Paieška pagal transporto priemonių
Autodalių katalogas

Tarpiklis, purkštuko laikiklis

Atsiliepimai (0)
Tarpiklis, purkštuko laikiklis 71794621, 1812618, 71724128, 1980J7, DCRI105800, DCRI107060, 1545621, 6C1Q9K546BC, 1495919, 6C1Q9K546AC, 1378432, DCRI106620, 7C169K546AB, 1477437, 0432133791, DCRI107930, 9C1Q9K546BA, 1529965, 1C1Q9K546BA, 1129191 (medžiaga: 8 | storis [mm]: 1,85) pirkti pigūs thumb?id=8532623&lng=lt&ccf=94077774

3,84

Įskaitant 21% PVM, Pristatymas
Prieinama
Pristatymas per 2-3 darbo dienas
  • Kodas: 006.990
  • Gamintojas: ELRING
  • Tipą:
- +
Prekė pridėta į jūsų krepšelį
ELRING Tarpiklis, purkštuko laikiklis
Tarpiklis, purkštuko laikiklis detalės
  • vidinis skersmuo [mm]:  
  • skersmuo [mm]:   13,8 
  • storis [mm]:   1,85 
  • medžiaga:   varis 
  • Būklė: Jauns
OEM nuorodos numeris(-iai):
Gamintojų OE numeris
CITROËN 1565AH
ELRING 0432133791
ELRING 1129191
ELRING 1378432
ELRING 1477437
ELRING 1495919
ELRING 1529965
ELRING 1545621
ELRING 1812618
ELRING 1980J7
ELRING 1C1Q9K546BA
ELRING 6C1Q9K546AC
ELRING 6C1Q9K546BC
ELRING 71724128
ELRING 71794621
ELRING 7C169K546AB
ELRING 9C1Q9K546BA
ELRING DCRI105800
ELRING DCRI106620
ELRING DCRI107060
ELRING DCRI107930
FORD 1378433
FORD 6C1Q9M577AB
PEUGEOT 1565AH
ROVER LR004642
ROVER LR004662
Kiti tinkami produktai įrašytam OEM NUMERIUI:
BOSCH
0 432 133 791
DENSO
DCRI106620
DENSO
DCRI107060
DENSO
DCRI105800
DT
1.18198
REINZ
40-70560-00
DENSO
DCRI107930
SBP
11-SC003
ELRING
006.990
METZGER
0870106
METZGER
0870108
DT
12.24000
DT
13.43003
DELPHI
HRD618
DELPHI
HRD624
METZGER
0870151
DELPHI
HRD637
RIDEX REMAN
3902I0023R
RELAYDUCATORANGERTRANSITBT-50 BOXER
Tarpiklis, purkštuko laikiklis tinka šiems automobilių modeliams
Gamintojas/Modelis/TipasPagaminimo metai (nuo - iki)AGCilindrų darbinis tūrisCil.Variklio kodas
CITROËN JUMPER autobusas 2.2 HDi 10004.20061012198 ccm44HV (P22DTE)
CITROËN JUMPER autobusas 2.2 HDi 12004.20061202198 ccm44HU (P22DTE)
CITROËN JUMPER komercinis 2.2 HDi 10004.20061012198 ccm44HV (P22DTE)
CITROËN JUMPER komercinis 2.2 HDi 12004.20061202198 ccm44HU (P22DTE)
CITROËN JUMPER plokščiadugnis / važiuoklė 2.2 HDi 10004.20061012198 ccm44HV (P22DTE)
CITROËN JUMPER plokščiadugnis / važiuoklė 2.2 HDi 12004.20061202198 ccm44HU (P22DTE)
FIAT Ducato Bortinis Sunkvežimis / Važiuoklė (250_, 290_) 100 Multijet 2,2 D07.20061002198 ccm44HV (P22DTE)
FIAT Ducato Bus (250_, 290_) 100 Multijet 2,2 D07.20061002198 ccm44HV (P22DTE)
FIAT Ducato Van (250_, 290_) 100 Multijet 2,2 D07.20061002198 ccm44HV (P22DTE)
FORD RANGER (TKE) 3.2 TDCi11.20112003198 ccm5SAFA
FORD RANGER (TKE) 3.2 TDCi 4x404.20112003198 ccm5SA2R
FORD TRANSIT autobusas 2.2 TDCi04.2006852198 ccm4P8FB
FORD TRANSIT autobusas 2.2 TDCi04.20061102198 ccm4QVFA
FORD TRANSIT autobusas 2.2 TDCi10.20081152198 ccm4SRFE
FORD TRANSIT autobusas 2.2 TDCi04.20061302198 ccm4QWFA
FORD TRANSIT autobusas 2.2 TDCi10.20071402198 ccm4PGFB
FORD TRANSIT autobusas 2.4 TDCi04.20061002402 ccm4PHFC
FORD TRANSIT autobusas 2.4 TDCi04.20061152402 ccm4JXFC
FORD TRANSIT autobusas 2.4 TDCi04.20061402402 ccm4H9FD
FORD TRANSIT autobusas 2.4 TDCi 4x411.20061402402 ccm4H9FB
FORD TRANSIT komercinis 2.2 TDCi04.2006852198 ccm4P8FB
FORD TRANSIT komercinis 2.2 TDCi04.20061102198 ccm4QVFA
FORD TRANSIT komercinis 2.2 TDCi10.20081152198 ccm4SRFE
FORD TRANSIT komercinis 2.2 TDCi04.20061302198 ccm4QWFA
FORD TRANSIT komercinis 2.2 TDCi10.20071402198 ccm4PGFB
FORD TRANSIT komercinis 2.4 TDCi 4x411.20061402402 ccm4H9FB
FORD TRANSIT komercinis 2.4 TDCi RWD04.20061002402 ccm4PHFC
FORD TRANSIT komercinis 2.4 TDCi RWD04.20061152402 ccm4JXFC
FORD TRANSIT komercinis 2.4 TDCi RWD04.20061402402 ccm4H9FD
FORD TRANSIT plokščiadugnis / važiuoklė 2.2 TDCi04.2006852198 ccm4P8FB
FORD TRANSIT plokščiadugnis / važiuoklė 2.2 TDCi04.20061102198 ccm4QVFA
FORD TRANSIT plokščiadugnis / važiuoklė 2.2 TDCi10.20081152198 ccm4SRFE
FORD TRANSIT plokščiadugnis / važiuoklė 2.2 TDCi04.20061302198 ccm4QWFA
FORD TRANSIT plokščiadugnis / važiuoklė 2.2 TDCi10.20071402198 ccm4PGFB
FORD TRANSIT plokščiadugnis / važiuoklė 2.4 TDCi 4x411.20061402402 ccm4H9FB
FORD TRANSIT plokščiadugnis / važiuoklė 2.4 TDCi RWD04.20061002402 ccm4PHFC
FORD TRANSIT plokščiadugnis / važiuoklė 2.4 TDCi RWD04.20061152402 ccm4JXFC
FORD TRANSIT plokščiadugnis / važiuoklė 2.4 TDCi RWD04.20061402402 ccm4H9FD
FORD TRANSIT TOURNEO 2.2 TDCi07.20061102198 ccm4QVFA
FORD TRANSIT TOURNEO 2.2 TDCi10.20081152198 ccm4SRFE
FORD TRANSIT TOURNEO 2.2 TDCi07.20061312198 ccm4QWFA
FORD TRANSIT TOURNEO 2.2 TDCi10.20071402198 ccm4PGFB
MAZDA BT-50 Pick-up (B22, B32, UP, UR) 3.2 MZ-CD11.20112003198 ccm5P5-AT
MAZDA BT-50 Pick-up (B22, B32, UP, UR) 3.2 MZ-CD 4WD11.20112003198 ccm5P5-AT
PEUGEOT BOXER autobusas 2.2 HDi 10004.20061012198 ccm44HV (P22DTE)
PEUGEOT BOXER autobusas 2.2 HDi 12004.20061202198 ccm44HU (P22DTE)
PEUGEOT BOXER komercinis 2.2 HDi 10004.20061012198 ccm44HV (P22DTE)
PEUGEOT BOXER komercinis 2.2 HDi 12004.20061202198 ccm44HU (P22DTE)
PEUGEOT BOXER plokščiadugnis / važiuoklė 2.2 HDi 10004.20061012198 ccm44HV (P22DTE)
PEUGEOT BOXER plokščiadugnis / važiuoklė 2.2 HDi 12004.20061202198 ccm44HU (P22DTE)
Klientai, kurie pirko šią prekę taip pat pirko:
Produkto įvertinimas

Tarpiklis, purkštuko laikiklis



Įvertinti dabar

Tarpiklis, purkštuko laikiklis.

INFODĖŽĖ

Nemokamas pristatymas

Kiekvienam pristatymui nuo 110 € prekių vertė
  • Tarpiklis, purkštuko laikiklis (71794621, 1812618, 71724128, 1980J7, DCRI105800, DCRI107060, 1545621, 6C1Q9K546BC, 1495919, 6C1Q9K546AC, 1378432, DCRI106620, 7C169K546AB, 1477437, 0432133791, DCRI107930, 9C1Q9K546BA, 1529965, 1C1Q9K546BA, 1129191 Išorinis skersmuo [mm]: 13,8) pristatymas su POSTNORD
  • Tarpiklis, purkštuko laikiklis (vidinis skersmuo [mm]: 7 71794621, 1812618, 71724128, 1980J7, DCRI105800, DCRI107060, 1545621, 6C1Q9K546BC, 1495919, 6C1Q9K546AC, 1378432, DCRI106620, 7C169K546AB, 1477437, 0432133791, DCRI107930, 9C1Q9K546BA, 1529965, 1C1Q9K546BA, 1129191) pristatymas su GLS
  • 71794621, 1812618, 71724128, 1980J7, DCRI105800, DCRI107060, 1545621, 6C1Q9K546BC, 1495919, 6C1Q9K546AC, 1378432, DCRI106620, 7C169K546AB, 1477437, 0432133791, DCRI107930, 9C1Q9K546BA, 1529965, 1C1Q9K546BA, 1129191 Tarpiklis, purkštuko laikiklis () nosūtīšana ar DHL
:

Saugus prisijungimas

Mokėjimo būdai
  • 71794621, 1812618, 71724128, 1980J7, DCRI105800, DCRI107060, 1545621, 6C1Q9K546BC, 1495919, 6C1Q9K546AC, 1378432, DCRI106620, 7C169K546AB, 1477437, 0432133791, DCRI107930, 9C1Q9K546BA, 1529965, 1C1Q9K546BA, 1129191 Tarpiklis, purkštuko laikiklis pirkti su PayPal apmokėjimo būdą
  • Tarpiklis, purkštuko laikiklis ( 71794621, 1812618, 71724128, 1980J7, DCRI105800, DCRI107060, 1545621, 6C1Q9K546BC, 1495919, 6C1Q9K546AC, 1378432, DCRI106620, 7C169K546AB, 1477437, 0432133791, DCRI107930, 9C1Q9K546BA, 1529965, 1C1Q9K546BA, 1129191) ELRING pirkti su VISA apmokėjimo būdą
  • Tarpiklis, purkštuko laikiklis ( 71794621, 1812618, 71724128, 1980J7, DCRI105800, DCRI107060, 1545621, 6C1Q9K546BC, 1495919, 6C1Q9K546AC, 1378432, DCRI106620, 7C169K546AB, 1477437, 0432133791, DCRI107930, 9C1Q9K546BA, 1529965, 1C1Q9K546BA, 1129191) pirkti su MasterCard apmokėjimo būdą
  • Hypovereins Bank
Pirmadienis - Penktadienis: 09.00 - 19.00

KLIENTŲ KARŠTOJI LINIJA

+37052220699

Adresas

Josef-Orlopp-Straße 55
10365 Berlin Vokietija
Rodyti žemėlapyje