Paieška pagal transporto priemonių

Paieška

SACHS - automobilių dalys katalogas

Įkūrimas

1895 metais, Šveinfurte, Ernst Sachs ir Karl Fichtel įkūrė kompaniją gaminusią itin tikslius ratų guolius ir dviračių įvores. Ji labai gerai išsivystė su Fichtel & Sachs pavadinimu ir nuolat atnešdavo naujus išradimus į rinką, tokius kaip galinius pedalų stabdžius ar laisvosios eigos bėgį dviračiams. Po atsiskyrimo nuo Wälzlager-Sparte ir daugelio kitų pakeitimų vykusių po Antrojo pasaulinio karo, Sachs kompanija pradėjo susitelkti į mažų variklių gamyba dviratėms transporto priemonėms ir tiekė juos motociklų gamintojams visame pasaulyje. Nuo 1960-ųjų iki 1980-ųjų vidurio, Fichtel & Sachs turėjo beveik 10 tūkst. darbuotojų ir buvo vieni geriausių pasaulyje sankabų, dviračių įvorių, mažų variklių ir amortizatorių gamintojų.

Po savininkų pakeitimo (Sachs, kaip ir keletas kitų, priklausė Mannesmann, kurį patį tuo metu perėmė), kompaniją 2001 metais įsigijo ZF Friedrichshafen, o 2011 metais galutinai prijungė prie ZF Friedrichshafen.

Sachs automobilių dalys

Sachs prekinis ženklas ir toliau buvo vienas iš važiuoklės ir ašies dalių gamintojų, kuris tiekė tokias dalis kaip sankabos diskai, važiuoklės velenai ir šarnyrai. Speciali gamybos sritis yra smagračių, kurie dedami tarp alkūninio veleno ir sankabos, gamyba. Tai viena iš priežasčių, kodėl kompanija ir jos produktų pasiūla taip puikiai tiko ZF grupei, kuri gamina pavarų dėžes.

Originalus puikiai žinomų prekinių ženklų įrangos gamintojas

Ilgai veikiantis prekinis ženklas aprūpina Mercedes Benz, BMW ir Audi su OEM amortizatoriais, taip pat aktyviai dalyvauja autosporte, o tai reiškia, kad jų dalys naudojamos ir sportiniuose automobiliuose, tokiuose kaip Porsche ir Lotus.

Pramoninio naudojimo automobiliuose ir tuose, kurie traukia sunkias priekabas arba veža sunkius krovinius, itin svarbu naudoti aukštos kokybės sankabą, tokią kaip gamina Sachs. Mūsų internetinėje parduotuvėje jūs rasite visus Sachs produktus, kurie sukurti veikti ilgai ir patikimai. Be pagrindinių ir pagalbinių cilindrų, jūs taip pat rasite tokias automobilių dalis kaip amortizatoriai bei jiems skirtos apsaugos nuo dulkių ir apsaugos rinkiniai šarnyrams bei alkūniniams velenams iš Sachs.

Jūsų krepšelis

0 Prekės, 0,00 €

į užsakymo pateikimą
INFODĖŽĖ

Nemokamas pristatymas

Kiekvienam pristatymui nuo 300 € prekių vertė
  • Autodalys SACHS pristatymas su UPS
  • Automobilių dalys SACHS pristatymas su GLS
  • SACHS automobilių dalys pristatymas su DHL
:

Saugus prisijungimas

Mokėjimo būdai
  • Atsarginės dalys SACHS pirkti su paypal apmokėjimo būdą
  • Autodalys SACHS pirkti su mc apmokėjimo būdą
  • Automobilių dalys SACHS pirkti su visa apmokėjimo būdą
  • Automobilių dalys SACHS pirkti su amex apmokėjimo būdą
Pirmadienis - Penktadienis: 09.00 - 19.00

KLIENTŲ KARŠTOJI LINIJA

+370 52 14 24 44

Adresas

Josef-Orlopp-Straße 55
10365 Berlin Vokietija
Rodyti žemėlapyje