Paieška pagal transporto priemonių
Autodalių katalogas

GABRIEL Amortizatorius priekinė ašis, alyvos slėgis, pakabos statramsčio įdėklas

Atsiliepimai (0)
Amortizatorius 44487 (stūmoklio skersmuo [mm]: 22 | ilgis 2 [mm]: 417) pirkti pigūs thumb?id=9758353&lng=lt&ccf=94077795

61,82

Įskaitant 21% PVM, Pristatymas
Šiuo metu nėra sandėlyje
  • Kodas: 44487
  • Gamintojas: GABRIEL
  • Tipą:
- +
Šios prekės sandėlyje nėra. Prašome pasirinkti kitą prekę.
Prekė pridėta į jūsų krepšelį
GABRIEL Amortizatorius
Amortizatorius detalės
  • montavimo vieta:   priekinė ašis 
  • amortizatoriaus sistema:   dvigubas vamzdelis 
  • amortizatoriaus tipas:   alyvos slėgis 
  • amortizatoriaus dizainas:   pakabos statramsčio įdėklas 
  • amortizatoriaus montavimo tipas:   viršutinis kaištis 
  • skersmuo [mm]:   41,4 
  • stūmoklio skersmuo [mm]:   22 
  • ilgis [mm]:   601, 417 
  • sriegio dydis:   M14x1,5 
  • Būklė: Jauns
OEM nuorodos numeris(-iai):
Gamintojų OE numeris
OPEL 344101
OPEL 344102
OPEL 344117
OPEL 344118
OPEL 344119
OPEL 344120
OPEL 344121
OPEL 344122
OPEL 344123
OPEL 344124
OPEL 344133
OPEL 344134
OPEL 90017636
OPEL 90017637
OPEL 90017638
OPEL 90063567
OPEL 90075021
OPEL 90079218
OPEL 90079219
OPEL 90113098
OPEL 90113099
OPEL 90113102
OPEL 90113103
OPEL 90113104
OPEL 90113105
OPEL 9118391
OPEL 9118394
OPEL 9192289
VAUXHALL 344101
VAUXHALL 344102
VAUXHALL 344117
VAUXHALL 344118
VAUXHALL 344120
VAUXHALL 9118391
VAUXHALL 9118394
Kiti tinkami produktai įrašytam OEM NUMERIUI:
NK
653632001
NK
61368567
KRAFT
4001680
SACHS
100 454
KYB
334601
KYB
334609
KYB
365007
KYB
365503
KYB
365504
KYB
375032
KYB
375034
KYB
665035
KYB
665056
KYB
665063
KYB
665501
SACHS
100 321
MAGNETI MARELLI
351834080000
MAGNETI MARELLI
351865070200
MAPCO
20708
MAPCO
20716
TRW
JGM2137T
TRW
JGM7000T
TRW
JHC109T
KRAFT
4001560
KONI
8610-1263SPORT
KONI
8610-1283SPORT
MAPCO
20736
TRW
JGC105T
SACHS
100 319
MONROE
E3404
MONROE
G16765
MONROE
MG247
MONROE
MG259
MONROE
MR975
MAGNETI MARELLI
351831070000
OPTIMAL
A-18548HR
OPTIMAL
A-18559HL
OPTIMAL
A-3200GL
OPTIMAL
A-3200GR
OPTIMAL
A-67548GR
OPTIMAL
A-67559GL
STARK
SKSA-0130135
DIEDERICHS
9970353
MAGNETI MARELLI
351829070000
JAPANPARTS
MM-00505
STARK
SKSA-0132016
STARK
SKSA-0132049
RIDEX
854S0135
RIDEX
854S0956
KONI
8650-1004
JAPANPARTS
MM-00334
TRW
JGM7000SL
TRW
JGM7000SR
KONI
8650-1011
AL-KO
405670
AL-KO
401023
AL-KO
302005
PROFIT
2001-0816
PROFIT
2002-0780
PROFIT
2002-1067
KRAFT
4001690
MEYLE
626 624 0002
GABRIEL
G35207
GABRIEL
G35219
RIDEX
854S2261
KAVO PARTS
SSA-10190
STARK
SKSA-0133786
RIDEX
854S2675
DACO Germany
413602
DACO Germany
413634
DACO Germany
443602
COMMODORE MONZAREKORD SENATORROYALE
Amortizatorius tinka šiems automobilių modeliams
Gamintojas/Modelis/TipasPagaminimo metai (nuo - iki)AGCilindrų darbinis tūrisCil.Variklio kodas
OPEL COMMODORE B 2.501.19721152490 ccm625 S
OPEL COMMODORE B kupė 2.501.19721152490 ccm625 S
OPEL COMMODORE C (14_, 19_) 2.5 E05.19811302490 ccm625 E
OPEL COMMODORE C (14_, 19_) 2.5 S08.19781152490 ccm625 S
OPEL Commodore C Universalas (61) 2.5 E12.19801302490 ccm625 E
OPEL Commodore C Universalas (61) 2.5 S12.19801152490 ccm625 S
OPEL MONZA A (22_) 2.0 E03.19831151979 ccm4H 20 E
OPEL MONZA A (22_) 2.2 E11.19841152197 ccm422 E
OPEL MONZA A (22_) 2.5 E05.19811362490 ccm6H 25 E
OPEL MONZA A (22_) 2.5 E06.19841402490 ccm625 E
OPEL MONZA A (22_) 2.802.19781402784 ccm628 H
OPEL MONZA A (22_) 3.004.19781502969 ccm630 H
OPEL MONZA A (22_) 3.0 GSE09.19851562969 ccm6C 30 LE
OPEL MONZA A (22_) 3.0 GSE02.19781802969 ccm630 E
OPEL REKORD E (17_-19_, 11_, 14_, 16_) 1.709.1977601698 ccm417 N
OPEL REKORD E (17_-19_, 11_, 14_, 16_) 1.811.1982751796 ccm418 N
OPEL REKORD E (17_-19_, 11_, 14_, 16_) 1.8 E05.19851001796 ccm4C 18 NV
OPEL REKORD E (17_-19_, 11_, 14_, 16_) 1.8 S11.1982901796 ccm418 S
OPEL REKORD E (17_-19_, 11_, 14_, 16_) 1.909.1977751897 ccm419 N
OPEL REKORD E (17_-19_, 11_, 14_, 16_) 2.009.1977901979 ccm420 N
OPEL REKORD E (17_-19_, 11_, 14_, 16_) 2.0 D09.1977581998 ccm420 D
OPEL REKORD E (17_-19_, 11_, 14_, 16_) 2.0 E09.19771101979 ccm420 E
OPEL REKORD E (17_-19_, 11_, 14_, 16_) 2.0 S08.19771001979 ccm420 S
OPEL REKORD E (17_-19_, 11_, 14_, 16_) 2.1 D09.1977602068 ccm421 D
OPEL REKORD E (17_-19_, 11_, 14_, 16_) 2.2 D08.1978652260 ccm423 D
OPEL REKORD E (17_-19_, 11_, 14_, 16_) 2.2 D11.1982712260 ccm423 D
OPEL REKORD E (17_-19_, 11_, 14_, 16_) 2.2 E11.19841152197 ccm422 E
OPEL REKORD E universalas (61_, 66_, 67_) 1.709.1977601698 ccm417 N
OPEL REKORD E universalas (61_, 66_, 67_) 1.8 E05.19851001796 ccm4C 18 NV
OPEL REKORD E universalas (61_, 66_, 67_) 1.8 S11.1982901796 ccm418 S
OPEL REKORD E universalas (61_, 66_, 67_) 1.909.1977751897 ccm419 N
OPEL REKORD E universalas (61_, 66_, 67_) 2.009.1977901979 ccm420 N
OPEL REKORD E universalas (61_, 66_, 67_) 2.0 E09.19771101979 ccm420 E
OPEL REKORD E universalas (61_, 66_, 67_) 2.0 S08.19771001979 ccm420 S
OPEL REKORD E universalas (61_, 66_, 67_) 2.1 D09.1977602068 ccm421 D
OPEL REKORD E universalas (61_, 66_, 67_) 2.2 D08.1978652260 ccm423 D
OPEL REKORD E universalas (61_, 66_, 67_) 2.2 E11.19841152197 ccm422 E
OPEL REKORD E universalas (61_, 66_, 67_) 2.2 TD06.1984862260 ccm423 TD
OPEL REKORD E universalas (61_, 66_, 67_) 2.3 D11.1982712260 ccm423 D
OPEL SENATOR A (29_) 2.0 E03.19831151979 ccm4H 20 E
OPEL SENATOR A (29_) 2.2 E11.19841152197 ccm422 E
OPEL SENATOR A (29_) 2.2 TD11.1984862260 ccm423 TD
OPEL SENATOR A (29_) 2.5 E01.19831362490 ccm6H 25 E
OPEL SENATOR A (29_) 2.5 E09.19841402490 ccm625 E
OPEL SENATOR A (29_) 2.802.19781402784 ccm628 H
OPEL SENATOR A (29_) 3.004.19781502969 ccm630 H
OPEL SENATOR A (29_) 3.009.19851562969 ccm6C 30 LE
OPEL SENATOR A (29_) 3.0 E02.19781802969 ccm630 E
VAUXHALL Royale Coupe 2.902.19781802969 ccm630 E
Klientai, kurie pirko šią prekę taip pat pirko:
Produkto įvertinimas

GABRIEL Amortizatorius priekinė ašis, alyvos slėgis, pakabos statramsčio įdėklas



Įvertinti dabar

GABRIEL Amortizatorius priekinė ašis, alyvos slėgis, pakabos statramsčio įdėklas.

INFODĖŽĖ

Nemokamas pristatymas

Kiekvienam pristatymui nuo 110 € prekių vertė
  • Amortizatorius (44487 ilgis 1 [mm]: 601) pristatymas su POSTNORD
  • Amortizatorius (sriegio dydis: M14x1,5 44487) pristatymas su GLS
  • 44487 Amortizatorius (skersmuo [mm]: 41,4) nosūtīšana ar DHL
:

Saugus prisijungimas

Mokėjimo būdai
  • 44487 Amortizatorius amortizatoriaus dizainas: 1 pirkti su PayPal apmokėjimo būdą
  • Amortizatorius (amortizatoriaus tipas: 1 44487) GABRIEL pirkti su VISA apmokėjimo būdą
  • Amortizatorius (amortizatoriaus sistema: 2 44487) pirkti su MasterCard apmokėjimo būdą
  • Hypovereins Bank
Pirmadienis - Penktadienis: 09.00 - 19.00

KLIENTŲ KARŠTOJI LINIJA

+37052220699

Adresas

Josef-Orlopp-Straße 55
10365 Berlin Vokietija
Rodyti žemėlapyje