Paieška pagal transporto priemonių
Autodalių katalogas

MEAT & DORIA Važiavimo pedalų komplektas

Atsiliepimai (0)
Važiavimo pedalų komplektas 83563 (papildomas gaminys / papildoma informacija 2: guminis pedalo antdėklas | transporto priemonės įranga: transporto priemonėms su automatine transmisija) pirkti pigūs thumb?id=8124367&lng=lt&ccf=94077793

58,55

Įskaitant 21% PVM, Pristatymas
Šiuo metu nėra sandėlyje
  • Kodas: 83563
  • Gamintojas: MEAT & DORIA
  • Tipą:
- +
Šios prekės sandėlyje nėra. Prašome pasirinkti kitą prekę.
Prekė pridėta į jūsų krepšelį
MEAT & DORIA Važiavimo pedalų komplektas
Važiavimo pedalų komplektas detalės
  • polių skaičius:  
  • jungties korpuso forma:   ovalas 
  • montavimo angų skaičius:  
  • vairuotojo padėtis:   vairas kairėje 
  • transporto priemonės įranga:   transporto priemonėms su automatine transmisija 
  • Papildomas straipsnis / informacija 2:   guminis pedalo antdėklas 
  • OE numeriui:   35 42 6 853 178 
  • Būklė: Jauns
OEM nuorodos numeris(-iai):
Gamintojų OE numeris
BMW 35426853178
BMW 3542685317801
MINI 35426770151
MINI 35426786590
MINI 35426790000
MINI 35426794503
MINI 35426853178
MINI 3542685317801
Kiti tinkami produktai įrašytam OEM NUMERIUI:
HELLA
6PV 010 946-251
MEAT & DORIA
83563
HOFFER
7513563
CabrioletCLUBMANCOUNTRYMANCoupeHatchbackPACEMANRoadster
Važiavimo pedalų komplektas tinka šiems automobilių modeliams
Gamintojas/Modelis/TipasPagaminimo metai (nuo - iki)AGCilindrų darbinis tūrisCil.Variklio kodas
MINI Cabriolet (R57) Cooper10.20071161598 ccm4N16 B16 A
MINI Cabriolet (R57) Cooper10.20071201598 ccm4N12 B16 A
MINI Cabriolet (R57) Cooper09.20091221598 ccm4N12 B16 A
MINI Cabriolet (R57) Cooper D05.20091121598 ccm4N47 C16 A
MINI Cabriolet (R57) One09.2009981598 ccm4N16 B16 A
MINI Clubman (R55) Cooper03.20101151598 ccm4N16 B16 A
MINI Clubman (R55) Cooper10.20071201598 ccm4N12 B16 A
MINI Clubman (R55) Cooper03.20101221598 ccm4N16 B16 A
MINI Clubman (R55) Cooper D10.20071091560 ccm49HZ (DV6TED4)
MINI Clubman (R55) Cooper D02.20111121995 ccm4N47 C20 A
MINI Clubman (R55) Cooper D03.20101121598 ccm4N47 C16 A
MINI Clubman (R55) One03.2010981598 ccm4N16 B16 A
MINI Countryman (R60) Cooper01.20101151598 ccm4N16 B16 A
MINI Countryman (R60) Cooper01.20101221598 ccm4N16 B16 A
MINI Countryman (R60) Cooper D01.20101121598 ccm4N47 C16 A
MINI Countryman (R60) Cooper D ALL401.20101121598 ccm4N47 C16 A
MINI Countryman (R60) One01.2010981598 ccm4N16 B16 A
MINI Coupe (R58) Cooper12.20101151598 ccm4N16 B16 A
MINI Coupe (R58) Cooper12.20101221598 ccm4N16 B16 A
MINI Hatchback (R56) Cooper09.20061151598 ccm4N12 B16 A
MINI Hatchback (R56) Cooper10.20061201598 ccm4N12 B16 A
MINI Hatchback (R56) Cooper09.20091221598 ccm4N12 B16 A
MINI Hatchback (R56) Cooper D11.20061091560 ccm4W16 D16 (9HZ)
MINI Hatchback (R56) Cooper D02.20111121995 ccm4N47 C20 A
MINI Hatchback (R56) Cooper D06.20101121598 ccm4N47 C16 A
MINI Hatchback (R56) One03.2009751397 ccm4N12 B14 A
MINI Hatchback (R56) One03.2010751598 ccm4N16 B16 A
MINI Hatchback (R56) One11.2006951397 ccm4N12 B14 A
MINI Hatchback (R56) One03.2010981598 ccm4N16 B16 A
MINI Paceman (R61) Cooper04.20121221598 ccm4N16 B16 A
MINI Roadster (R59) Cooper11.20111221598 ccm4N16 B16 A
Klientai, kurie pirko šią prekę taip pat pirko:
Produkto įvertinimas

MEAT & DORIA Važiavimo pedalų komplektas



Įvertinti dabar

MEAT & DORIA Važiavimo pedalų komplektas.

INFODĖŽĖ

Nemokamas pristatymas

Kiekvienam pristatymui nuo 110 € prekių vertė
  • Važiavimo pedalų komplektas (83563 vairuotojo padėtis: Kairės / dešinės pusės eismui) pristatymas su POSTNORD
  • Važiavimo pedalų komplektas (polių skaičius: 6 83563) pristatymas su GLS
  • 83563 Važiavimo pedalų komplektas () nosūtīšana ar DHL
:

Saugus prisijungimas

Mokėjimo būdai
  • 83563 Važiavimo pedalų komplektas pirkti su PayPal apmokėjimo būdą
  • Važiavimo pedalų komplektas ( 83563) MEAT & DORIA pirkti su VISA apmokėjimo būdą
  • Važiavimo pedalų komplektas ( 83563) pirkti su MasterCard apmokėjimo būdą
  • Hypovereins Bank
Pirmadienis - Penktadienis: 09.00 - 19.00

KLIENTŲ KARŠTOJI LINIJA

+37052220699

Adresas

Josef-Orlopp-Straße 55
10365 Berlin Vokietija
Rodyti žemėlapyje