Paieška pagal transporto priemonių

Paieška

VALEO - automobilių dalys katalogas

Kilmė ir vystymas

Šiandieninės Valeo grupės, kuri šiuo metu yra viena svarbiausių keleivinių ir komercinių automobilių dalių tiekėja pasaulyje, istorija prasidėjo 1923 metais, kai kompaniją, kuri tuo metu vykdė veiklą su skirtingu pavadinimu, įkūrė kaip anglišką sankabų dalių gamyklą Paryžiuje. 1932 metais, kai kompanijos dalys buvo puikiai gaminamos licenzijos pagrindu, ji žengė į Paryžiaus akcijų biržą, o tai kompanijai suteikė papildomą padrąsinimą ir galimybę perimti kitus automobilių rinkos tiekėjus.

Valeo automobilių dalys

Valeo produktų pasirinkimas apima dvylika neįtikėtinų tarptautinių perėmimų (Vokietijoje, Italijoje, Anglijoje, JAV ir kt.) ir devynias visiškai skirtingas produktų grupes vairavimo technologijos, saugumo, oro kondicionavimo sistemų, apšvietimo technologijos, išorinių prietaisų ir elektros bei elektronikos srityse.

Iš dešimties Valeo grupės atstovybių Vokietijoje, penkios gamina ir tiesiogiai tiekia automobilių dalis Vokietijos gamintojams. Dvi atstovybės Vokietijoje yra susitelkusios ties tyrimais ir vystymu - viena yra Volfsburge, kur glaudžiai dirba kartu su VW.

VW originalus automobilių įrangos gamintojas

Be daugelio automobilių dalių, kurios nėra matomos iš karto, ši kompanija taip pat gamina ir tiekia priekinius žibintus, dabartiniam VW Golf VII tiesiogiai į VW kaip originalus įrangos gamintojas. Tokiu pat būdu, grupė taip pat glaudžiai bendradarbiauja su kitais automobilių gamintojais visame pasaulyje, tad galima sakyti, kad beveik vienas trečdalis gatvėse esančių automobilių priekinių žibintų yra pagaminami Valeo, o taip pat daugelis priekinių stiklų ir valytuvų sistemų. Paskutinio kompanijos perėmimo metu, amerikietiškas gamintojas Johnson Controls prisijungė prie grupės, o tai reiškia, kad jie dabar gamina ir didelę dalį automobilio salono dalių.

Visos VALEO kategorijos ir atsarginės dalys jūsų automobiliui greitoje peržiūroje

Jūsų krepšelis

0 Prekės, 0,00 €

į užsakymo pateikimą
INFODĖŽĖ

Nemokamas pristatymas

Kiekvienam pristatymui nuo 300 € prekių vertė
  • Autodalys VALEO pristatymas su UPS
  • Automobilių dalys VALEO pristatymas su GLS
  • VALEO automobilių dalys pristatymas su DHL
:

Saugus prisijungimas

Mokėjimo būdai
  • Atsarginės dalys VALEO pirkti su paypal apmokėjimo būdą
  • Autodalys VALEO pirkti su mc apmokėjimo būdą
  • Automobilių dalys VALEO pirkti su visa apmokėjimo būdą
  • Automobilių dalys VALEO pirkti su amex apmokėjimo būdą
Pirmadienis - Penktadienis: 09.00 - 19.00

KLIENTŲ KARŠTOJI LINIJA

+370 52 14 24 44

Adresas

Josef-Orlopp-Straße 55
10365 Berlin Vokietija
Rodyti žemėlapyje