Paieška pagal transporto priemonių

Paieška

MANN-FILTER - automobilių dalys katalogas

Įmonės įkūrimas

1941 metais, vykstant antrajam pasauliniam kartui, Erich Hummel ir Adolf perėmė tai, kas originaliai buvo mezgimo fabrikas, tam, kad sukurtų filtravimo pasidalinimą automobilių tiekėjimui MAHLE. Šeimos verslas, kurio valdymas nepakito iki šių dienų, gamino filtravimo elementus su veltiniu ir tekstilės intarpais Liudvigsburge, Viurtemberge, kur ir yra įsikūrusi įmonė.

Pradžioje buvo gaminami oro filtrai Maybach varikliams, kurie buvo naudojami Vokietijos Vermachto antrajo pasaulinio karo metu Panther ir Tiger tankuose. Po karo, nuo 1950 metų vidurio, Mann Filter įmonė tiekė filtrus su tepalo filtrais automobilių pramonei kaip originalios įrangos gamintojas.

Gamyba ir platinimas

Mann Filter gamina alyvą ir vidinius filtrus, taip pat taip pat dyzelinius ir benzininius filtrus automobilių pramonei daugiau nei 60-yje šalių visame pasaulyje. Mann Filter yra ne tik originalios įrangos gamintojas tokiems prekės ženklams kaip Hyundai Korėjoje ar VW Volfsburge, taip pat ir daugeliui Rytų Europos gamybos vietų, pavyzdžiui Audi Slovakijoje. Įmonė taip pat aktyvi po-pardaviminėje srityje - remontas ir atsarginių dalių parduotuvės.

Aukščiausio lygio kokybė

Aukštos kokybės Mann Filter produkcija, kuri nuo patikimų padirbtų filtrų skiriasi patikimumu, yra prieinama mūsų internetinėje parduotuvėje kone kiekvieno tipo transporto priemonei.

FreciousPlus vidiniai filtrai yra laikomi išskirtiniu produktu, kuris efektyviai apsaugo nuo alergenų, sulaiko smulkias dulkes ir apsaugo nuo pelėsių patekimo į vidų. Su šiuo aukštos technologijos produktu Mann Filer įmonė sukūrė lemiamą indėlį, stengiantis apsaugoti keleivių sveikatą automobilyje nuo plaučiams kenksmingų smulkių dulkių dalelių, kurias generuoja dyzelinės transporto priemonės.

Jūsų krepšelis

0 Prekės, 0,00 €

į užsakymo pateikimą
INFODĖŽĖ

Nemokamas pristatymas

Kiekvienam pristatymui nuo 300 € prekių vertė
  • Autodalys MANN-FILTER pristatymas su UPS
  • Automobilių dalys MANN-FILTER pristatymas su GLS
  • MANN-FILTER automobilių dalys pristatymas su DHL
:

Saugus prisijungimas

Mokėjimo būdai
  • Atsarginės dalys MANN-FILTER pirkti su paypal apmokėjimo būdą
  • Autodalys MANN-FILTER pirkti su mc apmokėjimo būdą
  • Automobilių dalys MANN-FILTER pirkti su visa apmokėjimo būdą
  • Automobilių dalys MANN-FILTER pirkti su amex apmokėjimo būdą
Pirmadienis - Penktadienis: 09.00 - 19.00

KLIENTŲ KARŠTOJI LINIJA

+370 52 14 24 44

Adresas

Josef-Orlopp-Straße 55
10365 Berlin Vokietija
Rodyti žemėlapyje