Paieška pagal transporto priemonių

Paieška

FEBI BILSTEIN - automobilių dalys katalogas

Febi Bilstein kokybė

Įmonė Febi Bilstein buvo įkurta 1844 metais Enepetalyje / Eifelyje kaip šeimos kompanija, ir dabar turi sukaupusi 170 metų patirtį. Febi Bilstein gamina aukštos kokybės pakabos komponentus ir kitų automobilių dalis automobilių gamintojams, kurie yra suinteresuoti tiek originaliomis dalimis, tiek atsarginėmis (po pardavimo). Daugiau nei 30 tūkst. įvairių dėvėtų dalių yra prieinamos daugiau nei 130-yje šalių. Produktai yra gaminami 1,6 tūkst. darbuotojų, kurie dirba Febi Bilstein įmonei net 69-iose šalyse savo filialuose arba kartu su bendradarbiaujančiomis įmonėmis.

Didžiulis atsarginių dalių pasirinkimas

Pasiūla apima vairo komponentus, tokius, kaip pavyzdžiui traukės, traukių takeliai, šarnyrų antgaliai ir svirtys, taip pat produktai, susiję su ratų montavimu (ratų smeigės) ir pavarų technologijos produktai, ypač pavaros ir varomieji velenai. čia taip pat rasite variklio dalių ir priemonių variklio sutepimui, variklio valdymui, pakabai, aušinimui, taip pat kuro sistemai, paruošimui ir variklio sandarinimui. Be to, taip pat rasite daugelį kompenonetų automobilio elektronikos sistemai, taip pat stabdžių ir automobilio stabdymo dalių. Įmonė užsitikrino savo vardą su aukštos kokybės Bilstein amortizatoriais. Įmonė yra aktyvi ne tik po-pardaviminėje rinkoje.

Febi Bilstein patirtis

Aukštos kokybės Febi Bilstein amortizatoriai yra naudojami sportinių automobilių gamintojų, tokių kaip Porsche, Ferrari ir Lotus, taip pat ir kitų gamintojų, kurie savo asortimente demonstruoja sportinius automobilius. Amortizatoriai ir pavarų komponentai iš šio gamintojo yra pirmasis ralio sportininkų pasirinkimas, kai kovoja tokie prekės ženklai kaip Fiat, Opel, Subaru ir Mitsubishi. Visi šio gamintojo komponentai, esant mūsų parduotuvėje, yra pagaminti remiantis Vokietijos kokybe. Kai kurie produktai netgi gali būti renovuoti. Tokios paslaugos kaip kaip velenų gamyba bei ypatingas dizainas, leidžia Febi Bilstein veikti kaip variklio tiuningo nišai, nes variklio valdymo blogai tiekiami su tiuninguotais lustais. Taigi, pavyzdžiui, VW Golf su 90 AG gali tapti iki 110 AG, jei variklio kontrolės įtaisus renovuosime su Febi Bilstein. Daugelis automobilių ir variklių tiuningavimo įmonių taip pat naudoja produktus iš šio gamintojo.

Visos FEBI BILSTEIN kategorijos ir atsarginės dalys jūsų automobiliui greitoje peržiūroje

Jūsų krepšelis

0 Prekės, 0,00 €

į užsakymo pateikimą
INFODĖŽĖ

Nemokamas pristatymas

Kiekvienam pristatymui nuo 300 € prekių vertė
  • Autodalys FEBI BILSTEIN pristatymas su UPS
  • Automobilių dalys FEBI BILSTEIN pristatymas su GLS
  • FEBI BILSTEIN automobilių dalys pristatymas su DHL
:

Saugus prisijungimas

Mokėjimo būdai
  • Atsarginės dalys FEBI BILSTEIN pirkti su paypal apmokėjimo būdą
  • Autodalys FEBI BILSTEIN pirkti su mc apmokėjimo būdą
  • Automobilių dalys FEBI BILSTEIN pirkti su visa apmokėjimo būdą
  • Automobilių dalys FEBI BILSTEIN pirkti su amex apmokėjimo būdą
Pirmadienis - Penktadienis: 09.00 - 19.00

KLIENTŲ KARŠTOJI LINIJA

+370 52 14 24 44

Adresas

Josef-Orlopp-Straße 55
10365 Berlin Vokietija
Rodyti žemėlapyje