA B (81_, 86_, 87_, 88_) 1.208.1976551196 ccm412 N
OPEL ASCONA B (81_, 86_, 87_, 88_) 1.3 N03.1979601297 ccm413 N
OPEL ASCONA B (81_, 86_, 87_, 88_) 1.3 S08.1979751297 ccm413 S
OPEL Ascona C CC (J82) 1.3 N (F68, M68)09.1981601297 ccm413 N
OPEL Ascona C CC (J82) 1.3 S (F68, M68)09.1981751297 ccm413 S
OPEL Ascona C CC (J82) 1.6 (F68, M68)09.1981751598 ccm416 N
OPEL Ascona C CC (J82) 1.6 (F68, M68)09.1986821598 ccm416 SV
OPEL Ascona C CC (J82) 1.6 i (F68, M68)09.1987751598 ccm4E 16 NZ
OPEL Ascona C CC (J82) 1.6 S (F68, M68)09.1981901598 ccm416 SH
OPEL Ascona C CC (J82) 1.8 (F68, M68)09.1987841796 ccm4E 18 NV
OPEL Ascona C CC (J82) 1.8 E (F68, M68)01.19851001796 ccm4C 18 NE
OPEL Ascona C CC (J82) 1.8 i (F68, M68)09.19821151796 ccm418 E
OPEL Ascona C CC (J82) 2.0 i GT (F68, M68)03.19871301998 ccm420 SEH
OPEL Ascona C Sedanas (J82) 1.3 N (F11, M11, F69, M69)09.1981601297 ccm413 N
OPEL Ascona C Sedanas (J82) 1.3 S (F11, M11, F68, M68)09.1981751297 ccm413 S
OPEL Ascona C Sedanas (J82) 1.6 (F11, F68, M11, M68)09.1986821598 ccm416 SV
OPEL Ascona C Sedanas (J82) 1.6 (F11, M11, F68, M68)09.1981751598 ccm416 N
OPEL Ascona C Sedanas (J82) 1.6 i (F11, M11, F68, M68)09.1987751598 ccm4E 16 NZ
OPEL Ascona C Sedanas (J82) 1.6 S (F11, M11, F68, M68)09.1981901598 ccm416 SH
OPEL Ascona C Sedanas (J82) 1.8 (F11, M11, F68, M68)09.1987841796 ccm4E 18 NV
OPEL Ascona C Sedanas (J82) 1.8 E (F11, M11, F68, M68)01.19851001796 ccm4C 18 NE
OPEL Ascona C Sedanas (J82) 1.8 i (F11, M11, F68, M68)09.19821151796 ccm418 E
OPEL Ascona C Sedanas (J82) 2.0 i GT (F11, M11, F68, M68)03.19871301998 ccm420 SEH
OPEL Campo (TF0, TF1) 2.3 (TFR16)08.1991942255 ccm44 ZD1
OPEL Campo (TF0, TF1) 2.3 (TFR16)08.1994982255 ccm44 ZD1
OPEL Campo (TF0, TF1) 2.3 4x4 (TFS16)08.1991942255 ccm44 ZD1
OPEL Campo (TF0, TF1) 2.3 4x4 (TFS16)08.1994982255 ccm44 ZD1
OPEL Corsa A CC (S83) 1.2 S (F08, M08, F68, M68)09.1982551196 ccm412 ST
OPEL Corsa A CC (S83) 1.3 i (F08, M08, F68, M68)09.1986601297 ccm4C 13 N
OPEL Corsa A CC (S83) 1.3 S (F08, M08, F68, M68)09.1982701297 ccm413 SB
OPEL Corsa A TR (S83) 1.2 S (F11, M11, F19, M19)09.1982581196 ccm412 S
OPEL Corsa A TR (S83) 1.2 S (F11, M11, M19, F19)09.1982551196 ccm412 ST
OPEL Corsa A TR (S83) 1.3 (F11, F19, M11, M19)09.1985601297 ccm4C 13 N
OPEL Corsa A TR (S83) 1.3 S (F11, M11, F19, M19)09.1982701297 ccm413 SB
OPEL Corsa A Van (S83) 1.3 (F08, W5L)02.1986601297 ccm413 NB
OPEL Corsa A Van (S83) 1.3 (F08, W5L)02.1986691297 ccm413 SB
OPEL Kadett C CC 1.6 S05.1977751584 ccm416 S
OPEL KADETT C kupė 1.6 S05.1977751584 ccm416 S
OPEL KADETT C kupė 1.9 GT/E09.19751051897 ccm419 E
OPEL KADETT C kupė 2.0 E Rallye08.19771101979 ccm420 E
OPEL KADETT C kupė 2.0 GT/E08.19771151979 ccm420 EH
OPEL KADETT C universalas 1.6 S05.1977751584 ccm416 S
OPEL KADETT D (31_-34_, 41_-44_) 1.208.1982551196 ccm412 ST
OPEL KADETT D (31_-34_, 41_-44_) 1.3 N08.1979601297 ccm413 N
OPEL KADETT D (31_-34_, 41_-44_) 1.3 S08.1979751297 ccm413 S
OPEL KADETT D (31_-34_, 41_-44_) 1.6 S09.1981901598 ccm416 SH
OPEL KADETT D (31_-34_, 41_-44_) 1.8 GT/E02.19831151796 ccm418 E
OPEL KADETT D universalas (35_, 36_, 45_, 46_) 1.3 N08.1979601297 ccm413 N
OPEL KADETT D universalas (35_, 36_, 45_, 46_) 1.3 S08.1979751297 ccm413 S
OPEL KADETT D universalas (35_, 36_, 45_, 46_) 1.6 S09.1981901598 ccm416 SH
OPEL Kadett E Cabriolet (T85) 1.3 S03.1987751297 ccm413 S
OPEL Kadett E Cabriolet (T85) 1.4 S08.1990751389 ccm414 NV
OPEL Kadett E Cabriolet (T85) 1.6 i07.1989821598 ccm416 SV
OPEL Kadett E Caravan (T85) 1.3 i Cat (C15, C35, D15, D35)09.1985601297 ccm4C 13 N
OPEL Kadett E Caravan (T85) 1.3 N (C15, C35, D15, D35)09.1984601297 ccm413 N
OPEL Kadett E Caravan (T85) 1.3 S (C15, C35, D15, D35)09.1984751297 ccm413 S
OPEL Kadett E Caravan (T85) 1.6 (C15, C35, D15, D35)09.1986821598 ccm416 SV
OPEL Kadett E Caravan (T85) 1.6 S (C15, C35, D35, D15)09.1984901598 ccm416 SH
OPEL Kadett E Caravan (T85) 1.8 i (C15, C35, D15, D35)06.1985901796 ccm4C 18 NZ
OPEL Kadett E Caravan (T85) 1.8 i (C15, C35, D15, D35)09.19841151796 ccm418 E
OPEL Kadett E Caravan (T85) 1.8 S (C15, C35, D15, D35)09.1987841796 ccm4E 18 NV
OPEL Kadett E CC (T85) 1.3 i Cat (C08, C48, D08, D48)09.1985601297 ccm4C 13 N
OPEL Kadett E CC (T85) 1.3 N (C08, C48, D08, D48)09.1984601297 ccm413 NB
OPEL Kadett E CC (T85) 1.3 S (C08, C48, D08, D48)09.1984751297 ccm413 S
OPEL Kadett E CC (T85) 1.6 S (C08, C48, D08, D48)09.1986821598 ccm416 SV
OPEL Kadett E CC (T85) 1.6 S (C08, D08, C48, D48)09.1984901598 ccm416 SH
OPEL Kadett E CC (T85) 1.8 E (C08, C48, D08, D48)10.19851001796 ccm4C 18 NE
OPEL Kadett E CC (T85) 1.8 GSI (C08, C48, D08, D48)09.19841151796 ccm418 E
OPEL Kadett E CC (T85) 1.8 i (C08, C48, D08, D48)06.1985901796 ccm4C 18 NZ
OPEL Kadett E CC (T85) 2.0 GSI (C08, C48, D08, D48)09.19861291998 ccm420 SEH
OPEL Kadett E Combo (T85) 1.3 N (C25, D25)01.1986601297 ccm413 N
OPEL Kadett E Combo (T85) 1.3 S (C25, D25)01.1986751297 ccm413 S
OPEL Kadett E Combo (T85) 1.6 (C25, D25)09.1986821598 ccm416 SV
OPEL Kadett E Sedanas (T85) 1.3 i Cat (C19, D19)09.1985601297 ccm4C 13 N
OPEL Kadett E Sedanas (T85) 1.3 N (C19, D19)09.1984601297 ccm413 NB
OPEL Kadett E Sedanas (T85) 1.3 S (C19, D19)09.1984751297 ccm413 S
OPEL Kadett E Sedanas (T85) 1.4 S (C19, D19)01.1990751389 ccm414 NV
OPEL Kadett E Sedanas (T85) 1.6 i (C19, D19)09.1986751598 ccm4E 16 NZ
OPEL Kadett E Sedanas (T85) 1.6 S (C19, D19)09.1986821598 ccm416 SV
OPEL Kadett E Sedanas (T85) 1.6 S (C19, D19)09.1984901598 ccm416 SH
OPEL Kadett E Sedanas (T85) 1.8 (C19, D19)09.19871141796 ccm418 E
OPEL Kadett E Sedanas (T85) 1.8 i (C19, D19)09.1990901796 ccm4C 18 NZ
OPEL Kadett E Sedanas (T85) 1.8 i (C19, D19)10.19851001796 ccm4C 18 NE
OPEL Kadett E Sedanas (T85) 1.8 i (C19, D19)09.19841151796 ccm418 E
OPEL Kadett E Van (T85) 1.3 N (C70, D70)09.1984601297 ccm413 NB
OPEL Kadett E Van (T85) 1.8 i (C70, D70)08.1984901796 ccm4C 18 NT
OPEL MANTA B (58_, 59_) 1.3 N03.1979601297 ccm413 N
OPEL MANTA B (58_, 59_) 1.3 S08.1981751297 ccm413 S
OPEL MANTA B (58_, 59_) 1.8 S07.1982901796 ccm418 S
OPEL MANTA B CC (53_, 55_) 1.3 N03.1979601297 ccm413 N
OPEL MANTA B CC (53_, 55_) 1.3 S08.1979751297 ccm413 S
OPEL MANTA B CC (53_, 55_) 1.8 S07.1982901796 ccm418 S
OPEL Omega A Caravan (V87) 1.8 (F35, M35)09.1987881796 ccm4E 18 NVR
OPEL Omega A Caravan (V87) 1.8 (F35, M35)09.19861151796 ccm418 SEH
OPEL Omega A Caravan (V87) 1.8 N (F35, M35)09.1986821796 ccm418 NV
OPEL Omega A Caravan (V87) 1.8 S (F35, M35)09.1986901796 ccm418 SV
OPEL Omega A Sedanas (V87) 1.8 (F19, M19, N19)09.1987881796 ccm4E 18 NVR
OPEL Omega A Sedanas (V87) 1.8 (F19, M19, N19)09.19861151796 ccm418 SEH
OPEL Omega A Sedanas (V87) 1.8 N (F19, M19, N19)09.1986821796 ccm418 NV
OPEL Omega A Sedanas (V87) 1.8 S (F19, M19, N19)09.1986901796 ccm418 SV
OPEL REKORD E (17_-19_, 11_, 14_, 16_) 1.811.1982751796 ccm418 N
OPEL REKORD E (17_-19_, 11_, 14_, 16_) 1.8 E05.19851001796 ccm4C 18 NV
OPEL REKORD E (17_-19_, 11_, 14_, 16_) 1.8 S11.1982901796 ccm418 S
OPEL REKORD E universalas (61_, 66_, 67_) 1.8 E05.19851001796 ccm4C 18 NV
OPEL REKORD E universalas (61_, 66_, 67_) 1.8 S11.1982901796 ccm418 S
OPEL Vectra A CC (J89) 1.6 S09.1988821598 ccm416 SV
OPEL Vectra A CC (J89) 1.8 i (F68, M68)09.1988901796 ccm418 SV
OPEL Vectra A CC (J89) 1.8 S (F68, M68)09.1988881796 ccm4E 18 NVR
OPEL Vectra A CC (J89) 2.0 (F68, M68)04.19881001998 ccm4C 20 NEF
OPEL Vectra A CC (J89) 2.0 i GT (F68, M68)09.19881291998 ccm420 SEH
OPEL Vectra A Sedanas (J89) 1.6 (F19, M19)09.1988821598 ccm416 SV
OPEL Vectra A Sedanas (J89) 1.8 S (F19, M19)09.1988881796 ccm4E 18 NVR
OPEL Vectra A Sedanas (J89) 1.8 S (F19, M19)09.1989901796 ccm418 SV
OPEL Vectra A Sedanas (J89) 2.0 i (F19, M19)09.19881291998 ccm420 SEH
OPEL Vectra A Sedanas (J89) 2.0 i 4x4 (F19, M19)01.19891291998 ccm420 SEH
PEUGEOT 309 I (10C, 10A) 1.903.1986981905 ccm4DFZ (XU9J1)
PEUGEOT 504 (A_, M_) 1.8 (A01, A03)07.1968821796 ccm4XM
PEUGEOT 504 (A_, M_) 1.8 (M03)01.1971791796 ccm4XM7
PEUGEOT 504 (A_, M_) 1.8 Injection (A02)07.1968971796 ccm4KF5
PEUGEOT 504 (A_, M_) 2.0 (A1, A13, MY1, MY3)03.1971971971 ccm4106 (XN1)
PEUGEOT 504 (A_, M_) 2.0 TI (A12, A14)01.19711061971 ccm4107 (XN2)
PEUGEOT 504 kabrioletas 2.008.19821061971 ccm4107 (XN2)
PEUGEOT 504 kupė 2.010.19741021971 ccm4107 (XN2)
PEUGEOT 504 kupė 2.008.19821061971 ccm4107 (XN2)
PEUGEOT 505 (551A) 1.806.1981751796 ccm4105 (XM7)
PEUGEOT 505 (551A) 1.801.1982821796 ccm4105 (XM7)
PEUGEOT 505 (551A) 1.809.1985841796 ccm4105C (XM7A)
PEUGEOT 505 (551A) 2.009.1983941971 ccm4XN1
PEUGEOT 505 (551A) 2.011.1980971971 ccm4106 (XN1)
PEUGEOT 505 (551A) 2.009.1985981971 ccm4106E (XN1A)
PEUGEOT 505 (551A) 2.2 Turbo Injection03.19841552155 ccm4176B (N9TE)
PEUGEOT 505 (551A) 2.2 Turbo Injection06.19871742155 ccm4176W (N9TEA)
PEUGEOT 505 Break (551D) 1.804.1982751796 ccm4XM7
PEUGEOT 505 Break (551D) 2.008.1983941971 ccm4106 (XN1)
PEUGEOT 505 Break (551D) 2.009.1985981971 ccm4106E (XN1A)
PEUGEOT J5 autobusas (280P) 2.009.1981751971 ccm4170B (XN1T)
PEUGEOT J5 autobusas (280P) 2.001.1983791971 ccm4170 (XN1T)
PEUGEOT J5 autobusas (290P) 2.010.1990841971 ccm4170D (XN1TACP)
PEUGEOT J5 komercinis (280L) 1.801.1983691796 ccm4169B (XM7T)
PEUGEOT J5 komercinis (280L) 2.009.1981791971 ccm4XN1P
PEUGEOT J5 komercinis (290L) 1.809.1990691796 ccm4169B (XM7T)
PEUGEOT J5 komercinis (290L) 2.009.1990841971 ccm4XN1TA
PEUGEOT J5 plokščiadugnis / važiuoklė (280L) 2.001.1986751971 ccm4170B (XN1T)
PEUGEOT J5 plokščiadugnis / važiuoklė (280L) 2.001.1983791971 ccm4170 (XN1T)
PEUGEOT J5 plokščiadugnis / važiuoklė (290L) 2.010.1990841971 ccm4170D (XN1TACP)
PEUGEOT J9 autobusas 2.003.1980781971 ccm4XN1P
PEUGEOT J9 komercinis 1.603.1980601618 ccm4XC7P
PEUGEOT J9 komercinis 2.003.1980781971 ccm4XN1P
PEUGEOT J9 plokščiadugnis / važiuoklė 2.003.1980781971 ccm4XN1P
PININFARINA Spedereuropa (DS) 200011.19841031995 ccm4132 C3.031
PININFARINA Spedereuropa (DS) 200003.19821051995 ccm4132 C3.031
PORSCHE 924 Coupe 2.5 S09.19851502479 ccm4M 44.08
PORSCHE 924 Coupe 2.5 S08.19871602479 ccm4M 44.10
PORSCHE 928 Coupe 4.7 S09.19793014664 ccm8M 28.12
PORSCHE 928 Coupe 4.7 S08.19833104664 ccm8M 28.22
PORSCHE 928 Coupe 5.0 GT01.19893304957 ccm8M 28.47
PORSCHE 928 Coupe 5.0 S09.19852884957 ccm8M 28.46
PORSCHE 928 Coupe 5.0 S,S408.19863204957 ccm8M 28.42
PORSCHE 928 Coupe 5.0 S4 CAT08.19863204957 ccm8M 28.42
PORSCHE 928 Coupe 5.4 GTS08.19913505397 ccm8M 28.50
PORSCHE 944 2.501.19851502479 ccm4M 44.08
PORSCHE 944 2.508.19871602479 ccm4M 44.10
PORSCHE 944 2.506.19811632479 ccm4M 44.01
PORSCHE 944 2.5 S08.19861902479 ccm4M 44.40
PORSCHE 944 2.5 Turbo08.19852202479 ccm4M 44.50
PORSCHE 944 2.5 Turbo09.19872502479 ccm4M 44.52
PORSCHE 944 2.711.19881652681 ccm4M 44.12
PROTON Persona 400 Hatchback (C9_C, C9_S) 413 GLSi01.1994751299 ccm44G13
RENAULT 11 (B/C37_) 1.7 (B/C37E)06.1987941721 ccm4F3N 708
RENAULT 11 (B/C37_) 1.7 (B/C37F)10.1984751721 ccm4F3N 718
RENAULT 18 Variable (135_) 1.6 (1351)01.1982731647 ccm4A2M 723
RENAULT 18 Variable (135_) 1.6 (1351)05.1979791647 ccm4841 726
RENAULT 19 I (B/C53_) 1.7 (B/C53B)09.1988731721 ccm4F3N 741
RENAULT 19 I (B/C53_) 1.7 (B/C53C)09.1988901721 ccm4F3N 743
RENAULT 19 I Chamade (L53_) 1.7 (L53B)10.1989731721 ccm4F3N 741
RENAULT 19 II (B/C53_) 1.7 (B/C53B)04.1992731721 ccm4F3N 741
RENAULT 19 II (B/C53_) 1.8 (B/C538)04.19921101794 ccm4F3P 700
RENAULT 19 II Chamade (L53_) 1.705.1992751721 ccm4F3N 741
RENAULT 19 II Chamade (L53_) 1.7 (L53B)04.1992731721 ccm4F3N 741
RENAULT 21 (B48_) 1.7 (B48F)09.1989731721 ccm4F3N 726
RENAULT 21 sedanas (L48_) 1.7 (L48M, L48F)07.1986731721 ccm4F3N 726
RENAULT 9 Sedanas (L42_) 1.7 (L42F)10.1986731721 ccm4F3N 718
RENAULT LAGUNA I (B56_, 556_) 2.003.19991091998 ccm4F3R 611
RENAULT SUPER 5 (B/C40_) 1.7 (B/C408)10.1986731721 ccm4F3N 717
ROVER 200 Sedanas (XH) 213 S09.1985731342 ccm4EV 2
ROVER 2000-3500 hečbekas (SD1) 3500 Vitesse10.19821933528 ccm830 A
ROVER 800 (XS) 82010.1988100 ccm
ROVER MINI 100001.199241999 ccm499 HD 81
ROVER MINI 130010.1992501273 ccm412 A2B
ROVER MINI 130004.1992501275 ccm412 A2L
ROVER MINI 130001.1992531273 ccm412 A2D
ROVER MINI 130001.1991611273 ccm412 A2A
ROVER MINI 130001.1992631273 ccm412 A2E
ROVER MINI 1300 / Cooper06.1991611273 ccm412 A2A
ROVER MINI kabrioletas (XN) 130009.1992631273 ccm412 A2E
SEAT Fura (025A) 0.903.198440903 ccm4100 GL 7000
SEAT Fura (025A) 0.901.198243903 ccm4HB 90
SEAT Fura (025A) 0.901.198245903 ccm4100 GL 3000
SEAT Fura (025A) 1.401.1982751438 ccm4127 B.7000
SEAT IBIZA I (021A) 0.908.199040903 ccm409 NCA
SEAT MARBELLA (28) 0.808.198634843 ccm408 NCA
SEAT MARBELLA (28) 0.901.198740903 ccm4100 GL 7000
SEAT MARBELLA (28) 0.907.199744899 ccm408 NCB
SEAT MARBELLA komercinis (028A) 0.801.198734843 ccm408 NCA
SEAT MARBELLA komercinis (028A) 0.901.198740903 ccm409 NCA
SEAT Ronda (022A) 1.208.1983641197 ccm4124 B6.000
SUBARU JUSTY II (JMA, MS) 1.3 GX 4x410.1995681298 ccm4EF13
SUBARU LEONE II 1.806.19851051781 ccm4EA82
SUBARU LEONE II 130011.1984651299 ccm4EA65
SUBARU LEONE II 160011.1984741595 ccm4EA71
SUBARU LEONE II 1800 4WD11.1984901781 ccm4EA82
SUBARU LEONE II 1800 Turbo 4WD11.19841361781 ccm4EA82T
SUBARU LEONE II universalas 1800 4WD11.1984901781 ccm4EA82
SUBARU LEONE II universalas 1800 Super Catalytic-Conv 4WD07.1986951781 ccm4EA82
SUBARU LEONE II universalas 1800 Super Turbo 4WD11.19841361781 ccm4EA82T
SUZUKI SWIFT I (AA) 1.0 (SA310, AA41/43)10.198350993 ccm3G10A
SUZUKI SWIFT I (AA) 1.0 Turbo (SA310)02.198571993 ccm3G10T
SUZUKI SWIFT I (AA) 1.3 (SA413, AA51)10.1984681324 ccm4G13A
SUZUKI SWIFT I (AA) 1.3 (SA413, AA51/53)10.1984731324 ccm4G13A
SUZUKI SWIFT I (AA) 1.3 (SA413, AA53)08.1986641324 ccm4G13A
SUZUKI SWIFT I (AA) 1.3 GTi/GXi (SA413, AA33)08.19851011299 ccm4G13B
SUZUKI SWIFT II hečbekas (EA, MA) 1.0 (SF310, AA44)03.198950993 ccm3G10A
SUZUKI SWIFT II hečbekas (EA, MA) 1.0 i (SF310, AA44)01.199553993 ccm3G10A
SUZUKI SWIFT II hečbekas (EA, MA) 1.0 i (SF310, AA44)03.198954993 ccm3G10A
SUZUKI SWIFT II hečbekas (EA, MA) 1.3 (SF413, AB35)03.1989711324 ccm4G13A
SUZUKI SWIFT II hečbekas (EA, MA) 1.3 4WD (SF413, AA35)03.1989681324 ccm4G13A
SUZUKI SWIFT II hečbekas (EA, MA) 1.3 4WD (SF413, AF35)10.1989711324 ccm4G13A
SUZUKI SWIFT II hečbekas (EA, MA) 1.3 GTi (SF413, AA34)03.19891011299 ccm4G13B
SUZUKI SWIFT II sedanas (AH, AJ) 1.3 (SF413, AH35)03.1989711299 ccm4G13B
SUZUKI SWIFT II sedanas (AH, AJ) 1.3 (SF413, AH35, MA)01.1991681299 ccm4G13B
SUZUKI VITARA Cabrio (ET, TA) 1.6 (TA01, SE416)07.1988801590 ccm4G16A (8V)
SUZUKI Vitara SUV (ET, TA, TD) 1.6 visų ratų pavara (SE 416)10.1988731590 ccm4G16A (8V)
TALBOT Murena Coupe 2.109.19801162156 ccm45N2
TALBOT Rancho SUV 1.401.1977801442 ccm4X3Y2
TALBOT Tagora Sedanas 2.106.19801162156 ccm45N2
TVR 350 kabrioletas 3.5 i01.19831973528 ccm837A
VOLVO 240 (P242, P244) 2.308.19861132316 ccm4B 230 F
VOLVO 240 (P242, P244) 2.308.19861152316 ccm4B 230 K
VOLVO 240 (P242, P244) 2.308.19831312316 ccm4B 230 E
VOLVO 240 (P242, P244) 2.308.19841332316 ccm4B 23 E
VOLVO 240 (P242, P244) 2.3 i CAT08.19861152316 ccm4B 230 F
VOLVO 240 Kombi (P245) 2.008.19831171986 ccm4B 200 E
VOLVO 240 Kombi (P245) 2.308.19841102316 ccm4B 230 A
VOLVO 240 Kombi (P245) 2.308.19861132316 ccm4B 230 F
VOLVO 240 Kombi (P245) 2.308.19841312316 ccm4B 230 E
VOLVO 240 Kombi (P245) 2.308.19841332316 ccm4B 23 E
VOLVO 240 Kombi (P245) 2.3 CAT08.19911362316 ccm4B 230 F
VOLVO 240 Kombi (P245) 2.3 i CAT08.19861152316 ccm4B 230 F
VOLVO 340-360 (343, 345) 1.408.1982631397 ccm4B 14.3 E
VOLVO 340-360 (343, 345) 1.408.1986681397 ccm4B 14.4 S
VOLVO 340-360 (343, 345) 1.408.1987701397 ccm4B 14.4 S
VOLVO 340-360 (343, 345) 1.408.1983711397 ccm4B 14.4 S
VOLVO 340-360 (343, 345) 1.708.1985801721 ccm4B 17 2 K
VOLVO 340-360 (343, 345) 2.008.1980951986 ccm4B 19 A
VOLVO 340-360 (343, 345) 2.008.19841051986 ccm4B 200 K
VOLVO 340-360 (343, 345) 2.008.19881091986 ccm4B 200 F
VOLVO 340-360 (343, 345) 2.008.19871101986 ccm4B 200 F
VOLVO 340-360 (343, 345) 2.008.19861121986 ccm4B 200 F
VOLVO 340-360 (343, 345) 2.008.19821131986 ccm4B 19 E
VOLVO 340-360 (343, 345) 2.008.19821151986 ccm4B 19 E
VOLVO 340-360 (343, 345) 2.008.19841181986 ccm4B 200 E
VOLVO 340-360 sedanas (344) 1.408.1986681397 ccm4B 14.4 S
VOLVO 340-360 sedanas (344) 1.408.1987691397 ccm4B 14.4 S
VOLVO 340-360 sedanas (344) 1.408.1983721397 ccm4B 14.4 S
VOLVO 340-360 sedanas (344) 1.708.1985801721 ccm4B 17 2 K
VOLVO 340-360 sedanas (344) 2.008.19841021986 ccm4B 200 K
VOLVO 340-360 sedanas (344) 2.008.19841051986 ccm4B 200 K
VOLVO 340-360 sedanas (344) 2.008.19881091986 ccm4B 200 F
VOLVO 340-360 sedanas (344) 2.008.19871101986 ccm4B 200 EA
VOLVO 340-360 sedanas (344) 2.008.19861121986 ccm4B 200 EA
VOLVO 340-360 sedanas (344) 2.008.19831131986 ccm4B 19 E
VOLVO 340-360 sedanas (344) 2.008.19841151986 ccm4B 200 E
VOLVO 340-360 sedanas (344) 2.008.19841181986 ccm4B 200 E
VOLVO 440 K (445) 1.709.1988871721 ccm4B 18 KP
VOLVO 440 K (445) 1.808.1991901794 ccm4B 18 U
VOLVO 460 L (464) 1.607.1992831596 ccm4B 16 F
VOLVO 460 L (464) 1.709.1988871721 ccm4B 18 KP
VOLVO 460 L (464) 1.709.1990901721 ccm4B 18 KP
VOLVO 460 L (464) 1.708.19891021721 ccm4B 18 EP
VOLVO 460 L (464) 1.708.19891091721 ccm4B 18 E
VOLVO 460 L (464) 1.7 Turbo01.19911221721 ccm4B 18 FT
VOLVO 480 E (482) 1.708.19891021721 ccm4B 18 EP
VOLVO 740 (744) 2.009.19881031986 ccm4B 200 K
VOLVO 740 (744) 2.001.19871171986 ccm4B 200 E
VOLVO 740 (744) 2.001.19861601986 ccm4B 200 ET
VOLVO 740 (744) 2.001.19851631986 ccm4B 200 ET
VOLVO 740 (744) 2.308.19841122316 ccm4B 230 A
VOLVO 740 (744) 2.309.19851132316 ccm4B 230 F
VOLVO 740 (744) 2.308.19841142316 ccm4B 230 F
VOLVO 740 (744) 2.308.19871152316 ccm4B 230 F
VOLVO 740 (744) 2.308.19861172316 ccm4B 230 K
VOLVO 740 (744) 2.308.19831292316 ccm4B 23 E
VOLVO 740 (744) 2.308.19841312316 ccm4B 230 E
VOLVO 740 (744) 2.308.19881512316 ccm4B 234 F
VOLVO 740 (744) 2.308.19881562316 ccm4B 234 F
VOLVO 740 (744) 2.308.19871592316 ccm4B 234 F
VOLVO 740 (744) 2.3 Turbo08.19861562316 ccm4B 230 FT
VOLVO 740 (744) 2.3 Turbo08.19891652316 ccm4B 230 FT
VOLVO 740 (744) 2.3 Turbo08.19851822316 ccm4B 230 ET
VOLVO 740 Kombi (745) 2.009.19881031986 ccm4B 200 K
VOLVO 740 Kombi (745) 2.008.19891121986 ccm4B 200 F
VOLVO 740 Kombi (745) 2.001.19871171986 ccm4B 200 E
VOLVO 740 Kombi (745) 2.008.19851211986 ccm4B 200 G
VOLVO 740 Kombi (745) 2.308.19851122316 ccm4B 230 A
VOLVO 740 Kombi (745) 2.308.19851132316 ccm4B 230 F
VOLVO 740 Kombi (745) 2.309.19851142316 ccm4B 230 K
VOLVO 740 Kombi (745) 2.308.19871152316 ccm4B 230 F
VOLVO 740 Kombi (745) 2.308.19851312316 ccm4B 230 E
VOLVO 740 Kombi (745) 2.307.19891512316 ccm4B 234 F
VOLVO 740 Kombi (745) 2.308.19881562316 ccm4B 234 F
VOLVO 740 Kombi (745) 2.308.19871592316 ccm4B 234 F
VOLVO 740 Kombi (745) 2.3 Turbo08.19861562316 ccm4B 230 FT
VOLVO 740 Kombi (745) 2.3 Turbo08.19891652316 ccm4B 230 GT
VOLVO 740 Kombi (745) 2.3 Turbo08.19851822316 ccm4B 230 ET
VOLVO 760 (704, 764) 2.3 Turbo09.19871562316 ccm4B 230 FT
VOLVO 760 (704, 764) 2.3 Turbo (704)08.19841822316 ccm4B 230 ET
VOLVO 940 (944) 2.001.19921121986 ccm4B 200 F
VOLVO 940 (944) 2.0 Turbo08.19901551986 ccm4B 200 FT
VOLVO 940 (944) 2.308.19921162316 ccm4B 230 FD
VOLVO 940 (944) 2.308.19901312316 ccm4B 230 G
VOLVO 940 (944) 2.308.19901562316 ccm4B 234 G
VOLVO 940 (944) 2.3 Turbo08.19901652316 ccm4B 230 FT
VOLVO 940 II (944) 2.0 Turbo04.19961551986 ccm4B 200 FT
VOLVO 940 II (944) 2.308.19941162316 ccm4B 230 FD
VOLVO 940 II (944) 2.308.19941312316 ccm4B 230 FB
VOLVO 940 II (944) 2.3 ti01.19951352316 ccm4B 230 FK
VOLVO 940 II (944) 2.3 Turbo08.19941652316 ccm4B 230 FT
VOLVO 940 II universalas (945) 2.0 Turbo04.19961551986 ccm4B 200 FT
VOLVO 940 II universalas (945) 2.308.19941162316 ccm4B 230 FD
VOLVO 940 II universalas (945) 2.308.19941312316 ccm4B 230 FB
VOLVO 940 II universalas (945) 2.3 ti01.19951352316 ccm4B 230 FK
VOLVO 940 II universalas (945) 2.3 Turbo08.19941652316 ccm4B 230 FT
VOLVO 940 II universalas (945) 2.3 Turbo08.19951712316 ccm4B 230 FT
VOLVO 940 Kombi (945) 2.001.19921121986 ccm4B 200 F
VOLVO 940 Kombi (945) 2.308.19921162316 ccm4B 230 FD
VOLVO 940 Kombi (945) 2.308.19901312316 ccm4B 230 FB
VOLVO 940 Kombi (945) 2.308.19901552316 ccm4B 234 F
VOLVO 940 Kombi (945) 2.3 Turbo08.19901652316 ccm4B 230 FT
VOLVO 940 Kombi (945) 2.3 Turbo08.19911902316 ccm4B 230 FT+
ZASTAVA Yugo Florida 1.3 (103 A)03.1991681302 ccm413 E.3.064
ZASTAVA Yugo Florida 1.410.1988711372 ccm4160 A1.000
ZASTAVA Yugo Hatchback 65 EFI (145 A)07.1981651302 ccm413 E 1.064
Klientai, kurie pirko šią prekę taip pat pirko:
Produkto įvertinimas

VALEO Uždegimo žvakė veržliarakčio dydis: 21



Įvertinti dabar

VALEO Uždegimo žvakė veržliarakčio dydis: 21.

INFODĖŽĖ

Nemokamas pristatymas

Kiekvienam pristatymui nuo 110 € prekių vertė
  • Uždegimo žvakė (RL11HC sriegio ilgis [mm]: 19) pristatymas su POSTNORD
  • Uždegimo žvakė (uždegimo žvakė: 1 æ įžemintas elektrodas RL11HC) pristatymas su GLS
  • RL11HC Uždegimo žvakė (Transporto priemonės numeris nuo: 400.001) nosūtīšana ar DHL
:

Saugus prisijungimas

Mokėjimo būdai
  • RL11HC Uždegimo žvakė transporto priemonės įranga: transporto priemonėms be oro pagalvės pirkti su PayPal apmokėjimo būdą
  • Uždegimo žvakė (transporto priemonę pagaminusi šalis: Japonija RL11HC) VALEO pirkti su VISA apmokėjimo būdą
  • Uždegimo žvakė (variklio kodas: M20B25M/G RL11HC) pirkti su MasterCard apmokėjimo būdą
  • Hypovereins Bank
Pirmadienis - Penktadienis: 09.00 - 19.00

KLIENTŲ KARŠTOJI LINIJA

+37052220699

Adresas

Josef-Orlopp-Straße 55
10365 Berlin Vokietija
Rodyti žemėlapyje