Paieška pagal transporto priemonių
Autodalių katalogas

LuK Sankabos suspaudimo plokštelė

Atsiliepimai (0)
Sankabos suspaudimo plokštelė 122 0117 10 (techninės informacijos numeris: TBVP | skersmuo [mm]: 215) pirkti pigūs thumb?id=966104&lng=lt&ccf=94077793

56,46

Įskaitant 21% PVM, Pristatymas
Prieinama
Pristatymas per 2-3 darbo dienas
  • Kodas: 122 0117 10
  • Gamintojas: LuK
  • Tipą:
- +
Prekė pridėta į jūsų krepšelį
LuK Sankabos suspaudimo plokštelė
Sankabos suspaudimo plokštelė detalės
  • skersmuo [mm]:   215 
  • techninės informacijos numeris:   TBVP 
  • Būklė: Jauns
OEM nuorodos numeris(-iai):
Gamintojų OE numeris
ALFA ROMEO 7671207
FIAT 4428280
FIAT 7300211
FIAT 7300522
FIAT 7633797
FIAT 77515500
LANCIA 7671207
VW 022141025B
VW 022141025D
Kiti tinkami produktai įrašytam OEM NUMERIUI:
LuK
622 0483 00
LuK
622 0489 00
LuK
622 0805 00
LuK
622 2383 00
LuK
622 3029 00
SACHS
3082 033 031
SACHS
3082 183 331
LuK
122 0117 10
LuK
122 0289 10
VALEO
802047
SACHS
3082 984 001
SACHS PERFORMANCE
883082 999741
LuK
622 0458 00
LuK
622 0486 00
145146155 131132ARGENTADUCATOREGATARITMO TALENTOTEMPRATIPODEDRADELTA PRISMA
Sankabos suspaudimo plokštelė tinka šiems automobilių modeliams
Gamintojas/Modelis/TipasPagaminimo metai (nuo - iki)AGCilindrų darbinis tūrisCil.Variklio kodas
ALFA ROMEO 145 (930) 1.9 TD (930.A4)10.1994901929 ccm4AR 33601
ALFA ROMEO 146 (930) 1.9 TD (930.B4A)12.1994901929 ccm4AR 33601
ALFA ROMEO 155 (167) 1.9 TD (167.A3B, 167.A3)04.1993901929 ccm4AR 67501
FIAT 131 Familiare / Panorama (131_) 2.5 Super Diesel (AF)03.1979722428 ccm48144.61
FIAT 131 Sedanas (131_) 2.0 D03.1978601995 ccm48144.65
FIAT 131 Sedanas (131_) 2.5 D06.1978722428 ccm48144.61
FIAT 132 (132_) 2.5 D07.1978722428 ccm48144.61
FIAT Argenta (132_) 2500 Diesel06.1981722428 ccm48144.61
FIAT DUCATO komercinis (280) 1.9 D01.1988711929 ccm4149 B1.000
FIAT DUCATO komercinis (290) 1.9 D07.1990711929 ccm4149 B1.000
FIAT DUCATO Panorama (280) 1.9 D02.1987711929 ccm4149 B1.000
FIAT DUCATO Panorama (290) 1.9 D07.1990711929 ccm4149 B1.000
FIAT DUCATO plokščiadugnis / važiuoklė (280) 1.9 D01.1988711929 ccm4149 B1.000
FIAT DUCATO plokščiadugnis / važiuoklė (290) 1.9 D06.1990691929 ccm4149 B1.000
FIAT REGATA (138) 80 Turbo Diesel 1.905.1986801929 ccm4831 D1.000
FIAT RITMO I (138A) 1.9 TD12.1985801929 ccm4831 D1.000
FIAT TALENTO autobusas (290) 1.9 D (290UEHK)03.1989711929 ccm4149 B1.000
FIAT TALENTO komercinis (290) 1.9 D (290UK)03.1989711929 ccm4149 B1.000
FIAT TALENTO plokščiadugnis / važiuoklė (290) 1.9 D (290UAK, 290UTK)03.1989711929 ccm4149 B1.000
FIAT TEMPRA (159) 1.9 TD (159.AQ)07.1992801929 ccm4160 B6.046
FIAT TEMPRA (159) 1.9 TD (159.CU, 159.AU, 159.AI, 159.BI)05.1990901929 ccm4160 A6.000
FIAT TEMPRA S.W. (159) 1.6 i.e. (159.AE)10.1990781581 ccm4159 A3.046
FIAT TEMPRA S.W. (159) 1.9 TD (159.AI, 159.BI, 159.CU, 159.AU)07.1991901929 ccm4160 A6.000
FIAT TEMPRA S.W. (159) 1.9 TD (159.AQ)03.1992801929 ccm4160 B6.046
FIAT TIPO (160) 1.9 TD (160.AW)03.1992801929 ccm4160 B6.046
FIAT TIPO (160) 1.9 TD (160.EL, 160.GL, 160.AQ, 160.EI, 160.AR)09.1990901929 ccm4160 A6.046
LANCIA DEDRA (835) 1.9 TDS (835EE, 835EF)04.1989901929 ccm4835 A4.000
LANCIA DEDRA SW (835) 1.9 TDS (835EE, 835EF)07.1994901929 ccm4835 A4.000
LANCIA DELTA I (831AB0) 1.9 Turbo DS (831AB.021)10.1986801929 ccm4831 D1.000
LANCIA DELTA II (836) 1.9 TD (836AM, 836AN)10.1994901929 ccm4835 A4.000
LANCIA Prisma (831_) 1.9 Diesel01.1983651911 ccm4831 D.000
LANCIA Prisma (831_) 1.9 Turbo Diesel05.1985801929 ccm4831 D1.000
Klientai, kurie pirko šią prekę taip pat pirko:
Produkto įvertinimas

LuK Sankabos suspaudimo plokštelė



Įvertinti dabar

LuK Sankabos suspaudimo plokštelė.

INFODĖŽĖ

Nemokamas pristatymas

Kiekvienam pristatymui nuo 110 € prekių vertė
  • Sankabos suspaudimo plokštelė (122 0117 10 važiuoklės numeris: 131A/ AF) pristatymas su POSTNORD
  • Sankabos suspaudimo plokštelė (variklio kodas: AR 67501 122 0117 10) pristatymas su GLS
  • 122 0117 10 Sankabos suspaudimo plokštelė (versija: 160EI /EL/GL) nosūtīšana ar DHL
:

Saugus prisijungimas

Mokėjimo būdai
  • 122 0117 10 Sankabos suspaudimo plokštelė pirkti su PayPal apmokėjimo būdą
  • Sankabos suspaudimo plokštelė ( 122 0117 10) LuK pirkti su VISA apmokėjimo būdą
  • Sankabos suspaudimo plokštelė ( 122 0117 10) pirkti su MasterCard apmokėjimo būdą
  • Hypovereins Bank
Pirmadienis - Penktadienis: 09.00 - 19.00

KLIENTŲ KARŠTOJI LINIJA

+37052220699

Adresas

Josef-Orlopp-Straße 55
10365 Berlin Vokietija
Rodyti žemėlapyje