Paieška pagal transporto priemonių

Paieška

HERTH+BUSS JAKOPARTS - automobilių dalys katalogas

Herth+Buss Jakoparts patirtis

Įmonė, 1925 metais Langene, Hesene įkurta Philipp Herth ir Jakob Buss, buvo koncentruota į srovės ėmiklių ir izoliacinių dalių gamybą vis spartėjančiai automobilių industrijai. The Herth+Buss Jakoparts įmonė ištobulėjo globalioje automobilių dalių tiekėjų srityje per paskutiniuosius 90 metų. Vokietijos įmonė pripažinta kaip potenciali, į Azijos automobilių industrijos rinką besiskverbianti bendrovė, kuri tampa vienu pagrindinių tiekėjų.

Aukščiausia kokybė

Be visų tipų tarpiklių, tokių kaip cilindro galvučių tarpinės ir vožtuvo dangčio tarpikliai, jie taip pat gamina visų tipų diržus: nuo dirželių iki pilnų diržų sistemų, įskaitant ir įtampą atitinkančius kreipiamuosius skriemulius. Įmonė taip pat siūlo filtrus ir filtrų sistemas, taip pat mabda jutiklius išmetimo kontrolei, aušinimo dalis, tokias kaip aušinimo skysčio siurbliai ir termostatai. Be to, papildomai prie kuro siurblių ir sankabos, įskaitant ir valdančiuosius bei pavaldinius cilindrus, Herth+Buss Jakoparts įmonė kūrė visų tipų pavarų velenus, degimo sistemas, starterius, generatorius ir aukščiausios kokybės pakabos produktus. Dalys yra tiekiamos automobilių pramonei, todėl Herth+Buss Jakoparts yra originalios įrangos gamintojas.

Per patikimumą į sėkmę

Vienas didžiausių šio pasaulinio automobilių dalių tiekėjų privalumų - ilgametė patirtis, ir transporto priemonių sudėtinių dalių, ypač naujų modelių, koordinavimas. Dalys iš Herth+Buss Jakoparts įmonės, kurias galite rasti mūsų internetinėje parduotuvėje, yra randamos ne tik Azijos gamintojų automobiliuose, tokiuose kaip Toyota, Lexus, Mazda, Mitsubishi, Kia ir Honda, bet taip pat kone kiekviename Vokietijos gamintojo automobilyje: BMW, Mercedes Benz, Opel ir VW. Mūsų elektroninėje parduotuvėje būsite tikri, jog galėsite įsigyti Herth+Buss Jakoparts dalių savo automobiliui.

Visos HERTH+BUSS JAKOPARTS kategorijos ir atsarginės dalys jūsų automobiliui greitoje peržiūroje

Jūsų krepšelis

0 Prekės, 0,00 €

į užsakymo pateikimą
INFODĖŽĖ

Nemokamas pristatymas

Kiekvienam pristatymui nuo 300 € prekių vertė
  • Autodalys HERTH+BUSS JAKOPARTS pristatymas su UPS
  • Automobilių dalys HERTH+BUSS JAKOPARTS pristatymas su GLS
  • HERTH+BUSS JAKOPARTS automobilių dalys pristatymas su DHL
:

Saugus prisijungimas

Mokėjimo būdai
  • Atsarginės dalys HERTH+BUSS JAKOPARTS pirkti su paypal apmokėjimo būdą
  • Autodalys HERTH+BUSS JAKOPARTS pirkti su mc apmokėjimo būdą
  • Automobilių dalys HERTH+BUSS JAKOPARTS pirkti su visa apmokėjimo būdą
  • Automobilių dalys HERTH+BUSS JAKOPARTS pirkti su amex apmokėjimo būdą
Pirmadienis - Penktadienis: 09.00 - 19.00

KLIENTŲ KARŠTOJI LINIJA

+370 52 14 24 44

Adresas

Josef-Orlopp-Straße 55
10365 Berlin Vokietija
Rodyti žemėlapyje