Paieška pagal transporto priemonių

Paieška

HELLA - automobilių dalys katalogas

Istorija

Įmonė buvo įkurta 1899 metais Vestfalijoje, Vokietijoje, ir pradėjo gaminti žibalines lempas, žvakes ir lempučių ragus vežimams, tempiamiems arklių. Kartu su pirmojo automobilio atsiradimu, įmonė pradėjo reklamuoti save kaip acitileno žibintų tiekėją. 1908 metais įmonė pasikeitė pavadinimą iš Helene į Hella, įkurėjo žmonos vardu. Po antrojo pasaulinio karo, įmonė Hella išplėtė savo produkcijos asortimentą dar kartą - ypač automobilių elektronikos srityje.

Elektronikos ir oro kondicionierių specialistai

Kaip priedas apšvietimo sistemoms, galiniams žibintams, žibintams ir indikatoriams, Hella įmonė taip pat gamino relės ir valdymo blokus, kuriuos galima rasti daugelyje šiuolaikinių transporto priemonių, tokių kaip VW Golf arba BMW 316. Nuo 1990-ųjų, ypač kartu su oro kondicionieriaus atsiradimo, įmonė smarkiai išplėtė savo veiklos sritį suteikdama papildomą slėgį vožtuvams, oro kondicionavimo kompresoriui, pavyzdžiui Audi A6, VW Pheaton arba Passat versijose. 2000 metais automobilių tiekėjo grupė sudarė keletą bendrų įmonių su kitais automobilių tiekėjais, o tai reiškė, jog Hella tapo pagrindiniu vietos tiekėju, besispecializuojanti į aušinimo skysčio siurblius ir jų komponentus oro kondicionieriams.

Plėtra su kitais automobilių gamintojais

Kai kurios bendros įmonės veikia iki šių dienų, tiesiog su kitais pavadinimais ir gamina originalių įrangų komponentus automobilių gamintojams beveik visame pasaulyje. Visi įmonės Hella produktais, taip pat ir atsarginės dalys, yra prieinamos mūsų elektroninėje parduotuvėje. Ši įmonė eksploatuoja didelį plėtros ir tyrimų centrą centrinėje Vokietijoje, kurioje yra kuriami aukštos technologijos komponentai, specialiai pagal klientų užsakymą ir kontraktus. Įmonė Hella vaidina pagrindinį vaidmenį automobilių plėtros kontekste, nes produkcija ir plėtra nuolat didėja, ypač elektronikos produktų srityje, pavyzdžiui parkavimosi sistemoje (Parkavimo sistemos iš Mercedes Benz).

Visos HELLA kategorijos ir atsarginės dalys jūsų automobiliui greitoje peržiūroje

Jūsų krepšelis

0 Prekės, 0,00 €

į užsakymo pateikimą
INFODĖŽĖ

Nemokamas pristatymas

Kiekvienam pristatymui nuo 300 € prekių vertė
  • Autodalys HELLA pristatymas su UPS
  • Automobilių dalys HELLA pristatymas su GLS
  • HELLA automobilių dalys pristatymas su DHL
:

Saugus prisijungimas

Mokėjimo būdai
  • Atsarginės dalys HELLA pirkti su paypal apmokėjimo būdą
  • Autodalys HELLA pirkti su mc apmokėjimo būdą
  • Automobilių dalys HELLA pirkti su visa apmokėjimo būdą
  • Automobilių dalys HELLA pirkti su amex apmokėjimo būdą
Pirmadienis - Penktadienis: 09.00 - 19.00

KLIENTŲ KARŠTOJI LINIJA

+370 52 14 24 44

Adresas

Josef-Orlopp-Straße 55
10365 Berlin Vokietija
Rodyti žemėlapyje