Paieška pagal transporto priemonių
Autodalių katalogas

NK Stabdžių diskas visiškai, Ø: 233,00mm

Atsiliepimai (0)
Stabdžių diskas 201002 (žiedų angų skaičius: 4 | minimalus storis [mm]: 7,8) pirkti pigūs thumb?id=54992&lng=lt&ccf=94077793

123,85

Įskaitant 21% PVM, Pristatymas
Šiuo metu nėra sandėlyje
  • Kodas: 201002
  • Gamintojas: NK
  • Tipą:
- +
Šios prekės sandėlyje nėra. Prašome pasirinkti kitą prekę.
Prekė pridėta į jūsų krepšelį
NK Stabdžių diskas
Stabdžių diskas detalės
  • skersmuo [mm]:   233,00 
  • stabdžių disko tipas:   visiškai 
  • žiedų angų skaičius:   4,00 
  • stabdžių disko storis [mm]:   9,00 
  • minimalus storis [mm]:   7,80 
  • aukštis [mm]:   77,50 
  • Būklė: Jauns
OEM nuorodos numeris(-iai):
Gamintojų OE numeris
ALFA ROMEO 0060703238
ALFA ROMEO 0060750518
ALFA ROMEO 0060750699
ALFA ROMEO 60703238
ALFA ROMEO 60750518
ALFA ROMEO 60750699
ALFA ROMEO 795035
ALFA ROMEO 795036
ALFA ROMEO 795247
Kiti tinkami produktai įrašytam OEM NUMERIUI:
FERODO
DDF018
NK
201002
BREMBO
08.2163.08
BREMBO
08.2163.10
BREMBO
08.2163.18
BREMBO
08.2163.20
TRW
DF1754
DT
4.30029
FERODO
DDF018-1
TRUCKTEC AUTOMOTIVE
01.35.007
ALFASUD
Stabdžių diskas tinka šiems automobilių modeliams
Gamintojas/Modelis/TipasPagaminimo metai (nuo - iki)AGCilindrų darbinis tūrisCil.Variklio kodas
ALFA ROMEO ALFASUD (901) 1.2 (901.D0, 901.D1)06.1972631186 ccm4AR 30102
ALFA ROMEO ALFASUD (901) 1.2 (901.D5)03.1980601186 ccm4AR 30102 S
ALFA ROMEO ALFASUD (901) 1.2 ti11.1973681186 ccm4AR 30104
ALFA ROMEO ALFASUD (901) 1.3 (901.F0)01.1978681286 ccm4AR 30180
ALFA ROMEO ALFASUD (901) 1.3 SC/ti Super09.1977761351 ccm4AR 30164
ALFA ROMEO ALFASUD (901) 1.3 Super (901.F2)01.1979691351 ccm4AR 30160
ALFA ROMEO ALFASUD (901) 1.3 ti (901.G0)09.1977751286 ccm4AR 30184
ALFA ROMEO ALFASUD (901) 1.3 ti (901.G4)03.1980861351 ccm4AR 30168
ALFA ROMEO ALFASUD (901) 1.5 ti03.1980951490 ccm4AR 30128
ALFA ROMEO ALFASUD (901) 1.5 ti Sprint01.19831051490 ccm4AR 30146
ALFA ROMEO ALFASUD Giardinetta (904) 1.301.1978651286 ccm4AR 30180
ALFA ROMEO ALFASUD Sprint (902.A) 1.3 (902.A0)09.1976761286 ccm4AR 30184
ALFA ROMEO ALFASUD Sprint (902.A) 1.405.1978761351 ccm4AR 30164
ALFA ROMEO ALFASUD Sprint (902.A) 1.407.1979851351 ccm4AR 30168
ALFA ROMEO ALFASUD Sprint (902.A) 1.501.19801021490 ccm4AR 30146
ALFA ROMEO ALFASUD Sprint (902.A) 1.5 (902.A1)05.1978831490 ccm4AR 30124
ALFA ROMEO ALFASUD Sprint (902.A) 1.5 (902.A5)07.1979951490 ccm4AR 30128
ALFA ROMEO ALFASUD Sprint (902.A) 1.703.19871181712 ccm4AR 30550
ALFA ROMEO ALFASUD Sprint (902.A) 1.7 i.e.10.19871051712 ccm4AR 30558
Klientai, kurie pirko šią prekę taip pat pirko:
Produkto įvertinimas

NK Stabdžių diskas visiškai, Ø: 233,00mm



Įvertinti dabar

NK Stabdžių diskas visiškai, Ø: 233,00mm.

INFODĖŽĖ

Nemokamas pristatymas

Kiekvienam pristatymui nuo 110 € prekių vertė
  • Stabdžių diskas (201002 stabdžių disko storis [mm]: 9) pristatymas su POSTNORD
  • Stabdžių diskas (stabdžių disko tipas: visiškai 201002) pristatymas su GLS
  • 201002 Stabdžių diskas (svoris [kg]: 4,83) nosūtīšana ar DHL
:

Saugus prisijungimas

Mokėjimo būdai
  • 201002 Stabdžių diskas montavimo vieta: galinė ašis pirkti su PayPal apmokėjimo būdą
  • Stabdžių diskas ( 201002) NK pirkti su VISA apmokėjimo būdą
  • Stabdžių diskas (skersmuo [mm]: 233 201002) pirkti su MasterCard apmokėjimo būdą
  • Hypovereins Bank
Pirmadienis - Penktadienis: 09.00 - 19.00

KLIENTŲ KARŠTOJI LINIJA

+37052220699

Adresas

Josef-Orlopp-Straße 55
10365 Berlin Vokietija
Rodyti žemėlapyje