Paieška pagal transporto priemonių
Autodalių katalogas

ELRING Tarpiklis, purkštuko laikiklis

Atsiliepimai (0)
Tarpiklis, purkštuko laikiklis 03L130277C, 0445116034, 03L130277A, 0445116010, 03L130277P, 0445110550, 03L130277, 03L130277J, 0445110646, 0445110368, 0445116029 (medžiaga: varis | storis [mm]: 1,5) pirkti pigūs thumb?id=7632735&lng=lt&ccf=94077793

2,95

Įskaitant 21% PVM, Pristatymas
Prieinama
Pristatymas per 2-3 darbo dienas
  • Kodas: 173.190
  • Gamintojas: ELRING
  • Tipą:
- +
Prekė pridėta į jūsų krepšelį
ELRING Tarpiklis, purkštuko laikiklis
Tarpiklis, purkštuko laikiklis detalės
  • vidinis skersmuo [mm]:   7,7 
  • skersmuo [mm]:   13 
  • storis [mm]:   1,5 
  • medžiaga:   varis 
  • Būklė: Jauns
OEM nuorodos numeris(-iai):
Gamintojų OE numeris
AUDI 059130519
ELRING 03L130277
ELRING 03L130277A
ELRING 03L130277C
ELRING 03L130277J
ELRING 03L130277P
ELRING 0445110368
ELRING 0445110550
ELRING 0445110646
ELRING 0445116010
ELRING 0445116029
ELRING 0445116034
PORSCHE 95511051900
SEAT 059130519
SKODA 059130519
VOLVO 31216247
VW 059130519
Kiti tinkami produktai įrašytam OEM NUMERIUI:
BOSCH
0 445 116 029
BOSCH
0 986 435 166
BOSCH
0 986 435 360
BOSCH
0 986 435 369
BOSCH
F 00V P01 004
FEBI BILSTEIN
36666
BOSCH
0 986 435 367
BOSCH
0 445 110 550
BOSCH
0 445 110 646
ELRING
173.190
FA1
554.975.100
DELPHI
9001-850K
BOSCH
0 986 435 276
TRUCKTEC AUTOMOTIVE
07.13.017
METZGER
0870099
METZGER
0871005
METZGER
0871008
DT
11.16102
TOPRAN
114 581
FA1
554.975.010
METZGER
0870160
METZGER
0870169
RIDEX REMAN
3905I0013R
RIDEX REMAN
3905I0005R
RIDEX REMAN
3902I0065R
A1A3 A4 A5 A6 A7A8Q2Q3Q5Q7TTCAYENNE ALHAMBRA ALTEAARONAATECAEXEOIBIZA LEONTARRACOTOLEDOKAROQKODIAQOCTAVIARAPID SCALASUPERB YETIC30C70 S40 S60S80 V40 Kombi V50V60V70 XC60XC70AMAROKARTEONBEETLECADDYCCCRAFTEREOSGOLFJETTAMULTIVAN PASSATPHAETONPOLOSCIROCCOSHARANT-CROSST-ROCTIGUANTOUAREGTOURANTRANSPORTER
Tarpiklis, purkštuko laikiklis tinka šiems automobilių modeliams
Gamintojas/Modelis/TipasPagaminimo metai (nuo - iki)AGCilindrų darbinis tūrisCil.Variklio kodas
AUDI A1 Hatchback (8X1, 8XK) 1.6 TDI11.20141151598 ccm4CXMA
AUDI A1 Hatchback (8X1, 8XK) 2.0 TDI05.20121361968 ccm4CFHB
AUDI A1 Hatchback (8X1, 8XK) 2.0 TDI09.20111431968 ccm4CFHD
AUDI A1 Sportback (8XA, 8XF) 1.6 TDI11.20141151598 ccm4CXMA
AUDI A1 Sportback (8XA, 8XF) 2.0 TDI05.20121361968 ccm4CFHB
AUDI A1 Sportback (8XA, 8XF) 2.0 TDI09.20111431968 ccm4CFHD
AUDI A3 Cabriolet (8P7) 2.0 TDI04.20081361968 ccm4CBAA
AUDI A3 Cabriolet (8P7) 2.0 TDI04.20081401968 ccm4CBAB
AUDI A3 Cabriolet (8V7, 8VE) 1.6 TDI02.20141101598 ccm4CRKB
AUDI A3 Cabriolet (8V7, 8VE) 1.6 TDI04.20171151598 ccm4DDYA
AUDI A3 Cabriolet (8V7, 8VE) 2.0 TDI10.20131361968 ccm4CRLC
AUDI A3 Cabriolet (8V7, 8VE) 2.0 TDI10.20131501968 ccm4CRLB
AUDI A3 Cabriolet (8V7, 8VE) 2.0 TDI05.20141841968 ccm4CUNA
AUDI A3 Cabriolet (8V7, 8VE) 2.0 TDI quattro03.20141501968 ccm4CRLB
AUDI A3 Cabriolet (8V7, 8VE) 2.0 TDI quattro05.20141841968 ccm4DGCA
AUDI A3 Hatchback (8P1) 2.0 TDI05.20031361968 ccm4CBAA
AUDI A3 Hatchback (8P1) 2.0 TDI03.20061701968 ccm4BMN
AUDI A3 Hatchback (8P1) 2.0 TDI 16V05.20031401968 ccm4CBAB
AUDI A3 Hatchback (8P1) 2.0 TDI 16V quattro08.20041401968 ccm4CBAB
AUDI A3 Hatchback (8P1) 2.0 TDI quattro03.20061701968 ccm4BMN
AUDI A3 Hatchback (8V1, 8VK) 1.6 TDI10.20121051598 ccm4CLHA
AUDI A3 Hatchback (8V1, 8VK) 1.6 TDI09.20131101598 ccm4DBKA
AUDI A3 Hatchback (8V1, 8VK) 1.6 TDI02.20171151598 ccm4DDYA
AUDI A3 Hatchback (8V1, 8VK) 2.0 TDI01.20131101968 ccm4CRFA
AUDI A3 Hatchback (8V1, 8VK) 2.0 TDI05.20131361968 ccm4CRLC
AUDI A3 Hatchback (8V1, 8VK) 2.0 TDI09.20121431968 ccm4CRFC
AUDI A3 Hatchback (8V1, 8VK) 2.0 TDI04.20121501968 ccm4DEJA
AUDI A3 Hatchback (8V1, 8VK) 2.0 TDI05.20131841968 ccm4CUNA
AUDI A3 Hatchback (8V1, 8VK) 2.0 TDI quattro10.20121501968 ccm4CRLB
AUDI A3 Hatchback (8V1, 8VK) 2.0 TDI quattro12.20121841968 ccm4DGCA
AUDI A3 Sedanas (8VS, 8VM) 1.6 TDI09.20131051598 ccm4CLHA
AUDI A3 Sedanas (8VS, 8VM) 1.6 TDI05.20141101598 ccm4DBKA
AUDI A3 Sedanas (8VS, 8VM) 1.6 TDI03.20171151598 ccm4DDYA
AUDI A3 Sedanas (8VS, 8VM) 1.6 TDI quattro05.20151101598 ccm4CXXB
AUDI A3 Sedanas (8VS, 8VM) 2.0 TDI05.20131101968 ccm4DEJB
AUDI A3 Sedanas (8VS, 8VM) 2.0 TDI09.20131361968 ccm4CRLC
AUDI A3 Sedanas (8VS, 8VM) 2.0 TDI10.20131431968 ccm4CRFC
AUDI A3 Sedanas (8VS, 8VM) 2.0 TDI05.20131501968 ccm4DEJA
AUDI A3 Sedanas (8VS, 8VM) 2.0 TDI05.20141841968 ccm4CUNA
AUDI A3 Sedanas (8VS, 8VM) 2.0 TDI quattro10.20131501968 ccm4CRLB
AUDI A3 Sedanas (8VS, 8VM) 2.0 TDI quattro05.20141841968 ccm4DGCA
AUDI A3 Sedanas (8VS, 8VM) 30 TDI07.20181151598 ccm4DGTE
AUDI A3 Sedanas (8VS, 8VM) 35 TDI07.20181501968 ccm4DFGA
AUDI A3 Sportback (8PA) 2.0 TDI09.20041361968 ccm4CBAA
AUDI A3 Sportback (8PA) 2.0 TDI03.20061701968 ccm4BMN
AUDI A3 Sportback (8PA) 2.0 TDI 16V09.20041401968 ccm4CBAB
AUDI A3 Sportback (8PA) 2.0 TDI 16V quattro11.20051401968 ccm4CBAB
AUDI A3 Sportback (8PA) 2.0 TDI quattro03.20061701968 ccm4BMN
AUDI A3 Sportback (8VA, 8VF) 1.6 TDI10.20121051598 ccm4CLHA
AUDI A3 Sportback (8VA, 8VF) 1.6 TDI09.20131101598 ccm4DBKA
AUDI A3 Sportback (8VA, 8VF) 1.6 TDI02.20171151598 ccm4DDYA
AUDI A3 Sportback (8VA, 8VF) 1.6 TDI quattro05.20151101598 ccm4CXXB
AUDI A3 Sportback (8VA, 8VF) 2.0 TDI05.20131101968 ccm4DEJB
AUDI A3 Sportback (8VA, 8VF) 2.0 TDI05.20131361968 ccm4CRLC
AUDI A3 Sportback (8VA, 8VF) 2.0 TDI03.20131431968 ccm4CRFC
AUDI A3 Sportback (8VA, 8VF) 2.0 TDI09.20121501968 ccm4DEJA
AUDI A3 Sportback (8VA, 8VF) 2.0 TDI05.20131841968 ccm4CUNA
AUDI A3 Sportback (8VA, 8VF) 2.0 TDI quattro02.20131501968 ccm4CRLB
AUDI A3 Sportback (8VA, 8VF) 2.0 TDI quattro05.20131841968 ccm4DGCA
AUDI A3 Sportback (8VA, 8VF) 30 TDI07.20181151598 ccm4DGTE
AUDI A3 Sportback (8VA, 8VF) 35 TDI07.20181501968 ccm4DFGA
AUDI A4 Allroad (8KH, B8) 2.0 TDI quattro09.20091361968 ccm4CJCB
AUDI A4 Allroad (8KH, B8) 2.0 TDI quattro09.20091431968 ccm4CJCA
AUDI A4 Allroad (8KH, B8) 2.0 TDI quattro05.20131501968 ccm4CSUA
AUDI A4 Allroad (8KH, B8) 2.0 TDI quattro04.20091631968 ccm4CGLD
AUDI A4 Allroad (8KH, B8) 2.0 TDI quattro04.20091701968 ccm4CAHA
AUDI A4 Allroad (8KH, B8) 2.0 TDI quattro11.20111771968 ccm4CGLC
AUDI A4 Allroad (8KH, B8) 2.0 TDI quattro09.20131901968 ccm4CNHA
AUDI A4 Allroad (8KH, B8) 3.0 TDI quattro04.20092402967 ccm6CCWA
AUDI A4 Allroad (8KH, B8) 3.0 TDI quattro01.20122452967 ccm6CKVB
AUDI A4 Allroad (8WH, B9) 2.0 TDI quattro11.20161361968 ccm4DEUB
AUDI A4 Allroad (8WH, B9) 2.0 TDI quattro11.20161501968 ccm4DEUA
AUDI A4 Allroad (8WH, B9) 2.0 TDI quattro05.20161631968 ccm4DETB
AUDI A4 Allroad (8WH, B9) 2.0 TDI quattro01.20161901968 ccm4DFVA
AUDI A4 Avant (8ED, B7) 2.7 TDi11.20051632698 ccm6BSG
AUDI A4 Avant (8ED, B7) 2.7 TDI01.20061802698 ccm6BPP
AUDI A4 Avant (8ED, B7) 3.0 TDI quattro11.20042042967 ccm6BKN
AUDI A4 Avant (8ED, B7) 3.0 TDI quattro01.20062332967 ccm6ASB
AUDI A4 Avant (8K5, B8) 2.0 TDI06.20081201968 ccm4CAGC
AUDI A4 Avant (8K5, B8) 2.0 TDI04.20081361968 ccm4CJCB
AUDI A4 Avant (8K5, B8) 2.0 TDI04.20081431968 ccm4CMFA
AUDI A4 Avant (8K5, B8) 2.0 TDI05.20131501968 ccm4CSUA
AUDI A4 Avant (8K5, B8) 2.0 TDI08.20081631968 ccm4CGLD
AUDI A4 Avant (8K5, B8) 2.0 TDI04.20081701968 ccm4CAHA
AUDI A4 Avant (8K5, B8) 2.0 TDI11.20111771968 ccm4CGLC
AUDI A4 Avant (8K5, B8) 2.0 TDI09.20131901968 ccm4CNHA
AUDI A4 Avant (8K5, B8) 2.0 TDI quattro04.20081431968 ccm4CJCA
AUDI A4 Avant (8K5, B8) 2.0 TDI quattro05.20131501968 ccm4CSUA
AUDI A4 Avant (8K5, B8) 2.0 TDI quattro08.20081701968 ccm4CAHA
AUDI A4 Avant (8K5, B8) 2.0 TDI quattro11.20111771968 ccm4CGLC
AUDI A4 Avant (8K5, B8) 2.0 TDI quattro09.20131901968 ccm4CNHA
AUDI A4 Avant (8K5, B8) 2.7 TDI06.20081632698 ccm6CGKB
AUDI A4 Avant (8K5, B8) 2.7 TDI04.20081902698 ccm6CGKA
AUDI A4 Avant (8K5, B8) 3.0 TDI quattro06.20082112967 ccm6CCWB
AUDI A4 Avant (8K5, B8) 3.0 TDI quattro04.20082402967 ccm6CCWA
AUDI A4 B9 Avant (8W5, 8WD) 2.0 TDI04.20161221968 ccm4DEUC
AUDI A4 B9 Avant (8W5, 8WD) 2.0 TDI08.20151361968 ccm4DEUB
AUDI A4 B9 Avant (8W5, 8WD) 2.0 TDI08.20151501968 ccm4CZHA
AUDI A4 B9 Avant (8W5, 8WD) 2.0 TDI08.20151901968 ccm4DFVA
AUDI A4 B9 Avant (8W5, 8WD) 2.0 TDI quattro09.20161501968 ccm4DEUA
AUDI A4 B9 Avant (8W5, 8WD) 2.0 TDI quattro09.20161631968 ccm4DETB
AUDI A4 B9 Avant (8W5, 8WD) 2.0 TDI quattro10.20151901968 ccm4DFVA
AUDI A4 B9 Avant (8W5, 8WD) 30 TDI05.20161221968 ccm4DEUC
AUDI A4 B9 Avant (8W5, 8WD) 35 TDI08.20151501968 ccm4DEUA
AUDI A4 B9 Avant (8W5, 8WD) 35 TDI Mild Hybrid07.20191631968 ccm4DEZE
AUDI A4 B9 Avant (8W5, 8WD) 40 TDI08.20151901968 ccm4DETA
AUDI A4 B9 Avant (8W5, 8WD) 40 TDI quattro10.20151901968 ccm4DETA
AUDI A4 B9 Sedanas (8W2, 8WC) 2.0 TDI05.20161221968 ccm4DEUC
AUDI A4 B9 Sedanas (8W2, 8WC) 2.0 TDI05.20151361968 ccm4DEUB
AUDI A4 B9 Sedanas (8W2, 8WC) 2.0 TDI05.20151501968 ccm4CZHA
AUDI A4 B9 Sedanas (8W2, 8WC) 2.0 TDI05.20151901968 ccm4DFVA
AUDI A4 B9 Sedanas (8W2, 8WC) 2.0 TDI quattro09.20161501968 ccm4DEUA
AUDI A4 B9 Sedanas (8W2, 8WC) 2.0 TDI quattro09.20161631968 ccm4DETB
AUDI A4 B9 Sedanas (8W2, 8WC) 2.0 TDI quattro09.20151901968 ccm4DFVA
AUDI A4 B9 Sedanas (8W2, 8WC) 30 TDI05.20161221968 ccm4DEUC
AUDI A4 B9 Sedanas (8W2, 8WC) 35 TDI08.20151501968 ccm4DEUA
AUDI A4 B9 Sedanas (8W2, 8WC) 35 TDI Mild Hybrid03.20191631968 ccm4DEZE
AUDI A4 B9 Sedanas (8W2, 8WC) 40 TDI05.20151901968 ccm4DETA
AUDI A4 B9 Sedanas (8W2, 8WC) 40 TDI quattro09.20151901968 ccm4DETA
AUDI A4 Cabriolet (8H7, B6, 8HE, B7) 2.7 TDI06.20061802698 ccm6BPP
AUDI A4 Cabriolet (8H7, B6, 8HE, B7) 3.0 TDI quattro01.20062042967 ccm6BKN
AUDI A4 Cabriolet (8H7, B6, 8HE, B7) 3.0 TDI quattro01.20062332967 ccm6ASB
AUDI A4 Sedanas (8EC, B7) 2.7 TDI11.20051632698 ccm6BSG
AUDI A4 Sedanas (8EC, B7) 2.7 TDI01.20061802698 ccm6BPP
AUDI A4 Sedanas (8EC, B7) 3.0 TDI quattro11.20042042967 ccm6BKN
AUDI A4 Sedanas (8EC, B7) 3.0 TDI quattro01.20062332967 ccm6ASB
AUDI A4 Sedanas (8K2, B8) 2.0 TDI06.20081201968 ccm4CAGC
AUDI A4 Sedanas (8K2, B8) 2.0 TDI11.20071361968 ccm4CJCB
AUDI A4 Sedanas (8K2, B8) 2.0 TDI11.20071431968 ccm4CMFA
AUDI A4 Sedanas (8K2, B8) 2.0 TDI05.20131501968 ccm4CSUA
AUDI A4 Sedanas (8K2, B8) 2.0 TDI08.20081631968 ccm4CGLD
AUDI A4 Sedanas (8K2, B8) 2.0 TDI01.20081701968 ccm4CAHA
AUDI A4 Sedanas (8K2, B8) 2.0 TDI11.20111771968 ccm4CMGB
AUDI A4 Sedanas (8K2, B8) 2.0 TDI09.20131901968 ccm4CNHA
AUDI A4 Sedanas (8K2, B8) 2.0 TDI quattro11.20081431968 ccm4CJCA
AUDI A4 Sedanas (8K2, B8) 2.0 TDI quattro05.20131501968 ccm4CSUA
AUDI A4 Sedanas (8K2, B8) 2.0 TDI quattro01.20081701968 ccm4CAHA
AUDI A4 Sedanas (8K2, B8) 2.0 TDI quattro11.20111771968 ccm4CGLC
AUDI A4 Sedanas (8K2, B8) 2.0 TDI quattro09.20131901968 ccm4CNHA
AUDI A4 Sedanas (8K2, B8) 2.7 TDI11.20071632698 ccm6CGKB
AUDI A4 Sedanas (8K2, B8) 2.7 TDI11.20071902698 ccm6CGKA
AUDI A4 Sedanas (8K2, B8) 3.0 TDI quattro06.20082112967 ccm6CCWB
AUDI A4 Sedanas (8K2, B8) 3.0 TDI quattro04.20092332967 ccm6ASB
AUDI A4 Sedanas (8K2, B8) 3.0 TDI quattro11.20072402967 ccm6CCWA
AUDI A5 Cabriolet (8F7) 2.0 TDI10.20111431968 ccm4CJCA
AUDI A5 Cabriolet (8F7) 2.0 TDI05.20131501968 ccm4CSUA
AUDI A5 Cabriolet (8F7) 2.0 TDI05.20091631968 ccm4CGLD
AUDI A5 Cabriolet (8F7) 2.0 TDI05.20091701968 ccm4CAHA
AUDI A5 Cabriolet (8F7) 2.0 TDI10.20111771968 ccm4CGLC
AUDI A5 Cabriolet (8F7) 2.0 TDI09.20131901968 ccm4CNHA
AUDI A5 Cabriolet (8F7) 2.0 TDI quattro01.20121771968 ccm4CGLC
AUDI A5 Cabriolet (8F7) 2.0 TDI quattro09.20131901968 ccm4CNHA
AUDI A5 Cabriolet (8F7) 2.7 TDI05.20091632698 ccm6CGKB
AUDI A5 Cabriolet (8F7) 2.7 TDI03.20091902698 ccm6CGKA
AUDI A5 Cabriolet (8F7) 3.0 TDI quattro03.20092402967 ccm6CCWA
AUDI A5 Cabriolet (F57) 2.0 TDI08.20171501968 ccm4DEUA
AUDI A5 Cabriolet (F57) 2.0 TDI11.20161901968 ccm4DETA
AUDI A5 Cabriolet (F57) 2.0 TDI quattro03.20171901968 ccm4DETA
AUDI A5 Cabriolet (F57) 40 TDI11.20161901968 ccm4DETA
AUDI A5 Cabriolet (F57) 40 TDI quattro03.20171901968 ccm4DETA
AUDI A5 Coupe (8T3) 2.0 TDI08.20081631968 ccm4CGLD
AUDI A5 Coupe (8T3) 2.0 TDI08.20081701968 ccm4CAHA
AUDI A5 Coupe (8T3) 2.0 TDI10.20111771968 ccm4CGLC
AUDI A5 Coupe (8T3) 2.0 TDI09.20131901968 ccm4CNHA
AUDI A5 Coupe (8T3) 2.0 TDI quattro08.20081701968 ccm4CAHA
AUDI A5 Coupe (8T3) 2.0 TDI quattro12.20111771968 ccm4CGLC
AUDI A5 Coupe (8T3) 2.0 TDI quattro09.20131901968 ccm4CNHA
AUDI A5 Coupe (8T3) 2.7 TDI09.20071632698 ccm6CGKB
AUDI A5 Coupe (8T3) 2.7 TDI06.20071902698 ccm6CGKA
AUDI A5 Coupe (8T3) 3.0 TDI quattro03.20082112967 ccm6CCWB
AUDI A5 Coupe (8T3) 3.0 TDI quattro06.20072402967 ccm6CCWA
AUDI A5 Coupe (F53) 2.0 TDI07.20161901968 ccm4DETA
AUDI A5 Coupe (F53) 2.0 TDI (CZHA, DEUA)05.20171501968 ccm4CZHA
AUDI A5 Coupe (F53) 2.0 TDI quattro10.20161901968 ccm4DFVA
AUDI A5 Coupe (F53) 35 TDI05.20171501968 ccm4CZHA
AUDI A5 Coupe (F53) 40 TDI06.20161901968 ccm4DETA
AUDI A5 Coupe (F53) 40 TDI quattro10.20161901968 ccm4DETA
AUDI A5 Sportback (8TA) 2.0 TDI09.20091361968 ccm4CJCB
AUDI A5 Sportback (8TA) 2.0 TDI09.20091431968 ccm4CMFA
AUDI A5 Sportback (8TA) 2.0 TDI05.20131501968 ccm4CSUA
AUDI A5 Sportback (8TA) 2.0 TDI09.20091631968 ccm4CGLD
AUDI A5 Sportback (8TA) 2.0 TDI09.20091701968 ccm4CAHA
AUDI A5 Sportback (8TA) 2.0 TDI10.20111771968 ccm4CGLC
AUDI A5 Sportback (8TA) 2.0 TDI09.20131901968 ccm4CNHA
AUDI A5 Sportback (8TA) 2.0 TDI quattro09.20091701968 ccm4CAHA
AUDI A5 Sportback (8TA) 2.0 TDI quattro12.20111771968 ccm4CGLC
AUDI A5 Sportback (8TA) 2.0 TDI quattro09.20131901968 ccm4CNHA
AUDI A5 Sportback (8TA) 2.7 TDI09.20091632698 ccm6CGKB
AUDI A5 Sportback (8TA) 2.7 TDI09.20091902698 ccm6CGKA
AUDI A5 Sportback (8TA) 3.0 TDI quattro09.20092402967 ccm6CCWA
AUDI A5 Sportback (F5A) 2.0 TDI09.20161901968 ccm4DETA
AUDI A5 Sportback (F5A) 2.0 TDI (CZHA, DEUA)01.20171501968 ccm4CZHA
AUDI A5 Sportback (F5A) 2.0 TDI (DEUB)05.20171361968 ccm4DEUB
AUDI A5 Sportback (F5A) 2.0 TDI quattro05.20171501968 ccm4CZHA
AUDI A5 Sportback (F5A) 2.0 TDI quattro10.20161901968 ccm4DFVA
AUDI A5 Sportback (F5A) 35 TDI01.20171501968 ccm4DEUA
AUDI A5 Sportback (F5A) 40 TDI09.20161901968 ccm4DETA
AUDI A5 Sportback (F5A) 40 TDI quattro08.20161901968 ccm4DETA
AUDI A6 Allroad (4FH, C6) 2.7 TDI quattro05.20061632698 ccm6BSG
AUDI A6 Allroad (4FH, C6) 2.7 TDI quattro05.20061802698 ccm6BPP
AUDI A6 Allroad (4FH, C6) 2.7 TDI quattro10.20081902698 ccm6CANC
AUDI A6 Allroad (4FH, C6) 3.0 TDI quattro05.20062112967 ccm6CDYB
AUDI A6 Allroad (4FH, C6) 3.0 TDI quattro05.20062332967 ccm6ASB
AUDI A6 Allroad (4FH, C6) 3.0 TDI quattro10.20082402967 ccm6CDYC
AUDI A6 Avant (4A5, C8) 2.0 40 TDI Mild Hybrid05.20182041968 ccm4DFBA
AUDI A6 Avant (4A5, C8) 2.0 40 TDI Mild Hybrid quattro07.20182041968 ccm4DFBA
AUDI A6 Avant (4A5, C8) 35 TDI Mild Hybrid03.20191631968 ccm4DEZD
AUDI A6 Avant (4F5, C6) 2.0 TDI06.20051361968 ccm4BRF
AUDI A6 Avant (4F5, C6) 2.0 TDI04.20091631968 ccm4CAHB
AUDI A6 Avant (4F5, C6) 2.0 TDI10.20081701968 ccm4CAHA
AUDI A6 Avant (4F5, C6) 2.7 TDI03.20051632698 ccm6BSG
AUDI A6 Avant (4F5, C6) 2.7 TDI03.20051802698 ccm6BPP
AUDI A6 Avant (4F5, C6) 2.7 TDI10.20081902698 ccm6CANA
AUDI A6 Avant (4F5, C6) 2.7 TDI quattro06.20051632698 ccm6BSG
AUDI A6 Avant (4F5, C6) 2.7 TDI quattro03.20051802698 ccm6BPP
AUDI A6 Avant (4F5, C6) 2.7 TDI quattro10.20081902698 ccm6CANC
AUDI A6 Avant (4F5, C6) 3.0 TDI quattro03.20052112967 ccm6CDYB
AUDI A6 Avant (4F5, C6) 3.0 TDI quattro03.20052252967 ccm6BMK
AUDI A6 Avant (4F5, C6) 3.0 TDI quattro06.20062332967 ccm6ASB
AUDI A6 Avant (4F5, C6) 3.0 TDI quattro10.20082402967 ccm6CDYC
AUDI A6 Avant (4G5, 4GD, C7) 2.0 TDI01.20121361968 ccm4CSUE
AUDI A6 Avant (4G5, 4GD, C7) 2.0 TDI09.20141501968 ccm4CSUD
AUDI A6 Avant (4G5, 4GD, C7) 2.0 TDI05.20111631968 ccm4CGLD
AUDI A6 Avant (4G5, 4GD, C7) 2.0 TDI05.20111771968 ccm4CMGB
AUDI A6 Avant (4G5, 4GD, C7) 2.0 TDI11.20131901968 ccm4DDDA
AUDI A6 Avant (4G5, 4GD, C7) 2.0 TDI quattro04.20151901968 ccm4DDDA
AUDI A6 Sedanas (4A2, C8) 2.0 40 TDI Mild Hybrid02.20182041968 ccm4DFBA
AUDI A6 Sedanas (4A2, C8) 2.0 40 TDI Mild Hybrid quattro07.20182041968 ccm4DFBA
AUDI A6 Sedanas (4A2, C8) 35 TDI Mild Hybrid03.20191631968 ccm4DEZD
AUDI A6 Sedanas (4F2, C6) 2.0 TDI07.20041361968 ccm4BRF
AUDI A6 Sedanas (4F2, C6) 2.0 TDI04.20091631968 ccm4CAHB
AUDI A6 Sedanas (4F2, C6) 2.0 TDI11.20081701968 ccm4CAHA
AUDI A6 Sedanas (4F2, C6) 2.7 TDI11.20041632698 ccm6BSG
AUDI A6 Sedanas (4F2, C6) 2.7 TDI11.20041802698 ccm6BPP
AUDI A6 Sedanas (4F2, C6) 2.7 TDI10.20081902698 ccm6CANA
AUDI A6 Sedanas (4F2, C6) 2.7 TDI quattro06.20051632698 ccm6BSG
AUDI A6 Sedanas (4F2, C6) 2.7 TDI quattro11.20041802698 ccm6BPP
AUDI A6 Sedanas (4F2, C6) 2.7 TDI quattro10.20081902698 ccm6CANC
AUDI A6 Sedanas (4F2, C6) 3.0 TDI quattro05.20042112967 ccm6CDYB
AUDI A6 Sedanas (4F2, C6) 3.0 TDI quattro05.20042252967 ccm6BMK
AUDI A6 Sedanas (4F2, C6) 3.0 TDI quattro06.20062332967 ccm6ASB
AUDI A6 Sedanas (4F2, C6) 3.0 TDI quattro10.20082402967 ccm6CDYC
AUDI A6 Sedanas (4G2, 4GC, C7) 2.0 TDI01.20121361968 ccm4CSUE
AUDI A6 Sedanas (4G2, 4GC, C7) 2.0 TDI09.20141501968 ccm4CSUD
AUDI A6 Sedanas (4G2, 4GC, C7) 2.0 TDI03.20111631968 ccm4CGLD
AUDI A6 Sedanas (4G2, 4GC, C7) 2.0 TDI03.20111771968 ccm4CMGB
AUDI A6 Sedanas (4G2, 4GC, C7) 2.0 TDI11.20131901968 ccm4DDDA
AUDI A6 Sedanas (4G2, 4GC, C7) 2.0 TDI quattro04.20151901968 ccm4DDDA
AUDI A7 Sportback (4KA) 40 TDI Mild Hybrid09.20182041968 ccm4DFBA
AUDI A7 Sportback (4KA) 40 TDI Mild Hybrid quattro09.20182041968 ccm4DFBA
AUDI A8 (4E2, 4E8) 3.0 TDI quattro11.20032112967 ccm6BNG
AUDI A8 (4E2, 4E8) 3.0 TDI quattro08.20032332967 ccm6ASB
AUDI A8 (4E2, 4E8) 4.2 TDI quattro01.20053204134 ccm8BMC
AUDI A8 (4E2, 4E8) 4.2 TDI quattro07.20053264134 ccm8BVN
AUDI Q2 (GAB) 1.6 TDI06.20161161598 ccm4DDYA
AUDI Q2 (GAB) 2.0 TDI11.20161431968 ccm4CRFC
AUDI Q2 (GAB) 2.0 TDI09.20161501968 ccm4DFGA
AUDI Q2 (GAB) 2.0 TDI quattro09.20161501968 ccm4DFGA
AUDI Q2 (GAB) 2.0 TDI quattro07.20161901968 ccm4DFHA
AUDI Q2 (GAB) 30 TDi07.20181151598 ccm4DGTE
AUDI Q2 (GAB) 35 TDI09.20161501968 ccm4DFGA
AUDI Q2 (GAB) 35 TDI quattro09.20181501968 ccm4DFGA
AUDI Q3 (8UB, 8UG) 2.0 TDI03.20151201968 ccm4DFTC
AUDI Q3 (8UB, 8UG) 2.0 TDI09.20111361968 ccm4DFTB
AUDI Q3 (8UB, 8UG) 2.0 TDI09.20111401968 ccm4CFFB
AUDI Q3 (8UB, 8UG) 2.0 TDI11.20141501968 ccm4DFTA
AUDI Q3 (8UB, 8UG) 2.0 TDI05.20131771968 ccm4CFGC
AUDI Q3 (8UB, 8UG) 2.0 TDI05.20151841968 ccm4CUWA
AUDI Q3 (8UB, 8UG) 2.0 TDI quattro01.20121401968 ccm4CFFB
AUDI Q3 (8UB, 8UG) 2.0 TDI quattro11.20141501968 ccm4DFTA
AUDI Q3 (8UB, 8UG) 2.0 TDI quattro06.20111631968 ccm4CFGD
AUDI Q3 (8UB, 8UG) 2.0 TDI quattro06.20111771968 ccm4CFGC
AUDI Q3 (8UB, 8UG) 2.0 TDI quattro11.20141841968 ccm4CYLA
AUDI Q3 (F3B) 35 TDI09.20181501968 ccm4DFGA
AUDI Q3 (F3B) 35 TDI quattro09.20181501968 ccm4DFGA
AUDI Q3 (F3B) 40 TDI09.20181901968 ccm4DFHA
AUDI Q3 (F3B) 40 TDI quattro10.20181901968 ccm4DFHA
AUDI Q5 (8RB) 2.0 TDI11.20101361968 ccm4CJCB
AUDI Q5 (8RB) 2.0 TDI11.20101431968 ccm4CJCA
AUDI Q5 (8RB) 2.0 TDI05.20131501968 ccm4CSUA
AUDI Q5 (8RB) 2.0 TDI09.20151901968 ccm4CNHA
AUDI Q5 (8RB) 2.0 TDI quattro08.20091361968 ccm4CJCB
AUDI Q5 (8RB) 2.0 TDI quattro08.20091431968 ccm4CJCA
AUDI Q5 (8RB) 2.0 TDI quattro05.20131501968 ccm4CSUA
AUDI Q5 (8RB) 2.0 TDI quattro11.20081631968 ccm4CGLD
AUDI Q5 (8RB) 2.0 TDI quattro11.20081701968 ccm4CAHA
AUDI Q5 (8RB) 2.0 TDI quattro06.20121771968 ccm4CMGB
AUDI Q5 (8RB) 2.0 TDI quattro11.20131901968 ccm4CNHA
AUDI Q5 (8RB) 3.0 TDI quattro11.20082112967 ccm6CCWB
AUDI Q5 (8RB) 3.0 TDI quattro11.20082402967 ccm6CCWA
AUDI Q5 (FYB) 2.0 TDI01.20171361968 ccm4DEUB
AUDI Q5 (FYB) 2.0 TDI01.20171501968 ccm4DEUA
AUDI Q5 (FYB) 2.0 TDI quattro06.20161631968 ccm4DETB
AUDI Q5 (FYB) 2.0 TDI quattro06.20161901968 ccm4DETA
AUDI Q5 (FYB) 35 TDi quattro08.20181631968 ccm4DETB
AUDI Q5 (FYB) 40 TDi quattro10.20181901968 ccm4DETA
AUDI Q7 (4LB) 3.0 TDI quattro03.20062112967 ccm6BUN
AUDI Q7 (4LB) 3.0 TDI quattro06.20092242967 ccm6CATA
AUDI Q7 (4LB) 3.0 TDI quattro03.20062332967 ccm6BUG
AUDI Q7 (4LB) 3.0 TDI quattro11.20072402967 ccm6CJGA
AUDI Q7 (4LB) 4.2 TDI quattro03.20073264134 ccm8BTR
AUDI TT Coupe (8J3) 2.0 TDI quattro06.20081701968 ccm4CBBB
AUDI TT Coupe (FV3, FVP) 2.0 TDI07.20141841968 ccm4CUNA
AUDI TT Coupe (FV3, FVP) 2.0 TDI quattro01.20171841968 ccm4CUNA
AUDI TT Roadster (8J9) 2.0 TDI quattro06.20081701968 ccm4CBBB
AUDI TT Roadster (FV9, FVR) 2.0 TDI11.20141841968 ccm4CUNA
AUDI TT Roadster (FV9, FVR) 2.0 TDI quattro01.20171841968 ccm4CUNA
PORSCHE Cayenne (92A) 3.0 Diesel06.20102392967 ccm6M 05.9E
PORSCHE Cayenne (9PA) 3.0 TDI02.20092402967 ccm6M 05.9D
SEAT Alhambra (710, 711) 2.0 TDI05.20111151968 ccm4CFFE
SEAT Alhambra (710, 711) 2.0 TDI06.20101361968 ccm4CFFA
SEAT Alhambra (710, 711) 2.0 TDI06.20101401968 ccm4CFFB
SEAT Alhambra (710, 711) 2.0 TDI05.20151501968 ccm4DLTA
SEAT Alhambra (710, 711) 2.0 TDI06.20101701968 ccm4CFGB
SEAT Alhambra (710, 711) 2.0 TDI11.20121771968 ccm4DLUB
SEAT Alhambra (710, 711) 2.0 TDI05.20151841968 ccm4DFMA
SEAT Alhambra (710, 711) 2.0 TDI 4Drive05.20111401968 ccm4CFFB
SEAT Alhambra (710, 711) 2.0 TDI 4Drive05.20151501968 ccm4DFLA
SEAT Alhambra (710, 711) 2.0 TDI 4Drive05.20161841968 ccm4DFMA
SEAT Alhambra (710, 711) 2.0 TDi 4Drive (DLUB)11.20181771968 ccm4DLUB
SEAT Altea (5P1) 2.0 TDI03.20061701968 ccm4CEGA
SEAT Altea (5P1) 2.0 TDI 16V03.20041401968 ccm4BKD
SEAT Altea XL (5P5, 5P8) 2.0 TDI06.20071701968 ccm4CEGA
SEAT Altea XL (5P5, 5P8) 2.0 TDI 16V10.20061401968 ccm4BKD
SEAT Altea XL (5P5, 5P8) 2.0 TDI 16V 4x410.20101401968 ccm4CFHC
SEAT Altea XL (5P5, 5P8) 2.0 TDI 4x406.20071701968 ccm4CFJA
SEAT Arona (KJ7) 1.6 TDI11.2017951598 ccm4DGTD
SEAT Arona (KJ7) 1.6 TDI07.20171151598 ccm4DGTA
SEAT Ateca (KH7) 1.6 TDI04.20161151598 ccm4DDYA
SEAT Ateca (KH7) 2.0 TDI10.20161101968 ccm4CRVA
SEAT Ateca (KH7) 2.0 TDI10.20161431968 ccm4CRVC
SEAT Ateca (KH7) 2.0 TDI04.20161501968 ccm4DFFA
SEAT Ateca (KH7) 2.0 TDI 4Drive04.20161501968 ccm4DFFA
SEAT Ateca (KH7) 2.0 TDI 4Drive06.20161901968 ccm4DFHA
SEAT Exeo Sedanas (3R2) 2.0 TDI12.20081201968 ccm4CAGC
SEAT Exeo Sedanas (3R2) 2.0 TDI12.20081431968 ccm4CAGA
SEAT Exeo Sedanas (3R2) 2.0 TDI02.20091701968 ccm4CAHA
SEAT Exeo ST (3R5) 2.0 TDI07.20091201968 ccm4CAGC
SEAT Exeo ST (3R5) 2.0 TDI05.20091431968 ccm4CAGA
SEAT Exeo ST (3R5) 2.0 TDI05.20091701968 ccm4CAHA
SEAT Ibiza IV Hatchback (6J5, 6P1) 2.0 TDI01.20101431968 ccm4CFHD
SEAT Ibiza IV Sportcoupe (6J, 6P) 2.0 TDI01.20101431968 ccm4CFHD
SEAT IBIZA V (KJ1) 1.6 TDI11.2017801598 ccm4DGTC
SEAT IBIZA V (KJ1) 1.6 TDI09.2017951598 ccm4DGTD
SEAT IBIZA V (KJ1) 1.6 TDI12.20171151598 ccm4DGTA
SEAT Leon Hatchback (1P1) 2.0 TDI05.20061701968 ccm4CFJA
SEAT Leon Hatchback (1P1) 2.0 TDI 16V07.20051401968 ccm4CLCB
SEAT Leon Hatchback (5F1) 1.6 TDI11.2012901598 ccm4CLHB
SEAT Leon Hatchback (5F1) 1.6 TDI11.20121051598 ccm4CLHA
SEAT Leon Hatchback (5F1) 1.6 TDI09.20131101598 ccm4CRKB
SEAT Leon Hatchback (5F1) 1.6 TDI11.20161151598 ccm4DDYA
SEAT Leon Hatchback (5F1) 2.0 TDI05.20131101968 ccm4CRVA
SEAT Leon Hatchback (5F1) 2.0 TDI05.20131431968 ccm4CRVC
SEAT Leon Hatchback (5F1) 2.0 TDI10.20121501968 ccm4DFFA
SEAT Leon Hatchback (5F1) 2.0 TDI09.20121841968 ccm4CUPA
SEAT Leon SC (5F5) 1.6 TDI02.2013901598 ccm4CLHB
SEAT Leon SC (5F5) 1.6 TDI02.20131051598 ccm4CLHA
SEAT Leon SC (5F5) 1.6 TDI09.20131101598 ccm4CRKB
SEAT Leon SC (5F5) 1.6 TDI11.20161151598 ccm4DDYA
SEAT Leon SC (5F5) 2.0 TDI02.20131101968 ccm4CRVA
SEAT Leon SC (5F5) 2.0 TDI05.20131431968 ccm4CRVC
SEAT Leon SC (5F5) 2.0 TDI02.20131501968 ccm4CRMB
SEAT Leon SC (5F5) 2.0 TDI03.20131841968 ccm4CUPA
SEAT Leon ST (5F8) 1.6 TDI11.2013901598 ccm4CLHB
SEAT Leon ST (5F8) 1.6 TDI10.20131051598 ccm4CLHA
SEAT Leon ST (5F8) 1.6 TDI09.20131101598 ccm4CRKB
SEAT Leon ST (5F8) 1.6 TDI11.20161151598 ccm4DDYA
SEAT Leon ST (5F8) 1.6 TDI 4Drive04.20141051598 ccm4CLHA
SEAT Leon ST (5F8) 1.6 TDI 4Drive11.20141101598 ccm4CXXB
SEAT Leon ST (5F8) 1.6 TDI 4Drive07.20181151598 ccm4DGTE
SEAT Leon ST (5F8) 2.0 TDI11.20131101968 ccm4CRVA
SEAT Leon ST (5F8) 2.0 TDI10.20131431968 ccm4CRVC
SEAT Leon ST (5F8) 2.0 TDI10.20131501968 ccm4DFFA
SEAT Leon ST (5F8) 2.0 TDI08.20131841968 ccm4CUPA
SEAT Leon ST (5F8) 2.0 TDI 4Drive04.20141501968 ccm4DCYA
SEAT Leon ST (5F8) 2.0 TDI 4Drive11.20141841968 ccm4DJGA
SEAT LEON ST dėžės kėbulas / universalas (5F8) 1.6 TDI09.20131101598 ccm4CRKB
SEAT LEON ST dėžės kėbulas / universalas (5F8) 1.6 TDI11.20161151598 ccm4DDYA
SEAT LEON ST dėžės kėbulas / universalas (5F8) 2.0 TDI04.20131501968 ccm4CRMB
SEAT LEON ST dėžės kėbulas / universalas (5F8) 2.0 TDI08.20131841968 ccm4CUPA
SEAT LEON ST dėžės kėbulas / universalas (5F8) 2.0 TDI 4Drive09.20141501968 ccm4CRBC
SEAT LEON ST dėžės kėbulas / universalas (5F8) 2.0 TDI 4Drive10.20141841968 ccm4CUNA
SEAT Leon Van / Hatchback (5F1) 1.6 TDI11.2012901598 ccm4CLHB
SEAT Leon Van / Hatchback (5F1) 1.6 TDI09.20121051598 ccm4CLHA
SEAT Leon Van / Hatchback (5F1) 1.6 TDI09.20131101598 ccm4CRKB
SEAT Leon Van / Hatchback (5F1) 1.6 TDI11.20161151598 ccm4DDYA
SEAT Leon Van / Hatchback (5F1) 2.0 TDI10.20121501968 ccm4CRMB
SEAT Leon Van / Hatchback (5F1) 2.0 TDI02.20131841968 ccm4CUPA
SEAT Tarraco (KN2_) 2.0 TDi09.20181501968 ccm4DFGA
SEAT Tarraco (KN2_) 2.0 TDi 4Drive09.20181501968 ccm4DFGA
SEAT Tarraco (KN2_) 2.0 TDi 4Drive09.20181901968 ccm4DFHA
SEAT Toledo III (5P2) 2.0 TDI01.20061701968 ccm4CEGA
SEAT Toledo IV Hatchback (KG3) 1.6 TDI05.20151151598 ccm4CXMA
SKODA Karoq SUV (NU7) 1.6 TDI07.20171151598 ccm4DDYA
SKODA Karoq SUV (NU7) 2.0 TDI07.20171501968 ccm4DFFA
SKODA Karoq SUV (NU7) 2.0 TDI 4x407.20181431968 ccm4CRVC
SKODA Karoq SUV (NU7) 2.0 TDI 4x407.20171501968 ccm4DFFA
SKODA Karoq SUV (NU7) 2.0 TDI 4x4 (DFHA)07.20171901968 ccm4DFHA
SKODA Kodiaq (NS7) 2.0 RS Bi-TDI 4x411.20182391968 ccm4CUAA
SKODA Kodiaq (NS7) 2.0 TDI10.20161501968 ccm4DFGA
SKODA Kodiaq (NS7) 2.0 TDI 4x410.20161501968 ccm4DFGA
SKODA Kodiaq (NS7) 2.0 TDI 4x410.20161901968 ccm4DFHA
SKODA OCTAVIA (1Z3) 2.0 TDI03.20101101968 ccm4CLCA
SKODA OCTAVIA (1Z3) 2.0 TDI 16V02.20041401968 ccm4BKD
SKODA Octavia II Combi (1Z5) 2.0 TDI03.20101101968 ccm4CLCA
SKODA Octavia II Combi (1Z5) 2.0 TDI 16V02.20041401968 ccm4BKD
SKODA Octavia II Combi (1Z5) 2.0 TDI 16V 4x405.20101401968 ccm4CFHC
SKODA Octavia II Combi (1Z5) 2.0 TDI 4x405.20111101968 ccm4CFHF
SKODA Octavia III Combi (5E5) 1.6 TDI11.2012901598 ccm4CXXA
SKODA Octavia III Combi (5E5) 1.6 TDI11.20121051598 ccm4CLHA
SKODA Octavia III Combi (5E5) 1.6 TDI05.20131101598 ccm4CRKB
SKODA Octavia III Combi (5E5) 1.6 TDI02.20171151598 ccm4DDYA
SKODA Octavia III Combi (5E5) 1.6 TDI 4x411.20121051598 ccm4CLHA
SKODA Octavia III Combi (5E5) 1.6 TDI 4x405.20151101598 ccm4CXXB
SKODA Octavia III Combi (5E5) 1.6 TDI 4x402.20171151598 ccm4DGTE
SKODA Octavia III Combi (5E5) 2.0 TDI11.20121431968 ccm4CKFB
SKODA Octavia III Combi (5E5) 2.0 TDI11.20121501968 ccm4DFFA
SKODA Octavia III Combi (5E5) 2.0 TDI / TDI RS 4x409.20141841968 ccm4CUPA
SKODA Octavia III Combi (5E5) 2.0 TDI 4x411.20121501968 ccm4DFFA
SKODA Octavia III Combi (5E5) 2.0 TDI RS05.20131841968 ccm4CUPA
SKODA Octavia III Hatchback (5E3, NL3, NR3) 1.6 TDI11.2012901598 ccm4CXXA
SKODA Octavia III Hatchback (5E3, NL3, NR3) 1.6 TDI11.20121051598 ccm4CLHA
SKODA Octavia III Hatchback (5E3, NL3, NR3) 1.6 TDI05.20131101598 ccm4CRKB
SKODA Octavia III Hatchback (5E3, NL3, NR3) 1.6 TDI02.20171151598 ccm4DDYA
SKODA Octavia III Hatchback (5E3, NL3, NR3) 1.6 TDI 4x409.20141051598 ccm4CLHA
SKODA Octavia III Hatchback (5E3, NL3, NR3) 1.6 TDI 4x405.20151101598 ccm4CXXB
SKODA Octavia III Hatchback (5E3, NL3, NR3) 1.6 TDI 4x402.20171151598 ccm4DDYA
SKODA Octavia III Hatchback (5E3, NL3, NR3) 2.0 TDI11.20121431968 ccm4CKFB
SKODA Octavia III Hatchback (5E3, NL3, NR3) 2.0 TDI11.20121501968 ccm4DFFA
SKODA Octavia III Hatchback (5E3, NL3, NR3) 2.0 TDI / TDI RS 4x409.20141841968 ccm4CUPA
SKODA Octavia III Hatchback (5E3, NL3, NR3) 2.0 TDI 4x409.20141501968 ccm4DFFA
SKODA Octavia III Hatchback (5E3, NL3, NR3) 2.0 TDI RS05.20131841968 ccm4CUPA
SKODA Rapid Hatchback (NH3) 1.6 TDI05.20151151598 ccm4CXMA
SKODA Rapid Spaceback (NH1) 1.6 TDI05.20151151598 ccm4CXMA
SKODA Scala Hatchback 1.6 TDI02.20191161598 ccm4DGTA
SKODA SUPERB (3T4) 2.0 TDI07.20081701968 ccm4CFGB
SKODA SUPERB (3T4) 2.0 TDI 16V01.20091401968 ccm4BKD
SKODA SUPERB (3T4) 2.0 TDI 16V 4x411.20101401968 ccm4CFFB
SKODA SUPERB (3T4) 2.0 TDI 4x409.20081701968 ccm4CFGB
SKODA SUPERB (3V3) 1.6 TDI03.20151201598 ccm4DCXA
SKODA SUPERB (3V3) 2.0 TDI03.20151501968 ccm4DFGA
SKODA SUPERB (3V3) 2.0 TDI03.20151771968 ccm4CRGA
SKODA SUPERB (3V3) 2.0 TDI03.20151901968 ccm4DFCA
SKODA SUPERB (3V3) 2.0 TDI 4x403.20151501968 ccm4DFGA
SKODA SUPERB (3V3) 2.0 TDI 4x403.20151901968 ccm4DFCA
SKODA SUPERB universalas (3T5) 2.0 TDI10.20091701968 ccm4CFGB
SKODA SUPERB universalas (3T5) 2.0 TDI 16V10.20091401968 ccm4BKD
SKODA SUPERB universalas (3T5) 2.0 TDI 16V 4x411.20101401968 ccm4CFFB
SKODA SUPERB universalas (3T5) 2.0 TDI 4x410.20091701968 ccm4CFGB
SKODA SUPERB universalas (3V5) 1.6 TDI03.20151201598 ccm4DCXA
SKODA SUPERB universalas (3V5) 2.0 TDI03.20151501968 ccm4DFGA
SKODA SUPERB universalas (3V5) 2.0 TDI03.20151901968 ccm4DFHA
SKODA SUPERB universalas (3V5) 2.0 TDI 4x403.20151501968 ccm4DFGA
SKODA SUPERB universalas (3V5) 2.0 TDI 4x403.20151901968 ccm4DFHA
SKODA YETI (5L) 2.0 TDI11.20091101968 ccm4CLCA
SKODA YETI (5L) 2.0 TDI11.20111401968 ccm4CFHC
SKODA YETI (5L) 2.0 TDI05.20151501968 ccm4DFSB
SKODA YETI (5L) 2.0 TDI 4x411.20091101968 ccm4DFSA
SKODA YETI (5L) 2.0 TDI 4x405.20091401968 ccm4CLCB
SKODA YETI (5L) 2.0 TDI 4x405.20151501968 ccm4DFSB
SKODA YETI (5L) 2.0 TDI 4x411.20091701968 ccm4CEGA
VOLVO C30 (533) D310.20101501984 ccm5D 5204 T5
VOLVO C30 (533) D410.20101771984 ccm5D 5204 T
VOLVO C70 II Cabriolet (542) D310.20101501984 ccm5D 5204 T5
VOLVO C70 II Cabriolet (542) D410.20101771984 ccm5D 5204 T
VOLVO S40 II (544) D310.20101501984 ccm5D 5204 T5
VOLVO S40 II (544) D410.20101771984 ccm5D 5204 T
VOLVO S60 II (134) 2.4 D4 AWD03.20151902400 ccm5D 5244 T21
VOLVO S60 II (134) D305.20121361984 ccm5D 5204 T7
VOLVO S60 II (134) D304.20101631984 ccm5D 5204 T3
VOLVO S60 II (134) D404.20101631984 ccm5D 5204 T3
VOLVO S60 II (134) D504.20102052400 ccm5D 5244 T10
VOLVO S60 II (134) D504.20112152400 ccm5D 5244 T15
VOLVO S60 II (134) D504.20142302400 ccm5D 5244 T15
VOLVO S60 II (134) D5 AWD04.20102052400 ccm5D 5244 T10
VOLVO S60 II (134) D5 AWD04.20112152400 ccm5D 5244 T15
VOLVO S60 II (134) D5 AWD04.20142302400 ccm5D 5244 T15
VOLVO S80 II (124) 2.4 D03.20061632400 ccm5D 5244 T19
VOLVO S80 II (124) 2.4 D01.20101752400 ccm5D 5244 T14
VOLVO S80 II (124) D305.20121361984 ccm5D 5204 T7
VOLVO S80 II (124) D3 / D401.20101631984 ccm5D 5204 T3
VOLVO S80 II (124) D501.20102052400 ccm5D 5244 T10
VOLVO S80 II (124) D506.20112152400 ccm5D 5244 T15
VOLVO S80 II (124) D5 AWD01.20102052400 ccm5D 5244 T10
VOLVO S80 II (124) D5 AWD06.20112152400 ccm5D 5244 T15
VOLVO V40 Hatchback (525, 526) D303.20121501984 ccm5D 5204 T6
VOLVO V40 Hatchback (525, 526) D403.20121771984 ccm5D 5204 T4
VOLVO V50 (545) D310.20101501984 ccm5D 5204 T5
VOLVO V50 (545) D410.20101771984 ccm5D 5204 T
VOLVO V60 (155, 157) 2.4 D504.20112152400 ccm5D 5244 T15
VOLVO V60 (155, 157) 2.4 D5 AWD04.20112152400 ccm5D 5244 T15
VOLVO V60 (155, 157) 2.4 D5 Hybrid AWD03.20151632400 ccm5D87PHEV
VOLVO V60 (155, 157) 2.4 Hybrid D6 AWD06.20122152400 ccm5D82PHEV
VOLVO V60 (155, 157) D305.20121361984 ccm5D 5204 T7
VOLVO V60 (155, 157) D3 / D407.20101631984 ccm5D 5204 T3
VOLVO V60 (155, 157) D4 AWD05.20121632400 ccm5D 5244 T17
VOLVO V60 (155, 157) D4 AWD10.20131812400 ccm5D 5244 T12
VOLVO V60 (155, 157) D4 AWD03.20151902400 ccm5D 5244 T21
VOLVO V60 (155, 157) D507.20102052400 ccm5D 5244 T10
VOLVO V60 (155, 157) D504.20142302400 ccm5D 5244 T23
VOLVO V60 (155, 157) D5 AWD07.20102052400 ccm5D 5244 T10
VOLVO V60 (155, 157) D5 AWD04.20142302400 ccm5D 5244 T15
VOLVO V60 (155, 157) D6 Hybrid AWD03.20152202400 ccm5D97PHEV
VOLVO V70 III (135) 2.4 D04.20071632400 ccm5D 5244 T19
VOLVO V70 III (135) 2.4 D04.20091752400 ccm5D 5244 T14
VOLVO V70 III (135) D310.20071361984 ccm5D 5204 T7
VOLVO V70 III (135) D3 / D403.20101631984 ccm5D 5204 T3
VOLVO V70 III (135) D4 AWD10.20071632400 ccm5D 5244 T17
VOLVO V70 III (135) D4 AWD10.20131812400 ccm5D 5244 T12
VOLVO V70 III (135) D510.20082052400 ccm5D 5244 T10
VOLVO V70 III (135) D504.20112152400 ccm5D 5244 T15
VOLVO V70 III (135) D5 AWD12.20092052400 ccm5D 5244 T10
VOLVO V70 III (135) D5 AWD04.20112152400 ccm5D 5244 T15
VOLVO XC60 (156) 2.4 D04.20091752400 ccm5D 5244 T14
VOLVO XC60 (156) 2.4 D / D3 / D4 AWD05.20081632400 ccm5D 5244 T16
VOLVO XC60 (156) D304.20121361984 ccm5D 5204 T7
VOLVO XC60 (156) D3 / D403.20101631984 ccm5D 5204 T3
VOLVO XC60 (156) D4 AWD10.20131812400 ccm5D 5244 T12
VOLVO XC60 (156) D4 AWD03.20151902400 ccm5D 5244 T21
VOLVO XC60 (156) D506.20112152400 ccm5D 5244 T15
VOLVO XC60 (156) D5 AWD07.20092052400 ccm5D 5244 T10
VOLVO XC60 (156) D5 AWD04.20112152400 ccm5D 5244 T15
VOLVO XC60 (156) D5 AWD03.20152202400 ccm5D 5244 T20
VOLVO XC60 (156) D5 AWD04.20142302400 ccm5D 5244 T23
VOLVO XC70 II Universalas (136) 2.4 D06.20091752400 ccm5D 5244 T14
VOLVO XC70 II Universalas (136) 2.4 D / D4 AWD08.20071632400 ccm5D 5244 T16
VOLVO XC70 II Universalas (136) D304.20101631984 ccm5D 5204 T3
VOLVO XC70 II Universalas (136) D4 AWD10.20131812400 ccm5D 5244 T12
VOLVO XC70 II Universalas (136) D5 AWD04.20092052400 ccm5D 5244 T10
VOLVO XC70 II Universalas (136) D5 AWD04.20112152400 ccm5D 5244 T15
VOLVO XC70 II Universalas (136) D5 AWD03.20152202400 ccm5D 5244 T20
VOLVO XC70 II Universalas (136) D5 AWD03.20152302400 ccm5D 5244 T15
VW Amarok Bortinis Sunkvežimis / Važiuoklė (S1B, S6B, S7B) 2.0 TDI09.20111221968 ccm4CNFA
VW Amarok Bortinis Sunkvežimis / Važiuoklė (S1B, S6B, S7B) 2.0 TDI09.20111401968 ccm4CNFB
VW Amarok Bortinis Sunkvežimis / Važiuoklė (S1B, S6B, S7B) 2.0 TDI09.20111631968 ccm4CDCA
VW Amarok Bortinis Sunkvežimis / Važiuoklė (S1B, S6B, S7B) 2.0 TDI09.20111801968 ccm4CSHA
VW Amarok Bortinis Sunkvežimis / Važiuoklė (S1B, S6B, S7B) 2.0 TDI 4motion09.20111631968 ccm4CDCA
VW Amarok Bortinis Sunkvežimis / Važiuoklė (S1B, S6B, S7B) 2.0 TDI 4motion09.20111801968 ccm4CSHA
VW Amarok Pick-up (2HA, 2HB, S1B, S6B, S7A, S7B) 2.0 BiTDI09.20101631968 ccm4CDCA
VW Amarok Pick-up (2HA, 2HB, S1B, S6B, S7A, S7B) 2.0 BiTDI11.20111801968 ccm4CSHA
VW Amarok Pick-up (2HA, 2HB, S1B, S6B, S7A, S7B) 2.0 BiTDI 4motion09.20101631968 ccm4CDCA
VW Amarok Pick-up (2HA, 2HB, S1B, S6B, S7A, S7B) 2.0 BiTDI 4motion11.20111801968 ccm4CSHA
VW Amarok Pick-up (2HA, 2HB, S1B, S6B, S7A, S7B) 2.0 TDI09.20101221968 ccm4CNFA
VW Amarok Pick-up (2HA, 2HB, S1B, S6B, S7A, S7B) 2.0 TDI 4motion09.20101221968 ccm4CNFA
VW ARTEON (3H7) 2.0 TDI04.20171501968 ccm4DFGA
VW ARTEON (3H7) 2.0 TDI11.20171771968 ccm4CRGA
VW ARTEON (3H7) 2.0 TDI05.20171901968 ccm4DFHA
VW ARTEON (3H7) 2.0 TDI 4motion05.20171901968 ccm4DFHA
VW ARTEON (3H7) 2.0 TDI 4motion04.20172401968 ccm4CUAA
VW Beetle Cabriolet (5C7, 5C8) 2.0 TDI06.20141101968 ccm4CUUA
VW Beetle Cabriolet (5C7, 5C8) 2.0 TDI04.20121401968 ccm4CJAA
VW Beetle Cabriolet (5C7, 5C8) 2.0 TDI09.20141501968 ccm4DELA
VW Beetle Hatchback (5C1, 5C2) 2.0 TDI06.20141101968 ccm4CUUA
VW Beetle Hatchback (5C1, 5C2) 2.0 TDI04.20111401968 ccm4CJAA
VW Beetle Hatchback (5C1, 5C2) 2.0 TDI07.20141501968 ccm4DELA
VW CADDY ALLTRACK komercinis (SAA) 2.0 TDI05.2015751968 ccm4CUUF
VW CADDY ALLTRACK komercinis (SAA) 2.0 TDI05.20151021968 ccm4DFSD
VW CADDY ALLTRACK komercinis (SAA) 2.0 TDI05.20151501968 ccm4DFSB
VW CADDY ALLTRACK komercinis (SAA) 2.0 TDI 4motion05.20151221968 ccm4DFSE
VW CADDY ALLTRACK komercinis (SAA) 2.0 TDI 4motion11.20151501968 ccm4DFSB
VW CADDY ALLTRACK Variant (SAB) 2.0 TDI05.2015751968 ccm4CUUF
VW CADDY ALLTRACK Variant (SAB) 2.0 TDI05.20151021968 ccm4DFSD
VW CADDY ALLTRACK Variant (SAB) 2.0 TDI05.20151501968 ccm4DFSB
VW CADDY ALLTRACK Variant (SAB) 2.0 TDI 4motion05.20151221968 ccm4DFSE
VW CADDY ALLTRACK Variant (SAB) 2.0 TDI 4motion11.20151501968 ccm4DFSB
VW Caddy III Universalas (2KB, 2KJ, 2CB, 2CJ) 2.0 TDI08.20101101968 ccm4CLCA
VW Caddy III Universalas (2KB, 2KJ, 2CB, 2CJ) 2.0 TDI05.20121701968 ccm4CFJA
VW Caddy III Universalas (2KB, 2KJ, 2CB, 2CJ) 2.0 TDI 16V11.20101401968 ccm4CFHC
VW Caddy III Universalas (2KB, 2KJ, 2CB, 2CJ) 2.0 TDI 16V 4motion11.20101401968 ccm4CFHC
VW Caddy III Universalas (2KB, 2KJ, 2CB, 2CJ) 2.0 TDI 4motion08.20101101968 ccm4CFHF
VW Caddy III Van (2KA, 2KH, 2CA, 2CH) 2.0 TDI11.2010851968 ccm4CFHE
VW Caddy III Van (2KA, 2KH, 2CA, 2CH) 2.0 TDI08.20101101968 ccm4CLCA
VW Caddy III Van (2KA, 2KH, 2CA, 2CH) 2.0 TDI05.20121701968 ccm4CFJA
VW Caddy III Van (2KA, 2KH, 2CA, 2CH) 2.0 TDI 16V11.20101401968 ccm4CFHC
VW Caddy III Van (2KA, 2KH, 2CA, 2CH) 2.0 TDI 16V 4motion11.20101401968 ccm4CFHC
VW Caddy III Van (2KA, 2KH, 2CA, 2CH) 2.0 TDI 4motion12.2010851968 ccm4CFHE
VW Caddy III Van (2KA, 2KH, 2CA, 2CH) 2.0 TDI 4motion08.20101101968 ccm4CFHF
VW CADDY IV komercinis (SAA, SAH) 2.0 TDI05.2015751968 ccm4CUUF
VW CADDY IV komercinis (SAA, SAH) 2.0 TDI05.20151021968 ccm4DFSD
VW CADDY IV komercinis (SAA, SAH) 2.0 TDI09.20151101968 ccm4CLCA
VW CADDY IV komercinis (SAA, SAH) 2.0 TDI05.20151401968 ccm4CFHC
VW CADDY IV komercinis (SAA, SAH) 2.0 TDI05.20151501968 ccm4DFSB
VW CADDY IV komercinis (SAA, SAH) 2.0 TDI 4motion11.2015751968 ccm4DFSC
VW CADDY IV komercinis (SAA, SAH) 2.0 TDI 4motion05.20151101968 ccm4CFHF
VW CADDY IV komercinis (SAA, SAH) 2.0 TDI 4motion05.20151221968 ccm4DFSE
VW CADDY IV komercinis (SAA, SAH) 2.0 TDI 4motion05.20151401968 ccm4CFHC
VW CADDY IV komercinis (SAA, SAH) 2.0 TDI 4motion11.20151501968 ccm4DFSB
VW CADDY IV universalas (SAB, SAJ) 2.0 TDI05.2015751968 ccm4CUUF
VW CADDY IV universalas (SAB, SAJ) 2.0 TDI05.20151021968 ccm4DFSD
VW CADDY IV universalas (SAB, SAJ) 2.0 TDI05.20151401968 ccm4CFHC
VW CADDY IV universalas (SAB, SAJ) 2.0 TDI05.20151501968 ccm4DFSB
VW CADDY IV universalas (SAB, SAJ) 2.0 TDI 4motion05.20151101968 ccm4CFHF
VW CADDY IV universalas (SAB, SAJ) 2.0 TDI 4motion05.20151221968 ccm4DFSE
VW CADDY IV universalas (SAB, SAJ) 2.0 TDI 4motion05.20151401968 ccm4CFHC
VW CADDY IV universalas (SAB, SAJ) 2.0 TDI 4motion11.20151501968 ccm4DFSB
VW CC (358) 2.0 TDI11.20111361968 ccm4CFFA
VW CC (358) 2.0 TDI05.20151501968 ccm4CUVC
VW CC (358) 2.0 TDI11.20111701968 ccm4CFGB
VW CC (358) 2.0 TDI12.20121771968 ccm4CFGC
VW CC (358) 2.0 TDI05.20151841968 ccm4CUWA
VW CC (358) 2.0 TDI 4motion11.20111401968 ccm4CFFB
VW CC (358) 2.0 TDI 4motion11.20111701968 ccm4CFGB
VW CC (358) 2.0 TDI 4motion12.20121771968 ccm4CFGC
VW CRAFTER 30-35 autobusas (2E_) 2.0 TDI05.20111091968 ccm4CSLA
VW CRAFTER 30-35 autobusas (2E_) 2.0 TDI11.20131141968 ccm4CSLB
VW CRAFTER 30-35 autobusas (2E_) 2.0 TDI05.20111361968 ccm4CKTC
VW CRAFTER 30-35 autobusas (2E_) 2.0 TDI10.20111421968 ccm4CKUC
VW CRAFTER 30-35 autobusas (2E_) 2.0 TDI07.20111631968 ccm4CKUB
VW CRAFTER 30-35 autobusas (2E_) 2.0 TDI 4motion11.20111631968 ccm4CKUB
VW CRAFTER 30-50 komercinis (2E_) 2.0 TDI05.20111091968 ccm4CSLA
VW CRAFTER 30-50 komercinis (2E_) 2.0 TDI11.20131141968 ccm4CSLB
VW CRAFTER 30-50 komercinis (2E_) 2.0 TDI05.20111361968 ccm4CKTC
VW CRAFTER 30-50 komercinis (2E_) 2.0 TDI11.20151401968 ccm4CSLC
VW CRAFTER 30-50 komercinis (2E_) 2.0 TDI10.20111421968 ccm4CKUC
VW CRAFTER 30-50 komercinis (2E_) 2.0 TDI07.20111631968 ccm4CKUB
VW CRAFTER 30-50 komercinis (2E_) 2.0 TDI 4motion11.20111631968 ccm4CKUB
VW CRAFTER 30-50 plokščiadugnis / važiuoklė (2F_) 2.0 TDI05.20111091968 ccm4CSLA
VW CRAFTER 30-50 plokščiadugnis / važiuoklė (2F_) 2.0 TDI11.20131141968 ccm4CSLB
VW CRAFTER 30-50 plokščiadugnis / važiuoklė (2F_) 2.0 TDI05.20111361968 ccm4CKTC
VW CRAFTER 30-50 plokščiadugnis / važiuoklė (2F_) 2.0 TDI11.20151401968 ccm4CSLC
VW CRAFTER 30-50 plokščiadugnis / važiuoklė (2F_) 2.0 TDI10.20111421968 ccm4CKUC
VW CRAFTER 30-50 plokščiadugnis / važiuoklė (2F_) 2.0 TDI07.20111631968 ccm4CKUB
VW CRAFTER 30-50 plokščiadugnis / važiuoklė (2F_) 2.0 TDI 4motion11.20111631968 ccm4CKUB
VW Eos (1F7, 1F8) 2.0 TDI11.20101361968 ccm4CFFA
VW Eos (1F7, 1F8) 2.0 TDI 16V05.20081401968 ccm4CBAB
VW Golf Alltrack VII (BA5, BV5) 1.6 TDI 4motion12.20141101598 ccm4CRKB
VW Golf Alltrack VII (BA5, BV5) 2.0 TDI 4motion12.20141501968 ccm4DCYA
VW Golf Alltrack VII (BA5, BV5) 2.0 TDI 4motion12.20141841968 ccm4CUNA
VW GOLF PLUS (5M1, 521) 2.0 TDI01.20091101968 ccm4CBDC
VW GOLF PLUS (5M1, 521) 2.0 TDI05.20051361968 ccm4AZV
VW GOLF PLUS (5M1, 521) 2.0 TDI 16V01.20051401968 ccm4CBDB
VW Golf Sportsvan (AM1, AN1) 1.6 TDI02.2014901598 ccm4CXXA
VW Golf Sportsvan (AM1, AN1) 1.6 TDI02.20141101598 ccm4CRKB
VW Golf Sportsvan (AM1, AN1) 1.6 TDI11.20161151598 ccm4DDYA
VW Golf Sportsvan (AM1, AN1) 2.0 TDI05.20141101968 ccm4CRVA
VW Golf Sportsvan (AM1, AN1) 2.0 TDI02.20141501968 ccm4DCYA
VW Golf V Variant (1K5) 2.0 TDI 16V06.20071401968 ccm4CBDB
VW GOLF VI (5K1) 2.0 TDI10.20081101968 ccm4CBDC
VW GOLF VI (5K1) 2.0 TDI10.20081361968 ccm4CBAA
VW GOLF VI (5K1) 2.0 TDI10.20081401968 ccm4CBAB
VW GOLF VI (5K1) 2.0 TDI04.20091701968 ccm4CFGB
VW GOLF VI (5K1) 2.0 TDI 4motion05.20091401968 ccm4CBAB
VW Golf VI Cabriolet (517) 2.0 TDI11.20131101968 ccm4CUUA
VW Golf VI Cabriolet (517) 2.0 TDI11.20111401968 ccm4CFHC
VW Golf VI Cabriolet (517) 2.0 TDI11.20131501968 ccm4CUUB
VW Golf VI Variant (AJ5) 2.0 TDI01.20101101968 ccm4CLCA
VW Golf VI Variant (AJ5) 2.0 TDI07.20091361968 ccm4CBDA
VW Golf VI Variant (AJ5) 2.0 TDI07.20091401968 ccm4CBDB
VW Golf VII Hatchback (5G1, BQ1, BE1, BE2) 1.6 TDI04.2013901598 ccm4CXXA
VW Golf VII Hatchback (5G1, BQ1, BE1, BE2) 1.6 TDI08.20121051598 ccm4CLHA
VW Golf VII Hatchback (5G1, BQ1, BE1, BE2) 1.6 TDI01.20131101598 ccm4CRKB
VW Golf VII Hatchback (5G1, BQ1, BE1, BE2) 1.6 TDI11.20161151598 ccm4DDYA
VW Golf VII Hatchback (5G1, BQ1, BE1, BE2) 1.6 TDI 4motion11.20121051598 ccm4CLHA
VW Golf VII Hatchback (5G1, BQ1, BE1, BE2) 1.6 TDI 4motion01.20131101598 ccm4CRKB
VW Golf VII Hatchback (5G1, BQ1, BE1, BE2) 2.0 GTD11.20161771968 ccm4CRGA
VW Golf VII Hatchback (5G1, BQ1, BE1, BE2) 2.0 GTD04.20131841968 ccm4CUNA
VW Golf VII Hatchback (5G1, BQ1, BE1, BE2) 2.0 TDI11.20121101968 ccm4CRVA
VW Golf VII Hatchback (5G1, BQ1, BE1, BE2) 2.0 TDI08.20121431968 ccm4CRBB
VW Golf VII Hatchback (5G1, BQ1, BE1, BE2) 2.0 TDI11.20121501968 ccm4DCYA
VW Golf VII Hatchback (5G1, BQ1, BE1, BE2) 2.0 TDI 4motion11.20121501968 ccm4DCYA
VW Golf VII Variant (BA5, BV5) 1.6 TDI05.2013901598 ccm4CXXA
VW Golf VII Variant (BA5, BV5) 1.6 TDI05.20131051598 ccm4CLHA
VW Golf VII Variant (BA5, BV5) 1.6 TDI05.20131101598 ccm4CRKB
VW Golf VII Variant (BA5, BV5) 1.6 TDI11.20161151598 ccm4DDYA
VW Golf VII Variant (BA5, BV5) 1.6 TDI 4motion05.20131051598 ccm4CLHA
VW Golf VII Variant (BA5, BV5) 1.6 TDI 4motion05.20131101598 ccm4CRKB
VW Golf VII Variant (BA5, BV5) 2.0 GTD11.20161771968 ccm4CRGA
VW Golf VII Variant (BA5, BV5) 2.0 GTD01.20151841968 ccm4CUNA
VW Golf VII Variant (BA5, BV5) 2.0 TDI05.20131101968 ccm4CRVA
VW Golf VII Variant (BA5, BV5) 2.0 TDI04.20131501968 ccm4DCYA
VW Golf VII Variant (BA5, BV5) 2.0 TDI 4motion04.20131501968 ccm4DCYA
VW Jetta IV (162, 163, AV3, AV2) 2.0 TDI10.20101101968 ccm4CUUA
VW Jetta IV (162, 163, AV3, AV2) 2.0 TDI02.20111401968 ccm4CFHC
VW Jetta IV (162, 163, AV3, AV2) 2.0 TDI08.20141501968 ccm4DELA
VW Jetta Mk5 (1K) 2.0 TDI09.20051361968 ccm4AZV
VW Jetta Mk5 (1K) 2.0 TDI10.20061701968 ccm4CEGA
VW Jetta Mk5 (1K) 2.0 TDI 16V08.20051401968 ccm4CBDB
VW Multivan V (7HM, 7HN, 7HF, 7EF, 7EM, 7EN) 2.0 TDI09.2009841968 ccm4CAAA
VW Multivan V (7HM, 7HN, 7HF, 7EF, 7EM, 7EN) 2.0 TDI09.20091021968 ccm4CAAB
VW Multivan V (7HM, 7HN, 7HF, 7EF, 7EM, 7EN) 2.0 TDI05.20111141968 ccm4CAAD
VW Multivan V (7HM, 7HN, 7HF, 7EF, 7EM, 7EN) 2.0 TDI05.20101361968 ccm4CCHB
VW Multivan V (7HM, 7HN, 7HF, 7EF, 7EM, 7EN) 2.0 TDI09.20091401968 ccm4CCHA
VW Multivan V (7HM, 7HN, 7HF, 7EF, 7EM, 7EN) 2.0 TDI 4motion05.20101361968 ccm4CCHB
VW Multivan V (7HM, 7HN, 7HF, 7EF, 7EM, 7EN) 2.0 TDI 4motion09.20091401968 ccm4CCHA
VW Multivan VI (SGF, SGM, SGN) 2.0 TDI04.20151021968 ccm4CAAB
VW Multivan VI (SGF, SGM, SGN) 2.0 TDI04.20151401968 ccm4CAAC
VW Multivan VI (SGF, SGM, SGN) 2.0 TDI 4motion06.20151401968 ccm4CAAC
VW Passat (A32, A33) 2.0 TDI04.20111411968 ccm4CFFB
VW Passat (A32, A33) 2.0 TDI06.20141501968 ccm4DEKA
VW Passat Alltrack (365) 2.0 TDI01.20121401968 ccm4CFFB
VW Passat Alltrack (365) 2.0 TDI 4motion01.20121401968 ccm4CFFB
VW Passat Alltrack (365) 2.0 TDI 4motion01.20121701968 ccm4CFGB
VW Passat Alltrack (365) 2.0 TDI 4motion01.20131771968 ccm4CFGC
VW Passat Alltrack (3G5, CB5) 2.0 TDI 4motion05.20151501968 ccm4CRLB
VW Passat Alltrack (3G5, CB5) 2.0 TDI 4motion07.20151841968 ccm4CUPA
VW Passat Alltrack (3G5, CB5) 2.0 TDI 4motion05.20151901968 ccm4DFHA
VW Passat Alltrack (3G5, CB5) 2.0 TDI 4motion05.20152401968 ccm4CUAA
VW Passat CC (357) 2.0 BlueTDI05.20091431968 ccm4CBAC
VW Passat CC (357) 2.0 TDI06.20081361968 ccm4CBAA
VW Passat CC (357) 2.0 TDI06.20081401968 ccm4CBAB
VW Passat CC (357) 2.0 TDI05.20081631968 ccm4CBBA
VW Passat CC (357) 2.0 TDI06.20081701968 ccm4CFGB
VW Passat CC (357) 2.0 TDI 4motion08.20091401968 ccm4CBAB
VW Passat Sedanas (362) 2.0 TDI08.20101361968 ccm4CFFA
VW Passat Sedanas (362) 2.0 TDI08.20101401968 ccm4CFFB
VW Passat Sedanas (362) 2.0 TDI08.20101701968 ccm4CFGB
VW Passat Sedanas (362) 2.0 TDI12.20121771968 ccm4CFGC
VW Passat Sedanas (362) 2.0 TDI 4motion08.20101401968 ccm4CFFB
VW Passat Sedanas (362) 2.0 TDI 4motion08.20101701968 ccm4CFGB
VW Passat Sedanas (362) 2.0 TDI 4motion01.20131771968 ccm4CFGC
VW Passat Sedanas (3C2) 2.0 BlueTDI01.20091431968 ccm4CBAC
VW Passat Sedanas (3C2) 2.0 TDI11.20081101968 ccm4CBDC
VW Passat Sedanas (3C2) 2.0 TDI03.20051361968 ccm4CBAA
VW Passat Sedanas (3C2) 2.0 TDI08.20051701968 ccm4BMR
VW Passat Sedanas (3C2) 2.0 TDI 16V03.20051401968 ccm4CBAB
VW Passat Sedanas (3C2) 2.0 TDI 16V 4motion03.20051401968 ccm4CBAB
VW Passat Sedanas (3C2) 2.0 TDI 4motion05.20091701968 ccm4CBBB
VW Passat Sedanas (3G2, CB2) 1.6 TDI08.20141201598 ccm4DCZA
VW Passat Sedanas (3G2, CB2) 2.0 TDI11.20141501968 ccm4DSRA
VW Passat Sedanas (3G2, CB2) 2.0 TDI05.20161771968 ccm4CRGA
VW Passat Sedanas (3G2, CB2) 2.0 TDI07.20151841968 ccm4CUPA
VW Passat Sedanas (3G2, CB2) 2.0 TDI11.20141901968 ccm4DFHA
VW Passat Sedanas (3G2, CB2) 2.0 TDI (DBGB)01.20161101968 ccm4DBGB
VW Passat Sedanas (3G2, CB2) 2.0 TDI 4motion02.20151501968 ccm4CRLB
VW Passat Sedanas (3G2, CB2) 2.0 TDI 4motion11.20141901968 ccm4DFHA
VW Passat Sedanas (3G2, CB2) 2.0 TDI 4motion08.20142401968 ccm4CUAA
VW Passat Variant (365) 2.0 TDI08.20101361968 ccm4CFFA
VW Passat Variant (365) 2.0 TDI08.20101401968 ccm4CFFB
VW Passat Variant (365) 2.0 TDI08.20101701968 ccm4CFGB
VW Passat Variant (365) 2.0 TDI12.20121771968 ccm4CFGC
VW Passat Variant (365) 2.0 TDI 4motion08.20101401968 ccm4CFFB
VW Passat Variant (365) 2.0 TDI 4motion08.20101701968 ccm4CFGB
VW Passat Variant (365) 2.0 TDI 4motion01.20131771968 ccm4CFGC
VW Passat Variant (3C5) 2.0 BlueTDI01.20091431968 ccm4CBAC
VW Passat Variant (3C5) 2.0 TDI11.20081101968 ccm4CBDC
VW Passat Variant (3C5) 2.0 TDI08.20051361968 ccm4CBAA
VW Passat Variant (3C5) 2.0 TDI08.20051701968 ccm4BMR
VW Passat Variant (3C5) 2.0 TDI 16V08.20051401968 ccm4CBAB
VW Passat Variant (3C5) 2.0 TDI 16V 4motion08.20051401968 ccm4CBAB
VW Passat Variant (3C5) 2.0 TDI 4motion05.20091701968 ccm4CBBB
VW Passat Variant (3G5, CB5) 1.6 TDI08.20141201598 ccm4DCZA
VW Passat Variant (3G5, CB5) 2.0 TDI11.20141501968 ccm4DSRA
VW Passat Variant (3G5, CB5) 2.0 TDI07.20151841968 ccm4CUPA
VW Passat Variant (3G5, CB5) 2.0 TDI11.20141901968 ccm4DFHA
VW Passat Variant (3G5, CB5) 2.0 TDI 4motion02.20151501968 ccm4CRLB
VW Passat Variant (3G5, CB5) 2.0 TDI 4motion11.20141901968 ccm4DFHA
VW Passat Variant (3G5, CB5) 2.0 TDI 4motion08.20142401968 ccm4CUAA
VW Phaeton (3D1, 3D2, 3D3, 3D4, 3D6, 3D7, 3D8, 3D9) 3.0 V6 TDI 4motion09.20042242967 ccm6BMK
VW Phaeton (3D1, 3D2, 3D3, 3D4, 3D6, 3D7, 3D8, 3D9) 3.0 V6 TDI 4motion11.20082402967 ccm6CARB
VW Phaeton (3D1, 3D2, 3D3, 3D4, 3D6, 3D7, 3D8, 3D9) 3.0 V6 TDI 4motion11.20132452967 ccm6CEXB
VW POLO (AW1, BZ1) 1.6 TDI11.2017801598 ccm4DGTC
VW POLO (AW1, BZ1) 1.6 TDI11.2017951598 ccm4DGTD
VW SCIROCCO (137, 138) 2.0 TDI11.20101361968 ccm4CFHB
VW SCIROCCO (137, 138) 2.0 TDI08.20081401968 ccm4CBDB
VW SCIROCCO (137, 138) 2.0 TDI11.20131501968 ccm4CUUB
VW SCIROCCO (137, 138) 2.0 TDI05.20091701968 ccm4CFGB
VW SCIROCCO (137, 138) 2.0 TDI01.20131771968 ccm4CFGC
VW SCIROCCO (137, 138) 2.0 TDI05.20141841968 ccm4CUWA
VW SHARAN (7N1, 7N2) 2.0 TDI05.20111161968 ccm4DFLD
VW SHARAN (7N1, 7N2) 2.0 TDI05.20101361968 ccm4CFFA
VW SHARAN (7N1, 7N2) 2.0 TDI05.20101401968 ccm4CFFB
VW SHARAN (7N1, 7N2) 2.0 TDI05.20151501968 ccm4DFLA
VW SHARAN (7N1, 7N2) 2.0 TDI08.20101701968 ccm4CFGB
VW SHARAN (7N1, 7N2) 2.0 TDI01.20131771968 ccm4CFGC
VW SHARAN (7N1, 7N2) 2.0 TDI05.20151841968 ccm4CUWA
VW SHARAN (7N1, 7N2) 2.0 TDI 4motion05.20111401968 ccm4CFFB
VW SHARAN (7N1, 7N2) 2.0 TDI 4motion05.20151501968 ccm4DLTA
VW SHARAN (7N1, 7N2) 2.0 TDI 4motion11.20181771968 ccm4DLUB
VW T-Cross (C11_) 1.6 TDi12.2018951598 ccm4DGTD
VW T-Roc (A11) 1.6 TDI03.20181151598 ccm4DGTE
VW T-Roc (A11) 2.0 TDI03.20181501968 ccm4DFFA
VW T-Roc (A11) 2.0 TDI 4motion09.20171501968 ccm4DFFA
VW T-Roc (A11) 2.0 TDI 4motion07.20191901968 ccm4DFHA
VW TIGUAN (5N_) 2.0 TDI05.20101101968 ccm4CUVE
VW TIGUAN (5N_) 2.0 TDI03.20081401968 ccm4CBAB
VW TIGUAN (5N_) 2.0 TDI05.20151501968 ccm4CUVC
VW TIGUAN (5N_) 2.0 TDI 4motion11.20071361968 ccm4CBAA
VW TIGUAN (5N_) 2.0 TDI 4motion09.20071401968 ccm4CBAB
VW TIGUAN (5N_) 2.0 TDI 4motion05.20151501968 ccm4CUVC
VW TIGUAN (5N_) 2.0 TDI 4motion02.20081631968 ccm4CBBA
VW TIGUAN (5N_) 2.0 TDI 4motion09.20071701968 ccm4CFGB
VW TIGUAN (5N_) 2.0 TDI 4motion11.20121771968 ccm4CFGC
VW TIGUAN (5N_) 2.0 TDI 4motion05.20151841968 ccm4CUWA
VW TIGUAN (AD1) 1.6 TDI05.20161151598 ccm4DGDB
VW TIGUAN (AD1) 2.0 TDI08.20161101968 ccm4CYKC
VW TIGUAN (AD1) 2.0 TDI01.20161501968 ccm4DFGA
VW TIGUAN (AD1) 2.0 TDI 4motion06.20161431968 ccm4CRFD
VW TIGUAN (AD1) 2.0 TDI 4motion01.20161501968 ccm4DBGC
VW TIGUAN (AD1) 2.0 TDI 4motion08.20161771968 ccm4CRGB
VW TIGUAN (AD1) 2.0 TDI 4motion04.20161901968 ccm4DFHA
VW TIGUAN (AD1) 2.0 TDI 4motion05.20162401968 ccm4CUAA
VW Tiguan Allspace (BW2) 2.0 TDI06.20171501968 ccm4DFGA
VW Tiguan Allspace (BW2) 2.0 TDI 4motion06.20171501968 ccm4DBGC
VW Tiguan Allspace (BW2) 2.0 TDI 4motion06.20171901968 ccm4DFHA
VW Tiguan Allspace (BW2) 2.0 TDI 4motion06.20172401968 ccm4CUAA
VW Touareg (7LA, 7L6, 7L7) 3.0 TDI04.20062112967 ccm6BUN
VW Touareg (7LA, 7L6, 7L7) 3.0 V6 TDI11.20042252967 ccm6BKS
VW Touareg (7LA, 7L6, 7L7) 3.0 V6 TDI11.20072402967 ccm6CASA
VW Touareg (7P5, 7P6) 3.0 V6 TDI01.20102042967 ccm6CASD
VW Touareg (7P5, 7P6) 3.0 V6 TDI06.20102252967 ccm6CATA
VW Touareg (7P5, 7P6) 3.0 V6 TDI01.20102402967 ccm6CNRB
VW TOURAN (1T3) 2.0 TDI11.20101101968 ccm4CFHF
VW TOURAN (1T3) 2.0 TDI05.20101401968 ccm4CFHC
VW TOURAN (1T3) 2.0 TDI05.20101701968 ccm4CFJA
VW TOURAN (1T3) 2.0 TDI01.20131771968 ccm4CFJB
VW Touran (5T1) 1.6 TDI05.20151101598 ccm4CRKB
VW Touran (5T1) 1.6 TDI05.20161151598 ccm4DGDA
VW Touran (5T1) 2.0 TDI11.20151101968 ccm4CRVA
VW Touran (5T1) 2.0 TDI05.20151501968 ccm4DFGA
VW Touran (5T1) 2.0 TDI11.20151901968 ccm4DFHA
VW Transporter V Bortinis Sunkvežimis / Važiuoklė (7JD, 7JE, 7JL, 7JY, 7JZ, 7FD) 2.0 TDI09.2009841968 ccm4CAAA
VW Transporter V Bortinis Sunkvežimis / Važiuoklė (7JD, 7JE, 7JL, 7JY, 7JZ, 7FD) 2.0 TDI09.20091021968 ccm4CAAB
VW Transporter V Bortinis Sunkvežimis / Važiuoklė (7JD, 7JE, 7JL, 7JY, 7JZ, 7FD) 2.0 TDI05.20111141968 ccm4CAAD
VW Transporter V Bortinis Sunkvežimis / Važiuoklė (7JD, 7JE, 7JL, 7JY, 7JZ, 7FD) 2.0 TDI05.20101361968 ccm4CAAE
VW Transporter V Bortinis Sunkvežimis / Važiuoklė (7JD, 7JE, 7JL, 7JY, 7JZ, 7FD) 2.0 TDI09.20091401968 ccm4CAAC
VW Transporter V Bortinis Sunkvežimis / Važiuoklė (7JD, 7JE, 7JL, 7JY, 7JZ, 7FD) 2.0 TDI 4motion05.20101361968 ccm4CCHB
VW Transporter V Bortinis Sunkvežimis / Važiuoklė (7JD, 7JE, 7JL, 7JY, 7JZ, 7FD) 2.0 TDI 4motion09.20091401968 ccm4CAAC
VW Transporter V Bus (7HB, 7HJ, 7EB, 7EJ, 7EF, 7EG, 7HF, 7EC) 2.0 TDI09.2009841968 ccm4CAAA
VW Transporter V Bus (7HB, 7HJ, 7EB, 7EJ, 7EF, 7EG, 7HF, 7EC) 2.0 TDI09.20091021968 ccm4CAAB
VW Transporter V Bus (7HB, 7HJ, 7EB, 7EJ, 7EF, 7EG, 7HF, 7EC) 2.0 TDI05.20111141968 ccm4CAAD
VW Transporter V Bus (7HB, 7HJ, 7EB, 7EJ, 7EF, 7EG, 7HF, 7EC) 2.0 TDI05.20101361968 ccm4CCHB
VW Transporter V Bus (7HB, 7HJ, 7EB, 7EJ, 7EF, 7EG, 7HF, 7EC) 2.0 TDI09.20091401968 ccm4CCHA
VW Transporter V Bus (7HB, 7HJ, 7EB, 7EJ, 7EF, 7EG, 7HF, 7EC) 2.0 TDI 4motion05.20101361968 ccm4CCHB
VW Transporter V Bus (7HB, 7HJ, 7EB, 7EJ, 7EF, 7EG, 7HF, 7EC) 2.0 TDI 4motion09.20091401968 ccm4CCHA
VW Transporter V Van (7HA, 7HH, 7EA, 7EH) 2.0 TDI09.2009841968 ccm4CAAA
VW Transporter V Van (7HA, 7HH, 7EA, 7EH) 2.0 TDI09.20091021968 ccm4CAAB
VW Transporter V Van (7HA, 7HH, 7EA, 7EH) 2.0 TDI05.20111141968 ccm4CAAD
VW Transporter V Van (7HA, 7HH, 7EA, 7EH) 2.0 TDI05.20101361968 ccm4CCHB
VW Transporter V Van (7HA, 7HH, 7EA, 7EH) 2.0 TDI09.20091401968 ccm4CCHA
VW Transporter V Van (7HA, 7HH, 7EA, 7EH) 2.0 TDI 4motion05.20101361968 ccm4CCHB
VW Transporter V Van (7HA, 7HH, 7EA, 7EH) 2.0 TDI 4motion09.20091401968 ccm4CCHA
VW Transporter VI Bortinis Sunkvežimis / Važiuoklė (SFD, SFE, SFL, SFZ) 2.0 TDI04.2015841968 ccm4CXGA
VW Transporter VI Bortinis Sunkvežimis / Važiuoklė (SFD, SFE, SFL, SFZ) 2.0 TDI04.20151021968 ccm4CAAB
VW Transporter VI Bortinis Sunkvežimis / Važiuoklė (SFD, SFE, SFL, SFZ) 2.0 TDI04.20151401968 ccm4CAAC
VW Transporter VI Bortinis Sunkvežimis / Važiuoklė (SFD, SFE, SFL, SFZ) 2.0 TDI 4motion06.20151401968 ccm4CAAC
VW Transporter VI Bus (SGB, SGG, SGJ) 2.0 TDI04.2015841968 ccm4CXGA
VW Transporter VI Bus (SGB, SGG, SGJ) 2.0 TDI04.20151021968 ccm4CAAB
VW Transporter VI Bus (SGB, SGG, SGJ) 2.0 TDI04.20151401968 ccm4CAAC
VW Transporter VI Bus (SGB, SGG, SGJ) 2.0 TDI 4motion06.20151401968 ccm4CAAC
VW Transporter VI Van (SGA, SGH) 2.0 TDI04.2015841968 ccm4CXGA
VW Transporter VI Van (SGA, SGH) 2.0 TDI04.20151021968 ccm4CAAB
VW Transporter VI Van (SGA, SGH) 2.0 TDI04.20151401968 ccm4CAAC
VW Transporter VI Van (SGA, SGH) 2.0 TDI 4motion06.20151401968 ccm4CAAC
Klientai, kurie pirko šią prekę taip pat pirko:
Produkto įvertinimas

ELRING Tarpiklis, purkštuko laikiklis



Įvertinti dabar

ELRING Tarpiklis, purkštuko laikiklis.

INFODĖŽĖ

Nemokamas pristatymas

Kiekvienam pristatymui nuo 110 € prekių vertė
  • Tarpiklis, purkštuko laikiklis (03L130277C, 0445116034, 03L130277A, 0445116010, 03L130277P, 0445110550, 03L130277, 03L130277J, 0445110646, 0445110368, 0445116029 išorinis skersmuo [mm]: 13) pristatymas su POSTNORD
  • Tarpiklis, purkštuko laikiklis (vidinis skersmuo [mm]: 7,7 03L130277C, 0445116034, 03L130277A, 0445116010, 03L130277P, 0445110550, 03L130277, 03L130277J, 0445110646, 0445110368, 0445116029) pristatymas su GLS
  • 03L130277C, 0445116034, 03L130277A, 0445116010, 03L130277P, 0445110550, 03L130277, 03L130277J, 0445110646, 0445110368, 0445116029 Tarpiklis, purkštuko laikiklis () nosūtīšana ar DHL
:

Saugus prisijungimas

Mokėjimo būdai
  • 03L130277C, 0445116034, 03L130277A, 0445116010, 03L130277P, 0445110550, 03L130277, 03L130277J, 0445110646, 0445110368, 0445116029 Tarpiklis, purkštuko laikiklis pirkti su PayPal apmokėjimo būdą
  • Tarpiklis, purkštuko laikiklis ( 03L130277C, 0445116034, 03L130277A, 0445116010, 03L130277P, 0445110550, 03L130277, 03L130277J, 0445110646, 0445110368, 0445116029) ELRING pirkti su VISA apmokėjimo būdą
  • Tarpiklis, purkštuko laikiklis ( 03L130277C, 0445116034, 03L130277A, 0445116010, 03L130277P, 0445110550, 03L130277, 03L130277J, 0445110646, 0445110368, 0445116029) pirkti su MasterCard apmokėjimo būdą
  • Hypovereins Bank
Pirmadienis - Penktadienis: 09.00 - 19.00

KLIENTŲ KARŠTOJI LINIJA

+37052220699

Adresas

Josef-Orlopp-Straße 55
10365 Berlin Vokietija
Rodyti žemėlapyje