Paieška pagal transporto priemonių

Paieška

NGK - automobilių dalys katalogas

Įkūrimas ir plėtra

1930-iais metais Japonijos porceliano fabrikas, kurio būstinė yra Nagojoje, Japonijoje, pradėjo gaminti degimo žvakes tuomet sparčiai besiplečiančioje Japonijos automobilių industrijoje. Laikui bėgant, NGK išplėtė savo produkcijos asortimentą visose degimo sistemų benzininiams varikliams srityse, taip pat gamino dyzelines žvakes, o vėliau ir lambda jutiklius išmetamųjų teršalų kontrolei. Pastovus tolimesnis augimas ir globalizacija suteikė galimybę NKG dirbti nuosekliai gaminant žvakes ir taip tapti pasaulio rinkos lyderiu. Gaminant savo lokacijoje, komponentai buvo toliau plėtojami su automobilių pramone - taigi, filialas Vokietijoje glaudžiai bendradarbiavo su VW ir Audi netoli Diuseldorfo.

Originali įranga iš VW

OEM kokybės NGK komponentai yra pagaminti ir diegti į beveik visas VW grupės transporto priemones. Kompanija, kuri tiesiogiai konkuruoja su Vokietijos žvakių gamintojų Bosch, taip pat gamina didelį elektronikos dalių asortimentą, pavyzdžiui beldimo jutikliai, kurie yra naudojami dyzeliniams varikliams. Visos dalys iš šio japonų automobilių tiekėjo taip pat yra prieinamos mūsų internetinėje parduotuvėje ir mes jums garantuojame aukščiausią kokybę.

NGK uždegimo žvakės pademonstravo savo aukšta kokybę lenktynių industrijoje ir dabar yra sėkmingai naudojamos pasaulio čempionate Formulė 1 WRC (Pasaulio ralio čempionatas).

Produktai taip pat naudojami motocikluose ir kituose vidaus degimo varikliuose. Jūs rasite 25 mln. uždegimo ir kaitinimo žvakių tipus NGK Europos sandėlyje, kuriuo visi Europos automobilių gamintojai gali naudotis norint gauti atsargines dalis.

Jūsų krepšelis

0 Prekės, 0,00 €

į užsakymo pateikimą
INFODĖŽĖ

Nemokamas pristatymas

Kiekvienam pristatymui nuo 300 € prekių vertė
  • Autodalys NGK pristatymas su UPS
  • Automobilių dalys NGK pristatymas su GLS
  • NGK automobilių dalys pristatymas su DHL
:

Saugus prisijungimas

Mokėjimo būdai
  • Atsarginės dalys NGK pirkti su paypal apmokėjimo būdą
  • Autodalys NGK pirkti su mc apmokėjimo būdą
  • Automobilių dalys NGK pirkti su visa apmokėjimo būdą
  • Automobilių dalys NGK pirkti su amex apmokėjimo būdą
Pirmadienis - Penktadienis: 09.00 - 19.00

KLIENTŲ KARŠTOJI LINIJA

+370 52 14 24 44

Adresas

Josef-Orlopp-Straße 55
10365 Berlin Vokietija
Rodyti žemėlapyje