Paieška pagal transporto priemonių
Autodalių katalogas

Tarpiklis, purkštuko laikiklis

Atsiliepimai (0)
Tarpiklis, purkštuko laikiklis DCRI106130, 8973762709, 8973762708, 8973762707, 8973762706, 8973762705, 8973762704, 8973762703, 8973762702, 8973762701, 8973762700, 5821102, 97376270, 8973138619, 8973138618, 8973138617, 8973138616, 8973138615, 8973138614, 8973138613, 8973138612, 8973138611, 8973138610, DCRI105080, 5821093, 97313861, 98433636, 8973638123, 8973638122, 8973638120, 0445110175, 5821095, 97363812 (medžiaga: 8 | forma: 41) pirkti pigūs thumb?id=9809679&lng=lt&ccf=94077774

4,06

Įskaitant 21% PVM, Pristatymas
Prieinama
Pristatymas per 2-3 darbo dienas
  • Kodas: 499.501
  • Gamintojas: ELRING
  • Tipą:
- +
Prekė pridėta į jūsų krepšelį
ELRING Tarpiklis, purkštuko laikiklis
Tarpiklis, purkštuko laikiklis detalės
  • vidinis skersmuo [mm]:   7,9 
  • skersmuo [mm]:   16,7 
  • storis [mm]:  
  • forma:   kvadratas 
  • medžiaga:   varis 
  • Būklė: Jauns
OEM nuorodos numeris(-iai):
Gamintojų OE numeris
ELRING 0445110175
ELRING 5821093
ELRING 5821095
ELRING 5821102
ELRING 8973138610
ELRING 8973138611
ELRING 8973138612
ELRING 8973138613
ELRING 8973138614
ELRING 8973138615
ELRING 8973138616
ELRING 8973138617
ELRING 8973138618
ELRING 8973138619
ELRING 8973638120
ELRING 8973638122
ELRING 8973638123
ELRING 8973762700
ELRING 8973762701
ELRING 8973762702
ELRING 8973762703
ELRING 8973762704
ELRING 8973762705
ELRING 8973762706
ELRING 8973762707
ELRING 8973762708
ELRING 8973762709
ELRING 97313861
ELRING 97363812
ELRING 97376270
ELRING 98433636
ELRING DCRI105080
ELRING DCRI106130
OPEL 821776
OPEL 97324391
Kiti tinkami produktai įrašytam OEM NUMERIUI:
BOSCH
0 986 435 089
DENSO
DCRI105080
DENSO
DCRI106130
TEAMEC
810 109
METZGER
0870107
METZGER
0870110
FA1
104.051.010
FA1
104.051.100
ELRING
499.501
DELPHI
HRD612
METZGER
0870149
DELPHI
HRD620
A6 ASTRACOMBOCORSAMERIVAZAFIRA
Tarpiklis, purkštuko laikiklis tinka šiems automobilių modeliams
Gamintojas/Modelis/TipasPagaminimo metai (nuo - iki)AGCilindrų darbinis tūrisCil.Variklio kodas
AUDI A6 Sedanas (4F2, C6) 4.2 quattro05.20043354163 ccm8BAT
OPEL Astra Classic Caravan (A04) 1.7 CDTi (L35)01.20091101686 ccm4Z 17 DTJ
OPEL Astra Classic Caravan (A04) 1.7 CDTI (L35)01.20091251686 ccm4A 17 DTR
OPEL Astra Classic Hatchback (A04) 1.7 CDTI (L48)01.20091101686 ccm4A 17 DTJ
OPEL Astra Classic Hatchback (A04) 1.7 CDTI (L48)01.20091251686 ccm4A 17 DTR
OPEL Astra Classic Sedanas (A04) 1.7 CDTi (L69)01.20091101686 ccm4Z 17 DTJ
OPEL Astra Classic Sedanas (A04) 1.7 CDTI (L69)01.20091251686 ccm4A 17 DTR
OPEL Astra H Caravan (A04) 1.7 CDTI (L35)08.20041011686 ccm4Z 17 DTH
OPEL Astra H Caravan (A04) 1.7 CDTI (L35)02.20071101686 ccm4A 17 DTJ
OPEL Astra H Caravan (A04) 1.7 CDTI (L35)02.20071251686 ccm4A 17 DTR
OPEL Astra H GTC (A04) 1.7 CDTi (L08)03.20051011686 ccm4Z 17 DTH
OPEL Astra H GTC (A04) 1.7 CDTI (L08)02.20071101686 ccm4A 17 DTJ
OPEL Astra H GTC (A04) 1.7 CDTI (L08)02.20071251686 ccm4A 17 DTR
OPEL Astra H Hatchback (A04) 1.7 CDTI (L48)03.20041001686 ccm4Z 17 DTH
OPEL Astra H Hatchback (A04) 1.7 CDTI (L48)02.20071101686 ccm4A 17 DTJ
OPEL Astra H Hatchback (A04) 1.7 CDTI (L48)02.20071251686 ccm4A 17 DTR
OPEL ASTRA H komercinis (L70) 1.7 CDTI (L70)03.20041011686 ccm4Z 17 DTH
OPEL ASTRA H komercinis (L70) 1.7 CDTI (L70)02.20071101686 ccm4A 17 DTJ
OPEL ASTRA H komercinis (L70) 1.7 CDTI (L70)02.20071251686 ccm4A 17 DTR
OPEL Astra H Sedanas (A04) 1.7 CDTi (L69)02.20071011686 ccm4Z 17 DTH
OPEL Astra H Sedanas (A04) 1.7 CDTi (L69)02.20071101686 ccm4Z 17 DTJ
OPEL ASTRA J 1.7 CDTI (68)12.20091101686 ccm4A 17 DTE
OPEL ASTRA J 1.7 CDTI (68)12.20091251686 ccm4A 17 DTR
OPEL Astra J GTC (P10) 1.7 CDTI (08)10.20111101686 ccm4A 17 DTE
OPEL ASTRA J sedanas 1.7 CDTI (69)06.20121101686 ccm4A 17 DTE
OPEL Astra J Sports Tourer (P10) 1.7 CDTI (35)10.20101011686 ccm4A 17 DTN
OPEL Astra J Sports Tourer (P10) 1.7 CDTI (35)10.20101101686 ccm4A 17 DTE
OPEL Astra J Sports Tourer (P10) 1.7 CDTI (35)10.20101251686 ccm4A 17 DTR
VAUXHALL Astra Mk V (H) (A04) Hatchback 1.7 CDTI (L48)01.20041001686 ccm4Z 17 DTH
VAUXHALL Astra Mk V (H) (A04) Hatchback 1.7 CDTi (L48)01.20041101686 ccm4Z 17 DTJ
VAUXHALL Astra Mk V (H) Sport Hatch (A04) 1.7 CDTi (L08)02.20051001686 ccm4Z 17 DTH
VAUXHALL Astra Mk V (H) Sport Hatch (A04) 1.7 CDTi (L08)02.20071101686 ccm4A 17 DTJ
VAUXHALL Astra Mk V (H) Universalas (A04) 1.7 CDTi (L35)08.20041001686 ccm4Z 17 DTH
VAUXHALL Astra Mk V (H) Universalas (A04) 1.7 CDTi (L35)08.20041101686 ccm4Z 17 DTJ
VAUXHALL Astra Mk VI (J) (P10) Hatchback 1.7 CDTI10.20101011686 ccm4A 17 DTL
VAUXHALL Astra Mk VI (J) (P10) Hatchback 1.7 CDTi12.20091101686 ccm4A 17 DTE
VAUXHALL Astra Mk VI (J) (P10) Hatchback 1.7 CDTi12.20091251686 ccm4A 17 DTR
VAUXHALL Astra Mk VI (J) GTC (P10) 1.7 CDTi10.20111101686 ccm4A 17 DTE
VAUXHALL Astra Mk VI (J) Sedanas (P10) 1.7 CDTI06.20121101686 ccm4A 17 DTE
VAUXHALL Astra Mk VI (J) Universalas (P10) 1.7 CDTi10.20101101686 ccm4A 17 DTE
VAUXHALL Astra Mk VI (J) Universalas (P10) 1.7 CDTi10.20101251686 ccm4A 17 DTR
VAUXHALL Astravan Mk V (H) (A04) 1.7 CDTI03.20051011686 ccm4Z 17 DTH
VAUXHALL Astravan Mk V (H) (A04) 1.7 CDTi06.20111101686 ccm4Z 17 DTJ
VAUXHALL Astravan Mk V (H) (A04) 1.7 CDTi11.20111251686 ccm4Z 17 DTR
OPEL COMBO dėžės kėbulas / universalas 1.7 CDTI 16V12.20041011686 ccm4Z 17 DTH
OPEL COMBO Tour 1.7 CDTI 16V12.20041011686 ccm4Z 17 DTH
VAUXHALL COMBO Mk II (C) dėžės kėbulas / universalas (F25) 1.7 CDTI 16V12.20041011686 ccm4Z 17 DTH
OPEL Corsa C Van (X01) 1.7 CDTi (F08, W5L)08.20031011686 ccm4Z 17 DTH
VAUXHALL Corsa Mk II (C) Hatchback (X01) 1.7 CDTI 16V08.20001001686 ccm4Z 17 DTH
OPEL Meriva A (X03) 1.7 CDTI (E75)09.20031001686 ccm4Z 17 DT
OPEL Meriva A (X03) 1.7 CDTI (E75)09.20061251686 ccm4A 17 DTR
VAUXHALL Meriva Mk I (A) (X03) 1.7 CDTI09.20031001686 ccm4Z 17 DT
OPEL ZAFIRA B (A05) 1.7 CDTI (M75)01.20081101686 ccm4A 17 DTJ
OPEL ZAFIRA B (A05) 1.7 CDTI (M75)01.20081251686 ccm4A 17 DTR
OPEL ZAFIRA B Van 1.7 CDTI (M75)01.20081101686 ccm4A 17 DTJ
OPEL ZAFIRA B Van 1.7 CDTI (M75)01.20081251686 ccm4A 17 DTR
VAUXHALL Zafira Mk II (B) (A05) 1.7 CDTI04.20091101686 ccm4Z 17 DTJ
VAUXHALL Zafira Mk II (B) (A05) 1.7 CDTI01.20081251686 ccm4A 17 DTR
Klientai, kurie pirko šią prekę taip pat pirko:
Produkto įvertinimas

Tarpiklis, purkštuko laikiklis



Įvertinti dabar

Tarpiklis, purkštuko laikiklis.

INFODĖŽĖ

Nemokamas pristatymas

Kiekvienam pristatymui nuo 110 € prekių vertė
  • Tarpiklis, purkštuko laikiklis (DCRI106130, 8973762709, 8973762708, 8973762707, 8973762706, 8973762705, 8973762704, 8973762703, 8973762702, 8973762701, 8973762700, 5821102, 97376270, 8973138619, 8973138618, 8973138617, 8973138616, 8973138615, 8973138614, 8973138613, 8973138612, 8973138611, 8973138610, DCRI105080, 5821093, 97313861, 98433636, 8973638123, 8973638122, 8973638120, 0445110175, 5821095, 97363812 storis [mm]: 2) pristatymas su POSTNORD
  • Tarpiklis, purkštuko laikiklis (Išorinis skersmuo [mm]: 16,7 DCRI106130, 8973762709, 8973762708, 8973762707, 8973762706, 8973762705, 8973762704, 8973762703, 8973762702, 8973762701, 8973762700, 5821102, 97376270, 8973138619, 8973138618, 8973138617, 8973138616, 8973138615, 8973138614, 8973138613, 8973138612, 8973138611, 8973138610, DCRI105080, 5821093, 97313861, 98433636, 8973638123, 8973638122, 8973638120, 0445110175, 5821095, 97363812) pristatymas su GLS
  • DCRI106130, 8973762709, 8973762708, 8973762707, 8973762706, 8973762705, 8973762704, 8973762703, 8973762702, 8973762701, 8973762700, 5821102, 97376270, 8973138619, 8973138618, 8973138617, 8973138616, 8973138615, 8973138614, 8973138613, 8973138612, 8973138611, 8973138610, DCRI105080, 5821093, 97313861, 98433636, 8973638123, 8973638122, 8973638120, 0445110175, 5821095, 97363812 Tarpiklis, purkštuko laikiklis (vidinis skersmuo [mm]: 7,9) nosūtīšana ar DHL
:

Saugus prisijungimas

Mokėjimo būdai
  • DCRI106130, 8973762709, 8973762708, 8973762707, 8973762706, 8973762705, 8973762704, 8973762703, 8973762702, 8973762701, 8973762700, 5821102, 97376270, 8973138619, 8973138618, 8973138617, 8973138616, 8973138615, 8973138614, 8973138613, 8973138612, 8973138611, 8973138610, DCRI105080, 5821093, 97313861, 98433636, 8973638123, 8973638122, 8973638120, 0445110175, 5821095, 97363812 Tarpiklis, purkštuko laikiklis pirkti su PayPal apmokėjimo būdą
  • Tarpiklis, purkštuko laikiklis ( DCRI106130, 8973762709, 8973762708, 8973762707, 8973762706, 8973762705, 8973762704, 8973762703, 8973762702, 8973762701, 8973762700, 5821102, 97376270, 8973138619, 8973138618, 8973138617, 8973138616, 8973138615, 8973138614, 8973138613, 8973138612, 8973138611, 8973138610, DCRI105080, 5821093, 97313861, 98433636, 8973638123, 8973638122, 8973638120, 0445110175, 5821095, 97363812) ELRING pirkti su VISA apmokėjimo būdą
  • Tarpiklis, purkštuko laikiklis ( DCRI106130, 8973762709, 8973762708, 8973762707, 8973762706, 8973762705, 8973762704, 8973762703, 8973762702, 8973762701, 8973762700, 5821102, 97376270, 8973138619, 8973138618, 8973138617, 8973138616, 8973138615, 8973138614, 8973138613, 8973138612, 8973138611, 8973138610, DCRI105080, 5821093, 97313861, 98433636, 8973638123, 8973638122, 8973638120, 0445110175, 5821095, 97363812) pirkti su MasterCard apmokėjimo būdą
  • Hypovereins Bank
Pirmadienis - Penktadienis: 09.00 - 19.00

KLIENTŲ KARŠTOJI LINIJA

+37052220699

Adresas

Josef-Orlopp-Straße 55
10365 Berlin Vokietija
Rodyti žemėlapyje