Paieška pagal transporto priemonių
Autodalių katalogas

Tarpiklis, purkštuko laikiklis

Atsiliepimai (0)
Tarpiklis, purkštuko laikiklis 8200912052, 7485212807, 93168212, 4420518, 166005070R, 0445110634, 0445110375, 166095586R, 35062003F, 15062059F, 0445117018, 5821105, 55565209, 1980CR, 1531069K00, Y60513H50B, 3M5Q9F593HB, 1347283, 1980H2, 0445110239, 1566431, 3M5Q9F593HD, 1477146 (medžiaga: varis | storis [mm]: 2) pirkti pigūs thumb?id=206346&lng=lt&ccf=94077774

1,84

Įskaitant 21% PVM, Pristatymas
Prieinama
Pristatymas per 2-3 darbo dienas
  • Kodas: 572.260
  • Gamintojas: ELRING
  • Tipą:
- +
Prekė pridėta į jūsų krepšelį
ELRING Tarpiklis, purkštuko laikiklis
Tarpiklis, purkštuko laikiklis detalės
  • vidinis skersmuo 2 [mm]:   7,0, 7,75 
  • skersmuo [mm]:   15 
  • storis [mm]:   2,0 
  • medžiaga:   varis 
  • forma:   A-shape 
  • Būklė: Jauns
OEM nuorodos numeris(-iai):
Gamintojų OE numeris
AUDI WHT000189
BMW 13537785722
CHRYSLER 68101341AA
CITROËN 198195
CITROËN 9801621780
CITROËN 9804220580
DODGE 68101341AA
ELRING 0445110239
ELRING 0445110375
ELRING 0445110634
ELRING 0445117018
ELRING 1347283
ELRING 1477146
ELRING 15062059F
ELRING 1531069K00
ELRING 1566431
ELRING 166005070R
ELRING 166095586R
ELRING 1980CR
ELRING 1980H2
ELRING 35062003F
ELRING 3M5Q9F593HB
ELRING 3M5Q9F593HD
ELRING 4420518
ELRING 55565209
ELRING 5821105
ELRING 7485212807
ELRING 8200912052
ELRING 93168212
ELRING Y60513H50B
FIAT 46518716
FIAT 55221016
FORD 1230952
FORD 1432205
FORD 1745686
FORD 3M5Q9E568CA
FORD BK2Q9M577AA
IVECO 8099055
JEEP 68101341AA
MAZDA RF2A13H51A
MAZDA RF2A13H51B
MERCEDES-BENZ 6990170000
OPEL 4452165
OPEL 55565375
OPEL 5821106
OPEL 5821761
OPEL 93198819
PEUGEOT 198195
PEUGEOT 9801621780
PEUGEOT 9804220580
Kiti tinkami produktai įrašytam OEM NUMERIUI:
ELRING
569.370
ELRING
572.260
BOSCH
0 445 110 239
BOSCH
F 00V C17 504
BOSCH
0 986 435 122
BOSCH
0 445 110 375
BOSCH
0 986 435 205
TEAMEC
810 142
BOSCH
0 445 110 634
BOSCH
0 986 435 234
FEBI BILSTEIN
46152
MEAT & DORIA
9174
HOFFER
8029174
METZGER
0870065
METZGER
0870100
TOPRAN
115 878
DT
6.33138
FEBI BILSTEIN
102792
SWAG
62 10 2792
CRUZEMALIBUSILVERADOBERLINGO C-ELYSEEC2 C3C4C5DS3DS4DS5RELAYJUMPYSPACETOURERXSARADS3DS4DS5DS7SCUDO B-MAXC-MAX ECOSPORTFIESTAFOCUSFUSION KUGAMONDEORANGERTOURNEO CONNECTTourneo CourierTourneo CustomTRANSITTRANSIT CONNECTTRANSIT COURIER TRANSIT CustomSIERRACHEROKEE WRANGLER236CX-5X KlasėCLUBMANHatchbackNAVARANV400ASTRACASCADACOMBOCROSSLAND XGRANDLAND XINSIGNIAMOVANOZAFIRA1007200820620720830083013073084075008508BOXEREXPERT PARTNER RIFTERTRAVELLERALASKANMASTER9-5300/350PROACEPROACE VERSOC30S40 S80 V50V70 LT
Tarpiklis, purkštuko laikiklis tinka šiems automobilių modeliams
Gamintojas/Modelis/TipasPagaminimo metai (nuo - iki)AGCilindrų darbinis tūrisCil.Variklio kodas
CHEVROLET CRUZE (J300) 2.0 CDI09.20131501956 ccm4LUZ
CHEVROLET MALIBU (V300) 2.0 D04.20121601956 ccm4LBS
CHEVROLET SILVERADO 2500 HD Crew Cab Pickup 6.6 D07.20144036599 ccm8LML
CHEVROLET SILVERADO 2500 HD Crew Cab Pickup 6.6 D 4WD07.20144036599 ccm8LML
CHEVROLET Silverado 2500 HD Standard Cab Pick-up 6.6 D07.20144036599 ccm8LML
CHEVROLET Silverado 2500 HD Standard Cab Pick-up 6.6 D 4WD07.20144036599 ccm8LML
CITROËN BERLINGO (B9) 1.6 BlueHDi 10012.2014991560 ccm4BHY (DV6FD)
CITROËN BERLINGO (B9) 1.6 BlueHDi 12012.20141201560 ccm4BHZ (DV6FC)
CITROËN BERLINGO (B9) 1.6 HDi 11004.20081091560 ccm49HZ (DV6TED4)
CITROËN BERLINGO (B9) 1.6 HDi 75 / BlueHDi 7504.2008751560 ccm4BHW (DV6FE)
CITROËN BERLINGO (B9) 1.6 HDi 75 16V04.2008751560 ccm49HT (DV6BTED4)
CITROËN BERLINGO (B9) 1.6 HDi 9004.2008901560 ccm49HX (DV6ATED4)
CITROËN BERLINGO (B9) 1.6 HDi 9007.2010921560 ccm49HJ (DV6DTEDM)
CITROËN BERLINGO (B9) 1.6 HDi 90 4x402.2012901560 ccm49HF (DV6DTED)
CITROËN BERLINGO (K9) 1.5 BlueHDi 10006.20181021499 ccm4YHY (DV5RD)
CITROËN BERLINGO (K9) 1.5 BlueHDi 130 (ECYHZJ, ECYHZR)06.20181311499 ccm4YHZ (DV5RC)
CITROËN BERLINGO (K9) 1.5 BlueHDi 7506.2018761499 ccm4YHW (DV5RE)
CITROËN Berlingo / Berlingo First (MF, GJK, GFK) 1.6 HDI 75 (MF9HW)07.2005751560 ccm49HW (DV6BTED4)
CITROËN Berlingo / Berlingo First (MF, GJK, GFK) 1.6 HDI 90 (MF9HX)07.2005901560 ccm49HX (DV6ATED4)
CITROËN Berlingo / Berlingo First Van (M_) 1.6 HDI 75 (MB9HW)07.2005751560 ccm49HW (DV6BTED4)
CITROËN Berlingo / Berlingo First Van (M_) 1.6 HDI 90 (MB9HX, MC9HX)07.2005901560 ccm49HX (DV6ATED4)
CITROËN BERLINGO komercinis (B9) 1.6 BlueHDi 10012.2014991560 ccm4BHY (DV6FD)
CITROËN BERLINGO komercinis (B9) 1.6 BlueHDi 100 4x412.2014991560 ccm4BHY (DV6FD)
CITROËN BERLINGO komercinis (B9) 1.6 BlueHDi 12012.20141201560 ccm4BHZ (DV6FC)
CITROËN BERLINGO komercinis (B9) 1.6 HDi / BlueHDi 7507.2010751560 ccm4BHW (DV6FE)
CITROËN BERLINGO komercinis (B9) 1.6 HDi 11004.20081091560 ccm49HZ (DV6TED4)
CITROËN BERLINGO komercinis (B9) 1.6 HDi 7504.2008751560 ccm49HT (DV6BUTED4)
CITROËN BERLINGO komercinis (B9) 1.6 HDi 75 4x402.2012751560 ccm49HN (DV6ETED)
CITROËN BERLINGO komercinis (B9) 1.6 HDi 9007.2010901560 ccm49HE (DV6DBM)
CITROËN BERLINGO komercinis (B9) 1.6 HDi 9007.2010921560 ccm49HJ (DV6DTEDM)
CITROËN BERLINGO komercinis (B9) 1.6 HDi 90 16V04.2008901560 ccm49HS (DV6TED4BU)
CITROËN BERLINGO komercinis (B9) 1.6 HDi 90 4x402.2012901560 ccm49HF (DV6DTED)
CITROËN BERLINGO plokščiadugnis / važiuoklė (B9) 1.6 BlueHDi 10012.2014991560 ccm4BHY (DV6FD)
CITROËN BERLINGO plokščiadugnis / važiuoklė (B9) 1.6 HDi 9007.2010901560 ccm49HF (DV6DTED)
CITROËN BERLINGO plokščiadugnis / važiuoklė (B9) 1.6 HDi 90 16V04.2008901560 ccm49HX (DV6ATED4)
CITROËN BERLINGO plokščiadugnis / važiuoklė (B9) 1.6 HDi 9207.2010921560 ccm49HJ (DV6DTEDM)
CITROËN Berlingo Van (K9) BlueHDi 10006.2018991560 ccm4BHY (DV6FD)
CITROËN Berlingo Van (K9) BlueHDi 10006.20181021499 ccm4YHY (DV5RD)
CITROËN Berlingo Van (K9) BlueHDi 10006.20181311499 ccm4YHZ (DV5RC)
CITROËN Berlingo Van (K9) BlueHDi 7506.2018751560 ccm4BHW (DV6FE)
CITROËN C-Elysée Sedanas 1.5 BlueHDi 10005.20181021499 ccm4YHY (DV5RD)
CITROËN C-Elysée Sedanas 1.6 BlueHDi 10011.2014991560 ccm4BHY (DV6FD)
CITROËN C-Elysée Sedanas 1.6 HDI 9211.2012921560 ccm49HJ (DV6DTEDM)
CITROËN C2 (JM_) 1.6 HDi09.20051091560 ccm49HZ (DV6TED4)
CITROËN C3 Aircross II (2R_, 2C_) 1.5 BlueHDi 100 (2CYHYJ)08.2018991499 ccm4YHY (DV5RD)
CITROËN C3 Aircross II (2R_, 2C_) 1.5 BlueHDi 100 (2CYHYJ)08.20181021499 ccm4YHY (DV5RD)
CITROËN C3 Aircross II (2R_, 2C_) 1.5 BlueHDi 120 (2CYHXX)08.20181201499 ccm4YHX (DV5RC)
CITROËN C3 Aircross II (2R_, 2C_) 1.6 BlueHDi 10007.2017991560 ccm4BHY (DV6FD)
CITROËN C3 Aircross II (2R_, 2C_) 1.6 BlueHDi 115 (2CBHXH)06.20171151560 ccm4BHX (DV6FC)
CITROËN C3 Aircross II (2R_, 2C_) 1.6 BlueHDi 12007.20171201560 ccm4BHZ (DV6FC)
CITROËN C3 Aircross II (2R_, 2C_) 1.6 HDi 92 (2C9HPA)10.2017921560 ccm49HP (DV6D)
CITROËN C3 I Hatchback (FC_, FN_) 1.6 16V HDi10.2005901560 ccm49HX (DV6ATED4)
CITROËN C3 I Hatchback (FC_, FN_) 1.6 16V HDi09.20051091560 ccm49HZ (DV6TED4)
CITROËN C3 II (SC_) 1.4 HDi 7011.2009681398 ccm48HZ (DV4TD)
CITROËN C3 II (SC_) 1.6 BlueHDi 10007.2014991560 ccm4BHY (DV6FD)
CITROËN C3 II (SC_) 1.6 BlueHDi 7504.2015751560 ccm4BHW (DV6FE)
CITROËN C3 II (SC_) 1.6 HDi11.2009921560 ccm49HJ (DV6DTEDM)
CITROËN C3 II (SC_) 1.6 HDi 9011.2009901560 ccm49HX (DV6ATED4)
CITROËN C3 III (SX) 1.5 BlueHDi 10005.20181021499 ccm4YHY (DV5RD)
CITROËN C3 III (SX) 1.6 BlueHDi 10007.2016991560 ccm4BHY (DV6FD)
CITROËN C3 III (SX) 1.6 BlueHDi 7507.2016751560 ccm4BHW (DV6FE)
CITROËN C3 III (SX) 1.6 HDi 9009.2016901560 ccm49HJ (DV6DM)
CITROËN C3 Picasso 1.6 BlueHDi 10001.2015991560 ccm4BHY (DV6FD)
CITROËN C3 Picasso 1.6 HDi02.2009901560 ccm49HX (DV6ATED4)
CITROËN C3 Picasso 1.6 HDi02.20091091560 ccm49HZ (DV6TED4)
CITROËN C3 Picasso 1.6 HDI 9007.2010921560 ccm49HP (DV6DTED)
CITROËN C4 CACTUS 1.5 BlueHDi 10006.2018991499 ccm4YHY (DV5RD)
CITROËN C4 CACTUS 1.5 BlueHDi 10006.20181021499 ccm4YHY (DV5RD)
CITROËN C4 CACTUS 1.5 BlueHDi 12009.20181201499 ccm4YHX (DV5RC)
CITROËN C4 CACTUS 1.6 BlueHDi 10009.2014991560 ccm4BHY (DV6FD)
CITROËN C4 CACTUS 1.6 HDi 9009.2014921560 ccm49HJ (DV6DTEDM)
CITROËN C4 Grand Picasso I (UA_) 1.6 HDi10.20061091560 ccm49HY (DV6TED4)
CITROËN C4 Grand Picasso II 1.6 BlueHDi 10001.2015991560 ccm4BHY (DV6FD)
CITROËN C4 Grand Picasso II 1.6 BlueHDi 12007.20141201560 ccm4BHZ (DV6FC)
CITROËN C4 Grand Picasso II 1.6 HDi / BlueHDi 11509.20131151560 ccm4BHX (DV6FC)
CITROËN C4 Grand Picasso II 1.6 HDi 9009.2013921560 ccm49HP (DV6DTED)
CITROËN C4 I (LC_) 1.6 HDi11.2004901560 ccm49HX (DV6ATED4)
CITROËN C4 I (LC_) 1.6 HDi11.20041091560 ccm49HY (DV6TED4)
CITROËN C4 I (LC_) 1.6 HDi07.20061161560 ccm49HY (DV6TED4)
CITROËN C4 II (B7) 1.6 BlueHDi 10007.2014991560 ccm4BHY (DV6FD)
CITROËN C4 II (B7) 1.6 BlueHDi 11508.20141151560 ccm4BHX (DV6FC)
CITROËN C4 II (B7) 1.6 BlueHDi 12002.20151201560 ccm4BHZ (DV6FC)
CITROËN C4 II (B7) 1.6 HDi 9011.2009921560 ccm49HJ (DV6DTEDM)
CITROËN C4 kupė (LA_) 1.6 HDi11.2004901560 ccm49HX (DV6ATED4)
CITROËN C4 kupė (LA_) 1.6 HDi11.20041091560 ccm49HY (DV6TED4)
CITROËN C4 Picasso I (UD_) 1.6 HDi02.20071091560 ccm49HY (DV6TED4)
CITROËN C4 Picasso II 1.6 BlueHDi 10012.2014991560 ccm4BHY (DV6FD)
CITROËN C4 Picasso II 1.6 BlueHDi 12007.20141201560 ccm4BHZ (DV6FC)
CITROËN C4 Picasso II 1.6 HDi / BlueHDi 11502.20131151560 ccm4BHX (DV6FC)
CITROËN C4 Picasso II 1.6 HDi 9002.2013921560 ccm49HP (DV6DTED)
CITROËN C4 sedanas 1.6 HDi07.20061091560 ccm49HY (DV6TED4)
CITROËN C4 SPACETOURER (3D_) 1.5 BlueHDi 13005.20181301499 ccm4YHZ (DV5RC)
CITROËN C4 SPACETOURER (3D_) 1.6 BlueHDi 10004.2018991560 ccm4BHY (DV6FD)
CITROËN C4 SPACETOURER (3D_) 1.6 BlueHDi 12004.20181201560 ccm4BHZ (DV6FC)
CITROËN Grand C4 Spacetourer (3A_, 3E_) 1.5 BlueHDi 13005.20181311499 ccm4YHZ (DV5RC)
CITROËN Grand C4 Spacetourer (3A_, 3E_) 1.6 BlueHDi 10004.2018991560 ccm4BHY (DV6FD)
CITROËN Grand C4 Spacetourer (3A_, 3E_) 1.6 BlueHDi 12004.20181201560 ccm4BHZ (DV6FC)
CITROËN C5 Aircross 1.5 BlueHDi 13011.20181311499 ccm4YHZ (DV5RC)
CITROËN C5 II (RC_) 1.6 HDi (RC8HZB)09.20041091560 ccm49HY (DV6TED4)
CITROËN C5 II Break (RE_) 1.6 HDi (RE8HZB)09.20041091560 ccm49HY (DV6TED4)
CITROËN C5 III (RD_) 1.6 HDi 11002.20081091560 ccm49HZ (DV6TED4)
CITROËN C5 III Universalas (RW_) 1.6 HDi 11002.20081091560 ccm49HZ (DV6TED4)
CITROËN DS3 1.4 HDi 7004.2010681398 ccm48HR (DV4C)
CITROËN DS3 1.6 BlueHDi 10007.2014991560 ccm4BHY (DV6FD)
CITROËN DS3 1.6 BlueHDi 12010.20131201560 ccm4BHZ (DV6FC)
CITROËN DS3 1.6 BlueHDi 7503.2015751560 ccm4BHW (DV6FE)
CITROËN DS3 1.6 HDi 11510.20131151560 ccm4BHX (DV6FC)
CITROËN DS3 1.6 HDi 9011.2009921560 ccm49HP (DV6DTED)
CITROËN DS3 kabrioletas 1.6 BlueHDi 10007.2014991560 ccm4BHY (DV6FD)
CITROËN DS3 kabrioletas 1.6 BlueHDi 12007.20141201560 ccm4BHZ (DV6FC)
CITROËN DS3 kabrioletas 1.6 HDi 9001.2013921560 ccm49HP (DV6DTED)
CITROËN DS4 1.6 BlueHDi 11507.20141151560 ccm4BHX (DV6FC)
CITROËN DS4 1.6 BlueHDi 12007.20141201560 ccm4BHZ (DV6FC)
CITROËN DS4 1.6 HDi 9005.2011921560 ccm49HP (DV6DTED)
CITROËN DS5 1.6 BlueHDi 12007.20141201560 ccm4BHZ (DV6FC)
CITROËN DS5 1.6 HDi11.20131151560 ccm4BHX (DV6FC)
CITROËN JUMPER autobusas 2.2 HDi 11007.20111102198 ccm44HG (P22DTE)
CITROËN JUMPER autobusas 2.2 HDi 13007.20111302198 ccm44HH (P22DTE)
CITROËN JUMPER autobusas 2.2 HDi 15007.20111502198 ccm44HJ (P22DTE)
CITROËN JUMPER komercinis 2.2 HDi 11007.20111102198 ccm44HG (P22DTE)
CITROËN JUMPER komercinis 2.2 HDi 13007.20111302198 ccm44HH (P22DTE)
CITROËN JUMPER komercinis 2.2 HDi 15007.20111502198 ccm44HJ (P22DTE)
CITROËN JUMPER plokščiadugnis / važiuoklė 2.2 HDi 11007.20111102198 ccm44HG (P22DTE)
CITROËN JUMPER plokščiadugnis / važiuoklė 2.2 HDi 13007.20111302198 ccm44HH (P22DTE)
CITROËN JUMPER plokščiadugnis / važiuoklė 2.2 HDi 15007.20111502198 ccm44HJ (P22DTE)
CITROËN Jumpy Bortinis Sunkvežimis / Važiuoklė (V_) 1.6 BlueHDi 9509.2016951560 ccm4BHS (DV6FDU)
CITROËN JUMPY komercinis 1.6 HDi 90 16V01.2007901560 ccm49HU (DV6UTED4)
CITROËN JUMPY komercinis 1.6 HDi 90 8V01.2007901560 ccm49HM (DV6UC)
CITROËN Jumpy MPV (VF7) 1.6 HDi 90 16V01.2007901560 ccm49HU (DV6UTED4)
CITROËN Jumpy MPV (VF7) 1.6 HDi 90 8V01.2007901560 ccm49HM (DV6UC)
CITROËN Jumpy MPV (V_) 1.5 BlueHDi 10006.20181021499 ccm4YHR (DV5RUCd)
CITROËN Jumpy MPV (V_) 1.5 BlueHDi 12006.20181201499 ccm4YHV (DV5RUC)
CITROËN Jumpy MPV (V_) 1.6 BlueHDi 11504.20161151560 ccm4BHX (DV6FCU)
CITROËN Jumpy MPV (V_) 1.6 BlueHDi 9504.2016951560 ccm4BHS (DV6FDU)
CITROËN JUMPY plokščiadugnis / važiuoklė 1.6 HDi 90 16V06.2007901560 ccm49HU (DV6UTED4)
CITROËN JUMPY plokščiadugnis / važiuoklė 1.6 HDi 90 8V06.2007901560 ccm49HH (DV6DUM)
CITROËN Jumpy Van (V_) 1.5 BlueHDi 10006.20181021499 ccm4YHR (DV5RUCd)
CITROËN Jumpy Van (V_) 1.5 BlueHDi 12006.20181201499 ccm4YHV (DV5RUC)
CITROËN Jumpy Van (V_) 1.6 BlueHDi 11504.20161151560 ccm4BHX (DV6FCU)
CITROËN Jumpy Van (V_) 1.6 BlueHDi 9504.2016951560 ccm4BHS (DV6FDU)
CITROËN Spacetourer (V_) 1.5 BlueHDi 10006.20181021499 ccm4YHR (DV5RUCd)
CITROËN Spacetourer (V_) 1.5 BlueHDi 12006.20181201499 ccm4YHV (DV5RUC)
CITROËN Spacetourer (V_) 1.6 BlueHDi 11504.20161151560 ccm4BHX (DV6FCU)
CITROËN Spacetourer (V_) 1.6 BlueHDi 9504.2016951560 ccm4BHS (DV6FDU)
CITROËN XSARA PICASSO (N68) 1.6 HDi09.2005901560 ccm49HX (DV6ATED4)
CITROËN XSARA PICASSO (N68) 1.6 HDi05.20041091560 ccm49HY (DV6TED4)
DS DS 3 1.6 BlueHDi 10004.2015991560 ccm4BHY (DV6FD)
DS DS 3 1.6 BlueHDi 12007.20151201560 ccm4BHZ (DV6FC)
DS DS 3 1.6 BlueHDi 7507.2015751560 ccm4BHW (DV6FE)
DS DS 3 Crossback (U_) 1.5 BlueHDi 10010.20181021499 ccm4YHY (DV5RD)
DS DS 3 Crossback (U_) 1.5 BlueHDi 13010.20181311499 ccm4YHZ (DV5RC)
DS DS 3 kabrioletas 1.6 BlueHDi 10007.2015991560 ccm4BHY (DV6FD)
DS DS 3 kabrioletas 1.6 BlueHDi 12007.20151201560 ccm4BHZ (DV6FC)
DS DS 4 / DS 4 CROSSBACK 1.6 BlueHDi 10004.2016991560 ccm4BHY (DV6FD)
DS DS 4 / DS 4 CROSSBACK 1.6 BlueHDi 12007.20151201560 ccm4BHZ (DV6FC)
DS DS5 1.6 BlueHDi 11506.20151161560 ccm4BHX (DV6C)
DS DS5 1.6 BlueHDi 12007.20151201560 ccm4BHZ (DV6FC)
DS DS7 Crossback 1.5 BlueHDi 13009.20171301499 ccm4YHZ (DV5RC)
FIAT Scudo (270_, 272_) 1.6 D Multijet01.2007901560 ccm49HU
FIAT Scudo (270_, 272_) 1.6 D Multijet02.2011901560 ccm49H07 (DV6UC)
FIAT Scudo Bortinis Sunkvežimis / Važiuoklė (270_, 272_) 1.6 D Multijet01.2007901560 ccm49HU
FIAT Scudo Bortinis Sunkvežimis / Važiuoklė (270_, 272_) 1.6 D Multijet01.2007901560 ccm49H07 (DV6UC)
FIAT Scudo Van (270_, 272_) 1.6 D Multijet01.2007901560 ccm49HU
FIAT Scudo Van (270_, 272_) 1.6 D Multijet02.2011901560 ccm49H07 (DV6UC)
FORD B-MAX (JK) 1.5 TDCi10.2012751499 ccm4UGJC
FORD B-MAX (JK) 1.5 TDCi04.2015951499 ccm4XVJC
FORD B-MAX (JK) 1.6 TDCi10.2012951560 ccm4T3JB
FORD B-Max Van (JK) 1.5 TDCi10.2012751499 ccm4UGJC
FORD B-Max Van (JK) 1.5 TDCi04.2015951499 ccm4XVJC
FORD B-Max Van (JK) 1.6 TDCi10.2012951560 ccm4T3JB
FORD C-MAX (DM2) 1.6 TDCi02.2007901560 ccm4HHDB
FORD C-MAX (DM2) 1.6 TDCi02.20071011560 ccm4MTDA
FORD C-MAX (DM2) 1.6 TDCi02.20071091560 ccm4G8DD
FORD C-Max II (DXA/CB7, DXA/CEU) 1.5 TDCi03.2015951499 ccm4XXDA
FORD C-Max II (DXA/CB7, DXA/CEU) 1.5 TDCi03.20151201499 ccm4XWDD
FORD C-Max II (DXA/CB7, DXA/CEU) 1.5 TDCi ECOnetic03.20151051499 ccm4AEDA
FORD C-MAX II Van 1.5 TDCi03.20151201499 ccm4XWDB
FORD C-MAX II Van 1.5 TDCi ECOnetic03.20151051499 ccm4AEDA
FORD Grand C-Max (DXA/CB7, DXA/CEU) 1.5 TDCi03.2015951499 ccm4XXDC
FORD Grand C-Max (DXA/CB7, DXA/CEU) 1.5 TDCi03.20151201499 ccm4XWDD
FORD GRAND C-MAX Van 1.5 TDCi03.20151201499 ccm4XWDB
FORD ECOSPORT 1.5 TDCi10.2013901499 ccm4UGJE
FORD ECOSPORT 1.5 TDCi05.2015951499 ccm4XVJD
FORD ECOSPORT 1.5 TDCi05.20151001499 ccm4XUJH
FORD ECOSPORT 1.5 TDCi EcoBlue11.20171251499 ccm4ZTJC
FORD ECOSPORT 1.5 TDCi EcoBlue 4x411.20171251499 ccm4ZTJC
FORD Fiesta Mk5 Hatchback (JH1, JD1, JH3, JD3) 1.6 TDCi11.2004901560 ccm4HHJB
FORD Fiesta Mk5 Van 1.6 TDCi04.2007901560 ccm4HHJB
FORD Fiesta Mk6 Hatchback (JA8, JR8) 1.4 TDCi07.2010701399 ccm4KVJA
FORD Fiesta Mk6 Hatchback (JA8, JR8) 1.5 TDCi09.2012751499 ccm4UGJC
FORD Fiesta Mk6 Hatchback (JA8, JR8) 1.5 TDCi05.2015951499 ccm4XVJB
FORD Fiesta Mk6 Hatchback (JA8, JR8) 1.6 TDCi06.2008751560 ccm4UBJA
FORD Fiesta Mk6 Hatchback (JA8, JR8) 1.6 TDCi06.2008901560 ccm4HHJD
FORD Fiesta Mk6 Hatchback (JA8, JR8) 1.6 TDCi02.2010951560 ccm4T3JA
FORD Fiesta Mk6 Sedanas 1.6 TDCi10.2010901560 ccm4HHJC
FORD Fiesta Mk6 Van 1.4 TDCi07.2010701399 ccm4KVJA
FORD Fiesta Mk6 Van 1.5 TDCi10.2012751499 ccm4UGJC
FORD Fiesta Mk6 Van 1.5 TDCi05.2015951499 ccm4XVJB
FORD Fiesta Mk6 Van 1.6 TDCi01.2009901560 ccm4HHJD
FORD Fiesta Mk6 Van 1.6 TDCi02.2010951560 ccm4T3JA
FORD Fiesta Mk7 Hatchback 1.5 TDCi01.2017851499 ccm4XUJG
FORD Fiesta Mk7 Hatchback 1.5 TDCi01.20171201499 ccm4XWJC
FORD Fiesta Mk7 Van 1.5 TDCi04.2019861499 ccm4XUJG
FORD Fiesta Mk7 Van 1.5 TDCi09.20181201499 ccm4XWJC
FORD Focus C-Max (DM2) 1.6 TDCi02.2005901560 ccm4HHDB
FORD Focus C-Max (DM2) 1.6 TDCi10.20031091560 ccm4G8DB
FORD Focus II Hatchback (DA_, HCP, DP) 1.6 TDCi01.2005901560 ccm4HHDB
FORD Focus II Hatchback (DA_, HCP, DP) 1.6 TDCi07.20041001560 ccm4MTDA
FORD Focus II Hatchback (DA_, HCP, DP) 1.6 TDCi07.20041091560 ccm4G8DF
FORD Focus II Sedanas (DB_, FCH, DH) 1.6 TDCi04.2005901560 ccm4HHDB
FORD Focus II Sedanas (DB_, FCH, DH) 1.6 TDCi04.20051001560 ccm4MTDA
FORD Focus II Sedanas (DB_, FCH, DH) 1.6 TDCi04.20051091560 ccm4G8DF
FORD Focus II Universalas (DA_, FFS, DS) 1.6 TDCi07.2004901560 ccm4HHDB
FORD Focus II Universalas (DA_, FFS, DS) 1.6 TDCi07.20041001560 ccm4MTDA
FORD Focus II Universalas (DA_, FFS, DS) 1.6 TDCi07.20041091560 ccm4G8DF
FORD Focus II Universalas (DA_, FFS, DS) 1.6 TDCi12.20071101560 ccm4G8DA
FORD FOCUS III 1.5 TDCi09.2014951499 ccm4XXDC
FORD FOCUS III 1.5 TDCi09.20141201499 ccm4XWDD
FORD FOCUS III hečbekas 1.5 TDCi09.2014951499 ccm4XXDC
FORD FOCUS III hečbekas 1.5 TDCi09.20141201499 ccm4XWDD
FORD FOCUS III hečbekas 1.5 TDCi ECOnetic09.20141051499 ccm4XXDB
FORD FOCUS III sedanas 1.5 TDCi11.2014951499 ccm4XXDC
FORD FOCUS III sedanas 1.5 TDCi11.20141201499 ccm4XWDD
FORD FOCUS III Turnier 1.5 TDCi09.2014951499 ccm4XXDC
FORD FOCUS III Turnier 1.5 TDCi09.20141201499 ccm4XWDD
FORD Focus Mk2 Van / Universalas 1.6 TDCi09.2005901560 ccm4HHDA
FORD Focus Mk2 Van / Universalas 1.6 TDCi07.20041091560 ccm4G8DA
FORD Focus Mk3 Van / Universalas (DYB) 1.5 TDCi09.2014951499 ccm4XXDC
FORD Focus Mk3 Van / Universalas (DYB) 1.5 TDCi09.20141201499 ccm4XWDD
FORD Focus Mk4 Hatchback (HN) 1.5 EcoBlue01.2018951499 ccm4Z2DA
FORD Focus Mk4 Hatchback (HN) 1.5 EcoBlue01.20181201499 ccm4ZTDA
FORD Focus Mk4 Sedanas (HM) 1.5 EcoBlue11.2018951499 ccm4Z2DA
FORD Focus Mk4 Sedanas (HM) 1.5 EcoBlue11.20181201499 ccm4ZTDA
FORD Focus Mk4 Turnier (HP) 1.5 EcoBlue09.2018951499 ccm4Z2DA
FORD Focus Mk4 Turnier (HP) 1.5 EcoBlue09.20181201499 ccm4ZTDA
FORD FUSION (JU_) 1.6 TDCi11.2004901560 ccm4HHJB
FORD Kuga Mk2 (DM2) 1.5 TDCi07.20161201499 ccm4XWMC
FORD Mondeo V Hatchback (CE) 1.5 TDCi03.20151201499 ccm4XUCA
FORD Mondeo V Hatchback (CE) 1.6 TDCi09.20141151560 ccm4NGCA
FORD Mondeo V Sedanas (CD) 1.5 TDCi03.20151201499 ccm4XUCA
FORD Mondeo V Universalas (CF) 1.5 TDCi03.20151201499 ccm4XUCA
FORD Mondeo V Universalas (CF) 1.6 TDCi09.20141151560 ccm4NGCA
FORD RANGER (TKE) 3.2 TDCi11.20112003198 ccm5SAFA
FORD RANGER (TKE) 3.2 TDCi 4x404.20112003198 ccm5SA2R
FORD TOURNEO CONNECT / GRAND TOURNEO CONNECT Kombi 1.5 EcoBlue05.20181201499 ccm4ZTGA
FORD TOURNEO CONNECT / GRAND TOURNEO CONNECT Kombi 1.5 TDCi05.2015751499 ccm4XUGA
FORD TOURNEO CONNECT / GRAND TOURNEO CONNECT Kombi 1.5 TDCi05.20151011499 ccm4XVGA
FORD TOURNEO CONNECT / GRAND TOURNEO CONNECT Kombi 1.5 TDCi05.20151201499 ccm4XWGC
FORD TOURNEO COURIER Kombi 1.5 TDCi02.2014751499 ccm4XUCC
FORD TOURNEO COURIER Kombi 1.5 TDCi05.2015951499 ccm4XVCD
FORD TOURNEO COURIER Kombi 1.5 TDCi (XXCA, XXCB, XXCC)04.20181001499 ccm4XXCC
FORD TOURNEO COURIER Kombi 1.6 TDCi02.2014951560 ccm4T3CC
FORD TOURNEO CUSTOM autobusas 2.2 TDCi04.20121002198 ccm4DRF4
FORD TOURNEO CUSTOM autobusas 2.2 TDCi04.20121252198 ccm4CYF4
FORD TOURNEO CUSTOM autobusas 2.2 TDCi04.20121552198 ccm4CVFF
FORD TRANSIT autobusas 2.2 TDCi08.20131002198 ccm4DRFF
FORD TRANSIT autobusas 2.2 TDCi10.20111002198 ccm4DRFE
FORD TRANSIT autobusas 2.2 TDCi08.20131252198 ccm4CY14
FORD TRANSIT autobusas 2.2 TDCi10.20111252198 ccm4CYFC
FORD TRANSIT autobusas 2.2 TDCi10.20071402198 ccm4PGFB
FORD TRANSIT autobusas 2.2 TDCi12.20141552198 ccm4CVF5
FORD TRANSIT komercinis 2.2 TDCi08.20131002198 ccm4DRFF
FORD TRANSIT komercinis 2.2 TDCi10.20111002198 ccm4DRFE
FORD TRANSIT komercinis 2.2 TDCi08.20131252198 ccm4USF6
FORD TRANSIT komercinis 2.2 TDCi10.20111252198 ccm4CYFC
FORD TRANSIT komercinis 2.2 TDCi10.20071402198 ccm4PGFB
FORD TRANSIT komercinis 2.2 TDCi08.20131552198 ccm4CVF5
FORD TRANSIT plokščiadugnis / važiuoklė 2.2 TDCi10.20111002198 ccm4DRFE
FORD TRANSIT plokščiadugnis / važiuoklė 2.2 TDCi08.20131002198 ccm4DRFF
FORD TRANSIT plokščiadugnis / važiuoklė 2.2 TDCi10.20111252198 ccm4CYFC
FORD TRANSIT plokščiadugnis / važiuoklė 2.2 TDCi08.20131252198 ccm4CYF5
FORD TRANSIT plokščiadugnis / važiuoklė 2.2 TDCi10.20071402198 ccm4PGFB
FORD TRANSIT plokščiadugnis / važiuoklė 2.2 TDCi08.20131552198 ccm4CVF5
FORD TRANSIT TOURNEO 2.2 TDCi10.20071402198 ccm4PGFB
FORD TRANSIT CONNECT Kombi 1.5 EcoBlue05.20151201499 ccm4ZTGA
FORD TRANSIT CONNECT Kombi 1.5 TDCi08.2015751499 ccm4XUGA
FORD TRANSIT CONNECT Kombi 1.5 TDCi05.20151011499 ccm4XVGA
FORD TRANSIT CONNECT Kombi 1.5 TDCi05.20151201499 ccm4XWGC
FORD TRANSIT CONNECT komercinis 1.5 EcoBlue05.2018751499 ccm4BEGA
FORD TRANSIT CONNECT komercinis 1.5 EcoBlue05.20181011499 ccm4Z2GA
FORD TRANSIT CONNECT komercinis 1.5 EcoBlue05.20181201499 ccm4ZTGA
FORD TRANSIT CONNECT komercinis 1.5 TDCi08.2015751499 ccm4XUGA
FORD TRANSIT CONNECT komercinis 1.5 TDCi05.20151011499 ccm4XVGA
FORD TRANSIT CONNECT komercinis 1.5 TDCi05.20151201499 ccm4XWGC
FORD TRANSIT COURIER Kombi 1.5 TDCi02.2014751499 ccm4XUCC
FORD TRANSIT COURIER Kombi 1.5 TDCi05.2015951499 ccm4XVCD
FORD TRANSIT COURIER Kombi 1.5 TDCi (XXCA, XXCB, XXCC)04.20181001499 ccm4XXCC
FORD TRANSIT COURIER Kombi 1.6 TDCi02.2014951560 ccm4T3CC
FORD TRANSIT COURIER komercinis 1.5 TDCi02.2014751499 ccm4XUCC
FORD TRANSIT COURIER komercinis 1.5 TDCi05.2015951499 ccm4XVCD
FORD TRANSIT COURIER komercinis 1.5 TDCi04.20181001499 ccm4XXCC
FORD TRANSIT COURIER komercinis 1.6 TDCi02.2014951560 ccm4T3CC
FORD TRANSIT CUSTOM autobusas 2.2 TDCi04.20121002198 ccm4DRF4
FORD TRANSIT CUSTOM autobusas 2.2 TDCi04.20121252198 ccm4CYF4
FORD TRANSIT CUSTOM autobusas 2.2 TDCi04.20121552198 ccm4CVFF
FORD TRANSIT CUSTOM komercinis 2.2 TDCi04.20121002198 ccm4DRF4
FORD TRANSIT CUSTOM komercinis 2.2 TDCi04.20121252198 ccm4CYF4
FORD TRANSIT CUSTOM komercinis 2.2 TDCi04.20121552198 ccm4CVFF
GMC SIERRA 2500 HD Cab & Chassis 6.6 D09.20104036599 ccm8LML
GMC SIERRA 2500 HD Cab & Chassis 6.6 D 4WD09.20104036599 ccm8LML
GMC SIERRA 2500 HD Crew Cab Pickup 6.6 D09.20104036599 ccm8LML
GMC SIERRA 2500 HD Crew Cab Pickup 6.6 D 4WD09.20104036599 ccm8LML
GMC SIERRA 2500 HD Extended Cab Pickup 6.6 D09.20104036599 ccm8LML
GMC SIERRA 2500 HD Extended Cab Pickup 6.6 D 4WD09.20104036599 ccm8LML
GMC SIERRA 2500 HD Standard Cab Pickup 6.6 D09.20104036599 ccm8LML
GMC SIERRA 2500 HD Standard Cab Pickup 6.6 D 4WD09.20104036599 ccm8LML
GMC SIERRA 3500 HD Cab & Chassis 6.6 D09.20134036599 ccm8LML
GMC SIERRA 3500 HD Cab & Chassis 6.6 D09.20104036599 ccm8LML
GMC SIERRA 3500 HD Cab & Chassis 6.6 D 4WD09.20134036599 ccm8LML
GMC SIERRA 3500 HD Cab & Chassis 6.6 D 4WD09.20104036599 ccm8LML
GMC SIERRA 3500 HD Crew Cab Pickup 6.6 D09.20104036599 ccm8LML
GMC SIERRA 3500 HD Crew Cab Pickup 6.6 D 4WD09.20104036599 ccm8LML
GMC SIERRA 3500 HD Extended Cab Pickup 6.6 D09.20134036599 ccm8LML
GMC SIERRA 3500 HD Extended Cab Pickup 6.6 D09.20104036599 ccm8LML
GMC SIERRA 3500 HD Extended Cab Pickup 6.6 D 4WD09.20134036599 ccm8LML
GMC SIERRA 3500 HD Extended Cab Pickup 6.6 D 4WD09.20104036599 ccm8LML
GMC SIERRA 3500 HD Standard Cab Pickup 6.6 D09.20134036599 ccm8LML
GMC SIERRA 3500 HD Standard Cab Pickup 6.6 D09.20114036599 ccm8LML
GMC SIERRA 3500 HD Standard Cab Pickup 6.6 D 4WD09.20134036599 ccm8LML
GMC SIERRA 3500 HD Standard Cab Pickup 6.6 D 4WD09.20114036599 ccm8LML
JEEP CHEROKEE (KL) 2.2 CRD09.20181502184 ccm4EBV
JEEP CHEROKEE (KL) 2.2 CRD09.20181952184 ccm4EBV
JEEP CHEROKEE (KL) 2.2 CRD 4x408.20151852184 ccm4EBU
JEEP CHEROKEE (KL) 2.2 CRD 4x409.20181952184 ccm4EBV
JEEP CHEROKEE (KL) 2.2 CRD 4x408.20152002184 ccm4EBU
JEEP Wrangler IV (JL) 2.2 Multijet II (JL72, JL74)11.20172002143 ccm4EBH
MAZDA 2 Hatchback (DE_, DH_3) 1.6 MZ-CD10.2008901560 ccm4Y646
MAZDA 3 (BK) 1.6 DI Turbo06.20041091560 ccm4Y601
MAZDA 3 (BK) 1.6 MZ-CD06.2006901560 ccm4Y406
MAZDA 3 (BL) 1.6 MZR CD12.20081091560 ccm4Y642
MAZDA 3 Hatchback (BM, BN) 2.2 D09.20131502191 ccm4SHY1
MAZDA 3 Hatchback (BM, BN) 2.2 D10.20141752191 ccm4SHY4
MAZDA 3 sedanas (BK) 1.6 DI Turbo06.20041091560 ccm4Y601
MAZDA 3 sedanas (BL) 1.6 MZR CD12.20081091560 ccm4Y642
MAZDA 3 Sedanas (BM, BN) 2.2 D09.20131502191 ccm4SHY4
MAZDA 6 Sedanas (GJ, GL) 2.2 D01.20131502191 ccm4SHY4
MAZDA 6 Sedanas (GJ, GL) 2.2 D12.20121752191 ccm4SHY1
MAZDA 6 Universalas (GJ, GL) 2.2 D12.20121502191 ccm4SHY4
MAZDA 6 Universalas (GJ, GL) 2.2 D12.20121752191 ccm4SHY1
MAZDA 6 Universalas (GJ, GL) 2.2 D AWD02.20151502191 ccm4SHY4
MAZDA 6 Universalas (GJ, GL) 2.2 D AWD02.20151752191 ccm4SHY4
MAZDA CX-5 (KE, GH) 2.2 D04.20121502191 ccm4SHY1
MAZDA CX-5 (KE, GH) 2.2 D04.20121752191 ccm4SHY1
MAZDA CX-5 (KE, GH) 2.2 D AWD04.20121502191 ccm4SHY1
MAZDA CX-5 (KE, GH) 2.2 D AWD04.20121752191 ccm4SHY1
MERCEDES-BENZ X Klasė (470) X 220 d (470.210)09.20171632299 ccm4OM 699.300
MERCEDES-BENZ X Klasė (470) X 220 d 4-matic (470.211)09.20171632299 ccm4OM 699.300
MERCEDES-BENZ X Klasė (470) X 250 d (470.230)09.20171902299 ccm4OM 699.301
MERCEDES-BENZ X Klasė (470) X 250 d 4-matic (470.231)09.20171902299 ccm4OM 699.301
MERCEDES-BENZ X Klasė plokščiadugnis / važiuoklė (470) X 220 d (470.210)09.20171632299 ccm4OM 699.300
MERCEDES-BENZ X Klasė plokščiadugnis / važiuoklė (470) X 250 d 4-matic (470.231)09.20171902299 ccm4OM 699.301
MINI Clubman (R55) Cooper D10.20071091560 ccm49HZ (DV6TED4)
MINI Hatchback (R56) Cooper D11.20061091560 ccm4W16 D16 (9HZ)
MINI Hatchback (R56) One D06.2009901560 ccm49HZ (DV6TED4)
NISSAN Navara Bortinis Sunkvežimis / Važiuoklė (D23) 2.3 dCi01.20151632299 ccm4YS23DDT
NISSAN Navara Bortinis Sunkvežimis / Važiuoklė (D23) 2.3 dCi 4x401.20151632299 ccm4YS23DDT
NISSAN NP300 Navara Pick-up (D23) 2.3 dCi01.20151582299 ccm4YS23DDT
NISSAN NP300 Navara Pick-up (D23) 2.3 dCi10.20151902299 ccm4YS23DDTT
NISSAN NP300 Navara Pick-up (D23) 2.3 dCi (D231)01.20151632299 ccm4YS23DDT
NISSAN NP300 Navara Pick-up (D23) 2.3 dCi 4x401.20151582299 ccm4YS23DDT
NISSAN NP300 Navara Pick-up (D23) 2.3 dCi 4x4 (D231)01.20151632299 ccm4YS23DDT
NISSAN NP300 Navara Pick-up (D23) 2.3 dCi 4x4 (D231)10.20151902299 ccm4YS23DDTT
NISSAN NV400 Bortinis Sunkvežimis / Važiuoklė (X62, X62B) dCi 10011.20111012299 ccm4M9T 670
NISSAN NV400 Bortinis Sunkvežimis / Važiuoklė (X62, X62B) dCi 12511.20111252299 ccm4M9T 670
NISSAN NV400 Bortinis Sunkvežimis / Važiuoklė (X62, X62B) dCi 125 RWD11.20111252299 ccm4M9T 896
NISSAN NV400 Bortinis Sunkvežimis / Važiuoklė (X62, X62B) dCi 13006.20161302299 ccm4M9T
NISSAN NV400 Bortinis Sunkvežimis / Važiuoklė (X62, X62B) dCi 130 RWD06.20161302299 ccm4M9T
NISSAN NV400 Bortinis Sunkvežimis / Važiuoklė (X62, X62B) dCi 14006.20141362299 ccm4M9T 702
NISSAN NV400 Bortinis Sunkvežimis / Važiuoklė (X62, X62B) dCi 140 RWD06.20141362299 ccm4M9T 698
NISSAN NV400 Bortinis Sunkvežimis / Važiuoklė (X62, X62B) dCi 14511.20111462299 ccm4M9T 680
NISSAN NV400 Bortinis Sunkvežimis / Važiuoklė (X62, X62B) dCi 145 RWD11.20111462298 ccm4M9T 710
NISSAN NV400 Bortinis Sunkvežimis / Važiuoklė (X62, X62B) dCi 15008.20141502299 ccm4M9T 880
NISSAN NV400 Bortinis Sunkvežimis / Važiuoklė (X62, X62B) dCi 150 RWD08.20141502299 ccm4M9T 880
NISSAN NV400 Bortinis Sunkvežimis / Važiuoklė (X62, X62B) dCi 16506.20141632299 ccm4M9T
NISSAN NV400 Bortinis Sunkvežimis / Važiuoklė (X62, X62B) dCi 165 RWD06.20141632299 ccm4M9T
NISSAN NV400 Bortinis Sunkvežimis / Važiuoklė (X62, X62B) dCi 17006.20161702299 ccm4M9T
NISSAN NV400 Bus (X62, X62B) dCi 10011.20111012299 ccm4M9T 670
NISSAN NV400 Bus (X62, X62B) dCi 11006.20141102299 ccm4M9T 870
NISSAN NV400 Bus (X62, X62B) dCi 12511.20111252299 ccm4M9T 670
NISSAN NV400 Bus (X62, X62B) dCi 14006.20141362299 ccm4M9T 698
NISSAN NV400 Bus (X62, X62B) dCi 14511.20111462299 ccm4M9T 680
NISSAN NV400 Bus (X62, X62B) dCi 15002.20141502299 ccm4M9T 880
NISSAN NV400 Bus (X62, X62B) dCi 16006.20141632299 ccm4M9T
NISSAN NV400 Bus (X62, X62B) dCi 17007.20151702299 ccm4M9T
NISSAN NV400 Van (X62, X62B) 2.3 dCi 145 RWD11.20111462299 ccm4M9T 698
NISSAN NV400 Van (X62, X62B) 2.3 dCi 15002.20141502299 ccm4M9T 880
NISSAN NV400 Van (X62, X62B) 2.3 dCi 16506.20141632299 ccm4M9T
NISSAN NV400 Van (X62, X62B) dCi 10011.20111012299 ccm4M9T 670
NISSAN NV400 Van (X62, X62B) dCi 11006.20141102299 ccm4M9T 870
NISSAN NV400 Van (X62, X62B) dCi 12511.20111252299 ccm4M9T 670
NISSAN NV400 Van (X62, X62B) dCi 125 RWD11.20111252299 ccm4M9T 896
NISSAN NV400 Van (X62, X62B) dCi 13009.20161302299 ccm4M9T
NISSAN NV400 Van (X62, X62B) dCi 130 RWD09.20161302299 ccm4M9T
NISSAN NV400 Van (X62, X62B) dCi 14006.20141362299 ccm4M9T 702
NISSAN NV400 Van (X62, X62B) dCi 140 RWD06.20141362299 ccm4M9T 698
NISSAN NV400 Van (X62, X62B) dCi 14511.20111462299 ccm4M9T 680
NISSAN NV400 Van (X62, X62B) dCi 150 RWD02.20141502299 ccm4M9T 880
NISSAN NV400 Van (X62, X62B) dCi 165 RWD06.20141632299 ccm4M9T
NISSAN NV400 Van (X62, X62B) dCi 17009.20161702299 ccm4M9T
OPEL ASTRA J 2.0 BiTurbo CDTI (68)12.20121941956 ccm4A 20 DTR
OPEL ASTRA J 2.0 CDTI (68)12.20091601956 ccm4A 20 DTH
OPEL ASTRA J 2.0 CDTI (68)06.20111651956 ccm4A 20 DTH
OPEL Astra J GTC (P10) 2.0 BiTurbo CDTI (08)10.20121941956 ccm4A 20 DTR
OPEL Astra J GTC (P10) 2.0 CDTI (08)04.20151311956 ccm4A 20 DTH
OPEL Astra J GTC (P10) 2.0 CDTI (08)10.20111651956 ccm4A 20 DTH
OPEL Astra J Sports Tourer (P10) 2.0 BiTurbo CDTI (35)12.20121941956 ccm4A 20 DTR
OPEL Astra J Sports Tourer (P10) 2.0 CDTI (35)10.20101601956 ccm4A 20 DTH
OPEL Astra J Sports Tourer (P10) 2.0 CDTI (35)08.20111651956 ccm4A 20 DTH
VAUXHALL Astra Mk VI (J) (P10) Hatchback 2.0 BiTurbo CDTI12.20121941956 ccm4A 20 DTR
VAUXHALL Astra Mk VI (J) (P10) Hatchback 2.0 CDTi12.20091601956 ccm4A 20 DTH
VAUXHALL Astra Mk VI (J) (P10) Hatchback 2.0 CDTi08.20111651956 ccm4A 20 DTH
VAUXHALL Astra Mk VI (J) GTC (P10) 2.0 BiTurbo CDTI12.20121941956 ccm4A 20 DTR
VAUXHALL Astra Mk VI (J) GTC (P10) 2.0 CDTi10.20111651956 ccm4A 20 DTH
VAUXHALL Astra Mk VI (J) Universalas (P10) 2.0 BiTurbo CDTI12.20121941956 ccm4A 20 DTR
VAUXHALL Astra Mk VI (J) Universalas (P10) 2.0 CDTi10.20101601956 ccm4A 20 DTH
VAUXHALL Astra Mk VI (J) Universalas (P10) 2.0 CDTi08.20111651956 ccm4A 20 DTH
OPEL Cascada (W13) 2.0 CDTI03.20131651956 ccm4A 20 DTH
OPEL Cascada (W13) 2.0 CDTI03.20131941956 ccm4A 20 DTR
VAUXHALL Cascada Cabriolet (W13) 2.0 CDTI02.20131651956 ccm4A 20 DTH
VAUXHALL Cascada Cabriolet (W13) 2.0 CDTI02.20131941956 ccm4A 20 DTR
OPEL COMBO autobusiukas (X19) 1.506.2018761499 ccm4D 15 DTL (DV5RE)
OPEL COMBO autobusiukas (X19) 1.506.20181021499 ccm4D 15 DT (DV5RD)
OPEL COMBO autobusiukas (X19) 1.506.20181311499 ccm4D 15 DTH (DV5RC)
OPEL Combo E Van / Universalas (X19) 1.5 D08.2018761499 ccm4D 15 DTL (DV5RE)
OPEL Combo E Van / Universalas (X19) 1.5 D08.20181021499 ccm4D 15 DT (DV5RD)
OPEL Combo E Van / Universalas (X19) 1.5 D08.20181311499 ccm4D 15 DTH (DV5RC)
OPEL Combo E Van / Universalas (X19) 1.6 D06.2018751560 ccm4B 16 DTL (DV6FE)
OPEL Combo E Van / Universalas (X19) 1.6 D06.2018991560 ccm4B 16 DT (DV6FD)
VAUXHALL Combo Mk4 (E) Van / Universalas 1.5 D08.2018761499 ccm4D 15 DTL (DV5RE)
VAUXHALL Combo Mk4 (E) Van / Universalas 1.5 D08.20181021499 ccm4D 15 DT (DV5RD)
VAUXHALL Combo Mk4 (E) Van / Universalas 1.5 D08.20181311499 ccm4D 15 DTH (DV5RC)
VAUXHALL Combo Mk4 (E) Van / Universalas 1.6 D06.2018751560 ccm4B 16 DTL (DV6FE)
VAUXHALL Combo Mk4 (E) Van / Universalas 1.6 D06.2018991560 ccm4B 16 DT (DV6FD)
OPEL Crossland X (P17) 1.5 Turbo D (75)06.20181021499 ccm4D 15 DT (DV5RD)
OPEL Crossland X (P17) 1.5 Turbo D (75)08.20181201499 ccm4D 15 DTH (DV5RC)
OPEL Crossland X (P17) 1.6 Turbo D (08, 68)03.2017991560 ccm4B 16 DT (DV6FD)
VAUXHALL Crossland X (P17) 1.5 Turbo D (75)06.20181021499 ccm4D 15 DT (DV5RD)
VAUXHALL Crossland X (P17) 1.6 Turbo D (75)03.2017991560 ccm4B 16 DT (DV6FD)
OPEL GRANDLAND X (A18) 1.5 Turbo D (75)06.20181021499 ccm4D 15 DT (DV5RD)
OPEL GRANDLAND X (A18) 1.5 Turbo D (75)04.20181311499 ccm4D 15 DTH (DV5RC)
VAUXHALL Grandland X (A18) 1.5 Turbo D (75)04.20181311499 ccm4D 15 DTH (DV5RC)
OPEL INSIGNIA 2.0 Biturbo CDTI (68)07.20081901956 ccm4A 20 DTR
OPEL INSIGNIA 2.0 Biturbo CDTI (68)01.20121951956 ccm4A 20 DTR
OPEL INSIGNIA 2.0 Biturbo CDTI 4x4 (68)05.20091901956 ccm4A 20 DTR
OPEL INSIGNIA 2.0 Biturbo CDTI 4x4 (68)01.20121951956 ccm4A 20 DTR
OPEL INSIGNIA 2.0 CDTI (68)07.20081101956 ccm4A 20 DTL
OPEL INSIGNIA 2.0 CDTI (68)03.20121201956 ccm4A 20 DTE
OPEL INSIGNIA 2.0 CDTI (68)07.20081311956 ccm4A 20 DTJ
OPEL INSIGNIA 2.0 CDTI (68)07.20131401956 ccm4A 20 DTE
OPEL INSIGNIA 2.0 CDTI (68)07.20081601956 ccm4A 20 DTH
OPEL INSIGNIA 2.0 CDTI (68)07.20131631956 ccm4A 20 DTH
OPEL INSIGNIA 2.0 CDTI 4x4 (68)06.20101601956 ccm4A 20 DTH
OPEL INSIGNIA 2.0 CDTI 4x4 (68)07.20131631956 ccm4A 20 DTH
OPEL INSIGNIA A Country Tourer (G09) 2.0 CDTi (47)03.20121201956 ccm4A 20 DTE
OPEL INSIGNIA A Country Tourer (G09) 2.0 CDTi (47)07.20081311956 ccm4A 20 DTJ
OPEL INSIGNIA A Country Tourer (G09) 2.0 CDTi (47)07.20141631956 ccm4A 20 DTH
OPEL INSIGNIA A Country Tourer (G09) 2.0 CDTi 4x4 (47)09.20131631956 ccm4A 20 DTH
OPEL INSIGNIA A Country Tourer (G09) 2.0 CDTi 4x4 (47)09.20131941956 ccm4A 20 DTR
OPEL INSIGNIA sedanas 2.0 Biturbo CDTI (69)07.20081901956 ccm4A 20 DTR
OPEL INSIGNIA sedanas 2.0 Biturbo CDTI (69)01.20121951956 ccm4A 20 DTR
OPEL INSIGNIA sedanas 2.0 Biturbo CDTI 4x4 (69)07.20081901956 ccm4A 20 DTR
OPEL INSIGNIA sedanas 2.0 Biturbo CDTI 4x4 (69)01.20121951956 ccm4A 20 DTR
OPEL INSIGNIA sedanas 2.0 CDTI (69)07.20081101956 ccm4A 20 DTL
OPEL INSIGNIA sedanas 2.0 CDTI (69)03.20121201956 ccm4A 20 DTE
OPEL INSIGNIA sedanas 2.0 CDTI (69)07.20081311956 ccm4A 20 DTJ
OPEL INSIGNIA sedanas 2.0 CDTI (69)07.20131401956 ccm4A 20 DTE
OPEL INSIGNIA sedanas 2.0 CDTI (69)07.20081601956 ccm4A 20 DTH
OPEL INSIGNIA sedanas 2.0 CDTI (69)07.20131631956 ccm4A 20 DTH
OPEL INSIGNIA sedanas 2.0 CDTI 4x4 (69)06.20101601956 ccm4A 20 DTH
OPEL INSIGNIA sedanas 2.0 CDTI 4x4 (69)07.20131631956 ccm4A 20 DTH
OPEL INSIGNIA universalas 2.0 Biturbo CDTI (35)07.20081901956 ccm4A 20 DTR
OPEL INSIGNIA universalas 2.0 Biturbo CDTI (35)01.20121951956 ccm4A 20 DTR
OPEL INSIGNIA universalas 2.0 Biturbo CDTI 4x4 (35)07.20081901956 ccm4A 20 DTR
OPEL INSIGNIA universalas 2.0 Biturbo CDTI 4x4 (35)01.20121951956 ccm4A 20 DTR
OPEL INSIGNIA universalas 2.0 CDTI (35)07.20081101956 ccm4A 20 DTL
OPEL INSIGNIA universalas 2.0 CDTI (35)03.20121201956 ccm4A 20 DTE
OPEL INSIGNIA universalas 2.0 CDTI (35)07.20081311956 ccm4A 20 DTJ
OPEL INSIGNIA universalas 2.0 CDTI (35)07.20131401956 ccm4A 20 DTE
OPEL INSIGNIA universalas 2.0 CDTI (35)07.20081601956 ccm4A 20 DTH
OPEL INSIGNIA universalas 2.0 CDTI (35)07.20131631956 ccm4A 20 DTH
OPEL INSIGNIA universalas 2.0 CDTI 4x4 (35)06.20101601956 ccm4A 20 DTH
OPEL INSIGNIA universalas 2.0 CDTI 4x4 (35)07.20131631956 ccm4A 20 DTH
VAUXHALL INSIGNIA Mk I (A) Country Tourer (G09) 2.0 Biturbo CDTI 4x4 (47)09.20131951956 ccm4A 20 DTR
VAUXHALL INSIGNIA Mk I (A) Country Tourer (G09) 2.0 CDTI03.2012120 ccm
VAUXHALL INSIGNIA Mk I (A) Country Tourer (G09) 2.0 CDTI (47)07.20131631956 ccm4A 20 DTH
VAUXHALL INSIGNIA Mk I (A) Country Tourer (G09) 2.0 CDTI 4x4 (47)07.20131631956 ccm4A 20 DTH
VAUXHALL Insignia Mk I (A) Hatchback (G09) 2.0 Biturbo CDTI (68)03.20121951956 ccm4A 20 DTR
VAUXHALL Insignia Mk I (A) Hatchback (G09) 2.0 Biturbo CDTI 4x4 (68)03.20121951956 ccm4A 20 DTR
VAUXHALL Insignia Mk I (A) Hatchback (G09) 2.0 CDTI (68)07.20081101956 ccm4A 20 DTC
VAUXHALL Insignia Mk I (A) Hatchback (G09) 2.0 CDTI (68)03.20121201956 ccm4A 20 DTE
VAUXHALL Insignia Mk I (A) Hatchback (G09) 2.0 CDTI (68)07.20081301956 ccm4A 20 DTJ
VAUXHALL Insignia Mk I (A) Hatchback (G09) 2.0 CDTI (68)07.20131401956 ccm4A 20 DTE
VAUXHALL Insignia Mk I (A) Hatchback (G09) 2.0 CDTI (68)07.20081601956 ccm4A 20 DTH
VAUXHALL Insignia Mk I (A) Hatchback (G09) 2.0 CDTI (68)07.20131631956 ccm4A 20 DTH
VAUXHALL Insignia Mk I (A) Hatchback (G09) 2.0 CDTI (68)10.20081901956 ccm4A 20 DTR
VAUXHALL Insignia Mk I (A) Hatchback (G09) 2.0 CDTI 4x4 (68)07.20081601956 ccm4A 20 DTH
VAUXHALL Insignia Mk I (A) Hatchback (G09) 2.0 CDTI 4x4 (68)05.20091901956 ccm4A 20 DTR
VAUXHALL Insignia Mk I (A) Sedanas (G09) 2.0 Biturbo CDTI (69)03.20121951956 ccm4A 20 DTR
VAUXHALL Insignia Mk I (A) Sedanas (G09) 2.0 Biturbo CDTI 4x4 (69)03.20121951956 ccm4A 20 DTR
VAUXHALL Insignia Mk I (A) Sedanas (G09) 2.0 CDTI (69)07.20081101956 ccm4A 20 DTC
VAUXHALL Insignia Mk I (A) Sedanas (G09) 2.0 CDTI (69)07.20081301956 ccm4A 20 DTJ
VAUXHALL Insignia Mk I (A) Sedanas (G09) 2.0 CDTI (69)07.20131401956 ccm4A 20 DTE
VAUXHALL Insignia Mk I (A) Sedanas (G09) 2.0 CDTI (69)07.20081601956 ccm4A 20 DTH
VAUXHALL Insignia Mk I (A) Sedanas (G09) 2.0 CDTI (69)07.20131631956 ccm4A 20 DTH
VAUXHALL Insignia Mk I (A) Sedanas (G09) 2.0 CDTI (69)11.20081901956 ccm4A 20 DTR
VAUXHALL Insignia Mk I (A) Sedanas (G09) 2.0 CDTI 4x4 (69)07.20081601956 ccm4A 20 DTH
VAUXHALL Insignia Mk I (A) Sedanas (G09) 2.0 CDTI 4x4 (69)05.20091901956 ccm4A 20 DTR
VAUXHALL INSIGNIA Mk I (A) universalas 2.0 Biturbo CDTI (35)03.20121951956 ccm4A 20 DTR
VAUXHALL INSIGNIA Mk I (A) universalas 2.0 Biturbo CDTI 4x4 (35)03.20121951956 ccm4A 20 DTR
VAUXHALL INSIGNIA Mk I (A) universalas 2.0 CDTI (35)07.20081101956 ccm4A 20 DTC
VAUXHALL INSIGNIA Mk I (A) universalas 2.0 CDTI (35)03.20121201956 ccm4A 20 DTE
VAUXHALL INSIGNIA Mk I (A) universalas 2.0 CDTI (35)07.20081301956 ccm4A 20 DTJ
VAUXHALL INSIGNIA Mk I (A) universalas 2.0 CDTI (35)07.20131401956 ccm4A 20 DTE
VAUXHALL INSIGNIA Mk I (A) universalas 2.0 CDTI (35)07.20081601956 ccm4A 20 DTH
VAUXHALL INSIGNIA Mk I (A) universalas 2.0 CDTI (35)07.20131631956 ccm4A 20 DTH
VAUXHALL INSIGNIA Mk I (A) universalas 2.0 CDTI (35)11.20081901956 ccm4A 20 DTR
VAUXHALL INSIGNIA Mk I (A) universalas 2.0 CDTI 4x4 (35)07.20081601956 ccm4A 20 DTH
VAUXHALL INSIGNIA Mk I (A) universalas 2.0 CDTI 4x4 (35)05.20091901956 ccm4A 20 DTR
OPEL Movano B Bortinis Sunkvežimis / Važiuoklė (X62) 2.3 CDTI FWD (EV, HV, UV)05.20101012298 ccm4M9T 670
OPEL Movano B Bortinis Sunkvežimis / Važiuoklė (X62) 2.3 CDTI FWD (EV, HV, UV)05.20141102299 ccm4M9T 870
OPEL Movano B Bortinis Sunkvežimis / Važiuoklė (X62) 2.3 CDTI FWD (EV, HV, UV)05.20101252298 ccm4M9T 670
OPEL Movano B Bortinis Sunkvežimis / Važiuoklė (X62) 2.3 CDTI FWD (EV, HV, UV)11.20161312298 ccm4M9T 704
OPEL Movano B Bortinis Sunkvežimis / Važiuoklė (X62) 2.3 CDTI FWD (EV, HV, UV)05.20141362299 ccm4M9T 702
OPEL Movano B Bortinis Sunkvežimis / Važiuoklė (X62) 2.3 CDTI FWD (EV, HV, UV)05.20101462298 ccm4M9T 678
OPEL Movano B Bortinis Sunkvežimis / Važiuoklė (X62) 2.3 CDTI FWD (EV, HV, UV)01.20131502298 ccm4M9T 880
OPEL Movano B Bortinis Sunkvežimis / Važiuoklė (X62) 2.3 CDTI FWD (EV, HV, UV)05.20141632299 ccm4M9T 702
OPEL Movano B Bortinis Sunkvežimis / Važiuoklė (X62) 2.3 CDTI FWD (EV, HV, UV)11.20161702298 ccm4M9T 706
OPEL Movano B Bortinis Sunkvežimis / Važiuoklė (X62) 2.3 CDTI RWD (EV, HV, UV)05.20101012298 ccm4M9T 690
OPEL Movano B Bortinis Sunkvežimis / Važiuoklė (X62) 2.3 CDTI RWD (EV, HV, UV)05.20101252299 ccm4M9T 876
OPEL Movano B Bortinis Sunkvežimis / Važiuoklė (X62) 2.3 CDTI RWD (EV, HV, UV)11.20161312298 ccm4M9T 710
OPEL Movano B Bortinis Sunkvežimis / Važiuoklė (X62) 2.3 CDTI RWD (EV, HV, UV)05.20141362299 ccm4M9T 700
OPEL Movano B Bortinis Sunkvežimis / Važiuoklė (X62) 2.3 CDTI RWD (EV, HV, UV)05.20101462298 ccm4M9T 696
OPEL Movano B Bortinis Sunkvežimis / Važiuoklė (X62) 2.3 CDTI RWD (EV, HV, UV)01.20131502298 ccm4M9T 696
OPEL Movano B Bortinis Sunkvežimis / Važiuoklė (X62) 2.3 CDTI RWD (EV, HV, UV)05.20141632299 ccm4M9T 700
OPEL Movano B Bus (X62) 2.3 CDTI FWD (JV)12.20101012298 ccm4M9T 670
OPEL Movano B Bus (X62) 2.3 CDTI FWD (JV)05.20141102299 ccm4M9T 870
OPEL Movano B Bus (X62) 2.3 CDTI FWD (JV)12.20101252298 ccm4M9T 670
OPEL Movano B Bus (X62) 2.3 CDTI FWD (JV)05.20141362299 ccm4M9T 702
OPEL Movano B Bus (X62) 2.3 CDTI FWD (JV)12.20101462298 ccm4M9T 678
OPEL Movano B Bus (X62) 2.3 CDTI FWD (JV)01.20131502298 ccm4M9T 880
OPEL Movano B Bus (X62) 2.3 CDTI FWD (JV)05.20141632299 ccm4M9T 702
OPEL Movano B Bus (X62) 2.3 CDTI FWD (JV)07.20151702298 ccm4M9T 706
OPEL MOVANO B šiukšliavežis (X62) 2.3 CDTI FWD (HV, UV)11.20161312298 ccm4M9T 704
OPEL MOVANO B šiukšliavežis (X62) 2.3 CDTI FWD (UV, HV)05.20101462298 ccm4M9T 678
OPEL MOVANO B šiukšliavežis (X62) 2.3 CDTI FWD (UV, HV)05.20141632299 ccm4M9T 702
OPEL MOVANO B šiukšliavežis (X62) 2.3 CDTI FWD (UV, HV)11.20161702298 ccm4M9T 706
OPEL MOVANO B šiukšliavežis (X62) 2.3 CDTI RWD (UV, HV)11.20161312298 ccm4M9T 710
OPEL MOVANO B šiukšliavežis (X62) 2.3 CDTI RWD (UV, HV)05.20101462298 ccm4M9T 696
OPEL MOVANO B šiukšliavežis (X62) 2.3 CDTI RWD (UV, HV)05.20141632299 ccm4M9T 700
OPEL Movano B Van (X62) 2.3 CDTI FWD (FV)05.20101012298 ccm4M9T 670
OPEL Movano B Van (X62) 2.3 CDTI FWD (FV)02.20121102299 ccm4M9T 870
OPEL Movano B Van (X62) 2.3 CDTI FWD (FV)05.20101252298 ccm4M9T 670
OPEL Movano B Van (X62) 2.3 CDTI FWD (FV)11.20161312298 ccm4M9T 704
OPEL Movano B Van (X62) 2.3 CDTI FWD (FV)05.20141362299 ccm4M9T 702
OPEL Movano B Van (X62) 2.3 CDTI FWD (FV)05.20101462298 ccm4M9T 678
OPEL Movano B Van (X62) 2.3 CDTI FWD (FV)01.20131502298 ccm4M9T 880
OPEL Movano B Van (X62) 2.3 CDTI FWD (FV)05.20141632299 ccm4M9T 702
OPEL Movano B Van (X62) 2.3 CDTI FWD (FV)11.20161702298 ccm4M9T 706
OPEL Movano B Van (X62) 2.3 CDTI RWD (FV)05.20101012298 ccm4M9T 690
OPEL Movano B Van (X62) 2.3 CDTI RWD (FV)05.20101252298 ccm4M9T 686
OPEL Movano B Van (X62) 2.3 CDTI RWD (FV)11.20161312298 ccm4M9T 710
OPEL Movano B Van (X62) 2.3 CDTI RWD (FV)05.20141362299 ccm4M9T 700
OPEL Movano B Van (X62) 2.3 CDTI RWD (FV)05.20101462298 ccm4M9T 696
OPEL Movano B Van (X62) 2.3 CDTI RWD (FV)01.20131502298 ccm4M9T 696
OPEL Movano B Van (X62) 2.3 CDTI RWD (FV)05.20141632299 ccm4M9T 700
VAUXHALL Movano Mk II (B) Bortinis Sunkvežimis / Važiuoklė (X62) 2.3 CDTI FWD (UV, EV)05.20141102298 ccm4M9T 870
VAUXHALL Movano Mk II (B) Bortinis Sunkvežimis / Važiuoklė (X62) 2.3 CDTI FWD (UV, HV)05.20101012298 ccm4M9T 670
VAUXHALL Movano Mk II (B) Bortinis Sunkvežimis / Važiuoklė (X62) 2.3 CDTI FWD (UV, HV)05.20141362298 ccm4M9T 702
VAUXHALL Movano Mk II (B) Bortinis Sunkvežimis / Važiuoklė (X62) 2.3 CDTI FWD (UV, HV)11.20161702298 ccm4M9T 706
VAUXHALL Movano Mk II (B) Bortinis Sunkvežimis / Važiuoklė (X62) 2.3 CDTI FWD (UV, HV, EV)05.20101252298 ccm4M9T 696
VAUXHALL Movano Mk II (B) Bortinis Sunkvežimis / Važiuoklė (X62) 2.3 CDTI FWD (UV, HV, EV)10.20161312298 ccm4M9T 704
VAUXHALL Movano Mk II (B) Bortinis Sunkvežimis / Važiuoklė (X62) 2.3 CDTI FWD (UV, HV, EV)05.20101462298 ccm4M9T 678
VAUXHALL Movano Mk II (B) Bortinis Sunkvežimis / Važiuoklė (X62) 2.3 CDTI RWD (UV, HV)07.20101012298 ccm4M9T 670
VAUXHALL Movano Mk II (B) Bortinis Sunkvežimis / Važiuoklė (X62) 2.3 CDTI RWD (UV, HV)10.20161312298 ccm4M9T 710
VAUXHALL Movano Mk II (B) Bortinis Sunkvežimis / Važiuoklė (X62) 2.3 CDTI RWD (UV, HV)05.20141362298 ccm4M9T 700
VAUXHALL Movano Mk II (B) Bortinis Sunkvežimis / Važiuoklė (X62) 2.3 CDTI RWD (UV, HV)05.20141632298 ccm4M9T 700
VAUXHALL Movano Mk II (B) Bortinis Sunkvežimis / Važiuoklė (X62) 2.3 CDTI RWD (UV, HV, EV)07.20101252298 ccm4M9T 698
VAUXHALL Movano Mk II (B) Bortinis Sunkvežimis / Važiuoklė (X62) 2.3 CDTI RWD (UV, HV, EV)07.20101462298 ccm4M9T 698
VAUXHALL Movano Mk II (B) Combi (X62) 2.3 CDTI FWD (JV)05.20101012298 ccm4M9T 670
VAUXHALL Movano Mk II (B) Combi (X62) 2.3 CDTI FWD (JV)05.20141102298 ccm4M9T 870
VAUXHALL Movano Mk II (B) Combi (X62) 2.3 CDTI FWD (JV)05.20101252298 ccm4M9T 670
VAUXHALL Movano Mk II (B) Combi (X62) 2.3 CDTI FWD (JV)05.20141362298 ccm4M9T 702
VAUXHALL Movano Mk II (B) Combi (X62) 2.3 CDTI FWD (JV)05.20101462298 ccm4M9T 678
VAUXHALL Movano Mk II (B) Combi (X62) 2.3 CDTI FWD (JV)05.20141632298 ccm4M9T 702
VAUXHALL Movano Mk II (B) Combi (X62) 2.3 CDTI FWD (JV)07.20151702298 ccm4M9T 706
VAUXHALL Movano Mk II (B) Van (X62) 2.3 CDTI FWD (FV)05.20101012298 ccm4M9T 670
VAUXHALL Movano Mk II (B) Van (X62) 2.3 CDTI FWD (FV)02.20121102298 ccm4M9T 870
VAUXHALL Movano Mk II (B) Van (X62) 2.3 CDTI FWD (FV)10.20161312298 ccm4M9T 704
VAUXHALL Movano Mk II (B) Van (X62) 2.3 CDTI FWD (FV)05.20141362298 ccm4M9T 702
VAUXHALL Movano Mk II (B) Van (X62) 2.3 CDTI FWD (FV)05.20101462298 ccm4M9T 678
VAUXHALL Movano Mk II (B) Van (X62) 2.3 CDTI FWD (FV)05.20141632298 ccm4M9T 700
VAUXHALL Movano Mk II (B) Van (X62) 2.3 CDTI FWD (FV)11.20161702298 ccm4M9T 706
VAUXHALL Movano Mk II (B) Van (X62) 2.3 CDTI RWD (FV)05.20101012298 ccm4M9T 870
VAUXHALL Movano Mk II (B) Van (X62) 2.3 CDTI RWD (FV)05.20101252298 ccm4M9T 698
VAUXHALL Movano Mk II (B) Van (X62) 2.3 CDTI RWD (FV)10.20161312298 ccm4M9T 710
VAUXHALL Movano Mk II (B) Van (X62) 2.3 CDTI RWD (FV)05.20141362298 ccm4M9T 700
VAUXHALL Movano Mk II (B) Van (X62) 2.3 CDTI RWD (FV)05.20101462298 ccm4M9T 698
VAUXHALL Movano Mk II (B) Van (X62) 2.3 CDTI RWD (FV)05.20141632298 ccm4M9T 700
OPEL ZAFIRA TOURER C (P12) 2.0 BiTurbo CDTI (75)01.20131941956 ccm4A 20 DTR
OPEL ZAFIRA TOURER C (P12) 2.0 CDTi (75)10.20111101956 ccm4A 20 DTL
OPEL ZAFIRA TOURER C (P12) 2.0 CDTi (75)10.20111301956 ccm4Y 20 DTJ
OPEL ZAFIRA TOURER C (P12) 2.0 CDTi (75)10.20111651956 ccm4A 20 DTH
VAUXHALL ZAFIRA Mk III (P12) 2.0 BiTurbo CDTI01.20131941956 ccm4A 20 DTR
VAUXHALL ZAFIRA Mk III (P12) 2.0 CDTi10.20111101956 ccm4A 20 DTL
VAUXHALL ZAFIRA Mk III (P12) 2.0 CDTi10.20111301956 ccm4Z 20 DTJ
VAUXHALL ZAFIRA Mk III (P12) 2.0 CDTi10.20111651956 ccm4A 20 DTH
PEUGEOT 1007 (KM_) 1.6 HDi06.20071091560 ccm49HZ (DV6TED4)
PEUGEOT 2008 Universalas (CU_) 1.4 HDi06.2013681398 ccm48HR (DV4C)
PEUGEOT 2008 Universalas (CU_) 1.5 BlueHDI 10005.20181021499 ccm4YHY (DV5RD)
PEUGEOT 2008 Universalas (CU_) 1.5 BlueHDI 12005.20181201499 ccm4YHX (DV5RC)
PEUGEOT 2008 Universalas (CU_) 1.6 BlueHDi 10001.20151001560 ccm4BHY (DV6FD)
PEUGEOT 2008 Universalas (CU_) 1.6 BlueHDi 12007.20141201560 ccm4BHZ (DV6FC)
PEUGEOT 2008 Universalas (CU_) 1.6 BlueHDi 7501.2015751560 ccm4BHW (DV6FE)
PEUGEOT 2008 Universalas (CU_) 1.6 HDi03.2013921560 ccm49HP (DV6DTED)
PEUGEOT 2008 Universalas (CU_) 1.6 HDi07.20141161560 ccm4BHX (DV6FC)
PEUGEOT 206 CC (2D) 1.6 HDi 11004.20051091560 ccm49HZ (DV6TED4)
PEUGEOT 206 hečbekas (2A/C) 1.6 HDi 11005.20041091560 ccm49HZ (DV6TED4)
PEUGEOT 206 SW (2E/K) 1.6 HDi 11005.20041091560 ccm49HZ (DV6TED4)
PEUGEOT 206+ Hatchback (2L_, 2M_) 1.4 HDi eco 7001.2009681398 ccm48HR (DV4C)
PEUGEOT 207 (WA_, WC_) 1.4 HDi02.2006681398 ccm48HR (DV4C)
PEUGEOT 207 (WA_, WC_) 1.6 HDi02.2006901560 ccm49HV (DV6TED4B)
PEUGEOT 207 (WA_, WC_) 1.6 HDi11.2009921560 ccm49HP (DV6DTED)
PEUGEOT 207 (WA_, WC_) 1.6 HDi02.20061091560 ccm49HZ (DV6TED4)
PEUGEOT 207 CC (WD_) 1.6 HDi02.20071091560 ccm49HZ (DV6TED4)
PEUGEOT 207 SW (WK_) 1.6 HDi06.2007901560 ccm49HV (DV6TED4B)
PEUGEOT 207 SW (WK_) 1.6 HDi11.2009921560 ccm49HP (DV6DTED)
PEUGEOT 207 SW (WK_) 1.6 HDi06.20071091560 ccm49HZ (DV6TED4)
PEUGEOT 207 Van (WA_, WC_) 1.6 HDi04.2007901560 ccm49HV (DV6TED4)
PEUGEOT 207 Van (WA_, WC_) 1.6 HDi11.2009921560 ccm49HP (DV6DTED)
PEUGEOT 208 I Hatchback (CA_, CC_) 1.4 HDi03.2012681398 ccm48HR (DV4C)
PEUGEOT 208 I Hatchback (CA_, CC_) 1.5 BlueHDI 10005.20181021499 ccm4YHY (DV5RD)
PEUGEOT 208 I Hatchback (CA_, CC_) 1.6 BlueHDi 10001.20151001560 ccm4BHY (DV6FD)
PEUGEOT 208 I Hatchback (CA_, CC_) 1.6 HDi03.2012921560 ccm49HJ (DV6DTEDM)
PEUGEOT 208 I Hatchback (CA_, CC_) 1.6 HDi09.2016941560 ccm49HP (DV6DTED)
PEUGEOT 208 I Hatchback (CA_, CC_) 1.6 HDi04.20141161560 ccm4BHX (DV6FC)
PEUGEOT 208 I Hatchback (CA_, CC_) 1.6 HDi / BlueHDi 7501.2013751560 ccm4BHW (DV6FE)
PEUGEOT 208 Van (CR_) 1.4 HDi10.2012681398 ccm48HR (DV4C)
PEUGEOT 208 Van (CR_) 1.5 BlueHDi 10005.20181021499 ccm4YHY (DV5RD)
PEUGEOT 208 Van (CR_) 1.6 BlueHDi 7504.2015751560 ccm4BHW (DV6FE)
PEUGEOT 208 Van (CR_) 1.6 HDi03.2014921560 ccm49HP (DV6DTED)
PEUGEOT 3008 (0U_) 1.6 BlueHDi 12005.20141201560 ccm4BHZ (DV6FC)
PEUGEOT 3008 (0U_) 1.6 HDi06.20091091560 ccm49HZ (DV6TED4)
PEUGEOT 3008 (0U_) 1.6 HDi 115 / BlueHDi 11502.20131161560 ccm4BHX (DV6FC)
PEUGEOT 3008 SUV (M_) 1.5 BlueHDi 13002.20181311499 ccm4YHZ (DV5RC)
PEUGEOT 3008 SUV (M_) 1.6 BlueHDi 10011.20161001560 ccm4BHY (DV6FD)
PEUGEOT 3008 SUV (M_) 1.6 BlueHDi 11511.20161161560 ccm4BHX (DV6FC)
PEUGEOT 3008 SUV (M_) 1.6 BlueHDi 12005.20161201560 ccm4BHZ (DV6FC)
PEUGEOT 301 1.505.20181021499 ccm4YHY (DV5RD)
PEUGEOT 301 1.6 BlueHDi 10004.2014991560 ccm4BHY (DV6FD)
PEUGEOT 301 1.6 HDI 9011.2012921560 ccm49HJ (DV6DTEDM)
PEUGEOT 307 (3A/C) 1.6 HDi04.2005901560 ccm49HV (DV6TED4B)
PEUGEOT 307 (3A/C) 1.6 HDi 11002.20041091560 ccm49HZ (DV6TED4)
PEUGEOT 307 Break (3E) 1.6 HDi04.2005901560 ccm49HV (DV6TED4B)
PEUGEOT 307 Break (3E) 1.6 HDi 11002.20041091560 ccm49HZ (DV6TED4)
PEUGEOT 307 SW (3H) 1.6 HDI 11002.20041091560 ccm49HZ (DV6TED4)
PEUGEOT 307 SW (3H) 1.6 HDI 9012.2006901560 ccm49HV (DV6TED4B)
PEUGEOT 308 I Hatchback (4A_, 4C_) 1.6 HDi09.2007901560 ccm49HV (DV6TED4B)
PEUGEOT 308 I Hatchback (4A_, 4C_) 1.6 HDi11.2009921560 ccm49HJ (DV6DTEDM)
PEUGEOT 308 I Hatchback (4A_, 4C_) 1.6 HDi09.20071091560 ccm49HZ (DV6TED4)
PEUGEOT 308 II 1.5 BlueHDI 10005.20181021499 ccm4YHY (DV5RD)
PEUGEOT 308 II 1.5 BlueHDi 13006.20171301499 ccm4YHZ (DV5RC)
PEUGEOT 308 II 1.6 BlueHDi 12011.20131201560 ccm4BHZ (DV6FC)
PEUGEOT 308 II 1.6 HDi09.2013921560 ccm49HP (DV6DTED)
PEUGEOT 308 II 1.6 HDi / BlueHDi 11509.20131151560 ccm4BHZ (DV6FC)
PEUGEOT 308 II 1.6 HDi 10004.2014991560 ccm4BHY (DV6FD)
PEUGEOT 308 SW I (4E_, 4H_) 1.6 HDi09.2007901560 ccm49HV (DV6TED4B)
PEUGEOT 308 SW I (4E_, 4H_) 1.6 HDi11.2009921560 ccm49HP (DV6DTED)
PEUGEOT 308 SW I (4E_, 4H_) 1.6 HDi09.20071091560 ccm49HZ (DV6TED4)
PEUGEOT 308 SW II 1.5 BlueHDi 10004.20181021499 ccm4YHY (DV5RD)
PEUGEOT 308 SW II 1.5 BlueHDi 13006.20171301499 ccm4YHZ (DV5RC)
PEUGEOT 308 SW II 1.6 BlueHDi 10004.2014991560 ccm4BHY (DV6FD)
PEUGEOT 308 SW II 1.6 BlueHDi 12003.20141201560 ccm4BHZ (DV6FC)
PEUGEOT 308 SW II 1.6 HDi / BlueHDi 11503.20141151560 ccm4BHZ (DV6FC)
PEUGEOT 308 SW II 1.6 HDi 9203.2014921560 ccm49HP (DV6DTED)
PEUGEOT 407 (6D_) 1.6 HDi 11005.20041091560 ccm49HZ (DV6TED4)
PEUGEOT 407 SW (6E_) 1.6 HDi 11005.20041091560 ccm49HZ (DV6TED4)
PEUGEOT 5008 (0U_, 0E_) 1.6 BlueHDi 12005.20141201560 ccm4BHZ (DV6FC)
PEUGEOT 5008 (0U_, 0E_) 1.6 HDi09.20091101560 ccm49HZ (DV6TED4)
PEUGEOT 5008 II 1.5 BlueHDi 13002.20181311499 ccm4YHZ (DV5RC)
PEUGEOT 5008 II 1.6 BlueHDi 10012.2016991560 ccm4BHY (DV6FD)
PEUGEOT 5008 II 1.6 BlueHDi 11512.20161161560 ccm4BHX (DV6FC)
PEUGEOT 5008 II 1.6 BlueHDi 12012.20161201560 ccm4BHZ (DV6FC)
PEUGEOT 508 I (8D_) Sedanas 1.6 BlueHDi 12003.20141201560 ccm4BHZ (DV6FC)
PEUGEOT 508 I (8D_) Sedanas 1.6 HDi09.20141161560 ccm4BHX (DV6FC)
PEUGEOT 508 II (FB_, F3_) 1.5 BlueHDI 130 (FBYHZJ, FBYHZR)10.20181311499 ccm4YHZ (DV5RC)
PEUGEOT 508 II SW (FE_, F4_) 1.5 BlueHDi 13009.20181311499 ccm4YHZ (DV5RC)
PEUGEOT 508 SW I (8E_) 1.6 BlueHDi 12003.20141201560 ccm4BHZ (DV6FC)
PEUGEOT 508 SW I (8E_) 1.6 HDi09.20141161560 ccm4BHX (DV6FC)
PEUGEOT BOXER autobusas 2.2 HDi 11003.20111102198 ccm44HG (P22DTE)
PEUGEOT BOXER komercinis 2.2 HDi 11003.20111102198 ccm44HG (P22DTE)
PEUGEOT BOXER komercinis 2.2 HDi 13003.20111312198 ccm44HH (P22DTE)
PEUGEOT BOXER komercinis 2.2 HDi 15003.20111502198 ccm44HJ (P22DTE)
PEUGEOT BOXER plokščiadugnis / važiuoklė 2.2 HDi 11003.20111102198 ccm44HG (P22DTE)
PEUGEOT BOXER plokščiadugnis / važiuoklė 2.2 HDi 13003.20111312198 ccm44HH (P22DTE)
PEUGEOT BOXER plokščiadugnis / važiuoklė 2.2 HDi 15003.20111502198 ccm44HJ (P22DTE)
PEUGEOT EXPERT (V_) 1.5 BlueHDi 10006.20181021499 ccm4YHR (DV5RUCd)
PEUGEOT EXPERT (V_) 1.5 BlueHDi 12006.20181201499 ccm4YHV (DV5RUC)
PEUGEOT EXPERT (V_) 1.6 BlueHDi 11504.20161151560 ccm4BHX (DV6FCU)
PEUGEOT EXPERT (V_) 1.6 BlueHDi 9504.2016951560 ccm4BHS (DV6FDU)
PEUGEOT Expert Bortinis Sunkvežimis / Važiuoklė (V_) 1.6 BlueHDi 9509.2016951560 ccm4BHV (DV6FDU)
PEUGEOT EXPERT komercinis (VF3A_, VF3U_, VF3X_) 1.6 HDi 90 16V01.2007901560 ccm49HU (DV6UTED4)
PEUGEOT EXPERT komercinis (VF3A_, VF3U_, VF3X_) 1.6 HDi 90 8V01.2007901560 ccm49HH (DV6DUM)
PEUGEOT EXPERT plokščiadugnis / važiuoklė 1.6 HDi 90 16V01.2007901560 ccm49HU (DV6UTED4)
PEUGEOT EXPERT plokščiadugnis / važiuoklė 1.6 HDi 90 8V01.2007901560 ccm49HH (DV6DUM)
PEUGEOT Expert Tepee (VF3X_) 1.6 HDi 90 16V01.2007901560 ccm49HU (DV6UTED4)
PEUGEOT Expert Tepee (VF3X_) 1.6 HDi 90 8V01.2007901560 ccm49HH (DV6DUM)
PEUGEOT Expert Van (V_) 1.5 BlueHDi 10006.20181021499 ccm4YHR (DV5RUCd)
PEUGEOT Expert Van (V_) 1.5 BlueHDi 12006.20181201499 ccm4YHV (DV5RUC)
PEUGEOT Expert Van (V_) 1.6 BlueHDi 11504.20161151560 ccm4BHX (DV6FC)
PEUGEOT Expert Van (V_) 1.6 BlueHDi 9504.2016951560 ccm4BHV (DV6FDU)
PEUGEOT PARTNER Combispace (5F) 1.6 HDi 7502.2006751560 ccm49HW (DV6BTED4)
PEUGEOT PARTNER Combispace (5F) 1.6 HDi 9010.2005901560 ccm49HX (DV6ATED4)
PEUGEOT PARTNER komercinis 1.6 BlueHDi 10004.20151001560 ccm4BHY (DV6FD)
PEUGEOT PARTNER komercinis 1.6 BlueHDi 12004.20151201560 ccm4BHZ (DV6FC)
PEUGEOT PARTNER komercinis 1.6 HDi04.2008751560 ccm49HW (DV6BTED4)
PEUGEOT PARTNER komercinis 1.6 HDi12.2011901560 ccm49HF (DV6DTED)
PEUGEOT PARTNER komercinis 1.6 HDi09.2009911560 ccm49HX (DV6ATED4)
PEUGEOT PARTNER komercinis 1.6 HDi04.20081091560 ccm49HZ (DV6TED4)
PEUGEOT PARTNER komercinis 1.6 HDi / BlueHDi 7501.2014751560 ccm4BHW (DV6FE)
PEUGEOT PARTNER komercinis 1.6 HDi 16V04.2008901560 ccm49HS (DV6TED4BU)
PEUGEOT PARTNER komercinis 1.6 HDi 16V04.2010921560 ccm49HJ (DV6DTEDM)
PEUGEOT PARTNER komercinis 1.6 HDi 16V 4x404.2012901560 ccm49HX (DV6AUTED4)
PEUGEOT PARTNER komercinis 1.6 HDi 9004.2010921560 ccm49HJ (DV6DTEDM)
PEUGEOT PARTNER komercinis (5) 1.6 HDi 7508.2005751560 ccm49HK (DV6ETEDM)
PEUGEOT PARTNER komercinis (5) 1.6 HDi 7502.2006751560 ccm49HW (DV6BTED4)
PEUGEOT PARTNER komercinis (5) 1.6 HDi 9002.2006901560 ccm49HX (DV6ATED4)
PEUGEOT PARTNER komercinis (K9) 1.5 BlueHDi 10009.20181021499 ccm4YHY (DV5RD)
PEUGEOT PARTNER komercinis (K9) 1.5 BlueHDI 13009.20181311499 ccm4YHZ (DV5RC)
PEUGEOT PARTNER komercinis (K9) 1.6 BlueHDI 10009.2018991560 ccm4BHY (DV6FD)
PEUGEOT PARTNER komercinis (K9) 1.6 BlueHDI 7509.2018751560 ccm4BHW (DV6FE)
PEUGEOT PARTNER plokščiadugnis / važiuoklė 1.6 BlueHDi 10004.20151001560 ccm4BHY (DV6FD)
PEUGEOT PARTNER plokščiadugnis / važiuoklė 1.6 HDi01.2009751560 ccm49HT (DV6BTED4)
PEUGEOT PARTNER plokščiadugnis / važiuoklė 1.6 HDi03.2013901560 ccm49HF (DV6DTED)
PEUGEOT PARTNER plokščiadugnis / važiuoklė 1.6 HDi 16V01.2009901560 ccm49HS (DV6TED4BU)
PEUGEOT PARTNER Tepee 1.6 BlueHDi 10012.20141001560 ccm4BHY (DV6FD)
PEUGEOT PARTNER Tepee 1.6 BlueHDi 100 4x404.20151001560 ccm4BHY (DV6FD)
PEUGEOT PARTNER Tepee 1.6 BlueHDi 12012.20141201560 ccm4BHZ (DV6FC)
PEUGEOT PARTNER Tepee 1.6 HDi03.2013901560 ccm49HF (DV6DTED)
PEUGEOT PARTNER Tepee 1.6 HDi04.20081091560 ccm49HZ (DV6TED4)
PEUGEOT PARTNER Tepee 1.6 HDi / BlueHDi 7501.2015751560 ccm4BHW (DV6FE)
PEUGEOT PARTNER Tepee 1.6 HDi 16V04.2008901560 ccm49HV (DV6TED4B)
PEUGEOT PARTNER Tepee 1.6 HDi 16V (9HX (DV6ATED4))04.2010921560 ccm49HX (DV6ATED4)
PEUGEOT PARTNER Tepee 1.6 HDi 75 (16V)06.2008751560 ccm49HT (DV6BTED4)
PEUGEOT PARTNER Tepee 1.6 HDi 9004.2010921560 ccm49HJ (DV6DTEDM)
PEUGEOT Rifter MPV 1.5 BlueHDi 10009.20181021499 ccm4YHY (DV5RD)
PEUGEOT Rifter MPV 1.5 BlueHDi 13009.20181301499 ccm4YHZ (DV5RC)
PEUGEOT Rifter MPV 1.5 BlueHDi 75 (ECYHWC)09.2018751499 ccm4YHW (DV5RE)
PEUGEOT Traveller (V_) 1.5 BlueHDi 10006.20181021499 ccm4YHR (DV5RUCd)
PEUGEOT Traveller (V_) 1.5 BlueHDi 12006.20181201499 ccm4YHV (DV5RUC)
PEUGEOT Traveller (V_) 1.6 BlueHDi 11504.20161151560 ccm4BHX (DV6FCU)
PEUGEOT Traveller (V_) 1.6 BlueHDi 9504.2016951560 ccm4BHS (DV6FDU)
RENAULT Alaskan Pick-up 2.3 dCi 163 4x4 (U3MB)09.20171632298 ccm4M9T 260
RENAULT Alaskan Pick-up 2.3 dCi 190 4x4 (U3MD)09.20171902298 ccm4M9T 260
RENAULT MASTER III autobusas (JV) 2.3 dCi 100 FWD (JV0A, JV0B)02.20111012298 ccm4M9T 670
RENAULT MASTER III autobusas (JV) 2.3 dCi 110 FWD09.20141102298 ccm4M9T 704
RENAULT MASTER III autobusas (JV) 2.3 dCi 125 FWD (JV0C, JV0D, JV0H)02.20111252298 ccm4M9T 670
RENAULT MASTER III autobusas (JV) 2.3 dCi 135 FWD07.20141362298 ccm4M9T 702
RENAULT MASTER III autobusas (JV) 2.3 dCi 145 FWD (JV0F, JV0H)02.20111462299 ccm4M9T 706
RENAULT MASTER III autobusas (JV) 2.3 dCi 150 FWD10.20121502298 ccm4M9T 880
RENAULT MASTER III autobusas (JV) 2.3 dCi 165 FWD07.20141632298 ccm4M9T 702
RENAULT MASTER III autobusas (JV) 2.3 dCi 170 FWD07.20151702299 ccm4M9T 706
RENAULT MASTER III komercinis (FV) 2.3 dCi 100 FWD (FV0A, FV0B, FV0G, FV0K)02.20101012298 ccm4M9T 670
RENAULT MASTER III komercinis (FV) 2.3 dCi 100 RWD (FV0B, FV0C, FV0D)02.20101012298 ccm4M9T 692
RENAULT MASTER III komercinis (FV) 2.3 dCi 110 FWD09.20141102298 ccm4M9T 704
RENAULT MASTER III komercinis (FV) 2.3 dCi 125 FWD (FV0C, FV0D)02.20101252298 ccm4M9T 670
RENAULT MASTER III komercinis (FV) 2.3 dCi 125 RWD (FV0C, FV0D, FV0H, FV0J)02.20101252298 ccm4M9T 896
RENAULT MASTER III komercinis (FV) 2.3 dCi 130 FWD06.20161302298 ccm4M9T 704
RENAULT MASTER III komercinis (FV) 2.3 dCi 130 RWD03.20121302298 ccm4M9T 710
RENAULT MASTER III komercinis (FV) 2.3 dCi 135 FWD07.20141362298 ccm4M9T 702
RENAULT MASTER III komercinis (FV) 2.3 dCi 135 RWD07.20141362298 ccm4M9T 702
RENAULT MASTER III komercinis (FV) 2.3 dCi 145 FWD (FV0E, FV0F, FV0H, FV0J)02.20101462298 ccm4M9T 896
RENAULT MASTER III komercinis (FV) 2.3 dCi 145 RWD (FV0E, FV0F, FV0J)02.20101462298 ccm4M9T 696
RENAULT MASTER III komercinis (FV) 2.3 dCi 150 FWD03.20131502298 ccm4M9T 880
RENAULT MASTER III komercinis (FV) 2.3 dCi 150 RWD03.20131502298 ccm4M9T 696
RENAULT MASTER III komercinis (FV) 2.3 dCi 165 FWD07.20141632298 ccm4M9T 702
RENAULT MASTER III komercinis (FV) 2.3 dCi 165 RWD07.20141632298 ccm4M9T 700
RENAULT MASTER III komercinis (FV) 2.3 dCi 170 FWD07.20151702299 ccm4M9T 706
RENAULT MASTER III plokščiadugnis / važiuoklė (EV, HV, UV) 2.3 dCi 100 FWD (EV0A, EV0B, HV0A, HV0B, HV0G, UV0A,...02.20101012298 ccm4M9T 670
RENAULT MASTER III plokščiadugnis / važiuoklė (EV, HV, UV) 2.3 dCi 100 RWD (UV0C, UV0D, HV0C, HV0D)02.20101012298 ccm4M9T 692
RENAULT MASTER III plokščiadugnis / važiuoklė (EV, HV, UV) 2.3 dCi 110 FWD09.20141102298 ccm4M9T 704
RENAULT MASTER III plokščiadugnis / važiuoklė (EV, HV, UV) 2.3 dCi 125 FWD (EV0C, EV0D, EV0J, HV0C, HV0D, HV0H,...02.20101252298 ccm4M9T 670
RENAULT MASTER III plokščiadugnis / važiuoklė (EV, HV, UV) 2.3 dCi 125 RWD (HV0C, HV0D, UV0C, UV0D, UV0H, UV0J)02.20101252298 ccm4M9T 896
RENAULT MASTER III plokščiadugnis / važiuoklė (EV, HV, UV) 2.3 dCi 130 FWD03.20121302298 ccm4M9T 704
RENAULT MASTER III plokščiadugnis / važiuoklė (EV, HV, UV) 2.3 dCi 130 RWD07.20161302298 ccm4M9T 710
RENAULT MASTER III plokščiadugnis / važiuoklė (EV, HV, UV) 2.3 dCi 135 FWD07.20141362298 ccm4M9T 702
RENAULT MASTER III plokščiadugnis / važiuoklė (EV, HV, UV) 2.3 dCi 135 RWD07.20141362298 ccm4M9T 702
RENAULT MASTER III plokščiadugnis / važiuoklė (EV, HV, UV) 2.3 dCi 145 FWD (EV0E, EV0F, HV0E, HV0F, UV0E, UV0F)02.20101462299 ccm4M9T 706
RENAULT MASTER III plokščiadugnis / važiuoklė (EV, HV, UV) 2.3 dCi 145 RWD (UV0F, UV0E)02.20101462298 ccm4M9T 696
RENAULT MASTER III plokščiadugnis / važiuoklė (EV, HV, UV) 2.3 dCi 150 FWD03.20131502298 ccm4M9T 880
RENAULT MASTER III plokščiadugnis / važiuoklė (EV, HV, UV) 2.3 dCi 150 RWD03.20131502298 ccm4M9T 896
RENAULT MASTER III plokščiadugnis / važiuoklė (EV, HV, UV) 2.3 dCi 165 FWD07.20141632298 ccm4M9T 702
RENAULT MASTER III plokščiadugnis / važiuoklė (EV, HV, UV) 2.3 dCi 165 RWD07.20141632298 ccm4M9T 700
RENAULT MASTER III plokščiadugnis / važiuoklė (EV, HV, UV) 2.3 dCi 170 FWD06.20161702299 ccm4M9T 706
SAAB 9-5 (YS3G) 2.0 TiD05.20101601956 ccm4A 20 DTH
SAAB 9-5 (YS3G) 2.0 TTiD05.20101901956 ccm4A 20 DTR
SAAB 9-5 (YS3G) 2.0 TTiD XWD05.20101901956 ccm4A 20 DTR
SANTANA 300 / 350 SUV 1.6 D09.1998901560 ccm4DV6ATED4
SANTANA 300 / 350 SUV 1.6 HDi 4x407.2006901560 ccm4DV6ATED4
TOYOTA PROACE autobusas (MPY_) 1.6 D (MPY2_)02.20161161560 ccm43WZ-HV
TOYOTA PROACE autobusas (MPY_) 1.6 D (MPY9_)02.2016951560 ccm43WZ-TV
TOYOTA PROACE komercinis (MDZ_) 1.6 D (MDZ2_)02.20161161560 ccm43WZ-HV
TOYOTA PROACE komercinis (MDZ_) 1.6 D (MDZ9_)02.2016951560 ccm43WZ-TV
TOYOTA Proace Van / Universalas (MDX_) 1.6 D (MDX9_)06.2013901560 ccm43WZ-TV
TOYOTA ProAce Verso (MPY_) 1.5 D06.20181021499 ccm45WZ-TV (DV5RUCd)
TOYOTA ProAce Verso (MPY_) 1.5 D (MPY_)06.20181201499 ccm45WZ-HV (DV5RUC)
TOYOTA ProAce Verso (MPY_) 1.6 D (MPY2_)02.20161161560 ccm43WZ-HV
TOYOTA ProAce Verso (MPY_) 1.6 D (MPY9_)02.2016951560 ccm43WZ-TV
VOLVO C30 (533) 1.6 D10.20061091560 ccm4D 4164 T
VOLVO S40 II (544) 1.6 D01.20051101560 ccm4D 4164 T
VOLVO S80 II (124) 1.6 D DRIVe01.20101091560 ccm4D 4164 T
VOLVO V50 (545) 1.6 D03.20051091560 ccm4D 4164 T
VOLVO V50 (545) 1.6 D01.20051101560 ccm4D 4164 T
VOLVO V70 III (135) 1.6 D07.20091091560 ccm4D 4164 T
VW LT 28-35 II autobusas (2DB, 2DE, 2DK) 2.8 TDI05.20011582799 ccm4BCQ
VW LT 28-46 II Bortinis Sunkvežimis / Važiuoklė (2DC, 2DF, 2DG, 2DL, 2DM) 2.8 TDI04.20021582799 ccm4BCQ
VW LT 28-46 II Van (2DA, 2DD, 2DH) 2.8 TDI04.20021582799 ccm4BCQ
Klientai, kurie pirko šią prekę taip pat pirko:
Produkto įvertinimas

Tarpiklis, purkštuko laikiklis



Įvertinti dabar

Tarpiklis, purkštuko laikiklis.

INFODĖŽĖ

Nemokamas pristatymas

Kiekvienam pristatymui nuo 110 € prekių vertė
  • Tarpiklis, purkštuko laikiklis (8200912052, 7485212807, 93168212, 4420518, 166005070R, 0445110634, 0445110375, 166095586R, 35062003F, 15062059F, 0445117018, 5821105, 55565209, 1980CR, 1531069K00, Y60513H50B, 3M5Q9F593HB, 1347283, 1980H2, 0445110239, 1566431, 3M5Q9F593HD, 1477146 išorinis skersmuo [mm]: 15) pristatymas su POSTNORD
  • Tarpiklis, purkštuko laikiklis (vidinis skersmuo 2 [mm]: 7,75 8200912052, 7485212807, 93168212, 4420518, 166005070R, 0445110634, 0445110375, 166095586R, 35062003F, 15062059F, 0445117018, 5821105, 55565209, 1980CR, 1531069K00, Y60513H50B, 3M5Q9F593HB, 1347283, 1980H2, 0445110239, 1566431, 3M5Q9F593HD, 1477146) pristatymas su GLS
  • 8200912052, 7485212807, 93168212, 4420518, 166005070R, 0445110634, 0445110375, 166095586R, 35062003F, 15062059F, 0445117018, 5821105, 55565209, 1980CR, 1531069K00, Y60513H50B, 3M5Q9F593HB, 1347283, 1980H2, 0445110239, 1566431, 3M5Q9F593HD, 1477146 Tarpiklis, purkštuko laikiklis (vidinis skersmuo 1 [mm]: 7) nosūtīšana ar DHL
:

Saugus prisijungimas

Mokėjimo būdai
  • 8200912052, 7485212807, 93168212, 4420518, 166005070R, 0445110634, 0445110375, 166095586R, 35062003F, 15062059F, 0445117018, 5821105, 55565209, 1980CR, 1531069K00, Y60513H50B, 3M5Q9F593HB, 1347283, 1980H2, 0445110239, 1566431, 3M5Q9F593HD, 1477146 Tarpiklis, purkštuko laikiklis pirkti su PayPal apmokėjimo būdą
  • Tarpiklis, purkštuko laikiklis ( 8200912052, 7485212807, 93168212, 4420518, 166005070R, 0445110634, 0445110375, 166095586R, 35062003F, 15062059F, 0445117018, 5821105, 55565209, 1980CR, 1531069K00, Y60513H50B, 3M5Q9F593HB, 1347283, 1980H2, 0445110239, 1566431, 3M5Q9F593HD, 1477146) ELRING pirkti su VISA apmokėjimo būdą
  • Tarpiklis, purkštuko laikiklis ( 8200912052, 7485212807, 93168212, 4420518, 166005070R, 0445110634, 0445110375, 166095586R, 35062003F, 15062059F, 0445117018, 5821105, 55565209, 1980CR, 1531069K00, Y60513H50B, 3M5Q9F593HB, 1347283, 1980H2, 0445110239, 1566431, 3M5Q9F593HD, 1477146) pirkti su MasterCard apmokėjimo būdą
  • Hypovereins Bank
Pirmadienis - Penktadienis: 09.00 - 19.00

KLIENTŲ KARŠTOJI LINIJA

+37052220699

Adresas

Josef-Orlopp-Straße 55
10365 Berlin Vokietija
Rodyti žemėlapyje