Paieška pagal transporto priemonių
Autodalių katalogas

Stabdžių skystis

Atsiliepimai (0)
Stabdžių skystis VAGTL7766XY, DOT4, ISO4985 (būtinas kiekis: 1 | svoris [kg]: 5,607) pirkti pigūs preview

29,53

Įskaitant 21% PVM, Pristatymas
(5,91 € už 1 litrą)
Prieinama
Pristatymas per 2-3 darbo dienas
  • Kodas: 21754
  • Gamintojas: FEBI BILSTEIN
  • Tipą:
- +
Prekė pridėta į jūsų krepšelį
FEBI BILSTEIN Stabdžių skystis
Stabdžių skystis detalės
  • talpa [l]:  
  • specifikacija:   DOT 4 
  • specifikacija pagal DOT:   DOT 4 
  • svoris [kg]:   5,607 
  • stebėti paslaugos informaciją   
  • būtinas kiekis:  
  • Būklė: Jauns
OEM nuorodos numeris(-iai):
Gamintojų OE numeris
ABARTH DOT4
ALFA ROMEO DOT4
AUDI B000700A1
AUDI DOT4
BMW 07531116765
BMW 07531119334
BMW 75311119334
BMW 81229407512
BMW 81229407513
BMW 83130139895
BMW 83130139895S1
BMW 83130139896
BMW 83130139896S1
BMW 83130139897
BMW 83130139897S1
BMW 83130139898
CITROËN DOT4
DACIA DOT4
DAEWOO DOT4
DAIHATSU DOT4
FEBI BILSTEIN ISO4985
FEBI BILSTEIN VAGTL7766XY
FIAT DOT4
FORD 03241711
FORD 1104303
FORD 1114405
FORD 1135520
FORD 3241711
FORD 5010892
FORD 5012146
FORD 5012147
FORD 800703
FORD DOT4
FORD USA YS5JM6C9103B1A
GENERAL MOTORS 90187662
GENERAL MOTORS 90187662S1
GENERAL MOTORS 93160363
GENERAL MOTORS 93160363S1
HONDA DOT4
HYUNDAI DOT4
ISUZU DOT4
JAGUAR DOT4
JEEP DOT4
KIA DOT4
LANCIA DOT4
LAND ROVER DOT4
LEXUS 00000DOT4
LEXUS DOT4
MAZDA DOT4
MERCEDES-BENZ DOT4
Kiti tinkami produktai įrašytam OEM NUMERIUI:
VAICO
V60-0074
VAICO
V60-0075
FEBI BILSTEIN
21754
FEBI BILSTEIN
26461
FEBI BILSTEIN
26746
VAICO
V60-0111
SWAG
30 92 6461
VAICO
V60-0235
VAICO
V60-0242
SWAG
10 92 1754
SWAG
99 90 0001
500 / 595 / 695145146155 156159164166BRERAGIULIETTAGTGTVMITOSPIDER 1008090A3 A4 A6 A8CABRIOLET COUPEQUATTROTTV83 Serija5 Serija7 SerijaZ1Z3AVEOCAPTIVACRUZELACETTIMATIZ NUBIRA ORLANDO300VOYAGER2CV AX BERLINGO C-CROSSER C-ZEROC15 C25C3C4C5C8 DS3DS4DS5EVASIONRELAYJUMPYLNANEMOSAXOXSARAZXDUSTERLOGANSANDEROLANOSNEXIAAPPLAUSE CHARADEVALERA IVCHARMANTCUOREFEROZAGRAN MOVE MOVE SIRIONTERIOS 500BARCHETTA BRAVACINQUECENTO CROMA DOBLODUCATODUNAFIORINOFREEMONTIDEAMAREA MULTIPLAPALIO PANDA PUNTOQUBOSCUDO SEDICI SEICENTO STRADATIPOULYSSEUNOC-MAX COUGAR ESCORTFIESTAFOCUSGALAXY KA MONDEOORIONPUMARANGERSCORPIO SIERRA TRANSITACCORD CIVICCR-V CRX HR-VINTEGRAJAZZLEGEND LOGO NSX S2000 PONYATOSGENESISGETZSANTA FEH-1 KastenH100i10i20i30i40ix20ix35LANTRA SONATA VELOSTERXG DailyS-TYPE XFXJ XK COMPASSGRAND CHEROKEE PATRIOTWRANGLERCARENSSEDONA CEE'DPICANTOPRIDERIO SEPHIA SHUMASORENTO SOULSPORTAGEVENGANIVADELTA KAPPALYBRAMUSA PHEDRA THEMA Y YPSILON ZETA DEFENDER DISCOVERY FREELANDERRANGE ROVER CTIS LS LX121332356626 CX-7DEMIO MX-5SL3000 GT ASXCARISMA COLTECLIPSEGALANT GALLOPER iL 200L300 / DELICAL 400 LANCEROUTLANDERSHOGUN PAJERO SPORT SANTAMOSAPPORO SIGMA SPACE RUNNER SPACE STAR SPACE WAGON 100 NX 200 SX 300 ZX ALMERACUBELEAFMAXIMA MICRA MURANO NOTE NAVARANV200PATHFINDER PATROL PICK UP PRAIRIE PRIMASTAR PRIMERA QASHQAISERENA SUNNYTERRANOVANETTEX-TRAIL AGILAAMPERAARENAASCONAASTRACALIBRA A CAMPO COMBOCORSAFRONTERAKADETTMANTA MERIVAMONTEREYMOVANOOMEGASINTRA TIGRAVECTRAVIVAROZAFIRA106205 206207208306 3083094007 4054065008505508605806807BIPPERBOXEREXPERT IONJ5PARTNER PORTER911BOXSTERPERSONA19 CLIO ESPACE FLUENCEGRAND SCÉNICKANGOO LAGUNALATITUDEMASTERMEGANE MODUS RAPID Kasten SAFRANE SCÉNIC SUPER 5TRAFIC TWINGOWIND200 75 MINI MK I9-39-5900 131 133600 D ALHAMBRA AROSACORDOBA FURAIBIZA INCALEONMALAGAMARBELLARONDA TERRATOLEDO130FABIA FAVORIT FELICIA OCTAVIAROOMSTERSUPERB YETIKYRON FORESTER IMPREZA LEGACY XVALTO BALENO GRAND VITARA JIMNYSAMURAISJ 413SPLASHSUPER CARRY Bus SWIFT SX4VITARAWAGON R+ X-904 RUNNERALPHARDAURISAVENSISCAMRYCARINA CELICACOROLLA FJHIACE HILUX Pick-up LAND CRUISER LITEACEMODELL F Bus MR 2PASEOPICNICPREVIA PRIUS RAV 4 SEQUOIASTARLETSUPRA URBAN CRUISERVERSO SYARIS ANTARACAVALIER440 K 460 L480 E 740 760 780 850940960 C70 S40 S70S90V40 Kombi V70 V90 KombiBORACADDYCORRADOCRAFTERGOLFJETTAKAEFERLTLUPONEW BEETLEPASSATPOLOSCIROCCOSHARANTAROTRANSPORTERVENTO
Stabdžių skystis tinka šiems automobilių modeliams
Gamintojas/Modelis/TipasPagaminimo metai (nuo - iki)AGCilindrų darbinis tūrisCil.Variklio kodas
ABARTH 500 / 595 / 695 Hatchback (312_) 1.4 (312.AXF11)08.20081801368 ccm4312 A3.000
ABARTH 500 / 595 / 695 Hatchback (312_) 1.4 (312.AXT1A)08.20081901368 ccm4312 A9.000
ABARTH 500C / 595C / 695C (312_) Cabriolet 1.4 (312.AXF1A)09.20091401368 ccm4312 A3.000
ALFA ROMEO 145 (930) 1.4 i.e. (930.A3)07.1994901351 ccm4AR 33501
ALFA ROMEO 145 (930) 1.4 i.e. 16V T.S. (930.A3A)12.19961031370 ccm4AR 38501
ALFA ROMEO 145 (930) 1.6 i.e. (930.A2)10.19941031596 ccm4AR 33201
ALFA ROMEO 145 (930) 1.6 i.e. 16V T.S. (930.A2)12.19961201598 ccm4AR 38201
ALFA ROMEO 145 (930) 1.7 i.e. 16V (930.A1)10.19941291712 ccm4AR 33401
ALFA ROMEO 145 (930) 1.8 i.e. 16V (930.A1A)03.19981441747 ccm4AR 32201
ALFA ROMEO 145 (930) 1.8 i.e. 16V T.S. (930.A1A)12.19961401747 ccm4AR 67106
ALFA ROMEO 145 (930) 1.9 JTD (930.A4B)02.19991051910 ccm4AR 32302
ALFA ROMEO 145 (930) 1.9 TD (930.A4)10.1994901929 ccm4AR 33601
ALFA ROMEO 145 (930) 2.0 16V (930.A5)03.19981551970 ccm4AR 32301
ALFA ROMEO 145 (930) 2.0 16V T.S. (930.A5)10.19951501970 ccm4AR 67204
ALFA ROMEO 146 (930) 1.4 i.e. (930.B3)12.1994901351 ccm4AR 33501
ALFA ROMEO 146 (930) 1.4 i.e. 16V T.S. (930.B3A)11.19961031370 ccm4AR 38501
ALFA ROMEO 146 (930) 1.6 i.e. (930.B2)12.19941031596 ccm4AR 33201
ALFA ROMEO 146 (930) 1.6 i.e. 16V T.S. (930.B2B)11.19961201598 ccm4AR 38201
ALFA ROMEO 146 (930) 1.7 i.e. 16V (930.B1)12.19941291712 ccm4AR 33401
ALFA ROMEO 146 (930) 1.8 i.e. 16V T.S. (930.B1A)11.19961401747 ccm4AR 67106
ALFA ROMEO 146 (930) 1.8 i.e. 16V T.S. (930.B1A)03.19981441747 ccm4AR 32201
ALFA ROMEO 146 (930) 1.9 JTD (930.B4B)02.19991051910 ccm4AR 32302
ALFA ROMEO 146 (930) 1.9 TD (930.B4A)12.1994901929 ccm4AR 33601
ALFA ROMEO 146 (930) 2.0 16V (930.B5)03.19981551970 ccm4AR 32301
ALFA ROMEO 146 (930) 2.0 16V T.S. (930.B5)10.19951501970 ccm4AR 67204
ALFA ROMEO 155 (167) 1.6 16V T.S. (167.A6A)05.19961201598 ccm4AR 67601
ALFA ROMEO 155 (167) 1.7 T.S. (167.A4D, 167.A4H)04.19931151748 ccm4AR 67105
ALFA ROMEO 155 (167) 1.7 T.S. (167.A4G)04.19931131748 ccm4AR 67103
ALFA ROMEO 155 (167) 1.7 T.S. 16V (167.A4N)05.19961401747 ccm4AR 67106
ALFA ROMEO 155 (167) 1.8 T.S. (167.A4A, 167.A4C, 167.A4E)02.19921291773 ccm4AR 67101
ALFA ROMEO 155 (167) 1.8 T.S. (167.A4C, 167.A)02.19921051756 ccm4AR 67402
ALFA ROMEO 155 (167) 1.8 T.S. Sport (167.A4A, 167.A4C, 167.A4E)01.19921271773 ccm4AR 67102
ALFA ROMEO 155 (167) 1.9 TD (167.A3B, 167.A3)04.1993901929 ccm4AR 67501
ALFA ROMEO 155 (167) 2.0 16V Turbo Q4 (167.A2B, 167.A2C, 167.A2E)01.19921861995 ccm4AR 67203
ALFA ROMEO 155 (167) 2.0 16V Turbo Q4 (167.A2B, 167.A2C, 167.A2E)01.19921901995 ccm4AR 67203
ALFA ROMEO 155 (167) 2.0 T.S. (167.A2A, 167.A2D)02.19921411995 ccm4AR 67202
ALFA ROMEO 155 (167) 2.0 T.S. (167.A2D)02.19921441995 ccm4AR 67202
ALFA ROMEO 155 (167) 2.0 T.S. 16V (167.A2G)03.19951501970 ccm4AR 67204
ALFA ROMEO 155 (167) 2.5 TD (167.A1A, 167.A1G)04.19931252499 ccm4VM 31 B
ALFA ROMEO 155 (167) 2.5 V6 (167.A1C, 167.A1)02.19921652492 ccm6AR 67301
ALFA ROMEO 155 (167) 2.5 V6 (167.A1C, 167.A1E)10.19921632492 ccm6AR 67302
ALFA ROMEO 156 (932) 1.6 16V T.SPARK (932.A4, 932.A4100)09.19971201598 ccm4AR 32103
ALFA ROMEO 156 (932) 1.8 16V T.SPARK (932.A3)09.19971441747 ccm4AR 32201
ALFA ROMEO 156 (932) 1.9 JTD (932B2)09.19971051910 ccm4AR 32302
ALFA ROMEO 156 (932) 2.0 16V T.SPARK (932A2)09.19971551970 ccm4AR 32310
ALFA ROMEO 156 (932) 2.4 JTD (932B1)09.19971362387 ccm5AR 32501
ALFA ROMEO 156 (932) 2.5 V6 24V (932A1)09.19971902492 ccm6AR 32401
ALFA ROMEO 159 (939) 2.0 JTDM05.20091631956 ccm4844 A2.000
ALFA ROMEO 159 Sportwagon (939) 2.0 JTDM05.20091631956 ccm4844 A2.000
ALFA ROMEO 164 (164) 2.0 T.S. (164.A2H)06.19871481962 ccm4AR 06420
ALFA ROMEO 164 (164) 2.0 T.S. (164.H3)09.19921441995 ccm4AR 64103
ALFA ROMEO 164 (164) 2.0 V6 Turbo (164.A2G, 164.A2F)03.19912041996 ccm6AR 64101
ALFA ROMEO 164 (164) 2.0 V6 Turbo (164.K3)09.19922011996 ccm6AR 64102
ALFA ROMEO 164 (164) 2.5 TD (164.A1A)06.19871142499 ccm4VM 84 A
ALFA ROMEO 164 (164) 2.5 TD (164.K2A, 164.K2B)09.19921252499 ccm4VM 32 B
ALFA ROMEO 164 (164) 2.5 V609.19921632492 ccm6AR 66201
ALFA ROMEO 164 (164) 3.0 24V (164.K1)09.19922112959 ccm6AR 64306
ALFA ROMEO 164 (164) 3.0 24V Q4 (164.K1M, 164.K1C)02.19942312959 ccm6AR 64308
ALFA ROMEO 164 (164) 3.0 24V QV (164.H1)09.19922332959 ccm6AR 64304
ALFA ROMEO 164 (164) 3.0 i.e. QV (164.AG)09.19902002959 ccm6AR 64301
ALFA ROMEO 164 (164) 3.0 V6 (164.A)06.19871922959 ccm6AR 06410
ALFA ROMEO 164 (164) 3.0 V6 (164.AD, 164.AH, 164.AB)06.19871842959 ccm6AR 06412
ALFA ROMEO 164 (164) 3.0 V6 (164.H1A, 164.H1B, 164.K1P)09.19921802959 ccm6AR 64305
ALFA ROMEO 166 (936) 2.0 T.Spark (936A3A__)09.19981551970 ccm4AR 34103
ALFA ROMEO 166 (936) 2.0 V6 (936A3___)09.19982051996 ccm6AR 34102
ALFA ROMEO 166 (936) 2.4 JTD (936A2A__)09.19981362387 ccm5AR 34202
ALFA ROMEO 166 (936) 2.5 V6 24V (936A2___)09.19981902492 ccm6AR 34201
ALFA ROMEO 166 (936) 3.0 V6 24V (936A1___)09.19982262959 ccm6AR 34302
ALFA ROMEO Brera (939_) 2.0 JTDM03.20081631956 ccm4844 A2.000
ALFA ROMEO GIULIETTA (940) 1.4 TB04.20111051368 ccm4940 B8.000
ALFA ROMEO GIULIETTA (940) 1.4 TB04.20101161368 ccm4940 A6.000
ALFA ROMEO GIULIETTA (940) 1.4 TB04.20101631368 ccm4955 A8.000
ALFA ROMEO GIULIETTA (940) 2.0 JTDM04.20101361956 ccm4940 B6.000
ALFA ROMEO GIULIETTA (940) 2.0 JTDM04.20101631956 ccm4940 A7.000
ALFA ROMEO GIULIETTA (940) 2.0 JTDM (940.FXL1A)04.20101401956 ccm4940 C3.000
ALFA ROMEO GT (937) 2.0 JTS12.20061621970 ccm4932 A2.000
ALFA ROMEO GTV (916C_) 1.8 16V (916C3)05.19981441747 ccm4AR 32201
ALFA ROMEO GTV (916C_) 2.0 T.SPARK 16V (916.C2__, 916C2C00)06.19951501970 ccm4AR 32310
ALFA ROMEO GTV (916C_) 2.0 T.SPARK 16V (916C2C)05.19981551970 ccm4AR 32301
ALFA ROMEO GTV (916C_) 2.0 V6 Turbo (916.C2A)06.19952021996 ccm6AR 16202
ALFA ROMEO GTV (916C_) 3.0 V6 24V (916.C1)10.19962202959 ccm6AR 16102
ALFA ROMEO MITO (955) 1.3 MultiJet01.2011841248 ccm4199 B4.000
ALFA ROMEO MITO (955) 1.405.2011691368 ccm4955 A9.000
ALFA ROMEO MITO (955) 1.4 MultiAir08.20101051368 ccm4955 A6.000
ALFA ROMEO MITO (955) 1.4 Turbo MultiAir10.20091631368 ccm4955 A8.000
ALFA ROMEO SPIDER (916S_) 1.8 16V (916S3)05.19981441747 ccm4AR 32201
ALFA ROMEO SPIDER (916S_) 2.0 T.SPARK 16V (916S2B)05.19981551970 ccm4AR 32301
ALFA ROMEO SPIDER (916S_) 2.0 T.SPARK 16V (916S2C00)06.19951501970 ccm4AR 32310
ALFA ROMEO SPIDER (916S_) 2.0 V6 Turbo (916S2A)05.19982021996 ccm6AR 16202
ALFA ROMEO SPIDER (916S_) 3.0 V6 (916S1)06.19951922959 ccm6AR 16101
ALFA ROMEO SPIDER (939) 2.0 JTDM04.20091631956 ccm4844 A2.000
AUDI 100 Avant (44, 44Q, C3) 1.808.1982751781 ccm4RS
AUDI 100 Avant (44, 44Q, C3) 1.802.1986881781 ccm4SH
AUDI 100 Avant (44, 44Q, C3) 1.808.1983901781 ccm4DS
AUDI 100 Avant (44, 44Q, C3) 1.8 CAT03.1985901781 ccm44B
AUDI 100 Avant (44, 44Q, C3) 1.8 Cat quattro08.1985901781 ccm44B
AUDI 100 Avant (44, 44Q, C3) 1.8 quattro08.1986881781 ccm4SH
AUDI 100 Avant (44, 44Q, C3) 1.8 quattro10.1984901781 ccm4JW
AUDI 100 Avant (44, 44Q, C3) 1.902.19831001921 ccm5WH
AUDI 100 Avant (44, 44Q, C3) 2.009.19861131994 ccm5SL
AUDI 100 Avant (44, 44Q, C3) 2.0 D03.1983701986 ccm5CN
AUDI 100 Avant (44, 44Q, C3) 2.0 E01.19851151994 ccm5KP
AUDI 100 Avant (44, 44Q, C3) 2.0 E CAT01.19881151994 ccm5RT
AUDI 100 Avant (44, 44Q, C3) 2.0 TD03.1983871986 ccm5DE
AUDI 100 Avant (44, 44Q, C3) 2.0 TD03.19881001986 ccm5NC
AUDI 100 Avant (44, 44Q, C3) 2.210.19841152226 ccm5KZ
AUDI 100 Avant (44, 44Q, C3) 2.208.19841372226 ccm5KU
AUDI 100 Avant (44, 44Q, C3) 2.2 CAT06.19891372226 ccm5KU
AUDI 100 Avant (44, 44Q, C3) 2.2 Cat quattro06.19891372226 ccm5KU
AUDI 100 Avant (44, 44Q, C3) 2.2 E quattro08.19851202226 ccm5PX
AUDI 100 Avant (44, 44Q, C3) 2.2 quattro08.19841372226 ccm5KU
AUDI 100 Avant (44, 44Q, C3) 2.2 Turbo08.19861652226 ccm5MC
AUDI 100 Avant (44, 44Q, C3) 2.2 Turbo quattro08.19861652226 ccm5MC
AUDI 100 Avant (44, 44Q, C3) 2.308.19861362309 ccm5NF
AUDI 100 Avant (44, 44Q, C3) 2.3 E quattro08.19861362309 ccm5NF
AUDI 100 Avant (44, 44Q, C3) 2.4 D08.1989822370 ccm53D
AUDI 100 Avant (44, 44Q, C3) 2.5 TDI01.19901202461 ccm51T
AUDI 100 Avant (4A5, C4) 2.0 E09.19911001984 ccm4AAE
AUDI 100 Avant (4A5, C4) 2.0 E09.19911151984 ccm4AAD
AUDI 100 Avant (4A5, C4) 2.0 E quattro12.19901151984 ccm4AAD
AUDI 100 Avant (4A5, C4) 2.3 E09.19911332309 ccm5AAR
AUDI 100 Avant (4A5, C4) 2.3 E quattro09.19911342309 ccm5AAR
AUDI 100 Avant (4A5, C4) 2.4 D12.1990822370 ccm5AAS
AUDI 100 Avant (4A5, C4) 2.5 TDI12.19901152461 ccm5ABP
AUDI 100 Avant (4A5, C4) 2.607.19931392598 ccm6ACZ
AUDI 100 Avant (4A5, C4) 2.603.19921502598 ccm6ABC
AUDI 100 Avant (4A5, C4) 2.6 quattro07.19921502598 ccm6ABC
AUDI 100 Avant (4A5, C4) 2.8 E09.19911742771 ccm6AAH
AUDI 100 Avant (4A5, C4) 2.8 E quattro09.19911742771 ccm6AAH
AUDI 100 Avant (4A5, C4) S4 Turbo quattro09.19912302226 ccm5AAN
AUDI 100 Avant (4A5, C4) S4 V8 quattro10.19922804172 ccm8ABH
AUDI 100 Sedanas (44, 44Q, C3) 1.808.1982751781 ccm4RS
AUDI 100 Sedanas (44, 44Q, C3) 1.802.1986881781 ccm4SH
AUDI 100 Sedanas (44, 44Q, C3) 1.808.1983901781 ccm4DS
AUDI 100 Sedanas (44, 44Q, C3) 1.8 CAT03.1985901781 ccm44B
AUDI 100 Sedanas (44, 44Q, C3) 1.8 Cat quattro08.1985901781 ccm44B
AUDI 100 Sedanas (44, 44Q, C3) 1.8 quattro08.1986881781 ccm4SH
AUDI 100 Sedanas (44, 44Q, C3) 1.8 quattro10.1984901781 ccm4JW
AUDI 100 Sedanas (44, 44Q, C3) 1.908.19821001921 ccm5WH
AUDI 100 Sedanas (44, 44Q, C3) 2.008.19861131994 ccm5SL
AUDI 100 Sedanas (44, 44Q, C3) 2.008.19841151994 ccm5KP
AUDI 100 Sedanas (44, 44Q, C3) 2.0 CAT01.19881151994 ccm5RT
AUDI 100 Sedanas (44, 44Q, C3) 2.0 D08.1982701986 ccm5CN
AUDI 100 Sedanas (44, 44Q, C3) 2.0 D Turbo08.1982871986 ccm5DE
AUDI 100 Sedanas (44, 44Q, C3) 2.0 D Turbo03.19881001986 ccm5NC
AUDI 100 Sedanas (44, 44Q, C3) 2.108.19821362144 ccm5WC
AUDI 100 Sedanas (44, 44Q, C3) 2.210.19841152226 ccm5KZ
AUDI 100 Sedanas (44, 44Q, C3) 2.208.19841372226 ccm5KU
AUDI 100 Sedanas (44, 44Q, C3) 2.2 CAT06.19891372226 ccm5KU
AUDI 100 Sedanas (44, 44Q, C3) 2.2 Cat quattro06.19891372226 ccm5KU
AUDI 100 Sedanas (44, 44Q, C3) 2.2 E quattro08.19851202226 ccm5PX
AUDI 100 Sedanas (44, 44Q, C3) 2.2 E Turbo quattro08.19861652226 ccm5MC
AUDI 100 Sedanas (44, 44Q, C3) 2.2 quattro08.19841372226 ccm5KU
AUDI 100 Sedanas (44, 44Q, C3) 2.2 Turbo08.19861652226 ccm5MC
AUDI 100 Sedanas (44, 44Q, C3) 2.3 E10.19861362309 ccm5NF
AUDI 100 Sedanas (44, 44Q, C3) 2.3 E quattro08.19861362309 ccm5NF
AUDI 100 Sedanas (44, 44Q, C3) 2.4 D08.1989822370 ccm53D
AUDI 100 Sedanas (44, 44Q, C3) 2.5 TDI01.19901202461 ccm51T
AUDI 100 Sedanas (4A2, C4) 2.012.19901001984 ccm4AAE
AUDI 100 Sedanas (4A2, C4) 2.0 E12.19901151984 ccm4AAD
AUDI 100 Sedanas (4A2, C4) 2.0 E quattro12.19901151984 ccm4AAD
AUDI 100 Sedanas (4A2, C4) 2.3 E12.19901342309 ccm5AAR
AUDI 100 Sedanas (4A2, C4) 2.3 E quattro12.19901342309 ccm5AAR
AUDI 100 Sedanas (4A2, C4) 2.4 D12.1990822370 ccm5AAS
AUDI 100 Sedanas (4A2, C4) 2.5 TDI12.19901152461 ccm5ABP
AUDI 100 Sedanas (4A2, C4) 2.607.19931392598 ccm6ACZ
AUDI 100 Sedanas (4A2, C4) 2.603.19921502598 ccm6ABC
AUDI 100 Sedanas (4A2, C4) 2.6 quattro04.19921502598 ccm6ABC
AUDI 100 Sedanas (4A2, C4) 2.8 E12.19901742771 ccm6AAH
AUDI 100 Sedanas (4A2, C4) 2.8 E quattro12.19901742771 ccm6AAH
AUDI 100 Sedanas (4A2, C4) S4 Turbo quattro08.19912302226 ccm5AAN
AUDI 100 Sedanas (4A2, C4) S4 V8 quattro10.19922804172 ccm8ABH
MERCEDES-BENZ 100 autobusas (631) D (631.333, 631.343, 631.334, 631.344)02.1988722399 ccm4OM 616.963
MERCEDES-BENZ 100 autobusas (631) D (631.333, 631.343, 631.334, 631.344)12.1990752399 ccm4OM 616
MERCEDES-BENZ 100 komercinis (631) D (631.332, 631.342)02.1988722399 ccm4OM 616.963
MERCEDES-BENZ 100 komercinis (631) D (631.332, 631.342)12.1990752399 ccm4OM 616.963
ROVER 100 / Metro Hatchback (XP) 111 C/L/S03.1990601119 ccm411 K2D
ROVER 100 / Metro Hatchback (XP) 114 GTI 16V08.19911031396 ccm414 K4F
ROVER 100 / Metro Hatchback (XP) 114 S/L/GTA03.1990751396 ccm414 K2D
ROVER 100 kabrioletas (XP) 11104.1994601119 ccm411 K2D
ROVER 100 kabrioletas (XP) 11404.1994751396 ccm414 K2D
AUDI 80 (81, 85, B2) 1.309.1978601297 ccm4EP
AUDI 80 (81, 85, B2) 1.608.1978851588 ccm4YP
AUDI 80 (81, 85, B2) 1.6 D08.1980541588 ccm4JK
AUDI 80 (81, 85, B2) 1.6 TD08.1981701588 ccm4CY
AUDI 80 (81, 85, B2) 1.802.1986881781 ccm4SF
AUDI 80 (81, 85, B2) 1.801.1983901781 ccm4DS
AUDI 80 (81, 85, B2) 1.808.1983931781 ccm4JN
AUDI 80 (81, 85, B2) 1.8 CC quattro (85Q)08.1984901781 ccm4JV
AUDI 80 (81, 85, B2) 1.8 CC quattro (85Q)08.1985931781 ccm4JN
AUDI 80 (81, 85, B2) 1.8 GTE08.19851101781 ccm4PV
AUDI 80 (81, 85, B2) 1.8 GTE10.19841121781 ccm4DZ
AUDI 80 (81, 85, B2) 1.8 GTE quattro (85Q)03.19851101781 ccm4PV
AUDI 80 (81, 85, B2) 1.8 GTE quattro (85Q)08.19841121781 ccm4DZ
AUDI 80 (81, 85, B2) 1.9 CD-5S09.19811151921 ccm5WN
AUDI 80 (81, 85, B2) 2.0 quattro (85Q)10.19831151994 ccm5JS
AUDI 80 (81, 85, B2) 2.2 quattro (85Q)08.19821362144 ccm5KK
AUDI 80 (89, 89Q, 8A, B3) 1.608.1987701595 ccm4PP
AUDI 80 (89, 89Q, 8A, B3) 1.609.1986751595 ccm4RN
AUDI 80 (89, 89Q, 8A, B3) 1.6 D02.1987541588 ccm4JK
AUDI 80 (89, 89Q, 8A, B3) 1.6 TD09.1986801588 ccm4RA
AUDI 80 (89, 89Q, 8A, B3) 1.810.1986751781 ccm4RU
AUDI 80 (89, 89Q, 8A, B3) 1.809.19861131847 ccm4SD
AUDI 80 (89, 89Q, 8A, B3) 1.8 E06.19861121781 ccm4DZ
AUDI 80 (89, 89Q, 8A, B3) 1.8 E quattro09.19861121781 ccm4DZ
AUDI 80 (89, 89Q, 8A, B3) 1.8 quattro09.19861131847 ccm4SD
AUDI 80 (89, 89Q, 8A, B3) 1.8 S08.1986881781 ccm4SF
AUDI 80 (89, 89Q, 8A, B3) 1.8 S09.1986901781 ccm4JV
AUDI 80 (89, 89Q, 8A, B3) 1.8 S quattro09.1986881781 ccm4SF
AUDI 80 (89, 89Q, 8A, B3) 1.8 S quattro09.1986901781 ccm4NE
AUDI 80 (89, 89Q, 8A, B3) 1.9 D08.1989681896 ccm41Y
AUDI 80 (89, 89Q, 8A, B3) 2.010.19901121984 ccm4AAD
AUDI 80 (89, 89Q, 8A, B3) 2.0 E08.19881131984 ccm43A
AUDI 80 (89, 89Q, 8A, B3) 2.0 E 16V03.19901371984 ccm46A
AUDI 80 (89, 89Q, 8A, B3) 2.0 E 16V quattro03.19901371984 ccm46A
AUDI 80 (89, 89Q, 8A, B3) 2.0 E quattro08.19881131984 ccm43A
AUDI 80 (89, 89Q, 8A, B3) 2.0 quattro08.19881121984 ccm43A
AUDI 80 (89, 89Q, 8A, B3) 2.0 quattro10.19901151984 ccm4AAD
AUDI 80 Avant (8C5, B4) 1.6 E06.19931011595 ccm4ADA
AUDI 80 Avant (8C5, B4) 1.9 TDI07.1992901896 ccm41Z
AUDI 80 Avant (8C5, B4) 2.007.1992901984 ccm4ABT
AUDI 80 Avant (8C5, B4) 2.0 E07.19921151984 ccm4ABK
AUDI 80 Avant (8C5, B4) 2.0 E 16V02.19931401984 ccm4ACE
AUDI 80 Avant (8C5, B4) 2.0 E 16V quattro12.19921401984 ccm4ACE
AUDI 80 Avant (8C5, B4) 2.3 E07.19921332309 ccm5NG
AUDI 80 Avant (8C5, B4) 2.3 E quattro09.19911332309 ccm5NG
AUDI 80 Avant (8C5, B4) 2.607.19921502598 ccm6ABC
AUDI 80 Avant (8C5, B4) 2.6 quattro07.19921502598 ccm6ABC
AUDI 80 Avant (8C5, B4) 2.809.19911742771 ccm6AAH
AUDI 80 Avant (8C5, B4) 2.8 quattro08.19921742771 ccm6AAH
AUDI 80 Avant (8C5, B4) RS2 quattro03.19943152226 ccm5ADU
AUDI 80 Avant (8C5, B4) S2 quattro02.19932302226 ccm5ABY
AUDI 80 Sedanas (8C2, B4) 1.609.1991711595 ccm4ABM
AUDI 80 Sedanas (8C2, B4) 1.6 E06.19931011595 ccm4ADA
AUDI 80 Sedanas (8C2, B4) 1.9 TD09.1991751896 ccm4AAZ
AUDI 80 Sedanas (8C2, B4) 1.9 TDI09.1991901896 ccm41Z
AUDI 80 Sedanas (8C2, B4) 2.009.1991901984 ccm4ABT
AUDI 80 Sedanas (8C2, B4) 2.0 E09.19911151984 ccm4ABK
AUDI 80 Sedanas (8C2, B4) 2.0 E 16V08.19921401984 ccm4ACE
AUDI 80 Sedanas (8C2, B4) 2.0 E 16V quattro04.19921401984 ccm4ACE
AUDI 80 Sedanas (8C2, B4) 2.0 E quattro09.19911151984 ccm4ABK
AUDI 80 Sedanas (8C2, B4) 2.3 E09.19911332309 ccm5NG
AUDI 80 Sedanas (8C2, B4) 2.3 E quattro09.19911332309 ccm5NG
AUDI 80 Sedanas (8C2, B4) 2.607.19921502598 ccm6ABC
AUDI 80 Sedanas (8C2, B4) 2.6 quattro06.19921502598 ccm6ABC
AUDI 80 Sedanas (8C2, B4) 2.809.19911742771 ccm6AFC
AUDI 80 Sedanas (8C2, B4) 2.8 quattro09.19911742771 ccm6AFC
AUDI 80 Sedanas (8C2, B4) S2 quattro02.19932302226 ccm5ABY
AUDI 90 (81, 85, B2) 2.003.19861131994 ccm5SK
AUDI 90 (81, 85, B2) 2.010.19841151994 ccm5HP
AUDI 90 (81, 85, B2) 2.201.19851152226 ccm5KX
AUDI 90 (81, 85, B2) 2.210.19841362226 ccm5HY
AUDI 90 (81, 85, B2) 2.2 E quattro08.19851202226 ccm5JT
AUDI 90 (81, 85, B2) 2.2 E quattro11.19841362226 ccm5KV
AUDI 90 (89, 89Q, 8A, B3) 2.007.19881151994 ccm5PS
AUDI 90 (89, 89Q, 8A, B3) 2.2 E04.19871362226 ccm5KV
AUDI 90 (89, 89Q, 8A, B3) 2.2 E quattro04.19871362226 ccm5KV
AUDI 90 (89, 89Q, 8A, B3) 2.3 E04.19871332309 ccm5NG
AUDI 90 (89, 89Q, 8A, B3) 2.3 E04.19871362309 ccm5NG
AUDI 90 (89, 89Q, 8A, B3) 2.3 E 20V04.19901672309 ccm57A
AUDI 90 (89, 89Q, 8A, B3) 2.3 E 20V08.19881702309 ccm57A
AUDI 90 (89, 89Q, 8A, B3) 2.3 E 20V quattro04.19901672309 ccm57A
AUDI 90 (89, 89Q, 8A, B3) 2.3 E 20V quattro06.19881702309 ccm57A
AUDI 90 (89, 89Q, 8A, B3) 2.3 E quattro04.19871332309 ccm5NG
AUDI 90 (89, 89Q, 8A, B3) 2.3 E quattro04.19871362309 ccm5NG
AUDI A3 Hatchback (8L1) 1.609.19961011595 ccm4AKL
AUDI A3 Hatchback (8L1) 1.809.19961251781 ccm4APG
AUDI A3 Hatchback (8L1) 1.8 T12.19961501781 ccm4AUM
AUDI A3 Hatchback (8L1) 1.8 T12.19981801781 ccm4AUQ
AUDI A3 Hatchback (8L1) 1.8 T quattro12.19961501781 ccm4AQA
AUDI A3 Hatchback (8L1) 1.8 T quattro10.19981801781 ccm4ARY
AUDI A3 Hatchback (8L1) 1.9 TDI09.1996901896 ccm4ALH
AUDI A3 Hatchback (8L1) 1.9 TDI08.19971101896 ccm4AHF
AUDI A3 Hatchback (8L1) S3 quattro03.19992101781 ccm4AUL
AUDI A4 Avant (8D5, B5) 1.611.19941001595 ccm4ADP
AUDI A4 Avant (8D5, B5) 1.802.19961251781 ccm4APT
AUDI A4 Avant (8D5, B5) 1.8 quattro01.19961251781 ccm4APT
AUDI A4 Avant (8D5, B5) 1.8 T03.19961501781 ccm4APU
AUDI A4 Avant (8D5, B5) 1.8 T12.19971801781 ccm4AJL
AUDI A4 Avant (8D5, B5) 1.8 T quattro01.19961501781 ccm4APU
AUDI A4 Avant (8D5, B5) 1.8 T quattro12.19971801781 ccm4AJL
AUDI A4 Avant (8D5, B5) 1.9 TDI03.1996751896 ccm4AFF
AUDI A4 Avant (8D5, B5) 1.9 TDI02.1996901896 ccm4AHU
AUDI A4 Avant (8D5, B5) 1.9 TDI02.19961101896 ccm4AVG
AUDI A4 Avant (8D5, B5) 1.9 TDI03.20001151896 ccm4AJM
AUDI A4 Avant (8D5, B5) 1.9 TDI quattro09.19961101896 ccm4AVG
AUDI A4 Avant (8D5, B5) 1.9 TDI quattro03.20001151896 ccm4AJM
AUDI A4 Avant (8D5, B5) 2.403.19971652393 ccm6AML
AUDI A4 Avant (8D5, B5) 2.4 quattro03.19971652393 ccm6AML
AUDI A4 Avant (8D5, B5) 2.5 TDI09.19971502496 ccm6AFB
AUDI A4 Avant (8D5, B5) 2.5 TDI quattro09.19971502496 ccm6AFB
AUDI A4 Avant (8D5, B5) 2.602.19961502598 ccm6ABC
AUDI A4 Avant (8D5, B5) 2.6 quattro01.19961502598 ccm6ABC
AUDI A4 Avant (8D5, B5) 2.803.19961742771 ccm6AAH
AUDI A4 Avant (8D5, B5) 2.810.19961932771 ccm6AQD
AUDI A4 Avant (8D5, B5) 2.8 quattro01.19961742771 ccm6AAH
AUDI A4 Avant (8D5, B5) 2.8 quattro10.19961932771 ccm6AQD
AUDI A4 Avant (8D5, B5) S4 quattro09.19972652671 ccm6AZB
AUDI A4 Sedanas (8D2, B5) 1.611.19941001595 ccm4ADP
AUDI A4 Sedanas (8D2, B5) 1.811.19941251781 ccm4APT
AUDI A4 Sedanas (8D2, B5) 1.8 quattro01.19951251781 ccm4APT
AUDI A4 Sedanas (8D2, B5) 1.8 T01.19951501781 ccm4APU
AUDI A4 Sedanas (8D2, B5) 1.8 T12.19971801781 ccm4AJL
AUDI A4 Sedanas (8D2, B5) 1.8 T quattro01.19951501781 ccm4APU
AUDI A4 Sedanas (8D2, B5) 1.8 T quattro12.19971801781 ccm4AJL
AUDI A4 Sedanas (8D2, B5) 1.9 TDI12.1995751896 ccm4AFF
AUDI A4 Sedanas (8D2, B5) 1.9 TDI01.1995901896 ccm4AHU
AUDI A4 Sedanas (8D2, B5) 1.9 TDI10.19951101896 ccm4AVG
AUDI A4 Sedanas (8D2, B5) 1.9 TDI03.20001161896 ccm4AJM
AUDI A4 Sedanas (8D2, B5) 1.9 TDI quattro09.19961101896 ccm4AVG
AUDI A4 Sedanas (8D2, B5) 1.9 TDI quattro03.20001161896 ccm4AJM
AUDI A4 Sedanas (8D2, B5) 2.403.19971652393 ccm6AML
AUDI A4 Sedanas (8D2, B5) 2.4 quattro03.19971652393 ccm6AML
AUDI A4 Sedanas (8D2, B5) 2.5 TDI09.19971502496 ccm6AFB
AUDI A4 Sedanas (8D2, B5) 2.5 TDI quattro09.19971502496 ccm6AFB
AUDI A4 Sedanas (8D2, B5) 2.601.19951502598 ccm6ABC
AUDI A4 Sedanas (8D2, B5) 2.6 quattro01.19951502598 ccm6ABC
AUDI A4 Sedanas (8D2, B5) 2.809.19951742771 ccm6AAH
AUDI A4 Sedanas (8D2, B5) 2.810.19961932771 ccm6AQD
AUDI A4 Sedanas (8D2, B5) 2.8 quattro01.19951742771 ccm6AAH
AUDI A4 Sedanas (8D2, B5) 2.8 quattro10.19961932771 ccm6AQD
AUDI A4 Sedanas (8D2, B5) S4 quattro09.19972652671 ccm6AZB
AUDI A6 Avant (4A5, C4) 1.812.19951251781 ccm4ADR
AUDI A6 Avant (4A5, C4) 1.8 quattro12.19951251781 ccm4ADR
AUDI A6 Avant (4A5, C4) 1.9 TDI06.1994901896 ccm4AHU
AUDI A6 Avant (4A5, C4) 2.006.19941001984 ccm4AAE
AUDI A6 Avant (4A5, C4) 2.006.19941151984 ccm4ABK
AUDI A6 Avant (4A5, C4) 2.0 16V06.19941401984 ccm4ACE
AUDI A6 Avant (4A5, C4) 2.0 16V quattro06.19941401984 ccm4ACE
AUDI A6 Avant (4A5, C4) 2.306.19941332309 ccm5AAR
AUDI A6 Avant (4A5, C4) 2.3 quattro06.19941332309 ccm5AAR
AUDI A6 Avant (4A5, C4) 2.5 TDI06.19941162461 ccm5AAT
AUDI A6 Avant (4A5, C4) 2.5 TDI08.19941402461 ccm5AEL
AUDI A6 Avant (4A5, C4) 2.5 TDI quattro07.19951402461 ccm5AEL
AUDI A6 Avant (4A5, C4) 2.606.19941392598 ccm6ACZ
AUDI A6 Avant (4A5, C4) 2.606.19941502598 ccm6ABC
AUDI A6 Avant (4A5, C4) 2.6 quattro06.19941502598 ccm6ABC
AUDI A6 Avant (4A5, C4) 2.806.19941742771 ccm6AFC
AUDI A6 Avant (4A5, C4) 2.812.19951932771 ccm6ACK
AUDI A6 Avant (4A5, C4) 2.8 quattro06.19941742771 ccm6AFC
AUDI A6 Avant (4A5, C4) 2.8 quattro12.19951932771 ccm6ACK
AUDI A6 Avant (4A5, C4) S6 4.2 quattro06.19942904172 ccm8AEC
AUDI A6 Avant (4A5, C4) S6 Plus quattro04.19963264172 ccm8AHK
AUDI A6 Avant (4A5, C4) S6 Turbo quattro06.19942302226 ccm5AAN
AUDI A6 Avant (4B5, C5) 1.812.19971251781 ccm4AJP
AUDI A6 Avant (4B5, C5) 1.8 T12.19971501781 ccm4APU
AUDI A6 Avant (4B5, C5) 1.8 T quattro12.19971501781 ccm4APU
AUDI A6 Avant (4B5, C5) 1.8 T quattro12.19971801781 ccm4AJL
AUDI A6 Avant (4B5, C5) 1.9 TDI02.19981101896 ccm4AFN
AUDI A6 Avant (4B5, C5) 2.407.19981362393 ccm6ARN
AUDI A6 Avant (4B5, C5) 2.412.19971652393 ccm6AML
AUDI A6 Avant (4B5, C5) 2.4 quattro12.19971652393 ccm6AML
AUDI A6 Avant (4B5, C5) 2.5 TDI12.19971502496 ccm6AFB
AUDI A6 Avant (4B5, C5) 2.5 TDI quattro12.19971502496 ccm6AFB
AUDI A6 Avant (4B5, C5) 2.7 T02.19992302671 ccm6AJK
AUDI A6 Avant (4B5, C5) 2.7 T quattro12.19972302671 ccm6AJK
AUDI A6 Avant (4B5, C5) 2.812.19971932771 ccm6AQD
AUDI A6 Avant (4B5, C5) 2.8 quattro12.19971932771 ccm6AQD
AUDI A6 Avant (4B5, C5) 3.703.19992603697 ccm8AQG
AUDI A6 Avant (4B5, C5) 3.7 quattro03.19992603697 ccm8AQG
AUDI A6 Avant (4B5, C5) 4.2 quattro11.19982994172 ccm8ARS
AUDI A6 Sedanas (4A2, C4) 1.812.19951251781 ccm4ADR
AUDI A6 Sedanas (4A2, C4) 1.8 quattro12.19951251781 ccm4ADR
AUDI A6 Sedanas (4A2, C4) 1.9 TDI06.1994901896 ccm4AHU
AUDI A6 Sedanas (4A2, C4) 2.006.19941011984 ccm4AAE
AUDI A6 Sedanas (4A2, C4) 2.006.19941151984 ccm4ABK
AUDI A6 Sedanas (4A2, C4) 2.0 16V06.19941401984 ccm4ACE
AUDI A6 Sedanas (4A2, C4) 2.0 16V quattro06.19941401984 ccm4ACE
AUDI A6 Sedanas (4A2, C4) 2.306.19941332309 ccm5AAR
AUDI A6 Sedanas (4A2, C4) 2.3 quattro06.19941332309 ccm5AAR
AUDI A6 Sedanas (4A2, C4) 2.5 TDI06.19941162461 ccm5AAT
AUDI A6 Sedanas (4A2, C4) 2.5 TDI08.19941402461 ccm5AEL
AUDI A6 Sedanas (4A2, C4) 2.5 TDI quattro10.19951402461 ccm5AEL
AUDI A6 Sedanas (4A2, C4) 2.606.19941392598 ccm6ACZ
AUDI A6 Sedanas (4A2, C4) 2.606.19941502598 ccm6ABC
AUDI A6 Sedanas (4A2, C4) 2.6 quattro06.19941502598 ccm6ABC
AUDI A6 Sedanas (4A2, C4) 2.806.19941742771 ccm6AFC
AUDI A6 Sedanas (4A2, C4) 2.812.19951932771 ccm6ACK
AUDI A6 Sedanas (4A2, C4) 2.8 quattro06.19941742771 ccm6AFC
AUDI A6 Sedanas (4A2, C4) 2.8 quattro12.19951932771 ccm6ACK
AUDI A6 Sedanas (4A2, C4) S6 4.2 quattro06.19942904172 ccm8AEC
AUDI A6 Sedanas (4A2, C4) S6 Plus quattro04.19963264172 ccm8AHK
AUDI A6 Sedanas (4A2, C4) S6 Turbo quattro06.19942302226 ccm5AAN
AUDI A6 Sedanas (4B2, C5) 1.807.19971251781 ccm4AJP
AUDI A6 Sedanas (4B2, C5) 1.8 T01.19971501781 ccm4APU
AUDI A6 Sedanas (4B2, C5) 1.8 T12.19971801781 ccm4AJL
AUDI A6 Sedanas (4B2, C5) 1.8 T quattro02.19971501781 ccm4APU
AUDI A6 Sedanas (4B2, C5) 1.8 T quattro12.19971801781 ccm4AJL
AUDI A6 Sedanas (4B2, C5) 1.9 TDI04.19971101896 ccm4AVG
AUDI A6 Sedanas (4B2, C5) 2.407.19981362393 ccm6ARN
AUDI A6 Sedanas (4B2, C5) 2.402.19971652393 ccm6AML
AUDI A6 Sedanas (4B2, C5) 2.4 quattro02.19971652393 ccm6AML
AUDI A6 Sedanas (4B2, C5) 2.5 TDI07.19971502496 ccm6AFB
AUDI A6 Sedanas (4B2, C5) 2.5 TDI quattro07.19971502496 ccm6AFB
AUDI A6 Sedanas (4B2, C5) 2.7 T02.19992302671 ccm6AJK
AUDI A6 Sedanas (4B2, C5) 2.7 T quattro12.19972302671 ccm6AJK
AUDI A6 Sedanas (4B2, C5) 2.802.19971932771 ccm6AQD
AUDI A6 Sedanas (4B2, C5) 2.8 quattro02.19971932771 ccm6AQD
AUDI A6 Sedanas (4B2, C5) 3.703.19992603697 ccm8AQG
AUDI A6 Sedanas (4B2, C5) 3.7 quattro03.19992603697 ccm8AQG
AUDI A6 Sedanas (4B2, C5) 4.2 quattro11.19982994172 ccm8ARS
AUDI A6 Sedanas (4F2, C6) 3.2 FSI05.20092653197 ccm6CALA
AUDI A8 (4D2, 4D8) 2.5 TDI01.19971502496 ccm6AFB
AUDI A8 (4D2, 4D8) 2.5 TDI quattro07.19971502496 ccm6AFB
AUDI A8 (4D2, 4D8) 2.807.19951632771 ccm6AEJ
AUDI A8 (4D2, 4D8) 2.803.19941742771 ccm6AAH
AUDI A8 (4D2, 4D8) 2.804.19961932771 ccm6AQD
AUDI A8 (4D2, 4D8) 2.8 quattro07.19951632771 ccm6AEJ
AUDI A8 (4D2, 4D8) 2.8 quattro03.19941742771 ccm6AAH
AUDI A8 (4D2, 4D8) 2.8 quattro04.19961932771 ccm6AQD
AUDI A8 (4D2, 4D8) 3.3 TDI quattro06.20002243328 ccm8AKF
AUDI A8 (4D2, 4D8) 3.707.19952303697 ccm8AEW
AUDI A8 (4D2, 4D8) 3.711.19982603697 ccm8AKC
AUDI A8 (4D2, 4D8) 3.7 quattro07.19952303697 ccm8AEW
AUDI A8 (4D2, 4D8) 3.7 quattro11.19982603697 ccm8AKC
AUDI A8 (4D2, 4D8) 4.2 quattro03.19942454172 ccm8AEM
AUDI A8 (4D2, 4D8) 4.2 quattro03.19942994172 ccm8ABZ
AUDI A8 (4D2, 4D8) 4.2 quattro11.19983104172 ccm8AUW
AUDI A8 (4D2, 4D8) S 8 quattro06.19993604172 ccm8AQH
AUDI A8 (4D2, 4D8) S8 quattro07.19963404172 ccm8AHC
AUDI A8 (4H2, 4H8, 4HC, 4HL) 4.0 TFSI quattro03.20124203993 ccm8CEUA
AUDI A8 (4H2, 4H8, 4HC, 4HL) 6.3 W12 quattro01.20115006299 ccm12CEJA
AUDI A8 (4H2, 4H8, 4HC, 4HL) S8 quattro04.20125203993 ccm8CTFA
AUDI Cabriolet (8G7, B4) 1.801.19971251781 ccm4ADR
AUDI Cabriolet (8G7, B4) 1.9 TDI06.1995901896 ccm4AHU
AUDI Cabriolet (8G7, B4) 2.0 16V06.19951401984 ccm4ACE
AUDI Cabriolet (8G7, B4) 2.0 E01.19931151984 ccm4ABK
AUDI Cabriolet (8G7, B4) 2.3 E05.19911332309 ccm5NG
AUDI Cabriolet (8G7, B4) 2.606.19931502598 ccm6ABC
AUDI Cabriolet (8G7, B4) 2.811.19921742771 ccm6AAH
AUDI COUPE (81, 85) 1.8 GT04.1986881781 ccm4SF
AUDI COUPE (81, 85) 1.8 GT09.1982901781 ccm4DS
AUDI COUPE (81, 85) 1.8 GT01.1985931781 ccm4JN
AUDI COUPE (81, 85) 1.8 GT08.19861071781 ccm4PV
AUDI COUPE (81, 85) 1.8 GT08.19861121781 ccm4DZ
AUDI COUPE (81, 85) 1.908.19801151921 ccm5WN
AUDI COUPE (81, 85) 2.003.19861131994 ccm5SK
AUDI COUPE (81, 85) 2.009.19831151994 ccm5HP
AUDI COUPE (81, 85) 2.1 GT09.19821312144 ccm5KE
AUDI COUPE (81, 85) 2.2 GT07.19811152226 ccm5KX
AUDI COUPE (81, 85) 2.2 GT09.19841362226 ccm5HY
AUDI COUPE (81, 85) 2.2 quattro08.19851202226 ccm5JT
AUDI COUPE (81, 85) 2.2 quattro10.19841362226 ccm5KV
AUDI COUPE (81, 85) 2.301.19871362309 ccm5NG
AUDI COUPE (81, 85) 2.3 quattro01.19871362309 ccm5NG
AUDI COUPE (89, 8B) 1.808.19891121781 ccm4DZ
AUDI COUPE (89, 8B) 2.005.19891151984 ccm4AAD
AUDI COUPE (89, 8B) 2.0 16 V01.19921371984 ccm46A
AUDI COUPE (89, 8B) 2.0 16 V08.19921401984 ccm4ACE
AUDI COUPE (89, 8B) 2.2 quattro11.19881362226 ccm5KV
AUDI COUPE (89, 8B) 2.303.19901332309 ccm5NG
AUDI COUPE (89, 8B) 2.310.19881362309 ccm5NG
AUDI COUPE (89, 8B) 2.3 20V08.19891702309 ccm57A
AUDI COUPE (89, 8B) 2.3 20V quattro05.19901672309 ccm57A
AUDI COUPE (89, 8B) 2.3 20V quattro11.19881702309 ccm57A
AUDI COUPE (89, 8B) 2.3 quattro05.19901342309 ccm5NG
AUDI COUPE (89, 8B) 2.3 quattro11.19881362309 ccm5NG
AUDI COUPE (89, 8B) 2.608.19921502598 ccm6ABC
AUDI COUPE (89, 8B) 2.6 quattro08.19921502598 ccm6ABC
AUDI COUPE (89, 8B) 2.809.19911742771 ccm6AAH
AUDI COUPE (89, 8B) 2.8 quattro08.19911742771 ccm6AAH
AUDI COUPE (89, 8B) S2 quattro09.19902202226 ccm53B
AUDI COUPE (89, 8B) S2 quattro10.19922302226 ccm5ABY
FIAT COUPE (FA/175) 1.8 16V03.19961311747 ccm4183 A1.000
FIAT COUPE (FA/175) 2.0 16V11.19931391995 ccm4836 A3.000
FIAT COUPE (FA/175) 2.0 16V Turbo11.19931901995 ccm4175 A1.000
FIAT COUPE (FA/175) 2.0 20V08.19961471998 ccm5182 A1.000
FIAT COUPE (FA/175) 2.0 20V04.19981541998 ccm5182 B3.000
FIAT COUPE (FA/175) 2.0 20V Turbo08.19962201998 ccm5175 A3.000
HYUNDAI COUPE (RD) 2.0 16V08.19961391975 ccm4G4GF
AUDI QUATTRO (85) 2.1 20V Turbo05.19843062144 ccm5KW
AUDI QUATTRO (85) 2.1 Turbo07.19802002144 ccm5WR
AUDI QUATTRO (85) 2.2 20V Turbo08.19892202226 ccm5RR
AUDI QUATTRO (85) 2.2 Turbo08.19872002226 ccm5MB
AUDI TT Coupe (8J3) 2.0 TFSI05.20102111984 ccm4CESA
AUDI TT Coupe (8J3) 2.0 TFSI quattro05.20102111984 ccm4CETA
AUDI TT Coupe (8N3) 1.8 T10.19981801781 ccm4ATC
AUDI TT Coupe (8N3) 1.8 T quattro10.19981801781 ccm4AUQ
AUDI TT Coupe (8N3) 1.8 T quattro10.19982241781 ccm4BAM
AUDI TT Roadster (8J9) 2.0 TFSI05.20102111984 ccm4CESA
AUDI TT Roadster (8J9) 2.0 TFSI quattro05.20102111984 ccm4CETA
AUDI TT Roadster (8N9) 1.8 T10.19991801781 ccm4ATC
AUDI TT Roadster (8N9) 1.8 T quattro10.19992241781 ccm4BAM
AUDI V8 (441, 442, 4C2, 4C8) 3.6 quattro04.19932453562 ccm8PT
AUDI V8 (441, 442, 4C2, 4C8) 3.6 quattro10.19882503562 ccm8PT
AUDI V8 (441, 442, 4C2, 4C8) 4.2 quattro10.19912804172 ccm8ABH
BMW 3 Cabriolet (E30) 318 i09.19901131796 ccm4M40 B18 (184E1)
BMW 3 Cabriolet (E30) 320 i04.19861291990 ccm6M20 B20 (206KA)
BMW 3 Cabriolet (E30) 325 i09.19871702494 ccm6M20 B25 (256K1)
BMW 3 Cabriolet (E30) 325 i12.19851712494 ccm6M20 B25 (256E2)
BMW 3 Cabriolet (E30) M3 2.306.19881952303 ccm4S14 B23 (234EA)
BMW 3 Cabriolet (E36) 318 i01.19941151796 ccm4M43 B18 (184E2)
BMW 3 Cabriolet (E36) 320 i12.19931501991 ccm6M52 B20 (206S3)
BMW 3 Cabriolet (E36) 323 i06.19951702494 ccm6M52 B25 (256S3)
BMW 3 Cabriolet (E36) 325 i03.19931922494 ccm6M50 B25 (256S2)
BMW 3 Cabriolet (E36) 328 i03.19951932793 ccm6M52 B28 (286S1)
BMW 3 Cabriolet (E36) M3 3.001.19942862990 ccm6S50 B30 (306S1)
BMW 3 Cabriolet (E36) M3 3.210.19953213201 ccm6S50 B32 (326S1)
BMW 3 Compact (E36) 316 g03.19941021596 ccm4M43 B16 (164E2)
BMW 3 Compact (E36) 316 i03.19941021596 ccm4M43 B16 (164E2)
BMW 3 Compact (E36) 316 i12.19981051895 ccm4M43 B19 (194E1)
BMW 3 Compact (E36) 318 tds01.1995901665 ccm4M41 D17 (174T1)
BMW 3 Compact (E36) 318 ti07.19951401895 ccm4M44 B19 (194S1)
BMW 3 Compact (E36) 318 ti11.19941401796 ccm4M42 B18 (184S1)
BMW 3 Compact (E36) 323 ti08.19971702494 ccm6M52 B25 (256S3)
BMW 3 Coupe (E36) 316 i09.19931021596 ccm4M43 B16 (164E2)
BMW 3 Coupe (E36) 318 is03.19921401796 ccm4M42 B18 (184S1)
BMW 3 Coupe (E36) 318 is09.19951401895 ccm4M44 B19 (194S1)
BMW 3 Coupe (E36) 320 i03.19921501991 ccm6M52 B20 (206S3)
BMW 3 Coupe (E36) 323 i03.19951702494 ccm6M52 B25 (256S3)
BMW 3 Coupe (E36) 325 i03.19921922494 ccm6M50 B25 (256S2)
BMW 3 Coupe (E36) 328 i01.19951932793 ccm6M52 B28 (286S1)
BMW 3 Coupe (E36) M3 3.010.19922862990 ccm6S50 B30 (306S1)
BMW 3 Coupe (E36) M3 3.001.19952952990 ccm6S50 B30 (306S1)
BMW 3 Coupe (E36) M3 3.210.19953213201 ccm6S50 B32 (326S1)
BMW 3 Coupe (E46) 318 Ci11.19991181895 ccm4M43 B19 (194E1)
BMW 3 Coupe (E46) 320 Ci02.19991501991 ccm6M52 B20 (206S4)
BMW 3 Coupe (E46) 323 Ci04.19991702494 ccm6M52 B25 (256S4)
BMW 3 Coupe (E46) 328 Ci04.19991932793 ccm6M52 B28 (286S2)
BMW 3 Sedanas (E21) 31503.1981751573 ccm4M10 B16 (164VB)
BMW 3 Sedanas (E21) 31608.1975901573 ccm4M10 B16 (164VA)
BMW 3 Sedanas (E21) 31609.1980901766 ccm4M10 B18 (184VC)
BMW 3 Sedanas (E21) 31808.1975981766 ccm4M10 B18 (184VA)
BMW 3 Sedanas (E21) 318 i11.19791051766 ccm4M10 B18 (184VA)
BMW 3 Sedanas (E21) 32008.19751091990 ccm4M10 B20
BMW 3 Sedanas (E21) 320 i06.19751251990 ccm4M10 B20
BMW 3 Sedanas (E21) 320/609.19771221990 ccm6M20 B20 (206VA)
BMW 3 Sedanas (E21) 323 i01.19781432316 ccm6M20 B23 (236EA)
BMW 3 Sedanas (E30) 31609.1982901766 ccm4M10 B18 (184VD)
BMW 3 Sedanas (E30) 316 (Ecotronic)09.1983901766 ccm4M10 B18 (184VD)
BMW 3 Sedanas (E30) 316 i09.19871001596 ccm4M40 B16 (164E1)
BMW 3 Sedanas (E30) 316 i07.19881021596 ccm4M40 B16 (164E1)
BMW 3 Sedanas (E30) 316 i08.19871021766 ccm4M10 B18 (184KA)
BMW 3 Sedanas (E30) 318 i12.19841021766 ccm4M10 B18 (184KA)
BMW 3 Sedanas (E30) 318 i09.19821051766 ccm4M10 B18 (184EZ)
BMW 3 Sedanas (E30) 318 i09.19871131796 ccm4M40 B18 (184E1)
BMW 3 Sedanas (E30) 318 i09.19871151796 ccm4M40 B18 (184E1)
BMW 3 Sedanas (E30) 318 is09.19891361796 ccm4M42 B18 (184S1)
BMW 3 Sedanas (E30) 320 i09.19821251990 ccm6M20 B20 (206EB)
BMW 3 Sedanas (E30) 320 i12.19851291990 ccm6M20 B20 (206KA)
BMW 3 Sedanas (E30) 323 i09.19821392316 ccm6M20 B23 (236EC)
BMW 3 Sedanas (E30) 323 i09.19831502316 ccm6M20 B23 (236EW)
BMW 3 Sedanas (E30) 324 d09.1985862443 ccm6M21 D24 (246DA)
BMW 3 Sedanas (E30) 324 td09.19871152443 ccm6M21 D24 (246TB)
BMW 3 Sedanas (E30) 325 e 2.710.19831222693 ccm6M20 B27 (276KB)
BMW 3 Sedanas (E30) 325 e 2.701.19851292693 ccm6M20 B27 (276KB)
BMW 3 Sedanas (E30) 325 i12.19861702494 ccm6M20 B25 (256K1)
BMW 3 Sedanas (E30) 325 i09.19831712494 ccm6M20 B25 (256E2)
BMW 3 Sedanas (E30) 325 i X12.19861702494 ccm6M20 B25 (256K1)
BMW 3 Sedanas (E30) 325 i X03.19861712494 ccm6M20 B25 (256K1)
BMW 3 Sedanas (E30) M3 2.307.19861952303 ccm4S14 B23 (234S2)
BMW 3 Sedanas (E30) M3 2.302.19872002303 ccm4S14 B23 (234S2)
BMW 3 Sedanas (E30) M3 2.307.19852152303 ccm4S14 B23 (234S2)
BMW 3 Sedanas (E30) M3 EVO I 2.310.19882202303 ccm4S14 B23 (234EA)
BMW 3 Sedanas (E30) M3 EVO II 2.501.19902382467 ccm4S14 B25 (254S1)
BMW 3 Sedanas (E36) 316 i09.19901001596 ccm4M40 B16 (164E1)
BMW 3 Sedanas (E36) 316 i07.19931021596 ccm4M43 B16 (164E2)
BMW 3 Sedanas (E36) 318 i12.19901131796 ccm4M40 B18 (184E1)
BMW 3 Sedanas (E36) 318 i10.19931151796 ccm4M43 B18 (184E2)
BMW 3 Sedanas (E36) 318 is03.19931401796 ccm4M42 B18 (184S1)
BMW 3 Sedanas (E36) 318 is09.19951401895 ccm4M44 B19 (194S1)
BMW 3 Sedanas (E36) 318 tds01.1995901665 ccm4M41 D17 (174T1)
BMW 3 Sedanas (E36) 320 i09.19901501991 ccm6M52 B20 (206S3)
BMW 3 Sedanas (E36) 323 i 2.503.19951702494 ccm6M52 B25 (256S3)
BMW 3 Sedanas (E36) 325 i09.19901922494 ccm6M50 B25 (256S2)
BMW 3 Sedanas (E36) 325 td09.19911152497 ccm6M51 D25 (256T1)
BMW 3 Sedanas (E36) 325 tds05.19931432497 ccm6M51 D25 (256T1)
BMW 3 Sedanas (E36) 328 i01.19951932793 ccm6M52 B28 (286S1)
BMW 3 Sedanas (E36) M3 3.209.19953213201 ccm6S50 B32 (326S1)
BMW 3 Sedanas (E46) 316 i09.19981051895 ccm4M43 B19 (194E1)
BMW 3 Sedanas (E46) 318 i02.19981181895 ccm4M43 B19 (194E1)
BMW 3 Sedanas (E46) 320 d04.19981361951 ccm4M47 D20 (204D1)
BMW 3 Sedanas (E46) 320 i03.19981501991 ccm6M52 B20 (206S4)
BMW 3 Sedanas (E46) 323 i03.19981702494 ccm6M52 B25 (256S4)
BMW 3 Sedanas (E46) 328 i02.19981932793 ccm6M52 B28 (286S2)
BMW 3 Sedanas (E90) 318 d02.20071361995 ccm4N47 D20 A
BMW 3 Sedanas (E90) 320 d xDrive09.20081631995 ccm4N47 D20 C
BMW 3 Touring (E30) 316 i09.19911001596 ccm4M40 B16 (164E1)
BMW 3 Touring (E30) 318 i04.19891131796 ccm4M40 B18 (184E1)
BMW 3 Touring (E30) 320 i01.19881291990 ccm6M20 B20 (206KA)
BMW 3 Touring (E30) 324 td01.19881152443 ccm6M21 D24 (246TB)
BMW 3 Touring (E30) 325 i07.19871702494 ccm6M20 B25 (256K1)
BMW 3 Touring (E30) 325 i X06.19881702494 ccm6M20 B25 (256K1)
BMW 3 Touring (E36) 318 i07.19951161796 ccm4M43 B18 (184E2)
BMW 3 Touring (E36) 318 tds01.1995901665 ccm4M41 D17 (174T1)
BMW 3 Touring (E36) 320 i01.19951501991 ccm6M52 B20 (206S3)
BMW 3 Touring (E36) 323 i09.19951702494 ccm6M52 B25 (256S3)
BMW 3 Touring (E36) 325 tds01.19951432497 ccm6M51 D25 (256T1)
BMW 3 Touring (E36) 328 i01.19951932793 ccm6M52 B28 (286S1)
BMW 3 Touring (E46) 318 i10.19991181895 ccm4M43 B19 (194E1)
BMW 3 Touring (E46) 320 d03.20001361951 ccm4M47 D20 (204D1)
BMW 3 Touring (E46) 320 i10.19991501991 ccm6M52 B20 (206S4)
BMW 3 Touring (E46) 328 i10.19991932793 ccm6M52 B28 (286S2)
BMW 3 Touring (E91) 316 d09.20091161995 ccm4N47 D20 C
BMW 3 Touring (E91) 318 d07.20071361995 ccm4N47 D20 C
BMW 3 Touring (E91) 318 i09.20071361995 ccm4N46 B20 B
BMW 3 Touring (E91) 325 i09.20072112996 ccm6N53 B30 A
BMW 5 Sedanas (E34) 518 i08.19891131796 ccm4M40 B18 (184E1)
BMW 5 Sedanas (E34) 518 i08.19891151796 ccm4M43 B18 (184E2)
BMW 5 Sedanas (E34) 520 i01.19881291990 ccm6M20 B20 (206KA)
BMW 5 Sedanas (E34) 520 i 24V09.19891501991 ccm6M50 B20 (206S2)
BMW 5 Sedanas (E34) 524 td03.19881152443 ccm6M21 D24 (246TB)
BMW 5 Sedanas (E34) 525 i01.19881702494 ccm6M20 B25 (256K1)
BMW 5 Sedanas (E34) 525 i 24V09.19891922494 ccm6M50 B25 (256S2)
BMW 5 Sedanas (E34) 525 iX 24V10.19911922494 ccm6M50 B25 (256S2)
BMW 5 Sedanas (E34) 525 td04.19931152497 ccm6M51 D25 (256T1)
BMW 5 Sedanas (E34) 525 tds09.19911432497 ccm6M51 D25 (256T1)
BMW 5 Sedanas (E34) 530 i01.19881882986 ccm6M30 B30 (306KA)
BMW 5 Sedanas (E34) 530 i V809.19922182997 ccm8M60 B30 (308S1)
BMW 5 Sedanas (E34) 535 i01.19882113430 ccm6M30 B34 (346KB)
BMW 5 Sedanas (E34) 540 i V809.19922863982 ccm8M60 B40 (408S1)
BMW 5 Sedanas (E34) M510.19883153535 ccm6S38 B36 (366S1)
BMW 5 Sedanas (E34) M503.19923403795 ccm6S38 B38 (386S1)
BMW 5 Sedanas (E39) 520 i01.19961501991 ccm6M52 B20 (206S4)
BMW 5 Sedanas (E39) 523 i11.19951702494 ccm6M52 B25 (256S3)
BMW 5 Sedanas (E39) 525 td01.19971162497 ccm6M51 D25 (256T1)
BMW 5 Sedanas (E39) 525 tds01.19961432497 ccm6M51 D25 (256T1)
BMW 5 Sedanas (E39) 528 i11.19951932793 ccm6M52 B28 (286S2)
BMW 5 Sedanas (E39) 530 d08.19981842926 ccm6M57 D30 (306D1)
BMW 5 Sedanas (E39) 535 i04.19962353498 ccm8M62 B35 (358S2)
BMW 5 Sedanas (E39) 540 i04.19962864398 ccm8M62 B44 (448S2)
BMW 5 Sedanas (E39) M510.19984004941 ccm8S62 B50 (508S1)
BMW 5 Touring (E34) 518 g11.19951151796 ccm4M43 B18 (184E2)
BMW 5 Touring (E34) 518 i03.19931131796 ccm4M43 B18 (184E2)
BMW 5 Touring (E34) 520 i11.19911501991 ccm6M50 B20 (206S2)
BMW 5 Touring (E34) 525 i11.19911922494 ccm6M50 B25 (256S2)
BMW 5 Touring (E34) 525 ix02.19921922494 ccm6M50 B25 (256S2)
BMW 5 Touring (E34) 525 td03.19931152497 ccm6M51 D25 (256T1)
BMW 5 Touring (E34) 525 tds12.19911432497 ccm6M51 D25 (256T1)
BMW 5 Touring (E34) 530 i V809.19922182997 ccm8M60 B30 (308S1)
BMW 5 Touring (E34) 540 i09.19932863982 ccm8M60 B40 (408S1)
BMW 5 Touring (E34) M509.19943403795 ccm6S38 B38 (386S1)
BMW 5 Touring (E39) 520 i01.19971501991 ccm6M52 B20 (206S4)
BMW 5 Touring (E39) 523 i09.19961702494 ccm6M52 B25 (256S4)
BMW 5 Touring (E39) 525 tds03.19971432497 ccm6M51 D25 (256T1)
BMW 5 Touring (E39) 528 i01.19971932793 ccm6M52 B28 (286S2)
BMW 5 Touring (E39) 530 d08.19981842926 ccm6M57 D30 (306D1)
BMW 5 Touring (E39) 540 i01.19972864398 ccm8M62 B44 (448S2)
BMW 7 (E32) 730 i,iL12.19861882986 ccm6M30 B30 (306KA)
BMW 7 (E32) 730 i,iL12.19861972986 ccm6M30 B30 (306EA)
BMW 7 (E32) 730 i,iL V804.19922182997 ccm8M60 B30 (308S1)
BMW 7 (E32) 735 i,iL09.19862113430 ccm6M30 B34 (346KB)
BMW 7 (E32) 735 i,iL09.19862203430 ccm6M30 B35 (Motronic,9.2:1)
BMW 7 (E32) 740 i,iL V804.19922863982 ccm8M60 B40 (408S1)
BMW 7 (E32) 750 i,iL V1209.19873004988 ccm12M70 B50 (5012A)
BMW 7 (E38) 725 tds04.19961432497 ccm6M51 D25 (256T1)
BMW 7 (E38) 728 i, iL08.19951932793 ccm6M52 B28 (286S2)
BMW 7 (E38) 730 d08.19981842926 ccm6M57 D30 (306D1)
BMW 7 (E38) 730 i, iL10.19942112997 ccm8M60 B30 (308S1)
BMW 7 (E38) 730 i, iL10.19942182997 ccm8M60 B30 (308S1)
BMW 7 (E38) 735 i, iL01.19962353498 ccm8M62 B35 (358S1)
BMW 7 (E38) 740 d05.19992453901 ccm8M67 D39 (398D1)
BMW 7 (E38) 740 i, iL01.19962864398 ccm8M62 B44 (448S2)
BMW 7 (E38) 740 i, iL10.19942863982 ccm8M60 B40 (408S1)
BMW 7 (E38) 750 i, iL12.19943265379 ccm12M73 B54 (54122)
BMW Z1 Roadster 2.506.19881702494 ccm6M20 B25 (256K1)
BMW Z3 kupė (E36) 2.8 i07.19971922793 ccm6M52 B28 (286S1)
BMW Z3 kupė (E36) M02.19983213201 ccm6S50 B32 (326S3)
BMW Z3 Roadster (E36) 1.8 i10.19951161796 ccm4M43 B18 (184E2)
BMW Z3 Roadster (E36) 1.9 i01.19991161895 ccm4M43 B19 (194E1)
BMW Z3 Roadster (E36) 1.9 i07.19981181895 ccm4M43 B19 (194E1)
BMW Z3 Roadster (E36) 1.9 i10.19951401895 ccm4M44 B19 (194S1)
BMW Z3 Roadster (E36) 2.0 i04.19991501991 ccm6M52 B20 (206S4)
BMW Z3 Roadster (E36) 2.8 i04.19971922793 ccm6M52 B28 (286S1)
BMW Z3 Roadster (E36) M 3.203.19973213201 ccm6S50 B32 (326S1)
CHEVROLET Aveo / Kalos Hatchback (T250, T255) 1.204.2008751206 ccm4LMU
CHEVROLET Aveo / Kalos Sedanas (T250, T255) 1.201.2008751206 ccm4LMU
CHEVROLET Aveo / Kalos Sedanas (T250, T255) 1.201.2008841206 ccm4LMU
CHEVROLET AVEO hečbekas (T300) 1.203.2011691229 ccm4LWD
CHEVROLET AVEO hečbekas (T300) 1.203.2011861229 ccm4LDC
CHEVROLET AVEO hečbekas (T300) 1.3 D07.2011751248 ccm4LDV
CHEVROLET AVEO hečbekas (T300) 1.3 D07.2011951248 ccm4LSF
CHEVROLET AVEO hečbekas (T300) 1.403.20111011398 ccm4LDD
CHEVROLET AVEO hečbekas (T300) 1.603.20111161598 ccm4LDE
CHEVROLET AVEO sedanas (T300) 1.203.2011691229 ccm4LWD
CHEVROLET AVEO sedanas (T300) 1.203.2011861229 ccm4LDC
CHEVROLET AVEO sedanas (T300) 1.3 D07.2011751248 ccm4LDV
CHEVROLET AVEO sedanas (T300) 1.407.20111001398 ccm4LDD
CHEVROLET AVEO sedanas (T300) 1.603.20111161598 ccm4LDE
CHEVROLET CAPTIVA (C100, C140) 2.0 D 4WD10.20061261991 ccm4LLW
CHEVROLET CAPTIVA (C100, C140) 2.2 D03.20111632231 ccm4LNQ
CHEVROLET CAPTIVA (C100, C140) 2.2 D 4WD03.20111632231 ccm4LNQ
CHEVROLET CAPTIVA (C100, C140) 2.2 D 4WD03.20111842231 ccm4Z 22 D1
CHEVROLET CAPTIVA (C100, C140) 2.403.20111672384 ccm4A 24 XE
CHEVROLET CAPTIVA (C100, C140) 2.4 4WD03.20111672384 ccm4A 24 XE
CHEVROLET CAPTIVA (C100, C140) 3.0 4WD01.20102582997 ccm6LF1
CHEVROLET CRUZE hečbekas (J305) 1.606.20111241598 ccm4LDE
CHEVROLET LACETTI universalas (J200) 1.603.20051091598 ccm4L44(96CUL4)
CHEVROLET LACETTI universalas (J200) 1.808.20051211796 ccm4LDA
CHEVROLET LACETTI universalas (J200) 2.0 D01.20071211991 ccm4LMN
CHEVROLET MATIZ (M200, M250) 0.8 LPG03.200552796 ccm3LQ2(49CUL3)
CHEVROLET MATIZ (M200, M250) 1.0 LPG03.200567995 ccm4LQ4(61CUL4)
DAEWOO Matiz Hatchback (M100, M150) 0.809.199852796 ccm3F8CV
CHEVROLET NUBIRA sedanas 1.401.2006951399 ccm4L14(85CUL4)
DAEWOO NUBIRA (KLAJ) 2.0 16V05.19971331998 ccm4Z20L
DAEWOO NUBIRA sedanas (KLAJ) 2.0 16V05.19971331998 ccm4X 20 SED
DAEWOO NUBIRA Wagon (KLAJ) 2.0 16V05.19971331998 ccm4X 20 SED
CHEVROLET ORLANDO (J309) 1.802.20111411796 ccm42H0
CHEVROLET ORLANDO (J309) 2.0 D02.20111311998 ccm4LNP
CHEVROLET ORLANDO (J309) 2.0 D02.20111631998 ccm4LNP
CHRYSLER 300 C Sedanas (LX, LE) 3.0 V6 CRD11.20102112987 ccm6EXL
CHRYSLER Voyager / Grand Voyager III (GS) 2.0 i01.19951331995 ccm4C00
CHRYSLER Voyager / Grand Voyager III (GS) 2.5 TD01.19951162499 ccm4ENC
CHRYSLER Voyager / Grand Voyager III (GS) 3.8 i AWD01.19951783778 ccm6EGH
LANCIA Voyager (404_) 2.8 CRD09.20111632776 ccm4ENS
LANCIA Voyager (404_) 3.6 V609.20112833604 ccm6ERB
CITROËN 2CV Sedanas 401.197023435 ccm2A79/1 (AYA2)
CITROËN 2CV Sedanas 609.197524602 ccm2M28/1 (AK2)
CITROËN 2CV Sedanas 608.197927602 ccm2A06/664
CITROËN AX (ZA-_) 1.3 Sport04.1987951294 ccm4M4A
CITROËN AX (ZA-_) 1.4 GTi06.1991941360 ccm4KFZ (TU3FJ2)
CITROËN AX (ZA-_) 1007.198645954 ccm4CDY (TU9M)
CITROËN AX (ZA-_) 1002.198750954 ccm4CDZ (TU9M)
CITROËN AX (ZA-_) 10 E12.198641954 ccm4C3A
CITROËN AX (ZA-_) 1112.1986541124 ccm4H1A
CITROËN AX (ZA-_) 1109.1986601124 ccm4HDZ (TU1M)
CITROËN AX (ZA-_) 11 CAT09.1988541124 ccm4HAZ (TU1CP)
CITROËN AX (ZA-_) 1412.1986601360 ccm4KAY (TU3CP)
CITROËN AX (ZA-_) 1406.1988671360 ccm4K1F
CITROËN AX (ZA-_) 1404.1987751360 ccm4KDZ (TU3M/Z)
CITROËN AX (ZA-_) 1401.1988851360 ccm4K2B
CITROËN AX (ZA-_) 14 4x408.1991751360 ccm4KDZ (TU3M/Z)
CITROËN AX (ZA-_) 14 D08.1991501360 ccm4K9Y (TUD3Y)
CITROËN AX (ZA-_) 14 D09.1988521360 ccm4K9A (TUD3)
CITROËN AX (ZA-_) 15 D08.1994541527 ccm4VJY (TUD5)
CITROËN AX (ZA-_) 15 D08.1994581527 ccm4VJZ (TUD5)
CITROËN BERLINGO (B9) 1.6 HDi 9007.2010921560 ccm49HJ (DV6DTEDM)
CITROËN Berlingo / Berlingo First (MF, GJK, GFK) 1.1 i (MFHDZ, MFHFX)07.1996601124 ccm4HFX (TU1JP)
CITROËN Berlingo / Berlingo First (MF, GJK, GFK) 1.4 i (MFKFX, MFKFW)07.1996751360 ccm4KFW (TU3JP)
CITROËN Berlingo / Berlingo First (MF, GJK, GFK) 1.8 i (MFLFX)05.1997901762 ccm4LFX (XU7JB)
CITROËN Berlingo / Berlingo First (MF, GJK, GFK) 1.9 D (MFDJY)07.1996681905 ccm4DJY (XUD9A)
CITROËN Berlingo / Berlingo First (MF, GJK, GFK) 1.9 D (MFWJZ)07.1998701868 ccm4WJY (DW8B)
CITROËN Berlingo / Berlingo First Van (M_) 1.1 i (MAHDZ, MBHDZ, MBHFX)07.1996601124 ccm4HFX (TU1JP)
CITROËN Berlingo / Berlingo First Van (M_) 1.4 i (MBKFX, MBKFW)07.1996751360 ccm4KFW (TU3JP)
CITROËN Berlingo / Berlingo First Van (M_) 1.8 D (MBA9A, MCA9A)07.1996591769 ccm4A9A (XUD7)
CITROËN Berlingo / Berlingo First Van (M_) 1.9 D (MBDJY)07.1996701905 ccm4DJY (XUD9A)
CITROËN BERLINGO komercinis (B9) 1.6 HDi 11007.20101121560 ccm49HR (DV6C)
CITROËN BERLINGO komercinis (B9) 1.6 HDi 9007.2010921560 ccm49HJ (DV6DTEDM)
CITROËN BERLINGO komercinis (B9) 1.6 VTi 12011.20091201598 ccm45FS (EP6C)
CITROËN C-CROSSER (EP_) 2.011.20101471998 ccm44B11
CITROËN C-CROSSER (EP_) 2.0 visų ratų pavara11.20101471998 ccm44B11
CITROËN C-Zero Hatchback C-Zero10.2010480 ccm1Y4F1
CITROËN C15 (VD-_) 1.110.1984481124 ccm4E1A
CITROËN C15 (VD-_) 1.1 i07.1988601124 ccm4HDZ (TU1M)
CITROËN C15 (VD-_) 1.407.1987671360 ccm4K1H (TU3A)
CITROËN C15 (VD-_) 1.4 E07.1987551360 ccm4K3A
CITROËN C15 (VD-_) 1.4 E05.1987601360 ccm4150D (XY7)
CITROËN C15 (VD-_) 1.4 i05.1991751360 ccm4KDY (TU3M)
CITROËN C15 (VD-_) 1.8 D07.1986601769 ccm4161A (XUD7)
CITROËN C25 autobusas (280_, 290_) 1.8 E07.1987691796 ccm4169 (XM7T)
CITROËN C25 autobusas (280_, 290_) 1.9 D07.1987691905 ccm4D9B (XUD9A/U)
CITROËN C25 autobusas (280_, 290_) 2.002.1991841971 ccm4170C (XN1T)
CITROËN C25 autobusas (280_, 290_) 2.0 E09.1981791971 ccm4170B (XN1T)
CITROËN C25 autobusas (280_, 290_) 2.5 D10.1985732498 ccm4CRD93L (U25-661)
CITROËN C25 autobusas (280_, 290_) 2.5 D 4x401.1987732498 ccm4CRD93L (U25-661)
CITROËN C25 autobusas (280_, 290_) 2.5 D Turbo08.1987952500 ccm4CRD93LS (U25-673)
CITROËN C25 autobusas (280_, 290_) 2.5 D Turbo 4x408.1987952500 ccm4CRD93LS (U25-673)
CITROËN C3 I Hatchback (FC_, FN_) 1.6 16V05.20031101587 ccm4NFU (TU5JP4)
CITROËN C3 II (SC_) 1.1 BiFuel11.2010601124 ccm4HFX (TU1A)
CITROËN C3 Picasso 1.6 HDi 11005.20101121560 ccm49HR (DV6C)
CITROËN C4 Grand Picasso I (UA_) 1.6 HDi 11009.20101121560 ccm49HR (DV6C)
CITROËN C4 Grand Picasso I (UA_) 1.6 THP 15509.20101561598 ccm45FV (EP6CDT)
CITROËN C4 Grand Picasso I (UA_) 2.0 HDi 16509.20101631997 ccm4RHH (DW10CTED4)
CITROËN C4 II (B7) 1.4 VTi 9511.2009951397 ccm48FP (EP3C)
CITROËN C4 II (B7) 1.6 HDi 11011.20091121560 ccm49HR (DV6C)
CITROËN C4 II (B7) 1.6 HDi 9011.2009921560 ccm49HJ (DV6DTEDM)
CITROËN C4 II (B7) 1.6 THP 15511.20091561598 ccm45FV (EP6CDT)
CITROËN C4 II (B7) 1.6 VTi 12011.20091201598 ccm45FS (EP6C)
CITROËN C4 II (B7) 1.6 VTi 120 LPG09.20111201598 ccm45FS (EP6C)
CITROËN C4 II (B7) 2.0 HDi / BlueHDi 15011.20091501997 ccm4RHE (DW10CTED4)
CITROËN C4 Picasso I (UD_) 1.6 HDi 11009.20101121560 ccm49HR (DV6C)
CITROËN C4 Picasso I (UD_) 1.6 THP 15509.20101561598 ccm45FV (EP6CDT)
CITROËN C4 Picasso I (UD_) 1.8 Bifuel01.20091251749 ccm46FY (EW7A)
CITROËN C4 Picasso I (UD_) 2.0 HDi 16509.20101631997 ccm4RHH (DW10CTED4)
CITROËN C5 III (RD_) 1.6 VTi 12007.20101201598 ccm45FS (EP6C)
CITROËN C5 III (RD_) 2.2 HDi 20007.20102042179 ccm44HL (DW12C)
CITROËN C5 III Universalas (RW_) 1.6 VTI 12007.20101201598 ccm45FS (EP6C)
CITROËN C5 III Universalas (RW_) 2.2 HDi 20007.20102042179 ccm44HL (DW12C)
CITROËN C8 (EA_, EB_) 2.0 HDi 16503.20061631997 ccm4RHH (DW10CTED4)
CITROËN DS3 1.4 HDi 7004.2010681398 ccm48HR (DV4C)
CITROËN DS3 1.6 Racing02.20112071598 ccm45FD (EP6DTS)
CITROËN DS3 1.6 THP 15001.20101501598 ccm45FX (EP6DT)
CITROËN DS4 1.6 HDi 11004.20111121560 ccm49HR (DV6C)
CITROËN DS4 1.6 THP 15504.20111561598 ccm45FV (EP6CDT)
CITROËN DS4 1.6 THP 20004.20112001598 ccm45FU (EP6DTX)
CITROËN DS4 1.6 VTi 12004.20111201598 ccm45FS (EP6C)
CITROËN DS4 2.0 HDi 16504.20111631997 ccm4RHH (DW10CTED4)
CITROËN DS5 1.6 HDi 11011.20111121560 ccm49HR (DV6C)
CITROËN DS5 1.6 THP 15511.20111561598 ccm45FV (EP6CDT)
CITROËN DS5 1.6 THP 20011.20112001598 ccm45FU (EP6DTX)
CITROËN DS5 2.0 HDi 16511.20111631997 ccm4RHH (DW10CTED4)
CITROËN Evasion (22, U6) 1.805.1997991762 ccm4LFZ (XU7JP)
CITROËN Evasion (22, U6) 2.006.19941211998 ccm4RFU (XU10J2/C)
CITROËN Evasion (22, U6) 2.0 16V05.19981321998 ccm4RFV (XU10J4R)
CITROËN Evasion (22, U6) 2.0 Turbo C.T.06.19941471998 ccm4RGX (XU10J2TE)
CITROËN Evasion (22, U6) 2.1 TD05.19961092088 ccm4P8C (XUD11BTE)
CITROËN JUMPER autobusas 2.2 HDi 11007.20111102198 ccm44HG (P22DTE)
CITROËN JUMPER autobusas 2.2 HDi 13007.20111302198 ccm44HH (P22DTE)
CITROËN JUMPER autobusas 2.2 HDi 15007.20111502198 ccm44HJ (P22DTE)
CITROËN JUMPER autobusas 3.0 HDi 18007.20111772999 ccm4F1CE3481E (F30DTE)
CITROËN JUMPER autobusas (230P) 1.9 TD08.1994901905 ccm4D8C (XUD9UTF)
CITROËN JUMPER autobusas (230P) 1.9 TD02.1994921905 ccm4D8C (XUD9UTF)
CITROËN JUMPER autobusas (230P) 2.002.19941091998 ccm4RFW (XU10J2U)
CITROËN JUMPER autobusas (230P) 2.0 4x408.19961091998 ccm4RFW (XU10J2U)
CITROËN JUMPER autobusas (230P) 2.5 D08.1994862446 ccm4T9A (DJ5)
CITROËN JUMPER autobusas (230P) 2.5 D 4x408.1996862446 ccm4T9A (DJ5)
CITROËN JUMPER autobusas (230P) 2.5 TD08.19941032446 ccm4T8A (DJ5T)
CITROËN JUMPER autobusas (230P) 2.5 TD 4x408.19961032446 ccm4T8A (DJ5T)
CITROËN JUMPER autobusas (230P) 2.5 TDi12.19961072446 ccm4THX (DJ5TED)
CITROËN JUMPER autobusas (230P) 2.5 TDI 4x412.19961072446 ccm4THX (DJ5TED)
CITROËN JUMPER autobusas (230P) 2.8 D01.1999872800 ccm48140.63 (F28D)
CITROËN JUMPER komercinis 2.2 HDi 11007.20111102198 ccm44HG (P22DTE)
CITROËN JUMPER komercinis 2.2 HDi 13007.20111302198 ccm44HH (P22DTE)
CITROËN JUMPER komercinis 2.2 HDi 15007.20111502198 ccm44HJ (P22DTE)
CITROËN JUMPER komercinis 3.0 HDi 18007.20111772999 ccm4F1CE3481E (F30DTE)
CITROËN JUMPER komercinis (230L) 1.9 D02.1994691905 ccm4D9B (XUD9A/U)
CITROËN JUMPER komercinis (230L) 1.9 TD03.1994921905 ccm4D8C (XUD9UTF)
CITROËN JUMPER komercinis (230L) 2.003.19941091998 ccm4RFW (XU10J2U)
CITROËN JUMPER komercinis (230L) 2.5 D03.1994862446 ccm4T9A (DJ5)
CITROËN JUMPER komercinis (230L) 2.5 TD03.19941032446 ccm4T8A (DJ5T)
CITROËN JUMPER komercinis (230L) 2.5 TDi12.19961072446 ccm4THX (DJ5TED)
CITROËN JUMPER plokščiadugnis / važiuoklė 2.2 HDi 11007.20111102198 ccm44HG (P22DTE)
CITROËN JUMPER plokščiadugnis / važiuoklė 2.2 HDi 13007.20111302198 ccm44HH (P22DTE)
CITROËN JUMPER plokščiadugnis / važiuoklė 2.2 HDi 15007.20111502198 ccm44HJ (P22DTE)
CITROËN JUMPER plokščiadugnis / važiuoklė 3.0 HDi 18007.20111772999 ccm4F1CE3481E (F30DTE)
CITROËN JUMPER plokščiadugnis / važiuoklė (230) 2.5 D03.1994862446 ccm4T9A (DJ5)
CITROËN JUMPER plokščiadugnis / važiuoklė (230) 2.5 TD03.19941032446 ccm4T8A (DJ5T)
CITROËN JUMPY (U6U) 1.610.1995791581 ccm4220 A2.000
CITROËN JUMPY (U6U) 1.9 D10.1995691905 ccm4D9B (XUD9A/U)
CITROËN JUMPY (U6U) 1.9 TD10.1995901905 ccm4DHX (XUD9TF/BTF)
CITROËN JUMPY (U6U) 1.9 TD04.1996921905 ccm4D8B (XUD9TF)
CITROËN JUMPY (U6U) 2.0 HDi 11003.20001091997 ccm4RHW (DW10ATED4)
CITROËN JUMPY komercinis 2.0 HDi 12507.20111281997 ccm4AHZ (DW10CD)
CITROËN JUMPY komercinis 2.0 HDi 9507.2011981997 ccm4AHY (DW10CE)
CITROËN JUMPY komercinis (BS_, BT_, BY_, BZ_) 2.0 HDi 11001.20021091997 ccm4RHW (DW10ATED4)
CITROËN Jumpy MPV (VF7) 2.0 HDi 12507.20111281997 ccm4AHZ (DW10CD)
CITROËN Jumpy MPV (VF7) 2.0 HDi 9507.2011981997 ccm4AHY (DW10CE)
CITROËN LNA Hatchback 0.611.197633602 ccm2R06 627
CITROËN LNA Hatchback 0.607.198234652 ccm2V06 644
CITROËN LNA Hatchback 0.611.197835652 ccm2V06 644
CITROËN NEMO komercinis (AA_) 1.3 HDi 7510.2010751248 ccm4FHZ (F13DTE5)
CITROËN NEMO universalas 1.3 HDi 7510.2010751248 ccm4FHZ (F13DTE5)
CITROËN SAXO (S0, S1) 1.0 X05.199645954 ccm4CDZ (TU9M)
CITROËN SAXO (S0, S1) 1.1 X,SX05.1996541124 ccm4HDZ (TU1M)
CITROËN SAXO (S0, S1) 1.1 X,SX05.1996601124 ccm4HFX (TU1JP)
CITROËN SAXO (S0, S1) 1.4 VTS05.1996751360 ccm4KFW (TU3JP)
CITROËN SAXO (S0, S1) 1.5 D09.1996541527 ccm4VJY (TUD5)
CITROËN SAXO (S0, S1) 1.5 D09.1996571527 ccm4VJZ (TUD5)
CITROËN SAXO (S0, S1) 1.6 VTL,VTR05.1996881587 ccm4NFZ (TU5JP)
CITROËN SAXO (S0, S1) 1.6 VTS06.19961181587 ccm4NFX (TU5JP4)
CITROËN XSARA (N1) 1.4 i04.1997751360 ccm4KFW (TU3JP)
CITROËN XSARA (N1) 1.5 D04.1997571527 ccm4VJZ (TUD5)
CITROËN XSARA (N1) 1.6 i04.1997881587 ccm4NFZ (TU5JP)
CITROËN XSARA (N1) 1.8 D04.1997581769 ccm4A9A (XUD7)
CITROËN XSARA (N1) 1.8 i04.1997901762 ccm4LFX (XU7JB)
CITROËN XSARA (N1) 1.8 i 16V04.19971101762 ccm4LFY (XU7JP4)
CITROËN XSARA (N1) 1.8 i Aut.04.19971011762 ccm4LFZ (XU7JP)
CITROËN XSARA (N1) 1.9 D04.1997681905 ccm4DJY (XUD9A)
CITROËN XSARA (N1) 1.9 D07.1998701868 ccm4WJY (DW8B)
CITROËN XSARA (N1) 1.9 SD01.1998751905 ccm4DHV (XUD9BSD)
CITROËN XSARA (N1) 1.9 TD04.1997901905 ccm4DHY (XUD9TE/Y)
CITROËN XSARA (N1) 2.0 16V07.19981321998 ccm4RFV (XU10J4R)
CITROËN XSARA Break (N2) 1.4 i10.1997751360 ccm4KFW (TU3JP)
CITROËN XSARA Break (N2) 1.5 D10.1997571527 ccm4VJZ (TUD5)
CITROËN XSARA Break (N2) 1.6 i10.1997881587 ccm4NFZ (TU5JP)
CITROËN XSARA Break (N2) 1.8 D10.1997581769 ccm4A9A (XUD7)
CITROËN XSARA Break (N2) 1.8 i10.1997901762 ccm4LFX (XU7JB)
CITROËN XSARA Break (N2) 1.8 i 16V10.19971101762 ccm4LFY (XU7JP4)
CITROËN XSARA Break (N2) 1.8 i Aut.10.19971011762 ccm4LFZ (XU7JP)
CITROËN XSARA Break (N2) 1.9 D10.1997681905 ccm4DJY (XUD9A)
CITROËN XSARA Break (N2) 1.9 D07.1998701868 ccm4WJY (DW8B)
CITROËN XSARA Break (N2) 1.9 D01.1998751905 ccm4DHV (XUD9BSD)
CITROËN XSARA Break (N2) 1.9 TD10.1997901905 ccm4DHY (XUD9TE/Y)
CITROËN XSARA Break (N2) 2.0 16V07.19981321998 ccm4RFV (XU10J4R)
CITROËN XSARA kupė (N0) 1.8 i02.1998901762 ccm4LFX (XU7JB)
CITROËN XSARA kupė (N0) 1.8 i 16V02.19981101762 ccm4LFY (XU7JP4)
CITROËN XSARA kupė (N0) 2.0 i 16V02.19981631998 ccm4RFS (XU10J4RS)
CITROËN XSARA PICASSO (N68) 1.612.1999881587 ccm4NFZ (TU5JP)
CITROËN XSARA PICASSO (N68) 1.6 16V06.20051101587 ccm4NFU (TU5JP4)
CITROËN XSARA PICASSO (N68) 1.8 16V02.20001151749 ccm46FZ (EW7J4)
CITROËN XSARA PICASSO (N68) 2.0 HDi12.1999901997 ccm4RHY (DW10TD)
CITROËN ZX (N2) 1.4 i03.1991751360 ccm4KDZ (TU3M/Z)
CITROËN ZX (N2) 1.6 i03.1991881580 ccm4BFZ (XU5JP)
CITROËN ZX (N2) 1.8 i07.19921011762 ccm4LFZ (XU7JP)
CITROËN ZX (N2) 1.8 i 16V01.19961101762 ccm4LFY (XU7JP4)
CITROËN ZX (N2) 1.9 D03.1991641905 ccm4DJZ (XUD9A)
CITROËN ZX (N2) 1.9 D07.1993681905 ccm4DJY (XUD9A)
CITROËN ZX (N2) 1.9 i03.19911201905 ccm4DKZ (XU9JA)
CITROËN ZX (N2) 1.9 TD07.1992901905 ccm4DHY (XUD9TE/Y)
CITROËN ZX (N2) 2.0 i07.19921211998 ccm4RFX (XU10J2C)
CITROËN ZX (N2) 2.0 i 16V06.19941501998 ccm4RFT (XU10J4/Z)
CITROËN ZX (N2) 2.0 i 16V07.19921521998 ccm4RFT (XU10J4/Z)
CITROËN ZX (N2) 2.0 i 16V05.19961631998 ccm4RFS (XU10J4RS)
CITROËN ZX Break (N2) 1.4 i10.1993751360 ccm4KFX (TU3JP)
CITROËN ZX Break (N2) 1.6 i10.1993881580 ccm4BFZ (XU5JP)
CITROËN ZX Break (N2) 1.8 i10.19931011762 ccm4LFZ (XU7JP)
CITROËN ZX Break (N2) 1.8 i 16V01.19961101762 ccm4LFY (XU7JP4)
CITROËN ZX Break (N2) 1.9 D10.1993641905 ccm4DJZ (XUD9A)
CITROËN ZX Break (N2) 1.9 D06.1994681905 ccm4D9B (XUD9A/U)
CITROËN ZX Break (N2) 1.9 TD10.1993901905 ccm4DHY (XUD9TE/Y)
DACIA DUSTER 1.5 dCi10.2010901461 ccm4K9K 892
DACIA DUSTER 1.5 dCi 4x410.2010901461 ccm4K9K 894
DACIA DUSTER 1.5 dCi 4x410.20101101461 ccm4K9K 856
DACIA DUSTER 1.6 16V LPG04.20111051598 ccm4K4M 642
DACIA LOGAN (LS_) 1.2 16V02.2006751149 ccm4D4F 732
DACIA LOGAN (LS_) 1.4 MPI LPG (LS0C)02.2006751390 ccm4K7J 710
DACIA LOGAN (LS_) 1.5 dCi (LS04)05.2010751461 ccm4K9K 892
DACIA LOGAN (LS_) 1.5 dCi (LS04)05.2010881461 ccm4K9K 892
DACIA LOGAN (LS_) 1.6 Bifuel05.2010841598 ccm4K7M 718
DACIA LOGAN (LS_) 1.6 MPI 8505.2010841598 ccm4K7M 800
DACIA LOGAN EXPRESS (FS_) 1.5 dCi05.2010751461 ccm4K9K 892
DACIA LOGAN EXPRESS (FS_) 1.5 dCi05.2010881461 ccm4K9K 892
DACIA LOGAN EXPRESS (FS_) 1.6 MPI 8505.2010841598 ccm4K7M 800
DACIA LOGAN MCV (KS_) 1.5 dCi (KS04)05.2010751461 ccm4K9K 892
DACIA LOGAN MCV (KS_) 1.5 dCi (KS04)05.2010881461 ccm4K9K 892
DACIA LOGAN MCV (KS_) 1.6 16V Hi-Flex11.20091051598 ccm4K4M 690
DACIA LOGAN MCV (KS_) 1.6 MPI 8505.2010841598 ccm4K7M 800
DACIA LOGAN pikapas (US_) 1.401.2009751390 ccm4K7J 710
DACIA LOGAN pikapas (US_) 1.5 dCi05.2010751461 ccm4K9K 892
DACIA LOGAN pikapas (US_) 1.5 dCi05.2010881461 ccm4K9K 892
DACIA LOGAN pikapas (US_) 1.6 Bifuel05.2010841598 ccm4K7M 800
DACIA LOGAN pikapas (US_) 1.6 MPI 8505.2010841598 ccm4K7M 800
DACIA SANDERO 1.4 MPI LPG01.2009721390 ccm4K7J 714
DACIA SANDERO 1.5 dCi05.2010751461 ccm4K9K 892
DACIA SANDERO 1.5 dCi05.2010881461 ccm4K9K 892
DACIA SANDERO 1.6 MPI 8505.2010841598 ccm4K7M 800
DAEWOO LANOS (KLAT) 1.305.1997751349 ccm4L13(82CUL4)
DAEWOO LANOS (KLAT) 1.6 16V05.19971061598 ccm4L44(98CUL4)
DAEWOO LANOS sedanas (KLAT) 1.305.1997751349 ccm4A13SMS
DAEWOO LANOS sedanas (KLAT) 1.505.1997861498 ccm4LX6(91CUL4)
DAEWOO NEXIA (KLETN) 1.508.1996601498 ccm4G15MF
DAEWOO NEXIA (KLETN) 1.502.1995711498 ccm4G15MF
DAEWOO NEXIA (KLETN) 1.502.1995751498 ccm4G15MF
DAEWOO NEXIA (KLETN) 1.5 16V02.1995901498 ccm4A15MF
DAEWOO NEXIA sedanas (KLETN) 1.508.1996601498 ccm4G15MF
DAEWOO NEXIA sedanas (KLETN) 1.502.1995711498 ccm4G15MF
DAEWOO NEXIA sedanas (KLETN) 1.502.1995751498 ccm4G15MF
DAEWOO NEXIA sedanas (KLETN) 1.5 16V02.1995901498 ccm4A15MF
DAIHATSU Applause I Hatchback (A101, A111) 1.6 16V (A101)06.1989901590 ccm4HD
DAIHATSU Applause I Hatchback (A101, A111) 1.6 16V (A101)06.19891051590 ccm4HD-E
DAIHATSU Applause I Hatchback (A101, A111) 1.6 16V 4WD (A111)06.19891051590 ccm4HD-E
DAIHATSU Applause II Hatchback (A101) 1.6 16V (A101)07.1997991590 ccm4HD-E
DAIHATSU CHARADE I (G10) 1.010.197750993 ccm3CB 20
DAIHATSU CHARADE II (G11, G30) 1.0 (G11)10.198352993 ccm3CB 22
DAIHATSU CHARADE II (G11, G30) 1.0 D (G30)10.198337993 ccm3CL 10
DAIHATSU CHARADE II (G11, G30) 1.0 TD (G30)02.198546993 ccm3CL 60
DAIHATSU CHARADE II (G11, G30) 1.0 Turbo (G11)10.198368993 ccm3CB 60
DAIHATSU CHARADE III (G100, G101, G102) 1.0 (G100)03.198752993 ccm3CB 23
DAIHATSU CHARADE III (G100, G101, G102) 1.0 (G100)11.199054993 ccm3CB 90
DAIHATSU CHARADE III (G100, G101, G102) 1.0 (G100)04.198956993 ccm3CB 90
DAIHATSU CHARADE III (G100, G101, G102) 1.0 GTi (G100)03.1987101993 ccm3CB 80 T
DAIHATSU CHARADE III (G100, G101, G102) 1.0 TD (G101)03.198748993 ccm3CL 61
DAIHATSU CHARADE III (G100, G101, G102) 1.0 Turbo (G100)03.198768993 ccm3CB 61
DAIHATSU CHARADE III (G100, G101, G102) 1.3 i (G102)06.1988901296 ccm4HC-E
DAIHATSU CHARADE III (G100, G101, G102) 1.3 i 4WD (G102)06.1988901296 ccm4HC-E
DAIHATSU CHARADE IV (G200, G202) 1.309.1996601296 ccm4HC
DAIHATSU CHARADE IV (G200, G202) 1.3 16V05.1996751296 ccm4HC-E
DAIHATSU CHARADE IV (G200, G202) 1.3 i 16V01.1993841296 ccm4HC-E
DAIHATSU CHARADE IV (G200, G202) 1.5 i 16V01.1997901499 ccm4HEEG
DAIHATSU CHARADE IV (G200, G202) 1.6 GTi03.19931051590 ccm4HD-E
DAIHATSU CHARADE IV sedanas (G203) 1.5 16V10.1994751499 ccm4HEE
DAIHATSU CHARADE IV sedanas (G203) 1.5 i 16V06.1994901499 ccm4HEE
DAIHATSU CHARMANT (A) 1.3 (A35)11.1981651290 ccm44K
DAIHATSU CHARMANT (A) 1.6 (A45)12.1981751588 ccm42T
DAIHATSU CHARMANT (A) 1.6 (A60)09.1985781587 ccm44A
DAIHATSU CHARMANT (A) 1.6 (A60)08.1983831587 ccm44A
DAIHATSU CUORE III (L201) 0.810.199041847 ccm3ED 10 K
DAIHATSU CUORE IV (L501) 0.811.199642847 ccm3ED 20
DAIHATSU CUORE IV (L501) 0.801.199543847 ccm3ED 20
DAIHATSU CUORE VI (L7_) 1.0 i (L701)10.199856989 ccm3EJ-DE
DAIHATSU Feroza (F300) 1.6 16V 4WD10.1988861590 ccm4HD-C
DAIHATSU Feroza (F300) 1.6 i 16V 4x410.1988951590 ccm4HD-E
DAIHATSU FEROZA Soft Top (F300) 1.6 16V10.1988861590 ccm4HD-C
DAIHATSU FEROZA Soft Top (F300) 1.6 i 16V10.1988951590 ccm4HD-E
DAIHATSU GRAN MOVE (G3) 1.5 16V (G303)10.1996901499 ccm4HEEG
DAIHATSU GRAN MOVE (G3) 1.6 16V (G301)05.1998911590 ccm4HD-EP
DAIHATSU MOVE (L6, L9) 1.0 i10.199855989 ccm3EJ-DE
DAIHATSU MOVE (L6_) 0.8 (L601)01.199742847 ccm3ED 20
DAIHATSU SIRION (M1) 1.0 i (M100)04.199856989 ccm3EJ-DE
DAIHATSU TERIOS (J1) 1.3 4WD (J100)10.1997831296 ccm4HC-EJ
FIAT 500 (312) 0.907.201086875 ccm2312 A2.000
FIAT 500 (312) 1.2 LPG12.2010691242 ccm4169 A4.000
FIAT 500 C (312) 0.909.200986875 ccm2312 A2.000
FIAT BARCHETTA (183) 1.8 16V04.19951301747 ccm4188 A6.000
FIAT BRAVA (182) 1.2 16V 8012.1998821242 ccm4182 B2.000
FIAT BRAVA (182) 1.4 (182.BG)10.1995751370 ccm4182 A5.000
FIAT BRAVA (182) 1.4 12 V (182.BA)10.1995801370 ccm4182 A3.000
FIAT BRAVA (182) 1.6 16V (182.BB)02.19961031581 ccm4182 A4.000
FIAT BRAVA (182) 1.6 16V (182.BH)10.1995901581 ccm4182 A6.000
FIAT BRAVA (182) 1.8 GT 16V (182.BC)10.19951131747 ccm4182 A2.000
FIAT BRAVA (182) 1.9 D10.1995651929 ccm4160 A7.000
FIAT BRAVA (182) 1.9 JTD 10512.19981051910 ccm4182 B4.000
FIAT BRAVA (182) 1.9 TD 100 S (182.BF)03.19961001910 ccm4182 A7.000
FIAT BRAVA (182) 1.9 TD 75 S (182.BF)03.1996751910 ccm4182 A8.000
FIAT BRAVO I (182) 1.2 16V 8012.1998821242 ccm4182 B2.000
FIAT BRAVO I (182) 1.4 (182.AA)10.1995801370 ccm4182 A3.000
FIAT BRAVO I (182) 1.4 (182.AG)10.1995751370 ccm4182 A5.000
FIAT BRAVO I (182) 1.6 16V (182.AB)03.19961031581 ccm4182 A4.000
FIAT BRAVO I (182) 1.6 16V (182.AH)10.1995901581 ccm4182 A6.000
FIAT BRAVO I (182) 1.8 GT (182.AC)10.19951131747 ccm4182 A2.000
FIAT BRAVO I (182) 1.9 D10.1995651929 ccm4160 A7.000
FIAT BRAVO I (182) 1.9 JTD 10512.19981051910 ccm4182 B4.000
FIAT BRAVO I (182) 1.9 TD 100 S (182.AF)03.19961001910 ccm4182 A7.000
FIAT BRAVO I (182) 1.9 TD 75 S (182.AF)03.1996751910 ccm4182 A8.000
FIAT BRAVO I (182) 2.0 HGT 20V (182.AD)10.19951471998 ccm5182 A1.000
FIAT BRAVO I (182) 2.0 HGT 20V (182AQ)07.19981541998 ccm5182 B7.000
FIAT BRAVO II (198) 1.4 16V03.20081401368 ccm4198 A7.000
FIAT BRAVO II (198) 1.4 LPG12.2008901368 ccm4192 B2.000
FIAT BRAVO II (198) 1.4 T-Jet06.20111521368 ccm4198 A1.000
FIAT BRAVO II (198) 1.6 D Multijet03.2008901598 ccm4198 A6.000
FIAT BRAVO II (198) 1.9 D Multijet11.20061161910 ccm4192 A1.000
FIAT BRAVO II (198) 2.0 D Multijet09.20081631956 ccm4198 A8.000
VAUXHALL Brava Pick-up (TF0, TF1) 2.5 D 4x4 (TFS54)06.1990762499 ccm44JA1-T
FIAT CINQUECENTO (170) 0.7 i (170AD)07.199430704 ccm2170 A.046
FIAT CINQUECENTO (170) 0.9 i.e. S (170AF, 170CF)07.199140899 ccm41170 A1.046
FIAT CINQUECENTO (170) 1.1 Sporting (170AH)10.1994541108 ccm4176 B2.000
FIAT CROMA (194) 1.9 D Multijet12.20051361910 ccm4939 A8.000
FIAT Doblo Cargo (223_) 1.3 JTD 16V Multijet08.2006841248 ccm4223 A9.000
FIAT Doblo Cargo (223_) 1.9 JTD Multijet12.20061201910 ccm4186 A9.000
FIAT DOBLO dėžės kėbulas / universalas (263) 1.4 Natural Power06.20101201368 ccm4198 A4.000
FIAT DOBLO dėžės kėbulas / universalas (263) 1.6 D Multijet02.2010901598 ccm4263 A5.000
FIAT DOBLO dėžės kėbulas / universalas (263) 1.6 D Multijet02.20101051598 ccm4198 A3.000
FIAT DOBLO plokščiadugnis / važiuoklė (263) 1.3 D Multijet02.2010901248 ccm4263 A2.000
FIAT DOBLO plokščiadugnis / važiuoklė (263) 1.404.2010951368 ccm4843 A1.000
FIAT DOBLO plokščiadugnis / važiuoklė (263) 1.6 D Multijet02.2010901598 ccm4263 A5.000
FIAT DOBLO plokščiadugnis / važiuoklė (263) 1.6 D Multijet02.20111011598 ccm4263 A9.000
FIAT DOBLO plokščiadugnis / važiuoklė (263) 1.6 D Multijet02.20101051598 ccm4198 A3.000
FIAT DOBLO plokščiadugnis / važiuoklė (263) 2.0 D Multijet02.20101351956 ccm4263 A1.000
FIAT Doblo Universalas (263_) 1.4 Natural Power02.20101201368 ccm4198 A4.000
FIAT Doblo Universalas (263_) 1.6 D Multijet02.2010901598 ccm4263 A4.000
FIAT DUCATO autobusas (230) 1.9 D04.1998681905 ccm4DJY
FIAT DUCATO autobusas (230) 1.9 D Combinato06.1995691929 ccm4230 A2.000
FIAT DUCATO autobusas (230) 1.9 TD04.1998901905 ccm4DHX (XUD9TF/L)
FIAT DUCATO autobusas (230) 1.9 TD Combinato08.1994801929 ccm4230 A4.000
FIAT DUCATO autobusas (230) 1.9 TD Panorama/Combinato03.1994821929 ccm4230 A3.000
FIAT DUCATO autobusas (230) 2.0 Panorama/Combinato03.19941091998 ccm4RFW
FIAT DUCATO autobusas (230) 2.5 D Combinato08.1994842500 ccm48140.67
FIAT DUCATO autobusas (230) 2.5 TDI Panorama/Combinato07.19941092500 ccm48140.47R
FIAT DUCATO autobusas (230) 2.5 TDI Panorama/Combinato03.19941162500 ccm48140.47
FIAT DUCATO autobusas (230) 2.8 D02.1998872800 ccm48140.63
FIAT DUCATO autobusas (230) 2.8 TDI10.19971222800 ccm48140.43
FIAT Ducato Bortinis Sunkvežimis / Važiuoklė (250_, 290_) 115 Multijet 2,0 D06.20111161956 ccm4250 A1.000
FIAT Ducato Bortinis Sunkvežimis / Važiuoklė (250_, 290_) 120 Multijet 2,3 D 4x403.20101202287 ccm4F1AE0481D
FIAT Ducato Bortinis Sunkvežimis / Važiuoklė (250_, 290_) 150 Multijet 2,3 D06.20111482287 ccm4F1AE3481E
FIAT Ducato Bortinis Sunkvežimis / Važiuoklė (250_, 290_) 150 Multijet 3,0 D04.20101462999 ccm4F1CE3481N
FIAT Ducato Bortinis Sunkvežimis / Važiuoklė (250_, 290_) 180 Multijet 3,0 D06.20111772999 ccm4F1CE3481E
FIAT Ducato Bus (250_, 290_) 115 Multijet 2,0 D06.20111161956 ccm4250 A1.000
FIAT Ducato Bus (250_, 290_) 130 Multijet 2,3 D06.20111312287 ccm4F1AE0481N
FIAT Ducato Bus (250_, 290_) 150 Multijet 2,3 D06.20111482287 ccm4F1AE3481E
FIAT Ducato Bus (250_, 290_) 150 Multijet 3,0 D04.20101462999 ccm4F1CE3481N
FIAT Ducato Bus (250_, 290_) 180 Multijet 3,0 D06.20111772999 ccm4F1CE3481E
FIAT DUCATO komercinis (230L) 1.9 D04.1998681905 ccm4DJY
FIAT DUCATO komercinis (230L) 1.9 D03.1994691929 ccm4230 A2.000
FIAT DUCATO komercinis (230L) 1.9 TD03.1994821929 ccm4230 A3.000
FIAT DUCATO komercinis (230L) 1.9 TD04.1998901905 ccm4DHX (XUD9TF/L)
FIAT DUCATO komercinis (230L) 1.9 TD CAT08.1994801929 ccm4230 A4.000
FIAT DUCATO komercinis (230L) 2.003.19941091998 ccm4RFW
FIAT DUCATO komercinis (230L) 2.5 D03.1994842500 ccm48140.67
FIAT DUCATO komercinis (230L) 2.5 TDI03.19941092500 ccm48140.47R
FIAT DUCATO komercinis (230L) 2.5 TDI03.19941162500 ccm48140.47
FIAT DUCATO komercinis (230L) 2.8 D05.1998872800 ccm48140.63
FIAT DUCATO komercinis (230L) 2.8 TDI10.19971222800 ccm48140.43
FIAT DUCATO komercinis (280) 1.9 D01.1988711929 ccm4149 B1.000
FIAT DUCATO komercinis (280) 1.9 TD03.1989821929 ccm4280 A1.000
FIAT DUCATO komercinis (280) 2.007.1985751971 ccm4170 B
FIAT DUCATO komercinis (280) 2.001.1982791971 ccm4XN 1T
FIAT DUCATO komercinis (280) 2.003.1989841971 ccm4170 D
FIAT DUCATO komercinis (280) 2.4 D01.1982722428 ccm48144.61
FIAT DUCATO komercinis (280) 2.5 D01.1982752500 ccm4CRD93L (U25-661)
FIAT DUCATO komercinis (290) 1.9 D07.1990711929 ccm4149 B1.000
FIAT DUCATO komercinis (290) 1.9 TD03.1989821929 ccm4280 A1.000
FIAT DUCATO komercinis (290) 2.5 TD07.1990952500 ccm48140.27
FIAT DUCATO komercinis (290) 2.5 TD 4x407.1990952500 ccm48140.27
FIAT DUCATO Panorama (280) 1.9 D02.1987711929 ccm4149 B1.000
FIAT DUCATO Panorama (280) 1.9 TD03.1989821929 ccm4280 A1.000
FIAT DUCATO Panorama (280) 2.001.1986751971 ccm4170 B
FIAT DUCATO Panorama (280) 2.007.1982791971 ccm4XN 1T
FIAT DUCATO Panorama (280) 2.009.1988841971 ccm4170 D
FIAT DUCATO Panorama (280) 2.4 D07.1982722428 ccm48144.61
FIAT DUCATO Panorama (280) 2.5 D01.1986752500 ccm4CRD93L (U25-661)
FIAT DUCATO Panorama (280) 2.5 D 4x401.1987752500 ccm48144.67
FIAT DUCATO Panorama (280) 2.5 TD01.1987922445 ccm48144.21.220
FIAT DUCATO Panorama (290) 1.9 D07.1990711929 ccm4149 B1.000
FIAT DUCATO Panorama (290) 1.9 TD07.1990821929 ccm4280 A1.000
FIAT DUCATO Panorama (290) 2.007.1990841971 ccm4170 D
FIAT DUCATO Panorama (290) 2.5 D07.1990752500 ccm48144.67
FIAT DUCATO Panorama (290) 2.5 D 4x407.1990752500 ccm48144.67
FIAT DUCATO Panorama (290) 2.5 TD08.1990952500 ccm48140.27
FIAT DUCATO Panorama (290) 2.5 TD 4x401.1991952500 ccm48140.27
FIAT DUCATO plokščiadugnis / važiuoklė (230) 1.9 D03.1994691929 ccm4230 A2.000
FIAT DUCATO plokščiadugnis / važiuoklė (230) 1.9 TD03.1994821929 ccm4230 A3.000
FIAT DUCATO plokščiadugnis / važiuoklė (230) 1.9 TD CAT08.1994801929 ccm4230 A4.000
FIAT DUCATO plokščiadugnis / važiuoklė (230) 2.003.19941091998 ccm4RFW
FIAT DUCATO plokščiadugnis / važiuoklė (230) 2.5 D03.1994842500 ccm48140.67
FIAT DUCATO plokščiadugnis / važiuoklė (230) 2.8 D02.1998872800 ccm48140.63
FIAT DUCATO plokščiadugnis / važiuoklė (230) 2.8 TDI12.19981222800 ccm48140.43
FIAT DUCATO plokščiadugnis / važiuoklė (280) 2.5 TD01.1986922445 ccm48144.21
FIAT DUCATO plokščiadugnis / važiuoklė (290) 1.9 TD03.1989821929 ccm4280 A1.000
FIAT DUCATO plokščiadugnis / važiuoklė (290) 2.007.1990841971 ccm4170 D
FIAT DUCATO plokščiadugnis / važiuoklė (290) 2.5 D03.1989752500 ccm48144.67
FIAT DUCATO plokščiadugnis / važiuoklė (290) 2.5 TD07.1990952500 ccm48140.27
FIAT Ducato Van (250_, 290_) 115 Multijet 2,0 D06.20111161956 ccm4250 A1.000
FIAT Ducato Van (250_, 290_) 120 Multijet 2,3 D 4x403.20101202287 ccm4F1AE0481D
FIAT Ducato Van (250_, 290_) 140 Natural Power04.20091362999 ccm4F1CFA401A
FIAT Ducato Van (250_, 290_) 150 Multijet 2,3 D06.20111482287 ccm4F1AE3481E
FIAT Ducato Van (250_, 290_) 150 Multijet 3,0 D04.20101462999 ccm4F1CE3481N
FIAT Ducato Van (250_, 290_) 180 Multijet 3,0 D06.20111772999 ccm4F1CE3481E
FIAT Duna Weekend (146_) 70 1.301.1987671301 ccm4146 A5.000
FIAT FIORINO (147) 1.001.1980501049 ccm4127 A.000
FIAT FIORINO (147) 1.012.1986561049 ccm4156 A.000
FIAT FIORINO dėžės kėbulas / universalas (225) 1.3 D Multijet07.2009951248 ccm4199 B1.000
FIAT FIORINO komercinis (146) 60 1.105.1988541116 ccm4146 A9.000
FIAT FIORINO komercinis (146) 60 1.7 D05.1988571698 ccm4146 B2.000
FIAT FIORINO komercinis (146) 60 1.7 D05.1988601698 ccm4149 B3.000
FIAT FIORINO komercinis (146) 65 1.7 TD01.1997631698 ccm4146 D7.000
FIAT FIORINO komercinis (146) 70 i.e. 1.405.1994671372 ccm4146 D5.000
FIAT FIORINO komercinis (146) 75 i.e. 1.505.1988751499 ccm4149 C1.000
FIAT FIORINO komercinis (146) 75 i.e. 1.610.1993751581 ccm4146 D6.000
FIAT Fiorino Van (127_) 105001.1980501049 ccm4127 A.000
FIAT Freemont (345_) 2.0 JTD08.20111401956 ccm4939 B5.000
FIAT Freemont (345_) 3.608.20112803604 ccm6ERB
FIAT Freemont (345_) 3.6 4x408.20112803604 ccm6ERB
FIAT Idea (350_) 1.3 D Multijet05.2008951248 ccm4199 B1.000
FIAT Idea (350_) 1.4 LPG03.2009781368 ccm4350 A1.000
FIAT Idea (350_) 1.6 D Multijet05.20081201598 ccm4350 A2.000
FIAT MAREA (185) 1.4 80 12V09.1996801370 ccm4182 A3.000
FIAT MAREA (185) 1.6 100 16V09.19961031581 ccm4182 A4.000
FIAT MAREA (185) 1.8 115 16V09.19961131747 ccm4182 A2.000
FIAT MAREA (185) 1.9 JTD 10504.19991051910 ccm4182 B4.000
FIAT MAREA (185) 1.9 TD 10009.19961001910 ccm4182 A7.000
FIAT MAREA (185) 1.9 TD 7509.1996751910 ccm4182 A8.000
FIAT MAREA (185) 2.0 150 20V09.19961471998 ccm5182 A1.000
FIAT MAREA (185) 2.0 155 20V04.19991541998 ccm5182 B7.000
FIAT MAREA (185) 2.4 JTD 13004.19991302387 ccm5839 A5.000
FIAT MAREA (185) 2.4 TD 12509.19961252387 ccm5185 A2.000
FIAT MAREA Weekend (185) 1.4 80 12V09.1996801370 ccm4182 A3.000
FIAT MAREA Weekend (185) 1.6 100 16V09.19961031581 ccm4182 A4.000
FIAT MAREA Weekend (185) 1.8 115 16V09.19961131747 ccm4182 A2.000
FIAT MAREA Weekend (185) 1.9 JTD 10504.19991051910 ccm4182 B4.000
FIAT MAREA Weekend (185) 1.9 TD 10009.19961001910 ccm4182 B9.000
FIAT MAREA Weekend (185) 1.9 TD 7509.1996751910 ccm4182 A8.000
FIAT MAREA Weekend (185) 2.0 150 20V09.19961471998 ccm5182 A1.000
FIAT MAREA Weekend (185) 2.0 155 20V04.19991541998 ccm5182 B7.000
FIAT MAREA Weekend (185) 2.4 JTD 13004.19991302387 ccm5839 A5.000
FIAT MAREA Weekend (185) 2.4 TD 12509.19961252387 ccm5185 A2.000
FIAT MULTIPLA (186) 1.6 100 16V (186AXA1A)04.19991031581 ccm4182 A4.000
FIAT MULTIPLA (186) 1.6 16V Bipower (186AMB1A)04.19991031581 ccm4186 A4.000
FIAT MULTIPLA (186) 1.6 16V Blupower (186AMA1A)04.1999951581 ccm4186 A3.000
FIAT MULTIPLA (186) 1.9 JTD 105 (186AXB1A)04.19991051910 ccm4182 B4.000
FIAT PALIO (178BX) 1.206.1998731242 ccm4176 A8.000
FIAT PALIO (178BX) 1.6 16V04.19961001581 ccm4178 B3.000
FIAT PALIO Weekend (178DX) 1.204.1996731242 ccm4178 B5.000
FIAT PALIO Weekend (178DX) 1.6 16V04.19961001581 ccm4178 B3.000
FIAT PALIO Weekend (178DX) 1.7 TD04.1996701698 ccm4176 A3.000
FIAT PANDA (169) 1.203.2010691242 ccm4169 A4.000
FIAT PANDA (169) 1.2 4x411.2009691242 ccm4169 A4.000
FIAT PANDA (169) 1.2 LPG11.2010691242 ccm4169 A4.000
FIAT PANDA (169) 1.3 D Multijet 4x409.2010751248 ccm4169 A1.000
FIAT PANDA (169) 1.4 Natural Power09.2010781368 ccm4350 A1.000
FIAT Panda Hatchback (141_) 100001.198644999 ccm4156 A2.100
FIAT Panda Hatchback (141_) 100001.198550999 ccm4156 A3.000
FIAT Panda Hatchback (141_) 1000 4x401.198644999 ccm4156 A2.100
FIAT Panda Hatchback (141_) 1000 4x405.198645999 ccm4141 C2.000
FIAT Panda Hatchback (141_) 1000 4x401.198650999 ccm4156 A3.000
FIAT Panda Hatchback (141_) 1000 i.e. CAT10.198745999 ccm4141 C2.000
FIAT Panda Hatchback (141_) 110005.1991501108 ccm4156 C.046
FIAT Panda Hatchback (141_) 110002.1995541108 ccm4176 B2.000
FIAT Panda Hatchback (141_) 1100 4x402.1995541108 ccm4176 B2.000
FIAT Panda Hatchback (141_) 1100 Trekking 4x410.1991501108 ccm4156 C.046
FIAT Panda Hatchback (141_) 65001.198230652 ccm2141 A.000
FIAT Panda Hatchback (141_) 75001.198634770 ccm4156 A4.000
FIAT Panda Hatchback (141_) 90004.199240899 ccm41170 A1.046
FIAT Panda Hatchback (141_) 90010.198045903 ccm4100 GL3.000
FIAT PANDA Van (141_) 100001.198644999 ccm4156 A2.100
FIAT PANDA Van (169) 1.209.2010691242 ccm4169 A4.000
FIAT PANDA Van (169) 1.2 4x409.2010691242 ccm4169 A4.000
FIAT PANDA Van (169) 1.2 LPG09.2010691242 ccm4169 A4.000
FIAT PANDA Van (169) 1.3 D Multijet 4x401.2006751248 ccm4169 A1.000
FIAT PANDA Van (169) 1.4 Natural Power10.2009781368 ccm4350 A1.000
FIAT PUNTO (176) 1.2 16V04.1997861242 ccm4176 B9.000
FIAT PUNTO (176) 1.4 GT Turbo09.19961311372 ccm4176 B6.000
FIAT PUNTO (176) 1.4 GT Turbo01.19941331372 ccm4176 A4.000
FIAT PUNTO (176) 1.601.1994881581 ccm4176 A9.000
FIAT PUNTO (176) 1.7 D04.1994571698 ccm4176 B3.000
FIAT PUNTO (176) 1.7 TD09.1996631698 ccm4176 B7.000
FIAT PUNTO (176) 1.7 TD01.1994691698 ccm4176 A3.000
FIAT PUNTO (176) 1.7 TD01.1994711698 ccm4176 A5.000
FIAT PUNTO (176) 55 1.109.1993541108 ccm4176 B2.000
FIAT PUNTO (176) 60 1.201.1994581242 ccm4176 A7.000
FIAT PUNTO (176) 60 1.209.1993601242 ccm4176 B1.000
FIAT PUNTO (176) 75 1.210.1993731242 ccm4176 A8.000
FIAT PUNTO EVO (199) 1.210.2009691242 ccm4169 A4.000
FIAT PUNTO EVO (199) 1.3 D Multijet07.2008691248 ccm4199 B2.000
FIAT PUNTO EVO (199) 1.3 D Multijet10.2009841248 ccm4223 A9.000
FIAT PUNTO EVO (199) 1.407.2009751368 ccm4199 A7.000
FIAT PUNTO EVO (199) 1.4 LPG06.2009781368 ccm4350 A1.000
FIAT PUNTO EVO (199) 1.4 Natural Power10.2009781368 ccm4350 A1.000
FIAT PUNTO kabrioletas (176C) 60 1.204.1994581242 ccm4176 A7.000
FIAT PUNTO kabrioletas (176C) 60 1.205.1995601242 ccm4176 B1.000
FIAT PUNTO kabrioletas (176C) 85 16V 1.204.1997861242 ccm4176 B9.000
FIAT PUNTO kabrioletas (176C) 90 1.604.1994881581 ccm4176 A9.000
FIAT PUNTO Van (176L) 1.104.1996541108 ccm4176 B2.000
FIAT PUNTO Van (176L) 1.7 D04.1996571698 ccm4176 B3.000
FIAT PUNTO Van (176L) 1.7 TD04.1996711698 ccm4176 A5.000
FIAT PUNTO Van (199) 1.3 D Multijet03.2009951248 ccm4199 B1.000
FIAT PUNTO Van (199) 1.4 (199.BXB1A)02.2006781368 ccm4350 A1.000
FIAT PUNTO Van (199) 1.4 LPG (199AXB1A)03.2009781368 ccm4350 A1.000
FIAT PUNTO Van (199) 1.4 Natural Power03.2009781368 ccm4350 A1.000
FIAT QUBO (225) 1.3 D Multijet07.2010951248 ccm4199 B1.000
FIAT Scudo (270_, 272_) 2.0 D Multijet04.20111281997 ccm4RH02
FIAT Scudo (270_, 272_) 2.0 D Multijet07.20101631997 ccm4RHH
FIAT Scudo (270_, 272_) 2.0 D Multijet 4x401.20071201997 ccm4RHK
FIAT Scudo Bortinis Sunkvežimis / Važiuoklė (270_, 272_) 2.0 D Multijet07.20101631997 ccm4RHH
FIAT Scudo Universalas (220_) 1.602.1996791581 ccm4220 A 2.000
FIAT Scudo Universalas (220_) 1.9 D02.1996691905 ccm4D9B
FIAT Scudo Universalas (220_) 1.9 TD02.1996921905 ccm4D8B
FIAT Scudo Universalas (220_) 1.9 TD Eco02.1996901905 ccm4DHX (XUD9TF/L)
FIAT Scudo Van (220_) 1.602.1996791581 ccm4220 A 2.000
FIAT Scudo Van (220_) 1.9 D02.1996691905 ccm4D9B
FIAT Scudo Van (220_) 1.9 TD02.1996901905 ccm4DHX (XUD9TF/L)
FIAT Scudo Van (220_) 1.9 TD02.1998921905 ccm4D8B
FIAT Scudo Van (270_, 272_) 2.0 D Multijet07.20101631997 ccm4RHH
FIAT Scudo Van (270_, 272_) 2.0 D Multijet 4x401.20071201997 ccm4RHK
FIAT Sedici (FY_) 1.6 16V06.20061201586 ccm4M16A
FIAT Sedici (FY_) 1.6 16V 4x406.20061201586 ccm4M16A
FIAT Sedici (FY_) 2.0 D Multijet06.20061351956 ccm4D20AA
FIAT Sedici (FY_) 2.0 D Multijet 4x406.20061351956 ccm4D20AA
FIAT Seicento / 600 Hatchback (187_) 0.9 (187AXA, 187AXA1A)01.199839899 ccm41170 A1.046
FIAT Seicento / 600 Hatchback (187_) 1.1 (187AXB, 187AXB1A, 187AXC1A02)01.1998541108 ccm4176 B2.000
FIAT Strada Pick-up (178_) 1.206.1999731242 ccm4178 B5.000
FIAT Strada Pick-up (178_) 1.7 TD06.1999691698 ccm4176 A3.000
FIAT TIPO (160) 1.1 (160.AA)01.1988561108 ccm4160 A3.000
FIAT TIPO (160) 1.4 (160.AC)07.1987711372 ccm4160 A1.048
FIAT TIPO (160) 1.4 i.e. (160.AP, 160.AD, 160.EA)05.1989701372 ccm4836 A4.000
FIAT TIPO (160) 1.6 i.e.02.1988901595 ccm4149 C2.046
FIAT TIPO (160) 1.6 i.e. (160.A1, 160.EC, 160.EB)10.1992751581 ccm4159 A3.048
FIAT TIPO (160) 1.6 i.e. (160.AF)07.1990781581 ccm4159 A3.046
FIAT TIPO (160) 1.7 D (160.AG)01.1988581697 ccm4149 B4.000
FIAT TIPO (160) 1.8 i.e. (160.ED)04.19931031756 ccm4835 C2.000
FIAT TIPO (160) 1.9 D07.1991651929 ccm4160 A7.000
FIAT TIPO (160) 1.9 TD (160.AW)03.1992801929 ccm4160 B6.046
FIAT TIPO (160) 1.9 TD (160.EL, 160.GL, 160.AQ, 160.EI, 160.AR)09.1990901929 ccm4160 A6.046
FIAT TIPO (160) 2.0 16V (160.AV)07.19911461995 ccm4160 A8.046
FIAT TIPO (160) 2.0 i.e. (160.AT, 160.AJ)03.19901131995 ccm4159 A6.046
FIAT TIPO (160) 2.0 i.e. 16V Sport (160.EF)03.19931391995 ccm4836 A3.000
FIAT Ulysse (179_) 2.2 JTD03.20081632179 ccm44HR
FIAT ULYSSE (220) 1.8 (220.BB5)05.1997991761 ccm4LFW
FIAT ULYSSE (220) 1.9 TD (220AH5)02.1995901905 ccm4DHX (XUD9TF/L)
FIAT ULYSSE (220) 2.0 (220.AC5)06.19941211998 ccm4RFU (XU10J2C)
FIAT ULYSSE (220) 2.0 16V05.19981321998 ccm4RFV
FIAT ULYSSE (220) 2.0 Turbo (220.AD5)06.19941471998 ccm4RGX (XU10J2CTE)
FIAT ULYSSE (220) 2.1 TD03.19961092088 ccm4P8C
FIAT Uno Hatchback (146_) 1.3 Super Diesel06.1983451302 ccm4127 A5.000
FIAT Uno Hatchback (146_) 1.3 Turbo i.e.01.1987991301 ccm4146 A2.146
FIAT Uno Hatchback (146_) 1.3 Turbo i.e.09.19891011301 ccm4146 A2.246
FIAT Uno Hatchback (146_) 1.3 Turbo i.e.04.19851051301 ccm4146 A2.000
FIAT Uno Hatchback (146_) 1.4 Turbo i.e.09.19891121372 ccm4146 A8.046
FIAT Uno Hatchback (146_) 1.9 D09.1989601929 ccm4149 B5.046
FIAT Uno Hatchback (146_) 45 0.903.198345903 ccm4146 A1.000
FIAT Uno Hatchback (146_) 45 1.0 (146A.ED)06.198644999 ccm4156 A2.100
FIAT Uno Hatchback (146_) 45 i.e. 1.004.198445999 ccm4156 A2.000
FIAT Uno Hatchback (146_) 50 1.101.1986501116 ccm4146 A4.044
FIAT Uno Hatchback (146_) 50 1.101.1990501108 ccm4156 C.046
FIAT Uno Hatchback (146_) 50 i.e. 1.106.1992491116 ccm4146 C3.000
FIAT Uno Hatchback (146_) 60 1.1 (146A.EG)05.1985581116 ccm4146 A4.048
FIAT Uno Hatchback (146_) 60 Diesel 1.709.1989571698 ccm4146 B2.000
FIAT Uno Hatchback (146_) 70 1.305.1985651302 ccm4149 A7.000
FIAT Uno Hatchback (146_) 70 1.301.1983681302 ccm4138 B2.000
FIAT Uno Hatchback (146_) 70 i.e. 1.409.1989701372 ccm4160 A1.046
FIAT Uno Hatchback (146_) 70 TD 1.410.1986711367 ccm4146 B3.000
FIAT Uno Hatchback (146_) 75 i.e. 1.510.1985751498 ccm4138 C2.048
FORD C-Max II (DXA/CB7, DXA/CEU) 2.0 TDCi02.20111151997 ccm4TYDA
FORD Grand C-Max (DXA/CB7, DXA/CEU) 2.0 TDCi02.20111151997 ccm4TYDA
FORD COUGAR (EC_) 2.0 16V08.19981311988 ccm4EDBD
FORD COUGAR (EC_) 2.5 V6 24V08.19981702544 ccm6LCBA
FORD ESCORT IV (GAF, AWF, ABFT) 1.112.1985501117 ccm4GSG
FORD ESCORT IV (GAF, AWF, ABFT) 1.301.1986601297 ccm4JBB
FORD ESCORT IV (GAF, AWF, ABFT) 1.3 (GAF)07.1988631297 ccm4JBA
FORD ESCORT IV (GAF, AWF, ABFT) 1.410.1985701392 ccm4FUAA
FORD ESCORT IV (GAF, AWF, ABFT) 1.401.1986731392 ccm4F6D
FORD ESCORT IV (GAF, AWF, ABFT) 1.401.1986751392 ccm4FUA
FORD ESCORT IV (GAF, AWF, ABFT) 1.601.1986791597 ccm4LP2
FORD ESCORT IV (GAF, AWF, ABFT) 1.604.1989881597 ccm4LUG
FORD ESCORT IV (GAF, AWF, ABFT) 1.6 D01.1986541608 ccm4LTC
FORD ESCORT IV (GAF, AWF, ABFT) 1.6 i01.1986901598 ccm4L4B
FORD ESCORT IV (GAF, AWF, ABFT) 1.6 i08.19891021597 ccm4LJB
FORD ESCORT IV (GAF, AWF, ABFT) 1.6 Turbo RS01.19861321597 ccm4LNB
FORD ESCORT IV (GAF, AWF, ABFT) 1.6 XR3i01.19861051597 ccm4LRB
FORD ESCORT IV (GAF, AWF, ABFT) 1.8 D01.1989601753 ccm4RTB
FORD ESCORT IV Break (AWF, AVF) 1.301.1986601297 ccm4JBB
FORD ESCORT IV Break (AWF, AVF) 1.410.1985701392 ccm4FUAA
FORD ESCORT IV Break (AWF, AVF) 1.401.1986731392 ccm4F6D
FORD ESCORT IV Break (AWF, AVF) 1.401.1986751392 ccm4FUA
FORD ESCORT IV Break (AWF, AVF) 1.601.1986791597 ccm4LP2
FORD ESCORT IV Break (AWF, AVF) 1.6 D01.1986541608 ccm4LTC
FORD ESCORT IV Break (AWF, AVF) 1.6 i01.1986901598 ccm4L4B
FORD ESCORT IV Break (AWF, AVF) 1.8 D01.1989601753 ccm4RTB
FORD ESCORT IV kabrioletas (ALF) 1.402.1987731392 ccm4F6D
FORD ESCORT IV kabrioletas (ALF) 1.401.1986751392 ccm4FUA
FORD ESCORT IV kabrioletas (ALF) 1.6 i01.1986901598 ccm4L4B
FORD ESCORT IV kabrioletas (ALF) 1.6 i08.19891021597 ccm4LJB
FORD ESCORT IV kabrioletas (ALF) 1.6 XR3i01.19861051597 ccm4LRB
FORD Escort V Cabriolet (ALL) 1.4 i07.1993751392 ccm4F4B
FORD Escort V Cabriolet (ALL) 1.6 16V XR3i12.1992901597 ccm4L1E
FORD Escort V Cabriolet (ALL) 1.6 i 16V02.1994881597 ccm4L1H
FORD Escort V Hatchback (AAL, ABL) 1.307.1990601299 ccm4J4B
FORD Escort V Hatchback (AAL, ABL) 1.407.1990711392 ccm4F6G
FORD Escort V Hatchback (AAL, ABL) 1.607.1990901598 ccm4LUK
FORD Escort V Hatchback (AAL, ABL) 1.607.19901051598 ccm4LJF
FORD Escort V Hatchback (AAL, ABL) 1.8 16V XR3i02.19921051796 ccm4RDA
FORD Escort V Hatchback (AAL, ABL) 1.8 16V XR3i02.19921301796 ccm4RQB
FORD Escort V Hatchback (AAL, ABL) 1.8 D07.1990601753 ccm4RTF
FORD Escort V Hatchback (AAL, ABL) RS 200005.19911501998 ccm4N7A
FORD Escort V Hatchback (GAL) 1.401.1994751392 ccm4F4B
FORD Escort V Hatchback (GAL) 1.6 i 16V01.1994881597 ccm4L1H
FORD Escort V Hatchback (GAL) 1.6 i 16V09.1992901597 ccm4L1E
FORD Escort V Hatchback (GAL) 1.8 TD02.1993901753 ccm4RFS
FORD Escort V Hatchback (GAL) 1.8 XR3i 16V 4x408.19931051796 ccm4RDA
FORD Escort V Hatchback (GAL) 1.8 XR3i 16V 4x408.19931301796 ccm4RQB
FORD Escort V Hatchback (GAL) RS 2000 4x408.19931501998 ccm4N7A
FORD Escort V Hatchback (GAL) RS Cosworth 4x409.19922201994 ccm4N5F
FORD ESCORT V kabrioletas (ALL) 1.407.1990711392 ccm4F6G
FORD ESCORT V kabrioletas (ALL) 1.607.19901051598 ccm4LJF
FORD ESCORT V kabrioletas (ALL) 1.8 16V XR3i02.19921051796 ccm4RDA
FORD ESCORT V kabrioletas (ALL) 1.8 16V XR3i02.19921301796 ccm4RQB
FORD Escort V Sedanas (AFL) 1.408.1993751392 ccm4F4B
FORD Escort V Sedanas (AFL) 1.6 i 16V01.1994881597 ccm4L1H
FORD Escort V Sedanas (AFL) 1.6 i 16V08.1993901597 ccm4L1K
FORD Escort V Universalas (ANL) 1.309.1991601299 ccm4J4B
FORD Escort V Universalas (ANL) 1.407.1990711392 ccm4F6G
FORD Escort V Universalas (ANL) 1.607.1990901598 ccm4LUK
FORD Escort V Universalas (ANL) 1.607.19901051598 ccm4LJF
FORD Escort V Universalas (ANL) 1.8 16V02.19921051796 ccm4RDA
FORD Escort V Universalas (ANL) 1.8 D07.1990601753 ccm4RTF
FORD Escort V Universalas (GAL) 1.401.1994751392 ccm4F4B
FORD Escort V Universalas (GAL) 1.6 i 16V01.1994881597 ccm4L1H
FORD Escort V Universalas (GAL) 1.6 i 16V09.1992901597 ccm4L1E
FORD Escort V Universalas (GAL) 1.8 TD02.1993901753 ccm4RFS
FORD Escort VI Cabriolet (ALL) 1.402.1995751392 ccm4F4B
FORD Escort VI Cabriolet (ALL) 1.6 16V XR3i02.1995881597 ccm4L1H
FORD Escort VI Cabriolet (ALL) 1.6 16V XR3i02.1995901597 ccm4L1E
FORD Escort VI Cabriolet (ALL) 1.8 16V XR3i10.19951151796 ccm4RKC
FORD Escort VI Cabriolet (ALL) 1.8 TD09.1995901753 ccm4RFK
FORD Escort VI Cabriolet (ALL) 1.8 Turbo D10.1996701753 ccm4RVA
FORD Escort VI Hatchback (GAL, AAL, ABL) 1.301.1995601299 ccm4J4B
FORD Escort VI Hatchback (GAL, AAL, ABL) 1.401.1995751392 ccm4F4B
FORD Escort VI Hatchback (GAL, AAL, ABL) 1.6 16V01.1995901597 ccm4L1E
FORD Escort VI Hatchback (GAL, AAL, ABL) 1.6 16V 4x401.1995901597 ccm4L1E
FORD Escort VI Hatchback (GAL, AAL, ABL) 1.8 16V01.19951151796 ccm4RKC
FORD Escort VI Hatchback (GAL, AAL, ABL) 1.8 TD01.1995901753 ccm4RFK
FORD Escort VI Hatchback (GAL, AAL, ABL) 1.8 Turbo D12.1995701753 ccm4RVA
FORD Escort VI Hatchback (GAL, AAL, ABL) RS 2000 4x402.19951501998 ccm4N7A
FORD Escort VI Hatchback (GAL, AAL, ABL) RS Cosworth 4x402.19952201994 ccm4N5F
FORD Escort VI Sedanas (GAL, AFL) 1.401.1995751392 ccm4F4B
FORD Escort VI Sedanas (GAL, AFL) 1.6 i 16V01.1995901597 ccm4L1K
FORD Escort VI Sedanas (GAL, AFL) 1.8 16V01.19951151796 ccm4RKC
FORD Escort VI Sedanas (GAL, AFL) 1.8 TD01.1995901753 ccm4RFK
FORD Escort VI Sedanas (GAL, AFL) 1.8 Turbo D12.1995701753 ccm4RVA
FORD Escort VI Universalas (GAL, ANL) 1.301.1995601299 ccm4J4B
FORD Escort VI Universalas (GAL, ANL) 1.401.1995751392 ccm4F4B
FORD Escort VI Universalas (GAL, ANL) 1.6 16V01.1995901597 ccm4L1E
FORD Escort VI Universalas (GAL, ANL) 1.8 16V01.19951151796 ccm4RKC
FORD Escort VI Universalas (GAL, ANL) 1.8 TD01.1995901753 ccm4RFK
FORD Escort VI Universalas (GAL, ANL) 1.8 Turbo D12.1995701753 ccm4RVA
FORD FIESTA II (FBD) 1.0 (FBD)09.198345957 ccm4TKB
FORD FIESTA II (FBD) 1.1 (FBD)05.1986491117 ccm4GSH
FORD FIESTA II (FBD) 1.1 (FBD)09.1983501117 ccm4GLC
FORD FIESTA II (FBD) 1.3 (FBD)09.1983691297 ccm4JPC
FORD FIESTA II (FBD) 1.4 (FBD)10.1986711392 ccm4F6C
FORD FIESTA II (FBD) 1.4 (FBD)02.1987731392 ccm4FUD
FORD FIESTA II (FBD) 1.4 (FBD)10.1985751392 ccm4FUB
FORD FIESTA II (FBD) 1.6 D (FBD)04.1984541608 ccm4LTB
FORD FIESTA II (FBD) 1.6 XR2 (FBD)03.1984951597 ccm4LUD
FORD FIESTA II (FBD) 1.6 XR2 (FBD)04.1984971597 ccm4LUB
FORD FIESTA III (GFJ) 1.003.198945999 ccm4TLB
FORD FIESTA III (GFJ) 1.103.1989501119 ccm4G6A
FORD FIESTA III (GFJ) 1.103.1989551119 ccm4GUE
FORD FIESTA III (GFJ) 1.303.1989601299 ccm4JBC
FORD FIESTA III (GFJ) 1.3 CAT05.1991601299 ccm4J6B
FORD FIESTA III (GFJ) 1.403.1989711392 ccm4F6E
FORD FIESTA III (GFJ) 1.403.1989731392 ccm4FUJ
FORD FIESTA III (GFJ) 1.4 CAT03.1989731391 ccm4F4A
FORD FIESTA III (GFJ) 1.601.1989881597 ccm4LUH
FORD FIESTA III (GFJ) 1.6 i 16V01.1994881597 ccm4L1G
FORD FIESTA III (GFJ) 1.6 Turbo (FBJT)03.19901311598 ccm4LHA
FORD FIESTA III (GFJ) 1.6 XR2i03.19891031598 ccm4LJD
FORD FIESTA III (GFJ) 1.6 XR2i03.19891101597 ccm4LJC
FORD FIESTA III (GFJ) 1.8 16V02.19921051796 ccm4RDB
FORD FIESTA III (GFJ) 1.8 D03.1989601753 ccm4RTD
FORD FIESTA III (GFJ) 1.8 XR2i 16V02.19921301796 ccm4RQC
FORD FIESTA komercinis (F3L, F5L) 1.309.1991601299 ccm4J6B
FORD FIESTA komercinis (F3L, F5L) 1.8 D09.1991601753 ccm4RTD
FORD Fiesta Mk4 (J3S, J5S) 1.302.1996601299 ccm4J4C
FORD Fiesta Mk4 (J3S, J5S) 1.4 i04.1996901388 ccm4FHA
FORD Fiesta Mk4 (J3S, J5S) 1.8 D02.1996601753 ccm4RTK
FORD Fiesta Mk4 Hatchback (JAS, JBS) 1.25 i 16V08.1995751242 ccm4DHB
FORD Fiesta Mk4 Hatchback (JAS, JBS) 1.3 i08.1995501299 ccm4JJM
FORD Fiesta Mk4 Hatchback (JAS, JBS) 1.3 i08.1995601299 ccm4J4C
FORD Fiesta Mk4 Hatchback (JAS, JBS) 1.4 i 16V04.1996901388 ccm4FHE
FORD Fiesta Mk4 Hatchback (JAS, JBS) 1.8 D08.1995601753 ccm4RTJ
FORD Fiesta Mk4 Van (JVS) D 1.805.1998601753 ccm4RTJ
FORD Fiesta Mk6 Hatchback (JA8, JR8) 1.606.200895 ccm
FORD FOCUS (DAW, DBW) 1.4 16V10.1998751388 ccm4FXDC
FORD FOCUS (DAW, DBW) 1.6 16V10.19981001596 ccm4FYDC
FORD FOCUS (DAW, DBW) 1.8 16V10.19981151796 ccm4EYDC
FORD FOCUS (DAW, DBW) 1.8 Turbo DI / TDDi10.1998901753 ccm4C9DB
FORD FOCUS (DAW, DBW) 2.0 16V10.19981311988 ccm4EDDF
FORD Focus C-Max (DM2) 2.0 TDCi10.20031331997 ccm4G6DF
FORD FOCUS sedanas (DFW) 1.4 16V02.1999751388 ccm4FXDC
FORD FOCUS sedanas (DFW) 1.6 16V02.19991001596 ccm4FYDC
FORD FOCUS sedanas (DFW) 1.8 16V02.19991151796 ccm4EYDC
FORD FOCUS sedanas (DFW) 1.8 Turbo DI / TDDi02.1999901753 ccm4C9DB
FORD FOCUS sedanas (DFW) 2.0 16V02.19991311988 ccm4EDDF
FORD FOCUS universalas (DNW) 1.4 16V02.1999751388 ccm4FXDC
FORD FOCUS universalas (DNW) 1.6 16V02.19991001596 ccm4FYDC
FORD FOCUS universalas (DNW) 1.8 16V02.19991151796 ccm4EYDC
FORD FOCUS universalas (DNW) 1.8 Turbo DI / TDDi02.1999901753 ccm4C9DB
FORD FOCUS universalas (DNW) 2.0 16V02.19991311988 ccm4EDDF
FORD GALAXY (WGR) 1.9 TDI03.1995901896 ccm41Z
FORD GALAXY (WGR) 1.9 TDI08.19971101896 ccm4AFN
FORD GALAXY (WGR) 2.0 i11.19951161998 ccm4ZVSA
FORD GALAXY (WGR) 2.3 16V01.19971462295 ccm4Y5B
FORD GALAXY (WGR) 2.8 i V611.19951742792 ccm6AMY
FORD GALAXY (WGR) 2.8 i V6 4x404.19961742792 ccm6AMY
FORD KA (RB_) 1.3 i06.1998491299 ccm4JJL
FORD KA (RB_) 1.3 i09.1996501299 ccm4JJB
FORD KA (RB_) 1.3 i09.1996601299 ccm4J4K
FORD MONDEO I (GBP) 1.6 i 16V07.1994881597 ccm4L1J
FORD MONDEO I (GBP) 1.6 i 16V02.1993901597 ccm4L1F
FORD MONDEO I (GBP) 1.8 i 16V07.19941121796 ccm4RKB
FORD MONDEO I (GBP) 1.8 i 16V02.19931151796 ccm4RKA
FORD MONDEO I (GBP) 1.8 TD06.1993881753 ccm4RFN
FORD MONDEO I (GBP) 1.8 TD10.1995901753 ccm4RFN
FORD MONDEO I (GBP) 2.0 i 16V12.19941321988 ccm4NGA
FORD MONDEO I (GBP) 2.0 i 16V02.19931361988 ccm4NGA
FORD MONDEO I (GBP) 2.0 i 16V 4x412.19941321988 ccm4NGA
FORD MONDEO I (GBP) 2.5 i 24V07.19941702544 ccm6SEA
FORD MONDEO I sedanas (GBP) 1.6 i 16V07.1994881597 ccm4L1J
FORD MONDEO I sedanas (GBP) 1.6 i 16V02.1993901597 ccm4L1F
FORD MONDEO I sedanas (GBP) 1.8 i 16V01.19941121796 ccm4RKB
FORD MONDEO I sedanas (GBP) 1.8 i 16V02.19931151796 ccm4RKA
FORD MONDEO I sedanas (GBP) 1.8 TD06.1993881753 ccm4RFN
FORD MONDEO I sedanas (GBP) 1.8 TD10.1995901753 ccm4RFN
FORD MONDEO I sedanas (GBP) 2.0 i 16V02.19931361988 ccm4NGA
FORD MONDEO I sedanas (GBP) 2.0 i 16V 4x412.19941321988 ccm4NGA
FORD MONDEO I sedanas (GBP) 2.5 i 24V07.19941702544 ccm6SEA
FORD MONDEO I universalas (BNP) 1.6 i 16V07.1994881597 ccm4L1J
FORD MONDEO I universalas (BNP) 1.6 i 16V04.1993901597 ccm4L1F
FORD MONDEO I universalas (BNP) 1.8 i 16V07.19941121796 ccm4RKB
FORD MONDEO I universalas (BNP) 1.8 i 16V04.19931151796 ccm4RKA
FORD MONDEO I universalas (BNP) 1.8 TD06.1993881753 ccm4RFN
FORD MONDEO I universalas (BNP) 1.8 TD11.1995901753 ccm4RFN
FORD MONDEO I universalas (BNP) 2.0 i 16V01.19931321988 ccm4NGA
FORD MONDEO I universalas (BNP) 2.0 i 16V04.19931361988 ccm4NGA
FORD MONDEO I universalas (BNP) 2.0 i 16V 4x412.19941321988 ccm4NGA
FORD MONDEO I universalas (BNP) 2.5 i 24V07.19941702544 ccm6SEA
FORD MONDEO II (BAP) 1.6 i08.1996901597 ccm4L1J
FORD MONDEO II (BAP) 1.6 i 16V05.1998951597 ccm4L1Q
FORD MONDEO II (BAP) 1.8 i08.19961151796 ccm4RKK
FORD MONDEO II (BAP) 1.8 TD08.1996901753 ccm4RFN
FORD MONDEO II (BAP) 2.0 i08.19961311988 ccm4NGD
FORD MONDEO II (BAP) 2.5 24V08.19961702544 ccm6SEA
FORD MONDEO II (BAP) 2.5 ST 20005.19992052495 ccm6SGA
FORD MONDEO II sedanas (BFP) 1.6 i08.1996901597 ccm4L1J
FORD MONDEO II sedanas (BFP) 1.6 i 16V05.1998951597 ccm4L1Q
FORD MONDEO II sedanas (BFP) 1.8 i08.19961151796 ccm4RKK
FORD MONDEO II sedanas (BFP) 1.8 TD08.1996901753 ccm4RFN
FORD MONDEO II sedanas (BFP) 2.0 i08.19961311988 ccm4NGD
FORD MONDEO II sedanas (BFP) 2.5 24V08.19961702544 ccm6SEA
FORD MONDEO II sedanas (BFP) 2.5 ST 20005.19992052495 ccm6SGA
FORD MONDEO II universalas (BNP) 1.6 i08.1996901597 ccm4L1J
FORD MONDEO II universalas (BNP) 1.6 i 16V05.1998951597 ccm4L1Q
FORD MONDEO II universalas (BNP) 1.8 i08.19961151796 ccm4RKK
FORD MONDEO II universalas (BNP) 1.8 TD08.1996901753 ccm4RFN
FORD MONDEO II universalas (BNP) 2.0 i08.19961311988 ccm4NGD
FORD MONDEO II universalas (BNP) 2.5 24V08.19961702544 ccm6SEA
FORD MONDEO II universalas (BNP) 2.5 ST 20005.19992052495 ccm6SGA
FORD ORION III (GAL) 1.307.1990601299 ccm4J4B
FORD ORION III (GAL) 1.407.1990711392 ccm4F6G
FORD ORION III (GAL) 1.6 i07.19901051598 ccm4LJF
FORD ORION III (GAL) 1.6 i 16V07.1992901597 ccm4L1K
FORD ORION III (GAL) 1.8 D11.1990601753 ccm4RTF
FORD ORION III (GAL) 1.8 i 16V02.19921051796 ccm4RDA
FORD ORION III (GAL) 1.8 i 16V01.19921301796 ccm4RQB
FORD ORION III (GAL) 1.8 TD03.1992901753 ccm4RFK
FORD PUMA (EC_) 1.4 16V11.1997901388 ccm4FHF
FORD PUMA (EC_) 1.7 16V03.19971251679 ccm4MHA
FORD PUMA (EC_) ST 16006.19991601679 ccm4MHA
FORD Ranger (ET) 2.5 TDCi 4x405.20061432500 ccm4WLAA
FORD SCORPIO I (GAE, GGE) 1.804.1985901796 ccm4REC
FORD SCORPIO I (GAE, GGE) 2.004.19851051993 ccm4NEL
FORD SCORPIO I (GAE, GGE) 2.0 i10.19851001993 ccm4NRC
FORD SCORPIO I (GAE, GGE) 2.0 i04.19851151993 ccm4NRA
FORD SCORPIO I (GAE, GGE) 2.0 i02.19921151993 ccm4NRI
FORD SCORPIO I (GAE, GGE) 2.0 i05.19891201998 ccm4N9D
FORD SCORPIO I (GAE, GGE) 2.4 i10.19881252394 ccm6ARD
FORD SCORPIO I (GAE, GGE) 2.4 i09.19861302394 ccm6ARC
FORD SCORPIO I (GAE, GGE) 2.5 D12.1985692498 ccm4STR
FORD SCORPIO I (GAE, GGE) 2.5 TD06.1988922498 ccm4SFB
FORD SCORPIO I (GAE, GGE) 2.5 TD08.19931152500 ccm4SCB
FORD SCORPIO I (GAE, GGE) 2.8 i04.19851502792 ccm6PRE
FORD SCORPIO I (GAE, GGE) 2.8 i 4x410.19851502792 ccm6PRE
FORD SCORPIO I (GAE, GGE) 2.9 i09.19861452933 ccm6BRD
FORD SCORPIO I (GAE, GGE) 2.9 i09.19861502933 ccm6BRC
FORD SCORPIO I (GAE, GGE) 2.9 i 24V04.19911952933 ccm6BOA
FORD SCORPIO I (GAE, GGE) 2.9 i 4x405.19881452933 ccm6BRD
FORD SCORPIO I (GAE, GGE) 2.9 i 4x409.19861502933 ccm6BRC
FORD SCORPIO I (GAE, GGE) 2.9 i CAT10.19871452933 ccm6BRE
FORD SCORPIO I Break (GGE) 2.0 i09.19911151998 ccm4N9F
FORD SCORPIO I Break (GGE) 2.0 i09.19911201998 ccm4N9D
FORD SCORPIO I Break (GGE) 2.4 i09.19911252394 ccm6ARD
FORD SCORPIO I Break (GGE) 2.5 TD09.1991922498 ccm4SFB
FORD SCORPIO I Break (GGE) 2.5 TD08.19931152500 ccm4SCB
FORD SCORPIO I Break (GGE) 2.9 24V08.19931952933 ccm6BOA
FORD SCORPIO I Break (GGE) 2.9 i09.19911452933 ccm6BRD
FORD SCORPIO I Break (GGE) 2.9 i 4x405.19881452933 ccm6BRD
FORD SCORPIO I sedanas (GGE) 2.0 i02.19921151998 ccm4N9F
FORD SCORPIO I sedanas (GGE) 2.0 i05.19891201998 ccm4N9D
FORD SCORPIO I sedanas (GGE) 2.0 i05.19891251998 ccm4N9B
FORD SCORPIO I sedanas (GGE) 2.4 i10.19881252394 ccm6ARD
FORD SCORPIO I sedanas (GGE) 2.5 TD06.1988922498 ccm4SFB
FORD SCORPIO I sedanas (GGE) 2.5 TD08.19931152500 ccm4SCB
FORD SCORPIO I sedanas (GGE) 2.9 i09.19861452933 ccm6BRD
FORD SCORPIO I sedanas (GGE) 2.9 i 24V04.19911952933 ccm6BOA
FORD SCORPIO I sedanas (GGE) 2.9 i 4x412.19891452933 ccm6BRD
FORD SCORPIO II (GFR, GGR) 2.0 i10.19941151998 ccm4NSD
FORD SCORPIO II (GFR, GGR) 2.0 i 16V10.19941361998 ccm4N3A
FORD SCORPIO II (GFR, GGR) 2.3 i 16V06.19961472295 ccm4Y5A
FORD SCORPIO II (GFR, GGR) 2.9 i02.19951502933 ccm6BRG
FORD SCORPIO II (GFR, GGR) 2.9 i 24V10.19942072933 ccm6BOB
FORD SIERRA (GBG, GB4) 1.601.1988721597 ccm4LSF
FORD SIERRA (GBG, GB4) 1.601.1987751597 ccm4LSE
FORD SIERRA (GBG, GB4) 1.6 i10.1989801598 ccm4L6B
FORD SIERRA (GBG, GB4) 1.810.1987801796 ccm4RED
FORD SIERRA (GBG, GB4) 1.805.1988871769 ccm4R6A
FORD SIERRA (GBG, GB4) 1.801.1987901796 ccm4RED
FORD SIERRA (GBG, GB4) 1.8 TD08.1988751753 ccm4RFL
FORD SIERRA (GBG, GB4) 2.001.19871051993 ccm4N8C
FORD SIERRA (GBG, GB4) 2.0 4x401.19901201998 ccm4N9C
FORD SIERRA (GBG, GB4) 2.0 i01.19871001993 ccm4NEJ
FORD SIERRA (GBG, GB4) 2.0 i01.19871151993 ccm4N4I
FORD SIERRA (GBG, GB4) 2.0 i01.19901201998 ccm4N9C
FORD SIERRA (GBG, GB4) 2.0 i CAT01.19871001993 ccm4N4B
FORD SIERRA (GBG, GB4) 2.3 D01.1987672304 ccm4YTT
FORD SIERRA (GBG, GB4) 2.9 i08.19881452936 ccm6B4B
FORD SIERRA hečbekas (GBC, GBG) 1.601.1988721597 ccm4LSF
FORD SIERRA hečbekas (GBC, GBG) 1.601.1987751597 ccm4LSE
FORD SIERRA hečbekas (GBC, GBG) 1.6 i10.1989801598 ccm4L6B
FORD SIERRA hečbekas (GBC, GBG) 1.810.1987801796 ccm4RED
FORD SIERRA hečbekas (GBC, GBG) 1.805.1988871769 ccm4R6A
FORD SIERRA hečbekas (GBC, GBG) 1.801.1987901796 ccm4RED
FORD SIERRA hečbekas (GBC, GBG) 1.8 TD08.1988751753 ccm4RFL
FORD SIERRA hečbekas (GBC, GBG) 2.001.19871051993 ccm4N8C
FORD SIERRA hečbekas (GBC, GBG) 2.0 16V Cosworth 4x401.19902201993 ccm4N5D
FORD SIERRA hečbekas (GBC, GBG) 2.0 16V Cosworth Cat 4x401.19902201993 ccm4N5C
FORD SIERRA hečbekas (GBC, GBG) 2.0 i01.19871001993 ccm4NEJ
FORD SIERRA hečbekas (GBC, GBG) 2.0 i06.19891091998 ccm4N8A
FORD SIERRA hečbekas (GBC, GBG) 2.0 i01.19871151993 ccm4N4I
FORD SIERRA hečbekas (GBC, GBG) 2.0 i06.19891201998 ccm4N9C
FORD SIERRA hečbekas (GBC, GBG) 2.0 i06.19891251998 ccm4N9B
FORD SIERRA hečbekas (GBC, GBG) 2.0 i CAT01.19871001993 ccm4N4B
FORD SIERRA hečbekas (GBC, GBG) 2.0 RS Cosworth11.19872041993 ccm4YBB
FORD SIERRA hečbekas (GBC, GBG) 2.3 D01.1987672304 ccm4YTR
FORD SIERRA hečbekas (GBC, GBG) 2.8 i XR 4x401.19871502792 ccm6PRG
FORD SIERRA hečbekas (GBC, GBG) 2.9 i08.19881452936 ccm6B4B
FORD SIERRA hečbekas (GBC, GBG) 2.9 i XR 4x408.19881452936 ccm6B4B
FORD SIERRA hečbekas (GBC, GBG) 2.9 i XR 4x408.19881502936 ccm6B4A
FORD SIERRA universalas (BNG) 1.601.1988721597 ccm4LSF
FORD SIERRA universalas (BNG) 1.601.1987751597 ccm4LSE
FORD SIERRA universalas (BNG) 1.6 i10.1989801598 ccm4L6B
FORD SIERRA universalas (BNG) 1.805.1988871769 ccm4R6A
FORD SIERRA universalas (BNG) 1.801.1987901796 ccm4RED
FORD SIERRA universalas (BNG) 1.8 TD08.1988751753 ccm4RFL
FORD SIERRA universalas (BNG) 2.001.19871051993 ccm4N8C
FORD SIERRA universalas (BNG) 2.0 4x402.19901201998 ccm4N9C
FORD SIERRA universalas (BNG) 2.0 i01.19871001993 ccm4NEJ
FORD SIERRA universalas (BNG) 2.0 i01.19871151993 ccm4N4I
FORD SIERRA universalas (BNG) 2.0 i05.19891201998 ccm4N9C
FORD SIERRA universalas (BNG) 2.0 i CAT01.19871001993 ccm4N4B
FORD SIERRA universalas (BNG) 2.3 D01.1987672304 ccm4YTR
FORD SIERRA universalas (BNG) 2.8 4x401.19871502792 ccm6PRG
FORD SIERRA universalas (BNG) 2.908.19881452936 ccm6B4B
FORD SIERRA universalas (BNG) 2.9 4x408.19881452936 ccm6B4B
FORD TRANSIT autobusas (E_ _) 2.009.1991901993 ccm4NBA
FORD TRANSIT autobusas (E_ _) 2.0 (EBL, EBS, ECL, EDS, EDL, EGL, ESS, ESL, EUS)09.19951141998 ccm4NSG
FORD TRANSIT autobusas (E_ _) 2.0 i (EBL, EDL, EGL, ESS, EUS)09.1991981994 ccm4NCA
FORD TRANSIT autobusas (E_ _) 2.5 DI (EBL, ECL, EDS, EDL)07.1994762496 ccm44HC
FORD TRANSIT autobusas (E_ _) 2.5 DI (EBL, EDL, EDS, ESL, ESS)08.19971162496 ccm44ED
FORD TRANSIT autobusas (E_ _) 2.5 DI (EBL, EDS, ESL, ESS, EUS)08.1994692496 ccm44FC
FORD TRANSIT autobusas (E_ _) 2.5 DI (EBS, EDS, EDL, ESS, EUS)08.1991702496 ccm44CC
FORD TRANSIT autobusas (E_ _) 2.5 DI (EBS, EDS, EGL, ESS, EUS)09.1991802496 ccm44DA
FORD TRANSIT autobusas (E_ _) 2.5 TD (EBL, EDL, EDS, EGL, ESL, ESS, EUS)01.1995852496 ccm44GA
FORD TRANSIT autobusas (E_ _) 2.5 TD (EBS, EBL, ECL, EDS, EDL, ESS, EUS)10.1992852496 ccm44GA
FORD TRANSIT autobusas (E_ _) 2.5 TD (ECL, EDL, EDS, ESL, ESS, EUS)07.19941002496 ccm44EC
FORD TRANSIT autobusas (E_ _) 2.5 TD (ECL, EDS, EDL, EGL, ESS, EUS)09.19911002496 ccm44EA
FORD TRANSIT komercinis (E_ _) 2.009.1991901993 ccm4NBA
FORD TRANSIT komercinis (E_ _) 2.0 (EAL, EAS)06.19941141998 ccm4NSG
FORD TRANSIT komercinis (E_ _) 2.0 i (EAL, EAS)09.1991981994 ccm4NCA
FORD TRANSIT komercinis (E_ _) 2.5 DI (EAL, EAS)06.1994692496 ccm44FC
FORD TRANSIT komercinis (E_ _) 2.5 DI (EAL, EAS)05.1991702496 ccm44CC
FORD TRANSIT komercinis (E_ _) 2.5 DI (EAL, EAS)06.1994762496 ccm44HC
FORD TRANSIT komercinis (E_ _) 2.5 DI (EAL, EAS)10.1992852496 ccm44GA
FORD TRANSIT komercinis (E_ _) 2.5 DI (EAS, EAL)05.1991802496 ccm44DA
FORD TRANSIT komercinis (E_ _) 2.5 TD (EAL, EAS)06.1994852496 ccm44GA
FORD TRANSIT komercinis (E_ _) 2.5 TD (EAS, EAL)05.19911012496 ccm44EA
FORD TRANSIT komercinis (E_ _) 2.5 TDI (EAL, EAS)06.19941012496 ccm44EC
FORD Transit Mk4 Bortinis Sunkvežimis/Važiuoklė (VE83) 2.0 (EME/L/S, ENE/L/S)08.19941141998 ccm4NSG
FORD Transit Mk4 Bortinis Sunkvežimis/Važiuoklė (VE83) 2.5 DI (EME/L/S, ENE/L/S)08.1994762496 ccm44HD
FORD Transit Mk4 Bortinis Sunkvežimis/Važiuoklė (VE83) 2.5 DI (EML/S, ENL/S)08.1994692496 ccm44FC
FORD Transit Mk4 Bortinis Sunkvežimis/Važiuoklė (VE83) 2.5 TD (EME/L/S, ENE/L/S)08.1994852496 ccm44GA
FORD Transit Mk4 Bortinis Sunkvežimis/Važiuoklė (VE83) 2.5 TD (EME/L/S, ENE/L/S)08.19941012496 ccm44EC
FORD TRANSIT plokščiadugnis / važiuoklė (E_ _) 2.0 (EME/L/S, ENE/L/S)09.1991981994 ccm4NCA
FORD TRANSIT plokščiadugnis / važiuoklė (E_ _) 2.5 DI (EME/L/S, ENE/L/S)09.1991802496 ccm44DA
FORD TRANSIT plokščiadugnis / važiuoklė (E_ _) 2.5 DI (EML/S, ENL/S)09.1991692496 ccm44CC
FORD TRANSIT plokščiadugnis / važiuoklė (E_ _) 2.5 TD (EME/L/S, ENE/L)09.19911002496 ccm44EA
FORD TRANSIT plokščiadugnis / važiuoklė (E_ _) 2.5 TD (EME/L/S, ENE/L/S)11.1992852496 ccm44GA
HONDA ACCORD V (CE, CF) 1.9 i (CE7)02.19961161850 ccm4F18A3
HONDA ACCORD VI Aerodeck (CF) 2.3 16 V02.19981602254 ccm4F23A7
HONDA ACCORD VI kupė (CG) 2.0 i 16V02.19981471997 ccm4F20B5
HONDA ACCORD VI kupė (CG) 3.0 V6 24V (CG2)02.19982002997 ccm6J30A1
HONDA Accord VI Sedanas (CK, CG, CH, CF8) 1.8 i (CG8)10.19981361850 ccm4F18B2
HONDA Accord VI Sedanas (CK, CG, CH, CF8) 2.0 i (CG9)10.19981471997 ccm4F20B6
HONDA Accord VI Sedanas (CK, CG, CH, CF8) 2.0 Turbo DI (CH2)02.19991051994 ccm420T2N
HONDA Accord VI Sedanas (CK, CG, CH, CF8) 2.2 Type-R (CH1)02.19992122157 ccm4H22A7
HONDA CIVIC IV Hatchback (EC, ED, EE) 1.3 (EC8)10.1987751343 ccm4D13B1
HONDA CIVIC IV Hatchback (EC, ED, EE) 1.3 16V Cat (EC8)09.1989751343 ccm4D13B2
HONDA CIVIC IV Hatchback (EC, ED, EE) 1.4 L (EC9)10.1987901396 ccm4D14A1
HONDA CIVIC IV Hatchback (EC, ED, EE) 1.5 i 16V (ED6)10.1988941493 ccm4D15B2
HONDA CIVIC IV Hatchback (EC, ED, EE) 1.6 i 16V09.19871301590 ccm4D16A7
HONDA CIVIC IV Hatchback (EC, ED, EE) 1.6 i 16V (ED7)10.19871091590 ccm4D16A6
HONDA CIVIC IV Hatchback (EC, ED, EE) 1.6 i 16V (ED7)10.19871101590 ccm4D16Z2
HONDA CIVIC IV Hatchback (EC, ED, EE) 1.6 i 16V Vtec (EE9)10.19891501595 ccm4B16A1
HONDA CIVIC IV sedanas (ED) 1.4 L (ED2)10.1987901396 ccm4D14A1
HONDA CIVIC IV sedanas (ED) 1.5 i 16V (ED3)10.1987941493 ccm4D15B2
HONDA CIVIC IV sedanas (ED) 1.6 i 16V09.19871301590 ccm4D16A7
HONDA CIVIC IV sedanas (ED) 1.6 i 16V (ED4)11.19871091590 ccm4D16A6
HONDA CIVIC IV sedanas (ED) 1.6 i 16V (ED4)10.19871101590 ccm4D16Z2
HONDA CIVIC IV sedanas (ED) 1.6 i 16V 4x410.19891091590 ccm4D16A6
HONDA CIVIC V Hatchback (EG) 1.3 16V (EG3)10.1991751343 ccm4D13B2
HONDA CIVIC V Hatchback (EG) 1.5 i 16V (EG4)10.1991941493 ccm4D15Z1
HONDA CIVIC V Hatchback (EG) 1.6 16V Vtec (EG5)10.19911251590 ccm4D16Z6
HONDA CIVIC V Hatchback (EG) 1.6 VTi 16V (EG6)10.19911601595 ccm4B16A2
HONDA CIVIC V kupė (EJ) 1.5 i LSi (EJ2)08.19931011493 ccm4D15B7
HONDA CIVIC V kupė (EJ) 1.6 i Vtec (EJ1)01.19941251590 ccm4D16Z9
HONDA CIVIC V sedanas (EG, EH) 1.5 i 16V (EG8)10.1991941493 ccm4D15Z1
HONDA CIVIC V sedanas (EG, EH) 1.6 16V Vtec (EH9)10.19911251590 ccm4D16Z6
HONDA CIVIC V sedanas (EG, EH) 1.6 VTi (EG9)10.19911601595 ccm4B16A2
HONDA CIVIC VI Aerodeck (MB, MC) 1.4 16V (MB8)04.1998751396 ccm4D14A7
HONDA CIVIC VI Aerodeck (MB, MC) 1.4 16V (MB8)04.1998901396 ccm4D14A8
HONDA CIVIC VI Aerodeck (MB, MC) 1.5 16V (MB9)04.19981141493 ccm4D15Z8
HONDA CIVIC VI Aerodeck (MB, MC) 1.6 16V (MC1)04.19981161590 ccm4D16B2
HONDA CIVIC VI Aerodeck (MB, MC) 1.8 16V (MC2)04.19981691797 ccm4B18C4
HONDA CIVIC VI Aerodeck (MB, MC) 2.0 i D (MC3)04.19981051994 ccm420T2N
HONDA CIVIC VI Fastback (MA, MB) 1.4 i (MA8, MB2)09.1995751396 ccm4D14A7
HONDA CIVIC VI Fastback (MA, MB) 1.4 i (MA8, MB2)06.1995901396 ccm4D14A2
HONDA CIVIC VI Fastback (MA, MB) 1.5 16V (MB3)01.19971141493 ccm4D15Z8
HONDA CIVIC VI Fastback (MA, MB) 1.5 i Vtec-E (MA9)09.1994901493 ccm4D15Z3
HONDA CIVIC VI Fastback (MA, MB) 1.6 16V (MB4)01.19971161590 ccm4D16B2
HONDA CIVIC VI Fastback (MA, MB) 1.6 i (MB1)09.19941131590 ccm4D16Y3
HONDA CIVIC VI Fastback (MA, MB) 1.6 i Vtec (MB1)09.19941261590 ccm4D16Y2
HONDA CIVIC VI Fastback (MA, MB) 1.6 VTi01.19971601595 ccm4B16A2
HONDA CIVIC VI Fastback (MA, MB) 1.8 16V (MB6)01.19971691797 ccm4B18C4
HONDA CIVIC VI Fastback (MA, MB) 2.0 i TD (MB7)01.1997861994 ccm420T2R
HONDA CIVIC VI Hatchback (EJ, EK) 1.4 i (EJ9)11.1995751396 ccm4D14Z1
HONDA CIVIC VI Hatchback (EJ, EK) 1.4 i S (EJ9)11.1995901396 ccm4D14Z2
HONDA CIVIC VI Hatchback (EJ, EK) 1.5 i (EK3)11.19951141493 ccm4D15Z6
HONDA CIVIC VI Hatchback (EJ, EK) 1.6 i (EK1)11.19951141590 ccm4D16Y5
HONDA CIVIC VI Hatchback (EJ, EK) 1.6 VTi (EK4)11.19951601595 ccm4B16A2
HONDA CIVIC VI sedanas (EJ, EK) 1.4 i (EJ9)11.1995901396 ccm4D14Z2
HONDA CIVIC VI sedanas (EJ, EK) 1.5 i (EK3)11.19951141493 ccm4D15Z6
HONDA CIVIC VI sedanas (EJ, EK) 1.6 VTi (EK4)11.19951601595 ccm4B16A2
HONDA CR-V I (RD) 2.0 16V 4WD (RD1, RD3)10.19951281972 ccm4B20B
HONDA CR-V III (RE) 2.4 i-VTEC 4WD (RE7)09.20091662354 ccm4K24Z4
HONDA CR-V IV (RM_) 2.001.20121501997 ccm4R20A
HONDA CR-V IV (RM_) 2.401.20121882354 ccm4K24Z7
HONDA CR-V IV (RM_) 2.4 AWD01.20121902354 ccm4K24Z9
HONDA CRX III (EH, EG) 1.6 ESi (EH6)03.19921251590 ccm4D16Z6
HONDA CRX III (EH, EG) 1.6 i VTi (EG2)03.19921601595 ccm4B16A2
HONDA HR-V (GH) 1.6 16V 4WD (GH2, GH4)03.19991051590 ccm4D16W1
HONDA INTEGRA kupė (DC2, DC4) 1.8 Type-R11.19971901797 ccm4B18C6
HONDA Jazz II Hatchback (GD_, GE3, GE2) 1.3 iDSi03.2002861339 ccm4L13A1
HONDA Jazz III Hatchback (GE_, GG_, GP_, ZA_) 1.3 HYBRID (GP1)04.2011881339 ccm4LDA3
HONDA Legend III Sedanas (KA) 3.5 i 24V (KA9)02.19962053474 ccm6C35A2
HONDA LOGO (GA3) 1.3 (GA3)03.1999651343 ccm4D13B7
HONDA NSX I Cabriolet (NA) 3.0 24V Vtec03.19952742977 ccm6C30A3
HONDA NSX I Cabriolet (NA) 3.0 24V Vtec Automatic03.19952562977 ccm6C30A4
HONDA NSX I Cabriolet (NA) 3.2 24V Vtec01.19972803179 ccm6C32B2
HONDA NSX I Coupe (NA) 3.0 24V Vtec (NA1)06.19902742977 ccm6C30A3
HONDA NSX I Coupe (NA) 3.0 24V Vtec Automatik (NA1)06.19902562977 ccm6C30A4
HONDA NSX I Coupe (NA) 3.2 24V Vtec (NA2)01.19972803179 ccm6C32B2
HONDA S2000 (AP) 2.0 (AP1)06.19992401997 ccm4F20C VTEC
HYUNDAI ACCENT I (X-3) 1.310.1994601341 ccm4G4EH
HYUNDAI ACCENT I (X-3) 1.310.1994751341 ccm4G4EH
HYUNDAI ACCENT I (X-3) 1.3 i 12V10.1994841341 ccm4G4EH
HYUNDAI ACCENT I (X-3) 1.5 i 12V10.1994881495 ccm4G4EK
HYUNDAI ACCENT I (X-3) 1.5 i 16V12.1995991495 ccm4G4ER
HYUNDAI ACCENT sedanas (X-3) 1.310.1994601341 ccm4G4EH
HYUNDAI ACCENT sedanas (X-3) 1.310.1994751341 ccm4G4EH
HYUNDAI ACCENT sedanas (X-3) 1.3 i 12V10.1994841341 ccm4G4EH
HYUNDAI ACCENT sedanas (X-3) 1.5 i 12V10.1994881495 ccm4G4EK
HYUNDAI ACCENT sedanas (X-3) 1.5 i 16V10.1995991495 ccm4G4ER
HYUNDAI PONY (X-2) 1.310.1989581299 ccm4G4DG
HYUNDAI PONY (X-2) 1.510.1989721468 ccm4G4DJ
HYUNDAI PONY (X-2) 1.5 i10.1989831468 ccm4G4DJ
HYUNDAI PONY (X-2) 1.5 i10.1989841468 ccm4G4DJ
HYUNDAI PONY / EXCEL sedanas (X-2) 1.501.1990721468 ccm4G4DJ
HYUNDAI PONY / EXCEL sedanas (X-2) 1.5 i01.1990831468 ccm4G4DJ
HYUNDAI PONY / EXCEL sedanas (X-2) 1.5 i01.1990841468 ccm4G4DJ
HYUNDAI ATOS (MX) 1.0 i02.199854999 ccm4G4HC
HYUNDAI GENESIS kupė 2.0 T01.20082141998 ccm4G4KF
HYUNDAI GENESIS kupė 3.8 V601.20083033778 ccm6G6DA
HYUNDAI GETZ (TB) 1.309.2004831341 ccm4G4EA
HYUNDAI GRAND SANTA FÉ 2.2 CRDi visų ratų pavara06.20132002199 ccm4D4HB
HYUNDAI SANTA FÉ I (SM) 2.7 4x411.20001802656 ccm6G6EA
HYUNDAI SANTA FÉ II (CM) 2.0 CRDi12.20101501995 ccm4D4HA
HYUNDAI SANTA FÉ II (CM) 2.0 CRDi 4x412.20101501995 ccm4D4HA
HYUNDAI SANTA FÉ II (CM) 2.411.20101742359 ccm4G4KE
HYUNDAI H-1 Travel (TQ) 2.5 CRDI07.20081362497 ccm4D4CB
HYUNDAI H100 autobusas (P) 2.5 D12.1994782477 ccm4D4BA
HYUNDAI H100 komercinis 2.5 D07.1993752477 ccm4D4BX
HYUNDAI H100 komercinis 2.5 D12.1994782477 ccm4D4BA
HYUNDAI i10 (PA) 1.104.2011691086 ccm4G4HG
HYUNDAI i10 (PA) 1.204.2011861248 ccm4G4LA
HYUNDAI i20 (PB, PBT) 1.4 CRDi09.2008751396 ccm4D4FC
HYUNDAI i30 (FD) 1.6 CRDi01.20101281582 ccm4D4FB
HYUNDAI i30 (GD) 1.412.2011991396 ccm4G4FA
HYUNDAI i30 (GD) 1.4 CRDi12.2011901396 ccm4D4FC
HYUNDAI i30 (GD) 1.601.20121201591 ccm4G4FC
HYUNDAI i30 CW (FD) 1.410.20071051396 ccm4G4FA
HYUNDAI i30 CW (FD) 1.6 CRDi01.20101281582 ccm4D4FB
HYUNDAI i40 CW (VF) 1.6 GDI07.20111351591 ccm4G4FD
HYUNDAI i40 CW (VF) 1.7 CRDi07.20111161685 ccm4D4FD
HYUNDAI i40 CW (VF) 1.7 CRDi07.20111361685 ccm4D4FD
HYUNDAI i40 CW (VF) 2.0 GDI07.20111771999 ccm4G4NC
HYUNDAI ix20 (JC) 1.411.2010901396 ccm4G4FA
HYUNDAI ix20 (JC) 1.4 CRDi06.2011781396 ccm4D4FC-M
HYUNDAI ix20 (JC) 1.4 CRDi11.2010901396 ccm4D4FC
HYUNDAI ix20 (JC) 1.611.20101251591 ccm4G4FC
HYUNDAI ix20 (JC) 1.6 CRDI06.20111161582 ccm4D4FB
HYUNDAI ix35 (LM, EL, ELH) 1.611.20101351591 ccm4G4FD
HYUNDAI ix35 (LM, EL, ELH) 1.7 CRDi11.20101161685 ccm4D4FD
HYUNDAI ix35 (LM, EL, ELH) 2.0 CRDi01.20121841995 ccm4D4HA
HYUNDAI LANTRA I (J-1) 1.5 i.e.10.1990861468 ccm4G4DJ
HYUNDAI LANTRA I (J-1) 1.6 i.e. 16V10.19901061596 ccm4G4CR
HYUNDAI LANTRA I (J-1) 1.6 i.e. 16V10.19901141596 ccm4G4CR
HYUNDAI LANTRA I (J-1) 1.8 i.e. 16V10.19901271836 ccm4G4CN
HYUNDAI LANTRA II (J-2) 1.5 12V12.1996881495 ccm4G4EK
HYUNDAI LANTRA II (J-2) 1.6 16V11.19951141599 ccm4G4GR
HYUNDAI LANTRA II (J-2) 1.6 i11.1995901599 ccm4G4GR
HYUNDAI LANTRA II (J-2) 1.8 16V11.19951281795 ccm4G4GM
HYUNDAI LANTRA II (J-2) 2.0 16V08.19961391975 ccm4G4GF
HYUNDAI LANTRA II Wagon (J-2) 1.5 12V04.1997881495 ccm4G4EK
HYUNDAI LANTRA II Wagon (J-2) 1.6 16V02.19961141599 ccm4G4GR
HYUNDAI LANTRA II Wagon (J-2) 1.6 i02.1996901599 ccm4G4GR
HYUNDAI LANTRA II Wagon (J-2) 1.8 16V02.19961281795 ccm4G4GM
HYUNDAI LANTRA II Wagon (J-2) 2.0 16V11.19951391975 ccm4G4GF
HYUNDAI SONATA III (Y-3) 2.0 i 16V06.19961251997 ccm4G4CP-DM
HYUNDAI SONATA III (Y-3) 2.0 i 16V05.19931391997 ccm4G4CP-D
HYUNDAI SONATA IV (EF) 2.0 16V06.19981361997 ccm4G4JP-G
HYUNDAI SONATA IV (EF) 2.4 16V03.19981432351 ccm4G4BS
HYUNDAI SONATA V (NF) 2.406.20081732359 ccm4G4KE
HYUNDAI VELOSTER (FS) 1.6 GDI03.20111401591 ccm4G4FD
HYUNDAI XG (XG) 25012.19981632493 ccm6G6BV
HYUNDAI XG (XG) 3012.19981882972 ccm6G6CT-G
IVECO DAILY IV autobusas 35S14, 35S14 /P05.20061362287 ccm4F1AE0481HA
JAGUAR S-Type (X200) 4.0 V801.19992763996 ccm8AJ-V8
JAGUAR XF (_J05_, CC9) 5.0 Kompressor01.20094715000 ccm8508PS
JAGUAR XJ (NAW, NBW) 3.207.1997237 ccm
JAGUAR XJ Sedanas (X300, X330) 12 6.009.19943115993 ccm128E
JAGUAR XJ Sedanas (X300, X330) 6 Sovereign 4.009.19942413980 ccm69JPFRB
JAGUAR XJ Sedanas (X300, X330) R Super Charged 4.011.19943203980 ccm69KPDRB
JAGUAR XK Cabriolet (X150) 5.0 XKR-S01.20115505000 ccm8508PS
JAGUAR XK Coupe (X150) 5.0 XKR-S01.20115505000 ccm8508PS
JEEP COMPASS (MK49) 2.005.20111561998 ccm4ECN
JEEP COMPASS (MK49) 2.2 CRD05.20111362143 ccm4ENE
JEEP COMPASS (MK49) 2.2 CRD 4x412.20101632143 ccm4OM 651.925
JEEP GRAND CHEROKEE II (WJ, WG) 4.0 4x404.19991903964 ccm6ERH
JEEP GRAND CHEROKEE III (WH, WK) 3.0 CRD 4x405.20062112987 ccm6EXL
JEEP GRAND CHEROKEE IV (WK, WK2) 3.0 CRD V6 4x402.20111902987 ccm6EXF
JEEP GRAND CHEROKEE IV (WK, WK2) 3.0 CRD V6 4x402.20112412987 ccm6EXF
JEEP GRAND CHEROKEE IV (WK, WK2) 3.6 V6 4x411.20102863604 ccm6ERB
JEEP GRAND CHEROKEE IV (WK, WK2) 5.7 V8 4x411.20103525654 ccm8EZH
JEEP PATRIOT (MK74) 2.001.20111561998 ccm4ECN
JEEP PATRIOT (MK74) 2.2 CRD 4x401.20111362143 ccm4ENE
JEEP PATRIOT (MK74) 2.2 CRD 4x401.20111632143 ccm4ENE
JEEP WRANGLER III (JK) 2.8 CRD11.20102002777 ccm4ENS
KIA CARENS III (UN) 1.6 CRDi 12810.20101281582 ccm4D4FB
KIA CARENS III (UN) 1.6 CVVT10.20101261591 ccm4G4FC
KIA CARENS III (UN) 2.0 CRDi 11505.20071151991 ccm4D4EA
KIA CARNIVAL / GRAND CARNIVAL III (VQ) 2.2 CRDi01.20101502199 ccm4D4HB
KIA CARNIVAL / GRAND CARNIVAL III (VQ) 2.2 CRDi01.20101942199 ccm4D4HB
KIA CEE'D hečbekas (ED) 1.412.20061051396 ccm4G4FA
KIA CEE'D hečbekas (ED) 1.4 CVVT08.2009901396 ccm4G4FA
KIA CEE'D hečbekas (ED) 1.609.20071151591 ccm4G4FC
KIA CEE'D hečbekas (ED) 1.6 CRDi 12810.20101281582 ccm4D4FB
KIA CEE'D hečbekas (ED) 1.6 CVVT10.20101251591 ccm4G4FC
KIA CEE'D SW (ED) 1.410.20101051396 ccm4G4FA
KIA CEE'D SW (ED) 1.4 CVVT07.2009901396 ccm4G4FA
KIA CEE'D SW (ED) 1.609.20071151591 ccm4G4FC
KIA CEE'D SW (ED) 1.6 CRDi 12810.20101281582 ccm4D4FB
KIA CEE'D SW (ED) 1.6 CVVT06.20091251591 ccm4G4FC
KIA PRO CEE'D (ED) 1.402.20081051396 ccm4G4FA
KIA PRO CEE'D (ED) 1.6 CRDi 12810.20101281582 ccm4D4FB
KIA PRO CEE'D (ED) 1.6 CVVT10.20101251591 ccm4G4FC
KIA PICANTO (TA) 1.005.201169998 ccm3G3LA
KIA PICANTO (TA) 1.0 Bi-Fuel05.201182998 ccm3B3LA
KIA PICANTO (TA) 1.209.2011851248 ccm4G4LA
KIA PRIDE (DA) 1.3 16V01.1990601324 ccm4B3
KIA PRIDE (DA) 1.3 16V10.1996641324 ccm4B3
KIA PRIDE (DA) 1.3 16V01.1990721324 ccm4B3
KIA RIO III (UB) 1.1 CRDi09.2011751120 ccm3D3FA
KIA RIO III (UB) 1.25 CVVT09.2011861248 ccm4G4LA
KIA RIO III (UB) 1.4 CRDi09.2011901396 ccm4D4FC
KIA RIO III (UB) 1.4 CVVT09.20111091396 ccm4G4FA
KIA RIO III (UB) 1.6 CVVT06.20121231591 ccm4G4FC
KIA RIO III sedanas (UB) 1.6 CVVT06.20121231591 ccm4G4FC
KIA SEPHIA (FA) 1.5 i02.1996801498 ccm4B5
KIA SEPHIA (FA) 1.6 i01.1995801598 ccm4B6
KIA SEPHIA (FA) 1.8 i 16V01.19951121793 ccm4OK26Y
KIA SEPHIA sedanas (FA) 1.5 i02.1996801498 ccm4B5
KIA SEPHIA sedanas (FA) 1.6 i09.1993801598 ccm4B6
KIA SEPHIA sedanas (FA) 1.8 i 16V01.19951121793 ccm4OK26Y
KIA SHUMA (FB) 1.5 i 16V10.1997881498 ccm4BFD
KIA SORENTO I (JC) 2.5 CRDi05.20061632497 ccm4D4CB
KIA SORENTO II (XM) 2.0 CRDi11.20101501995 ccm4D4HA
KIA SORENTO II (XM) 2.0 CRDi 4WD11.20101501995 ccm4D4HA
KIA SOUL (AM) 1.6 CRDi 11502.20091151582 ccm4D4FB
KIA SOUL (AM) 1.6 CVVT02.20091051591 ccm4G4FC
KIA SPORTAGE (JE_, KM_) 2.0 CRDi01.20061361991 ccm4D4EA
KIA SPORTAGE (JE_, KM_) 2.0 CRDi 4WD01.20061361991 ccm4D4EA
KIA SPORTAGE (SL) 1.6 GDI02.20111351591 ccm4G4FD
KIA SPORTAGE (SL) 1.7 CRDi12.20101161685 ccm4D4FD
KIA SPORTAGE (SL) 2.0 CRDi08.20101841995 ccm4D4HA
KIA SPORTAGE (SL) 2.0 CRDi AWD08.20101841995 ccm4D4HA
KIA VENGA (YN) 1.4 CRDi 7502.2010781396 ccm4D4FC
LADA Niva (2121, 2131) 1700 i06.1996801690 ccm4BA3 21214
LADA Niva (2121, 2131) 1700 i 4x409.2010831690 ccm4BA3 21214
LADA Niva (2121, 2131) 1900 Diesel01.1993641905 ccm4XUD9A
LANCIA DELTA III (844) 1.6 D Multijet04.20111051598 ccm4944 A 3.000
LANCIA DELTA III (844) 1.6 D Multijet08.20081161598 ccm4955 A4.000
LANCIA DELTA III (844) 2.0 D Multijet09.20081631956 ccm4844 A2.000
LANCIA KAPPA (838A) 2.0 16V Turbo (838AB1AA)02.19952051995 ccm4838 A4.000
LANCIA KAPPA (838A) 2.0 20V (838AA1AA)10.19941461998 ccm5838 A1.000
LANCIA KAPPA (838A) 2.0 20V (838AG1AA, 838AG11A)07.19961551998 ccm5838 A6.000
LANCIA KAPPA (838A) 2.0 20V Turbo (838AM1AA)06.19982201998 ccm5175 A3.000
LANCIA KAPPA (838A) 2.4 20V (838AC1AA, 838AC11A)08.19941752446 ccm5838 A2.000
LANCIA KAPPA (838A) 2.4 JTD (838AL1AA)06.19981362387 ccm5838 A8.000
LANCIA KAPPA (838A) 2.4 T.DS (838AE1AA, 838AH1AA)08.19941242387 ccm5838 A7.000
LANCIA KAPPA (838A) 3.0 24V (838AD1AA, 838AD11A, 838XD1AA, 838ZD1AA)08.19942042959 ccm6838 B.000
LANCIA KAPPA kupė (838) 2.0 16V Turbo (838CB)11.19962051995 ccm4838 A4.000
LANCIA KAPPA kupė (838) 2.0 20V Turbo (838CM)06.19982201998 ccm5175 A3.000
LANCIA KAPPA kupė (838) 2.4 20V (838CC)11.19961752446 ccm5838 A2.000
LANCIA KAPPA kupė (838) 3.0 24V (838CD, 838CD11A)11.19962042959 ccm6838 B.000
LANCIA KAPPA SW (838B) 2.0 16V Turbo (838BB1AA)07.19962051995 ccm4838 A4.000
LANCIA KAPPA SW (838B) 3.0 24V (838BD11A)07.19962042959 ccm6838 B.000
LANCIA LYBRA (839AX) 1.6 16V (839AXA1A)07.19991031581 ccm4182 A4.000
LANCIA LYBRA SW (839BX) 1.6 16V (839BXA1A)07.19991031581 ccm4182 A4.000
LANCIA MUSA (350) 1.410.2007901368 ccm4192 B2.000
LANCIA MUSA (350) 1.4 LPG11.2010781368 ccm4350 A1.000
LANCIA MUSA (350) 1.6 D Multijet07.20081161598 ccm4350 A3.000
LANCIA PHEDRA (179) 2.2 JTD04.20061632179 ccm44HR
LANCIA THEMA (LX) 3.0 D09.20111902987 ccm6EXF
LANCIA THEMA (LX) 3.0 D09.20112392987 ccm6EXF
LANCIA THEMA (LX) 3.609.20112863604 ccm6ERB
LANCIA Y (840A) 1.1 (840AE)11.1995541108 ccm4176 B2.000
LANCIA Y (840A) 1.2 (840AA, 840AF1A)03.1996601242 ccm4840 A3.000
LANCIA Y (840A) 1.2 16V (840AD)04.1997861242 ccm4176 B9.000
LANCIA Y (840A) 1.4 12V (840AB)10.1996801370 ccm4840 A2.000
LANCIA Y (840A) 1.4 12V (840AC)03.1996751370 ccm4840 A4.000
LANCIA Ypsilon (312_) 0.9 Twinair05.201186875 ccm2312 A2.000
LANCIA Ypsilon (312_) 1.205.2011691242 ccm4169 A4.000
LANCIA Ypsilon (312_) 1.2 Bifuel05.2011671242 ccm4169 A4.000
LANCIA Ypsilon (312_) 1.3 D Multijet05.2011951248 ccm4312 B1.000
LANCIA YPSILON (843) 1.208.2010691242 ccm4169 A4.000
LANCIA YPSILON (843) 1.4 LPG11.2010781368 ccm4350 A1.000
LANCIA ZETA (220) 2.0 16V (220AL5)05.19981321998 ccm4RFV (XU10J4R)
LANCIA ZETA (220) 2.0 Turbo (220AD5, 220CD5)05.19951471998 ccm4RGX (XU10J2TE)
LANCIA ZETA (220) 2.1 TD (220AJ5)05.19961092088 ccm4P 8 C
LAND ROVER Defender SUV (L316) 2.5 Td5 4x4 (L316)06.19981222495 ccm510 P
LAND ROVER Defender SUV (L316) 2.5 TDI 4x4 (L316)08.19901132495 ccm416 L
LAND ROVER Defender SUV Cabriolet (L316) 2.5 TDI 4x4 (L316)08.19901132495 ccm416 L
LAND ROVER Discovery II (L318) 2.5 Td5 4x401.19991392495 ccm510 P
LAND ROVER Discovery II (L318) 4.0 V8 4x411.19981853947 ccm894 D
LAND ROVER Discovery III (L319) 4.0 4x402.2005218 ccm
LAND ROVER Discovery III (L319) 4.0 V6 4x410.20042124009 ccm6406PN
LAND ROVER Discovery IV (L319) 2.7 TD 4x409.20091902720 ccm6276DT
LAND ROVER Discovery IV (L319) 3.0 4x408.20133402995 ccm6306PS
LAND ROVER Discovery IV (L319) 3.0 TD 4x405.20102112993 ccm6306DT
LAND ROVER Discovery IV (L319) 4.0 4x409.20092184009 ccm6406PN
LAND ROVER Discovery IV (L319) 5.0 V8 4x409.20093755000 ccm8508PN
LAND ROVER Freelander 2 SUV (L359) 2.2 TD4 4x410.20061502179 ccm4224DT
LAND ROVER Freelander SUV (L314) 1.8 i 16V 4x402.19981201796 ccm418 K4F
LAND ROVER Freelander SUV (L314) 2.0 DI 4x402.1998981994 ccm420 T2N
LAND ROVER Freelander SUV Cabriolet (L314) 1.8 i 16V 4x402.19981201796 ccm418 K4F
LAND ROVER Range Rover I 3.9 Vogue SEI 4x411.19881823947 ccm835 D
LAND ROVER Range Rover II (P38A) 2.5 D 4x407.19941362497 ccm625 6T (BMW)
LAND ROVER Range Rover II (P38A) 3.9 4x407.19941903947 ccm842 D
LAND ROVER Range Rover II (P38A) 4.6 4x406.19982184554 ccm860 D
LAND ROVER Range Rover II (P38A) 4.6 4x407.19942244553 ccm846 D
LAND ROVER Range Rover III (L322) 4.4 D 4x407.20103134367 ccm8448DT
LAND ROVER Range Rover III (L322) 5.0 4x409.20093755000 ccm8508PN
LAND ROVER Range Rover Sport (L320) 3.0 D 4x406.20112562993 ccm630DDTX
LAND ROVER Range Rover Sport (L320) 5.0 4x407.20093755000 ccm8508PN
LAND ROVER Range Rover Sport (L320) 5.0 4x404.20095065000 ccm8508PS
LEXUS CT (ZWA10_) 200h (ZWA10_)12.2010991798 ccm45ZR-FXE
LEXUS IS I (JCE1_, GXE1_) 200 (GXE10)04.19991551988 ccm61G-FE
LEXUS IS II (GSE2_, ALE2_, USE2_) 200d (ALE20_)07.20101502231 ccm42AD-FTV
LEXUS LS (UVF4_, USF4_) 46012.20083854608 ccm81UR-FSE
LEXUS LX (UZJ100) 47005.19982314664 ccm82UZ-FE
MAZDA 121 II (DB) 1.3 16V11.1990531324 ccm4B3 (16V)
MAZDA 121 II (DB) 1.3 i 16V11.1990721324 ccm4B3 (16V)
MAZDA 121 III (JASM, JBSM) 1.2503.1996751242 ccm4DHG
MAZDA 121 III (JASM, JBSM) 1.303.1996501299 ccm4JJM
MAZDA 121 III (JASM, JBSM) 1.303.1996601299 ccm4J4T
MAZDA 121 III (JASM, JBSM) 1.8 D03.1996601753 ccm4RTK
MAZDA 3 (BL) 1.6 MZR CD09.20101161560 ccm4Y655
MAZDA 3 sedanas (BL) 1.6 MZR CD09.20101161560 ccm4Y655
MAZDA 323 C IV (BG) 1.309.1989671324 ccm4B3E
MAZDA 323 C IV (BG) 1.3 16V09.1989731324 ccm4B3 (16V)
MAZDA 323 C IV (BG) 1.609.1989841598 ccm4B6E
MAZDA 323 C IV (BG) 1.6 16V03.1991881598 ccm4B6
MAZDA 323 C IV (BG) 1.7 D08.1989561720 ccm4PN54
MAZDA 323 C IV (BG) 1.8 16V 4WD11.19911031840 ccm4BP
MAZDA 323 C IV (BG) 1.8 16V GT09.19891281840 ccm4BP (DOHC)
MAZDA 323 C IV (BG) 1.8 16V Turbo 4WD09.19901631840 ccm4BP Turbo
MAZDA 323 C IV (BG) 1.8 16V Turbo 4WD01.19931851840 ccm4BP Turbo
MAZDA 323 F VI (BJ) 1.4 16V09.1998731324 ccm4B3 ME
MAZDA 323 F VI (BJ) 1.5 16V09.1998881498 ccm4ZL05
MAZDA 323 F VI (BJ) 1.9 16V09.19981141840 ccm4FP
MAZDA 323 F VI (BJ) 2.0 D09.1998711998 ccm4RF1G
MAZDA 323 F VI (BJ) 2.0 TD09.1998901998 ccm4RF4F
MAZDA 323 P V (BA) 1.3 16V10.1996731324 ccm4B3 (16V)
MAZDA 323 P V (BA) 1.5 16V10.1996881489 ccm4Z5-DE
MAZDA 323 P V (BA) 2.0 D10.1996711998 ccm4RF1G
MAZDA FAMILIA IV (BG) 1.309.1989671324 ccm4B383
MAZDA FAMILIA IV (BG) 1.3 16V04.1991731324 ccm4B3 (16V)
MAZDA FAMILIA IV (BG) 1.609.1989841598 ccm4B6E
MAZDA FAMILIA IV (BG) 1.609.1989841598 ccm4B6E
MAZDA FAMILIA IV (BG) 1.6 16V08.1989881598 ccm4B6
MAZDA FAMILIA IV (BG) 1.6 16V03.1991881598 ccm4B6
MAZDA FAMILIA IV (BG) 1.7 D08.1989561720 ccm4PN62
MAZDA FAMILIA IV (BG) 1.8 16V08.19891031840 ccm4BP52
MAZDA FAMILIA IV (BG) 1.8 16V08.19891031840 ccm4BP
MAZDA FAMILIA IV (BG) 1.8 16V 4WD09.19911031840 ccm4BP52
MAZDA FAMILIA IV (BG) 1.8 16V GT06.19891281840 ccm4BP (DOHC)
MAZDA FAMILIA IV (BG) 1.8 16V GT08.19891281840 ccm4BP (DOHC)
MAZDA FAMILIA IV (BG) 1.8 16V Turbo 4WD01.19911631840 ccm4BP Turbo
MAZDA FAMILIA V (BA) 1.3 16V08.1994731324 ccm4B3 (16V)
MAZDA FAMILIA V (BA) 1.3 16V08.1994731324 ccm4B3 (16V)
MAZDA FAMILIA V (BA) 1.5 16V08.1994881489 ccm4Z5-DE
MAZDA FAMILIA V (BA) 1.5 16V08.1994881489 ccm4Z5-DE
MAZDA FAMILIA V (BA) 1.5 16V07.1994881489 ccm4Z5-DE
MAZDA FAMILIA V (BA) 1.6 TD05.1994821686 ccm44EE1-T
MAZDA FAMILIA V (BA) 1.8 16V08.19941141840 ccm4BP-ZE
MAZDA FAMILIA V (BA) 1.8 16V08.19941141840 ccm4BP-ZE
MAZDA FAMILIA V (BA) 1.8 16V08.19941141840 ccm4BP-ZE
MAZDA FAMILIA V (BA) 2.0 24V08.19941441995 ccm6KF
MAZDA FAMILIA V (BA) 2.0 D10.1996711998 ccm4RF1G
MAZDA FAMILIA VI (BJ) 1.4 16V09.1998731324 ccm4B33G
MAZDA FAMILIA VI (BJ) 1.5 16V09.1998881498 ccm4ZL05
MAZDA FAMILIA VI (BJ) 1.9 16V09.19981141840 ccm4FP
MAZDA FAMILIA VI (BJ) 2.0 D09.1998711998 ccm4RF1G
MAZDA FAMILIA VI (BJ) 2.0 TD09.1998901998 ccm4RF3F
MAZDA 5 (CW) 1.6 CD09.20101161560 ccm4Y6Y1
MAZDA 5 (CW) 2.009.20101501999 ccm4LF-ZB
MAZDA 6 hečbekas (GH) 2.0 MZR01.20101551999 ccm4LF-DE
MAZDA 6 hečbekas (GH) 2.2 D01.20101292184 ccm4R2BF
MAZDA 6 hečbekas (GH) 2.2 MZR-CD01.20101802184 ccm4R2AA
MAZDA 6 universalas (GH) 2.0 MZR01.20101551999 ccm4LF-DE
MAZDA 6 universalas (GH) 2.2 D01.20101292184 ccm4R2BF
MAZDA 6 universalas (GH) 2.2 MZR-CD01.20101802184 ccm4R2AA
MAZDA 626 III (GD) 1.811.1987881789 ccm4F8 (8V)
MAZDA 626 III (GD) 2.009.1987901998 ccm4FE (12V)
MAZDA 626 III (GD) 2.0 12V09.19871071998 ccm4FE (12V)
MAZDA 626 III (GD) 2.0 16V11.19871401998 ccm4FE (16V)
MAZDA 626 III (GD) 2.0 16V07.19871481998 ccm4FE (16V)
MAZDA 626 III (GD) 2.0 D07.1987601998 ccm4RF-N
MAZDA 626 III (GD) 2.2 12V11.19871152184 ccm4F2
MAZDA 626 III Hatchback (GD) 1.811.1987881789 ccm4F8 (12V)
MAZDA 626 III Hatchback (GD) 1.811.1987941789 ccm4F8 (12V)
MAZDA 626 III Hatchback (GD) 2.009.1987901998 ccm4FE (8V)
MAZDA 626 III Hatchback (GD) 2.0 12V11.19871071998 ccm4FE (12V)
MAZDA 626 III Hatchback (GD) 2.0 16V11.19871401998 ccm4FE (16V)
MAZDA 626 III Hatchback (GD) 2.0 16V06.19871481998 ccm4FE (16V)
MAZDA 626 III Hatchback (GD) 2.0 D07.1987601998 ccm4RF-N
MAZDA 626 III Hatchback (GD) 2.2 12V06.19881152184 ccm4F2
MAZDA 626 III kupė (GD) 1.809.1987881789 ccm4F8 (12V)
MAZDA 626 III kupė (GD) 2.009.1987901998 ccm4FE (8V)
MAZDA 626 III kupė (GD) 2.0 12V09.19871071998 ccm4FE (12V)
MAZDA 626 III kupė (GD) 2.0 16V12.19871401998 ccm4FE (16V)
MAZDA 626 III kupė (GD) 2.0 16V06.19871481998 ccm4FE (16V)
MAZDA 626 III kupė (GD) 2.2 12V04.19881152184 ccm4F2
MAZDA 626 III Station Wagon (GV) 1.801.1988881789 ccm4F8 (12V)
MAZDA 626 III Station Wagon (GV) 2.010.1988901998 ccm4FE (8V)
MAZDA 626 III Station Wagon (GV) 2.0 12V09.19871101998 ccm4FE (12V)
MAZDA 626 III Station Wagon (GV) 2.0 16V01.19881401998 ccm4FE (16V)
MAZDA 626 III Station Wagon (GV) 2.0 D09.1988601998 ccm4RF-N
MAZDA 626 III Station Wagon (GV) 2.0 D11.1994821998 ccm4RFG5
MAZDA 626 III Station Wagon (GV) 2.0 D Comprex05.1993751998 ccm4RF-CX
MAZDA 626 III Station Wagon (GV) 2.0 i 16V11.19941501998 ccm4FECM
MAZDA 626 III Station Wagon (GV) 2.2 12V03.19891152184 ccm4F2
MAZDA 626 III Station Wagon (GV) 2.2 12V 4WD05.19911162184 ccm4F2L1
MAZDA 626 IV (GE) 1.8 i08.1994901840 ccm4FP01LP
MAZDA 626 IV (GE) 1.8 i01.19921051840 ccm4FP
MAZDA 626 IV (GE) 2.0 D GLX Comprex10.1992751998 ccm4RF55
MAZDA 626 IV (GE) 2.0 i01.19921151991 ccm4FS
MAZDA 626 IV (GE) 2.0 i 4WD04.19921161991 ccm4FS
MAZDA 626 IV Hatchback (GE) 1.808.1994901840 ccm4FP01LP
MAZDA 626 IV Hatchback (GE) 1.808.19911051840 ccm4FP
MAZDA 626 IV Hatchback (GE) 2.0 D GLX Comprex01.1993751998 ccm4RF55
MAZDA 626 IV Hatchback (GE) 2.0 i08.19911151991 ccm4FS
MAZDA 626 IV Hatchback (GE) 2.0 i 4WD04.19921161991 ccm4FS
MAZDA 626 IV Hatchback (GE) 2.5 24V08.19941632497 ccm6KL
MAZDA 626 IV Hatchback (GE) 2.5 24V01.19921652497 ccm6KL
MAZDA 626 V (GF) 1.805.1997901840 ccm4FPY3
MAZDA 626 V (GF) 2.005.19971151991 ccm4FS
MAZDA 626 V (GF) 2.004.19981361991 ccm4FS2C
MAZDA 626 V Hatchback (GF) 1.805.1997901840 ccm4FPY3
MAZDA 626 V Hatchback (GF) 2.005.19971151991 ccm4FS
MAZDA 626 V Hatchback (GF) 2.0 H.P.02.19981361991 ccm4FS2C
MAZDA 626 V Hatchback (GF) 2.0 Turbo DI04.19981011998 ccm4RF4F
MAZDA 626 V Station Wagon (GW) 1.802.1998901840 ccm4FPY3
MAZDA 626 V Station Wagon (GW) 2.002.19981161991 ccm4FS
MAZDA 626 V Station Wagon (GW) 2.0 H.P.02.19981361991 ccm4FS2C
MAZDA 626 V Station Wagon (GW) 2.0 Turbo DI04.19981011998 ccm4RF4F
MAZDA CX-7 (ER) 2.2 MZR-CD AWD01.20121632184 ccm4R2AA
MAZDA DEMIO (DW) 1.3 16V08.1998631324 ccm4B3 ME
MAZDA DEMIO (DW) 1.3 i 16V08.1998721324 ccm4B3 (16V)
MAZDA MX-5 I (NA) 1.605.19901151598 ccm4B64F
MAZDA MX-5 I (NA) 1.802.19941301840 ccm4BPF1
MAZDA MX-5 II (NB) 1.6 16V05.19981101598 ccm4B6D
MAZDA MX-5 II (NB) 1.8 16V05.19981401840 ccm4BP-ZE
MERCEDES-BENZ SL (R107) 280 SL (107.042)06.19761772746 ccm6M 110.986
MERCEDES-BENZ SL (R107) 280 SL (107.042)08.19741852746 ccm6M 110.986
MERCEDES-BENZ SL (R107) 300 SL (107.041)09.19851802960 ccm6M 103.982
MERCEDES-BENZ SL (R107) 300 SL (107.041)09.19851882960 ccm6M 103.982
MERCEDES-BENZ SL (R107) 350 SL (107.043)05.19711953499 ccm8M 116.984
MERCEDES-BENZ SL (R107) 380 SL (107.045)09.19802043839 ccm8M 116.962
MERCEDES-BENZ SL (R107) 380 SL (107.045)09.19802183818 ccm8M 116.960
MERCEDES-BENZ SL (R107) 420 SL (107.047)01.19862044196 ccm8M 116.964
MERCEDES-BENZ SL (R107) 420 SL (107.047)01.19862184196 ccm8M 116.964
MERCEDES-BENZ SL (R107) 450 SL (107.044)09.19752184520 ccm8M 117.982
MERCEDES-BENZ SL (R107) 450 SL (107.044)10.19722244520 ccm8M 117.982
MERCEDES-BENZ SL (R107) 500 SL (107.046)01.19862234973 ccm8M 117.964
MERCEDES-BENZ SL (R107) 500 SL (107.046)05.19802314973 ccm8M 117.960
MERCEDES-BENZ SL (R107) 500 SL (107.046)05.19802414973 ccm8M 117.960
MERCEDES-BENZ SL (R107) 500 SL (107.046)01.19862454973 ccm8M 117.964
MITSUBISHI 3000 GT Coupe (Z1_A) 3.0 i 24V 4WD (Z16A)06.19922862972 ccm66G72 (DOHC 24V)
MITSUBISHI ASX (GA_W_) 1.6 MIVEC05.20101161590 ccm44A92
MITSUBISHI ASX (GA_W_) 1.802.20101391798 ccm44B10
MITSUBISHI ASX (GA_W_) 1.8 4WD02.20101391798 ccm44B10
MITSUBISHI ASX (GA_W_) 1.8 DI-D06.20101161798 ccm44N13
MITSUBISHI ASX (GA_W_) 1.8 DI-D 4WD06.20101161798 ccm44N13
MITSUBISHI ASX (GA_W_) 2.0 i06.20101501998 ccm44B11
MITSUBISHI ASX (GA_W_) 2.0 i 4WD06.20101501998 ccm44B11
MITSUBISHI CARISMA (DA_) 1.6 (DA1A)07.1995901597 ccm44G92 (SOHC 16V)
MITSUBISHI CARISMA (DA_) 1.6 (DA1A)05.1997991597 ccm44G92 (SOHC 16V)
MITSUBISHI CARISMA (DA_) 1.8 (DA2A)07.19951161834 ccm44G93 (SOHC 16V)
MITSUBISHI CARISMA (DA_) 1.8 16V GDI (DA2A)09.19971251834 ccm44G93 (GDI)
MITSUBISHI CARISMA (DA_) 1.8 MSX - 16V (DA2A)07.19951401834 ccm44G93 (DOHC 16V)
MITSUBISHI CARISMA (DA_) 1.9 TD (DA4A)10.1996901870 ccm4F8QT
MITSUBISHI CARISMA sedanas (DA_) 1.6 (DA1A)09.1996901597 ccm44G92 (SOHC 16V)
MITSUBISHI CARISMA sedanas (DA_) 1.6 (DA1A)05.1997991597 ccm44G92 (SOHC 16V)
MITSUBISHI CARISMA sedanas (DA_) 1.8 (DA2A)09.19961151834 ccm44G93 (SOHC 16V)
MITSUBISHI CARISMA sedanas (DA_) 1.8 16V GDI (DA2A)09.19971251834 ccm44G93 (GDI)
MITSUBISHI CARISMA sedanas (DA_) 1.9 TD (DA4A)10.1996901870 ccm4F8QT
MITSUBISHI COLT III (C5_A) 1.3 (C51A)04.1988701299 ccm44G13 (8V)
MITSUBISHI COLT III (C5_A) 1.3 12V (C51A)04.1988751299 ccm44G13 (12V)
MITSUBISHI COLT III (C5_A) 1.3 GL (C61A)04.1988601299 ccm44G13 (8V)
MITSUBISHI COLT III (C5_A) 1.5 Cat (C52A)07.1990901468 ccm44G15 (12V)
MITSUBISHI COLT III (C5_A) 1.5 GLXi (C52A)04.1988841468 ccm44G15 (8V)
MITSUBISHI COLT III (C5_A) 1.6 GTi 16V (C53A)04.19881241596 ccm44G61
MITSUBISHI COLT III (C5_A) 1.8 Diesel GLX (C54A)04.1988601796 ccm44D65
MITSUBISHI COLT III (C5_A) 1.8 GTi 16V Cat (C58A)06.19901361836 ccm44G67
MITSUBISHI COLT IV (CA_A) 1.3 GLi 12V (CA1A)04.1992751299 ccm44G13 (12V)
MITSUBISHI COLT IV (CA_A) 1.6 (CA4A)02.1994901597 ccm44G92 (SOHC 16V)
MITSUBISHI COLT IV (CA_A) 1.6 GLXi 16V (CA4A)04.19921131597 ccm44G92 (SOHC 16V)
MITSUBISHI COLT IV (CA_A) 1.8 GTi 16V (CA5A)04.19921401834 ccm44G93 (DOHC 16V)
MITSUBISHI COLT V (CJ_, CP_) 1300 GL,GLX (CJ1A)05.1996751299 ccm44G13 (12V)
MITSUBISHI COLT V (CJ_, CP_) 1600 GLX (CJ4A)05.1996901597 ccm44G92 (SOHC 16V)
MITSUBISHI ECLIPSE I (D2_A) 2.0 i 16V (D22A, D27A)04.19911501997 ccm44G63 (DOHC 16V)
MITSUBISHI ECLIPSE I (D2_A) 2.0 i 16V 4WD (D22A, D27A)04.19911501997 ccm44G63 (DOHC 16V)
MITSUBISHI ECLIPSE II (D3_A) 2000 GS 16V (D32A)12.19951461997 ccm44G63 (DOHC 16V)
MITSUBISHI ECLIPSE II (D3_A) 2000 GT 16V12.19952141997 ccm44G63-T (DOHC 16V)
MITSUBISHI ECLIPSE II (D3_A) 2400 GS 16V09.19981432351 ccm44G64 (16V)
MITSUBISHI GALANT IV sedanas (E3_A) 1.8 (E32A)11.1987861755 ccm44G37
MITSUBISHI GALANT IV sedanas (E3_A) 1.8 (E32A)11.1987901755 ccm44G37
MITSUBISHI GALANT IV sedanas (E3_A) 1.8 Turbo-D (E34A)12.1987751796 ccm44D65 T
MITSUBISHI GALANT IV sedanas (E3_A) 2.0 (E39A, E38A, E33A)11.19871091997 ccm44G63 (SOHC 8V)
MITSUBISHI GALANT IV sedanas (E3_A) 2.0 4WD (E39A, E38A, E33A)12.19881091997 ccm44G63 (SOHC 8V)
MITSUBISHI GALANT IV sedanas (E3_A) 2.0 GTi 16V (E39A, E38A, E33A)11.19871441997 ccm44G63 (DOHC 16V)
MITSUBISHI GALANT IV sedanas (E3_A) 2.0 GTi 16V 4WD (E39A, E38A, E33A)06.19881441997 ccm44G63 (DOHC 16V)
MITSUBISHI GALANT IV sedanas (E3_A) 2.0 GTI 16V Cat 4WD (E38A, E39A, E33A)09.19911501997 ccm44G63 (DOHC 16V)
MITSUBISHI Galant VI Hatchback (E30) 1.8 (E32A)11.1988901755 ccm44G37
MITSUBISHI Galant VI Hatchback (E30) 1.8 Turbo-D (E34A)11.1988751796 ccm44D65 T
MITSUBISHI Galant VI Hatchback (E30) 2.0 (E39A, E38A, E33A)04.19891091997 ccm44G63 (SOHC 8V)
MITSUBISHI Galant VI Hatchback (E30) 2.0 4WD (E33A, E38A, E39A)04.19891091997 ccm44G63 (SOHC 8V)
MITSUBISHI Galant VI Hatchback (E30) 2.0 GTI 16V (E39A, E38A, E33A)11.19881441997 ccm44G63 (DOHC 16V)
MITSUBISHI Galant VI Hatchback (E30) 2.0 GTI 16V (E39A, E38A, E33A)11.19881461997 ccm44G63 (DOHC 16V)
MITSUBISHI Galant VI Hatchback (E30) 2.0 GTI 16V 4x4 (E38A, E39A, E33A)07.19891441997 ccm44G63 (DOHC 16V)
MITSUBISHI Galant VII Hatchback (E5_A, E7_A, E8_A) 1.8 (E52A)02.19941161834 ccm44G93 (SOHC 16V)
MITSUBISHI Galant VII Hatchback (E5_A, E7_A, E8_A) 1.8 GLSI (E52A)11.19921261834 ccm44G93 (SOHC 16V)
MITSUBISHI Galant VII Hatchback (E5_A, E7_A, E8_A) 2.0 GLSI (E55A)11.19921371997 ccm44G63 (SOHC 16V)
MITSUBISHI Galant VII Hatchback (E5_A, E7_A, E8_A) 2.0 GLSTD (E57A)11.1992901998 ccm44D68 T
MITSUBISHI Galant VII Hatchback (E5_A, E7_A, E8_A) 2.0 V6-24 (E64A, E54A)11.19921501999 ccm66A12
MITSUBISHI Galant VII Hatchback (E5_A, E7_A, E8_A) 2.5 V6-24 4WD (E88A)11.19921702497 ccm66G73
MITSUBISHI Galant VII Sedanas (E50) 1.8 (E52A)02.19941161834 ccm44G93 (SOHC 16V)
MITSUBISHI Galant VII Sedanas (E50) 1.8 GLSI (E52A)11.19921261834 ccm44G93 (SOHC 16V)
MITSUBISHI Galant VII Sedanas (E50) 2.0 GLSI (E55A)11.19921371997 ccm44G63 (SOHC 16V)
MITSUBISHI Galant VII Sedanas (E50) 2.0 GLSI 4WD (E75A)11.19921371997 ccm44G63 (SOHC 16V)
MITSUBISHI Galant VII Sedanas (E50) 2.0 GLSTD (E57A)11.1992901998 ccm44D68 T
MITSUBISHI Galant VII Sedanas (E50) 2.0 V6-24 (E64A, E54A)11.19921501999 ccm66A12
MITSUBISHI Galant VII Sedanas (E50) 2.5 V6-24 4WD (E88A)11.19921702497 ccm66G73
MITSUBISHI Galant VIII Sedanas (EA_) 2.0 (EA2A)09.19961361997 ccm44G63 (SOHC 16V)
MITSUBISHI Galant VIII Sedanas (EA_) 2.0 TDI (EA6A)09.1996901998 ccm44D68 T
MITSUBISHI Galant VIII Sedanas (EA_) 2.4 GDI (EA3A)02.19991502351 ccm44G64 (GDI)
MITSUBISHI Galant VIII Sedanas (EA_) 2.5 V6 24V (EA5A)09.19961632498 ccm66A13
MITSUBISHI Galant VIII Universalas (EA0) 2.0 (EA2W)09.19961361997 ccm44G63 (SOHC 16V)
MITSUBISHI Galant VIII Universalas (EA0) 2.0 TDI (EA6W)09.1996901998 ccm44D68 T
MITSUBISHI Galant VIII Universalas (EA0) 2.4 GDI (EA3W)02.19991502351 ccm44G64 (GDI)
MITSUBISHI Galant VIII Universalas (EA0) 2.5 V6 24V (EA5W)09.19961632498 ccm66A13
MITSUBISHI GALLOPER (JK-01) 3.0 V609.19981412972 ccm6G6AT
MITSUBISHI i (HA_) MiEV (HA4W)02.2011670 ccm1Y4F1
MITSUBISHI L 200 (K3_T, K2_T, K1_T, K0_T) 2.5 D (K14T)11.1986702477 ccm44D56 (8V)
MITSUBISHI L 200 (K3_T, K2_T, K1_T, K0_T) 2.5 D 4WD (K24T)12.1987702477 ccm44D56 (8V)
MITSUBISHI L 200 (K3_T, K2_T, K1_T, K0_T) 2.5 TD 4WD (K34T)11.1992872477 ccm44D56 T
MITSUBISHI L 200 (K3_T, K2_T, K1_T, K0_T) 2.6 4WD (K33T)11.19891032555 ccm4G54B
MITSUBISHI L 200 (K7_T, K6_T) 2.0 (K62T)06.19961221997 ccm44G63 (SOHC 16V)
MITSUBISHI L 200 (K7_T, K6_T) 2.4 4WD (K75T)06.19961322351 ccm44G64 (16V)
MITSUBISHI L 200 (K7_T, K6_T) 2.5 D (K64T)06.1996752477 ccm44D56 (8V)
MITSUBISHI L 200 (K7_T, K6_T) 2.5 TD 4WD (K74T)06.1996992477 ccm44D56 TD
MITSUBISHI L 200 / Triton Pick-up (KA_T, KB_T) 2.5 DI-D (KA4T)08.20071672477 ccm44D56 HP
MITSUBISHI L 300 / Delica II Bortinis Sunkvežimis / Važiuoklė (L03_P) 1.6 (L032P, L062P)04.1983701597 ccm44G32
MITSUBISHI L 300 / Delica II Bortinis Sunkvežimis / Važiuoklė (L03_P) 2.5 D (L039P)11.1986692477 ccm44D56 (8V)
MITSUBISHI L 300 / Delica II Van (L03_P) 1.6 (L032P, L062P)05.1980651597 ccm44G32
MITSUBISHI L 300 / Delica II Van (L03_P) 2.3 D (L038P, L068P)09.1983682347 ccm44D55
MITSUBISHI L 300 III Bortinis Sunkvežimis / Važiuoklė (P1_T ) 2.0 (P13T)07.19941161997 ccm44G63 (SOHC 16V)
MITSUBISHI L 300 III Bortinis Sunkvežimis / Važiuoklė (P1_T ) 2.5 TD (P15T)11.1994872477 ccm44D56 T
MITSUBISHI L 300 III Bus (P0_W, P1_W, P2_W) 1.6 (P02W, P12W)11.1986691597 ccm44G32
MITSUBISHI L 300 III Bus (P0_W, P1_W, P2_W) 2.0 (P03W, P13W)11.1986871997 ccm4G63B
MITSUBISHI L 300 III Bus (P0_W, P1_W, P2_W) 2.0 (P03W, P13W)11.1986901997 ccm44G63 (SOHC 8V)
MITSUBISHI L 300 III Bus (P0_W, P1_W, P2_W) 2.0 4WD (P23W, P03W, P13W)12.1986881997 ccm44G63 (SOHC 8V)
MITSUBISHI L 300 III Bus (P0_W, P1_W, P2_W) 2.0 4WD (P23W, P03W, P13W)11.1986901997 ccm44G63 (SOHC 8V)
MITSUBISHI L 300 III Bus (P0_W, P1_W, P2_W) 2.0 i (P00W, P03W, P13W)06.19941131997 ccm44G63 (SOHC 16V)
MITSUBISHI L 300 III Bus (P0_W, P1_W, P2_W) 2.4 (P04W, P14W)11.19901122351 ccm44G64 (8V)
MITSUBISHI L 300 III Bus (P0_W, P1_W, P2_W) 2.4 4WD (P24W)11.19861092351 ccm4G64B
MITSUBISHI L 300 III Bus (P0_W, P1_W, P2_W) 2.4 4WD (P24W)11.19901122351 ccm44G64 (8V)
MITSUBISHI L 300 III Bus (P0_W, P1_W, P2_W) 2.5 D (P05W, P15W, P25W)11.1986692477 ccm44D56 (8V)
MITSUBISHI L 300 III Bus (P0_W, P1_W, P2_W) 2.5 TD 4WD (P25W)11.1988872477 ccm44D56 T
MITSUBISHI L 300 III Van (P0_V, P1_V, P_2V) 1.6 (P12V, P02V)11.1986691597 ccm44G32
MITSUBISHI L 300 III Van (P0_V, P1_V, P_2V) 2.0 (P03V, P13V)11.1986871997 ccm4G63B
MITSUBISHI L 300 III Van (P0_V, P1_V, P_2V) 2.5 D (P05V, P05W, P15V)11.1986692477 ccm44D56 (8V)
MITSUBISHI L 400 Bus (PD_W, PC_W, PA_V, PB_V, PA_W) 2.0 16V (PA3V/W, PB3V, PA3W)05.19951151997 ccm44G63 (SOHC 16V)
MITSUBISHI L 400 Bus (PD_W, PC_W, PA_V, PB_V, PA_W) 2.4 i 4WD (PD4V/W)05.19951322351 ccm44G64 (16V)
MITSUBISHI L 400 Bus (PD_W, PC_W, PA_V, PB_V, PA_W) 2.5 TD (PA5V/W, PB5V)05.1995992477 ccm44D56 TD
MITSUBISHI L 400 Bus (PD_W, PC_W, PA_V, PB_V, PA_W) 2.5 TD 4WD (PD5V/W)05.1995992477 ccm44D56 TD
MITSUBISHI LANCER III (C1_A, C6_A) 1.2 GL (C15AS)01.1984551198 ccm44G16
MITSUBISHI LANCER III (C1_A, C6_A) 1.5 GLX (C12AS)06.1985701468 ccm4G15B
MITSUBISHI LANCER III (C1_A, C6_A) 1.5 GLX (C12AS)11.1983751468 ccm44G15 (8V)
MITSUBISHI LANCER III (C1_A, C6_A) 1.8 Diesel (C14AS)01.1984581796 ccm44D65
MITSUBISHI LANCER III (C1_A, C6_A) 1.8 Diesel (C14AS)09.1986601796 ccm44D65
MITSUBISHI Lancer IV Hatchback (C6_A, C7_A) 1.3 12V (C61A)06.1992751299 ccm44G13 (12V)
MITSUBISHI Lancer IV Hatchback (C6_A, C7_A) 1.5 12V (C62A)05.1989901468 ccm44G15 (12V)
MITSUBISHI Lancer IV Hatchback (C6_A, C7_A) 1.6 16V (C76A, C66A)06.19921131597 ccm44G92 (SOHC 16V)
MITSUBISHI Lancer IV Hatchback (C6_A, C7_A) 1.8 4WD (C77A)09.1989971755 ccm44G37
MITSUBISHI Lancer IV Hatchback (C6_A, C7_A) 1.8 D (C64A)04.1988601796 ccm44D65
MITSUBISHI Lancer IV Hatchback (C6_A, C7_A) 1.8 GTi 16V (C68A)11.19891361836 ccm44G67
MITSUBISHI Lancer IV Hatchback (C6_A, C7_A) 1.8 GTi 16V (C69A)06.19921401834 ccm44G93 (DOHC 16V)
MITSUBISHI Lancer IV Sedanas (C6_A, C7_A) 1.3 (C61A)08.1988701299 ccm4G13B
MITSUBISHI Lancer IV Sedanas (C6_A, C7_A) 1.3 12V (C61A)07.1990751299 ccm44G13 (12V)
MITSUBISHI Lancer IV Sedanas (C6_A, C7_A) 1.5 (C62A)04.1988841468 ccm44G15 (12V)
MITSUBISHI Lancer IV Sedanas (C6_A, C7_A) 1.5 12V (C62A)06.1990901468 ccm44G15 (12V)
MITSUBISHI Lancer IV Sedanas (C6_A, C7_A) 1.8 GLX Diesel (C64A)04.1988601796 ccm44D65
MITSUBISHI Lancer Universalas (C1_V, C3_V) 1.5 (C12V)09.1985701468 ccm4G15B
MITSUBISHI Lancer Universalas (C1_V, C3_V) 1.5 (C12V)09.1985751468 ccm44G15 (8V)
MITSUBISHI Lancer Universalas (C1_V, C3_V) 1.5 (C12V)09.1988831468 ccm44G15 (8V)
MITSUBISHI Lancer Universalas (C1_V, C3_V) 1.5 12V (C12V)09.1990901468 ccm44G15 (12V)
MITSUBISHI Lancer Universalas (C1_V, C3_V) 1.8 4WD (C37V)01.1987831755 ccm4G37B
MITSUBISHI Lancer Universalas (C1_V, C3_V) 1.8 4WD (C37V)03.1989861755 ccm44G37
MITSUBISHI Lancer Universalas (C1_V, C3_V) 1.8 4WD (C37V)01.1987901755 ccm44G37
MITSUBISHI Lancer Universalas (C1_V, C3_V) 1.8 4WD (C37V)08.1990941755 ccm44G37
MITSUBISHI Lancer V Sedanas (CB_A, CD_A, CE_A) 1.3 (CB1A)06.1992751299 ccm44G13 (12V)
MITSUBISHI Lancer V Sedanas (CB_A, CD_A, CE_A) 1.6 (CB4A)02.1994901597 ccm44G92 (SOHC 16V)
MITSUBISHI Lancer V Sedanas (CB_A, CD_A, CE_A) 1.6 16V (CB4A)06.19921131597 ccm44G92 (SOHC 16V)
MITSUBISHI Lancer V Sedanas (CB_A, CD_A, CE_A) 1.6 16V 4WD (CD4A)06.19921131597 ccm44G92 (SOHC 16V)
MITSUBISHI Lancer V Sedanas (CB_A, CD_A, CE_A) 2.0 Diesel (CB8A)06.1992681998 ccm44D68
MITSUBISHI LANCER V Station Wagon (CB_W, CD_W) 1.6 16V (CB4W)12.19921131597 ccm44G92 (SOHC 16V)
MITSUBISHI LANCER V Station Wagon (CB_W, CD_W) 1.6 16V 4WD (CD4W)12.19921131597 ccm44G92 (SOHC 16V)
MITSUBISHI LANCER V Station Wagon (CB_W, CD_W) 2.0 D (CB8W)12.1992681998 ccm44D68
MITSUBISHI Lancer VI Sedanas (CJ_, CP_) 1.3 12V (CK1A)12.1995751299 ccm44G13 (12V)
MITSUBISHI Lancer VIII Hatchback (CX_A) 1.6 MIVEC05.20101171590 ccm44A92
MITSUBISHI Lancer VIII Hatchback (CX_A) 1.8 DI-D05.20101161798 ccm44N13
MITSUBISHI Lancer VIII Hatchback (CX_A) 1.8 MIVEC03.20091401798 ccm44B10
MITSUBISHI Lancer VIII Sedanas (CY_A, CZ_A) 1.6 MIVEC05.20101171590 ccm44A92
MITSUBISHI Lancer VIII Sedanas (CY_A, CZ_A) 1.805.20101401798 ccm44B10
MITSUBISHI Lancer VIII Sedanas (CY_A, CZ_A) 1.8 DI-D05.20101161798 ccm44N13
MITSUBISHI Lancer VIII Sedanas (CY_A, CZ_A) EVO X (CZ4A)06.20083011998 ccm44B11-T/C
MITSUBISHI Outlander II SUV (CW_W) 2.011.20061471998 ccm44B11
MITSUBISHI Outlander II SUV (CW_W) 2.006.20091601998 ccm44B11
MITSUBISHI Outlander II SUV (CW_W) 2.0 4WD11.20061471998 ccm44B11
MITSUBISHI Outlander II SUV (CW_W) 2.2 DI-D11.20061772268 ccm44N14
MITSUBISHI Outlander II SUV (CW_W) 2.2 DI-D 4WD09.20101402268 ccm44N14
MITSUBISHI Outlander II SUV (CW_W) 2.2 DI-D 4WD11.20061772268 ccm44N14
MITSUBISHI Outlander II SUV (CW_W) 2.4 Flex 4WD09.20071702360 ccm44B12
MITSUBISHI Outlander II SUV (CW_W) 3.0 4WD10.20092412998 ccm66B31
MITSUBISHI PAJERO I (L04_G, L14_G) 2.5 TD (L044G, L049G)01.1990872477 ccm44D56 T
MITSUBISHI PAJERO I (L04_G, L14_G) 2.5 TD (L044G, L049G)11.1989952477 ccm44D56 T
MITSUBISHI PAJERO I (L04_G, L14_G) 3.0 V6 (L141G, L146G)11.19881412972 ccm66G72 (SOHC 12V)
MITSUBISHI PAJERO I Canvas Top (L04_G) 2.3 TD (L043G, L048G)12.1982842347 ccm44D55 T
MITSUBISHI PAJERO I Canvas Top (L04_G) 2.5 TD (L044G, L049G)05.1986842477 ccm44D56 T
MITSUBISHI PAJERO I Canvas Top (L04_G) 2.5 TD (L044G, L049G)11.1989952477 ccm44D56 T
MITSUBISHI PAJERO I Canvas Top (L04_G) 2.6 (L042G, L047G)01.19831032555 ccm44G54
MITSUBISHI PAJERO II (V3_W, V2_W, V4_W) 2.4 (V21W, V21C)04.19911122351 ccm44G64 (12V)
MITSUBISHI PAJERO II (V3_W, V2_W, V4_W) 2.5 TD 4WD (V24C, V24W)12.1990992477 ccm44D56 TD
MITSUBISHI PAJERO II (V3_W, V2_W, V4_W) 2.8 TD (V46W, V26W)06.19941252835 ccm44M40-T
MITSUBISHI PAJERO II (V3_W, V2_W, V4_W) 3.0 V6 24V (V43W, V23W)06.19941812972 ccm66G72 (SOHC 24V)
MITSUBISHI PAJERO II (V3_W, V2_W, V4_W) 3.0 V6 4WD (V23W, V43W, V23C)12.19901502972 ccm66G72 (SOHC 12V)
MITSUBISHI PAJERO II (V3_W, V2_W, V4_W) 3.5 V6 24V (V25W, V45W)06.19942083497 ccm66G74 (SOHC 24V)
MITSUBISHI PAJERO II (V3_W, V2_W, V4_W) 3.5 V6 24V (V45W, V25W)07.19971943497 ccm66G74 (SOHC 24V)
MITSUBISHI PAJERO II Canvas Top (V2_W, V4_W) 2.4 (V41W, V21W, V21C)04.19911122351 ccm44G64 (12V)
MITSUBISHI PAJERO II Canvas Top (V2_W, V4_W) 2.5 TD 4WD (V24C, V24W)12.1990992477 ccm44D56 TD
MITSUBISHI PAJERO II Canvas Top (V2_W, V4_W) 3.0 V6 (V23W, v43W, V23C)12.19901502972 ccm66G72 (SOHC 12V)
MITSUBISHI PAJERO II Canvas Top (V2_W, V4_W) 3.0 V6 24V (V23W, V23C)06.19941812972 ccm66G72 (SOHC 24V)
MITSUBISHI PAJERO IV (V8_W, V9_W) 3.2 DI-D 4WD (V98W)02.20071903200 ccm44M41
MITSUBISHI Pajero Sport I SUV (K7_, K9_) 2.5 TD (K94W)11.1998992477 ccm44D56 T
MITSUBISHI Pajero Sport I SUV (K7_, K9_) 3.0 V6 (K96W)11.19981772972 ccm66G72 (SOHC 24V)
MITSUBISHI Santamo MPV 2.0 16V05.19991391997 ccm44G63 (DOHC 16V)
MITSUBISHI SAPPORO III (E16A) 2.4 (E16A)06.19871242351 ccm44G64 (8V)
MITSUBISHI SIGMA (F2_A, F1_A) 3.0 V612.19901772972 ccm66G72 (SOHC 12V)
MITSUBISHI SIGMA (F2_A, F1_A) 3.0 V612.19902052972 ccm66G72 (DOHC 24V)
MITSUBISHI SIGMA Station Wagon (F0_W) 3.006.19921702972 ccm66G72 (SOHC 12V)
MITSUBISHI SPACE RUNNER (N1_W, N2_W) 1.8 (N11W)06.19961161834 ccm44G93 (SOHC 16V)
MITSUBISHI SPACE RUNNER (N1_W, N2_W) 1.8 (N11W)10.19911221834 ccm44G93 (SOHC 16V)
MITSUBISHI SPACE RUNNER (N1_W, N2_W) 1.8 4WD (N21W)06.19961161834 ccm44G93 (SOHC 16V)
MITSUBISHI SPACE RUNNER (N1_W, N2_W) 1.8 4WD (N21W)10.19911221834 ccm44G93 (SOHC 16V)
MITSUBISHI SPACE RUNNER (N1_W, N2_W) 2.0 16V06.19971331997 ccm44G63 (DOHC 16V)
MITSUBISHI SPACE RUNNER (N1_W, N2_W) 2.0 TD (N18W)10.1992821998 ccm44D68 T
MITSUBISHI Space Star (DG_A) 1.3 16V (DG1A)06.1998861299 ccm44G13 (16V)
MITSUBISHI Space Star (DG_A) 1.8 GDI (DG5A)06.19981221834 ccm44G93 (GDI)
MITSUBISHI SPACE WAGON (D0_V/W) 1.8 GLX (D05V, D05W)01.1984901755 ccm44G37
MITSUBISHI SPACE WAGON (D0_V/W) 1.8 TD (D09V, D09W)06.1986751796 ccm44D65 T
MITSUBISHI SPACE WAGON (D0_V/W) 2.0 4WD (D08W)03.19851021997 ccm44G63 (SOHC 8V)
MITSUBISHI SPACE WAGON (D0_V/W) 2.0 GLX 4WD (D08W)06.1986841997 ccm4G63B
MITSUBISHI SPACE WAGON (D0_V/W) 2.0 GLXi (D04W)06.19881011997 ccm44G63 (SOHC 8V)
MITSUBISHI SPACE WAGON (D0_V/W) 2.0 GLXi 4WD (D08W)06.19881011997 ccm44G63 (SOHC 8V)
MITSUBISHI SPACE WAGON (N3_W, N4_W) 1.8 (N31W)10.19911221834 ccm44G93 (SOHC 16V)
MITSUBISHI SPACE WAGON (N3_W, N4_W) 1.8 4WD (N41W)10.19911221834 ccm44G93 (SOHC 16V)
MITSUBISHI SPACE WAGON (N3_W, N4_W) 1.8 TD (N35W)10.1991751796 ccm44D65 T
MITSUBISHI SPACE WAGON (N3_W, N4_W) 2.0 (N33W)10.19921331997 ccm44G63 (SOHC 16V)
MITSUBISHI SPACE WAGON (N3_W, N4_W) 2.0 4WD (N43W)10.19921331997 ccm44G63 (SOHC 16V)
MITSUBISHI SPACE WAGON (N3_W, N4_W) 2.0 TD (N38W)10.1992821998 ccm44D68 T
MITSUBISHI SPACE WAGON (N9_W, N8_W) 2.4 GDI10.19981502351 ccm44G64 (GDI)
MITSUBISHI SPACE WAGON (N9_W, N8_W) 2.4 GDI 4WD10.19981502351 ccm44G64 (GDI)
NISSAN 100 NX (B13) 1.603.1990901597 ccm4GA16DS
NISSAN 100 NX (B13) 1.6 SR09.19931021597 ccm4GA16DE
NISSAN 100 NX (B13) 2.0 GTI03.19911431998 ccm4SR20DE
NISSAN 200 SX (S13) 1.8 Turbo07.19881691809 ccm4CA18DET
NISSAN 200 SX (S14) 2.0 i 16V Turbo10.19932001998 ccm4SR20DET
NISSAN 300 ZX (Z31) 3.001.19841702960 ccm6VG30E
NISSAN 300 ZX (Z31) 3.0 Turbo05.19872032960 ccm6VG30ET
NISSAN 300 ZX (Z31) 3.0 Turbo04.19842282960 ccm6VG30T
NISSAN 300 ZX (Z32) 3.0 Twin Turbo05.19902682960 ccm6VG30DETT
NISSAN 300 ZX (Z32) 3.0 Twin Turbo05.19902832960 ccm6VG30DETT
NISSAN ALMERA I (N15) 1.409.1995871392 ccm4GA14DE
NISSAN ALMERA I (N15) 1.4 GX,LX09.1995751392 ccm4GA14DE
NISSAN ALMERA I (N15) 1.609.1995991597 ccm4GA16DE
NISSAN ALMERA I (N15) 1.6 SLX09.1995901597 ccm4GA16DE
NISSAN ALMERA I (N15) 2.0 D11.1995751974 ccm4CD20
NISSAN ALMERA I Hatchback (N15) 1.409.1995871392 ccm4GA14DE
NISSAN ALMERA I Hatchback (N15) 1.4 S,GX,LX09.1995751392 ccm4GA14DE
NISSAN ALMERA I Hatchback (N15) 1.609.1995991597 ccm4GA16DE
NISSAN ALMERA I Hatchback (N15) 1.6 SR,SLX09.1995901597 ccm4GA16DE
NISSAN ALMERA I Hatchback (N15) 2.0 D11.1995751974 ccm4CD20
NISSAN ALMERA I Hatchback (N15) 2.0 GTi07.19961431998 ccm4SR20DE
NISSAN ALMERA TINO (V10) 1.808.20001141769 ccm4QG18DE
NISSAN ALMERA TINO (V10) 2.008.20001361998 ccm4SR20DE
NISSAN CUBE (Z12) 1.5 dCi03.20101101461 ccm4K9K
NISSAN LEAF Electric11.20101090 ccm1EM61
NISSAN Maxima III Sedanas (J30) 3.0 i10.19881702960 ccm6VG30E
NISSAN MAXIMA QX (A32) 2.002.19951401995 ccm6VQ20DE
NISSAN MAXIMA QX (A32) 3.001.19951932988 ccm6VQ30DE
NISSAN MICRA I (K10) 1.012.198250988 ccm4MA10S
NISSAN MICRA I (K10) 1.012.198254988 ccm4MA10S
NISSAN MICRA I (K10) 1.207.1986541235 ccm4MA12S
NISSAN MICRA I (K10) 1.207.1986601235 ccm4MA12S
NISSAN MICRA II (K11) 1.0 i 16V08.199254998 ccm4CG10DE
NISSAN MICRA II (K11) 1.3 i 16V08.1992751275 ccm4CG13DE
NISSAN MICRA II (K11) 1.5 D02.1998571527 ccm4TD15
NISSAN MICRA IV (K13) 1.205.2010761198 ccm3HR12DE
NISSAN MICRA IV (K13) 1.205.2010801198 ccm3HR12DE
NISSAN MICRA IV (K13) 1.2 DIG-S04.2011981198 ccm3HR12DDR
NISSAN MICRA IV (K13) 1.511.20101021498 ccm4HR15DE
NISSAN MURANO (Z51) 2.5 dCi 4x401.20101902488 ccm4YD25DDTi
NISSAN Note (E11, NE11) 1.5 dCi09.2010901461 ccm4K9K 276
NISSAN NP300 Navara Bortinis Sunkvežimis / Važiuoklė (D40) 2.5 dCi03.20101902488 ccm4YD25DDTi
NISSAN NP300 Navara Bortinis Sunkvežimis / Važiuoklė (D40) 3.0 dCi03.20102312993 ccm6V9X
NISSAN NP300 Navara Pick-up (D40) 2.5 dCi 4WD (D40TT, D40T, D40M, D40BB)12.20091902488 ccm4YD25DDTi
NISSAN NP300 Navara Pick-up (D40) 3.0 dCi 4WD02.20102312993 ccm6V9X
NISSAN NV200 / Evalia Bus 1.5 dci (M20, M20M)04.2011901461 ccm4K9K 892
NISSAN NV200 / Evalia Bus 1.5 dci (M20, M20M)04.20111101461 ccm4K9K 636
NISSAN NV200 Van / Universalas 1.5 dci (M20, M20M)04.2011901461 ccm4K9K 892
NISSAN NV200 Van / Universalas 1.5 dci (M20, M20M)04.20111101461 ccm4K9K 636
NISSAN Pathfinder II (R50) 2.7 TD 4WD09.19971312664 ccm4TD27ETi
NISSAN Pathfinder II (R50) 3.2 TD 4WD09.19971503153 ccm4QD32ETI
NISSAN Pathfinder II (R50) 3.3 V6 4WD09.19971703275 ccm6VG33E
NISSAN Patrol GR IV SUV (Y60, GR) 2.8 TD (Y60A)09.19881162826 ccm6RD28T
NISSAN Patrol GR IV SUV (Y60, GR) 4.2 CAT11.19881654169 ccm6TB42E
NISSAN Patrol GR IV SUV (Y60, GR) 4.2 D (Y60GR)11.19881164169 ccm6TD42
NISSAN Patrol GR V SUV (Y61) 2.8 TD06.19971292826 ccm6RD28Ti
NISSAN Patrol GR V SUV (Y61) 4.2 TD06.19971464169 ccm6TD42T
NISSAN Patrol GR V SUV (Y61) 4.5 i06.19972004479 ccm6TB45E
NISSAN PATROL Hardtop (K160) 2.8 (K160)07.19801202753 ccm6L28
NISSAN PATROL Hardtop (K160) 2.8 (K160)07.19801212753 ccm6L28
NISSAN PATROL Hardtop (K160) 3.2 D (K160)11.1979953246 ccm6SD33
NISSAN PATROL Hardtop (K160) 3.2 TD (K160)07.19831103246 ccm6SD33T
NISSAN PATROL Hardtop (K260) 2.805.19861202753 ccm6L28
NISSAN Patrol III/1 SUV (W160) 2.8 (W160)07.19801202753 ccm6L28
NISSAN Patrol III/1 SUV (W160) 3.2 D (W160)11.1979953246 ccm6SD33
NISSAN Patrol III/1 SUV (W160) 3.2 TD (W160)07.19831103246 ccm6SD33T
NISSAN Patrol III/2 SUV (W260) 2.8 TD06.19891162826 ccm6RD28T
NISSAN Patrol III/2 SUV (W260) 3.2 D08.19881103246 ccm6SD33T
NISSAN PICK UP (720) 1.801.1983801770 ccm4L18
NISSAN PICK UP (720) 2.2 4WD04.1983972188 ccm4Z22
NISSAN PICK UP (720) 2.3 D04.1983692289 ccm4SD23
NISSAN PICK UP (720) 2.5 D 4WD04.1983722488 ccm4SD25
NISSAN PICK UP (D21) 2.4 4WD03.19861012389 ccm4Z24i
NISSAN PICK UP (D21) 2.4 i 12V04.19921242389 ccm4KA24E
NISSAN PICK UP (D21) 2.4 i 12V 4WD04.19921242389 ccm4KA24E
NISSAN PICK UP (D21) 2.5 D08.1992832494 ccm4TD25
NISSAN PICK UP (D21) 2.5 D 4WD03.1986752488 ccm4SD25
NISSAN PICK UP (D21) 2.5 D 4WD08.1987802494 ccm4TD25
NISSAN PICK UP (D21) 2.5 D 4WD03.1996832494 ccm4TD25
NISSAN PICK UP (D22) 2.4 i02.19981202389 ccm4KA24E
NISSAN PICK UP (D22) 2.4 i 4WD02.19981202389 ccm4KA24E
NISSAN PICK UP (D22) 2.5 D02.1998832494 ccm4TD25
NISSAN PICK UP (D22) 2.5 D 4WD02.1998832494 ccm4TD25
NISSAN PICK UP (D22) 2.5 TD 4WD05.19981032494 ccm4TD25TI
NISSAN PRAIRIE PRO (M11) 2.0 i10.1988981974 ccm4CA20E
NISSAN PRAIRIE PRO (M11) 2.0 i 4x410.1988981974 ccm4CA20E
NISSAN PRAIRIE PRO (M11) 2.4 i04.19921332389 ccm4KA24E
NISSAN PRAIRIE PRO (M11) 2.4 i 4x404.19921332389 ccm4KA24E
NISSAN PRIMASTAR autobusas (X83) dCi 11509.20081142464 ccm4G9U 630
NISSAN PRIMASTAR komercinis (X83) 2.5 dCi 11509.20081142464 ccm4G9U 630
NISSAN PRIMERA (P10) 1.606.1990901597 ccm4GA16DS
NISSAN PRIMERA (P10) 1.606.1990971597 ccm4GA16DS
NISSAN PRIMERA (P10) 2.0 16V06.19901151998 ccm4SR20DI
NISSAN PRIMERA (P10) 2.0 16V 4x404.19911151998 ccm4SR20DI
NISSAN PRIMERA (P10) 2.0 D01.1991751974 ccm4CD20
NISSAN PRIMERA (P10) 2.0 GT06.19901501998 ccm4SR20DE
NISSAN PRIMERA (P10) 2.0 i01.19951251998 ccm4SR20DE
NISSAN PRIMERA (P11) 1.6 16V09.1996901597 ccm4GA16DE
NISSAN PRIMERA (P11) 1.6 16V09.1996991597 ccm4GA16DE
NISSAN PRIMERA (P11) 2.0 16V09.19961151998 ccm4SR20De
NISSAN PRIMERA (P11) 2.0 16V09.19961311998 ccm4SR20DE
NISSAN PRIMERA (P11) 2.0 16V09.19961501998 ccm4SR20DE
NISSAN PRIMERA (P11) 2.0 TD09.1996901974 ccm4CD20T
NISSAN PRIMERA Hatchback (P10) 1.606.1990901597 ccm4GA16DS
NISSAN PRIMERA Hatchback (P10) 1.606.1990971597 ccm4GA16DS
NISSAN PRIMERA Hatchback (P10) 1.606.19931021597 ccm4GA16DE
NISSAN PRIMERA Hatchback (P10) 2.0 16V06.19901161998 ccm4SR20DI
NISSAN PRIMERA Hatchback (P10) 2.0 D01.1991751974 ccm4CD20
NISSAN PRIMERA Hatchback (P10) 2.0 i01.19951251998 ccm4SR20DE
NISSAN PRIMERA Hatchback (P11) 1.6 16V09.1996901597 ccm4GA16DE
NISSAN PRIMERA Hatchback (P11) 1.6 16V09.1996991597 ccm4GA16DE
NISSAN PRIMERA Hatchback (P11) 2.0 16V09.19961151998 ccm4SR20De
NISSAN PRIMERA Hatchback (P11) 2.0 16V09.19961311998 ccm4SR20DE
NISSAN PRIMERA Hatchback (P11) 2.0 16V09.19961501998 ccm4SR20DE
NISSAN PRIMERA Hatchback (P11) 2.0 TD09.1996901974 ccm4CD20T
NISSAN PRIMERA Traveller (W10) 1.6 i07.1990901597 ccm4GA16DS
NISSAN PRIMERA Traveller (W10) 1.6 i02.19911021597 ccm4GA16DE
NISSAN PRIMERA Traveller (W10) 2.0 D07.1990751974 ccm4CD20
NISSAN PRIMERA Traveller (W10) 2.0 i07.19901161998 ccm4SR20DI
NISSAN PRIMERA Traveller (WP11) 1.6 16V04.1998901597 ccm4GA16DE
NISSAN PRIMERA Traveller (WP11) 1.6 16V04.1998991597 ccm4GA16DE
NISSAN PRIMERA Traveller (WP11) 2.0 16V06.19961151998 ccm4SR20De
NISSAN PRIMERA Traveller (WP11) 2.0 16V04.19981311998 ccm4SR20DE
NISSAN PRIMERA Traveller (WP11) 2.0 TD04.1998901974 ccm4CD20T
NISSAN Qashqai / Qashqai +2 I (J10, NJ10) 1.5 dCi01.20101101461 ccm4K9K 430
NISSAN Qashqai / Qashqai +2 I (J10, NJ10) 1.611.20101171598 ccm4HR16DE
NISSAN Qashqai / Qashqai +2 I (J10, NJ10) 1.6 dCi10.20111301598 ccm4R9M
NISSAN Qashqai / Qashqai +2 I (J10, NJ10) 1.6 dCi visų ratų pavara10.20111301598 ccm4R9M
NISSAN Qashqai / Qashqai +2 I (J10, NJ10) 2.002.20071411997 ccm4MR20DE
NISSAN Qashqai / Qashqai +2 I (J10, NJ10) 2.0 visų ratų pavara02.20071411997 ccm4MR20DE
NISSAN Serena (C23) 1.602.1993971597 ccm4GA16DE
NISSAN Serena (C23) 2.011.19921261998 ccm4SR20DE
NISSAN Serena (C23) 2.0 D11.1992671952 ccm4LD20
NISSAN Serena (C23) 2.3 D01.1995752283 ccm4LD23
NISSAN SUNNY II (N13) 1.307.1986601269 ccm4E13S
NISSAN SUNNY II (N13) 1.4 LX10.1988751392 ccm4GA14S
NISSAN SUNNY II (N13) 1.506.1986711488 ccm4E15S
NISSAN SUNNY II (N13) 1.606.1986841597 ccm4E16S
NISSAN SUNNY II (N13) 1.6 GTI 16V02.19871101598 ccm4CA16D
NISSAN SUNNY II (N13) 1.6 i06.1986731597 ccm4E16i
NISSAN SUNNY II (N13) 1.6 i 12V10.1988901597 ccm4GA16S
NISSAN SUNNY II (N13) 1.6 i 4x4 (A)06.1986731597 ccm4E16i
NISSAN SUNNY II (N13) 1.7 D06.1986541681 ccm4CD17
NISSAN SUNNY II Hatchback (N13) 1.306.1986601269 ccm4E13S
NISSAN SUNNY II Hatchback (N13) 1.4 LX01.1989751392 ccm4GA14S
NISSAN SUNNY II Hatchback (N13) 1.506.1986711488 ccm4E15S
NISSAN SUNNY II Hatchback (N13) 1.606.1986841597 ccm4E16S
NISSAN SUNNY II Hatchback (N13) 1.6 GTI 16V06.19871101598 ccm4CA16D
NISSAN SUNNY II Hatchback (N13) 1.6 i06.1986731597 ccm4E16i
NISSAN SUNNY II Hatchback (N13) 1.6 i 12V06.1986901597 ccm4GA16i
NISSAN SUNNY II Hatchback (N13) 1.7 D06.1986541681 ccm4CD17
NISSAN SUNNY II Hatchback (N13) 1.8 GTI 16V01.19891251809 ccm4CA18D
NISSAN SUNNY II kupė (B12) 1.506.1986711488 ccm4E15S
NISSAN SUNNY II kupė (B12) 1.606.1986841597 ccm4E16S
NISSAN SUNNY II kupė (B12) 1.6 GTI 16V05.19871101598 ccm4CA16D
NISSAN SUNNY II kupė (B12) 1.6 i06.1986731597 ccm4E16i
NISSAN SUNNY II kupė (B12) 1.6 i 12V10.1988901597 ccm4GA16i
NISSAN SUNNY II kupė (B12) 1.8 GTI 16V01.19891251809 ccm4CA18D
NISSAN SUNNY II Traveller (B12) 1.506.1986711488 ccm4E15S
NISSAN SUNNY II Traveller (B12) 1.606.1986841597 ccm4E16S
NISSAN SUNNY II Traveller (B12) 1.6 i08.1986731597 ccm4E16i
NISSAN SUNNY II Traveller (B12) 1.6 i 12V10.1988901597 ccm4GA16i
NISSAN SUNNY II Traveller (B12) 1.6 i 12V 4x410.1988901597 ccm4GA16i
NISSAN SUNNY II Traveller (B12) 1.7 D01.1986541681 ccm4CD17
NISSAN SUNNY III (N14) 1.4 i10.1990751392 ccm4GA14DE
NISSAN SUNNY III (N14) 1.6 i10.1990901597 ccm4GA16DEL
NISSAN SUNNY III (N14) 1.6 i 16V10.19921021597 ccm4GA16DE
NISSAN SUNNY III (N14) 1.6 i 16V 4WD10.1990901597 ccm4GA16DS
NISSAN SUNNY III (N14) 2.0 D10.1990751974 ccm4CD20
NISSAN Sunny III Hatchback (N14) 1.4 i10.1990751392 ccm4GA14DE
NISSAN Sunny III Hatchback (N14) 1.4 i 16V10.1990871392 ccm4GA14DE
NISSAN Sunny III Hatchback (N14) 1.6 i10.1990901597 ccm4GA16DEL
NISSAN Sunny III Hatchback (N14) 1.6 i 16V10.19921021597 ccm4GA16DE
NISSAN Sunny III Hatchback (N14) 1.6 i 16V 4x410.19921021597 ccm4GA16DE
NISSAN Sunny III Hatchback (N14) 2.0 D10.1990751974 ccm4CD20
NISSAN Sunny III Hatchback (N14) 2.0 GTI 16V10.19901431998 ccm4SR20DE
NISSAN Sunny III Hatchback (N14) 2.0 GTI-R 4x410.19902201998 ccm4SR20DET
NISSAN SUNNY III Liftback (N14) 1.4 i10.1990751392 ccm4GA14DE
NISSAN SUNNY III Liftback (N14) 1.6 i10.1990901597 ccm4GA16DEL
NISSAN SUNNY III Liftback (N14) 1.6 i 16V10.19921021597 ccm4GA16DE
NISSAN SUNNY III Liftback (N14) 2.0 D10.1990751974 ccm4CD20
NISSAN SUNNY III Liftback (N14) 2.0 i 16V10.19901431998 ccm4SR20DE
NISSAN SUNNY III Traveller (Y10) 1.6 i06.1991901597 ccm4GA16DS
NISSAN SUNNY III Traveller (Y10) 1.6 i 16V 4x410.19921021597 ccm4GA16DE
NISSAN SUNNY III Traveller (Y10) 2.0 D06.1991751974 ccm4CD20
NISSAN Sunny III Van (Y10) 1.6 i 16V10.1992901597 ccm4GA16DE
NISSAN Sunny III Van (Y10) 1.7 D11.1990541681 ccm4CD17
NISSAN TERRANO I (WD21) 2.4 i 4WD10.19871032389 ccm4Z24i
NISSAN TERRANO I (WD21) 2.7 TD 4WD02.1989992664 ccm4TD27T
NISSAN TERRANO I (WD21) 3.0 i 4WD01.19901482960 ccm6VG30E
NISSAN TERRANO II (R20) 2.4 4WD05.19961162389 ccm4KA24E
NISSAN TERRANO II (R20) 2.4 4WD05.19961182389 ccm4KA24E
NISSAN TERRANO II (R20) 2.4 i 12V 4WD02.19931242389 ccm4KA24E
NISSAN TERRANO II (R20) 2.7 TD 4WD02.19931012664 ccm4TD27T
NISSAN TERRANO II (R20) 2.7 TDi 4WD05.19961252664 ccm4TD27TI
NISSAN VANETTE autobusas (C22) 2.0 D (ULC22)10.1986641952 ccm4LD20
NISSAN VANETTE autobusas (C22) 2.4 i (SLC22)10.19861012389 ccm4Z24i
NISSAN VANETTE autobusas (C22) 2.4 i (SLC22)10.19861052389 ccm4Z24i
NISSAN VANETTE autobusas (KC120) 1.501.1983691488 ccm4A15
NISSAN VANETTE CARGO autobusas (HC 23) 1.6 i01.1996981597 ccm4GA16DE
NISSAN VANETTE CARGO autobusas (HC 23) 2.0 D01.1996671952 ccm4LD20
NISSAN VANETTE CARGO autobusas (HC 23) 2.3 D09.1994752283 ccm4LD23
NISSAN VANETTE CARGO komercinis (HC 23) 1.6 i09.1994971597 ccm4GA16DE
NISSAN VANETTE CARGO komercinis (HC 23) 2.3 D09.1994752283 ccm4LD23
NISSAN VANETTE komercinis (C22) 2.0 D07.1991671952 ccm4LD20II
NISSAN X-TRAIL (T31) 2.0 dCi FWD06.20071501995 ccm4M9R
OPEL AGILA (B) (H08) 1.0 LPG (F68)01.201065996 ccm3K10B
OPEL AGILA (B) (H08) 1.2 (F68)11.2010941242 ccm4K12B
OPEL AGILA (B) (H08) 1.2 LPG (F68)04.2008861242 ccm4K12B
OPEL Ampera (R12) EV 15011.20111511398 ccm4A 14 XFL
OPEL ARENA komercinis (TB, TF) 1.9 D03.1998601870 ccm4F8Q 606
OPEL ASCONA B (81_, 86_, 87_, 88_) 1.3 N03.1979601297 ccm413 N
OPEL Ascona C CC (J82) 1.3 N (F68, M68)09.1981601297 ccm413 N
OPEL Ascona C CC (J82) 1.3 S (F68, M68)09.1981751297 ccm413 S
OPEL Ascona C CC (J82) 1.6 (F68, M68)09.1981751598 ccm416 N
OPEL Ascona C CC (J82) 1.6 (F68, M68)09.1986821598 ccm416 SV
OPEL Ascona C CC (J82) 1.6 D (F68, M68)03.1982541598 ccm416 DA
OPEL Ascona C CC (J82) 1.6 i (F68, M68)09.1987751598 ccm4E 16 NZ
OPEL Ascona C CC (J82) 1.6 i Cat (F68, M68)09.1986751598 ccm4C 16 NZ
OPEL Ascona C CC (J82) 1.6 S (F68, M68)09.1981901598 ccm416 SH
OPEL Ascona C CC (J82) 1.8 (F68, M68)09.1987841796 ccm4E 18 NV
OPEL Ascona C CC (J82) 1.8 E (F68, M68)01.19851001796 ccm4C 18 NE
OPEL Ascona C CC (J82) 1.8 i (F68, M68)09.19821151796 ccm418 E
OPEL Ascona C CC (J82) 2.0 i (F68, M68)09.19861151998 ccm420 NE
OPEL Ascona C CC (J82) 2.0 i Cat (F68, M68)09.19861161998 ccm4C 20 NE
OPEL Ascona C CC (J82) 2.0 i GT (F68, M68)03.19871301998 ccm420 SEH
OPEL Ascona C Sedanas (J82) 1.3 N (F11, M11, F69, M69)09.1981601297 ccm413 N
OPEL Ascona C Sedanas (J82) 1.3 S (F11, M11, F68, M68)09.1981751297 ccm413 S
OPEL Ascona C Sedanas (J82) 1.6 (F11, F68, M11, M68)09.1986821598 ccm416 SV
OPEL Ascona C Sedanas (J82) 1.6 (F11, M11, F68, M68)09.1981751598 ccm416 N
OPEL Ascona C Sedanas (J82) 1.6 D (F11, M11, F68, M68)03.1982541598 ccm416 DA
OPEL Ascona C Sedanas (J82) 1.6 i (F11, M11, F68, M68)09.1987751598 ccm4E 16 NZ
OPEL Ascona C Sedanas (J82) 1.6 i Cat (F11, M11, F68, M68)09.1986751598 ccm4C 16 NZ
OPEL Ascona C Sedanas (J82) 1.6 S (F11, M11, F68, M68)09.1981901598 ccm416 SH
OPEL Ascona C Sedanas (J82) 1.8 (F11, M11, F68, M68)09.1987841796 ccm4E 18 NV
OPEL Ascona C Sedanas (J82) 1.8 E (F11, M11, F68, M68)01.19851001796 ccm4C 18 NE
OPEL Ascona C Sedanas (J82) 1.8 i (F11, M11, F68, M68)09.19821151796 ccm418 E
OPEL Ascona C Sedanas (J82) 2.0 i (F11, M11, F68, M68)08.19871001998 ccm4C 20 NEF
OPEL Ascona C Sedanas (J82) 2.0 i (F11, M11, F68, M68)09.19861151998 ccm420 NE
OPEL Ascona C Sedanas (J82) 2.0 i Cat (F11, M11, F68, M68)09.19861161998 ccm4C 20 NE
OPEL Ascona C Sedanas (J82) 2.0 i GT (F11, M11, F68, M68)03.19871301998 ccm420 SEH
OPEL Astra F Cabriolet (T92) 1.4 i 16V01.1996901389 ccm4X 14 XE
OPEL Astra F Cabriolet (T92) 1.4 Si05.1993821389 ccm4C 14 SE
OPEL Astra F Cabriolet (T92) 1.6 i03.1993711598 ccm4X 16 SZ
OPEL Astra F Cabriolet (T92) 1.6 i01.1996751598 ccm4X 16 SZR
OPEL Astra F Cabriolet (T92) 1.8 i 16V11.19941161799 ccm4C 18 XEL
OPEL Astra F Cabriolet (T92) 2.0 i03.19931151998 ccm4C 20 NE
OPEL Astra F Caravan (T92) 1.4 i (F08, C05)09.1991601389 ccm4C 14 NZ
OPEL Astra F Caravan (T92) 1.4 i 16V (F08, C05)02.1996901389 ccm4X 14 XE
OPEL Astra F Caravan (T92) 1.4 Si (F08, C05)03.1992821389 ccm4C 14 SE
OPEL Astra F Caravan (T92) 1.6 i (F08, C05)05.1993711598 ccm4X 16 SZ
OPEL Astra F Caravan (T92) 1.6 i (F08, C05)09.1991751598 ccm4X 16 SZR
OPEL Astra F Caravan (T92) 1.6 i 16V (F08, C05)08.19941001598 ccm4X 16 XEL
OPEL Astra F Caravan (T92) 1.6 Si (F08, C05)03.19921001598 ccm4C 16 SE
OPEL Astra F Caravan (T92) 1.7 D (F08, C05)12.1991571700 ccm417 D
OPEL Astra F Caravan (T92) 1.7 D (F08, C05)07.1992601700 ccm417 DR
OPEL Astra F Caravan (T92) 1.7 TD (F08, C05)11.1994681700 ccm4X 17 DTL
OPEL Astra F Caravan (T92) 1.7 TDS (F08, C05)12.1991821686 ccm417 DT (TC4EE1)
OPEL Astra F Caravan (T92) 1.8 i (F08, C05)09.1991901796 ccm4C 18 NZ
OPEL Astra F Caravan (T92) 1.8 i 16V (F08, C05)07.19941161799 ccm4C 18 XEL
OPEL Astra F Caravan (T92) 1.8 i 16V (F08, C05)06.19931251799 ccm4C 18 XE
OPEL Astra F Caravan (T92) 2.0 i (F08, C05)09.19911151998 ccm4C 20 NE
OPEL Astra F Caravan (T92) 2.0 i 16V (F08, C05)02.19951361998 ccm4X 20 XEV
OPEL Astra F Caravan (T92) 2.0 i 16V (F08, C05)03.19931501998 ccm4C 20 XE
OPEL Astra F CC (T92) 1.4 i (F08, M08, F68, M68)03.1992601389 ccm4C 14 NZ
OPEL Astra F CC (T92) 1.4 i 16V (F08, M08, F68, M68)01.1996901389 ccm4X 14 XE
OPEL Astra F CC (T92) 1.4 Si (F08, M08, F68, M68)03.1992821389 ccm4C 14 SE
OPEL Astra F CC (T92) 1.6 i (F08, M08, F68, M68)05.1993711598 ccm4X 16 SZ
OPEL Astra F CC (T92) 1.6 i (F08, M08, F68, M68)09.1991751598 ccm4X 16 SZR
OPEL Astra F CC (T92) 1.6 i 16V (F08, M08, F68, M68)08.19941001598 ccm4X 16 XEL
OPEL Astra F CC (T92) 1.6 Si (F08, M08, F68, M68)03.19921001598 ccm4C 16 SE
OPEL Astra F CC (T92) 1.7 D (F08, M08, F68, M68)12.1991571700 ccm417 D
OPEL Astra F CC (T92) 1.7 D (F08, M08, F68, M68)07.1992601700 ccm417 DR
OPEL Astra F CC (T92) 1.7 TD (F08, M08, F68, M68)11.1994681700 ccm4X 17 DTL
OPEL Astra F CC (T92) 1.7 TDS (F08, M08, F68, M68)12.1991821686 ccm417 DT (TC4EE1)
OPEL Astra F CC (T92) 1.8 i (F08, M08, F68, M68)09.1991901796 ccm4C 18 NZ
OPEL Astra F CC (T92) 1.8 i 16V (F08, M08, F68, M68)09.19941161799 ccm4C 18 XEL
OPEL Astra F CC (T92) 1.8 i 16V (F08, M08, F68, M68)06.19931251799 ccm4C 18 XE
OPEL Astra F CC (T92) 2.0 GSI 16V (F08, M08, F68, M68)09.19911501998 ccm4C 20 XE
OPEL Astra F CC (T92) 2.0 i (F08, M08, F68, M68)09.19911151998 ccm4C 20 NE
OPEL Astra F CC (T92) 2.0 i 16V (F08, M08, F68, M68)02.19951361998 ccm4X 20 XEV
OPEL Astra F Sedanas (T92) 1.4 i (F19, M19)09.1991601389 ccm4C 14 NZ
OPEL Astra F Sedanas (T92) 1.4 i 16V (F19, M19)02.1996901389 ccm4X 14 XE
OPEL Astra F Sedanas (T92) 1.4 Si (F19, M19)03.1992821389 ccm4C 14 SE
OPEL Astra F Sedanas (T92) 1.6 i (F19, M19)05.1993711598 ccm4X 16 SZ
OPEL Astra F Sedanas (T92) 1.6 i (F19, M19)03.1992751598 ccm4X 16 SZR
OPEL Astra F Sedanas (T92) 1.6 i 16V (F19, M19)08.19941001598 ccm4X 16 XEL
OPEL Astra F Sedanas (T92) 1.6 Si (F19, M19)05.19921001598 ccm4C 16 SE
OPEL Astra F Sedanas (T92) 1.7 D (F19, M19)03.1992571700 ccm417 D
OPEL Astra F Sedanas (T92) 1.7 D (F19, M19)07.1992601700 ccm417 DR
OPEL Astra F Sedanas (T92) 1.7 TD (F19, M19)11.1994681700 ccm4X 17 DTL
OPEL Astra F Sedanas (T92) 1.7 TDS (F19, M19)03.1992821686 ccm417 DT (TC4EE1)
OPEL Astra F Sedanas (T92) 1.8 i (F19, M19)03.1992901796 ccm4C 18 NZ
OPEL Astra F Sedanas (T92) 1.8 i 16V (F19, M19)11.19941161799 ccm4C 18 XEL
OPEL Astra F Sedanas (T92) 1.8 i 16V (F19, M19)06.19931251799 ccm4C 18 XE
OPEL Astra F Sedanas (T92) 2.0 i (F19, M19)03.19921151998 ccm4C 20 NE
OPEL Astra F Sedanas (T92) 2.0 i 16V (F19, M19)02.19951361998 ccm4X 20 XEV
OPEL Astra F Van (T92) 1.4 i (F70)10.1991601389 ccm4C 14 NZ
OPEL Astra F Van (T92) 1.6 i (F70)02.1993711598 ccm4X 16 SZ
OPEL Astra F Van (T92) 1.6 i (F70)10.1991751598 ccm4C 16 NZ
OPEL Astra F Van (T92) 1.7 D (F70)12.1991571700 ccm417 D
OPEL Astra F Van (T92) 1.7 D (F70)07.1992601700 ccm417 DR
OPEL Astra F Van (T92) 1.7 TD (F70)08.1994681700 ccm4X 17 DTL
OPEL Astra G Caravan (T98) 1.2 16V (F35)02.1998651199 ccm4X 12 XE
OPEL Astra G Caravan (T98) 1.4 16V (F35)06.1998901389 ccm4X 14 XE
OPEL Astra G Caravan (T98) 1.6 (F35)02.1998751598 ccm4X 16 SZR
OPEL Astra G Caravan (T98) 1.6 16V (F35)02.19981011598 ccm4Z 16 XE
OPEL Astra G Caravan (T98) 1.7 TD (F35)02.1998681700 ccm4X 17 DTL
OPEL Astra G Caravan (T98) 1.8 16V (F35)02.19981161796 ccm4X 18 XE1
OPEL Astra G Caravan (T98) 2.0 16V (F35)02.19981361998 ccm4X 20 XEV
OPEL Astra G Caravan (T98) 2.0 DI (F35)02.1998821995 ccm4Y 20 DTL
OPEL Astra G CC (T98) 1.2 16V (F08, F48)02.1998651199 ccm4X 12 XE
OPEL Astra G CC (T98) 1.4 16V (F08, F48)02.1998901389 ccm4X 14 XE
OPEL Astra G CC (T98) 1.6 (F08, F48)02.1998751598 ccm4X 16 SZR
OPEL Astra G CC (T98) 1.6 16V (F08, F48)02.19981011598 ccm4Z 16 XE
OPEL Astra G CC (T98) 1.7 TD (F08, F48)02.1998681700 ccm4X 17 DTL
OPEL Astra G CC (T98) 1.8 16V (F08, F48)02.19981161796 ccm4X 18 XE1
OPEL Astra G CC (T98) 2.0 16V (F08, F48)02.19981361998 ccm4X 20 XEV
OPEL Astra G CC (T98) 2.0 DI (F08, F48)02.1998821995 ccm4Y 20 DTL
OPEL Astra G Coupe (T98) 1.8 16V (F07)03.20001161796 ccm4X 18 XE1
OPEL Astra G Sedanas (T98) 1.2 16V (F69)09.1998651199 ccm4X 12 XE
OPEL Astra G Sedanas (T98) 1.4 16V (F69)09.1998901389 ccm4X 14 XE
OPEL Astra G Sedanas (T98) 1.6 (F69)09.1998751598 ccm4X 16 SZR
OPEL Astra G Sedanas (T98) 1.6 16V (F69)09.19981011598 ccm4Z 16 XE
OPEL Astra G Sedanas (T98) 1.7 TD (F69)09.1998681700 ccm4X 17 DTL
OPEL Astra G Sedanas (T98) 1.8 16V (F69)09.19981161796 ccm4X 18 XE1
OPEL Astra G Sedanas (T98) 2.0 16V (F69)09.19981361998 ccm4X 20 XEV
OPEL Astra G Sedanas (T98) 2.0 DI (F69)09.1998821995 ccm4Y 20 DTL
OPEL Astra H Caravan (A04) 1.4 (L35)08.2004751364 ccm4Z 14 XEL
OPEL Astra H Caravan (A04) 1.4 LPG (L35)08.2009901364 ccm4Z 14 XEP
OPEL Astra H Caravan (A04) 1.6 LPG (L35)08.20091161598 ccm4Z 16 XER
OPEL Astra H GTC (A04) 1.4 (L08)03.2005751364 ccm4Z 14 XEL
OPEL Astra H Hatchback (A04) 1.4 (L48)04.2004751364 ccm4Z 14 XEL
OPEL Astra H Hatchback (A04) 1.4 LPG (L48)08.2009901364 ccm4Z 14 XEP
OPEL ASTRA H komercinis (L70) 1.3 CDTI (L70)08.2005901248 ccm4Z 13 DTH
OPEL ASTRA H komercinis (L70) 1.7 CDTI (L70)03.20041011686 ccm4Z 17 DTH
OPEL ASTRA H komercinis (L70) 1.7 CDTI (L70)02.20071101686 ccm4A 17 DTJ
OPEL ASTRA H komercinis (L70) 1.7 CDTI (L70)02.20071251686 ccm4A 17 DTR
OPEL ASTRA H komercinis (L70) 1.9 CDTI (L70)09.20051201910 ccm4Z 19 DT
OPEL ASTRA H komercinis (L70) 1.9 CDTI (L70)09.20041501910 ccm4Z 19 DTH
OPEL ASTRA H komercinis (L70) 1.9 CDTI 16V (L70)08.20041201910 ccm4Z 19 DTJ
VAUXHALL Astra Mk IV (G) CC (T98) 1.4 16V02.1998901389 ccm4Z 14 XE
VAUXHALL Astra Mk IV (G) CC (T98) 1.602.1998751598 ccm4X 16 SZR
VAUXHALL Astra Mk IV (G) CC (T98) 1.6 16V02.19981011598 ccm4X 16 XEL
VAUXHALL Astra Mk IV (G) CC (T98) 1.8 16V02.19981161796 ccm4X 18 XE1
VAUXHALL Astra Mk IV (G) CC (T98) 2.0 16V02.19981361998 ccm4X 20 XEV
VAUXHALL Astra Mk IV (G) CC (T98) 2.0 DI02.1998821995 ccm4X 20 DTL
VAUXHALL Astra Mk IV (G) Coupe (T98) 1.8 16V03.20001151796 ccm4X 18 XE1
VAUXHALL Astra Mk IV (G) Sedanas (T98) 1.4 16V09.1998901389 ccm4Z 14 XE
VAUXHALL Astra Mk IV (G) Sedanas (T98) 1.6 16V09.19981011598 ccm4C 16 SEL
VAUXHALL Astra Mk IV (G) Universalas (T98) 1.603.1998751598 ccm4X 16 SZR
VAUXHALL Astra Mk IV (G) Universalas (T98) 1.6 16V03.19981011598 ccm4X 16 XEL
VAUXHALL Astra Mk IV (G) Universalas (T98) 2.0 DI03.1998821995 ccm4X 20 DTL
OPEL Calibra A (C89) 2.0 i (M07)06.19901151998 ccm4C 20 NE
OPEL Calibra A (C89) 2.0 i 16V (M07)02.19941361998 ccm4X 20 XEV
OPEL Calibra A (C89) 2.0 i 16V (M07)06.19901501998 ccm4C 20 XE
OPEL Calibra A (C89) 2.0 i 16V 4x4 (M07)02.19941361998 ccm4X 20 XEV
OPEL Calibra A (C89) 2.0 i 16V 4x4 (M07)06.19901501998 ccm4C 20 XE
OPEL Calibra A (C89) 2.0 i 4x4 (M07)06.19901151998 ccm4C 20 NE
OPEL Calibra A (C89) 2.0 i Turbo 4x4 (M07)03.19922041998 ccm4C 20 LET
OPEL Calibra A (C89) 2.5 i V6 (M07)04.19931702498 ccm6C 25 XE
OPEL Campo (TF0, TF1) 2.3 (TFR16)08.1991942255 ccm44 ZD1
OPEL Campo (TF0, TF1) 2.3 (TFR16)08.1994982255 ccm44 ZD1
OPEL Campo (TF0, TF1) 2.3 4x4 (TFS16)08.1991942255 ccm44 ZD1
OPEL Campo (TF0, TF1) 2.3 4x4 (TFS16)08.1994982255 ccm44 ZD1
OPEL Campo (TF0, TF1) 2.5 D (TFR54)08.1991762499 ccm44JA1
OPEL Campo (TF0, TF1) 2.5 D 4x4 (TFS54)08.1991762499 ccm44JA1
OPEL Campo (TF0, TF1) 3.1 TD (TFR69)12.19921093059 ccm44 JG2T
OPEL Campo (TF0, TF1) 3.1 TD 4x4 (TFS69)12.19921093059 ccm44 JG2T
OPEL COMBO (71_) 1.207.1994451196 ccm4C 12 NZ
OPEL COMBO (71_) 1.407.1994601389 ccm4C 14 NZ
OPEL COMBO (71_) 1.407.1994821389 ccm4C 14 SE
OPEL COMBO (71_) 1.7 D07.1994601686 ccm417 D (4EE1)
VAUXHALL Combo Mk I (B) Van (S93) 1.407.1994601389 ccm4C 14 NZ
VAUXHALL Combo Mk I (B) Van (S93) 1.7 D07.1994601686 ccm417 D (4EE1)
VAUXHALL COMBO Mk II (C) dėžės kėbulas / universalas (F25) 1.3 CDTI 16V09.2004691248 ccm4Z 13 DT
OPEL Corsa A CC (S83) 1.0 (F08, M08, F68, M68)09.198245993 ccm410 S
OPEL Corsa A CC (S83) 1.2 (F08, M08, F68, M68)09.1982451196 ccm412 NC
OPEL Corsa A CC (S83) 1.2 i (F08, M08, F68, M68)09.1989451196 ccm4C 12 NZ
OPEL Corsa A CC (S83) 1.2 N (F08, M08, F68, M68)01.1990521196 ccm412 NV
OPEL Corsa A CC (S83) 1.2 S (F08, M08, F68, M68)09.1982551196 ccm412 ST
OPEL Corsa A CC (S83) 1.3 (F08, M08, F68, M68)09.1985601297 ccm413 NB
OPEL Corsa A CC (S83) 1.3 i (F08, M08, F68, M68)09.1986601297 ccm4C 13 N
OPEL Corsa A CC (S83) 1.3 S (F08, M08, F68, M68)09.1982701297 ccm413 SB
OPEL Corsa A CC (S83) 1.4 i (F08, M08, F68, M68)01.1985541389 ccm4C 14 NZ
OPEL Corsa A CC (S83) 1.4 i (F08, M08, F68, M68)01.1990601389 ccm4C 14 NZ
OPEL Corsa A CC (S83) 1.4 S (F08, M08, F68, M68)01.1990721389 ccm414 NV
OPEL Corsa A CC (S83) 1.4 Si (F08, M08, F68, M68)09.1991821389 ccm4C 14 SE
OPEL Corsa A CC (S83) 1.5 D (F08, M08, F68, M68)09.1987501488 ccm415 D (4EC1)
OPEL Corsa A CC (S83) 1.5 TD (F08, M08, F68, M68)03.1988671488 ccm415 DT (T4EC1)
OPEL Corsa A CC (S83) 1.6 GSI (F08, M08, F68, M68)09.1989981598 ccm4C 16 SEI
OPEL Corsa A CC (S83) 1.6 GSI (F08, M08, F68, M68)05.19881001598 ccm4E 16 SE
OPEL Corsa A CC (S83) 1.6 GSI Cat (F08, M08, F68, M68)02.19921011598 ccm4C 16 SE
OPEL Corsa A TR (S83) 1.0 (F11, M11, F19, M19)09.198245993 ccm410 S
OPEL Corsa A TR (S83) 1.2 N (F11, M11, F19, M19)01.1985451196 ccm412 NC
OPEL Corsa A TR (S83) 1.2 S (F11, M11, F19, M19)09.1982581196 ccm412 S
OPEL Corsa A TR (S83) 1.2 S (F11, M11, M19, F19)09.1982551196 ccm412 ST
OPEL Corsa A TR (S83) 1.3 (F11, F19, M11, M19)09.1985601297 ccm4C 13 N
OPEL Corsa A TR (S83) 1.3 S (F11, M11, F19, M19)09.1982701297 ccm413 SB
OPEL Corsa A TR (S83) 1.5 D (F11, M11, F19, M19)10.1987501488 ccm415 D (4EC1)
OPEL Corsa A Van (S83) 1.0 (F08, W5L)02.198645993 ccm410 S
OPEL Corsa A Van (S83) 1.5 D (F08, W5L)06.1987501488 ccm415 D (4EC1)
OPEL Corsa B Hatchback (S93) 1.0 i 12V (F08, F68, M68)11.199654973 ccm3X 10 XE
OPEL Corsa B Hatchback (S93) 1.2 i (F08, F68, M68)03.1993451196 ccm4C 12 NZ
OPEL Corsa B Hatchback (S93) 1.2 i 16V (F08, F68, M68)03.1998651199 ccm4X 12 XE
OPEL Corsa B Hatchback (S93) 1.4 i (F08, F68, M68)03.1993601389 ccm4C 14 NZ
OPEL Corsa B Hatchback (S93) 1.4 i 16V (F08, F68, M68)09.1994901389 ccm4X 14 XE
OPEL Corsa B Hatchback (S93) 1.4 Si (F08, F68, M68)03.1993821389 ccm4C 14 SE
OPEL Corsa B Hatchback (S93) 1.5 D (F08, F68, M68)03.1993501488 ccm415 D (4EC1)
OPEL Corsa B Hatchback (S93) 1.5 TD (F08, F68, M68)03.1993671488 ccm415 DT (T4EC1)
OPEL Corsa B Hatchback (S93) 1.6 GSI 16V (F08, F68, M68)03.19931091598 ccm4C 16 XE
OPEL Corsa B Hatchback (S93) 1.6 i 16V (F08, F68, M68)09.19941061598 ccm4X 16 XE
OPEL Corsa B Hatchback (S93) 1.7 D (F08, F68, M68)02.1996601686 ccm417 D (4EE1)
VAUXHALL Corsa Mk I (B) Hatchback (S93) 1.0 i 12V11.199654973 ccm3X 10 XE
VAUXHALL Corsa Mk I (B) Hatchback (S93) 1.2 i03.1993451195 ccm4C 12 NZ
VAUXHALL Corsa Mk I (B) Hatchback (S93) 1.4 i03.1993601389 ccm4C 14 NZ
VAUXHALL Corsa Mk I (B) Hatchback (S93) 1.4 i 16V09.1994901389 ccm4X 14 XE
VAUXHALL Corsa Mk I (B) Hatchback (S93) 1.6 i 16V09.19941061598 ccm4C 16 XE
VAUXHALL Corsa Mk I (B) Hatchback (S93) 1.7 D02.1996601686 ccm417 D (4EE1)
VAUXHALL Corsa Mk II (C) Hatchback (X01) 1.2 Twinport07.2004801229 ccm4Z 12 XEP
VAUXHALL Corsa Mk II (C) Hatchback (X01) 1.4 Twinport06.2003901364 ccm4Z 14 XEP
VAUXHALL Corsavan Mk III (D) (S07) 1.207.2009801229 ccm4Z 12 XEP
OPEL Frontera A Sport SUV Cabriolet (U92) 2.0 i (52SUD2, 55SUD2)03.19921151998 ccm4C 20 NE
OPEL Frontera A Sport SUV Cabriolet (U92) 2.5 TDS09.19961152499 ccm425TDS (VM41B)
OPEL Frontera A Sport SUV Cabriolet (U92) 2.8 TD (5BSUD2)03.19951132771 ccm428 TDI (4JB1-T)
OPEL Frontera A SUV (U92) 2.2 i (54MWL4)03.19951362198 ccm4X 22 XE
OPEL Frontera A SUV (U92) 2.3 TD (5JMWL4)03.19921002260 ccm423 DTR
OPEL Frontera A SUV (U92) 2.4 i (53MWL4)03.19921252410 ccm4C 24 NE
OPEL Frontera A SUV (U92) 2.5 TDS09.19961152499 ccm425TDS (VM41B)
OPEL Frontera A SUV (U92) 2.8 TD (5BMWL4)03.19951132771 ccm428 TDI (4JB1-T)
OPEL Frontera B SUV (U99) 2.2 DTI (6B_ZC, 6B_VF, 6B_66, 6B_76)10.19981162171 ccm4X 22 DTH
OPEL Frontera B SUV (U99) 2.2 i (6B_ZC, 6B_VF, 6B_66, 6B_76)10.19981362198 ccm4X 22 SE
OPEL Frontera B SUV (U99) 3.2 i (6B1VF, 6B1_6)10.19982053165 ccm6Y 32 NE
VAUXHALL Frontera Mk II (B) SUV (U99) 2.2 DTI10.19981162171 ccm4X 22 DTH
VAUXHALL Frontera Mk II (B) SUV (U99) 2.2 i10.19981362198 ccm4X 22 SE
VAUXHALL Frontera Mk II (B) SUV (U99) 3.2 i10.19982053165 ccm66VD1 (DOHC)
OPEL KADETT D (31_-34_, 41_-44_) 1.3 N08.1979601297 ccm413 N
OPEL KADETT D universalas (35_, 36_, 45_, 46_) 1.3 N08.1979601297 ccm413 N
OPEL Kadett E Cabriolet (T85) 1.3 S03.1987751297 ccm413 S
OPEL Kadett E Cabriolet (T85) 1.6 i10.1986751598 ccm4E 16 NZ
OPEL Kadett E Cabriolet (T85) 1.6 i07.1989821598 ccm416 SV
OPEL Kadett E Cabriolet (T85) 1.6 i CAT10.1987751598 ccm4C 16 NZ
OPEL Kadett E Cabriolet (T85) 2.0 i10.19861151998 ccm420 NE
OPEL Kadett E Cabriolet (T85) 2.0 i CAT10.19861161998 ccm4C 20 NE
OPEL Kadett E Caravan (T85) 1.2 (C15, C35, D15, D35)09.1984551196 ccm412 SC
OPEL Kadett E Caravan (T85) 1.3 i Cat (C15, C35, D15, D35)09.1985601297 ccm4C 13 N
OPEL Kadett E Caravan (T85) 1.3 N (C15, C35, D15, D35)09.1984601297 ccm413 N
OPEL Kadett E Caravan (T85) 1.3 S (C15, C35, D15, D35)09.1984751297 ccm413 S
OPEL Kadett E Caravan (T85) 1.4 i (C15, C35, D15, D35)01.1990601389 ccm4C 14 NZ
OPEL Kadett E Caravan (T85) 1.4 S (C15, C35, D15, D35)01.1990751389 ccm414 NV
OPEL Kadett E Caravan (T85) 1.5 TD (C15, C35, D15, D35)07.1988721488 ccm415 DT (T4EC1)
OPEL Kadett E Caravan (T85) 1.6 (C15, C35, D15, D35)09.1986821598 ccm416 SV
OPEL Kadett E Caravan (T85) 1.6 D (C15, C35, D15, D35)09.1984541598 ccm416 DA
OPEL Kadett E Caravan (T85) 1.6 i (C15, C35, D15, D35)09.1986751598 ccm4E 16 NZ
OPEL Kadett E Caravan (T85) 1.6 i Cat (C15, C35, D15, D35)09.1986751598 ccm4C 16 NZ
OPEL Kadett E Caravan (T85) 1.6 S (C15, C35, D35, D15)09.1984901598 ccm416 SH
OPEL Kadett E Caravan (T85) 1.7 D (C15, C35, D15, D35)02.1989571700 ccm417 D
OPEL Kadett E Caravan (T85) 1.8 i (C15, C35, D15, D35)06.1985901796 ccm4C 18 NZ
OPEL Kadett E Caravan (T85) 1.8 S (C15, C35, D15, D35)09.1987841796 ccm4E 18 NV
OPEL Kadett E Caravan (T85) 2.0 i Cat (C15, C35, D15, D35)09.19871151998 ccm4C 20 NE
OPEL Kadett E CC (T85) 1.2 (C08, C48, D08, D48)09.1984551196 ccm412 SC
OPEL Kadett E CC (T85) 1.3 i Cat (C08, C48, D08, D48)09.1985601297 ccm4C 13 N
OPEL Kadett E CC (T85) 1.3 N (C08, C48, D08, D48)09.1984601297 ccm413 NB
OPEL Kadett E CC (T85) 1.3 S (C08, C48, D08, D48)09.1984751297 ccm413 S
OPEL Kadett E CC (T85) 1.4 i (C08, C48, D08, D48)01.1990601389 ccm4C 14 NZ
OPEL Kadett E CC (T85) 1.4 S (C08, C48, D08, D48)01.1990751389 ccm414 NV
OPEL Kadett E CC (T85) 1.5 TD (C08, C48, D08, D48)07.1988721488 ccm415 DT (T4EC1)
OPEL Kadett E CC (T85) 1.6 D (C08, C48, D08, D48)09.1984541598 ccm416 DA
OPEL Kadett E CC (T85) 1.6 i (C08, C48, D08, D48)09.1986751598 ccm4E 16 NZ
OPEL Kadett E CC (T85) 1.6 i Cat (C08, C48, D08, D48)09.1986751598 ccm4C 16 NZ
OPEL Kadett E CC (T85) 1.6 S (C08, C48, D08, D48)09.1986821598 ccm416 SV
OPEL Kadett E CC (T85) 1.6 S (C08, D08, C48, D48)09.1984901598 ccm416 SH
OPEL Kadett E CC (T85) 1.7 D (C08, C48, D08, D48)02.1989571700 ccm417 D
OPEL Kadett E CC (T85) 1.8 E (C08, C48, D08, D48)10.19851001796 ccm4C 18 NE
OPEL Kadett E CC (T85) 1.8 GSI (C08, C48, D08, D48)09.19841151796 ccm418 E
OPEL Kadett E CC (T85) 1.8 i (C08, C48, D08, D48)06.1985901796 ccm4C 18 NZ
OPEL Kadett E CC (T85) 1.8 S (C08, C48, D08, D48)09.1987841796 ccm4E 18 NV
OPEL Kadett E CC (T85) 2.0 GSI (C08, C48, D08, D48)09.19861151998 ccm420 NE
OPEL Kadett E CC (T85) 2.0 GSI (C08, C48, D08, D48)09.19861291998 ccm420 SEH
OPEL Kadett E CC (T85) 2.0 GSI 16V (C08, C48, D08, D48)12.19871561998 ccm420 XE
OPEL Kadett E CC (T85) 2.0 GSI 16V Cat (C08, C48, D08, D48)03.19881501998 ccm4C 20 XE
OPEL Kadett E CC (T85) 2.0 GSI Cat (C08, C48, D08, D48)09.19861151998 ccm4C 20 NE
OPEL Kadett E Combo (T85) 1.3 N (C25, D25)01.1986601297 ccm413 N
OPEL Kadett E Combo (T85) 1.3 S (C25, D25)01.1986751297 ccm413 S
OPEL Kadett E Combo (T85) 1.4 i (C25, D25)08.1991601389 ccm4C 14 NZ
OPEL Kadett E Combo (T85) 1.4 S (C25, D25)07.1989751389 ccm414 NV
OPEL Kadett E Combo (T85) 1.6 (C25, D25)09.1986821598 ccm416 SV
OPEL Kadett E Combo (T85) 1.6 D (C25, D25)01.1986541598 ccm416 DA
OPEL Kadett E Combo (T85) 1.6 i (C25, D25)08.1991751598 ccm4C 16 NZ
OPEL Kadett E Combo (T85) 1.7 D (C25, D25)01.1989571700 ccm417 D
OPEL Kadett E Combo (T85) 1.7 D (C25, D25)07.1992601700 ccm417 DR
OPEL Kadett E Sedanas (T85) 1.2 (C19, D19)09.1984551196 ccm412 SC
OPEL Kadett E Sedanas (T85) 1.3 i Cat (C19, D19)09.1985601297 ccm4C 13 N
OPEL Kadett E Sedanas (T85) 1.3 N (C19, D19)09.1984601297 ccm413 NB
OPEL Kadett E Sedanas (T85) 1.3 S (C19, D19)09.1984751297 ccm413 S
OPEL Kadett E Sedanas (T85) 1.4 i (C19, D19)01.1990601389 ccm4C 14 NZ
OPEL Kadett E Sedanas (T85) 1.4 S (C19, D19)01.1990751389 ccm414 NV
OPEL Kadett E Sedanas (T85) 1.5 TD (C19, D19)07.1988721488 ccm415 DT (T4EC1)
OPEL Kadett E Sedanas (T85) 1.6 D (C19, D19)09.1984541598 ccm416 DA
OPEL Kadett E Sedanas (T85) 1.6 i (C19, D19)09.1986751598 ccm4E 16 NZ
OPEL Kadett E Sedanas (T85) 1.6 i Cat (C19, D19)09.1986751598 ccm4C 16 NZ
OPEL Kadett E Sedanas (T85) 1.6 S (C19, D19)09.1986821598 ccm416 SV
OPEL Kadett E Sedanas (T85) 1.6 S (C19, D19)09.1984901598 ccm416 SH
OPEL Kadett E Sedanas (T85) 1.7 D (C19, D19)02.1989571700 ccm417 D
OPEL Kadett E Sedanas (T85) 1.8 (C19, D19)09.19871141796 ccm418 E
OPEL Kadett E Sedanas (T85) 1.8 i (C19, D19)09.1990901796 ccm4C 18 NZ
OPEL Kadett E Sedanas (T85) 1.8 i (C19, D19)10.19851001796 ccm4C 18 NE
OPEL Kadett E Sedanas (T85) 1.8 S (C19, D19)09.1987841796 ccm4E 18 NV
OPEL Kadett E Sedanas (T85) 2.0 i (C19, D19)03.19871151998 ccm420 SE
OPEL Kadett E Sedanas (T85) 2.0 i Cat (C19, D19)03.19871151998 ccm4C 20 NE
OPEL Kadett E Van (T85) 1.4 i (C70, D70)01.1990601389 ccm4C 14 NZ
OPEL Kadett E Van (T85) 1.6 D (C70, D70)08.1984541598 ccm416 DA
OPEL Kadett E Van (T85) 1.7 D (C70, D70)08.1988571700 ccm417 D
OPEL MANTA B (58_, 59_) 1.3 N03.1979601297 ccm413 N
OPEL MANTA B CC (53_, 55_) 1.3 N03.1979601297 ccm413 N
OPEL Meriva A (X03) 1.4 16V Twinport LPG (E75)07.2004901364 ccm4Z 14 XEP
VAUXHALL Meriva Mk I (A) (X03) 1.7 DTI06.2003751686 ccm4Y 17 DT
OPEL Monterey A (M92) 3.1 TD (UBS69D, UBS69G)09.19911143059 ccm44 JG2TC
OPEL Monterey A (M92) 3.2 (UBS25D, UBS25G)06.19921773165 ccm66VD1 (SOHC)
OPEL Monterey B (M98) 3.0 DTI (UBS73D, UBS73G)07.19981592999 ccm44 JX1
OPEL Monterey B (M98) 3.5 V6 24V (UBS26D, UBS26G)07.19982153494 ccm66 VE1
OPEL Movano B Bus (X62) 2.3 CDTI FWD (JV)12.20101012298 ccm4M9T 670
OPEL Movano B Bus (X62) 2.3 CDTI FWD (JV)12.20101252298 ccm4M9T 670
OPEL Movano B Bus (X62) 2.3 CDTI FWD (JV)12.20101462298 ccm4M9T 678
OPEL Movano Bortinis Sunkvežimis / Važiuoklė (X70) 2.5 D (ED, HD, UD0, UD4)07.1998802499 ccm4S8U 770
OPEL Movano Bortinis Sunkvežimis / Važiuoklė (X70) 2.8 DTI (ED, HD, UD0, UD4)07.19981142799 ccm4S9W 700
OPEL Movano Bus (X70) 2.5 D (JD)07.1998802499 ccm4S8U 770
OPEL Movano Bus (X70) 2.8 DTI (JD)07.19981142799 ccm4S9W 700
OPEL Movano Van (X70) 2.5 D (FD)01.1999802499 ccm4S8U 770
OPEL Movano Van (X70) 2.8 DTI (FD)01.19991142799 ccm4S9W 700
VAUXHALL Movano Mk II (B) Bortinis Sunkvežimis / Važiuoklė (X62) 2.3 CDTI FWD (UV, HV)05.20101012298 ccm4M9T 670
VAUXHALL Movano Mk II (B) Bortinis Sunkvežimis / Važiuoklė (X62) 2.3 CDTI FWD (UV, HV, EV)05.20101252298 ccm4M9T 696
VAUXHALL Movano Mk II (B) Bortinis Sunkvežimis / Važiuoklė (X62) 2.3 CDTI FWD (UV, HV, EV)05.20101462298 ccm4M9T 678
VAUXHALL Movano Mk II (B) Bortinis Sunkvežimis / Važiuoklė (X62) 2.3 CDTI RWD (UV, HV)07.20101012298 ccm4M9T 670
VAUXHALL Movano Mk II (B) Bortinis Sunkvežimis / Važiuoklė (X62) 2.3 CDTI RWD (UV, HV, EV)07.20101252298 ccm4M9T 698
VAUXHALL Movano Mk II (B) Bortinis Sunkvežimis / Važiuoklė (X62) 2.3 CDTI RWD (UV, HV, EV)07.20101462298 ccm4M9T 698
VAUXHALL Movano Mk II (B) Combi (X62) 2.3 CDTI FWD (JV)05.20101012298 ccm4M9T 670
VAUXHALL Movano Mk II (B) Combi (X62) 2.3 CDTI FWD (JV)05.20101252298 ccm4M9T 670
VAUXHALL Movano Mk II (B) Combi (X62) 2.3 CDTI FWD (JV)05.20101462298 ccm4M9T 678
OPEL Omega A Caravan (V87) 1.8 (F35, M35)09.1987881796 ccm4E 18 NVR
OPEL Omega A Caravan (V87) 1.8 (F35, M35)09.19861151796 ccm418 SEH
OPEL Omega A Caravan (V87) 1.8 N (F35, M35)09.1986821796 ccm418 NV
OPEL Omega A Caravan (V87) 1.8 S (F35, M35)09.1986901796 ccm418 SV
OPEL Omega A Caravan (V87) 2.0 (F35, M35)09.19861221998 ccm420 SE
OPEL Omega A Caravan (V87) 2.0 i (F35, M35)09.1990991998 ccm4C 20 NEJ
OPEL Omega A Caravan (V87) 2.0 i (F35, M35)09.19861151998 ccm4C 20 NE
OPEL Omega A Caravan (V87) 2.3 D (F35, M35)09.1986732260 ccm423 YD
OPEL Omega A Caravan (V87) 2.3 TD (F35, M35)09.1986902260 ccm423 YDT
OPEL Omega A Caravan (V87) 2.3 TD Interc. (F35, M35)09.19881002260 ccm423 DTR
OPEL Omega A Caravan (V87) 2.4 i (F35, M35)09.19881252410 ccm4C 24 NE
OPEL Omega A Caravan (V87) 2.6 i (F35, M35)09.19901502594 ccm6C 26 NE
OPEL Omega A Caravan (V87) 3.0 (F35, M35)03.19871562969 ccm6C 30 LE
OPEL Omega A Caravan (V87) 3.0 24V (F35, M35)09.19892002969 ccm6C 30 SEJ
OPEL Omega A Caravan (V87) 3.0 Cat (F35, M35)03.19871772969 ccm6C 30 NE
OPEL Omega A Sedanas (V87) 1.8 (F19, M19, N19)09.1987881796 ccm4E 18 NVR
OPEL Omega A Sedanas (V87) 1.8 (F19, M19, N19)09.19861151796 ccm418 SEH
OPEL Omega A Sedanas (V87) 1.8 N (F19, M19, N19)09.1986821796 ccm418 NV
OPEL Omega A Sedanas (V87) 1.8 S (F19, M19, N19)09.1986901796 ccm418 SV
OPEL Omega A Sedanas (V87) 2.0 (F19, M19, N19)09.1990991998 ccm4C 20 NEJ
OPEL Omega A Sedanas (V87) 2.0 (F19, M19, N19)09.19901001998 ccm4C 20 NEF
OPEL Omega A Sedanas (V87) 2.0 (F19, M19, N19)09.19861221998 ccm420 SE
OPEL Omega A Sedanas (V87) 2.0 i (F19, M19, N19)09.19861151998 ccm4C 20 NE
OPEL Omega A Sedanas (V87) 2.3 D (F19, M19, N19)10.1986732260 ccm423 YD
OPEL Omega A Sedanas (V87) 2.3 TD (F19, M19, N19)10.1986902260 ccm423 YDT
OPEL Omega A Sedanas (V87) 2.3 TD Interc. (F19, M19, N19)08.19881002260 ccm423 DTR
OPEL Omega A Sedanas (V87) 2.4 i (F19, M19, N19)09.19881252410 ccm4C 24 NE
OPEL Omega A Sedanas (V87) 2.6 i (F19, M19, N19)09.19901502594 ccm6C 26 NE
OPEL Omega A Sedanas (V87) 3.0 (3000) (F19, M19, N19)03.19871562969 ccm6C 30 LE
OPEL Omega A Sedanas (V87) 3.0 (3000) (F19, M19, N19)03.19871772969 ccm630 NE
OPEL Omega A Sedanas (V87) 3.0 (3000) Cat (F19, M19, N19)03.19881772969 ccm6C 30 NE
OPEL Omega A Sedanas (V87) 3.0 24V (3000) (F19, M19, N19)09.19892002969 ccm6C 30 SEJ
OPEL Omega A Sedanas (V87) 3.0 24V (3000) (F19, M19, N19)09.19892042969 ccm6C 30 SE
OPEL Omega B Caravan (V94) 2.0 (F35, M35, P35)03.19941161998 ccm4X 20 SE
OPEL Omega B Caravan (V94) 2.0 16V (F35, M35, P35)03.19941361998 ccm4X 20 XEV
OPEL Omega B Caravan (V94) 2.0 DTI 16V (F35, M35, P35)09.19971011995 ccm4X 20 DTH
OPEL Omega B Caravan (V94) 2.5 TD (F35, M35, P35)04.19941312497 ccm6X 25 DT
OPEL Omega B Caravan (V94) 2.5 V6 (F35, M35, P35)03.19941702498 ccm6X 25 XE
OPEL Omega B Caravan (V94) 3.0 V6 (F35, M35, P35)04.19942112962 ccm6X 30 XE
OPEL Omega B Sedanas (V94) 2.0 (F69, M69, P69)03.19941161998 ccm4X 20 SE
OPEL Omega B Sedanas (V94) 2.0 16V (F69, M69, P69)03.19941361998 ccm4X 20 XEV
OPEL Omega B Sedanas (V94) 2.0 DTI 16V (F69, M69, P69)09.19971011995 ccm4X 20 DTH
OPEL Omega B Sedanas (V94) 2.5 TD (F69, M69, P69)04.19941302497 ccm6X 25 DT
OPEL Omega B Sedanas (V94) 2.5 V6 (F69, M69, P69)03.19941702498 ccm6X 25 XE
OPEL Omega B Sedanas (V94) 3.0 V6 (F69, M69, P69)04.19942112962 ccm6X 30 XE
VAUXHALL Omega (B) Sedanas (V94) 2.0 16V03.19941361998 ccm4X 20 XEV
VAUXHALL Omega (B) Sedanas (V94) 2.5 V603.19941702498 ccm6X 25 XE
VAUXHALL Omega (B) Sedanas (V94) 3.0 V604.19942112962 ccm6X 30 XE
VAUXHALL Omega (B) Universalas (V94) 2.0 16V03.19941361998 ccm4X 20 XEV
VAUXHALL Omega (B) Universalas (V94) 2.5 TD04.19941312497 ccm6U 25 TD
VAUXHALL Omega (B) Universalas (V94) 2.5 V603.19941702498 ccm6X 25 XE
OPEL Sintra (APV) 2.2 DTI07.19971162171 ccm4X 22 DTH
OPEL Sintra (APV) 2.2 i 16V (OUN16, Y94)11.19961412198 ccm4X 22 XE
OPEL Sintra (APV) 3.0 i 24V (OUN16, Y94)11.19962012962 ccm6X 30 XE
OPEL Tigra Coupe (S93) 1.4 16V (F07)07.1994901389 ccm4X 14 XE
OPEL Tigra Coupe (S93) 1.6 16V (F07)07.19941061598 ccm4X 16 XE
VAUXHALL Tigra Mk I Coupe (S93) 1.4 16V07.1994901389 ccm4X 14 XE
VAUXHALL Tigra Mk I Coupe (S93) 1.6 16V07.19941061598 ccm4X 16 XE
OPEL Vectra A CC (J89) 1.6 i (F68, M68)09.1993711598 ccm4X 16 SZ
OPEL Vectra A CC (J89) 1.6 i Cat (F68, M68)09.1988751598 ccm4C 16 NZ2
OPEL Vectra A CC (J89) 1.6 S09.1988821598 ccm416 SV
OPEL Vectra A CC (J89) 1.7 D (F68, M68)09.1988571700 ccm417 D
OPEL Vectra A CC (J89) 1.7 D (F68, M68)07.1992601700 ccm417 DR
OPEL Vectra A CC (J89) 1.7 TD (F68, M68)03.1990821686 ccm417 DT (TC4EE1)
OPEL Vectra A CC (J89) 1.8 i (F68, M68)09.1988901796 ccm418 SV
OPEL Vectra A CC (J89) 1.8 i Cat (F68, M68)03.1990901796 ccm4C 18 NZ
OPEL Vectra A CC (J89) 1.8 S (F68, M68)09.1988881796 ccm4E 18 NVR
OPEL Vectra A CC (J89) 2.0 (F68, M68)04.19881001998 ccm4C 20 NEF
OPEL Vectra A CC (J89) 2.0 i (F68, M68)09.19881151998 ccm420 NE
OPEL Vectra A CC (J89) 2.0 i 16V (F68, M68)06.19941361998 ccm4X 20 XEV
OPEL Vectra A CC (J89) 2.0 i 16V Cat (F68, M68)02.19901501998 ccm4C 20 XE
OPEL Vectra A CC (J89) 2.0 i Cat (F68, M68)09.19881161998 ccm4C 20 NE
OPEL Vectra A CC (J89) 2.0 i GT (F68, M68)09.19881291998 ccm420 SEH
OPEL Vectra A CC (J89) 2.5 V6 (F68, M68)02.19931702498 ccm6C 25 XE
OPEL Vectra A Sedanas (J89) 1.6 (F19, M19)09.1988821598 ccm416 SV
OPEL Vectra A Sedanas (J89) 1.6 i (F19, M19)09.1993711598 ccm4X 16 SZ
OPEL Vectra A Sedanas (J89) 1.6 i (F19, M19)09.1988751598 ccm4C 16 NZ2
OPEL Vectra A Sedanas (J89) 1.7 D (F19, M19)10.1988571700 ccm417 D
OPEL Vectra A Sedanas (J89) 1.7 D (F19, M19)07.1992601700 ccm417 DR
OPEL Vectra A Sedanas (J89) 1.7 TD (F19, M19)03.1990821686 ccm417 DT (TC4EE1)
OPEL Vectra A Sedanas (J89) 1.8 i Cat (F19, M19)03.1990901796 ccm4C 18 NZ
OPEL Vectra A Sedanas (J89) 1.8 S (F19, M19)09.1988881796 ccm4E 18 NVR
OPEL Vectra A Sedanas (J89) 1.8 S (F19, M19)09.1989901796 ccm418 SV
OPEL Vectra A Sedanas (J89) 2.0 (F19, M19)09.19881001998 ccm4C 20 NEF
OPEL Vectra A Sedanas (J89) 2.0 i (F19, M19)09.19881151998 ccm420 NE
OPEL Vectra A Sedanas (J89) 2.0 i (F19, M19)09.19881291998 ccm420 SEH
OPEL Vectra A Sedanas (J89) 2.0 i 16V (F19, M19)06.19941361998 ccm4X 20 XEV
OPEL Vectra A Sedanas (J89) 2.0 i 16V 4x4 (F19, M19)06.19941361998 ccm4X 20 XEV
OPEL Vectra A Sedanas (J89) 2.0 i 4x4 (F19, M19)01.19891151998 ccm420 NE
OPEL Vectra A Sedanas (J89) 2.0 i 4x4 (F19, M19)01.19891291998 ccm420 SEH
OPEL Vectra A Sedanas (J89) 2.0 i Cat (F19, M19)09.19881161998 ccm4C 20 NE
OPEL Vectra A Sedanas (J89) 2.0 i Cat 4x4 (F19, M19)01.19891161998 ccm4C 20 NE
OPEL Vectra A Sedanas (J89) 2.0 i Turbo 4x4 (F19, M19)06.19942041998 ccm4C 20 LET
OPEL Vectra A Sedanas (J89) 2.5 V6 (F19, M19)02.19931702498 ccm6C 25 XE
OPEL Vectra A Sedanas (J89) 2000/GT 16V (F19, M19)01.19891501998 ccm420 XEJ
OPEL Vectra A Sedanas (J89) 2000/GT 16V Cat (F19, M19)02.19901501998 ccm4C 20 XE
OPEL Vectra A Sedanas (J89) 2000/GT 16V Cat 4x4 (F19, M19)02.19901501998 ccm4C 20 XE
OPEL VECTRA B (36_) 1.6 i (F19)10.1995751598 ccm4X 16 SZR
OPEL VECTRA B (36_) 1.6 i 16V (F19)10.19951001598 ccm4Z 16 XE
OPEL VECTRA B (36_) 1.7 TD (F19)10.1995821686 ccm4X 17 DT (TC4EE1)
OPEL VECTRA B (36_) 1.8 i 16V (F19)10.19951151799 ccm4X 18 XE
OPEL VECTRA B (36_) 1.8 i 16V (F19)10.19951151796 ccm4Z 18 XEL
OPEL VECTRA B (36_) 2.0 DI 16V (F19)11.1996821995 ccm4X 20 DTL
OPEL VECTRA B (36_) 2.0 DTI 16V (F19)06.19971011995 ccm4Y 20 DTH
OPEL VECTRA B (36_) 2.0 i 16V (F19)10.19951361998 ccm4X 20 XEV
OPEL VECTRA B (36_) 2.5 i V6 (F19)10.19951702498 ccm6X 25 XE
OPEL VECTRA B (36_) i 500 2.5 (F19)05.19981942498 ccm6X 25 XE
OPEL VECTRA B hečbekas (38_) 1.6 i (F68)10.1995751598 ccm4X 16 SZR
OPEL VECTRA B hečbekas (38_) 1.6 i 16V (F68)10.19951011598 ccm4Z 16 XE
OPEL VECTRA B hečbekas (38_) 1.7 TD (F68)10.1995821686 ccm4X 17 DT (TC4EE1)
OPEL VECTRA B hečbekas (38_) 1.8 i 16V (F68)10.19951161799 ccm4X 18 XE
OPEL VECTRA B hečbekas (38_) 1.8 i 16V (F68)10.19951161796 ccm4Z 18 XEL
OPEL VECTRA B hečbekas (38_) 2.0 DI 16V (F68)11.1996821995 ccm4X 20 DTL
OPEL VECTRA B hečbekas (38_) 2.0 DTI 16V (F68)06.19971011995 ccm4Y 20 DTH
OPEL VECTRA B hečbekas (38_) 2.0 i 16V (F68)10.19951361998 ccm4X 20 XEV
OPEL VECTRA B hečbekas (38_) 2.2 DTI 16V (F68)09.20001202172 ccm4Y 22 DTR
OPEL VECTRA B hečbekas (38_) 2.5 i V6 (F68)10.19951702498 ccm6X 25 XE
OPEL VECTRA B universalas (31_) 1.6 i (F35)11.1996751598 ccm4X 16 SZR
OPEL VECTRA B universalas (31_) 1.6 i 16V (F35)11.19961001598 ccm4Z 16 XE
OPEL VECTRA B universalas (31_) 1.8 i 16V (F35)11.19961151796 ccm4Z 18 XEL
OPEL VECTRA B universalas (31_) 1.8 i 16V (F35)11.19961151799 ccm4X 18 XE
OPEL VECTRA B universalas (31_) 2.0 DI 16V (F35)11.1996821995 ccm4X 20 DTL
OPEL VECTRA B universalas (31_) 2.0 DTI 16V (F35)06.19971011995 ccm4Y 20 DTH
OPEL VECTRA B universalas (31_) 2.0 i 16V (F35)11.19961361998 ccm4X 20 XEV
OPEL VECTRA B universalas (31_) 2.2 DTI 16V (F35)09.20001202172 ccm4Y 22 DTR
OPEL VECTRA B universalas (31_) 2.5 i V6 (F35)11.19961702498 ccm6X 25 XE
OPEL VECTRA B universalas (31_) i 500 2.5 (F35)05.19981942498 ccm6X 25 XE
VAUXHALL Vectra (B) CC (J96) 1.6 i 16V08.19951011598 ccm4Y 16 XE
VAUXHALL Vectra (B) CC (J96) 1.7 TD10.1995821686 ccm4X 17 DT (TC4EE1)
VAUXHALL Vectra (B) CC (J96) 1.8 i 16V10.19951161796 ccm4X 18 XE1
VAUXHALL Vectra (B) CC (J96) 2.0 Di 16V08.1995821995 ccm4X 20 DTL
VAUXHALL Vectra (B) CC (J96) 2.0 DTi 16V06.19971011995 ccm4X 20 DTH
VAUXHALL Vectra (B) CC (J96) 2.0 i 16V10.19951361998 ccm4X 20 XEV
VAUXHALL Vectra (B) CC (J96) 2.5 i V609.19951702498 ccm6X 25 XE
VAUXHALL Vectra (B) Sedanas (J96) 2.0 DTI 16V08.19951011995 ccm4X 20 DTH
VAUXHALL Vectra (B) Sedanas (J96) 2.0 i 16V10.19951361998 ccm4X 20 XEV
VAUXHALL Vectra (B) Sedanas (J96) 2.5 i V609.19951702498 ccm6X 25 XE
VAUXHALL Vectra (B) Universalas (J96) 1.8 i 16V11.19961151796 ccm4X 18 XE1
VAUXHALL Vectra (B) Universalas (J96) 2.0 DI 16V08.1995821995 ccm4X 20 DTL
VAUXHALL Vectra (B) Universalas (J96) 2.0 DTI 16V08.19951011995 ccm4X 20 DTH
VAUXHALL Vectra (B) Universalas (J96) 2.5 i V611.19961702498 ccm6X 25 XE
VAUXHALL Vectra Mk II (C) Universalas (Z02) 2.8 V6 Turbo10.20062802792 ccm6Z 28 NET
OPEL Vivaro A Bortinis Sunkvežimis / Važiuoklė (X83) 1.9 Di08.2001821870 ccm4F9Q 762
OPEL Vivaro A Bortinis Sunkvežimis / Važiuoklė (X83) 2.5 DTi08.20031352464 ccm4G9U 730
OPEL Zafira A (T98) 1.6 16V (F75)04.19991011598 ccm4Z 16 XE
OPEL Zafira A (T98) 1.8 16V (F75)04.19991161796 ccm4X 18 XE1
OPEL Zafira A (T98) 2.0 DI 16V (F75)07.1999821995 ccm4X 20 DTL
OPEL Zafira A (T98) 2.2 DTI 16V (F75)01.20021172172 ccm4Y 22 DTR
OPEL ZAFIRA B Van 1.6 CNG Turbo (M75)02.20091501598 ccm4A 16 XNT
OPEL ZAFIRA B Van 1.7 CDTI (M75)01.20081101686 ccm4A 17 DTJ
OPEL ZAFIRA B Van 1.8 (M75)07.20051401796 ccm4A 18 XER
VAUXHALL Zafira Mk I (A) (T98) 1.6 16V04.19991011598 ccm4X 16 XEL
VAUXHALL Zafira Mk I (A) (T98) 1.8 16V05.19991161796 ccm4X 18 XE1
VAUXHALL Zafira Mk II (B) (A05) 1.7 CDTI01.20081251686 ccm4A 17 DTR
PEUGEOT 106 I (1A, 1C) 1.009.199145954 ccm4TU9
PEUGEOT 106 I (1A, 1C) 1.009.199150954 ccm4CDZ (TU9M)
PEUGEOT 106 I (1A, 1C) 1.109.1991601124 ccm4HDZ (TU1M)
PEUGEOT 106 I (1A, 1C) 1.310.1993981294 ccm4TU2J2
PEUGEOT 106 I (1A, 1C) 1.409.1991751361 ccm4KDX (TU3MC)
PEUGEOT 106 I (1A, 1C) 1.409.1991941361 ccm4KFZ (TU3J2/Z)
PEUGEOT 106 I (1A, 1C) 1.4 D09.1992501361 ccm4K9Y (TUD3Y)
PEUGEOT 106 I (1A, 1C) 1.5 D06.1994541527 ccm4VJY (TUD5)
PEUGEOT 106 I (1A, 1C) 1.5 D06.1994581527 ccm4VJY (TUD5)
PEUGEOT 106 I (1A, 1C) 1.606.1993881587 ccm4NFZ (TU5JP)
PEUGEOT 106 I (1A, 1C) 1.601.19941031587 ccm4NFY (TU5J2)
PEUGEOT 106 II Hatchback (1A_, 1C_) 1.0 i05.199645954 ccm4CDY (TU9M)
PEUGEOT 106 II Hatchback (1A_, 1C_) 1.0 i01.199750954 ccm4CDZ (TU9M)
PEUGEOT 106 II Hatchback (1A_, 1C_) 1.1 i01.1997541124 ccm4HDY (TU1M+)
PEUGEOT 106 II Hatchback (1A_, 1C_) 1.1 i05.1996601124 ccm4HDZ (TU1M+)
PEUGEOT 106 II Hatchback (1A_, 1C_) 1.4 i05.1996751360 ccm4KFW (TU3JP)
PEUGEOT 106 II Hatchback (1A_, 1C_) 1.5 D05.1996551527 ccm4VJY (TUD5)
PEUGEOT 106 II Hatchback (1A_, 1C_) 1.6 i05.1996891587 ccm4NFZ (TU5JP)
PEUGEOT 106 II Hatchback (1A_, 1C_) 1.6 i05.19961011587 ccm4NFY (TU5J2)
PEUGEOT 106 II Hatchback (1A_, 1C_) 1.6 S1605.19961181587 ccm4NFX (TU5J4)
PEUGEOT 205 I (741A/C) 1.002.198345954 ccm4108C (XV8)
PEUGEOT 205 I (741A/C) 1.102.1983491124 ccm4109N (XW7)
PEUGEOT 205 I (741A/C) 1.102.1983501124 ccm4109F (XW7)
PEUGEOT 205 I (741A/C) 1.402.1983601360 ccm4150G (XY7)
PEUGEOT 205 I (741A/C) 1.402.1983801360 ccm4150B (XY8)
PEUGEOT 205 I (741A/C) 1.502.1984861442 ccm4Y2/K
PEUGEOT 205 I (741A/C) 1.6 GTI12.19841031580 ccm4180A (XU5J)
PEUGEOT 205 I (741A/C) 1.7 Diesel08.1983601769 ccm4161A (XUD7)
PEUGEOT 205 I (741A/C) 1.9 GTI03.19871021905 ccm4DFZ (XU9J1)
PEUGEOT 205 I (741A/C) 1.9 GTI10.19861281905 ccm4D6B (XU9JA)
PEUGEOT 205 I kabrioletas (741B, 20D) 1.1 CJ10.1989601124 ccm4HDZ (TU1M)
PEUGEOT 205 I kabrioletas (741B, 20D) 1.4 CJ03.1989671361 ccm4K1D (TU3A)
PEUGEOT 205 I kabrioletas (741B, 20D) 1.4 CJ05.1991751361 ccm4KDZ (TU3M)
PEUGEOT 205 I kabrioletas (741B, 20D) 1.4 CJ CAT01.1989601361 ccm4KAY (TU3CP)
PEUGEOT 205 I kabrioletas (741B, 20D) 1.4 CT04.1986791360 ccm4150B (XY8)
PEUGEOT 205 I kabrioletas (741B, 20D) 1.6 CJ08.1992881580 ccm4BDY (XU5M3Z)
PEUGEOT 205 I kabrioletas (741B, 20D) 1.9 CTI10.19871021905 ccm4DFZ (XU9J1)
PEUGEOT 205 II (20A/C) 1.010.198745954 ccm4TU9
PEUGEOT 205 II (20A/C) 1.110.1987491124 ccm4109N (XW7)
PEUGEOT 205 II (20A/C) 1.110.1987541124 ccm4H1B (TU1)
PEUGEOT 205 II (20A/C) 1.107.1989601124 ccm4HDZ (TU1M)
PEUGEOT 205 II (20A/C) 1.3 Rallye10.19871011294 ccm4TU24
PEUGEOT 205 II (20A/C) 1.410.1987671361 ccm4K1D (TU3A)
PEUGEOT 205 II (20A/C) 1.407.1988751361 ccm4KDZ (TU3M)
PEUGEOT 205 II (20A/C) 1.406.1987841360 ccm4K2B (TU3S)
PEUGEOT 205 II (20A/C) 1.406.1987861442 ccm4Y2/K
PEUGEOT 205 II (20A/C) 1.4 CAT08.1987601361 ccm4KAY (TU3CP)
PEUGEOT 205 II (20A/C) 1.610.1987721580 ccm4B1E (XU51C)
PEUGEOT 205 II (20A/C) 1.610.1987751580 ccm4BAZ (XU5CP)
PEUGEOT 205 II (20A/C) 1.6 Aut.10.1987791580 ccm4B1E (XU51C)
PEUGEOT 205 II (20A/C) 1.6 Aut.05.1990881580 ccm4BDY (XU5M2Z)
PEUGEOT 205 II (20A/C) 1.7 Diesel07.1987601769 ccm4161A (XUD7)
PEUGEOT 205 II (20A/C) 1.8 TD01.1990781769 ccm4A8B (XUD7TE)
PEUGEOT 205 II (20A/C) 1.9 Diesel10.1987641905 ccm4DJZ (XUD9A)
PEUGEOT 205 II (20A/C) 1.9 GTI10.19871201905 ccm4DKZ (XU9JAZ)
PEUGEOT 205 II (20A/C) 1.9 GTI10.19871281905 ccm4D6B (XU9JA)
PEUGEOT 205 II (20A/C) 1.9 GTI CAT10.19871021905 ccm4DFZ (XU9J1)
PEUGEOT 206 hečbekas (2A/C) 1.1 i09.1998601124 ccm4HFX (TU1JP)
PEUGEOT 206 hečbekas (2A/C) 1.4 i09.1998751360 ccm4KFW (TU3A)
PEUGEOT 206 hečbekas (2A/C) 1.4 LPG05.2006751360 ccm4KFV (TU3JP)
PEUGEOT 206 hečbekas (2A/C) 1.6 i09.1998891587 ccm4NFZ (TU5JP)
PEUGEOT 206 hečbekas (2A/C) 1.9 D09.1998691868 ccm4WJY (DW8B)
PEUGEOT 206 hečbekas (2A/C) 2.0 S1604.19991351997 ccm4RFR (EW10J4)
PEUGEOT 207 (WA_, WC_) 1.4 Bioflex08.2008821360 ccm4KFW (TU3JP)
PEUGEOT 207 sedanas 1.412.2007731360 ccm4KFV (TU3A)
PEUGEOT 207 sedanas 1.4 Flex11.2008821360 ccm4KFW (TU3JP)
PEUGEOT 207 sedanas 1.6 Bioflex01.20081131587 ccm4N6A (TU5JP4)
PEUGEOT 208 I Hatchback (CA_, CC_) 1.4 HDi03.2012681398 ccm48HR (DV4C)
PEUGEOT 208 I Hatchback (CA_, CC_) 1.603.20121561598 ccm45FV (EP6CDT)
PEUGEOT 208 I Hatchback (CA_, CC_) 1.6 HDi03.2012921560 ccm49HJ (DV6DTEDM)
PEUGEOT 208 I Hatchback (CA_, CC_) 1.6 HDi03.20121141560 ccm49HD (DV6C)
PEUGEOT 306 (7B, N3, N5) 1.106.1994601124 ccm4HDZ (TU1M)
PEUGEOT 306 (7B, N3, N5) 1.4 SL06.1994751360 ccm4KFW (TU3JP)
PEUGEOT 306 (7B, N3, N5) 1.6 SR06.1994891587 ccm4NFZ (TU5JP)
PEUGEOT 306 (7B, N3, N5) 1.8 16V03.19971101762 ccm4LFY (XU7JP4)
PEUGEOT 306 (7B, N3, N5) 1.8 ST06.19941011762 ccm4LFZ (XU7JP)
PEUGEOT 306 (7B, N3, N5) 1.9 D09.1998691868 ccm4WJY (DW8B)
PEUGEOT 306 (7B, N3, N5) 1.9 D03.1998751905 ccm4DHV (XUD9BSD)
PEUGEOT 306 (7B, N3, N5) 1.9 SLD06.1994641905 ccm4DJZ (XUD9A)
PEUGEOT 306 (7B, N3, N5) 1.9 SLD06.1994681905 ccm4DJY (XUD9A)
PEUGEOT 306 (7B, N3, N5) 1.9 SRDT06.1994901905 ccm4DHY (XUD9TE)
PEUGEOT 306 (7B, N3, N5) 2.003.19971321998 ccm4RFV (XU10J4R)
PEUGEOT 306 (7B, N3, N5) 2.0 S1606.19941501998 ccm4RFT (XU10J4)
PEUGEOT 306 (7B, N3, N5) 2.0 S1606.19941521998 ccm4RFY (XU10J4Z)
PEUGEOT 306 (7B, N3, N5) 2.0 ST07.19941211998 ccm4RFX (XU10J2)
PEUGEOT 306 Break (7E, N3, N5) 1.403.1997751360 ccm4KFW (TU3JP)
PEUGEOT 306 Break (7E, N3, N5) 1.603.1997891587 ccm4NFZ (TU5JP)
PEUGEOT 306 Break (7E, N3, N5) 1.803.19971011762 ccm4LFZ (XU7JP)
PEUGEOT 306 Break (7E, N3, N5) 1.8 16V03.19971101762 ccm4LFY (XU7JP4)
PEUGEOT 306 Break (7E, N3, N5) 1.9 D03.1997681905 ccm4DJY (XUD9A)
PEUGEOT 306 Break (7E, N3, N5) 1.9 D09.1998691868 ccm4WJY (DW8B)
PEUGEOT 306 Break (7E, N3, N5) 1.9 D03.1998751905 ccm4DHV (XUD9BSD)
PEUGEOT 306 Break (7E, N3, N5) 1.9 TD02.1997901905 ccm4DHY (XUD9TE)
PEUGEOT 306 Break (7E, N3, N5) 2.003.19971321998 ccm4RFV (XU10J4R)
PEUGEOT 306 hečbekas (7A, 7C, N3, N5) 1.105.1993601124 ccm4HDZ (TU1M)
PEUGEOT 306 hečbekas (7A, 7C, N3, N5) 1.405.1993751360 ccm4KFW (TU3JP)
PEUGEOT 306 hečbekas (7A, 7C, N3, N5) 1.605.1993891587 ccm4NFZ (TU5JP)
PEUGEOT 306 hečbekas (7A, 7C, N3, N5) 1.805.19931011762 ccm4LFZ (XU7JP)
PEUGEOT 306 hečbekas (7A, 7C, N3, N5) 1.8 16V03.19971101762 ccm4LFY (XU7JP4)
PEUGEOT 306 hečbekas (7A, 7C, N3, N5) 1.9 D05.1993641905 ccm4DJZ (XUD9A)
PEUGEOT 306 hečbekas (7A, 7C, N3, N5) 1.9 D06.1994681905 ccm4DJY (XUD9A)
PEUGEOT 306 hečbekas (7A, 7C, N3, N5) 1.9 D09.1998691868 ccm4WJY (DW8B)
PEUGEOT 306 hečbekas (7A, 7C, N3, N5) 1.9 D03.1998751905 ccm4DHV (XUD9BSD)
PEUGEOT 306 hečbekas (7A, 7C, N3, N5) 1.9 DT05.1993901905 ccm4DHY (XUD9TE)
PEUGEOT 306 hečbekas (7A, 7C, N3, N5) 2.0 16V03.19971321998 ccm4RFV (XU10J4R)
PEUGEOT 306 hečbekas (7A, 7C, N3, N5) 2.0 S1606.19941501998 ccm4RFY (XU10J4Z)
PEUGEOT 306 hečbekas (7A, 7C, N3, N5) 2.0 S1605.19931521998 ccm4RFY (XU10J4Z)
PEUGEOT 306 hečbekas (7A, 7C, N3, N5) 2.0 S1603.19961631998 ccm4RFS (XU10J4RS)
PEUGEOT 306 hečbekas (7A, 7C, N3, N5) 2.0 XSi05.19931211998 ccm4RFX (XU10J2)
PEUGEOT 306 kabrioletas (7D, N3, N5) 1.604.1996891587 ccm4NFZ (TU5JP)
PEUGEOT 306 kabrioletas (7D, N3, N5) 1.803.19941011762 ccm4L6A (XU7JP)
PEUGEOT 306 kabrioletas (7D, N3, N5) 1.8 16V07.20001101762 ccm4LFY (XU7JP4)
PEUGEOT 306 kabrioletas (7D, N3, N5) 2.003.19941211998 ccm4RFX (XU10J2)
PEUGEOT 306 kabrioletas (7D, N3, N5) 2.0 16V03.19971321998 ccm4RFV (XU10J4R)
PEUGEOT 308 CC (4B_) 1.6 THP10.20102001598 ccm4EP6CDTX
PEUGEOT 308 I Hatchback (4A_, 4C_) 1.6 BioFlex04.20081091587 ccm4NFU (TU5JP4)
PEUGEOT 308 SW I (4E_, 4H_) 1.6 HDi11.2009921560 ccm49HP (DV6DTED)
PEUGEOT 309 I (10C, 10A) 1.110.1985541118 ccm4E1
PEUGEOT 309 I (10C, 10A) 1.310.1985641294 ccm4G1A
PEUGEOT 309 I (10C, 10A) 1.403.1989671361 ccm4K1D (TU3A)
PEUGEOT 309 I (10C, 10A) 1.403.1989751361 ccm4KDZ (TU3M)
PEUGEOT 309 I (10C, 10A) 1.403.1989841360 ccm4K2B (TU3S)
PEUGEOT 309 I (10C, 10A) 1.506.1987861442 ccm4Y2/K
PEUGEOT 309 I (10C, 10A) 1.610.1985751580 ccm4B1A (XU51C)
PEUGEOT 309 I (10C, 10A) 1.610.1985801580 ccm4B1D (XU51C)
PEUGEOT 309 I (10C, 10A) 1.601.198694 ccm
PEUGEOT 309 I (10C, 10A) 1.611.19851031580 ccm4180Z (XU5J)
PEUGEOT 309 I (10C, 10A) 1.903.1986981905 ccm4DFZ (XU9J1)
PEUGEOT 309 I (10C, 10A) 1.907.19881091905 ccm4DDZ (XU9M)
PEUGEOT 309 I (10C, 10A) 1.9 D06.1986641905 ccm4162 (XUD9)
PEUGEOT 309 I (10C, 10A) 1.9 GTI07.19881201905 ccm4DKZ (XU9JAZ)
PEUGEOT 309 I (10C, 10A) 1.9 GTI10.19861281905 ccm4D6B (XU9JA)
PEUGEOT 309 II (3C, 3A) 1.108.1990601124 ccm4HDZ (TU1M)
PEUGEOT 309 II (3C, 3A) 1.407.1990671361 ccm4K1D (TU3A)
PEUGEOT 309 II (3C, 3A) 1.407.1989751361 ccm4KDZ (TU3M)
PEUGEOT 309 II (3C, 3A) 1.607.1989881580 ccm4BDY (XU5M2Z)
PEUGEOT 309 II (3C, 3A) 1.607.1989941580 ccm4B2A (XU52C/K)
PEUGEOT 309 II (3C, 3A) 1.8 TD08.1989781769 ccm4A8B (XUD7TE)
PEUGEOT 309 II (3C, 3A) 1.908.1989981905 ccm4DFZ (XU9J1)
PEUGEOT 309 II (3C, 3A) 1.910.19901091905 ccm4DDZ (XU9M)
PEUGEOT 309 II (3C, 3A) 1.9 Diesel07.1989641905 ccm4DJZ (XUD9A)
PEUGEOT 309 II (3C, 3A) 1.9 GTI07.19891201905 ccm4DKZ (XU9JAZ)
PEUGEOT 309 II (3C, 3A) 1.9 GTI 16V10.19901471905 ccm4DFW (XU9J4Z)
PEUGEOT 4007 (VU_, VV_) 2.011.20101471998 ccm44B11
PEUGEOT 4007 (VU_, VV_) 2.0 4x411.20101471998 ccm44B11
PEUGEOT 405 I (15B) 1.607.1987721580 ccm4B1E (XU51C)
PEUGEOT 405 I (15B) 1.607.1987881580 ccm4BDY (XU5M2Z)
PEUGEOT 405 I (15B) 1.610.1989901580 ccm4BDZ (XU5M)
PEUGEOT 405 I (15B) 1.601.1987941580 ccm4B2A (XU52C/K)
PEUGEOT 405 I (15B) 1.8 Turbo Diesel03.1988901769 ccm4AJZ (XUD7TEY)
PEUGEOT 405 I (15B) 1.907.1987951905 ccm4D2C (XU92C)
PEUGEOT 405 I (15B) 1.907.19881091905 ccm4DDZ (XU9M)
PEUGEOT 405 I (15B) 1.907.19881201905 ccm4DKZ (XU9JAZ)
PEUGEOT 405 I (15B) 1.907.19871261905 ccm4D6A (XU9J2)
PEUGEOT 405 I (15B) 1.9 4x407.19881091905 ccm4DDZ (XU9M)
PEUGEOT 405 I (15B) 1.9 Diesel07.1988641905 ccm4DJZ (XUD9A)
PEUGEOT 405 I (15B) 1.9 Diesel03.1988691905 ccm4D9B (XUD9A)
PEUGEOT 405 I (15B) 1.9 Injection07.19871051905 ccm4DFZ (XU9J1)
PEUGEOT 405 I (15B) 1.9 Sport MI-1604.19881471905 ccm4DFW (XU9J4Z)
PEUGEOT 405 I (15B) 1.9 Sport MI-1607.19871581905 ccm4D6C (XU9J4)
PEUGEOT 405 I (15B) 1.9 SPort MI-16 4x404.19881471905 ccm4DFW (XU9J4Z)
PEUGEOT 405 I Break (15E) 1.610.1988721580 ccm4B1E (XU51C)
PEUGEOT 405 I Break (15E) 1.610.1988751580 ccm4BAZ (XU5CP)
PEUGEOT 405 I Break (15E) 1.610.1988881580 ccm4BDY (XU5M2Z)
PEUGEOT 405 I Break (15E) 1.610.1988901580 ccm4BDZ (XU5M)
PEUGEOT 405 I Break (15E) 1.8 TD10.1988901769 ccm4AJZ (XUD7TEY)
PEUGEOT 405 I Break (15E) 1.910.1988951905 ccm4D2C (XU92C)
PEUGEOT 405 I Break (15E) 1.910.19881051905 ccm4DFZ (XU9J1)
PEUGEOT 405 I Break (15E) 1.910.19881091905 ccm4DDZ (XU9M)
PEUGEOT 405 I Break (15E) 1.910.19881201905 ccm4DKZ (XU9JAZ)
PEUGEOT 405 I Break (15E) 1.9 4x410.19881091905 ccm4DDZ (XU9M)
PEUGEOT 405 I Break (15E) 1.9 D10.1988641905 ccm4DJZ (XUD9A)
PEUGEOT 405 I Break (15E) 1.9 D10.1988691905 ccm4DJY (XUD9A)
PEUGEOT 405 II (4B) 1.408.1992751361 ccm4KDX (TU3MC)
PEUGEOT 405 II (4B) 1.608.1992881580 ccm4BFZ (XU5JP)
PEUGEOT 405 II (4B) 1.808.19921011762 ccm4LFZ (XU7JP)
PEUGEOT 405 II (4B) 1.9 D06.1994681905 ccm4DJY (XUD9A)
PEUGEOT 405 II (4B) 1.9 TD08.1992901905 ccm4DHY (XUD9TE)
PEUGEOT 405 II (4B) 2.008.19921211998 ccm4RFX (XU10J2)
PEUGEOT 405 II (4B) 2.0 16V06.19941501998 ccm4RFT (XU10J4)
PEUGEOT 405 II (4B) 2.0 MI-1608.19921521998 ccm4RFY (XU10J4Z)
PEUGEOT 405 II (4B) 2.0 T 16 X408.19921961998 ccm4RGZ (XU10J4TE/Z)
PEUGEOT 405 II (4B) 2.0 X408.19921211998 ccm4RFX (XU10J2)
PEUGEOT 405 II Break (4E) 1.408.1992751361 ccm4KDX (TU3MC)
PEUGEOT 405 II Break (4E) 1.608.1992881580 ccm4BFZ (XU5JP)
PEUGEOT 405 II Break (4E) 1.808.19921011762 ccm4LFZ (XU7JP)
PEUGEOT 405 II Break (4E) 1.9 D06.1994681905 ccm4DJY (XUD9A)
PEUGEOT 405 II Break (4E) 1.9 TD08.1992901905 ccm4DHY (XUD9TE)
PEUGEOT 405 II Break (4E) 2.008.19921211998 ccm4RFX (XU10J2)
PEUGEOT 405 II Break (4E) 2.0 4x408.19921211998 ccm4RFX (XU10J2)
PEUGEOT 406 (8B) 1.611.1995881580 ccm4BFZ (XU5JP)
PEUGEOT 406 (8B) 1.805.1997901762 ccm4LFX (XU7JB)
PEUGEOT 406 (8B) 1.8 16V11.19951101762 ccm4LFY (XU7JP4)
PEUGEOT 406 (8B) 1.9 TD01.1996901905 ccm4DHX (XUD9TE)
PEUGEOT 406 (8B) 1.9 TD01.1996921905 ccm4DHY (XUD9TE)
PEUGEOT 406 (8B) 2.0 16V11.19951321998 ccm4RFV (XU10J4R)
PEUGEOT 406 (8B) 2.0 HDI 11006.19981091997 ccm4RHZ (DW10ATED)
PEUGEOT 406 (8B) 2.0 HDI 9002.1999901997 ccm4RHY (DW10TD)
PEUGEOT 406 (8B) 2.0 Turbo04.19961471998 ccm4RGX (XU10J2TE)
PEUGEOT 406 (8B) 2.1 TD 12V01.19961092088 ccm4P8C (XUD11BTE)
PEUGEOT 406 (8B) 3.0 24V10.19961902946 ccm6XFZ (ES9J4)
PEUGEOT 406 Break (8E/F) 1.805.1997901762 ccm4LFX (XU7JB)
PEUGEOT 406 Break (8E/F) 1.8 16V10.19961101762 ccm4LFY (XU7JP4)
PEUGEOT 406 Break (8E/F) 1.9 D10.1996751905 ccm4DHW (XUD9SD)
PEUGEOT 406 Break (8E/F) 1.9 TD10.1996901905 ccm4DHX (XUD9TE)
PEUGEOT 406 Break (8E/F) 2.0 16V10.19961321998 ccm4RFV (XU10J4R)
PEUGEOT 406 Break (8E/F) 2.0 HDI 11002.19991091997 ccm4RHZ (DW10ATED)
PEUGEOT 406 Break (8E/F) 2.0 HDI 9002.1999901997 ccm4RHY (DW10TD)
PEUGEOT 406 Break (8E/F) 2.0 Turbo10.19961471998 ccm4RGX (XU10J2TE)
PEUGEOT 406 Break (8E/F) 2.1 TD 12V10.19961092088 ccm4P8C (XUD11BTE)
PEUGEOT 406 Break (8E/F) 3.0 24V10.19961902946 ccm6XFZ (ES9J4)
PEUGEOT 406 kupė (8C) 2.0 16V03.19971321998 ccm4RFV (XU10J4R)
PEUGEOT 406 kupė (8C) 3.0 V6 24V03.19971902946 ccm6XFZ (ES9J4)
PEUGEOT 5008 (0U_, 0E_) 1.6 HDi08.20101121560 ccm49HR (DV6C)
PEUGEOT 505 (551A) 1.806.1981751796 ccm4105 (XM7)
PEUGEOT 505 (551A) 1.801.1982821796 ccm4105 (XM7)
PEUGEOT 505 (551A) 1.809.1985841796 ccm4105C (XM7A)
PEUGEOT 505 (551A) 2.011.1980971971 ccm4106 (XN1)
PEUGEOT 505 (551A) 2.009.1985981971 ccm4106E (XN1A)
PEUGEOT 505 (551A) 2.0 TI,STI08.19791101995 ccm4829 (ZEJ)
PEUGEOT 505 (551A) 2.203.19861142165 ccm4851X (ZDJL)
PEUGEOT 505 (551A) 2.205.19811162165 ccm4851 (ZDJ)
PEUGEOT 505 (551A) 2.2 GTI08.19831222165 ccm4851B (ZDJL)
PEUGEOT 505 (551A) 2.2 Turbo Injection03.19841552155 ccm4176B (N9TE)
PEUGEOT 505 (551A) 2.3 Turbo Diesel09.1980802304 ccm4147 (XD2S)
PEUGEOT 505 (551A) 2.5 Diesel10.1981692498 ccm4155 (XD3)
PEUGEOT 505 (551A) 2.5 Diesel06.1981752498 ccm4155 (XD3)
PEUGEOT 505 (551A) 2.5 Turbo Diesel10.1983902498 ccm4152A (XD3T)
PEUGEOT 505 (551A) 2.5 Turbo Diesel10.1983952497 ccm4XD3T
PEUGEOT 505 (551A) 2.5 Turbo Diesel10.19861052498 ccm4152B (XD3TE)
PEUGEOT 505 (551A) 2.8 GTI V606.19861432849 ccm6154X (ZN3J)
PEUGEOT 505 Break (551D) 2.008.1983941971 ccm4106 (XN1)
PEUGEOT 505 Break (551D) 2.009.1985981971 ccm4106E (XN1A)
PEUGEOT 505 Break (551D) 2.201.19861142165 ccm4851X (ZDJL)
PEUGEOT 505 Break (551D) 2.2 GTI09.19851222165 ccm4851B (ZDJL)
PEUGEOT 505 Break (551D) 2.5 Diesel01.1986702498 ccm4155 (XD3)
PEUGEOT 505 Break (551D) 2.5 Diesel08.1983752498 ccm4155 (XD3)
PEUGEOT 505 Break (551D) 2.5 Turbo Diesel10.1985902498 ccm4152A (XD3T)
PEUGEOT 505 Break (551D) 2.5 Turbo Diesel10.19861052498 ccm4152B (XD3TE)
PEUGEOT 508 I (8D_) Sedanas 1.6 HDi11.20101121560 ccm49HL (DV6C)
PEUGEOT 508 I (8D_) Sedanas 1.6 THP11.20101561598 ccm45FV (EP6CDT)
PEUGEOT 508 I (8D_) Sedanas 1.6 VTi11.20101201598 ccm45FS (EP6C)
PEUGEOT 508 I (8D_) Sedanas 2.0 HDi11.20101401997 ccm4RHA (DW10CTED4)
PEUGEOT 508 I (8D_) Sedanas 2.0 HDi11.20101631997 ccm4RHH (DW10CTED4)
PEUGEOT 508 I (8D_) Sedanas 2.2 HDi11.20102042179 ccm44HL (DW12C)
PEUGEOT 508 SW I (8E_) 1.6 HDi11.20101121560 ccm49HL (DV6C)
PEUGEOT 508 SW I (8E_) 1.6 THP11.20101561598 ccm45FV (EP6CDT)
PEUGEOT 508 SW I (8E_) 1.6 VTi11.20101201598 ccm45FS (EP6C)
PEUGEOT 508 SW I (8E_) 2.0 HDi11.20101401997 ccm4RHA (DW10CTED4)
PEUGEOT 508 SW I (8E_) 2.0 HDi11.20101631997 ccm4RHH (DW10CTED4)
PEUGEOT 508 SW I (8E_) 2.2 HDi11.20102042179 ccm44HL (DW12C)
PEUGEOT 605 (6B) 2.006.19891141998 ccm4R5A (XU102C)
PEUGEOT 605 (6B) 2.006.19891211998 ccm4RFZ (XU10J2Z)
PEUGEOT 605 (6B) 2.0 16V07.19941321998 ccm4RFV (XU10J4R)
PEUGEOT 605 (6B) 2.0 Turbo07.19921411998 ccm4RGY (XU10J2TE)
PEUGEOT 605 (6B) 2.0 Turbo07.19911471998 ccm4RGX (XU10J2TE)
PEUGEOT 605 (6B) 2.1 D06.1989822138 ccm4P9A (XUD11A)
PEUGEOT 605 (6B) 2.1 TD 12V08.19941092088 ccm4P8C (XUD11BTE)
PEUGEOT 605 (6B) 2.1 Turbo Diesel06.19891092088 ccm4PHZ (XUD11ATE)
PEUGEOT 605 (6B) 2.5 Turbo Diesel07.19941292446 ccm4THY (DK5ATE)
PEUGEOT 605 (6B) 3.010.19891672963 ccm6UFZ (ZPJ)
PEUGEOT 605 (6B) 3.0 SV 2408.19892002963 ccm6UKZ (ZPJ4/Z)
PEUGEOT 605 (6B) 3.0 V604.19971902946 ccm6XFZ (ES9J4)
PEUGEOT 806 (221) 1.807.1995991762 ccm4LFW (XU7JP)
PEUGEOT 806 (221) 1.9 TD07.1995901905 ccm4DHX (XUD9TE)
PEUGEOT 806 (221) 1.9 TD05.1997921905 ccm4D8B (XUD9TE)
PEUGEOT 806 (221) 2.006.19941211998 ccm4RFU (XU10J2)
PEUGEOT 806 (221) 2.0 16V05.19981321998 ccm4RFV (XU10J4R)
PEUGEOT 806 (221) 2.0 Turbo06.19941471998 ccm4RGX (XU10J2TE)
PEUGEOT 806 (221) 2.1 td 12V06.19961092088 ccm4P8C (XUD11BTE)
PEUGEOT 807 (E) 2.0 HDi06.20091631997 ccm4RHH (DW10CTED4)
PEUGEOT BIPPER (AA_) 1.3 HDi 7510.2010751248 ccm4FHZ (F13DTE5)
PEUGEOT BIPPER Tepee 1.3 HDi 7510.2010751248 ccm4FHZ (F13DTE5)
PEUGEOT BOXER autobusas 2.2 HDi 11003.20111102198 ccm44HG (P22DTE)
PEUGEOT BOXER autobusas 2.2 HDi 13003.20111312198 ccm44HH (P22DTE)
PEUGEOT BOXER autobusas 2.2 HDi 15003.20111502198 ccm44HJ (P22DTE)
PEUGEOT BOXER autobusas 3.0 HDi 17503.20111772999 ccm4F1CE3481E (F30DTE)
PEUGEOT BOXER autobusas (230P) 1.9 D03.1994691905 ccm4D9B (XUD9AU)
PEUGEOT BOXER autobusas (230P) 1.9 TD08.1994901905 ccm4DHY (XUD9TE)
PEUGEOT BOXER autobusas (230P) 1.9 TD03.1994921905 ccm4D8C (XUD9UTF)
PEUGEOT BOXER autobusas (230P) 2.0 i03.19941091998 ccm4RFW (XU10J2)
PEUGEOT BOXER autobusas (230P) 2.0 i 4x408.19961091998 ccm4RFW (XU10J2)
PEUGEOT BOXER autobusas (230P) 2.5 D08.1994862446 ccm4T9A (DJ5)
PEUGEOT BOXER autobusas (230P) 2.5 D 4x407.1996862446 ccm4T9A (DJ5)
PEUGEOT BOXER autobusas (230P) 2.5 TD07.19941032446 ccm4T8A (DJ5T)
PEUGEOT BOXER autobusas (230P) 2.5 TD 4x407.19961032446 ccm4T8A (DJ5T)
PEUGEOT BOXER autobusas (230P) 2.5 TDI01.19971072446 ccm4THX (DJ5TED)
PEUGEOT BOXER autobusas (230P) 2.5 TDI 4x401.19971072446 ccm4THX (DJ5TED)
PEUGEOT BOXER komercinis 2.2 HDi 11003.20111102198 ccm44HG (P22DTE)
PEUGEOT BOXER komercinis 2.2 HDi 13003.20111312198 ccm44HH (P22DTE)
PEUGEOT BOXER komercinis 2.2 HDi 15003.20111502198 ccm44HJ (P22DTE)
PEUGEOT BOXER komercinis 3.0 HDi 17503.20111772999 ccm4F1CE3481E (F30DTE)
PEUGEOT BOXER komercinis (230L) 1.9 D03.1994691905 ccm4D9B (XUD9AU)
PEUGEOT BOXER komercinis (230L) 1.9 TD03.1994921905 ccm4D8C (XUD9UTF)
PEUGEOT BOXER komercinis (230L) 2.0 i06.19941091998 ccm4RFW (XU10J2)
PEUGEOT BOXER komercinis (230L) 2.5 D03.1994862446 ccm4T9A (DJ5)
PEUGEOT BOXER komercinis (230L) 2.5 TD03.19941032446 ccm4T8A (DJ5T)
PEUGEOT BOXER komercinis (230L) 2.5 TDI01.19971072446 ccm4THX (DJ5TED)
PEUGEOT BOXER plokščiadugnis / važiuoklė 2.2 HDi 11003.20111102198 ccm44HG (P22DTE)
PEUGEOT BOXER plokščiadugnis / važiuoklė 2.2 HDi 13003.20111312198 ccm44HH (P22DTE)
PEUGEOT BOXER plokščiadugnis / važiuoklė 2.2 HDi 15003.20111502198 ccm44HJ (P22DTE)
PEUGEOT BOXER plokščiadugnis / važiuoklė 3.0 HDi 17503.20111772999 ccm4F1CE3481E (F30DTE)
PEUGEOT BOXER plokščiadugnis / važiuoklė (ZCT_) 2.0 i06.19941091998 ccm4RFW (XU10J2)
PEUGEOT BOXER plokščiadugnis / važiuoklė (ZCT_) 2.5 D03.1994862446 ccm4T9A (DJ5)
PEUGEOT BOXER plokščiadugnis / važiuoklė (ZCT_) 2.5 TD03.19941032446 ccm4T8A (DJ5T)
PEUGEOT BOXER plokščiadugnis / važiuoklė (ZCT_) 2.5 TDI01.19971072446 ccm4THX (DJ5TED)
PEUGEOT Expert (224_) 1.602.1996791581 ccm4222A2 (1580 SPI)
PEUGEOT Expert (224_) 1.9 D02.1996701905 ccm4D9B (XUD9AU)
PEUGEOT Expert (224_) 1.9 TD02.1996901905 ccm4DHX (XUD9TE)
PEUGEOT Expert (224_) 1.9 TD02.1996921905 ccm4D8B (XUD9TE)
PEUGEOT EXPERT komercinis (222) 1.602.1996791581 ccm4222A2 (1580 SPI)
PEUGEOT EXPERT komercinis (222) 1.9 D02.1996701905 ccm4D9B (XUD9AU)
PEUGEOT EXPERT komercinis (222) 1.9 TD02.1996901905 ccm4DHX (XUD9TE)
PEUGEOT EXPERT komercinis (222) 1.9 TD02.1996921905 ccm4D8B (XUD9TE)
PEUGEOT EXPERT komercinis (VF3A_, VF3U_, VF3X_) 2.0 HDi 13003.20111281997 ccm4AHZ (DW10CD)
PEUGEOT EXPERT plokščiadugnis / važiuoklė (223) 1.602.1996791581 ccm4222A2 (1580 SPI)
PEUGEOT EXPERT plokščiadugnis / važiuoklė (223) 1.9 D02.1996701905 ccm4D9B (XUD9AU)
PEUGEOT EXPERT plokščiadugnis / važiuoklė (223) 1.9 TD02.1996901905 ccm4DHX (XUD9TE)
PEUGEOT EXPERT plokščiadugnis / važiuoklė (223) 1.9 TD02.1996921905 ccm4D8B (XUD9TE)
PEUGEOT Expert Tepee (VF3X_) 2.0 HDi 10003.2011981997 ccm4AHY (DW10CE)
PEUGEOT Expert Tepee (VF3X_) 2.0 HDi 120 4x401.20071201997 ccm4RHK (DW10UTED4)
PEUGEOT Expert Tepee (VF3X_) 2.0 HDi 13003.20111281997 ccm4AHZ (DW10CD)
PEUGEOT iOn Hatchback Electric11.201048 ccm
PEUGEOT iOn Hatchback Electric11.201064 ccm
PEUGEOT J5 autobusas (290P) 1.9 D10.1990701905 ccm4D9B (XUD9A)
PEUGEOT J5 autobusas (290P) 2.010.1990841971 ccm4170D (XN1TACP)
PEUGEOT J5 autobusas (290P) 2.5 D10.1990732498 ccm4CRD93 (U25/661)
PEUGEOT J5 autobusas (290P) 2.5 D 4x410.1990732498 ccm4CRD93 (U25/661)
PEUGEOT J5 autobusas (290P) 2.5 TD10.1990952498 ccm4CRD93LS (U25/673)
PEUGEOT J5 autobusas (290P) 2.5 TD 4x410.1990952498 ccm4CRD93LS (U25/673)
PEUGEOT J5 komercinis (290L) 1.9 D10.1990701905 ccm4D9B (XUD9A)
PEUGEOT J5 komercinis (290L) 2.5 D 4x410.1990732498 ccm4CRD93 (U25/661)
PEUGEOT J5 komercinis (290L) 2.5 TD 4x410.1990952498 ccm4CRD93LS (U25/673)
PEUGEOT J5 plokščiadugnis / važiuoklė (290L) 1.9 D10.1990701905 ccm4D9B (XUD9A)
PEUGEOT J5 plokščiadugnis / važiuoklė (290L) 2.010.1990841971 ccm4170D (XN1TACP)
PEUGEOT J5 plokščiadugnis / važiuoklė (290L) 2.5 D10.1990732498 ccm4CRD93 (U25/661)
PEUGEOT J5 plokščiadugnis / važiuoklė (290L) 2.5 D 4x410.1990732498 ccm4CRD93 (U25/661)
PEUGEOT J5 plokščiadugnis / važiuoklė (290L) 2.5 TD10.1990952498 ccm4CRD93LS (U25/673)
PEUGEOT J5 plokščiadugnis / važiuoklė (290L) 2.5 TD 4x410.1990952498 ccm4CRD93LS (U25/673)
PEUGEOT PARTNER Combispace (5F) 1.106.1996601124 ccm4HFX (TU1JP)
PEUGEOT PARTNER Combispace (5F) 1.406.1996751360 ccm4KFW (TU3A)
PEUGEOT PARTNER Combispace (5F) 1.805.1997901762 ccm4LFX (XU7JB)
PEUGEOT PARTNER Combispace (5F) 1.9 D06.1996681905 ccm4DJY (XUD9A)
PEUGEOT PARTNER komercinis 1.611.2010981598 ccm45FK (EP6CB)
PEUGEOT PARTNER komercinis 1.604.20101201598 ccm45FS (EP6C)
PEUGEOT PARTNER komercinis 1.6 HDi 9004.2010921560 ccm49HJ (DV6DTEDM)
PEUGEOT PARTNER komercinis (5) 1.106.1996601124 ccm4HDZ (TU1M)
PEUGEOT PARTNER komercinis (5) 1.406.1996751361 ccm4TU32
PEUGEOT PARTNER komercinis (5) 1.8 D06.1996581769 ccm4A9A (XUD7)
PEUGEOT PARTNER komercinis (5) 1.9 D06.1996691905 ccm4DJY (XUD9A)
PEUGEOT PARTNER plokščiadugnis / važiuoklė 1.6 HDi01.2009751560 ccm49HT (DV6BTED4)
PEUGEOT PARTNER plokščiadugnis / važiuoklė 1.6 HDi 16V01.2009901560 ccm49HS (DV6TED4BU)
PEUGEOT PARTNER Tepee 1.6 HDi 9004.2010921560 ccm49HJ (DV6DTEDM)
PIAGGIO PORTER autobusas 1.2 D01.2011641201 ccm2P120
PIAGGIO PORTER autobusas Elektro01.201124 ccm
PIAGGIO PORTER komercinis 1.2 D01.2011641201 ccm2P120
PIAGGIO PORTER komercinis Elektro01.201124 ccm
PIAGGIO PORTER plokščiadugnis / važiuoklė 1.2 D01.2011641201 ccm2P120
PIAGGIO PORTER plokščiadugnis / važiuoklė Elektro01.201124 ccm
PORSCHE 911 (996) 3.4 Carrera09.19973013387 ccm6M 96.04
PORSCHE 911 (996) 3.4 Carrera 409.19973013387 ccm6M 96.04
PORSCHE 911 (996) 3.6 GT303.19993603598 ccm6M 96.76
PORSCHE 911 kabrioletas (996) 3.4 Carrera02.19983013387 ccm6M 96.04
PORSCHE BOXSTER (986) 2.509.19962042480 ccm6M 96.20
PORSCHE BOXSTER (986) 2.708.19992202687 ccm6M 96.22
PORSCHE BOXSTER (986) S 3.208.19992523179 ccm6M 96.21
PROTON Persona 300 Hatchback (C9_M) 313i03.1996751299 ccm4G 13 B
PROTON Persona 300 Hatchback (C9_M) 315 GLi/GLSi03.1996901468 ccm44 G 15 M
PROTON Persona 300 Hatchback (C9_M) 315 GLSi09.1996871468 ccm4G 15 B
PROTON Persona 300 Hatchback (C9_M) 316 GLXi03.19961131597 ccm44 G 92
PROTON Persona 400 Hatchback (C9_C, C9_S) 413 GLSi01.1994751299 ccm44G13
PROTON Persona 400 Hatchback (C9_C, C9_S) 416 GLXi01.19941131597 ccm44 G 92
PROTON Persona 400 Hatchback (C9_C, C9_S) 416 i12.1995951597 ccm44 G 92
PROTON Persona 400 Hatchback (C9_C, C9_S) 418 GLXi05.19961151834 ccm44 G 93 (DOHC)
PROTON Persona 400 Hatchback (C9_C, C9_S) 420 D09.1996821998 ccm44 D 68 T
PROTON Persona 400 Hatchback (C9_C, C9_S) 420 GLS D05.1996651998 ccm44 D 68
PROTON Persona 400 Sedanas (C9_S) 41301.1994751299 ccm44G13- P
PROTON Persona 400 Sedanas (C9_S) 415 GLi/GLSi01.1994901468 ccm44 G 15
PROTON Persona 400 Sedanas (C9_S) 416 GLXi01.19941131597 ccm44 G 92
PROTON Persona 400 Sedanas (C9_S) 420 GLS D05.1996651998 ccm44 D 68
PROTON Persona 400 Sedanas (C9_S) 420 TD09.1996821998 ccm44 D 68 T
RENAULT 19 I (B/C53_) 1.201.1988541237 ccm4C1G 730
RENAULT 19 I (B/C53_) 1.401.1988801390 ccm4E6J 700
RENAULT 19 I (B/C53_) 1.4 (B/C53P)01.1989581397 ccm4C2J 772
RENAULT 19 I (B/C53_) 1.4 Cat (B/C532)01.1989581397 ccm4C3J 710
RENAULT 19 I (B/C53_) 1.7 (B/C53B)09.1988731721 ccm4F3N 741
RENAULT 19 I (B/C53_) 1.7 (B/C53C)09.1988901721 ccm4F3N 743
RENAULT 19 I (B/C53_) 1.8 16V (B/C53D)06.19891351764 ccm4F7P 704
RENAULT 19 I (B/C53_) 1.9 D (B/C534, B/C53J)09.1988641870 ccm4F8Q 742
RENAULT 19 I Cabriolet (D53_) 1.707.1991951721 ccm4F3N 743
RENAULT 19 I Cabriolet (D53_) 1.8 16V (D53D)07.19911371764 ccm4F7P 704
RENAULT 19 I Chamade (L53_) 1.4 (L532, L53P)07.1988581397 ccm4C3J 710
RENAULT 19 I Chamade (L53_) 1.7 (L53B)10.1989731721 ccm4F3N 741
RENAULT 19 I Chamade (L53_) 1.7 (L53C)07.1988901721 ccm4F3N 743
RENAULT 19 I Chamade (L53_) 1.8 16V (L53D)10.19891351764 ccm4F7P 704
RENAULT 19 I Chamade (L53_) 1.9 D (L534, L53J)10.1989641870 ccm4F8Q 742
RENAULT 19 II (B/C53_) 1.401.1992801390 ccm4E6J 700
RENAULT 19 II (B/C53_) 1.4 (B/C532)04.1992581397 ccm4C3J 710
RENAULT 19 II (B/C53_) 1.4 (B/C535)01.1992751390 ccm4E7J 742
RENAULT 19 II (B/C53_) 1.7 (B/C53B)04.1992731721 ccm4F3N 741
RENAULT 19 II (B/C53_) 1.8 (5/353A)04.1992901794 ccm4F3P 760
RENAULT 19 II (B/C53_) 1.8 (5/353F, B/C538)05.19941071783 ccm4F3P 682
RENAULT 19 II (B/C53_) 1.8 (B/C538)04.19921101794 ccm4F3P 700
RENAULT 19 II (B/C53_) 1.8 (B/C53Y)04.1992881794 ccm4F3P 760
RENAULT 19 II (B/C53_) 1.8 16V (B/C53D)04.19921351764 ccm4F7P 704
RENAULT 19 II (B/C53_) 1.9 D (B/C53J)04.1992641870 ccm4F8Q 742
RENAULT 19 II (B/C53_) 1.9 dT (B/C53T)04.1992901870 ccm4F8Q 744
RENAULT 19 II Cabriolet (D53_, 853_) 1.7 (D53C)04.1992901721 ccm4F3N 743
RENAULT 19 II Cabriolet (D53_, 853_) 1.8 (853A)09.1993901794 ccm4F3P 760
RENAULT 19 II Cabriolet (D53_, 853_) 1.8 (D53V, 853F, D53C)07.19941071783 ccm4F3P 682
RENAULT 19 II Cabriolet (D53_, 853_) 1.8 (D53Y)04.1992881794 ccm4F3P 705
RENAULT 19 II Cabriolet (D53_, 853_) 1.8 16V (D53D)04.19921351764 ccm4F7P 704
RENAULT 19 II Chamade (L53_) 1.4 (532)04.1992581397 ccm4C3J 710
RENAULT 19 II Chamade (L53_) 1.4 (L535)11.1993751390 ccm4E7J 742
RENAULT 19 II Chamade (L53_) 1.7 (L53B)04.1992731721 ccm4F3N 741
RENAULT 19 II Chamade (L53_) 1.8 (453A/F)04.1992901794 ccm4F3P 760
RENAULT 19 II Chamade (L53_) 1.8 (L53V, L538)05.19941071783 ccm4F3P 682
RENAULT 19 II Chamade (L53_) 1.8 (L53Y)04.1992881794 ccm4F3P 705
RENAULT 19 II Chamade (L53_) 1.8 16V (L53D)04.19921351764 ccm4F7P 704
RENAULT 19 II Chamade (L53_) 1.9 D (L53J)04.1992641870 ccm4F8Q 742
RENAULT 19 II Chamade (L53_) 1.9 dT (L53T)04.1992901870 ccm4F8Q 744
RENAULT CLIO Grandtour (KR0/1_) 1.2 16V09.20101031149 ccm4D4F 786
RENAULT CLIO I (B/C57_, 5/357_) 1.101.1991461108 ccm4C1E 700
RENAULT CLIO I (B/C57_, 5/357_) 1.2 (5/357Y, 5/357K)01.1996581149 ccm4D7F 730
RENAULT CLIO I (B/C57_, 5/357_) 1.2 (B/C/S57A, B/C57S, 5/357F, 5/357J, 5/357L, 5/357R)05.1990581171 ccm4E7F 750
RENAULT CLIO I (B/C57_, 5/357_) 1.2 (B/C57R)01.1991541171 ccm4E7F 706
RENAULT CLIO I (B/C57_, 5/357_) 1.4 (B/C57T, B/C57Y)01.1991791390 ccm4E7J 601
RENAULT CLIO I (B/C57_, 5/357_) 1.7 (B/C574)01.1991921721 ccm4F2N 770
RENAULT CLIO I (B/C57_, 5/357_) 1.801.1991951794 ccm4F3P 710
RENAULT CLIO I (B/C57_, 5/357_) 1.8 (B/C578)08.1994901783 ccm4F3P 755
RENAULT CLIO I (B/C57_, 5/357_) 1.8 (B/C57C, B/C57U)01.1991881794 ccm4F3P 714
RENAULT CLIO I (B/C57_, 5/357_) 1.8 16V (C57D)01.19911351764 ccm4F7P 722
RENAULT CLIO I (B/C57_, 5/357_) 1.8 Rsi (B/C579)01.19931091794 ccm4F3P 712
RENAULT CLIO I (B/C57_, 5/357_) 1.8 Rsi (B/C57H)08.19951071783 ccm4F3P 758
RENAULT CLIO I (B/C57_, 5/357_) 1.9 D01.1997541870 ccm4F8Q 678
RENAULT CLIO I (B/C57_, 5/357_) 1.9 D05.1996651870 ccm4F8Q 714
RENAULT CLIO I (B/C57_, 5/357_) 1.9 D (B/C/S576, B/C/S57L)01.1991641870 ccm4F8Q 732
RENAULT CLIO I (B/C57_, 5/357_) Williams (B/C57M)01.19941471998 ccm4F7R 700
RENAULT CLIO II (BB0/1/2_, CB0/1/2_) 1.006.200171 ccm
RENAULT CLIO II (BB0/1/2_, CB0/1/2_) 1.0 Flex11.200576999 ccm4D4D 754
RENAULT CLIO II (BB0/1/2_, CB0/1/2_) 1.2 (BB0A, BB0F, BB10, BB1K, BB28, BB2D, BB2H, CB0A,...09.1998581149 ccm4D7F 726
RENAULT CLIO II (BB0/1/2_, CB0/1/2_) 1.4 (B/CB0C)09.1998751390 ccm4K7J 700
RENAULT CLIO II (BB0/1/2_, CB0/1/2_) 1.611.20041101598 ccm4K4M 748
RENAULT CLIO II (BB0/1/2_, CB0/1/2_) 1.6 (B/CB0D)09.1998901598 ccm4K7M 745
RENAULT CLIO II (BB0/1/2_, CB0/1/2_) 1.6 16V10.2001112 ccm
RENAULT CLIO II (BB0/1/2_, CB0/1/2_) 1.6 16V (BB01, BB0H, BB0T, BB14, BB1D, BB1R, BB2KL, BB3G...09.19981071598 ccm4K4M 748
RENAULT CLIO II (BB0/1/2_, CB0/1/2_) 1.6 Hi-Flex (CB0H)01.20051171598 ccm4K4M 748
RENAULT CLIO II (BB0/1/2_, CB0/1/2_) 1.9 D (B/CB0E)09.1998641870 ccm4F8Q 630
RENAULT Clio III Hatchback (BR0/1, CR0/1) 1.2 16V09.20101031149 ccm4D4F 786
RENAULT ESPACE I (J11_) 2.0 (J/S112)01.19881011995 ccm4J6R 734
RENAULT ESPACE I (J11_) 2.0 (J/S112)07.19841091995 ccm4J6R 236
RENAULT ESPACE I (J11_) 2.0 i (J116)01.19891181995 ccm4J7R 760
RENAULT ESPACE I (J11_) 2.0 i Quadra (J116)03.19881181995 ccm4J7R 760
RENAULT ESPACE I (J11_) 2.1 TD (J/S115)10.1984882068 ccm4J8S 776
RENAULT ESPACE I (J11_) 2.2 (J117)07.19861082165 ccm4J7T 770
RENAULT ESPACE I (J11_) 2.2 Quadra (J117)01.19881082165 ccm4J7T 770
RENAULT ESPACE II (J/S63_) 2.0 (J636)01.19911031995 ccm4J7R 768
RENAULT ESPACE II (J/S63_) 2.1 TD (J633, J634, J/S635, J/S63D)01.1991882068 ccm4J8S 610
RENAULT ESPACE II (J/S63_) 2.1 TD (J63E)11.1994902068 ccm4J8S 612
RENAULT ESPACE II (J/S63_) 2.2 (J/S637, J63G)01.19911082165 ccm4J7T 773
RENAULT ESPACE II (J/S63_) 2.2 4x4 (J/S637, J63G)03.19911082165 ccm4J7T 773
RENAULT ESPACE II (J/S63_) 2.8 V6 (J638, J63J)01.19911502849 ccm6Z7W 713
RENAULT ESPACE III (JE0_) 1.9 dTi (JE0M)02.1999981870 ccm4F9Q 722
RENAULT ESPACE III (JE0_) 2.0 (JE0A)11.19961141998 ccm4F3R 769
RENAULT ESPACE III (JE0_) 2.0 16V (JE0N, JE0L, JE02)10.19981401998 ccm4F4R 701
RENAULT ESPACE III (JE0_) 2.2 12V TD (JE0E, JE0H, JE0P)11.19961132188 ccm4G8T 760
RENAULT ESPACE III (JE0_) 3.0 (JE0D)11.19961672963 ccm6Z7X 775
RENAULT ESPACE III (JE0_) 3.0 V6 24V (JE0G, JE0R)10.19981902946 ccm6L7X 727
RENAULT Fluence (L3_) 1.6 16V (L304, L305, L30H)02.20101111598 ccm4K4M 838
RENAULT GRAND SCÉNIC III (JZ0/1_) 1.5 dCi04.2009861461 ccm4K9K 830
RENAULT GRAND SCÉNIC III (JZ0/1_) 1.5 dCi11.2010951461 ccm4K9K 846
RENAULT GRAND SCÉNIC III (JZ0/1_) 1.5 dCi04.20091101461 ccm4K9K 836
RENAULT GRAND SCÉNIC III (JZ0/1_) 1.6 16V Bifuel02.20091101598 ccm4K4M 866
RENAULT GRAND SCÉNIC III (JZ0/1_) 1.6 dCi (JZ00, JZ12)04.20111301598 ccm4R9M 414
RENAULT KANGOO (KC0/1_) 1.2 (KC0A, KC0K, KC0F, KC01)08.1997581149 ccm4D7F 726
RENAULT KANGOO (KC0/1_) 1.4 (KC0C, KC0H, KC0B, KC0M)08.1997751390 ccm4K7J 700
RENAULT KANGOO (KC0/1_) D 55 1.9 (KC0D)08.1997541870 ccm4F8Q 662
RENAULT KANGOO (KC0/1_) D 65 1.9 (KC0E, KC02, KC0J, KC0N)08.1997641870 ccm4F8Q 630
RENAULT KANGOO BE BOP (KW0/1_) 1.5 dCi06.20091101461 ccm4K9K 804
RENAULT KANGOO BE BOP (KW0/1_) 1.5 dCi 7509.2010751461 ccm4K9K 802
RENAULT KANGOO Express (FC0/1_) 1.2 (FC01, FC0A, FC0F)08.1997581149 ccm4D7F 726
RENAULT KANGOO Express (FC0/1_) 1.4 (FC0C, FC0B, FC0H, FC0M)08.1997751390 ccm4K7J 700
RENAULT KANGOO Express (FC0/1_) 1.6 16V bivalent06.2005821598 ccm4K4M 850
RENAULT KANGOO Express (FC0/1_) D 55 1.9 (FC0D)08.1997541870 ccm4F8Q 662
RENAULT KANGOO Express (FC0/1_) D 65 1.9 (FC0E, FC02, FC0J, FC0N)08.1997641870 ccm4F8Q 630
RENAULT KANGOO Express (FW0/1_) 1.5 dCi 11009.20101101461 ccm4K9K 804
RENAULT KANGOO Express (FW0/1_) 1.5 dCi 7509.2010751461 ccm4K9K 628
RENAULT LAGUNA I (B56_, 556_) 1.6 16V (B568, B561)11.19971071598 ccm4K4M 724
RENAULT LAGUNA I (B56_, 556_) 1.8 (B56A/B)11.1993901794 ccm4F3P 724
RENAULT LAGUNA I (B56_, 556_) 1.8 (B56S/T/0)08.1995901783 ccm4F3P 678
RENAULT LAGUNA I (B56_, 556_) 1.8 (B56Z)08.1995941794 ccm4F3P 724
RENAULT LAGUNA I (B56_, 556_) 1.8 16V (B563, B564)04.19981201783 ccm4F4P 760
RENAULT LAGUNA I (B56_, 556_) 1.9 dTi (B56J)10.1997981870 ccm4F9Q 716
RENAULT LAGUNA I (B56_, 556_) 2.003.19991091998 ccm4F3R 611
RENAULT LAGUNA I (B56_, 556_) 2.0 (B56C/H/N)11.19931131998 ccm4F3R 723
RENAULT LAGUNA I (B56_, 556_) 2.0 16V (B56D/M)06.19951391948 ccm4N7Q 704
RENAULT LAGUNA I (B56_, 556_) 2.2 D (B56F/2)11.1993832188 ccm4G8T 794
RENAULT LAGUNA I (B56_, 556_) 2.2 dT (B569)03.19961132188 ccm4G8T 760
RENAULT LAGUNA I (B56_, 556_) 3.0 (B56E/R, B565)11.19931672963 ccm6Z7X 765
RENAULT LAGUNA I (B56_, 556_) 3.0 24V (B56V)03.19971902946 ccm6L7X 700
RENAULT LAGUNA I Grandtour (K56_) 1.6 16V (K568)11.19971071598 ccm4K4M 724
RENAULT LAGUNA I Grandtour (K56_) 1.8 (K56S/T/0)09.1995901783 ccm4F3P 678
RENAULT LAGUNA I Grandtour (K56_) 1.8 (K56Z)09.1995941794 ccm4F3P 724
RENAULT LAGUNA I Grandtour (K56_) 1.8 16V (K563, K564)04.19981201783 ccm4F4P 760
RENAULT LAGUNA I Grandtour (K56_) 1.9 dTi (K56J)10.1997981870 ccm4F9Q 716
RENAULT LAGUNA I Grandtour (K56_) 2.0 (K56C/H)09.19951131998 ccm4F3R 723
RENAULT LAGUNA I Grandtour (K56_) 2.0 16V (K56D/M)09.19951391948 ccm4N7Q 704
RENAULT LAGUNA I Grandtour (K56_) 2.2 D (K56F/2, S56F)09.1995832188 ccm4G8T 794
RENAULT LAGUNA I Grandtour (K56_) 2.2 dT (K569)03.19961132188 ccm4G8T 760
RENAULT LAGUNA I Grandtour (K56_) 3.0 (K56R, K565)02.19961672963 ccm6Z7X 765
RENAULT LAGUNA I Grandtour (K56_) 3.0 24V (K56V)03.19971902946 ccm6L7X 700
RENAULT LAGUNA III (BT0/1) 3.5 V6 (BT0C, BT0P)04.20082383498 ccm6V4Y 713
RENAULT LAGUNA III Grandtour (KT0/1) 3.5 V6 (KT0C, KT0P)04.20082383498 ccm6V4Y 713
RENAULT LATITUDE (L70_) 2.0 dCi 150 (L70H)02.20111501995 ccm4M9R 824
RENAULT LATITUDE (L70_) 3.0 dCi 240 (L70G)02.20112412998 ccm6V9X 891
RENAULT MASTER II autobusas (JD) 2.5 D07.1998802499 ccm4S8U 772
RENAULT MASTER II autobusas (JD) 2.8 dTI07.19981142799 ccm4S9W 702
RENAULT MASTER II komercinis (FD) 2.5 D07.1998802499 ccm4S8U 772
RENAULT MASTER II komercinis (FD) 2.8 dTI07.19981142799 ccm4S9W 702
RENAULT MASTER II plokščiadugnis / važiuoklė (ED/HD/UD) 2.5 D07.1998802499 ccm4S8U 772
RENAULT MASTER II plokščiadugnis / važiuoklė (ED/HD/UD) 2.8 dTI07.19981142799 ccm4S9W 702
RENAULT MEGANE CC (EZ0/1_) 1.6 16V (EZ0U, EZ1U)06.20101101598 ccm4K4M 858
RENAULT MEGANE CC (EZ0/1_) 2.0 CVT (EZ0G, EZ1E, EZ1P)06.20101401997 ccm4M4R 711
RENAULT MEGANE CC (EZ0/1_) 2.0 TCe (EZ1T)06.20101801998 ccm4F4R 872
RENAULT MEGANE I (BA0/1_) 1.4 16V (BA0D, BA1H, BA0W, BA10)03.1999951390 ccm4K4J 750
RENAULT MEGANE I (BA0/1_) 1.4 e (BA0E, BA0V)01.1996751390 ccm4E7J 626
RENAULT MEGANE I (BA0/1_) 1.4 Eco (BA0T)01.1996711390 ccm4E7J 624
RENAULT MEGANE I (BA0/1_) 1.6 16V (BA04, BA0B, BA11, BA1J, BA16, BA19, BA1K, BA1V,...03.19991071598 ccm4K4M 701
RENAULT MEGANE I (BA0/1_) 1.6 e (BA0F, BA0S)01.1996901598 ccm4K7M 790
RENAULT MEGANE I (BA0/1_) 1.6 i (BA0L)01.1996751598 ccm4K7M 720
RENAULT MEGANE I (BA0/1_) 1.9 D Eco (B/SA0U, BA0A)01.1996641870 ccm4F8Q 624
RENAULT MEGANE I (BA0/1_) 1.9 dT (B/SA0K, B/SA0Y)01.1996901870 ccm4F8Q 784
RENAULT MEGANE I (BA0/1_) 1.9 dTi (BA08, BA0N)03.1997981870 ccm4F9Q 734
RENAULT MEGANE I (BA0/1_) 1.9 TDI09.1996941870 ccm4F8Q 784
RENAULT MEGANE I (BA0/1_) 2.0 16V (BA0H)07.19961471998 ccm4F7R 714
RENAULT MEGANE I (BA0/1_) 2.0 i03.19991091998 ccm4F3R 751
RENAULT MEGANE I (BA0/1_) 2.0 i (BA0G)01.19961141998 ccm4F3R 751
RENAULT MEGANE I Cabriolet (EA0/1_) 1.4 16V (EA0D, EA1H, EA0W, EA10)03.1999951390 ccm4K4J 750
RENAULT MEGANE I Cabriolet (EA0/1_) 1.6 16V (EA04, EA0B, EA11, EA1J)03.19991071598 ccm4K4M 701
RENAULT MEGANE I Cabriolet (EA0/1_) 1.6 e (EA0F)10.1996901598 ccm4K7M 703
RENAULT MEGANE I Cabriolet (EA0/1_) 2.0 (EA0G)04.19971141998 ccm4F3R 798
RENAULT MEGANE I Cabriolet (EA0/1_) 2.0 16V (EA0H)10.19961471998 ccm4F7R 714
RENAULT MEGANE I Cabriolet (EA0/1_) 2.0 i (EA0G)03.19991091998 ccm4F3R 796
RENAULT MEGANE I Classic (LA0/1_) 1.4 (LA0E, LA0V)09.1996751390 ccm4E7J 626
RENAULT MEGANE I Classic (LA0/1_) 1.4 16V (LA0D, LA1H, lA0W, LA10)03.1999951390 ccm4K4J 750
RENAULT MEGANE I Classic (LA0/1_) 1.6 16V (LA00, LA04, LA0B, LA11, LA16, LA19, LA1J, LA1K,...03.19991071598 ccm4K4M 701
RENAULT MEGANE I Classic (LA0/1_) 1.6 e (LA0F, LA0S)09.1996901598 ccm4K7M 790
RENAULT MEGANE I Classic (LA0/1_) 1.6 i (LA0L)09.1996751598 ccm4K7M 720
RENAULT MEGANE I Classic (LA0/1_) 1.9 D (LA0A, LA0U)09.1996641870 ccm4F8Q 624
RENAULT MEGANE I Classic (LA0/1_) 1.9 dT (LA0K, LA0Y)09.1996901870 ccm4F8Q 784
RENAULT MEGANE I Classic (LA0/1_) 1.9 dTi (LA08, LA0N)03.1997981870 ccm4F9Q 734
RENAULT MEGANE I Classic (LA0/1_) 1.9 TDI09.1996941870 ccm4F8Q 784
RENAULT MEGANE I Classic (LA0/1_) 2.0 i (LA07, LA0G)09.19961141998 ccm4F3R 796
RENAULT MEGANE I Classic (LA0/1_) 2.0 i (LA0G)03.19991091998 ccm4F3R 796
RENAULT MEGANE I Coach (DA0/1_) 1.4 16V (DA0D, DA1H, DA0W, DA10)03.1999951390 ccm4K4J 750
RENAULT MEGANE I Coach (DA0/1_) 1.6 16V (DA0B, DA04, DA11)03.19991071598 ccm4K4M 701
RENAULT MEGANE I Coach (DA0/1_) 1.6 e (DA0F)03.1996901598 ccm4K7M 703
RENAULT MEGANE I Coach (DA0/1_) 1.9 dTi (DA0N)03.1997981870 ccm4F9Q 734
RENAULT MEGANE I Coach (DA0/1_) 2.0 16V (DA0H)03.19961471998 ccm4F7R 714
RENAULT MEGANE I Coach (DA0/1_) 2.0 i03.19991091998 ccm4F3R 796
RENAULT MEGANE I Coach (DA0/1_) 2.0 i (DA0G)03.19961141998 ccm4F3R 751
RENAULT MEGANE I Grandtour (KA0/1_) 1.4 16V (KA0D, KA1H, KA0W, KA10)03.1999951390 ccm4K4J 750
RENAULT MEGANE I Grandtour (KA0/1_) 1.4 e (KA0V)03.1999751390 ccm4E7J 626
RENAULT MEGANE I Grandtour (KA0/1_) 1.6 16V (KA0B, KA04, KA11)03.19991071598 ccm4K4M 701
RENAULT MEGANE I Grandtour (KA0/1_) 1.6 e (KA0F)03.1999901598 ccm4K7M 703
RENAULT MEGANE I Grandtour (KA0/1_) 1.9 D (KA0J, KA0R)04.1999641870 ccm4F8Q 622
RENAULT MEGANE I Grandtour (KA0/1_) 1.9 dTi (KA0N)03.1999981870 ccm4F9Q 736
RENAULT MEGANE II sedanas (LM0/1_) 1.6 Hi-Flex03.20061161598 ccm4K4M 766
RENAULT MEGANE II universalas (KM0/1_) 1.9 dCi05.20051151870 ccm4F9Q 818
RENAULT MEGANE III Grandtour (KZ0/1) 1.5 dCi (KZ1M, KZ1W)02.20091061461 ccm4K9K 836
RENAULT MEGANE III Grandtour (KZ0/1) 2.0 dCi (KZ0Y)10.20101501995 ccm4M9R 615
RENAULT Megane III Hatchback (BZ0/1_) 1.5 dCi12.2009861461 ccm4K9K 830
RENAULT Megane III Hatchback (BZ0/1_) 1.5 dCi02.20091061461 ccm4K9K 832
RENAULT Megane III Hatchback (BZ0/1_) 2.0 dCi (BZ0Y)10.20101501995 ccm4M9R 615
RENAULT MEGANE III kupė (DZ0/1_) 2.0 TCe (DZ1N)05.20092501998 ccm4F4R 874
RENAULT MEGANE Scenic (JA0/1_) 1.4 i (JA0E)01.1997751390 ccm4E7J 764
RENAULT MEGANE Scenic (JA0/1_) 1.6 16V (JA0B, JA04, JA11)04.19981071598 ccm4K4M 701
RENAULT MEGANE Scenic (JA0/1_) 1.6 e (JA0F)10.1996901598 ccm4K7M 703
RENAULT MEGANE Scenic (JA0/1_) 1.6 i (JA0L)01.1997751598 ccm4K7M 720
RENAULT MEGANE Scenic (JA0/1_) 1.9 D (JA0J)03.1997641870 ccm4F8Q 790
RENAULT MEGANE Scenic (JA0/1_) 1.9 dT (JA0K, JA0Y)01.1997901870 ccm4F8Q 784
RENAULT MEGANE Scenic (JA0/1_) 1.9 dTi (JA0N)04.1997981870 ccm4F9Q 734
RENAULT MEGANE Scenic (JA0/1_) 2.0 i (JA02, JA0G)01.19991091998 ccm4F3R 796
RENAULT MEGANE Scenic (JA0/1_) 2.0 i (JA0G)01.19971141998 ccm4F3R 751
RENAULT MODUS / GRAND MODUS (F/JP0_) 1.204.20111031149 ccm4D4F 786
RENAULT MODUS / GRAND MODUS (F/JP0_) 1.5 dCi 7510.2010751461 ccm4K9K 770
RENAULT MODUS / GRAND MODUS (F/JP0_) 1.5 dCi 9010.2010881461 ccm4K9K 750
RENAULT RAPID komercinis (F40_, G40_) 1.1 (F401)07.1985451108 ccm4C1E 792
RENAULT RAPID komercinis (F40_, G40_) 1.1 (F40H)06.1987451108 ccm4C1E 756
RENAULT RAPID komercinis (F40_, G40_) 1.2 (F406, G40A)09.1991551239 ccm4C3G 710
RENAULT RAPID komercinis (F40_, G40_) 1.4 (F402)07.1985581397 ccm4C1J 780
RENAULT RAPID komercinis (F40_, G40_) 1.4 (F40D)01.1994791390 ccm4E7J 728
RENAULT RAPID komercinis (F40_, G40_) 1.4 (F40M)03.1986601397 ccm4C2J 784
RENAULT RAPID komercinis (F40_, G40_) 1.4 (F40U, F40V)09.1991751390 ccm4E7J 773
RENAULT RAPID komercinis (F40_, G40_) 1.4 Cat (F407)08.1988581397 ccm4C3J 762
RENAULT RAPID komercinis (F40_, G40_) 1.6 D (F404)03.1986551596 ccm4F8M 760
RENAULT RAPID komercinis (F40_, G40_) 1.9 D (F40P, F40N, F40E)09.1991641870 ccm4F8Q 724
RENAULT RAPID komercinis (F40_, G40_) 1.9 D (F40R)09.1994541870 ccm4F8Q 640
RENAULT SAFRANE II (B54_) 2.0 16V (B54L)07.19961361948 ccm4N7Q 711
RENAULT SAFRANE II (B54_) 2.2 dT (B54G)07.19961132188 ccm4G8T 740
RENAULT SAFRANE II (B54_) 2.5 20V (B54F)07.19961652435 ccm5N7U 700
RENAULT SAFRANE II (B54_) 2.9 24V (B54N)03.19991902946 ccm6L7X 713
RENAULT SAFRANE II (B54_) 3.0 V6 (B54M)07.19961672963 ccm6Z7X 755
RENAULT Scénic I (JA0/1_, FA0_) 1.4 16V (JA0D, JA1H, Ja0W, JA10)09.1999951390 ccm4K4J 750
RENAULT Scénic III (JZ0/1_) 1.5 dCi04.2009861461 ccm4K9K 830
RENAULT Scénic III (JZ0/1_) 1.5 dCi04.20091101461 ccm4K9K 836
RENAULT Scénic III (JZ0/1_) 1.5 dCi (JZ02, JZ0R)11.2010951461 ccm4K9K 846
RENAULT Scénic III (JZ0/1_) 1.6 dCi (JZ00, JZ12)04.20111301598 ccm4R9M 414
RENAULT Scénic III (JZ0/1_) 1.6 E85 (JZ03, JZ1Y)02.20091101598 ccm4K4M 866
RENAULT SUPER 5 (B/C40_) 1.0 (B/C/400)10.198441956 ccm4C1C 700
RENAULT SUPER 5 (B/C40_) 1.1 (B/C/401)10.1984461108 ccm4C1E 754
RENAULT SUPER 5 (B/C40_) 1.1 (B/C/401, B/C40H)01.1986451108 ccm4C1E 760
RENAULT SUPER 5 (B/C40_) 1.2 (B/C40F)01.1987551237 ccm4C1G 722
RENAULT SUPER 5 (B/C40_) 1.4 (B/C402)10.1984591397 ccm4C1J 780
RENAULT SUPER 5 (B/C40_) 1.4 (B/C403)10.1984711397 ccm4C2J 789
RENAULT SUPER 5 (B/C40_) 1.4 (B/C40J)06.1987671397 ccm4C2J 782
RENAULT SUPER 5 (B/C40_) 1.4 (B/C40M)06.1987601397 ccm4C2J 784
RENAULT SUPER 5 (B/C40_) 1.4 Cat (B/C/407)10.1985581397 ccm4C3J 760
RENAULT SUPER 5 (B/C40_) 1.6 D (B/C/404)08.1985551596 ccm4F8M 730
RENAULT SUPER 5 (B/C40_) 1.7 (B/C408)10.1986731721 ccm4F3N 717
RENAULT SUPER 5 (B/C40_) 1.7 (B/C40K, B/C40G)06.1987871721 ccm4F2N 742
RENAULT SUPER 5 (B/C40_) 1.7 i (C409)10.1986941721 ccm4F3N 722
RENAULT TRAFIC autobusas (TXW) 1.708.1992681721 ccm4F1N 724
RENAULT TRAFIC autobusas (TXW) 2.005.1989801995 ccm4J5R 726
RENAULT TRAFIC autobusas (TXW) 2.1 D05.1989582068 ccm4852 750
RENAULT TRAFIC autobusas (TXW) 2.1 D06.1994642068 ccm4J8S 758
RENAULT TRAFIC autobusas (TXW) 2.205.1989952165 ccm4J7T 780
RENAULT TRAFIC autobusas (TXW) 2.206.19941012165 ccm4J7T 600
RENAULT TRAFIC autobusas (TXW) 2.2 4x405.1989952165 ccm4J7T 780
RENAULT TRAFIC autobusas (TXW) 2.2 4x406.19941012165 ccm4J7T 600
RENAULT TRAFIC autobusas (TXW) 2.5 D05.1989752499 ccm4S8U 752
RENAULT TRAFIC II autobusas (JL) 2.5 dCi 11502.20081142464 ccm4G9U 630
RENAULT TRAFIC komercinis (TXX) 1.708.1992681721 ccm4F1N 720
RENAULT TRAFIC komercinis (TXX) 1.9 D06.1997601870 ccm4F8Q 606
RENAULT TRAFIC komercinis (TXX) 2.005.1989801995 ccm4J5R 716
RENAULT TRAFIC komercinis (TXX) 2.1 D05.1989582068 ccm4852 750
RENAULT TRAFIC komercinis (TXX) 2.1 D06.1994642068 ccm4J8S 758
RENAULT TRAFIC komercinis (TXX) 2.205.1989952165 ccm4J7T 780
RENAULT TRAFIC komercinis (TXX) 2.206.19941012165 ccm4J7T 600
RENAULT TRAFIC komercinis (TXX) 2.2 4x405.1989952165 ccm4J7T 780
RENAULT TRAFIC komercinis (TXX) 2.5 D05.1989752499 ccm4S8U 752
RENAULT TRAFIC komercinis (TXX) 2.5 D 4x405.1989752499 ccm4S8U 752
RENAULT TWINGO I (C06_) 1.2 (C063, C064)03.1993551239 ccm4C3G 702
RENAULT TWINGO I (C06_) 1.2 (C066, C068)05.1996581149 ccm4D7F 704
RENAULT TWINGO I (C06_) 1.2 (C067)05.1996541149 ccm4D7F 701
RENAULT TWINGO II (CN0_) 1.2 TCe 100 (CN0P)02.20111021149 ccm4D4F 782
RENAULT TWINGO II (CN0_) 1.5 dCi 7510.2010751461 ccm4K9K 820
RENAULT TWINGO II (CN0_) 1.5 dCi 9010.2010861461 ccm4K9K 820
RENAULT WIND (E4M_) 1.2 TCe 100 (E4MA)02.20111021149 ccm4D4F 780
ROVER 200 (RF) 21101.1998601119 ccm411 K2D
ROVER 200 (RF) 214 i11.1995751396 ccm414 K2F
ROVER 200 (RF) 214 Si11.19951031396 ccm414 K4F
ROVER 200 (RF) 216 Si11.19951121588 ccm416 K4F
ROVER 200 (RF) 218 K Vi11.19951461796 ccm418 K4K
ROVER 200 (RF) 220 D/SD11.1995861994 ccm420 T2R
ROVER 200 (RF) 220 SDi11.19951051994 ccm420 T2N
ROVER 200 kupė (XW) 21610.19921221590 ccm4D 16 A8
ROVER 200 kupė (XW) 220 GSi05.19941361994 ccm420 T4H
ROVER 200 kupė (XW) 220 Turbo10.19922001994 ccm420 T4G
ROVER 75 (RJ) 2.0 CDT02.19991151951 ccm4M47 D20 (204D1)
ROVER 75 (RJ) 2.0 V602.19991501997 ccm620 K4F
ROVER 75 (RJ) 2.5 V602.19991752497 ccm6KV 6
ROVER MINI 100001.199241999 ccm499 HD 81
ROVER MINI 130010.1992501273 ccm412 A2B
ROVER MINI 130001.1992531273 ccm412 A2D
ROVER MINI 130001.1991611273 ccm412 A2A
ROVER MINI 130001.1992631273 ccm412 A2E
ROVER MINI kabrioletas (XN) 130009.1992631273 ccm412 A2E
SAAB 9-3 (YS3D) 2.0 i02.19981311985 ccm4B204I
SAAB 9-3 (YS3D) 2.0 SE Turbo02.19982001985 ccm4B204R
SAAB 9-3 (YS3D) 2.0 Turbo10.19981541985 ccm4B204E
SAAB 9-3 (YS3D) 2.0 Turbo02.19981851985 ccm4B205L
SAAB 9-3 (YS3D) 2.2 TiD02.19981152171 ccm4D223L
SAAB 9-3 (YS3D) 2.3 i02.19981502290 ccm4B234I
SAAB 9-3 (YS3F) 1.9 TTiD12.20071301910 ccm4A 19 DTR
SAAB 9-3 (YS3F) 1.9 TTiD12.20071601910 ccm4A 19 DTR
SAAB 9-3 (YS3F) 2.0 t01.20071631998 ccm4B207G
SAAB 9-3 (YS3F) 2.0 t01.20112201998 ccm4A 20 NFT
SAAB 9-3 (YS3F) 2.0 t Bio Power01.20071631998 ccm4B207H
SAAB 9-3 (YS3F) 2.0 t BioPower XWD01.20082201998 ccm4A 20 NFT
SAAB 9-3 (YS3F) 2.0 t XWD01.20082201998 ccm4A 20 NFT
SAAB 9-3 Cabriolet (YS3D) 2.0 i02.19981311985 ccm4B204I
SAAB 9-3 Cabriolet (YS3D) 2.0 SE Turbo02.19982001985 ccm4B204R
SAAB 9-3 Cabriolet (YS3D) 2.0 Turbo10.19981541985 ccm4B204E
SAAB 9-3 Cabriolet (YS3D) 2.0 Turbo02.19981851985 ccm4B205L
SAAB 9-3 Cabriolet (YS3D) 2.3 i02.19981502290 ccm4B234I
SAAB 9-3 kabrioletas (YS3F) 1.9 TTiD12.20071301910 ccm4A 19 DTR
SAAB 9-3 kabrioletas (YS3F) 1.9 TTiD12.20071601910 ccm4A 19 DTR
SAAB 9-3 kabrioletas (YS3F) 2.0 t01.20111631998 ccm4B207G
SAAB 9-3 kabrioletas (YS3F) 2.0 t BioPower01.20111631998 ccm4B207H
SAAB 9-3 kabrioletas (YS3F) 2.0 t BioPower01.20112201998 ccm4A 20 NFT
SAAB 9-3 universalas (YS3F) 1.9 TTiD12.20071301910 ccm4A 19 DTR
SAAB 9-3 universalas (YS3F) 1.9 TTiD12.20071601910 ccm4A 19 DTR
SAAB 9-3 universalas (YS3F) 2.0 t01.20071631998 ccm4B207G
SAAB 9-3 universalas (YS3F) 2.0 t01.20112201998 ccm4A 20 NFT
SAAB 9-3 universalas (YS3F) 2.0 t Bio Power02.20092001998 ccm4B207M
SAAB 9-3 universalas (YS3F) 2.0 t BioPower01.20112201998 ccm4A 20 NFT
SAAB 9-3 universalas (YS3F) 2.0 t BioPower XWD01.20111631998 ccm4B207H
SAAB 9-3 universalas (YS3F) 2.0 t XWD01.20071631998 ccm4B207G
SAAB 9-3 universalas (YS3F) 2.0 t XWD01.20112201998 ccm4A 20 NFT
SAAB 9-3X 2.0 t BioPower XWD01.20112201998 ccm4A 20 NFT
SAAB 9-5 (YS3E) 2.0 t09.19971501985 ccm4B205E
SAAB 9-5 (YS3E) 2.3 t09.19971702290 ccm4B235E
SAAB 9-5 (YS3E) 3.0 V6t01.19982002962 ccm6B308E
SAAB 9-5 universalas (YS3E) 2.0 t10.19981501985 ccm4B205E
SAAB 9-5 universalas (YS3E) 2.0 t10.19981921985 ccm4B205E
SAAB 9-5 universalas (YS3E) 2.3 t10.19981702290 ccm4B235E
SAAB 9-5 universalas (YS3E) 3.0 V6t10.19982002962 ccm6B308E
SAAB 900 II 2.0 -16 Turbo07.19931851985 ccm4B204L
SAAB 900 II 2.0 i08.19941311985 ccm4B204I
SAAB 900 II 2.3 -1607.19931502290 ccm4B234I
SAAB 900 II 2.5 -24 V607.19931702498 ccm6B258I
SAAB 900 II kabrioletas 2.0 -16 Turbo12.19931851985 ccm4B204L
SAAB 900 II kabrioletas 2.0 i12.19931311985 ccm4B204I
SAAB 900 II kabrioletas 2.3 -1612.19931502290 ccm4B234I
SAAB 900 II kabrioletas 2.5 -24 V612.19931702498 ccm6B258I
SAAB 900 II kupė 2.0 -16 Turbo12.19931851985 ccm4B204L
SAAB 900 II kupė 2.0 i08.19941311985 ccm4B204I
SAAB 900 II kupė 2.0 i12.19931331985 ccm4B206I
SAAB 900 II kupė 2.3 -1612.19931502290 ccm4B234I
SAAB 900 II kupė 2.5 -24 V612.19931702498 ccm6B258I
SEAT 131 1.503.1982751438 ccm4138 A00
SEAT 133 Hatchback 0.805.197434837 ccm4DG
SEAT 600 D Sedanas 0.809.196323767 ccm4126G106
SEAT Alhambra (7V8, 7V9) 1.8 T 20V10.19971501781 ccm4AWC
SEAT Alhambra (7V8, 7V9) 1.9 TDI04.1996901896 ccm4ANU
SEAT Alhambra (7V8, 7V9) 1.9 TDI08.19961101896 ccm4AVG
SEAT Alhambra (7V8, 7V9) 2.0 i04.19961151984 ccm4ATM
SEAT AROSA (6H) 1.005.199750999 ccm4AER
SEAT AROSA (6H) 1.405.1997601391 ccm4AEX
SEAT AROSA (6H) 1.7 SDI08.1997601716 ccm4AKU
SEAT Cordoba Sedanas (6K1, 6K2) 1.0 i09.199650999 ccm4AER
SEAT Cordoba Sedanas (6K1, 6K2) 1.4 i06.1994601391 ccm4AEX
SEAT Cordoba Sedanas (6K1, 6K2) 1.4 i 16V09.19961011390 ccm4AFH
SEAT Cordoba Sedanas (6K1, 6K2) 1.6 i02.1993751598 ccm4ALM
SEAT Cordoba Sedanas (6K1, 6K2) 1.6 i07.19961011595 ccm4AKL
SEAT Cordoba Sedanas (6K1, 6K2) 1.8 i02.1993901781 ccm4ADZ
SEAT Cordoba Sedanas (6K1, 6K2) 1.8 i 16V10.19931291781 ccm4ADL
SEAT Cordoba Sedanas (6K1, 6K2) 1.9 D01.1996641896 ccm41Y
SEAT Cordoba Sedanas (6K1, 6K2) 1.9 D02.1993681896 ccm41Y
SEAT Cordoba Sedanas (6K1, 6K2) 1.9 SDI08.1996641896 ccm4AEY
SEAT Cordoba Sedanas (6K1, 6K2) 1.9 TD02.1993751896 ccm4AAZ
SEAT Cordoba Sedanas (6K1, 6K2) 1.9 TDI08.1996901896 ccm4AGR
SEAT Cordoba Sedanas (6K1, 6K2) 1.9 TDI03.19971101896 ccm4ASK
SEAT Cordoba Sedanas (6K1, 6K2) 2.0 i02.19931151984 ccm42E
SEAT Cordoba Sedanas (6K1, 6K2) 2.0 i 16V08.19961501984 ccm4ABF
SEAT Cordoba Vario (6K5) 1.4 i09.1996601391 ccm4AEX
SEAT Cordoba Vario (6K5) 1.6 i09.1996751598 ccm4ALM
SEAT Cordoba Vario (6K5) 1.6 i09.19961011595 ccm4AKL
SEAT Cordoba Vario (6K5) 1.9 SDI09.1996641896 ccm4AEY
SEAT Cordoba Vario (6K5) 1.9 TDI08.1996901896 ccm4AGR
SEAT Cordoba Vario (6K5) 1.9 TDI07.19971101896 ccm4ASK
SEAT Fura (025A) 0.903.198440903 ccm4100 GL 7000
SEAT IBIZA I (021A) 0.908.199040903 ccm409 NCA
SEAT IBIZA I (021A) 0.908.198644903 ccm4146 A 000
SEAT IBIZA I (021A) 1.211.1984601193 ccm4021 A 1000
SEAT IBIZA I (021A) 1.2 i01.1989711193 ccm4021 C.1000
SEAT IBIZA I (021A) 1.511.1984851461 ccm4021 A 2000
SEAT IBIZA I (021A) 1.5 i10.1986891461 ccm4021 D.2000
SEAT IBIZA I (021A) 1.5 i10.19861001461 ccm4021 B.2000
SEAT IBIZA I (021A) 1.5 i CAT10.1986901461 ccm4021 C.2000
SEAT IBIZA I (021A) 1.7 D06.1984541714 ccm4022 A.5000
SEAT Ibiza II (6K1) 1.003.1993451043 ccm4AAU
SEAT Ibiza II (6K1) 1.0 i09.199650999 ccm4AER
SEAT Ibiza II (6K1) 1.3 i03.1993541272 ccm42G
SEAT Ibiza II (6K1) 1.4 i09.1993601391 ccm4AEX
SEAT Ibiza II (6K1) 1.4 i 16V06.19971011390 ccm4AFH
SEAT Ibiza II (6K1) 1.6 i03.1993751598 ccm4ALM
SEAT Ibiza II (6K1) 1.6 i04.19961011595 ccm4AKL
SEAT Ibiza II (6K1) 1.8 i03.1993901781 ccm4ADZ
SEAT Ibiza II (6K1) 1.8 i 16V11.19931291781 ccm4ADL
SEAT Ibiza II (6K1) 1.9 D04.1993641896 ccm41Y
SEAT Ibiza II (6K1) 1.9 D10.1994681896 ccm41Y
SEAT Ibiza II (6K1) 1.9 SDI08.1996641896 ccm4AEY
SEAT Ibiza II (6K1) 1.9 TD03.1993751896 ccm4AAZ
SEAT Ibiza II (6K1) 1.9 TDI08.1996901896 ccm4AGR
SEAT Ibiza II (6K1) 1.9 TDI02.19971101896 ccm4ASK
SEAT Ibiza II (6K1) 2.0 i03.19931151984 ccm42E
SEAT Ibiza II (6K1) 2.0 i 16V08.19961501984 ccm4ABF
SEAT Ibiza IV Hatchback (6J5, 6P1) 1.207.2009601198 ccm3CGPB
SEAT Ibiza IV Hatchback (6J5, 6P1) 1.6 LPG05.2011811598 ccm4CNKA
SEAT Ibiza IV Sportcoupe (6J, 6P) 1.2 TDI05.2010751199 ccm3CFWA
SEAT Ibiza IV Sportcoupe (6J, 6P) 1.6 LPG05.2011811598 ccm4CNKA
SEAT Inca (6K9) 1.4 i11.1995601391 ccm4AEX
SEAT Inca (6K9) 1.6 i11.1995751595 ccm41F
SEAT Inca (6K9) 1.7 D09.1996571716 ccm4AHB
SEAT Inca (6K9) 1.9 D11.1995641896 ccm41Y
SEAT Inca (6K9) 1.9 SDI11.1995641896 ccm4AEY
SEAT Inca (6K9) 1.9 TDI09.1996901896 ccm4ALH
SEAT Leon Hatchback (1P1) 1.6 TDI11.2010901598 ccm4CAYB
SEAT Leon Hatchback (1P1) 1.6 TDI02.20101051598 ccm4CAYC
SEAT MALAGA (023A) 1.205.1985601193 ccm4021 A 1000
SEAT MALAGA (023A) 1.2 i12.1989711193 ccm4021 C.1000
SEAT MALAGA (023A) 1.505.1985851461 ccm4021 A 2000
SEAT MALAGA (023A) 1.5 i01.19871001461 ccm4021 B.2000
SEAT MALAGA (023A) 1.5 i CAT10.1986901461 ccm4021 D.2000
SEAT MALAGA (023A) 1.7 D05.1985541714 ccm4022 A.5000
SEAT MARBELLA (28) 0.808.198634843 ccm408 NCA
SEAT MARBELLA (28) 0.901.198740903 ccm4100 GL 7000
SEAT MARBELLA (28) 0.9 CAT01.199040903 ccm4100 GL 7000
SEAT MARBELLA (28) 0.9 CAT11.199641899 ccm408 NCB
SEAT MARBELLA komercinis (028A) 0.901.198740903 ccm409 NCA
SEAT Ronda (022A) 1.210.1984601193 ccm4021 A 1000
SEAT Ronda (022A) 1.208.1983641197 ccm4124 B6.000
SEAT Ronda (022A) 1.406.1982731438 ccm4124 B7.000
SEAT Ronda (022A) 1.509.1984851461 ccm4021 A 2000
SEAT Ronda (022A) 1.608.1983921592 ccm4022 A 000
SEAT Ronda (022A) 1.7 Diesel06.1982541714 ccm4022 A.5000
SEAT TERRA komercinis (024A) 0.901.198740903 ccm409 NCA
SEAT Terra Universalas (24) 0.902.198740903 ccm409 NCA
SEAT Terra Universalas (24) 1.3 D03.1990451272 ccm4MN
SEAT Terra Universalas (24) 1.4 D10.1990481398 ccm41 W
SEAT TOLEDO I (1L) 1.6 i05.1991711595 ccm41F
SEAT TOLEDO I (1L) 1.6 i05.1991731595 ccm41F
SEAT TOLEDO I (1L) 1.6 i01.1993751595 ccm41F
SEAT TOLEDO I (1L) 1.6 i11.19961011595 ccm4AFT
SEAT TOLEDO I (1L) 1.8 16V05.19911251781 ccm4PL
SEAT TOLEDO I (1L) 1.8 16V05.19911331781 ccm4KR
SEAT TOLEDO I (1L) 1.8 i05.1991881781 ccm4RP
SEAT TOLEDO I (1L) 1.8 i11.1993901781 ccm4ADZ
SEAT TOLEDO I (1L) 1.9 D12.1995641896 ccm41Y
SEAT TOLEDO I (1L) 1.9 TD05.1991751896 ccm4AAZ
SEAT TOLEDO I (1L) 1.9 TDI08.1995901896 ccm4AHU
SEAT TOLEDO I (1L) 1.9 TDI11.19961101896 ccm4AFN
SEAT TOLEDO I (1L) 2.0 i05.19911151984 ccm42E
SEAT TOLEDO I (1L) 2.0 i 16V11.19931501984 ccm4ABF
SEAT Toledo II Sedanas (1M2) 1.610.19981001595 ccm4AKL
SEAT Toledo II Sedanas (1M2) 1.8 20V10.19981251781 ccm4AGN
SEAT Toledo II Sedanas (1M2) 1.9 TDI03.1999901896 ccm4AGR
SEAT Toledo II Sedanas (1M2) 1.9 TDI10.19981101896 ccm4ASV
SEAT Toledo II Sedanas (1M2) 2.3 V510.19981502324 ccm5AGZ
SKODA 130 Sedanas L,GL02.1985611280 ccm4742,13
SKODA Fabia II Combi (545) 1.2 12V11.2011601198 ccm3CGPB
SKODA Fabia II Hatchback (542) 1.2 12V11.2011601198 ccm3CGPB
SKODA FAVORIT (781) 1.3 135 (781)12.1991571289 ccm4781.135
SKODA FAVORIT (781) 1.3 135 (781)12.1991581289 ccm4781.135
SKODA FAVORIT (781) 1.3 135 (781)10.1990601289 ccm4781.135
SKODA FAVORIT (781) 1.3 135 X,LX,GLX (781)01.1990541289 ccm4781.135E
SKODA FAVORIT (781) 1.3 135L (781)05.1989581289 ccm4781.135
SKODA FAVORIT (781) 1.3 136 (781)10.1990611289 ccm4136 L
SKODA FAVORIT Forman (785) 1.301.1994681289 ccm4136B
SKODA FAVORIT Forman (785) 1.3 (135 E)09.1991541289 ccm4781.135E
SKODA FAVORIT Forman (785) 1.3 (135)12.1991601289 ccm4781.135
SKODA FAVORIT Forman (785) 1.3 (136)08.1991611289 ccm4OHC
SKODA FAVORIT pikapas (787) 1.312.1992571289 ccm4781.135
SKODA FELICIA I (6U1) 1.310.1994541289 ccm4135B
SKODA FELICIA I (6U1) 1.310.1994681289 ccm4136B
SKODA FELICIA I (6U1) 1.6 LX08.1995750 ccm0
SKODA FELICIA I (6U1) 1.9 D10.1995641896 ccm4AEF
SKODA Felicia I Pick-up (6UF, 6U7) 1.306.1997541289 ccm4135B
SKODA Felicia I Pick-up (6UF, 6U7) 1.306.1997681289 ccm4136B
SKODA Felicia I Pick-up (6UF, 6U7) 1.606.1997751598 ccm4AEE
SKODA Felicia I Pick-up (6UF, 6U7) 1.9 D06.1997641896 ccm4AEF
SKODA FELICIA I universalas (6U5) 1.3 LX08.1995541289 ccm4135B
SKODA FELICIA I universalas (6U5) 1.3 LXI08.1995681289 ccm4136B
SKODA FELICIA I universalas (6U5) 1.6 GLX08.1995751598 ccm4AEE
SKODA FELICIA I universalas (6U5) 1.9 D10.1995641896 ccm4AEF
SKODA FELICIA II (6U1) 1.301.1998541289 ccm4AMG
SKODA FELICIA II (6U1) 1.301.1998681289 ccm4AMH
SKODA FELICIA II (6U1) 1.601.1998751598 ccm4AEE
SKODA FELICIA II (6U1) 1.9 D01.1998641896 ccm4AEF
SKODA FELICIA II universalas (6U5) 1.301.1998681289 ccm4AMH
SKODA FELICIA II universalas (6U5) 1.601.1998751598 ccm4AEE
SKODA FELICIA II universalas (6U5) 1.9 D01.1998641896 ccm4AEF
SKODA OCTAVIA (1U2) 1.609.1996751598 ccm4AEE
SKODA OCTAVIA (1U2) 1.602.19971011595 ccm4AKL
SKODA OCTAVIA (1U2) 1.809.19961251781 ccm4AGN
SKODA OCTAVIA (1U2) 1.8 T08.19971501781 ccm4ARZ
SKODA OCTAVIA (1U2) 1.9 SDI06.1997681896 ccm4AQM
SKODA OCTAVIA (1U2) 1.9 TDI09.1996901896 ccm4ALH
SKODA OCTAVIA (1U2) 1.9 TDI08.19971101896 ccm4ASV
SKODA Octavia I Combi (1U5) 1.607.1998751598 ccm4AEE
SKODA Octavia I Combi (1U5) 1.607.19981011595 ccm4AKL
SKODA Octavia I Combi (1U5) 1.8 20V07.19981251781 ccm4AGN
SKODA Octavia I Combi (1U5) 1.8 T07.19981501781 ccm4ARZ
SKODA Octavia I Combi (1U5) 1.9 SDI07.1998681896 ccm4AQM
SKODA Octavia I Combi (1U5) 1.9 TDI07.1998901896 ccm4ALH
SKODA Octavia I Combi (1U5) 1.9 TDI07.19981101896 ccm4ASV
SKODA Octavia I Combi (1U5) 1.9 TDI 4x411.1999901896 ccm4AGR
SKODA ROOMSTER (5J) 1.2 TDI03.2010751199 ccm3CFWA
SKODA ROOMSTER (5J) 1.9 TDI03.20061011896 ccm4AXR
SKODA ROOMSTER Praktik (5J) 1.2 TDI03.2010751199 ccm3CFWA
SKODA ROOMSTER Praktik (5J) 1.2 TSI03.2010861197 ccm4CBZA
SKODA ROOMSTER Praktik (5J) 1.6 TDI03.2010901598 ccm4CAYB
SKODA SUPERB (3T4) 1.6 TDI09.20101051598 ccm4CAYC
SKODA SUPERB (3T4) 1.8 TSI03.20091521798 ccm4CDAB
SKODA SUPERB (3T4) 1.8 TSI 4x403.20091521798 ccm4CDAB
SKODA SUPERB (3T4) 2.0 TDI 16V 4x411.20101401968 ccm4CFFB
SKODA SUPERB (3T4) 2.0 TSI05.20102001984 ccm4CCZA
SKODA SUPERB universalas (3T5) 1.6 TDI09.20101051598 ccm4CAYC
SKODA SUPERB universalas (3T5) 1.8 TSI10.20091521798 ccm4CDAB
SKODA SUPERB universalas (3T5) 1.8 TSI 4x410.20091521798 ccm4CDAB
SKODA SUPERB universalas (3T5) 1.9 TDI10.20091051896 ccm4BLS
SKODA SUPERB universalas (3T5) 2.0 TDI 16V 4x411.20101401968 ccm4CFFB
SKODA SUPERB universalas (3T5) 2.0 TSI05.20102001984 ccm4CCZA
SKODA YETI (5L) 1.6 TDI11.20101051598 ccm4CAYC
SKODA YETI (5L) 1.8 TSI 4x411.20091521798 ccm4CDAB
SKODA YETI (5L) 2.0 TDI11.20111401968 ccm4CFHC
SSANGYONG KYRON 2.7 Xdi03.20061632696 ccm5D27DT
SUBARU FORESTER (SF) 2.0 AWD (SF5)06.19981251994 ccm4EJ202
SUBARU FORESTER (SF) 2.0 S Turbo AWD (SF5)06.19981701994 ccm4EJ205
SUBARU FORESTER (SH) 2.0 AWD01.20101501995 ccm4FB20
SUBARU FORESTER (SH) 2.5 AWD (SH9)01.20091712457 ccm4EJ25
SUBARU IMPREZA kupė (GFC) 1.612.1996901597 ccm4EJ16E
SUBARU IMPREZA kupė (GFC) 1.6 AWD12.1996901597 ccm4EJ161
SUBARU IMPREZA kupė (GFC) 2.0 AWD12.19951151994 ccm4EJ201
SUBARU IMPREZA kupė (GFC) 2.0 Turbo AWD12.19962111994 ccm4EJ20G
SUBARU IMPREZA sedanas (GC) 1.6 i (GC3)08.1992901597 ccm4EJ16
SUBARU IMPREZA sedanas (GC) 1.6 i (GC3)06.1998951597 ccm4EJ161
SUBARU IMPREZA sedanas (GC) 1.6 i AWD08.1992901597 ccm4EJ16
SUBARU IMPREZA sedanas (GC) 1.6 i AWD06.1998951597 ccm4EJ161
SUBARU IMPREZA sedanas (GC) 1.8 i AWD (GC6)08.19921031820 ccm4EJ18
SUBARU IMPREZA sedanas (GC) 2.0 i AWD (GC7)10.19951151994 ccm4EJ201
SUBARU IMPREZA sedanas (GC) 2.0 i AWD (GC8)06.19981251994 ccm4EJ201
SUBARU IMPREZA sedanas (GC) 2.0 Turbo GT AWD (GC8)03.19942111994 ccm4EJ20 (Turbo)
SUBARU IMPREZA sedanas (GC) 2.0 Turbo GT AWD (GC8)06.19982181994 ccm4EJ205
SUBARU IMPREZA sedanas (GR) 1.502.20081071498 ccm4EL15
SUBARU IMPREZA sedanas (GR) 1.5 AWD02.20081071498 ccm4EL15
SUBARU IMPREZA universalas (GF) 1.6 i (GF3)06.1998951597 ccm4EJ161
SUBARU IMPREZA universalas (GF) 1.6 i AWD08.1992901597 ccm4EJ16
SUBARU IMPREZA universalas (GF) 1.6 i AWD06.1998951597 ccm4EJ161
SUBARU IMPREZA universalas (GF) 1.8 i AWD (GF6)08.19921031820 ccm4EJ18
SUBARU IMPREZA universalas (GF) 2.0 i 16V AWD06.19981251994 ccm4EJ201
SUBARU IMPREZA universalas (GF) 2.0 i Turbo AWD (GF8)03.19942111994 ccm4EJ20 (Turbo)
SUBARU IMPREZA universalas (GF) 2.0 Turbo GT AWD (GF8)06.19982181994 ccm4EJ205
SUBARU Legacy II Sedanas (BD) 2.0 i09.19941161994 ccm4EJ20E
SUBARU Legacy II Sedanas (BD) 2.0 i 4WD09.19941161994 ccm4EJ201
SUBARU Legacy II Sedanas (BD) 2.2 i 4WD06.19961312212 ccm4EJ22 EMPI
SUBARU Legacy II Sedanas (BD) 2.2 i 4WD (BD7)09.19941282212 ccm4EJ22 EMPI
SUBARU Legacy II Sedanas (BD) 2.5 i 4WD06.19961502457 ccm4EJ25D
SUBARU Legacy II Universalas (BG) 2.0 i09.19941161994 ccm4EJ20 EMPI
SUBARU Legacy II Universalas (BG) 2.0 i 4WD09.19941161994 ccm4EJ201
SUBARU Legacy II Universalas (BG) 2.2 i 4WD06.19961312212 ccm4EJ22 EMPI
SUBARU Legacy II Universalas (BG) 2.2 i 4WD (BG7)02.19941282212 ccm4EJ22 EMPI
SUBARU Legacy II Universalas (BG) 2.5 i 4WD06.19961502457 ccm4EJ25D
SUBARU Legacy III Sedanas (BE) 2.0 AWD (BE5)04.19991251994 ccm4EJ201
SUBARU Legacy III Sedanas (BE) 2.5 AWD (BE9)10.19981562457 ccm4EJ25
SUBARU Legacy III Universalas (BH) 2.0 AWD (BH5)12.19981251994 ccm4EJ201
SUBARU Legacy III Universalas (BH) 2.5 AWD (BH9)12.19981562457 ccm4EJ25
SUBARU XV (_GP_) 2.0 D AWD03.20121091998 ccm4EE20Z
SUZUKI ALTO 0.8 (SB308/CA)01.198639796 ccm3F8B
SUZUKI Alto (EF) 1.0 (SH410)09.199453993 ccm4G10BB
SUZUKI BALENO (EG) 1.3 (SY413)09.1996711298 ccm4G13BA
SUZUKI BALENO (EG) 1.3 i 16V (SY413)07.1995851299 ccm4G13BB
SUZUKI BALENO (EG) 1.6 i 16V (SY416)07.1995981590 ccm4G16B
SUZUKI BALENO (EG) 1.6 i 16V 4x4 (SY416)07.1995981590 ccm4G16B
SUZUKI BALENO (EG) 1.8 GTX (SY418)03.19961211839 ccm4J18A
SUZUKI BALENO (EG) 1.9 TD (SY419)04.1998751905 ccm4DHV (XUD9BSD)
SUZUKI BALENO hečbekas (EG) 1.3 (SY413)09.1996711298 ccm4G13BA
SUZUKI BALENO hečbekas (EG) 1.3 i 16V (SY413)07.1995851299 ccm4G13BB
SUZUKI BALENO hečbekas (EG) 1.6 i 16V (SY416)07.1995981590 ccm4G16B
SUZUKI BALENO hečbekas (EG) 1.6 i 16V 4x4 (SY416)07.1995981590 ccm4G16B
SUZUKI BALENO hečbekas (EG) 1.8 GTX (SY418)03.19961211839 ccm4J18A
SUZUKI BALENO hečbekas (EG) 1.9 TD (SY419)04.1998751905 ccm4DHW (XUD9SD)
SUZUKI BALENO universalas (EG) 1.3 16V (SY413)03.1997861299 ccm4G13BB
SUZUKI BALENO universalas (EG) 1.6 i 16V (SY416)08.1996981590 ccm4G16B
SUZUKI BALENO universalas (EG) 1.6 i 16V 4x4 (SY416)08.1996981590 ccm4G16B
SUZUKI BALENO universalas (EG) 1.8 i 16V (SY418)08.19961211839 ccm4J18A
SUZUKI BALENO universalas (EG) 1.9 TD (SY419)04.1998751905 ccm4DHV (XUD9BSD)
SUZUKI Grand Vitara I SUV (FT, HT) 1.6 4x4 (SQ 416)03.1998941590 ccm4G16B
SUZUKI Grand Vitara I SUV (FT, HT) 2.0 4x4 (TA52, TL52, SQ 420)03.19981281995 ccm4J20A
SUZUKI Grand Vitara I SUV (FT, HT) 2.0 TD 4x4 (SQ 420D)03.1998871998 ccm4RF
SUZUKI Grand Vitara I SUV (FT, HT) 2.5 V6 24V 4x4 (TD62, SQ 625)04.19981442493 ccm6H 25 A
SUZUKI JIMNY (FJ) 1.3 16V (SN413)09.1998801299 ccm4G13BB
SUZUKI JIMNY (FJ) 1.3 16V 4WD (SN413)09.1998801299 ccm4G13BB
SUZUKI Samurai SUV (SJ_) 1.0 visų ratų pavara (SJ 410)11.198845970 ccm4F10A
SUZUKI Samurai SUV (SJ_) 1.3 visų ratų pavara (SJ 413)11.1988601324 ccm4G13A
SUZUKI Samurai SUV (SJ_) 1.3 visų ratų pavara (SJ 413)11.1988641324 ccm4G13A
SUZUKI Samurai SUV (SJ_) 1.3 visų ratų pavara (SJ 413)11.1988701298 ccm4G13BA
SUZUKI Samurai SUV (SJ_) 1.9 TD visų ratų pavara (SJ 419TD)11.1998631905 ccm4XUD9
SUZUKI SJ 413 (OS) 1.3 (SJ 413)08.1986601324 ccm4G13A
SUZUKI SJ 413 (OS) 1.3 (SJ413)09.1984641324 ccm4G13A
SUZUKI SPLASH 1.0 (A5B 310)06.201168996 ccm3K10B
SUZUKI SPLASH 1.2 VVT (A5B 412)06.2011901242 ccm4K12B
SUZUKI SPLASH 1.2 VVT (A5B 412)09.2010941242 ccm4K12B
SUZUKI SUPER CARRY autobusas (ED) 1.0 (SK410)09.199441970 ccm4F10A
SUZUKI SUPER CARRY autobusas (ED) 1.0 (SK410)10.199242970 ccm4F10A
SUZUKI SUPER CARRY autobusas (ED) 1.0 (SK410)10.198545970 ccm4F10A
SUZUKI SWIFT I (AA) 1.0 (SA310, AA41/43)10.198350993 ccm3G10A
SUZUKI SWIFT I (AA) 1.3 (SA413, AA51/53)10.1984731324 ccm4G13A
SUZUKI SWIFT II hečbekas (EA, MA) 1.0 (SF310, AA44)03.198950993 ccm3G10A
SUZUKI SWIFT II hečbekas (EA, MA) 1.0 i (SF310, AA44)01.199553993 ccm3G10A
SUZUKI SWIFT II hečbekas (EA, MA) 1.0 i (SF310, AA44)03.198954993 ccm3G10A
SUZUKI SWIFT II hečbekas (EA, MA) 1.3 (SF413, AB35)03.1989681324 ccm4G13A
SUZUKI SWIFT II hečbekas (EA, MA) 1.3 (SF413, AB35)03.1989711324 ccm4G13A
SUZUKI SWIFT II hečbekas (EA, MA) 1.3 4WD (SF413, AA35)03.1989681324 ccm4G13A
SUZUKI SWIFT II hečbekas (EA, MA) 1.3 4WD (SF413, AF35)10.1989711324 ccm4G13A
SUZUKI SWIFT II hečbekas (EA, MA) 1.3 GTi (SF413, AA34)03.19891011299 ccm4G13B
SUZUKI SWIFT II sedanas (AH, AJ) 1.3 (SF413, AH35, MA)01.1991681299 ccm4G13B
SUZUKI SWIFT II sedanas (AH, AJ) 1.6 (SF416, AH14)11.1989951590 ccm4G16B
SUZUKI SWIFT II sedanas (AH, AJ) 1.6 4WD (SF416, AJ14)11.1989951590 ccm4G16B
SUZUKI SWIFT II sedanas (AH, AJ) 1.6 i (SF416, AH14, SF406)01.1990921590 ccm4G16B
SUZUKI SWIFT II sedanas (AH, AJ) 1.6 i 4WD (SF416, AJ14)01.1990921590 ccm4G16B
SUZUKI SWIFT IV (FZ, NZ) 1.2 (AZG 412)10.2010901242 ccm4K12B
SUZUKI SWIFT IV (FZ, NZ) 1.2 (AZH 412)10.2010941242 ccm4K12B
SUZUKI SWIFT IV (FZ, NZ) 1.2 4x4 (AZG 412)10.2010901242 ccm4K12B
SUZUKI SWIFT IV (FZ, NZ) 1.2 4x4 (AZH 412)10.2010941242 ccm4K12B
SUZUKI SWIFT IV (FZ, NZ) 1.3 DDiS (AZG 413D)10.2010751248 ccm4D13AA
SUZUKI SWIFT IV (FZ, NZ) 1.4 (AZH 414)02.2011951373 ccm4K14B
SUZUKI SWIFT IV (FZ, NZ) 1.6 (AZG 416, AZH 416, RS416)01.20121361586 ccm4M16A
SUZUKI SWIFT kabrioletas (SF413) 1.3 i (SF413, AK35, SY415, E35)09.1991681298 ccm4G13BA
SUZUKI SX4 (EY, GY) 1.5 VVT (RW 415)07.20101121490 ccm4M15A
SUZUKI SX4 (EY, GY) 1.6 VVT 4x4 (RW 416)07.20091121586 ccm4M16A
SUZUKI SX4 sedanas (GY) 1.6 (RW 416)10.20071201586 ccm4M16A
SUZUKI VITARA Cabrio (ET, TA) 1.6 (TA01, SE416)07.1988801590 ccm4G16A (8V)
SUZUKI VITARA Cabrio (ET, TA) 1.6 i 16V (TA02, SE416)07.1990971590 ccm4G16B
SUZUKI VITARA Cabrio (ET, TA) 1.9 D (SE 419TD)08.1996751905 ccm4XUD9SD
SUZUKI VITARA Cabrio (ET, TA) 2.0 16V (TA51, SV420)12.19961321995 ccm4J20A
SUZUKI Vitara SUV (ET, TA, TD) 1.6 i 16V visų ratų pavara (ET, TA02, SE416)07.1990971590 ccm4G16B
SUZUKI Vitara SUV (ET, TA, TD) 1.6 visų ratų pavara (SE 416)07.1988821590 ccm4G16A (8V)
SUZUKI Vitara SUV (ET, TA, TD) 1.6 visų ratų pavara (TA, TA01, SE416)07.1988801590 ccm4G16A (8V)
SUZUKI Vitara SUV (ET, TA, TD) 1.9 D visų ratų pavara (SE 419TD)01.1995681905 ccm4XUD9A
SUZUKI Vitara SUV (ET, TA, TD) 1.9 D visų ratų pavara (SE 419TD)08.1996751905 ccm4XUD9SD
SUZUKI Vitara SUV (ET, TA, TD) 2.0 16V visų ratų pavara (SV420)12.19961321995 ccm4J20A
SUZUKI Vitara SUV (ET, TA, TD) 2.0 TD Intercooler visų ratų pavara (SV 420D)12.1995871998 ccm4RF
SUZUKI Vitara SUV (ET, TA, TD) 2.0 TD visų ratų pavara (SV 420D)12.1994711998 ccm4RF
SUZUKI Vitara SUV (ET, TA, TD) 2.0 V6 24V visų ratų pavara (SV620)12.19941361998 ccm6H 20 A
SUZUKI Vitara SUV (ET, TA, TD) 2.5 V6 24V visų ratų pavara (FT)12.19951602493 ccm6H 25 A
SUZUKI Wagon R+ Hatchback (EM) 1.0 (RC410, SR410, SR412)02.199865996 ccm4K10A
SUZUKI Wagon R+ Hatchback (EM) 1.2 (SR412)02.1998691171 ccm4K12A
SUZUKI Wagon R+ Hatchback (EM) 1.2 4WD (SR412)02.1998691171 ccm4K12A
SUZUKI X-90 (EL) 1.6 i 16V (SZ 416)09.1995971590 ccm4G16B
SUZUKI X-90 (EL) 1.6 i 16V 4x4 (SZ416)09.1995971590 ccm4G16B
TOYOTA 4 Runner (_N1_) 3.0 (VZN13_)07.19901432959 ccm63VZ-E
TOYOTA 4 Runner (_N1_) 3.0 Turbo-D (KZN130_)10.19931252982 ccm41KZ-T
TOYOTA Alphard / Vellfire (_H2_) 3.5 4WD04.20082803456 ccm62GR-FE
TOYOTA AURIS (NRE15_, ZZE15_, ADE15_, ZRE15_, NDE15_) 1.5 (NZE151_)09.20091101497 ccm41NZ-FE
TOYOTA AURIS (NRE15_, ZZE15_, ADE15_, ZRE15_, NDE15_) 1.8 (ZRE152_)02.20091441798 ccm42ZR-FAE
TOYOTA AURIS (NRE15_, ZZE15_, ADE15_, ZRE15_, NDE15_) 1.8 4WD (ZRE154_)02.20091361798 ccm42ZR-FAE
TOYOTA AVENSIS (_T22_) 1.6 (AT220_)09.19971011587 ccm44A-FE
TOYOTA AVENSIS (_T22_) 1.6 (AT220_)09.19971101587 ccm44A-FE
TOYOTA AVENSIS (_T22_) 1.8 (AT221_)09.19971101762 ccm47A-FE
TOYOTA AVENSIS (_T22_) 2.0 (ST220_)09.19971281998 ccm43S-FE
TOYOTA AVENSIS (_T22_) 2.0 TD (CT220_)09.1997901975 ccm42C-TE
TOYOTA AVENSIS Combi (T25) 2.0 VVTi (AZT250_)04.20031551998 ccm41AZ-FE
TOYOTA AVENSIS Liftback (_T22_) 1.6 (AT220_)09.19971011587 ccm44A-FE
TOYOTA AVENSIS Liftback (_T22_) 1.6 (AT220_)09.19971101587 ccm44A-FE
TOYOTA AVENSIS Liftback (_T22_) 1.8 (AT221_)09.19971101762 ccm47A-FE
TOYOTA AVENSIS Liftback (_T22_) 2.0 (ST220_)09.19971281998 ccm43S-FE
TOYOTA AVENSIS Liftback (_T22_) 2.0 TD (CT220_)09.1997901975 ccm42C-TE
TOYOTA Avensis Universalas (_T22_) 1.6 (AT220_)09.19971011587 ccm44A-FE
TOYOTA Avensis Universalas (_T22_) 1.6 (AT220_, ZZT220_)09.19971101587 ccm44A-FE
TOYOTA Avensis Universalas (_T22_) 1.8 (AT221_)09.19971101762 ccm47A-FE
TOYOTA Avensis Universalas (_T22_) 2.0 (ST220_)09.19971281998 ccm43S-FE
TOYOTA Avensis Universalas (_T22_) 2.0 TD (CT220_)09.1997901975 ccm42C-TE
TOYOTA CAMRY (_V2_) 1.8 (SV20_)10.1986901832 ccm41S-L
TOYOTA CAMRY (_V2_) 2.0 (SV21_)11.19861211998 ccm43S-FE
TOYOTA CAMRY (_V2_) 2.0 (SV21_)11.19861281998 ccm43S-FE
TOYOTA CAMRY (_V2_) 2.0 Turbo-D (CV20_)11.1986841975 ccm42C-T
TOYOTA CAMRY (_V2_) 2.0 Turbo-D (CV20_)10.1986861975 ccm42C-T
TOYOTA CAMRY (_V2_) 2.5 (VZV21_)10.19861602508 ccm62VZ-FE
TOYOTA Camry Sedanas (_V1_) 2.2 (SXV10_)06.19911362164 ccm45S-FE
TOYOTA Camry Sedanas (_V1_) 3.0 (VCV10_)06.19911882959 ccm63VZ-FE
TOYOTA Camry Sedanas (_V2_) 2.2 (SXV20_)08.19961312164 ccm45S-FE
TOYOTA Camry Sedanas (_V2_) 3.0 24V (MCV20_)08.19961902995 ccm61MZ-FE
TOYOTA Camry Universalas (_V1_) 2.2 (SXV10_)09.19911362164 ccm45S-FE
TOYOTA Camry Universalas (_V1_) 3.0 (VCV10_)09.19911882959 ccm63VZ-FE
TOYOTA Camry Universalas (_V2_) 2.0 (SV21_)11.19861211998 ccm43S-FE
TOYOTA Camry Universalas (_V2_) 2.0 (SV21_)11.19861281998 ccm43S-FE
TOYOTA Camry Universalas (_V2_) 2.0 Turbo-D (CV20_)11.1986841975 ccm42C-T
TOYOTA Camry Universalas (_V2_) 2.5 (VZV21_)11.19861602508 ccm62VZ-FE
TOYOTA CARINA E (_T19_) 1.6 (AT190)12.1993991587 ccm44A-FE
TOYOTA CARINA E (_T19_) 1.6 (AT190)12.19931161587 ccm44A-FE
TOYOTA CARINA E (_T19_) 1.6 16V (AT190_)10.19951061587 ccm44A-FE
TOYOTA CARINA E (_T19_) 1.6 GLI (AT190)04.19921071587 ccm44A-FE
TOYOTA CARINA E (_T19_) 1.8 (AT191)01.19951071762 ccm47A-FE
TOYOTA CARINA E (_T19_) 2.0 D (CT190)04.1992731975 ccm42C
TOYOTA CARINA E (_T19_) 2.0 GLI (ST191)04.19921331998 ccm43S-FE
TOYOTA CARINA E (_T19_) 2.0 GTi (ST191)04.19921581998 ccm43S-GE
TOYOTA CARINA E (_T19_) 2.0 GTi 16V (ST191_)03.19941751998 ccm43S-GE
TOYOTA CARINA E (_T19_) 2.0 i (ST191)12.19931261998 ccm43S-FE
TOYOTA CARINA E (_T19_) 2.0 TD (CT190)01.1996831975 ccm42C-T
TOYOTA CARINA E sedanas (_T19_) 1.6 (AT190)01.1995991587 ccm44A-FE
TOYOTA CARINA E sedanas (_T19_) 1.6 (AT190)10.19951061587 ccm44A-FE
TOYOTA CARINA E sedanas (_T19_) 1.6 (AT190)01.19931071587 ccm44A-FE
TOYOTA CARINA E sedanas (_T19_) 1.6 16V (AT190_)12.19941161587 ccm44A-FE
TOYOTA CARINA E sedanas (_T19_) 1.8 i 16V (AT191)01.19951071762 ccm47A-FE
TOYOTA CARINA E sedanas (_T19_) 2.0 (ST191)01.19931331998 ccm43S-FE
TOYOTA CARINA E sedanas (_T19_) 2.0 D (CT190)08.1992731975 ccm42C
TOYOTA CARINA E sedanas (_T19_) 2.0 GTi 16V (ST191_)03.19941751998 ccm43S-GE
TOYOTA CARINA E sedanas (_T19_) 2.0 i (ST191)12.19921261998 ccm43S-FE
TOYOTA CARINA E sedanas (_T19_) 2.0 TD (CT190_)01.1996831975 ccm42C-T
TOYOTA CARINA E Sportswagon (_T19_) 1.6 GLI (AT190_)01.19931071587 ccm44A-FE
TOYOTA CARINA E Sportswagon (_T19_) 1.6 i (AT190_)02.1995991587 ccm44A-FE
TOYOTA CARINA E Sportswagon (_T19_) 1.8 i (AT191_)02.19951071762 ccm47A-FE
TOYOTA CARINA E Sportswagon (_T19_) 2.0 D (CT190_)01.1993731975 ccm42C
TOYOTA CARINA E Sportswagon (_T19_) 2.0 GLI (ST191_)01.19931331998 ccm43S-FE
TOYOTA CARINA E Sportswagon (_T19_) 2.0 i (ST191_)05.19951261998 ccm43S-FE
TOYOTA CARINA E Sportswagon (_T19_) 2.0 TD (CT190_)01.1996831975 ccm42C-T
TOYOTA CARINA II (_T17_) 1.6 (AT171_)12.1987901587 ccm44A-F
TOYOTA CARINA II (_T17_) 1.6 (AT171_)12.1987981587 ccm44A-FE
TOYOTA CARINA II (_T17_) 1.6 (AT171_)12.19871021587 ccm44A-FE
TOYOTA CARINA II (_T17_) 2.0 D (CT170_)03.1988731975 ccm42C-L
TOYOTA CARINA II (_T17_) 2.0 GLI (ST171)12.19871211998 ccm43S-FE
TOYOTA Carina II Sedanas (_T17_) 1.6 (AT171_)12.1987901587 ccm44A-F
TOYOTA Carina II Sedanas (_T17_) 1.6 (AT171_)12.1987981587 ccm44A-FE
TOYOTA Carina II Sedanas (_T17_) 1.6 (AT171_)12.19871021587 ccm44A-FE
TOYOTA Carina II Sedanas (_T17_) 2.0 D (CT170_)03.1988731975 ccm42C
TOYOTA Carina II Sedanas (_T17_) 2.0 GLI (ST171)12.19871211998 ccm43S-FE
TOYOTA Carina II Universalas (_T17_) 1.6 (AT171_)12.1987901587 ccm44A-F
TOYOTA Carina II Universalas (_T17_) 1.6 (AT171_)12.1987981587 ccm44A-FE
TOYOTA Carina II Universalas (_T17_) 1.6 (AT171_)12.19871021587 ccm44A-FE
TOYOTA Carina II Universalas (_T17_) 2.0 (ST171_)12.19871211998 ccm43S-FE
TOYOTA Carina II Universalas (_T17_) 2.0 D (CT170_)12.1987731975 ccm42C-L
TOYOTA CELICA (AT16_, ST16_) 1.6 (AT160_)04.1986861588 ccm44A-L
TOYOTA CELICA (AT16_, ST16_) 1.6 GT 16V (AT160_)04.19861241587 ccm44A-GEL
TOYOTA CELICA (AT16_, ST16_) 2.0 (ST162_)01.19871501998 ccm43S-GEL
TOYOTA CELICA (ST20_, AT20_) 1.8 i 16V (AT200/ST)11.19931161762 ccm47A-FE
TOYOTA CELICA (ST20_, AT20_) 2.0 i 16V (ST202/GT)11.19931751998 ccm43S-GE
TOYOTA CELICA (ST20_, AT20_) 2.0 i 16V (ST202_)04.19961701998 ccm43S-GE
TOYOTA CELICA (ST20_, AT20_) 2.0 i Turbo 4WD (ST205)02.19942421998 ccm43S-GTE
TOYOTA CELICA kabrioletas (AT18_, ST18_) 2.0 GTi (ST182)10.19891561998 ccm43S-GE
TOYOTA CELICA kabrioletas (AT20_, ST20_) 2.0 i 16V (ST202)11.19931701998 ccm43S-GE
TOYOTA CELICA kabrioletas (ST16_, AT16_) 2.0 GT (ST162)08.19851401998 ccm43S-GELC
TOYOTA CELICA kabrioletas (ST16_, AT16_) 2.0 GT (ST162)10.19861501998 ccm43S-GEL
TOYOTA CELICA kupė (AT18_, ST18_) 1.6 (AT180)10.19891051587 ccm44A-FE
TOYOTA CELICA kupė (AT18_, ST18_) 2.0 GTi (ST182)10.19891561998 ccm43S-GE
TOYOTA CELICA kupė (AT18_, ST18_) 2.0 Turbo 4WD (ST185)10.19892041998 ccm43S-GTE
TOYOTA CELICA kupė (AT18_, ST18_) 2.0 Turbo 4WD (ST185)10.19892081998 ccm43S-GTE
TOYOTA CELICA kupė (ST16_, AT16_) 2.0 Turbo 4WD (ST165_)03.19881851998 ccm43S-GTE
TOYOTA COROLLA (ZZE12_, NDE12_, ZDE12_) 1.8 VVTL-i TS (ZZE123_)10.20052181796 ccm42ZZ-GE
TOYOTA COROLLA (_E10_) 1.3 XLI (EE101_)09.1995751332 ccm44E-FE
TOYOTA COROLLA (_E10_) 1.3 XLI 16V (EE101)07.1992881332 ccm44E-FE
TOYOTA COROLLA (_E10_) 1.6 Si (AE101_)09.19951141587 ccm44A-FE
TOYOTA COROLLA (_E10_) 2.0 D (CE100_)07.1992721975 ccm42C
TOYOTA COROLLA (_E11_) 1.4 (EE111_)04.1997861332 ccm44E-FE
TOYOTA COROLLA (_E11_) 1.6 Aut. (AE111_)04.19971071587 ccm44A-FE
TOYOTA COROLLA (_E11_) 2.0 D (CE110_)04.1997721975 ccm42C-E
TOYOTA COROLLA (_E9_) 1.3 i (EE90)08.1987751296 ccm42E-E
TOYOTA COROLLA (_E9_) 1.6 (AE92)08.1987901587 ccm44A-F
TOYOTA COROLLA (_E9_) 1.6 i (AE92)11.19891051587 ccm44A-FE
TOYOTA COROLLA (_E9_) 1.8 D (CE90_)07.1987641840 ccm41C
TOYOTA COROLLA (_E9_) 1.8 D (CE90_)11.1989671840 ccm41C
TOYOTA COROLLA Compact (_E10_) 1.3 XLI (EE101_)09.1995751332 ccm44E-FE
TOYOTA COROLLA Compact (_E10_) 1.3 XLI 16V (EE101)07.1992881332 ccm44E-FE
TOYOTA COROLLA Compact (_E10_) 1.6 Si (AE101_)07.19921141587 ccm44A-FE
TOYOTA COROLLA Compact (_E10_) 2.0 D (CE100_)07.1992721975 ccm42C
TOYOTA COROLLA Compact (_E11_) 1.4 (EE111_)04.1997861332 ccm44E-FE
TOYOTA COROLLA Compact (_E11_) 1.6 (AE111_)04.19971101587 ccm44A-FE
TOYOTA COROLLA Compact (_E11_) 1.6 Aut. (AE111_)04.19971071587 ccm44A-FE
TOYOTA COROLLA Compact (_E11_) 2.0 D (CE110_)04.1997721975 ccm42C-E
TOYOTA COROLLA Compact (_E9_) 1.3 (EE90)08.1987751296 ccm42E-E
TOYOTA COROLLA Compact (_E9_) 1.6 (AE92)08.1987901587 ccm44A-F
TOYOTA COROLLA Compact (_E9_) 1.6 GTi (AE92, AE93)08.19871161587 ccm44A-GE
TOYOTA COROLLA Compact (_E9_) 1.6 i (AE92)08.19891051587 ccm44A-FE
TOYOTA COROLLA Compact (_E9_) 1.8 D (CE90)08.1987641840 ccm41C
TOYOTA COROLLA Compact (_E9_) 1.8 D (CE90)08.1989671840 ccm41C
TOYOTA COROLLA Liftback (_E10_) 1.3 XLI (EE101_)07.1992881332 ccm44E-FE
TOYOTA COROLLA Liftback (_E10_) 1.6 GLI (AE101_)07.19921141587 ccm44A-FE
TOYOTA COROLLA Liftback (_E10_) 2.0 D (CE100_)07.1992721975 ccm42C
TOYOTA COROLLA Liftback (_E11_) 1.4 (EE111_)04.1997861332 ccm44E-FE
TOYOTA COROLLA Liftback (_E11_) 1.6 (AE111_)04.19971101587 ccm44A-FE
TOYOTA COROLLA Liftback (_E11_) 1.6 Aut. (AE111_)04.19971071587 ccm44A-FE
TOYOTA COROLLA Liftback (_E11_) 2.0 D (CE110)04.1997721975 ccm42C-E
TOYOTA COROLLA Liftback (_E9_) 1.3 i (EE90)08.1987751296 ccm42E-E
TOYOTA COROLLA Liftback (_E9_) 1.608.1987951587 ccm44A-F
TOYOTA COROLLA Liftback (_E9_) 1.6 (AE92)08.1987901587 ccm44A-F
TOYOTA COROLLA Liftback (_E9_) 1.6 (AE92)08.19891051587 ccm44A-FE
TOYOTA COROLLA Liftback (_E9_) 1.6 GTI (AE92_)07.19871251587 ccm44A-GE
TOYOTA COROLLA Liftback (_E9_) 1.8 D (CE90)08.1987641840 ccm41C
TOYOTA COROLLA Liftback (_E9_) 1.8 D (CE90)08.1989671840 ccm41C
TOYOTA COROLLA sedanas (E15_) 1.3 VVT-i03.2008861299 ccm42NZ-FE
TOYOTA COROLLA sedanas (E15_) 1.4 VVT-i01.2007971398 ccm44ZZ-FE
TOYOTA COROLLA sedanas (E15_) 1.6 VVT-i08.20071101598 ccm43ZZ-FE
TOYOTA COROLLA Station Wagon (_E9_) 1.3 (EE90)12.1987751296 ccm42E
TOYOTA COROLLA Station Wagon (_E9_) 1.6 4WD (AE95)04.19881051587 ccm44A-FE
TOYOTA COROLLA Station Wagon (_E9_) 1.6 XLI (AE92_)11.19891051587 ccm44A-FE
TOYOTA COROLLA Station Wagon (_E9_) 1.8 D (CE90)12.1987641840 ccm41C
TOYOTA COROLLA Station Wagon (_E9_) 1.8 D (CE90)08.1989671840 ccm41C
TOYOTA Corolla Universalas (_E10_) 1.3 XLI (EE101_)09.1995751332 ccm44E-FE
TOYOTA Corolla Universalas (_E10_) 1.3 XLI 16V (EE101_)07.1992881332 ccm44E-FE
TOYOTA Corolla Universalas (_E10_) 1.6 Si (AE101_)07.19921141587 ccm44A-FE
TOYOTA Corolla Universalas (_E10_) 1.8 16V 4WD (AE103_)09.19951101762 ccm47A-FE
TOYOTA Corolla Universalas (_E10_) 2.0 D (CE100_)07.1992721975 ccm42C
TOYOTA Corolla Universalas (_E11_) 1.4 (EE111_)04.1997861332 ccm44E-FE
TOYOTA Corolla Universalas (_E11_) 1.6 (AE111_)04.19971101587 ccm44A-FE
TOYOTA Corolla Universalas (_E11_) 1.6 Aut. (AE111_)04.19971071587 ccm44A-FE
TOYOTA Corolla Universalas (_E11_) 1.8 4WD (AE115_)04.19971101762 ccm47A-FE
TOYOTA Corolla Universalas (_E11_) 2.0 D (CE110_)04.1997721975 ccm42C-E
TOYOTA FJ CRUISER (GSJ1_) 4.0 4WD (GSJ15_)01.20062423956 ccm61GR-FE
TOYOTA Hiace III Bus (_H1_) 2.0 (RZH102)08.19891011998 ccm41RZ
TOYOTA Hiace III Bus (_H1_) 2.4 (RZH103)08.19891202438 ccm42RZ-E
TOYOTA Hiace III Bus (_H1_) 2.4 4WD (RZH103_, RZH109_, RZH113_, RZH115_)08.19891202438 ccm42RZ-E
TOYOTA Hiace III Bus (_H1_) 2.4 D (LH102)08.1989752446 ccm42L
TOYOTA Hiace III Bus (_H1_) 2.4 D (LH5_, LH6_, LH7_, LH10_, LH11_)08.1987782446 ccm42L
TOYOTA HIACE III komercinis (YH7_, LH6_, LH7_, LH5_, YH5_, YH6_) 2.0 (RCH102_, RCH112_)02.19901011998 ccm41RZ
TOYOTA HIACE III komercinis (YH7_, LH6_, LH7_, LH5_, YH5_, YH6_) 2.4 (RZH10)08.19891202438 ccm42RZ-E
TOYOTA HIACE III komercinis (YH7_, LH6_, LH7_, LH5_, YH5_, YH6_) 2.4 4WD (RCH103_, RCH113_)08.19891202438 ccm42RZ-E
TOYOTA HIACE III komercinis (YH7_, LH6_, LH7_, LH5_, YH5_, YH6_) 2.4 D (LH10_, LH11_)08.1989752446 ccm42L
TOYOTA Hiace IV Bus (_H1_, _H2_) 2.4 (RCH12_, RCH22_)08.19951152438 ccm42RZ-E
TOYOTA Hiace IV Bus (_H1_, _H2_) 2.4 D (LXH12_, LXH22_)08.1995792446 ccm42L
TOYOTA Hiace IV Bus (_H1_, _H2_) 2.4 TD (LXH12_, LXH22_)08.1995902446 ccm42L-T
TOYOTA HIACE IV komercinis (LXH1_, RZH1_, LH1_) 2.4 (RCH12_, RCH22_)08.19951162438 ccm42RZ-E
TOYOTA HIACE IV komercinis (LXH1_, RZH1_, LH1_) 2.4 D (LXH12_, LXH22_)08.1995792446 ccm42L
TOYOTA HIACE IV komercinis (LXH1_, RZH1_, LH1_) 2.4 TD (LXH12_, LXH22_)08.1995902446 ccm42L-T
TOYOTA HILUX IV pikapas (_N5_, _N6_) 2.0 (YN57)01.1984881998 ccm43Y
TOYOTA HILUX IV pikapas (_N5_, _N6_) 2.2 4WD (YN6_)01.1987942237 ccm44Y
TOYOTA HILUX V pikapas (LN_, KZN1_, VZN1_) 1.8 (YN5_, YN8_, YN85)09.1988831812 ccm42Y
TOYOTA HILUX V pikapas (LN_, KZN1_, VZN1_) 2.4 D03.1995792446 ccm42L
TOYOTA HILUX V pikapas (LN_, KZN1_, VZN1_) 2.4 D (LN5_, LN8_, LN9_, LN14_, LN15_)01.1992802446 ccm42L
TOYOTA HILUX V pikapas (LN_, KZN1_, VZN1_) 2.4 D (LN85_)09.1988832446 ccm42L
TOYOTA HILUX V pikapas (LN_, KZN1_, VZN1_) 2.4 D 4WD (LN110_)01.1994792446 ccm42L
TOYOTA HILUX V pikapas (LN_, KZN1_, VZN1_) 2.4 D 4WD (LN1_)09.1988832446 ccm42L
TOYOTA HILUX V pikapas (LN_, KZN1_, VZN1_) 2.4 i 4WD08.19891142367 ccm422RE
TOYOTA HILUX VI pikapas (_N1_) 2.4 i 4WD (RZN14_, RZN16_, RZN19_)08.19971402438 ccm42RZ-FE
TOYOTA HILUX VI pikapas (_N1_) 2.4 TD 4WD (LN165_, LN170_, LN190_)08.1998902446 ccm42L-T
TOYOTA LAND CRUISER (KDJ12_, GRJ12_) 3.0 D09.2002952986 ccm45L-E
TOYOTA LAND CRUISER (KDJ12_, GRJ12_) 4.0 (GRJ120)08.20052763956 ccm61GR-FE
TOYOTA LAND CRUISER (PZJ7_, KZJ7_, HZJ7_, BJ7_, LJ7_, RJ7_) 2.4 (RJ70_, RJ73_)11.19841052367 ccm422R
TOYOTA LAND CRUISER (PZJ7_, KZJ7_, HZJ7_, BJ7_, LJ7_, RJ7_) 2.4 (RJ70_, RJ73_)11.19841102367 ccm422R
TOYOTA LAND CRUISER (PZJ7_, KZJ7_, HZJ7_, BJ7_, LJ7_, RJ7_) 2.4 (RJ70_V, RJ73_V)12.19881142367 ccm422RE
TOYOTA LAND CRUISER (PZJ7_, KZJ7_, HZJ7_, BJ7_, LJ7_, RJ7_) 2.4 D (LJ70_)11.1984722446 ccm42L
TOYOTA LAND CRUISER (PZJ7_, KZJ7_, HZJ7_, BJ7_, LJ7_, RJ7_) 2.4 TD (LJ70)01.1990902446 ccm42L-T
TOYOTA LAND CRUISER (PZJ7_, KZJ7_, HZJ7_, BJ7_, LJ7_, RJ7_) 2.4 TD (LJ70_, LJ73_)10.1985862446 ccm42L-T
TOYOTA LAND CRUISER (PZJ7_, KZJ7_, HZJ7_, BJ7_, LJ7_, RJ7_) 3.0 TD (KZJ70_, KZJ73_, KZJ77_)05.19931252982 ccm41KZ-T
TOYOTA LAND CRUISER (PZJ7_, KZJ7_, HZJ7_, BJ7_, LJ7_, RJ7_) 3.4 D (BJ70_V, BJ73_)11.1984953432 ccm43B
TOYOTA LAND CRUISER (VDJ20_, UZJ20_) 4.0 (GRJ200_)01.20102393956 ccm61GR-FE
TOYOTA LAND CRUISER (VDJ20_, UZJ20_) 4.5 D4-D08.20072354461 ccm81VD-FTV
TOYOTA LAND CRUISER (VDJ20_, UZJ20_) 4.6 V8 (_URJ202W_)01.20123184608 ccm81UR-FE
TOYOTA LAND CRUISER (VDJ20_, UZJ20_) 5.7 V8 (URJ200_)08.20073865663 ccm83UR-FE
TOYOTA LAND CRUISER (_J6_) 4.0 (FJ62_G)08.19871563956 ccm63F-E
TOYOTA LAND CRUISER (_J6_) 4.0 Diesel (HJ60)01.19821013980 ccm62H
TOYOTA LAND CRUISER (_J6_) 4.0 Turbo-D (HJ61_V)10.19851363980 ccm612HT
TOYOTA LAND CRUISER (_J6_) 4.2 (FJ60_V)10.19811204230 ccm62F
TOYOTA LAND CRUISER 100 (UZJ100) 4.2 TD (HDJ100_)01.19982044164 ccm61HD-FTE
TOYOTA LAND CRUISER 100 (UZJ100) 4.7 (UZJ100_)01.19982354664 ccm82UZ-FE
TOYOTA LAND CRUISER 150 (KDJ15_, GRJ15_) 3.0 D-4D (KDJ155_, KDJ150_)08.20091902982 ccm41KD-FTV
TOYOTA LAND CRUISER 150 (KDJ15_, GRJ15_) 4.0 V6 VVT-i (GRJ150_, GRJ125_)08.20092823956 ccm61GR-FE
TOYOTA LAND CRUISER 80 (_J8_) 4.0 (FJ80_)01.19901563956 ccm63F-E
TOYOTA LAND CRUISER 80 (_J8_) 4.2 TD (HDJ80)10.19921604164 ccm61HD-T
TOYOTA LAND CRUISER 80 (_J8_) 4.2 TD (HDJ80)01.19901674164 ccm61HD-T
TOYOTA LAND CRUISER 80 (_J8_) 4.2 TD 24V (HDJ80_)03.19951704164 ccm61HD-FT
TOYOTA LAND CRUISER 80 (_J8_) 4.5 24V (FZJ80_)08.19922054477 ccm61FZ-FE
TOYOTA LAND CRUISER 90 (_J9_) 3.0 TD (KZJ90_, KZJ95_)04.19961252982 ccm41KZ-TE
TOYOTA LAND CRUISER 90 (_J9_) 3.4 i 24V (VZJ90_, VZJ95_)03.19961783378 ccm65VZ-FE
TOYOTA LAND CRUISER Hardtop (_J7_) 2.4 TD (LJ70_)07.1990902446 ccm42L-T
TOYOTA LAND CRUISER Hardtop (_J7_) 3.0 TD (KZJ70_)05.19931252982 ccm41KZ-T
TOYOTA LITEACE autobusas (CM30_G, KM30_G) 1.5 (KM30LG)10.1985691486 ccm45K
TOYOTA LITEACE autobusas (CM30_G, KM30_G) 1.5 (KM30LG)07.1989711486 ccm45K
TOYOTA LITEACE komercinis (CM3_V, KM3_V) 1.5 (KM31_V, KM36_V)05.1986691486 ccm45K
TOYOTA MODELL F autobusas (_R2_, 31) 1.8 De Luxe (YR20_)11.1982791812 ccm42Y-C
TOYOTA MODELL F autobusas (_R2_, 31) 2.0 (YR21_G)08.1988901998 ccm43Y
TOYOTA MODELL F autobusas (_R2_, 31) 2.0 Super (YR21)08.1984881998 ccm43Y-C
TOYOTA MR 2 I (AW1_) 1.6 16V (AW11)11.19841161587 ccm44A-GELC
TOYOTA MR 2 I (AW1_) 1.6 16V (AW11)11.19841241587 ccm44A-GEL
TOYOTA MR 2 II (SW2_) 2.0 16V (SW20_)12.19891561998 ccm43S-GE
TOYOTA MR 2 II (SW2_) 2.0 16V (SW20_)12.19891701998 ccm43S-GE
TOYOTA MR 2 II (SW2_) 2.0 16V (SW20_)12.19891751998 ccm43S-GE
TOYOTA PASEO kabrioletas (EL54) 1.5 (EL54_)10.1996901497 ccm45E-FE
TOYOTA PASEO kupė (EL54) 1.5 (EL54_)08.1995901497 ccm45E-FE
TOYOTA Picnic (_XM1_) 2.0 16V (SXM10_)05.19961281998 ccm43S-FE
TOYOTA Picnic (_XM1_) 2.2 D (CMX10_)08.1997902184 ccm43C-TE
TOYOTA Previa / Estima (_R1_, _R2_) 2.4 (TCR1_)05.19901322438 ccm42TZ-FE
TOYOTA Previa / Estima (_R1_, _R2_) 2.4 4WD (TCR2_)05.19901322438 ccm42TZ-FE
TOYOTA PREVIA III (ACR5_, GSR5_) 3.5 (GSR50_)01.20062723456 ccm62GR-FE
TOYOTA PRIUS PLUS (ZVW4_) 1.8 Hybrid (ZVW4_)05.2011991798 ccm42ZR-FXE
TOYOTA RAV 4 I (SXA1_) 2.0 4WD (SXA10)06.19941291998 ccm43S-FE
TOYOTA RAV 4 III (ACA3_, ACE_, ALA3_, GSA3_, ZSA3_) 2.4 4WD (ACR38)11.20051702362 ccm42AZ-FE
TOYOTA RAV 4   (SXA1_) 2.0 4WD (SXA11)12.19971291998 ccm43S-FE
TOYOTA Sequoia II (XK60) 4.7 (UCK60_)11.20072804664 ccm82UZ-FE
TOYOTA Sequoia II (XK60) 4.7 4WD (UCK65_)11.20072804664 ccm82UZ-FE
TOYOTA Sequoia II (XK60) 5.7 4WD (USK65_)11.20073865663 ccm83UR-FE
TOYOTA STARLET (EP91) 1.3 (EP91_)01.1996751332 ccm44E-FE
TOYOTA STARLET (_P7_) 1.0 (EP70L)10.198454999 ccm41E-L
TOYOTA STARLET (_P7_) 1.3 (EP71L)10.1984751296 ccm42E-LC
TOYOTA STARLET (_P7_) 1.5 D (NP70L)12.1986541453 ccm41N
TOYOTA STARLET (_P8_) 1.3 12V Cat (EP81)12.1989751296 ccm42E-E
TOYOTA SUPRA (JZA70_, GA70_, MA70) 3.0 24V (MA70_)01.19862042954 ccm67M-GE
TOYOTA SUPRA (JZA70_, GA70_, MA70) 3.0 Turbo (MA70_)09.19872352954 ccm67M-GTE
TOYOTA SUPRA (JZA70_, GA70_, MA70) 3.0 Turbo (MA70_)08.19882382954 ccm67M-GTE
TOYOTA SUPRA (JZA80) 3.0 i Bi-Turbo (JZA80_)05.19933302997 ccm62JZ-GTE
TOYOTA Urban Cruiser (_P1_) 1.33 (NSP110_)01.2009991329 ccm41NR-FE
TOYOTA Verso S (_P12_) 1.33 (NSP120_)11.2010991329 ccm41NR-FE
TOYOTA Verso S (_P12_) 1.4 D4-D (NLP121_)11.2010901364 ccm41ND-TV
TOYOTA Yaris Hatchback (_P13_) 1.0 (KSP130_)12.201069998 ccm31KR-FE
TOYOTA Yaris Hatchback (_P13_) 1.3 (NCP130_)08.2011861299 ccm42NZ-FE
TOYOTA Yaris Hatchback (_P13_) 1.3 (NSP130_)09.2011951329 ccm41NR-FE
TOYOTA Yaris Hatchback (_P13_) 1.3 (NSP130_)09.2011991329 ccm41NR-FKE
TOYOTA Yaris Hatchback (_P13_) 1.3 4WD (NSP135_)12.2010951329 ccm41NR-FE
TOYOTA Yaris Hatchback (_P13_) 1.4 D (NLP130_)09.2011901364 ccm41ND-TV
TOYOTA Yaris Hatchback (_P1_) 1.0 (SCP10_)04.199968998 ccm41SZ-FE
TOYOTA Yaris Hatchback (_P9_) 1.33 VVT-i (NSP90_)07.2010991329 ccm41NR-FE
VAUXHALL Antara (L07) 2.412.20101672384 ccm4A 24 XF
VAUXHALL Cavalier Mk III Sedanas (J89) 1.4 S09.1988751389 ccm414 NV
VOLVO 440 K (445) 1.609.1988831596 ccm4B 16 F
VOLVO 440 K (445) 1.709.1988871721 ccm4B 18 KP
VOLVO 440 K (445) 1.708.1988951721 ccm4B 18 F
VOLVO 440 K (445) 1.708.19891021721 ccm4B 18 FP
VOLVO 440 K (445) 1.709.19881061721 ccm4B 18 EP
VOLVO 440 K (445) 1.7 Turbo08.19881201721 ccm4B 18 FT
VOLVO 440 K (445) 1.7 Turbo01.19911221721 ccm4B 18 FT
VOLVO 440 K (445) 1.809.1995901794 ccm4B 18 U
VOLVO 440 K (445) 1.808.1991901794 ccm4B 18 U
VOLVO 440 K (445) 1.9 Turbo-Diesel07.1994901870 ccm4D 19 T
VOLVO 440 K (445) 2.008.19931091998 ccm4B 20 F
VOLVO 440 K (445) 2.008.19921101998 ccm4B 20 F
VOLVO 460 L (464) 1.607.1992831596 ccm4B 16 F
VOLVO 460 L (464) 1.709.1988871721 ccm4B 18 KP
VOLVO 460 L (464) 1.708.19891021721 ccm4B 18 EP
VOLVO 460 L (464) 1.7 Turbo08.19891201721 ccm4B 18 FT
VOLVO 460 L (464) 1.7 Turbo01.19911221721 ccm4B 18 FT
VOLVO 460 L (464) 1.808.1991901794 ccm4B 18 U
VOLVO 460 L (464) 1.9 Turbo-Diesel07.1994901870 ccm4D 19 T
VOLVO 460 L (464) 2.008.19931091998 ccm4B 20 F
VOLVO 460 L (464) 2.008.19921101998 ccm4B 20 F
VOLVO 480 E (482) 1.708.1987951721 ccm4B 18 F
VOLVO 480 E (482) 1.708.19891021721 ccm4B 18 EP
VOLVO 480 E (482) 1.704.19861061721 ccm4B 18 E
VOLVO 480 E (482) 1.708.19861091721 ccm4B 18 E
VOLVO 480 E (482) 1.7 Turbo08.19871201721 ccm4B 18 FT
VOLVO 480 E (482) 1.7 Turbo01.19911221721 ccm4B 18 FT
VOLVO 480 E (482) 2.008.19921101998 ccm4B 20 F
VOLVO 740 (744) 2.008.19851211986 ccm4B 200 G
VOLVO 740 (744) 2.309.19851132316 ccm4B 230 F
VOLVO 740 (744) 2.308.19871152316 ccm4B 230 F
VOLVO 740 (744) 2.308.19831292316 ccm4B 23 E
VOLVO 740 (744) 2.308.19841312316 ccm4B 230 E
VOLVO 740 (744) 2.308.19881512316 ccm4B 234 F
VOLVO 740 (744) 2.308.19881562316 ccm4B 234 F
VOLVO 740 (744) 2.308.19871592316 ccm4B 234 F
VOLVO 740 (744) 2.3 Turbo08.19861562316 ccm4B 230 FT
VOLVO 740 (744) 2.3 Turbo08.19891652316 ccm4B 230 FT
VOLVO 740 (744) 2.3 Turbo08.19891902316 ccm4B 230 FT
VOLVO 740 (744) 2.4 Diesel08.1984822383 ccm6D 24
VOLVO 740 Kombi (745) 2.008.19891121986 ccm4B 200 F
VOLVO 740 Kombi (745) 2.008.19851211986 ccm4B 200 G
VOLVO 740 Kombi (745) 2.308.19851132316 ccm4B 230 F
VOLVO 740 Kombi (745) 2.309.19851142316 ccm4B 230 K
VOLVO 740 Kombi (745) 2.308.19871152316 ccm4B 230 F
VOLVO 740 Kombi (745) 2.308.19851312316 ccm4B 230 E
VOLVO 740 Kombi (745) 2.307.19901362316 ccm4B 230 FB
VOLVO 740 Kombi (745) 2.307.19891512316 ccm4B 234 F
VOLVO 740 Kombi (745) 2.308.19881562316 ccm4B 234 F
VOLVO 740 Kombi (745) 2.308.19871592316 ccm4B 234 F
VOLVO 740 Kombi (745) 2.3 Turbo08.19861562316 ccm4B 230 FT
VOLVO 740 Kombi (745) 2.3 Turbo08.19891652316 ccm4B 230 GT
VOLVO 740 Kombi (745) 2.3 Turbo08.19851822316 ccm4B 230 ET
VOLVO 740 Kombi (745) 2.3 Turbo08.19891902316 ccm4B 230 FT
VOLVO 740 Kombi (745) 2.4 Diesel08.1985822383 ccm6D 24
VOLVO 740 Kombi (745) 2.4 TD Interc.08.19861222383 ccm6D 24 TIC
VOLVO 740 Kombi (745) 2.4 Turbo-Diesel09.19851092383 ccm6D 24 T
VOLVO 760 (704, 764) 2.3 Turbo (704)08.19821732315 ccm4B 23 ET
VOLVO 760 (704, 764) 2.3 Turbo (704)08.19841822316 ccm4B 230 ET
VOLVO 760 (704, 764) 2.4 TD Interc. (704)08.19871152383 ccm6D 24 TIC
VOLVO 760 (704, 764) 2.4 Turbo Diesel (704)04.19871092383 ccm6D 24 T
VOLVO 760 (704, 764) 2.4 Turbo Diesel (704)08.19821122383 ccm6D 24 T
VOLVO 760 (704, 764) 2.801.19821302849 ccm6B 28 A
VOLVO 760 (704, 764) 2.8 (704)05.19861432849 ccm6B 280 F
VOLVO 760 (704, 764) 2.8 (704, 764)08.19811562849 ccm6B 280 E
VOLVO 760 (704, 764) 2.8 (764)08.19861472849 ccm6B 280 F
VOLVO 760 Kombi (704, 765) 2.4 TD Interc. (765)08.19871162383 ccm6D 24 TIC
VOLVO 760 Kombi (704, 765) 2.8 (765)05.19861432849 ccm6B 280 F
VOLVO 760 Kombi (704, 765) 2.8 (765)08.19861562849 ccm6B 280 E
VOLVO 780 Coupe (782) 2.908.19871472849 ccm6B 280 F
VOLVO 780 Coupe (782) 2.908.19861562849 ccm6B 280 E
VOLVO 850 Sedanas (854) 2.008.19941261984 ccm5B 5202 S
VOLVO 850 Sedanas (854) 2.006.19911431984 ccm5B 5204 F
VOLVO 850 Sedanas (854) 2.0 Turbo08.19932101984 ccm5B 5204 T
VOLVO 850 Sedanas (854) 2.3 T508.19932262319 ccm5B 5234 FT
VOLVO 850 Sedanas (854) 2.3 T5-R08.19952502319 ccm5B 5234 T4
VOLVO 850 Sedanas (854) 2.406.19911402435 ccm5B 5252
VOLVO 850 Sedanas (854) 2.408.19941442435 ccm5B 5252 FS
VOLVO 850 Sedanas (854) 2.408.19911702435 ccm5B 5254 S
VOLVO 850 Sedanas (854) 2.5 TDI08.19951402461 ccm5D 5252 T
VOLVO 850 Universalas (855) 2.008.19941261984 ccm5B 5202 S
VOLVO 850 Universalas (855) 2.002.19931431984 ccm5B 5204 F
VOLVO 850 Universalas (855) 2.0 Turbo02.19932101984 ccm5B 5204 T
VOLVO 850 Universalas (855) 2.3 T502.19932262319 ccm5B 5234 FT
VOLVO 850 Universalas (855) 2.3 T5-R08.19952502319 ccm5B 5234 T4
VOLVO 850 Universalas (855) 2.408.19921402435 ccm5B 5252
VOLVO 850 Universalas (855) 2.408.19941442435 ccm5B 5252 FS
VOLVO 850 Universalas (855) 2.409.19921702435 ccm5B 5254 S
VOLVO 850 Universalas (855) 2.4 AWD04.19961932435 ccm5B 5254 T
VOLVO 850 Universalas (855) 2.5 TDI08.19951402461 ccm5D 5252 T
VOLVO 940 (944) 2.001.19921121986 ccm4B 200 F
VOLVO 940 (944) 2.308.19901312316 ccm4B 230 G
VOLVO 940 (944) 2.308.19901562316 ccm4B 234 G
VOLVO 940 (944) 2.3 Turbo08.19901652316 ccm4B 230 FT
VOLVO 940 (944) 2.3 Turbo08.19911902316 ccm4B 230 FT+
VOLVO 940 (944) 2.4 TD Intercooler08.19901222383 ccm6D 24 TIC
VOLVO 940 (944) 2.4 Turbo Diesel08.19901092383 ccm6D 24 T
VOLVO 940 II (944) 2.308.19941162316 ccm4B 230 FD
VOLVO 940 II (944) 2.308.19941312316 ccm4B 230 FB
VOLVO 940 II (944) 2.3 ti01.19951352316 ccm4B 230 FK
VOLVO 940 II (944) 2.3 Turbo08.19941652316 ccm4B 230 FT
VOLVO 940 II (944) 2.4 TD Interc.08.19941222383 ccm6D 24 TIC
VOLVO 940 II universalas (945) 2.308.19941162316 ccm4B 230 FD
VOLVO 940 II universalas (945) 2.308.19941312316 ccm4B 230 FB
VOLVO 940 II universalas (945) 2.3 ti01.19951352316 ccm4B 230 FK
VOLVO 940 II universalas (945) 2.3 Turbo08.19941652316 ccm4B 230 FT
VOLVO 940 II universalas (945) 2.3 Turbo08.19951712316 ccm4B 230 FT
VOLVO 940 II universalas (945) 2.4 TD Interc.08.19941222383 ccm6D 24 TIC
VOLVO 940 Kombi (945) 2.001.19921121986 ccm4B 200 F
VOLVO 940 Kombi (945) 2.0 Turbo01.19911551986 ccm4B 200 FT
VOLVO 940 Kombi (945) 2.308.19901312316 ccm4B 230 FB
VOLVO 940 Kombi (945) 2.308.19901552316 ccm4B 234 F
VOLVO 940 Kombi (945) 2.3 Turbo08.19901652316 ccm4B 230 FT
VOLVO 940 Kombi (945) 2.3 Turbo08.19911902316 ccm4B 230 FT+
VOLVO 940 Kombi (945) 2.4 Turbo Diesel08.19901092383 ccm6D 24 T
VOLVO 960 (964) 2.4 TD Interc.09.19911152383 ccm6D 24 TIC
VOLVO 960 (964) 2.908.19902042922 ccm6B 6304 FS
VOLVO 960 II universalas (965) 2.508.19941702473 ccm6B 6254 S
VOLVO 960 II universalas (965) 2.909.19942042922 ccm6B 6304 S
VOLVO 960 Kombi (965) 2.4 TD Interc.09.19911152383 ccm6D 24 TIC
VOLVO 960 Kombi (965) 2.908.19902042922 ccm6B 6304 S
VOLVO C70 I Cabriolet (873) 2.003.19981801984 ccm5B 5204 T2
VOLVO C70 I Cabriolet (873) 2.0 T03.19982261984 ccm5B 5204 T3
VOLVO C70 I Cabriolet (873) 2.3 T503.19982392319 ccm5B 5234 T3
VOLVO C70 I Cabriolet (873) 2.406.19981702435 ccm5B 5254 S
VOLVO C70 I Cabriolet (873) 2.4 T03.19981932435 ccm5B 5244 T
VOLVO C70 I Coupe (872) 2.003.19971801984 ccm5B 5204 T2
VOLVO C70 I Coupe (872) 2.0 T03.19972261984 ccm5B 5204 T3
VOLVO C70 I Coupe (872) 2.3 T-503.19972402319 ccm5B 5234 T3
VOLVO C70 I Coupe (872) 2.403.19991652435 ccm5B 5254 S
VOLVO C70 I Coupe (872) 2.4 T03.19971932435 ccm5B 5244 T
VOLVO S40 I (644) 1.609.19951051588 ccm4B 4164 S
VOLVO S40 I (644) 1.807.19951151731 ccm4B 4184 S3
VOLVO S40 I (644) 1.9 DI03.1999951870 ccm4D 4192 T2
VOLVO S40 I (644) 1.9 T405.19972001855 ccm4B 4194 T2
VOLVO S40 I (644) 1.9 TD07.1995901870 ccm4D 4192 T
VOLVO S40 I (644) 2.007.19951361948 ccm4B 4204 S2
VOLVO S40 I (644) 2.007.19951401948 ccm4B 4204 S
VOLVO S40 II (544) 1.6 D210.20101151560 ccm4D 4162 T
VOLVO S40 II (544) 2.0 F10.20091461999 ccm4B 4204 S4
VOLVO S40 II (544) D310.20101501984 ccm5D 5204 T5
VOLVO S40 II (544) D410.20101771984 ccm5D 5204 T
VOLVO S70 (874) 2.001.19971261984 ccm5B 5202 S
VOLVO S70 (874) 2.001.19971431984 ccm5B 5204 F
VOLVO S70 (874) 2.001.19971801984 ccm5B 5204 T2
VOLVO S70 (874) 2.0 Turbo01.19972101984 ccm5B 5204 T
VOLVO S70 (874) 2.0 Turbo01.19972261984 ccm5B 5204 T3
VOLVO S70 (874) 2.3 T-501.19972392319 ccm5B 5234 T3
VOLVO S70 (874) 2.401.19971442435 ccm5B 5252 FS
VOLVO S70 (874) 2.406.19981652435 ccm5B 5254 S
VOLVO S70 (874) 2.401.19971702435 ccm5B 5254 S
VOLVO S70 (874) 2.4 Bifuel10.19981442435 ccm5GB 5252 S
VOLVO S70 (874) 2.4 Turbo01.19971932435 ccm5B 5244 T
VOLVO S70 (874) 2.5 TDI01.19971402461 ccm5D 5252 T
VOLVO S90 (964) 2.901.19971802922 ccm6B 6304 S2
VOLVO S90 (964) 2.901.19972042922 ccm6B 6304 GS
VOLVO V40 Universalas (645) 1.612.19951051588 ccm4B 4164 S
VOLVO V40 Universalas (645) 1.807.19951151731 ccm4B 4184 S3
VOLVO V40 Universalas (645) 1.9 DI03.1999951870 ccm4D 4192 T2
VOLVO V40 Universalas (645) 1.9 T405.19972001855 ccm4B 4194 T2
VOLVO V40 Universalas (645) 1.9 TD07.1995901870 ccm4D 4192 T
VOLVO V40 Universalas (645) 2.007.19951361948 ccm4B 4204 S2
VOLVO V40 Universalas (645) 2.007.19951401948 ccm4B 4204 S
VOLVO V40 Universalas (645) 2.0 T10.19971601948 ccm4B 4204 T
VOLVO V70 I (875, 876) 2.012.19951261984 ccm5B 5202 S
VOLVO V70 I (875, 876) 2.011.19961801984 ccm5B 5204 T2
VOLVO V70 I (875, 876) 2.0 Turbo12.19952111984 ccm5B 5204 T
VOLVO V70 I (875, 876) 2.0 Turbo11.19962261984 ccm5B 5204 T3
VOLVO V70 I (875, 876) 2.0 Turbo AWD11.19962261984 ccm5B 5204 T3
VOLVO V70 I (875, 876) 2.3 T AWD04.19972502319 ccm5B 5234 FT+
VOLVO V70 I (875, 876) 2.3 T-511.19962392319 ccm5B 5234 T3
VOLVO V70 I (875, 876) 2.3 T-5 AWD01.19972392319 ccm5B 5234 T3
VOLVO V70 I (875, 876) 2.412.19951442435 ccm5B 5252 FS
VOLVO V70 I (875, 876) 2.406.19981652435 ccm5B 5254 S
VOLVO V70 I (875, 876) 2.412.19951702435 ccm5B 5254 FS
VOLVO V70 I (875, 876) 2.4 Bifuel05.19981442435 ccm5GB 5252 S
VOLVO V70 I (875, 876) 2.4 Turbo04.19961932435 ccm5B 5244 T
VOLVO V70 I (875, 876) 2.4 Turbo AWD04.19961932435 ccm5B 5244 T
VOLVO V70 I (875, 876) 2.5 TDI12.19951402461 ccm5D 5252 T
VOLVO V90 Universalas (965) 2.901.19971802922 ccm6B 6304 S2
VOLVO V90 Universalas (965) 2.901.19972042922 ccm6B 6304 FS
VW Bora Sedanas (1J2) 1.4 16V03.2000751390 ccm4AKQ
VW Bora Sedanas (1J2) 1.610.19981011595 ccm4AKL
VW Bora Sedanas (1J2) 1.810.19981251781 ccm4BAF
VW Bora Sedanas (1J2) 1.9 SDI10.1998681896 ccm4AGP
VW Bora Sedanas (1J2) 1.9 TDI10.1998901896 ccm4ALH
VW Bora Sedanas (1J2) 1.9 TDI10.19981101896 ccm4ASV
VW Bora Sedanas (1J2) 2.010.19981151984 ccm4AQY
VW Bora Sedanas (1J2) 2.3 V510.19981502324 ccm5AGZ
VW Bora Variant (1J6) 1.605.19991001595 ccm4AKL
VW Bora Variant (1J6) 1.9 TDI05.19991101896 ccm4ASV
VW Bora Variant (1J6) 1.9 TDI05.19991151896 ccm4AJM
VW Bora Variant (1J6) 2.005.19991151984 ccm4AQY
VW Bora Variant (1J6) 2.3 V505.19991502324 ccm5AGZ
VW Caddy I Pick-up (14) 1.508.1982701457 ccm4JB
VW Caddy I Pick-up (14) 1.601.1983751595 ccm4EW
VW Caddy I Pick-up (14) 1.6 D08.1982551588 ccm4JK
VW Caddy I Pick-up (14) 1.808.1985951781 ccm4JH
VW Caddy II Pick-up (9U7) 1.606.1996751598 ccm4AEE
VW Caddy II Pick-up (9U7) 1.9 D06.1996641896 ccm4AEF
VW Caddy II Van (9K9A) 1.9 SDI11.1995641896 ccm4AYQ
VW Caddy II Van (9K9A) 1.9 TDI09.1996901896 ccm4ALH
VW Caddy II Van (9K9A) 60 1.411.1995601390 ccm4APQ
VW Caddy II Van (9K9A) 75 1.611.1995751598 ccm4AEE
VW CORRADO (53I) 1.8 16V04.19891361781 ccm4KR
VW CORRADO (53I) 1.8 G6009.19881601781 ccm4PG
VW CORRADO (53I) 2.0 i04.19931151984 ccm4ADY
VW CORRADO (53I) 2.0 i 16V08.19911361984 ccm49A
VW CORRADO (53I) 2.9 VR608.19911902861 ccm6ABV
VW CRAFTER 30-35 autobusas (2E_) 2.0 TDI05.20111091968 ccm4CSLA
VW CRAFTER 30-35 autobusas (2E_) 2.0 TDI05.20111361968 ccm4CKTC
VW CRAFTER 30-35 autobusas (2E_) 2.0 TDI10.20111421968 ccm4CKUC
VW CRAFTER 30-35 autobusas (2E_) 2.0 TDI07.20111631968 ccm4CKUB
VW CRAFTER 30-50 komercinis (2E_) 2.0 TDI05.20111091968 ccm4CSLA
VW CRAFTER 30-50 komercinis (2E_) 2.0 TDI05.20111361968 ccm4CKTC
VW CRAFTER 30-50 komercinis (2E_) 2.0 TDI10.20111421968 ccm4CKUC
VW CRAFTER 30-50 komercinis (2E_) 2.0 TDI07.20111631968 ccm4CKUB
VW CRAFTER 30-50 plokščiadugnis / važiuoklė (2F_) 2.0 TDI05.20111091968 ccm4CSLA
VW CRAFTER 30-50 plokščiadugnis / važiuoklė (2F_) 2.0 TDI05.20111361968 ccm4CKTC
VW CRAFTER 30-50 plokščiadugnis / važiuoklė (2F_) 2.0 TDI10.20111421968 ccm4CKUC
VW CRAFTER 30-50 plokščiadugnis / važiuoklė (2F_) 2.0 TDI07.20111631968 ccm4CKUB
VW GOLF I (17) 1.104.1974501093 ccm4GG
VW GOLF I (17) 1.108.1976521093 ccm4FJ
VW GOLF I (17) 1.308.1979601272 ccm4GF
VW GOLF I (17) 1.508.1977701457 ccm4JB
VW GOLF I (17) 1.504.1974701471 ccm4FH
VW GOLF I (17) 1.5 D08.1976501471 ccm4CK
VW GOLF I (17) 1.608.1975751588 ccm4FP
VW GOLF I (17) 1.6 D08.1980541588 ccm4JK
VW GOLF I (17) 1.6 GTI08.19761101588 ccm4EG
VW GOLF I (17) 1.6 TD03.1982701588 ccm4CY
VW GOLF I (17) 1.8 GTI08.19821121781 ccm4DX
VW GOLF I Cabriolet (155) 1.501.1979701457 ccm4JB
VW GOLF I Cabriolet (155) 1.604.1986721595 ccm4RE
VW GOLF I Cabriolet (155) 1.608.1983751595 ccm4HN
VW GOLF I Cabriolet (155) 1.608.19791101588 ccm4EG
VW GOLF I Cabriolet (155) 1.808.1983901781 ccm4EX
VW GOLF I Cabriolet (155) 1.808.1983951781 ccm4JH
VW GOLF I Cabriolet (155) 1.808.1989981781 ccm42H
VW GOLF I Cabriolet (155) 1.808.19821121781 ccm4DX
VW GOLF II (19E, 1G1) 1.011.1983451043 ccm4GN
VW GOLF II (19E, 1G1) 1.008.1985501043 ccm4HZ
VW GOLF II (19E, 1G1) 1.308.1985501272 ccm4NU
VW GOLF II (19E, 1G1) 1.308.1983551272 ccm4HK
VW GOLF II (19E, 1G1) 1.308.1983581272 ccm4GT
VW GOLF II (19E, 1G1) 1.3 CAT06.1986551272 ccm4NZ
VW GOLF II (19E, 1G1) 1.610.1986701595 ccm4PN
VW GOLF II (19E, 1G1) 1.602.1986721595 ccm4RF
VW GOLF II (19E, 1G1) 1.608.1983751595 ccm4ABN
VW GOLF II (19E, 1G1) 1.6 D08.1983541588 ccm4JP
VW GOLF II (19E, 1G1) 1.6 TD08.1989601589 ccm41V
VW GOLF II (19E, 1G1) 1.6 TD08.1983701588 ccm4JR
VW GOLF II (19E, 1G1) 1.6 TD04.1989801588 ccm4SB
VW GOLF II (19E, 1G1) 1.808.1986841781 ccm4RH
VW GOLF II (19E, 1G1) 1.808.1984901781 ccm4GU
VW GOLF II (19E, 1G1) 1.8 GTI08.19851071781 ccm4RD
VW GOLF II (19E, 1G1) 1.8 GTI08.19831121781 ccm4DX
VW GOLF II (19E, 1G1) 1.8 GTI 16V02.19861291781 ccm4PL
VW GOLF II (19E, 1G1) 1.8 GTI 16V02.19861391781 ccm4KR
VW GOLF II (19E, 1G1) 1.8 GTI CAT01.19871071781 ccm4PF
VW GOLF II (19E, 1G1) 1.8 GTI G6004.19901601781 ccm4PG
VW GOLF II (19E, 1G1) 1.8 GTI G60 Syncro08.19881601781 ccm4PG
VW GOLF II (19E, 1G1) 1.8 i CAT08.1987901781 ccm4GX
VW GOLF II (19E, 1G1) 1.8 Syncro02.1986901781 ccm4GU
VW GOLF II (19E, 1G1) 1.8 Syncro08.1988981781 ccm41P
VW GOLF III (1H1) 1.411.1991551390 ccm4ABD
VW GOLF III (1H1) 1.410.1991601390 ccm4ABD
VW GOLF III (1H1) 1.609.1992751598 ccm4ABU
VW GOLF III (1H1) 1.607.19951011595 ccm4AFT
VW GOLF III (1H1) 1.811.1991751781 ccm4AAM
VW GOLF III (1H1) 1.811.1991901781 ccm4ABS
VW GOLF III (1H1) 1.8 Syncro (1HX1)01.1993901781 ccm4ABS
VW GOLF III (1H1) 1.9 D11.1991651896 ccm41Y
VW GOLF III (1H1) 1.9 SDI07.1995641896 ccm4AEY
VW GOLF III (1H1) 1.9 TD,GTD11.1991751896 ccm4AAZ
VW GOLF III (1H1) 1.9 TDI09.1993901896 ccm4AHU
VW GOLF III (1H1) 1.9 TDI04.19961101896 ccm4AFN
VW GOLF III (1H1) 1.9 TDI Syncro (1HX1)08.1995901896 ccm4AHU
VW GOLF III (1H1) 2.011.19911151984 ccm4AGG
VW GOLF III (1H1) 2.0 GTI 16V08.19921501984 ccm4ABF
VW GOLF III (1H1) 2.0 Syncro (1HX1)08.19951151984 ccm4AGG
VW GOLF III (1H1) 2.8 VR601.19921742792 ccm6AAA
VW GOLF III (1H1) 2.9 VR6 Syncro (1HX1)10.19941902861 ccm6ABV
VW GOLF III (1H1) Citystromer11.199427 ccm
VW Golf III Cabriolet (1E7) 1.610.19941011595 ccm4AFT
VW Golf III Cabriolet (1E7) 1.807.1993751781 ccm4AAM
VW Golf III Cabriolet (1E7) 1.807.1993901781 ccm4ABS
VW Golf III Cabriolet (1E7) 1.9 TDI08.1995901896 ccm4AHU
VW Golf III Cabriolet (1E7) 1.9 TDI07.19961101896 ccm4AFN
VW Golf III Cabriolet (1E7) 2.007.19931151984 ccm4AGG
VW GOLF III Variant (1H5) 1.407.1993551390 ccm4ABD
VW GOLF III Variant (1H5) 1.407.1993601390 ccm4APQ
VW GOLF III Variant (1H5) 1.607.19941011595 ccm4AFT
VW GOLF III Variant (1H5) 1.807.1993751781 ccm4ANN
VW GOLF III Variant (1H5) 1.807.1993901781 ccm4ABS
VW GOLF III Variant (1H5) 1.8 Syncro10.1994901781 ccm4ADZ
VW GOLF III Variant (1H5) 1.9 D07.1993651896 ccm41Y
VW GOLF III Variant (1H5) 1.9 SDI07.1995641896 ccm4AEY
VW GOLF III Variant (1H5) 1.9 TD07.1993751896 ccm4AAZ
VW GOLF III Variant (1H5) 1.9 TDI03.1994901896 ccm4AHU
VW GOLF III Variant (1H5) 1.9 TDI04.19961101896 ccm4AFN
VW GOLF III Variant (1H5) 1.9 TDI Syncro07.1995901896 ccm4AHU
VW GOLF III Variant (1H5) 2.007.19931151984 ccm4AGG
VW GOLF III Variant (1H5) 2.0 Syncro08.19951151984 ccm4AGG
VW GOLF III Variant (1H5) 2.9 VR6 Syncro10.19941902861 ccm6ABV
VW Golf IV Cabriolet (1E) 1.606.19981001595 ccm4AFT
VW Golf IV Cabriolet (1E) 1.806.1998751781 ccm4ANN
VW Golf IV Cabriolet (1E) 1.806.1998901781 ccm4ADZ
VW Golf IV Cabriolet (1E) 1.9 TDI06.1998901896 ccm4AHU
VW Golf IV Cabriolet (1E) 1.9 TDI06.19981101896 ccm4AVG
VW Golf IV Cabriolet (1E) 2.006.19981151984 ccm4AGG
VW Golf IV Hatchback (1J1) 1.4 16V08.1997751390 ccm4AKQ
VW Golf IV Hatchback (1J1) 1.608.19971001595 ccm4AKL
VW Golf IV Hatchback (1J1) 1.808.19971251781 ccm4BAF
VW Golf IV Hatchback (1J1) 1.8 4motion05.19981251781 ccm4AGN
VW Golf IV Hatchback (1J1) 1.8 T08.19971501781 ccm4AUM
VW Golf IV Hatchback (1J1) 1.9 SDI08.1997681896 ccm4AGP
VW Golf IV Hatchback (1J1) 1.9 TDI10.1997901896 ccm4ALH
VW Golf IV Hatchback (1J1) 1.9 TDI08.19971101896 ccm4ASV
VW Golf IV Hatchback (1J1) 1.9 TDI 4motion07.1998901896 ccm4AGR
VW Golf IV Hatchback (1J1) 2.007.19981151984 ccm4AQY
VW Golf IV Hatchback (1J1) 2.3 V508.19971502324 ccm5AGZ
VW Golf IV Hatchback (1J1) 2.8 V6 4motion03.19992042792 ccm6AUE
VW Golf IV Variant (1J5) 1.4 16V05.1999751390 ccm4AKQ
VW Golf IV Variant (1J5) 1.605.19991011595 ccm4AKL
VW Golf IV Variant (1J5) 1.9 SDI05.1999681896 ccm4AGP
VW Golf IV Variant (1J5) 1.9 TDI05.1999901896 ccm4ALH
VW Golf IV Variant (1J5) 1.9 TDI05.19991101896 ccm4ASV
VW Golf IV Variant (1J5) 1.9 TDI08.19991151896 ccm4AJM
VW Golf IV Variant (1J5) 2.005.19991151984 ccm4AQY
VW Jetta II (19E, 1G2, 165) 1.301.1984551272 ccm4HK
VW Jetta II (19E, 1G2, 165) 1.3 CAT06.1987551272 ccm4NZ
VW Jetta II (19E, 1G2, 165) 1.610.1986701595 ccm4PN
VW Jetta II (19E, 1G2, 165) 1.603.1986721595 ccm4RF
VW Jetta II (19E, 1G2, 165) 1.601.1984751595 ccm4ABN
VW Jetta II (19E, 1G2, 165) 1.6 D01.1984541588 ccm4JP
VW Jetta II (19E, 1G2, 165) 1.6 TD01.1990601589 ccm41V
VW Jetta II (19E, 1G2, 165) 1.6 TD01.1984701588 ccm4JR
VW Jetta II (19E, 1G2, 165) 1.6 TD04.1989801588 ccm4SB
VW Jetta II (19E, 1G2, 165) 1.808.1986841781 ccm4RH
VW Jetta II (19E, 1G2, 165) 1.808.1984901781 ccm4GU
VW Jetta II (19E, 1G2, 165) 1.808.19851071781 ccm4RD
VW Jetta II (19E, 1G2, 165) 1.801.19841121781 ccm4PB
VW Jetta II (19E, 1G2, 165) 1.8 16V08.19861291781 ccm4PL
VW Jetta II (19E, 1G2, 165) 1.8 16V06.19871401781 ccm4KR
VW Jetta II (19E, 1G2, 165) 1.8 CAT08.1987901781 ccm4GX
VW Jetta II (19E, 1G2, 165) 1.8 CAT01.19871071781 ccm4PF
VW Jetta II (19E, 1G2, 165) 1.8 Syncro08.1987901781 ccm4GU
VW Jetta II (19E, 1G2, 165) 1.8 Syncro08.1988981781 ccm41P
VW KAEFER 1.1 (Brezel)12.1947241131 ccm4M5
VW KAEFER 1.2 (42005)01.1954301192 ccm4M51
VW KAEFER 1200 1.2 (11)01.1960341192 ccm4D
VW KAEFER 1300 1.308.1965371285 ccm4E
VW KAEFER 1300 1.3 (11)01.1965401285 ccm4F
VW KAEFER 1300 1.3 (11)01.1970441285 ccm4AB
VW KAEFER 1302 1.2 (11)08.1969341192 ccm4D
VW KAEFER 1302 1.308.1970391285 ccm4AC
VW KAEFER 1302 1.3 (11)08.1970441285 ccm4AB
VW KAEFER 1302 1.607.1971481584 ccm4AK
VW KAEFER 1302 1.6 (11)01.1970501584 ccm4AD
VW KAEFER 1303 1.2 (13)07.1972341192 ccm4D
VW KAEFER 1303 1.3 (13)08.1972441285 ccm4AR
VW KAEFER 1303 1.6 (13)08.1972481584 ccm4AD
VW KAEFER 1303 LS,S 1.6 (13)08.1972501584 ccm4AS
VW KAEFER 1500 1.5 (11)08.1966441493 ccm4H
VW KAEFER 1600 (Mexico)05.1973461584 ccm4AF
VW KAEFER 1600 i (Mexico)10.1992461584 ccm4ACD
VW Kaefer Cabriolet (15) 1302 1.308.1970391285 ccm4AC
VW Kaefer Cabriolet (15) 1302 1.608.1970461584 ccm4AF
VW Kaefer Cabriolet (15) 1302,1303 1.607.1970501584 ccm4AD
VW Kaefer Cabriolet (15) 1303 1.204.1975341192 ccm4D
VW Kaefer Cabriolet (15) 1303 1.307.1970441285 ccm4AB
VW Kaefer Cabriolet (15) 1303 1.608.1970481584 ccm4AK
VW Kaefer Cabriolet (15) 1500 1.501.1966441493 ccm4H
VW Kaefer Cabriolet (15) 1500 1.607.1969481584 ccm4B
VW LT 28-35 II autobusas (2DB, 2DE, 2DK) 2.305.19961432295 ccm4AGL
VW LT 28-35 II autobusas (2DB, 2DE, 2DK) 2.5 SDI07.1996752461 ccm5AGX
VW LT 28-35 II autobusas (2DB, 2DE, 2DK) 2.5 TDI05.19961022461 ccm5AHD
VW LT 28-46 II Bortinis Sunkvežimis / Važiuoklė (2DC, 2DF, 2DG, 2DL, 2DM) 2.306.19961432295 ccm4AGL
VW LT 28-46 II Bortinis Sunkvežimis / Važiuoklė (2DC, 2DF, 2DG, 2DL, 2DM) 2.5 SDI09.1996752461 ccm5AGX
VW LT 28-46 II Bortinis Sunkvežimis / Važiuoklė (2DC, 2DF, 2DG, 2DL, 2DM) 2.5 TDI06.19961022461 ccm5AHD
VW LT 28-46 II Bortinis Sunkvežimis / Važiuoklė (2DC, 2DF, 2DG, 2DL, 2DM) 2.8 TDI07.19971252799 ccm4AGK
VW LT 28-46 II Van (2DA, 2DD, 2DH) 2.305.19961432295 ccm4AGL
VW LT 28-46 II Van (2DA, 2DD, 2DH) 2.5 SDI09.1996752461 ccm5AGX
VW LT 28-46 II Van (2DA, 2DD, 2DH) 2.5 TDI05.19961022461 ccm5AHD
VW LT 28-46 II Van (2DA, 2DD, 2DH) 2.8 TDI07.19971252799 ccm4AGK
VW Lupo (6X1, 6E1) 1.009.199850999 ccm4AER
VW Lupo (6X1, 6E1) 1.2 TDI 3L07.1999611191 ccm3ANY
VW Lupo (6X1, 6E1) 1.4 16V09.1998751390 ccm4BBY
VW Lupo (6X1, 6E1) 1.4 16V08.19991001390 ccm4AQQ
VW Lupo (6X1, 6E1) 1.7 SDI09.1998601716 ccm4AKU
VW New Beetle Hatchback (9C1, 1C1) 1.610.19991001595 ccm4AWH
VW New Beetle Hatchback (9C1, 1C1) 1.9 TDI01.1998901896 ccm4ALH
VW New Beetle Hatchback (9C1, 1C1) 2.001.19981151984 ccm4AQY
VW PASSAT (32B) 1.308.1980551272 ccm4FY
VW PASSAT (32B) 1.308.1980601272 ccm4FZ
VW PASSAT (32B) 1.608.1987701595 ccm4PP
VW PASSAT (32B) 1.602.1986721595 ccm4RL
VW PASSAT (32B) 1.608.1980751588 ccm4YN
VW PASSAT (32B) 1.601.1981851588 ccm4YP
VW PASSAT (32B) 1.6 D08.1980541588 ccm4JK
VW PASSAT (32B) 1.6 TD04.1982701588 ccm4CY
VW PASSAT (32B) 1.6 TD05.1986801588 ccm4RA
VW PASSAT (32B) 1.805.1986871781 ccm4RM
VW PASSAT (32B) 1.801.1983901781 ccm4JV
VW PASSAT (32B) 1.812.19831121781 ccm4DZ
VW PASSAT (32B) 1.901.19811151921 ccm5WN
VW PASSAT (32B) 2.008.19831151994 ccm5HP
VW PASSAT (32B) 2.208.19851152226 ccm5KX
VW PASSAT (32B) 2.201.19851362226 ccm5KV
VW PASSAT (3A2, 35I) 1.604.1988751595 ccm4ABN
VW PASSAT (3A2, 35I) 1.610.19941011595 ccm4AFT
VW PASSAT (3A2, 35I) 1.6 TD08.1988801588 ccm4SB
VW PASSAT (3A2, 35I) 1.808.1990751781 ccm4AAM
VW PASSAT (3A2, 35I) 1.802.1988901781 ccm4ABS
VW PASSAT (3A2, 35I) 1.804.19881071781 ccm4PF
VW PASSAT (3A2, 35I) 1.804.19881121781 ccm4PB
VW PASSAT (3A2, 35I) 1.8 16V04.19881361781 ccm4KR
VW PASSAT (3A2, 35I) 1.8 G60 Syncro08.19881601781 ccm4PG
VW PASSAT (3A2, 35I) 1.9 D05.1989681896 ccm41Y
VW PASSAT (3A2, 35I) 1.9 TD03.1991751896 ccm4AAZ
VW PASSAT (3A2, 35I) 1.9 TDI10.1993901896 ccm4AHU
VW PASSAT (3A2, 35I) 1.9 TDI03.19961101896 ccm4AFN
VW PASSAT (3A2, 35I) 2.003.19951071984 ccm4AEP
VW PASSAT (3A2, 35I) 2.002.19901151984 ccm4AGG
VW PASSAT (3A2, 35I) 2.0 16V08.19881361984 ccm49A
VW PASSAT (3A2, 35I) 2.0 16V01.19941501984 ccm4ABF
VW PASSAT (3A2, 35I) 2.0 Syncro10.19901151984 ccm4AGG
VW PASSAT (3A2, 35I) 2.8 VR606.19911742792 ccm6AAA
VW PASSAT (3B2) 1.610.19961011595 ccm4ARM
VW PASSAT (3B2) 1.810.19961251781 ccm4ARG
VW PASSAT (3B2) 1.8 Syncro/4motion10.19961251781 ccm4ARG
VW PASSAT (3B2) 1.8 T10.19961501781 ccm4AEB
VW PASSAT (3B2) 1.9 TDI10.1996901896 ccm4AHH
VW PASSAT (3B2) 1.9 TDI10.19961101896 ccm4AVG
VW PASSAT (3B2) 1.9 TDI08.19981151896 ccm4AJM
VW PASSAT (3B2) 1.9 TDI Syncro/4motion10.19961101896 ccm4AVG
VW PASSAT (3B2) 2.3 VR510.19961502324 ccm5AGZ
VW PASSAT (3B2) 2.3 VR5 Syncro/4motion10.19971502324 ccm5AGZ
VW PASSAT (3B2) 2.5 TDI07.19981502496 ccm6AFB
VW PASSAT (3B2) 2.5 TDI Syncro/4motion12.19981502496 ccm6AFB
VW PASSAT (3B2) 2.8 V608.19961932771 ccm6ACK
VW PASSAT (3B2) 2.8 V6 Syncro/4motion10.19961932771 ccm6ACK
VW PASSAT sedanas (32B) 1.608.1987691595 ccm4PP
VW PASSAT sedanas (32B) 1.601.1985721595 ccm4RL
VW PASSAT sedanas (32B) 1.601.1985751595 ccm4DT
VW PASSAT sedanas (32B) 1.6 TD01.1985701588 ccm4CY
VW PASSAT sedanas (32B) 1.805.1986871781 ccm4RM
VW PASSAT sedanas (32B) 1.801.1985901781 ccm4JN
VW PASSAT sedanas (32B) 2.201.19851152226 ccm5KX
VW Passat Variant (33B) 1.308.1980551272 ccm4FY
VW Passat Variant (33B) 1.608.1987701595 ccm4PP
VW Passat Variant (33B) 1.602.1986721595 ccm4RL
VW Passat Variant (33B) 1.608.1980751588 ccm4YN
VW Passat Variant (33B) 1.601.1981851588 ccm4YP
VW Passat Variant (33B) 1.6 D08.1980541588 ccm4JK
VW Passat Variant (33B) 1.6 TD04.1982701588 ccm4CY
VW Passat Variant (33B) 1.805.1986871781 ccm4RM
VW Passat Variant (33B) 1.801.1983901781 ccm4JV
VW Passat Variant (33B) 1.812.19831121781 ccm4DZ
VW Passat Variant (33B) 1.8 Syncro01.1986901781 ccm4JN
VW Passat Variant (33B) 1.901.19811151921 ccm5WN
VW Passat Variant (33B) 2.008.19831151994 ccm5HP
VW Passat Variant (33B) 2.0 Syncro05.19841161994 ccm5JS
VW Passat Variant (33B) 2.208.19851152226 ccm5KX
VW Passat Variant (33B) 2.201.19851362226 ccm5KV
VW Passat Variant (33B) 2.2 Syncro08.19851202226 ccm5JT
VW PASSAT Variant (3A5, 35I) 1.604.1988721595 ccm41F
VW PASSAT Variant (3A5, 35I) 1.604.1988751595 ccm41F
VW PASSAT Variant (3A5, 35I) 1.607.19941011595 ccm4AFT
VW PASSAT Variant (3A5, 35I) 1.6 TD08.1988801588 ccm4SB
VW PASSAT Variant (3A5, 35I) 1.808.1990751781 ccm4AAM
VW PASSAT Variant (3A5, 35I) 1.802.1988901781 ccm4ABS
VW PASSAT Variant (3A5, 35I) 1.804.19881071781 ccm4PF
VW PASSAT Variant (3A5, 35I) 1.804.19881121781 ccm4PB
VW PASSAT Variant (3A5, 35I) 1.8 16V04.19881361781 ccm4KR
VW PASSAT Variant (3A5, 35I) 1.8 G60 Syncro08.19881601781 ccm4PG
VW PASSAT Variant (3A5, 35I) 1.9 D05.1989681896 ccm41Y
VW PASSAT Variant (3A5, 35I) 1.9 TD03.1991751896 ccm4AAZ
VW PASSAT Variant (3A5, 35I) 1.9 TDI10.1993901896 ccm4AHU
VW PASSAT Variant (3A5, 35I) 1.9 TDI03.19961101896 ccm4AFN
VW PASSAT Variant (3A5, 35I) 2.003.19951071984 ccm4AEP
VW PASSAT Variant (3A5, 35I) 2.002.19901151984 ccm4AGG
VW PASSAT Variant (3A5, 35I) 2.0 16V08.19881361984 ccm49A
VW PASSAT Variant (3A5, 35I) 2.0 16V01.19941501984 ccm4ABF
VW PASSAT Variant (3A5, 35I) 2.0 Syncro10.19901151984 ccm4AGG
VW PASSAT Variant (3A5, 35I) 2.8 VR606.19911742792 ccm6AAA
VW PASSAT Variant (3A5, 35I) 2.9 VR6 Syncro01.19941842861 ccm6ABV
VW PASSAT Variant (3B5) 1.606.19971011595 ccm4ARM
VW PASSAT Variant (3B5) 1.806.19971251781 ccm4ARG
VW PASSAT Variant (3B5) 1.8 Syncro/4motion06.19971251781 ccm4ARG
VW PASSAT Variant (3B5) 1.8 T06.19971501781 ccm4AEB
VW PASSAT Variant (3B5) 1.9 TDI06.1997901896 ccm4AHH
VW PASSAT Variant (3B5) 1.9 TDI06.19971101896 ccm4AVG
VW PASSAT Variant (3B5) 1.9 TDI08.19981151896 ccm4AJM
VW PASSAT Variant (3B5) 1.9 TDI Syncro/4motion06.19971101896 ccm4AVG
VW PASSAT Variant (3B5) 2.3 VR506.19971502324 ccm5AGZ
VW PASSAT Variant (3B5) 2.3 VR5 Syncro/4motion10.19971502324 ccm5AGZ
VW PASSAT Variant (3B5) 2.5 TDI07.19981502496 ccm6AFB
VW PASSAT Variant (3B5) 2.5 TDI Syncro/4motion12.19981502496 ccm6AFB
VW PASSAT Variant (3B5) 2.8 V606.19971932771 ccm6ACK
VW PASSAT Variant (3B5) 2.8 V6 Syncro/4motion06.19971932771 ccm6ACK
VW POLO (9N_) 1.6 Flex06.20081011598 ccm4CCRA
VW Polo Classic (6V2) 100 1.612.19951001595 ccm4AFT
VW Polo Classic (6V2) 110 1.9 TDI06.19981101896 ccm4ASV
VW Polo Classic (6V2) 57 1.7 SDI07.1997571716 ccm4AKW
VW Polo Classic (6V2) 60 1.412.1995601390 ccm4APQ
VW Polo Classic (6V2) 64 1.9 SDI12.1995641896 ccm4AEY
VW Polo Classic (6V2) 75 1.611.1995751598 ccm4ALM
VW Polo Classic (6V2) 90 1.801.1997901781 ccm4ABS
VW Polo Classic (6V2) 90 1.9 TDI09.1996901896 ccm4ALH
VW Polo Classic (86C, 80) 1.001.1985401043 ccm4GL
VW Polo Classic (86C, 80) 1.001.1985451043 ccm4AAU
VW Polo Classic (86C, 80) 1.301.1985551272 ccm4HK
VW Polo Classic (86C, 80) 1.3 CAT07.1987551272 ccm4NZ
VW Polo Classic (86C, 80) 1.3 D08.1986451272 ccm4MN
VW Polo Coupe (86C, 80) 1.005.1982401043 ccm4GL
VW Polo Coupe (86C, 80) 1.008.1985451043 ccm4HZ
VW Polo Coupe (86C, 80) 1.0 CAT08.1989451043 ccm4ACM
VW Polo Coupe (86C, 80) 1.110.1981501093 ccm4HB
VW Polo Coupe (86C, 80) 1.308.1983551272 ccm4HK
VW Polo Coupe (86C, 80) 1.310.1981601272 ccm4HH
VW Polo Coupe (86C, 80) 1.309.1982751272 ccm4GK
VW Polo Coupe (86C, 80) 1.3 CAT07.1987551272 ccm4NZ
VW Polo Coupe (86C, 80) 1.3 CAT10.1989751272 ccm43F
VW Polo Coupe (86C, 80) 1.3 D08.1986451272 ccm4MN
VW Polo Coupe (86C, 80) 1.3 G4008.19901131272 ccm4PY
VW Polo Coupe (86C, 80) 1.3 G4001.19871151272 ccm4PY
VW Polo Coupe (86C, 80) 1.4 D08.1990481398 ccm41W
VW Polo Hatchback (6N1) 100 1.4 16V04.19961001390 ccm4AFH
VW Polo Hatchback (6N1) 120 1.6 16V GTI09.19981201598 ccm4AJV
VW Polo Hatchback (6N1) 45 1.010.1994451043 ccm4AEV
VW Polo Hatchback (6N1) 50 1.009.199650999 ccm4AER
VW Polo Hatchback (6N1) 55 1.310.1994551296 ccm4ADX
VW Polo Hatchback (6N1) 55 1.408.1995551390 ccm4AEX
VW Polo Hatchback (6N1) 60 1.407.1995601390 ccm4APQ
VW Polo Hatchback (6N1) 60 1.7 SDI08.1997601716 ccm4AKU
VW Polo Hatchback (6N1) 64 1.9 D10.1994641896 ccm4AEF
VW Polo Hatchback (6N1) 75 1.610.1994751598 ccm4AEE
VW Polo Hatchback (86C, 80) 1.010.1981401043 ccm4GL
VW Polo Hatchback (86C, 80) 1.008.1985451043 ccm4HZ
VW Polo Hatchback (86C, 80) 1.0 CAT08.1989451043 ccm4ACM
VW Polo Hatchback (86C, 80) 1.110.1981501093 ccm4HB
VW Polo Hatchback (86C, 80) 1.308.1983551272 ccm4HK
VW Polo Hatchback (86C, 80) 1.310.1981601272 ccm4HH
VW Polo Hatchback (86C, 80) 1.309.1982751272 ccm4GK
VW Polo Hatchback (86C, 80) 1.3 CAT07.1987551272 ccm4NZ
VW Polo Hatchback (86C, 80) 1.3 CAT10.1989751272 ccm43F
VW Polo Hatchback (86C, 80) 1.3 D08.1986451272 ccm4MN
VW Polo Hatchback (86C, 80) 1.4 D10.1990481398 ccm41W
VW POLO komercinis (86CF) 1.008.1992451043 ccm4AAU
VW POLO komercinis (86CF) 1.308.1992541272 ccm4AAV
VW POLO komercinis (86CF) 1.4 D08.1992481398 ccm41W
VW Polo Van Van / Hatchback (6N1) 1.010.1994451043 ccm4AEV
VW Polo Variant (6V5) 1.405.1997601390 ccm4APQ
VW Polo Variant (6V5) 1.605.1997751598 ccm4ALM
VW Polo Variant (6V5) 1.605.19971011595 ccm4AFT
VW Polo Variant (6V5) 1.7 SDI08.1997571716 ccm4AKW
VW Polo Variant (6V5) 1.805.1997901781 ccm4ADZ
VW Polo Variant (6V5) 1.9 SDI06.1997641896 ccm4AEY
VW Polo Variant (6V5) 1.9 TDI05.1997901896 ccm4ALH
VW Polo Variant (6V5) 1.9 TDI06.19981101896 ccm4ASV
VW SCIROCCO (53B) 1.308.1980601272 ccm4GF
VW SCIROCCO (53B) 1.508.1980701457 ccm4JB
VW SCIROCCO (53B) 1.604.1986721595 ccm4RE
VW SCIROCCO (53B) 1.601.1983751595 ccm4EW
VW SCIROCCO (53B) 1.608.1980851588 ccm4FR
VW SCIROCCO (53B) 1.608.19801101588 ccm4EG
VW SCIROCCO (53B) 1.808.1983901781 ccm4EX
VW SCIROCCO (53B) 1.811.1985951781 ccm4JH
VW SCIROCCO (53B) 1.808.19821121781 ccm4DX
VW SCIROCCO (53B) 1.8 16V03.19861291781 ccm4PL
VW SCIROCCO (53B) 1.8 16V10.19851391781 ccm4KR
VW SHARAN (7M8, 7M9, 7M6) 1.8 T 20V09.19971501781 ccm4AJH
VW SHARAN (7M8, 7M9, 7M6) 1.9 TDI09.1995901896 ccm4AHU
VW SHARAN (7M8, 7M9, 7M6) 1.9 TDI09.19961101896 ccm4AVG
VW SHARAN (7M8, 7M9, 7M6) 2.009.19951151984 ccm4ADY
VW SHARAN (7M8, 7M9, 7M6) 2.8 VR609.19951742792 ccm6AMY
VW SHARAN (7M8, 7M9, 7M6) 2.8 VR6 Syncro11.19961742792 ccm6AMY
VW TARO 1.804.1989831812 ccm42Y
VW TARO 2.206.1989942237 ccm44Y
VW TARO 2.4 D07.1994792446 ccm42L
VW TARO 2.4 D09.1991802446 ccm42L
VW TARO 2.4 D06.1989832446 ccm42L
VW TARO 2.4 D 4x407.1994792446 ccm42L
VW TARO 2.4 i 4x406.19891142366 ccm422R
VW TRANSPORTER III autobusas 1.605.1979501584 ccm4CT
VW TRANSPORTER III autobusas 1.6 D01.1981501588 ccm4CS
VW TRANSPORTER III autobusas 1.6 TD08.1984701589 ccm4JX
VW TRANSPORTER III autobusas 1.6 TD Syncro03.1986701589 ccm4JX
VW TRANSPORTER III autobusas 1.7 D10.1986571715 ccm4KY
VW TRANSPORTER III autobusas 1.908.1982601913 ccm4DF
VW TRANSPORTER III autobusas 1.908.1982781913 ccm4DG
VW TRANSPORTER III autobusas 1.901.1983831913 ccm4DH
VW TRANSPORTER III autobusas 1.908.1983901913 ccm4GW
VW TRANSPORTER III autobusas 1.9 Syncro02.1985781913 ccm4DG
VW TRANSPORTER III autobusas 2.005.1979701970 ccm4CV
VW TRANSPORTER III autobusas 2.110.1986872109 ccm4SR
VW TRANSPORTER III autobusas 2.108.1985952110 ccm4MV
VW TRANSPORTER III autobusas 2.108.19841122110 ccm4DJ
VW TRANSPORTER III autobusas 2.1 CAT06.1989952110 ccm4MV
VW TRANSPORTER III autobusas 2.1 i07.1989922110 ccm4SS
VW TRANSPORTER III autobusas 2.1 Syncro10.1986872109 ccm4SR
VW TRANSPORTER III autobusas 2.1 Syncro08.1985952110 ccm4MV
VW TRANSPORTER III autobusas 2.1 Syncro01.19861122110 ccm4DJ
VW TRANSPORTER III komercinis 1.605.1979501584 ccm4CT
VW TRANSPORTER III komercinis 1.6 D01.1981501588 ccm4CS
VW TRANSPORTER III komercinis 1.6 TD10.1984691589 ccm4JX
VW TRANSPORTER III komercinis 1.6 TD Syncro03.1986691589 ccm4JX
VW TRANSPORTER III komercinis 1.7 D07.1989571715 ccm4KY
VW TRANSPORTER III komercinis 1.910.1982601913 ccm4DF
VW TRANSPORTER III komercinis 1.910.1982781913 ccm4DG
VW TRANSPORTER III komercinis 1.908.1983901913 ccm4GW
VW TRANSPORTER III komercinis 1.9 Syncro11.1984781913 ccm4DG
VW TRANSPORTER III komercinis 2.005.1979691970 ccm4CU
VW TRANSPORTER III komercinis 2.108.1985952110 ccm4MV
VW TRANSPORTER III komercinis 2.103.19861122110 ccm4DJ
VW TRANSPORTER III komercinis 2.1 i07.1989922110 ccm4SS
VW TRANSPORTER III komercinis 2.1 Syncro08.1985952110 ccm4MV
VW TRANSPORTER III komercinis 2.1 Syncro03.19861122110 ccm4DJ
VW TRANSPORTER III plokščiadugnis / važiuoklė 1.6 D01.1981501588 ccm4CS
VW TRANSPORTER III plokščiadugnis / važiuoklė 1.6 TD10.1984701589 ccm4JX
VW TRANSPORTER III plokščiadugnis / važiuoklė 1.6 TD Syncro03.1986691589 ccm4JX
VW TRANSPORTER III plokščiadugnis / važiuoklė 1.7 D07.1989571715 ccm4KY
VW TRANSPORTER III plokščiadugnis / važiuoklė 1.909.1982601913 ccm4DF
VW TRANSPORTER III plokščiadugnis / važiuoklė 1.908.1982781913 ccm4DG
VW TRANSPORTER III plokščiadugnis / važiuoklė 1.9 Syncro12.1984781913 ccm4DG
VW TRANSPORTER III plokščiadugnis / važiuoklė 2.005.1979691970 ccm4CU
VW TRANSPORTER III plokščiadugnis / važiuoklė 2.108.1985952110 ccm4MV
VW TRANSPORTER III plokščiadugnis / važiuoklė 2.103.19861122110 ccm4DJ
VW TRANSPORTER III plokščiadugnis / važiuoklė 2.1 i07.1989922110 ccm4SS
VW TRANSPORTER III plokščiadugnis / važiuoklė 2.1 Syncro08.1985952110 ccm4MV
VW TRANSPORTER III plokščiadugnis / važiuoklė 2.1 Syncro03.19861122110 ccm4DJ
VW Transporter IV Bortinis Sunkvežimis / Važiuoklė (70E, 70L, 70M, 7DE, 7DL) 1.9 TD10.1992681896 ccm4ABL
VW Transporter IV Bortinis Sunkvežimis / Važiuoklė (70E, 70L, 70M, 7DE, 7DL) 2.007.1990841968 ccm4AAC
VW Transporter IV Bortinis Sunkvežimis / Važiuoklė (70E, 70L, 70M, 7DE, 7DL) 2.4 D08.1997752370 ccm5AJA
VW Transporter IV Bortinis Sunkvežimis / Važiuoklė (70E, 70L, 70M, 7DE, 7DL) 2.4 D09.1990782370 ccm5AAB
VW Transporter IV Bortinis Sunkvežimis / Važiuoklė (70E, 70L, 70M, 7DE, 7DL) 2.4 D Syncro10.1992782370 ccm5AAB
VW Transporter IV Bortinis Sunkvežimis / Važiuoklė (70E, 70L, 70M, 7DE, 7DL) 2.511.19901102461 ccm5ACU
VW Transporter IV Bortinis Sunkvežimis / Važiuoklė (70E, 70L, 70M, 7DE, 7DL) 2.508.19961152461 ccm5AVT
VW Transporter IV Bortinis Sunkvežimis / Važiuoklė (70E, 70L, 70M, 7DE, 7DL) 2.5 Syncro10.19921102461 ccm5ACU
VW Transporter IV Bortinis Sunkvežimis / Važiuoklė (70E, 70L, 70M, 7DE, 7DL) 2.5 Syncro08.19961152461 ccm5AVT
VW Transporter IV Bortinis Sunkvežimis / Važiuoklė (70E, 70L, 70M, 7DE, 7DL) 2.5 TDI09.19951022461 ccm5AUF
VW Transporter IV Bus (70B, 70C, 7DB, 7DK, 70J, 70K, 7DC, 7DJ) 1.812.1990671781 ccm4PD
VW Transporter IV Bus (70B, 70C, 7DB, 7DK, 70J, 70K, 7DC, 7DJ) 1.9 D09.1990601896 ccm41X
VW Transporter IV Bus (70B, 70C, 7DB, 7DK, 70J, 70K, 7DC, 7DJ) 1.9 TD10.1992681896 ccm4ABL
VW Transporter IV Bus (70B, 70C, 7DB, 7DK, 70J, 70K, 7DC, 7DJ) 2.009.1990841968 ccm4AAC
VW Transporter IV Bus (70B, 70C, 7DB, 7DK, 70J, 70K, 7DC, 7DJ) 2.4 D08.1997752370 ccm5AJA
VW Transporter IV Bus (70B, 70C, 7DB, 7DK, 70J, 70K, 7DC, 7DJ) 2.4 D09.1990782370 ccm5AAB
VW Transporter IV Bus (70B, 70C, 7DB, 7DK, 70J, 70K, 7DC, 7DJ) 2.4 D Syncro10.1992782370 ccm5AAB
VW Transporter IV Bus (70B, 70C, 7DB, 7DK, 70J, 70K, 7DC, 7DJ) 2.511.19901102461 ccm5ACU
VW Transporter IV Bus (70B, 70C, 7DB, 7DK, 70J, 70K, 7DC, 7DJ) 2.508.19961152461 ccm5AVT
VW Transporter IV Bus (70B, 70C, 7DB, 7DK, 70J, 70K, 7DC, 7DJ) 2.5 Syncro11.19921102461 ccm5ACU
VW Transporter IV Bus (70B, 70C, 7DB, 7DK, 70J, 70K, 7DC, 7DJ) 2.5 Syncro07.19961152461 ccm5AVT
VW Transporter IV Bus (70B, 70C, 7DB, 7DK, 70J, 70K, 7DC, 7DJ) 2.5 TDI05.1998882461 ccm5AYY
VW Transporter IV Bus (70B, 70C, 7DB, 7DK, 70J, 70K, 7DC, 7DJ) 2.5 TDI09.19951022461 ccm5AUF
VW Transporter IV Bus (70B, 70C, 7DB, 7DK, 70J, 70K, 7DC, 7DJ) 2.5 TDI05.19981512461 ccm5AHY
VW Transporter IV Bus (70B, 70C, 7DB, 7DK, 70J, 70K, 7DC, 7DJ) 2.5 TDI Syncro01.19961022461 ccm5AXL
VW Transporter IV Bus (70B, 70C, 7DB, 7DK, 70J, 70K, 7DC, 7DJ) 2.8 VR 611.19951402792 ccm6AES
VW Transporter IV Van (70A, 70H, 7DA, 7DH) 1.9 TD10.1992681896 ccm4ABL
VW Transporter IV Van (70A, 70H, 7DA, 7DH) 2.007.1990841968 ccm4AAC
VW Transporter IV Van (70A, 70H, 7DA, 7DH) 2.4 D08.1997752370 ccm5AJA
VW Transporter IV Van (70A, 70H, 7DA, 7DH) 2.4 D07.1990782370 ccm5AAB
VW Transporter IV Van (70A, 70H, 7DA, 7DH) 2.4 D Syncro10.1992782370 ccm5AAB
VW Transporter IV Van (70A, 70H, 7DA, 7DH) 2.511.19901102461 ccm5ACU
VW Transporter IV Van (70A, 70H, 7DA, 7DH) 2.508.19961152461 ccm5AVT
VW Transporter IV Van (70A, 70H, 7DA, 7DH) 2.5 Syncro10.19921102461 ccm5ACU
VW Transporter IV Van (70A, 70H, 7DA, 7DH) 2.5 Syncro08.19961152461 ccm5AVT
VW Transporter IV Van (70A, 70H, 7DA, 7DH) 2.5 TDI09.19951022461 ccm5AUF
VW Transporter IV Van (70A, 70H, 7DA, 7DH) 2.5 TDI Syncro09.19951022461 ccm5AXL
VW Vento (1H2) 1.411.1991551390 ccm4ABD
VW Vento (1H2) 1.411.1991601390 ccm4ABD
VW Vento (1H2) 1.609.1992751598 ccm4AEE
VW Vento (1H2) 1.610.19941011595 ccm4AFT
VW Vento (1H2) 1.811.1991751781 ccm4AAM
VW Vento (1H2) 1.811.1991901781 ccm4ABS
VW Vento (1H2) 1.9 D11.1991651896 ccm41Y
VW Vento (1H2) 1.9 SDI04.1997641896 ccm4AEY
VW Vento (1H2) 1.9 TD11.1991751896 ccm4AAZ
VW Vento (1H2) 1.9 TDI09.1993901896 ccm4AHU
VW Vento (1H2) 1.9 TDI04.19961101896 ccm4AFN
VW Vento (1H2) 2.011.19911151984 ccm4AGG
VW Vento (1H2) 2.8 VR601.19921742792 ccm6AAA
Klientai, kurie pirko šią prekę taip pat pirko:
Produkto įvertinimas

Stabdžių skystis



Įvertinti dabar

Stabdžių skystis.

INFODĖŽĖ

Nemokamas pristatymas

Kiekvienam pristatymui nuo 110 € prekių vertė
  • Stabdžių skystis (VAGTL7766XY, DOT4, ISO4985 specifikacija: DOT 4) pristatymas su POSTNORD
  • Stabdžių skystis (talpa [l]: 5 VAGTL7766XY, DOT4, ISO4985) pristatymas su GLS
  • VAGTL7766XY, DOT4, ISO4985 Stabdžių skystis () nosūtīšana ar DHL
:

Saugus prisijungimas

Mokėjimo būdai
  • VAGTL7766XY, DOT4, ISO4985 Stabdžių skystis pirkti su PayPal apmokėjimo būdą
  • Stabdžių skystis ( VAGTL7766XY, DOT4, ISO4985) FEBI BILSTEIN pirkti su VISA apmokėjimo būdą
  • Stabdžių skystis ( VAGTL7766XY, DOT4, ISO4985) pirkti su MasterCard apmokėjimo būdą
  • Hypovereins Bank
Pirmadienis - Penktadienis: 09.00 - 19.00

KLIENTŲ KARŠTOJI LINIJA

+37052220699

Adresas

Josef-Orlopp-Straße 55
10365 Berlin Vokietija
Rodyti žemėlapyje