Paieška pagal transporto priemonių
Autodalių katalogas

Tarpiklis, purkštuko laikiklis

Atsiliepimai (0)
Tarpiklis, purkštuko laikiklis 2367039115, 2367039055, 2367009025, 2367009020, 13537799451, 13537791109, 13537795259, 13537791108, 13537795258, 13537791107 (medžiaga: 8 | storis [mm]: 3) pirkti pigūs thumb?id=10107808&lng=lt&ccf=94077774

5,51

Įskaitant 21% PVM, Pristatymas
Prieinama
Pristatymas per 2-3 darbo dienas
  • Kodas: 688.120
  • Gamintojas: ELRING
  • Tipą:
- +
Prekė pridėta į jūsų krepšelį
ELRING Tarpiklis, purkštuko laikiklis
Tarpiklis, purkštuko laikiklis detalės
  • vidinis skersmuo [mm]:   7,3 
  • skersmuo [mm]:   16 
  • storis [mm]:  
  • medžiaga:   varis 
  • Būklė: Jauns
OEM nuorodos numeris(-iai):
Gamintojų OE numeris
ELRING 13537791107
ELRING 13537791108
ELRING 13537791109
ELRING 13537795258
ELRING 13537795259
ELRING 13537799451
ELRING 2367009020
ELRING 2367009025
ELRING 2367039055
ELRING 2367039115
MINI 13537791936
TOYOTA 1117633010
Kiti tinkami produktai įrašytam OEM NUMERIUI:
ELRING
688.120
HatchbackTREZIAAURISCOROLLA IQURBAN CRUISERVERSO SYARIS
Tarpiklis, purkštuko laikiklis tinka šiems automobilių modeliams
Gamintojas/Modelis/TipasPagaminimo metai (nuo - iki)AGCilindrų darbinis tūrisCil.Variklio kodas
MINI Hatchback (R50, R53) One D06.2003751364 ccm41ND
MINI Hatchback (R50, R53) One D06.2003881364 ccm4W17 D14 (1ND)
SUBARU Trezia II (DBA-NSP120) 1.4 D03.2011901364 ccm41ND-TV
TOYOTA AURIS (NRE15_, ZZE15_, ADE15_, ZRE15_, NDE15_) 1.4 D-4D (NDE150_)03.2007901364 ccm41ND-TV
TOYOTA AURIS (NZE18_, ZRE18_) 1.4 D-4D (NDE180_)10.2012901364 ccm41ND-TV
TOYOTA Auris Universalas (_E18_) 1.4 D-4D (NDE180_)07.2013901364 ccm41ND-TV
TOYOTA AURIS VAN komercinis (ZRE18_, NZE18_) 1.4 D-4D (NDE180_)03.2013901364 ccm41ND-TV
TOYOTA COROLLA (ZZE12_, NDE12_, ZDE12_) 1.4 D (NDE120_)07.2004901364 ccm41ND-TV
TOYOTA COROLLA Combi (_E12J_, _E12T_) 1.4 D4-D (NDE120_)07.2004901364 ccm41ND-TV
TOYOTA COROLLA sedanas (E15_) 1.4 D-4D10.2006901364 ccm41ND-TV
TOYOTA COROLLA sedanas (_E12J_, _E12T_) 1.4 D-4D (NDE120_)07.2004901364 ccm41ND-TV
TOYOTA Corolla Sedanas (_E18_, ZRE1_) 1.4 D-4D (NDE180)01.2017881364 ccm41ND-TV
TOYOTA Corolla Sedanas (_E18_, ZRE1_) 1.4 D-4D (NDE180_)06.2013901364 ccm41ND-TV
TOYOTA COROLLA Verso (ZER_, ZZE12_, R1_) 1.4 D-4D03.2004901364 ccm41ND-TV
TOYOTA iQ (_J1_) 1.4 D-4D (NUJ10_)01.2009901364 ccm41ND-TV
TOYOTA Urban Cruiser (_P1_) 1.4 D-4D (NLP110_)01.2009901364 ccm41ND-TV
TOYOTA Urban Cruiser (_P1_) 1.4 D-4D 4WD (NLP115_)01.2009901364 ccm41ND-TV
TOYOTA Verso S (_P12_) 1.4 D4-D (NLP121_)11.2010901364 ccm41ND-TV
TOYOTA Yaris Hatchback (_P13_) 1.4 D (NLP130_)09.2011901364 ccm41ND-TV
TOYOTA Yaris Hatchback (_P1_) 1.4 D-4D (NLP10_)10.2001751364 ccm41ND-TV
TOYOTA Yaris Hatchback (_P9_) 1.4 D-4D (NLP90_)08.2005901364 ccm41ND-TV
TOYOTA Yaris III Van (XP13) 1.4 D4d (NLP130)07.2014901364 ccm41ND-TV
TOYOTA Yaris Verso (_P2_) 1.4 D-4D (NLP20_, NLP22_)12.2001751364 ccm41ND-TV
Klientai, kurie pirko šią prekę taip pat pirko:
Produkto įvertinimas

Tarpiklis, purkštuko laikiklis



Įvertinti dabar

Tarpiklis, purkštuko laikiklis.

INFODĖŽĖ

Nemokamas pristatymas

Kiekvienam pristatymui nuo 110 € prekių vertė
  • Tarpiklis, purkštuko laikiklis (2367039115, 2367039055, 2367009025, 2367009020, 13537799451, 13537791109, 13537795259, 13537791108, 13537795258, 13537791107 Išorinis skersmuo [mm]: 16) pristatymas su POSTNORD
  • Tarpiklis, purkštuko laikiklis (vidinis skersmuo [mm]: 7,3 2367039115, 2367039055, 2367009025, 2367009020, 13537799451, 13537791109, 13537795259, 13537791108, 13537795258, 13537791107) pristatymas su GLS
  • 2367039115, 2367039055, 2367009025, 2367009020, 13537799451, 13537791109, 13537795259, 13537791108, 13537795258, 13537791107 Tarpiklis, purkštuko laikiklis () nosūtīšana ar DHL
:

Saugus prisijungimas

Mokėjimo būdai
  • 2367039115, 2367039055, 2367009025, 2367009020, 13537799451, 13537791109, 13537795259, 13537791108, 13537795258, 13537791107 Tarpiklis, purkštuko laikiklis pirkti su PayPal apmokėjimo būdą
  • Tarpiklis, purkštuko laikiklis ( 2367039115, 2367039055, 2367009025, 2367009020, 13537799451, 13537791109, 13537795259, 13537791108, 13537795258, 13537791107) ELRING pirkti su VISA apmokėjimo būdą
  • Tarpiklis, purkštuko laikiklis ( 2367039115, 2367039055, 2367009025, 2367009020, 13537799451, 13537791109, 13537795259, 13537791108, 13537795258, 13537791107) pirkti su MasterCard apmokėjimo būdą
  • Hypovereins Bank
Pirmadienis - Penktadienis: 09.00 - 19.00

KLIENTŲ KARŠTOJI LINIJA

+37052220699

Adresas

Josef-Orlopp-Straße 55
10365 Berlin Vokietija
Rodyti žemėlapyje