Paieška pagal transporto priemonių
Autodalių katalogas

DENSO Uždegimo žvakė veržliarakčio dydis: 20.6 Nickel

Atsiliepimai (0)
Uždegimo žvakė 3043, D4 (sriegio matas 1: 19 | uždegimo žvakė: 1 æ įžemintas elektrodas) pirkti pigūs preview

2,39

Įskaitant 21% PVM, Pristatymas
Prieinama
Pristatymas per 2-3 darbo dienas
  • Kodas: W20EP-U
  • Gamintojas: DENSO
  • Tipą:
- +
Prekė pridėta į jūsų krepšelį
DENSO Uždegimo žvakė
Uždegimo žvakė detalės
  • Produktų linija:   Nickel 
  • veržliarakčio dydis:   20.6 
  • uždegimo žvakė:   1 æ įžemintas elektrodas 
  • sriegio matas 1:   19 
  • užveržimo sukimo momentas [Nm]:   22 
  • skersmuo [mm]:   14 
  • svoris [g]:   56 
  • Būklė: Jauns
OEM nuorodos numeris(-iai):
Gamintojų OE numeris
BMW 12121338142
BMW 12121338145
BMW 1338142
BMW 1338145
DAIHATSU 9004851055
DAIHATSU 9004851056
DAIHATSU 9952001236
DENSO D4
FORD 5029052
FORD 5099782
FORD 92OF12405YA
FORD 930X12405AA
FSO 4238208
HITACHI L45PW
HONDA 9807956821
HONDA 98079568211H
HONDA 9807956854
HONDA 980795685400
ISUZU 5813800060
KAWASAKI 920701028
KAWASAKI J4520W20EPU
KUBOTA 1307867710
LADA 2101370700060
LAND ROVER RTC3812
MAZDA A50218110
MITSUBISHI MD851023
MITSUBISHI MS851023
MITSUBISHI MS851283
MITSUBISHI MS851433
MITSUBISHI MS851438
MITSUBISHI MS851438A
MITSUBISHI MS851438E
MITSUBISHI MS851438K
ROVER GSP4362
ROVER NLP10010
SUBARU 22401AA030
SUBARU 22401AA130
SUBARU 420545502
SUZUKI 0948200193
SUZUKI 0948200392
TOYOTA 0419534020
TOYOTA 9009820695
TOYOTA 9099909001
YAMAHA 9079END022
YAMAHA 9470000201
YAMAHA 9470300201
Kiti tinkami produktai įrašytam OEM NUMERIUI:
BERU
Z22
NGK
4824
NGK
5339
NGK
5637
NGK
7529
NGK
7811
BOSCH
0 242 235 541
BOSCH
0 242 235 663
BOSCH
0 242 235 707
BOSCH
0 242 240 521
BOSCH
0 242 240 592
DENSO
T16VR-U10
DENSO
T20EPR-U
DENSO
T20TT
DENSO
TV16TT
DENSO
W20EP-U
DENSO
W20EPB
DENSO
W20EPR-U
DENSO
W20EPR-U11
DENSO
W20TT
MAGNETI MARELLI
062000739304
MAGNETI MARELLI
062000740304
MAGNETI MARELLI
062110390312
MAGNETI MARELLI
062110400312
MAGNETI MARELLI
062110410312
FEBI BILSTEIN
13447
FEBI BILSTEIN
13453
VEMO
V99-75-0022
VEMO
V99-75-0032
CHAMPION
OE001/T10
CHAMPION
OE010/T10
FEBI BILSTEIN
13452
DENSO
IW20TT
STARK
SKSP-1990009
RIDEX
686S0010
MAGNETI MARELLI
062000773304
MASTER-SPORT
U-SERIE-MS-13
STARK
SKSP-1990068
RIDEX
686S0069
STARK
SKSP-1990069
RIDEX
686S0070
BOSCH
0 242 235 529
B10B910050801000-SerijaMAESTROMETRO3000SPRITE021500-2000E95 SerijaC25CUOREDUCATOPANDA TALENTOTIPOCAPRI125PPOLONEZ1200-15001200-1600NOVATOSCANA323/8G KlasėHECKFLOSSEPAGODEPONTONS KlasėStufenheck SLT1 Bus T2111 Serija123 Serija124 SerijaCORDIA GALANT L300 / DELICASAPPORO BLUEBIRD PICK UP 504505J5J7 J9G-MODELL1218 19 5CLIO FUEGOLAGUNAMEGANE MONTEGO900 LEONE 1000/Publica1.1240740 DERBYGOLFILTISJETTAK70LTPASSATPOLOSANTANASCIROCCO353101
Uždegimo žvakė tinka šiems automobilių modeliams
Gamintojas/Modelis/TipasPagaminimo metai (nuo - iki)AGCilindrų darbinis tūrisCil.Variklio kodas
ALPINA B10 (E34) 3.404.19882543430 ccm6M30 B34 (34C20)
ALPINA B9 (E28) 3.411.19812453430 ccm6M30 B30 (306EA2)
ALPINA B9 Coupe (E24) 3.407.19822453430 ccm6M30 B30 (306EA2)
AUDI 100 (43, C2) 1.608.1976851588 ccm4YV
AUDI 100 (43, C2) 1.908.19801001921 ccm5WH
AUDI 100 (43, C2) 2.110.19771152144 ccm5WE
AUDI 100 Avant (43, C2) 1.607.1977851588 ccm4YV
AUDI 100 Avant (43, C2) 2.107.19771152144 ccm5WE
AUDI 100 Avant (44, 44Q, C3) 1.902.19831001921 ccm5WH
AUDI 100 Sedanas (44, 44Q, C3) 1.908.19821001921 ccm5WH
AUDI 50 (86) 1.108.1974501093 ccm4HB
AUDI 50 (86) 1.308.1977601272 ccm4HH
AUDI 80 (80, 82, B1) 1.305.1972601297 ccm4ZF
AUDI 80 (80, 82, B1) 1.609.1975751588 ccm4YN
AUDI 80 (80, 82, B1) 1.609.1975851588 ccm4YP
AUDI 80 (81, 85, B2) 1.309.1978601297 ccm4EP
AUDI 80 (81, 85, B2) 1.608.1978701588 ccm4YY
AUDI 80 (81, 85, B2) 1.608.1978751595 ccm4DT
AUDI 80 (81, 85, B2) 1.608.1978751588 ccm4WV
AUDI 80 (81, 85, B2) 1.608.1978851588 ccm4YP
AUDI 80 (81, 85, B2) 2.210.19801152144 ccm5WE
AUSTIN 1000-Serija Mk2 130001.197053 ccm
AUSTIN 1000-Serija Mk2 1300 GT01.197068 ccm
AUSTIN Maestro (XC) 1.303.1983631273 ccm412 H
AUSTIN Maestro (XC) 1.3 LS03.1983671273 ccm412 H
AUSTIN Maestro (XC) 1.6 Mayfair HLS03.1983831598 ccm416 HC37
AUSTIN Maestro (XC) 1.6 MG03.1983981598 ccm416 HA03AL
AUSTIN Maestro (XC) 1.6 MG03.1983991598 ccm416 HA35AL
ROVER Maestro Hatchback 1.309.1990671273 ccm412 HE
ROVER Maestro Hatchback 1.309.1990691273 ccm412 HE
AUSTIN Metro Hatchback 1.010.198041998 ccm499 H
AUSTIN Metro Hatchback 1.010.198045998 ccm499 H
AUSTIN Metro Hatchback 1.0 Surf HLE10.198048999 ccm499 HA65P
AUSTIN-HEALEY 3000 MK.III kabrioletas 3.0 Sport03.1964150 ccm
AUSTIN-HEALEY SPRITE MK.III kabrioletas 1.103.196456 ccm
BMW 02 (E10) 200202.19681001990 ccm4M10 B20 A
BMW 02 (E10) 2002 Ti06.19681201990 ccm4M10 B20
BMW 02 (E10) 2002 Tii05.19711301990 ccm4M10 B20 (23E A)
BMW 02 kabrioletas (E10) 200205.19711001990 ccm4M10 B20
BMW 02 Touring (E6) 200205.19711001990 ccm4M10 B20
BMW 02 Touring (E6) 2002 Tii01.19711301990 ccm4M10 B20
BMW 1500-2000 (115, 116, 118, 121) 200009.19681001990 ccm4M10 B20
BMW 1500-2000 (115, 116, 118, 121) 2000 Ti / Tilux01.19661201990 ccm4M10 B20
BMW 1500-2000 (115, 116, 118, 121) 2000 Tii12.19691311990 ccm4M10 B20
BMW 2000-3200 (E9) Coupe 2000 C/CA10.19651011990 ccm4M10 B20
BMW 2000-3200 (E9) Coupe 2000 CS10.19651201990 ccm4M10 B20
BMW 5 Sedanas (E12) 52008.19721151990 ccm4M10 B20
BMW 5 Sedanas (E12) 52508.19761502494 ccm6M30 B25 (256VA)
BMW 5 Sedanas (E12) M535 i06.19802183453 ccm6M30 B35 (Motronic,9.3:1)
CITROËN C25 autobusas (280_, 290_) 1.811.1981681796 ccm4169 (XM7T)
CITROËN C25 autobusas (280_, 290_) 2.002.1991841971 ccm4170C (XN1T)
CITROËN C25 autobusas (280_, 290_) 2.0 E09.1981791971 ccm4170B (XN1T)
CITROËN C25 komercinis (280_, 290_) 1.811.1981681796 ccm4169 (XM7T)
CITROËN C25 komercinis (280_, 290_) 2.002.1991841971 ccm4170C (XN1T)
CITROËN C25 plokščiadugnis / važiuoklė (280_, 290_) 2.001.1987841971 ccm4170C (XN1T)
DAIHATSU CUORE I (L55, L60) 0.5 (L55)10.198027547 ccm2AB 30
FIAT DUCATO komercinis (280) 2.007.1985751971 ccm4170 B
FIAT DUCATO Panorama (280) 2.001.1986751971 ccm4170 B
FIAT DUCATO plokščiadugnis / važiuoklė (280) 2.007.1985751971 ccm4XN 1T
FIAT Panda Hatchback (141_) 90010.198045903 ccm4100 GL3.000
FIAT TALENTO autobusas (290) 2.0 (290UEH4)03.1989751971 ccm4170 B
FIAT TALENTO komercinis (290) 2.0 (290U4)03.1989751971 ccm4170 B
FIAT TALENTO plokščiadugnis / važiuoklė (290) 2.0 (290UA4)03.1989751971 ccm4170 B
FIAT TIPO (160) 1.8 i.e.10.19901101756 ccm4159 A4.000
FIAT TIPO (160) 1.8 i.e. (160.EQ, 160.AM)10.19941011756 ccm4836 A5.000
FORD Capri (ECJ) 130012.1968501305 ccm4EV 13 L
FORD Capri (ECJ) 130001.1969521298 ccm4KL 13 L
FORD Capri (ECJ) 130001.1971531305 ccm4EV 13 H
FORD Capri (ECJ) 130001.1971541298 ccm4KL 13 L
FORD Capri (ECJ) 130010.1972551297 ccm4JA
FORD Capri (ECJ) 130001.1971571298 ccm4KL 13 L
FORD Capri (ECJ) 130001.1973591297 ccm4JA
FORD Capri (ECJ) 130001.1972721298 ccm4KL 13 HC
FORD Capri (ECJ) 150012.1968601498 ccm4EX
FORD Capri (ECJ) 150012.1968651488 ccm4EV 15 H
FORD Capri (ECJ) 200002.1969861998 ccm6NX
FORD Capri (ECJ) 200002.1969901998 ccm6NY
FORD Capri (ECJ) 300001.19701282994 ccm6TV30LY
FORD Capri (ECJ) 300001.1972138 ccm
FORD Capri (ECJ) 300008.19721402993 ccm6HY
FORD Capri (ECJ) 300001.19731402993 ccm6HY
FSO 125P Sedanas 1.3 130010.1967641295 ccm4116 C 076
FSO 125P Sedanas 1.5 150010.1967751481 ccm4115 C 076
FSO 125P Universalas 1.510.1967751481 ccm4115 C 076
FSO Polonez I 1.510.1977751481 ccm4AA
FSO Polonez I 1.501.1978821481 ccm4115 C.074
LADA 1200-1500 universalas 1200 (VAZ, WAS2102)09.1973601198 ccm4BA3 2101
LADA 1200-1500 universalas 1500 (VAZ2102)09.1973731452 ccm4BA3 2103
LADA 1200-1600 Sedanas 1200 L/S (VAZ, WAS2101)01.1970601198 ccm4BA3 2101
LADA 1200-1600 Sedanas 1300 (VAZ2101)05.1978651294 ccm4BA3 21011
LADA 1200-1600 Sedanas 1300 (WAS21011)08.1974691294 ccm4BA3 2105
LADA 1200-1600 Sedanas 1500 (WAS2103, WAS2106)09.1972751452 ccm4BA3 2103
LADA 1200-1600 Sedanas 1500 N/S (VAZ2103)11.1975751452 ccm4BA3 2103
LADA 1200-1600 Sedanas 1600 (2106)01.1984761569 ccm4BA3 2106
LADA 1200-1600 Sedanas 1600 (2106)09.1972791569 ccm4BA3 2106
LADA 1200-1600 Sedanas 1600 N/L (VAZ2106, VAZ2103)03.1979781569 ccm4BA3 2106
LADA NOVA (2105) 1200 Junior/L (VAZ, WAS2105)09.1981601198 ccm4BA3 2101
LADA NOVA (2105) 130009.1983661294 ccm4BA3 2105
LADA NOVA (2105) 1300 Spezial/L (VAZ, WAS2105)05.1981651294 ccm4BA3 2105
LADA Toscana (2107) 150009.1983751452 ccm4BA3 2103
MAZDA 323 I (FA) 1.301.1977601272 ccm4T
MERCEDES-BENZ /8 (W114) kupė 250 C (114.021)04.19691302496 ccm6M 114.920
MERCEDES-BENZ /8 (W114) kupė 250 C 2.8 (114.023)06.19721302778 ccm6M 130.923
MERCEDES-BENZ /8 (W114) kupė 250 CE (114.022)04.19691502496 ccm6M 114.980
MERCEDES-BENZ /8 (W114) kupė 280 C (114.073)06.19721602746 ccm6M 110.921
MERCEDES-BENZ /8 (W114) kupė 280 CE (114.072)06.19721852746 ccm6M 110.981
MERCEDES-BENZ /8 (W114) Sedanas 230.6 (114.015)01.19681202292 ccm6M 180.954
MERCEDES-BENZ /8 (W114) Sedanas 25007.19681302496 ccm6M 114.920
MERCEDES-BENZ /8 (W114) Sedanas 250 (114.010)01.19681162496 ccm6M 114.920
MERCEDES-BENZ /8 (W114) Sedanas 250 2.8 (114.011)06.19721302778 ccm6M 130.923
MERCEDES-BENZ /8 (W114) Sedanas 280 (114.060)06.19721602746 ccm6M 110.921
MERCEDES-BENZ /8 (W114) Sedanas 280 E (114.062)06.19721852746 ccm6M 110.981
MERCEDES-BENZ /8 (W115) Sedanas 20001.1968951988 ccm4M 115.926
MERCEDES-BENZ /8 (W115) Sedanas 200 (115.015)01.1968861988 ccm4M 115.926
MERCEDES-BENZ /8 (W115) Sedanas 220 (115.010)01.1968902197 ccm4M 115.924
MERCEDES-BENZ /8 (W115) Sedanas 220 (115.010)01.19681052197 ccm4M 115.920
MERCEDES-BENZ /8 (W115) Sedanas 230.4 (115.017)08.19731102307 ccm4M 115.951
MERCEDES-BENZ G Klasė Off-Road (W460) 230 G (460,2)03.1979902307 ccm4M 115.973
MERCEDES-BENZ G Klasė Off-Road (W460) 230 G (460,2)02.19801022307 ccm4M 115.973
MERCEDES-BENZ G Klasė Off-Road (W460) 280 GE (460,2)08.19841502746 ccm6M 110.994
MERCEDES-BENZ G Klasė Off-Road (W460) 280 GE (460,2)11.19791562746 ccm6M 110.994
MERCEDES-BENZ G Klasė Off-Road (W463) G 500 E (463.228)09.19932414973 ccm8M 117.965
MERCEDES-BENZ HECKFLOSSE (W110) 190 C (110.010)04.1961801884 ccm4M 121.924
MERCEDES-BENZ HECKFLOSSE (W110) 20007.1965951988 ccm4M 115.926
MERCEDES-BENZ HECKFLOSSE (W110) 200 (110.010)07.1965831988 ccm4M 121.940
MERCEDES-BENZ Pagode Cabriolet (W113) 250 SL (113.043)01.19661502496 ccm6M 129.982
MERCEDES-BENZ Pagode Cabriolet (W113) 280 SL (113.044)01.19681702778 ccm6M 130.983
MERCEDES-BENZ Ponton (W121) 190 b (121.010)06.1959801884 ccm4M 121.920
MERCEDES-BENZ S Klasė Coupe (C126) 380 SEC (126.043)10.19812043839 ccm8M 116.963
MERCEDES-BENZ S Klasė Coupe (C126) 420 SEC (126.046)10.19852044196 ccm8M 116.965
MERCEDES-BENZ S Klasė Coupe (C126) 420 SEC (126.046)10.19852184196 ccm8M 116.965
MERCEDES-BENZ S Klasė Coupe (C126) 420 SEC (126.046)10.19852244196 ccm8M 116.965
MERCEDES-BENZ S Klasė Coupe (C126) 500 SEC (126.044)10.19852234973 ccm8M 117.965
MERCEDES-BENZ S Klasė Coupe (C126) 500 SEC (126.044)10.19812314973 ccm8M 117.963
MERCEDES-BENZ S Klasė Coupe (C126) 500 SEC (126.044)08.19802414973 ccm8M 117.963
MERCEDES-BENZ S Klasė Coupe (C126) 500 SEC (126.044)09.19852454973 ccm8M 117.965
MERCEDES-BENZ S Klasė Coupe (C126) 500 SEC (126.044)08.19872524973 ccm8M 117.965
MERCEDES-BENZ S Klasė Coupe (C126) 500 SEC (126.044)09.19852654973 ccm8M 117.965
MERCEDES-BENZ S Klasė Coupe (C126) 500 SEC CAT06.19892524973 ccm8M 117.965
MERCEDES-BENZ S Klasė Coupe (C126) 560 SEC (126.045)10.19852425547 ccm8M 117.968
MERCEDES-BENZ S Klasė Coupe (C126) 560 SEC (126.045)10.19852725547 ccm8M 117.968
MERCEDES-BENZ S Klasė Coupe (C126) 560 SEC (126.045)10.19852795547 ccm8M 117.968
MERCEDES-BENZ S Klasė Coupe (C126) 560 SEC (126.045)10.19853005547 ccm8M 117.968
MERCEDES-BENZ S Klasė Saloon (W108, W109) 250 S (108.012)01.19661302496 ccm6M 108.920
MERCEDES-BENZ S Klasė Saloon (W108, W109) 280 S (108.016)10.19671402780 ccm6M 130.920
MERCEDES-BENZ S Klasė Saloon (W108, W109) 280 SE,SEL (108.018, 108.019)01.19681602780 ccm6M 130.980
MERCEDES-BENZ S Klasė Saloon (W108, W109) 280 SE,SEL 3.5 (108.057, 108.058)03.19712003500 ccm8M 116.980
MERCEDES-BENZ S Klasė Saloon (W108, W109) 300 SEL (109.016)01.19681602778 ccm6M 130.981
MERCEDES-BENZ S Klasė Saloon (W108, W109) 300 SEL 3.5 (109.056)01.19702003500 ccm8M 116.981
MERCEDES-BENZ S Klasė Saloon (W116) 280 S (116.020)08.19721562746 ccm6M 110.922
MERCEDES-BENZ S Klasė Saloon (W116) 280 S (116.020)08.19721602746 ccm6M 110.922
MERCEDES-BENZ S Klasė Saloon (W116) 280 SE,SEL (116.024)08.19721772746 ccm6M 110.985
MERCEDES-BENZ S Klasė Saloon (W116) 280 SE,SEL (116.024)08.19721852746 ccm6M 110.985
MERCEDES-BENZ S Klasė Saloon (W116) 350 SE,SEL (116.028, 116.029)03.19761943499 ccm8M 116.985
MERCEDES-BENZ S Klasė Saloon (W116) 350 SE,SEL (116.028, 116.029)08.19722003499 ccm8M 116.983
MERCEDES-BENZ S Klasė Saloon (W116) 350 SE,SEL (116.028, 116.029)03.19762053499 ccm8M 116.985
MERCEDES-BENZ S Klasė Saloon (W116) 450 SE08.19721944520 ccm8M 117.983
MERCEDES-BENZ S Klasė Saloon (W116) 450 SE,SEL (116.032)01.19732244520 ccm8M 117.986
MERCEDES-BENZ S Klasė Saloon (W116) 450 SE,SEL (116.033)12.19752184520 ccm8M 117.986
MERCEDES-BENZ S Klasė Saloon (W126) 280 S (126.021)12.19791562746 ccm6M 110.926
MERCEDES-BENZ S Klasė Saloon (W126) 280 SE, SEL (126.022, 126.023)10.19791852746 ccm6M 110.987
MERCEDES-BENZ S Klasė Saloon (W126) 3.808.19802183818 ccm8M 116.961
MERCEDES-BENZ S Klasė Saloon (W126) 380 SE, SEL (126.032)10.19812043839 ccm8M 116.963
MERCEDES-BENZ S Klasė Saloon (W126) 380 SE, SEL (126.032)09.19802183818 ccm8M 116.961
MERCEDES-BENZ S Klasė Saloon (W126) 420 SE, SEL10.19852244196 ccm8M 116.965
MERCEDES-BENZ S Klasė Saloon (W126) 420 SE, SEL10.19852314196 ccm8M 116.965
MERCEDES-BENZ S Klasė Saloon (W126) 420 SE, SEL (126.034)10.19852184196 ccm8M 116.965
MERCEDES-BENZ S Klasė Saloon (W126) 420 SE, SEL (126.034, 126.035)10.19852044196 ccm8M 116.965
MERCEDES-BENZ S Klasė Saloon (W126) 500 SE, SEL09.19872524973 ccm8M 117.965
MERCEDES-BENZ S Klasė Saloon (W126) 500 SE, SEL09.19872654973 ccm8M 117.965
MERCEDES-BENZ S Klasė Saloon (W126) 500 SE, SEL (126.036)09.19852234973 ccm8M 117.965
MERCEDES-BENZ S Klasė Saloon (W126) 500 SE, SEL (126.036)12.19792314973 ccm8M 117.963
MERCEDES-BENZ S Klasė Saloon (W126) 500 SE, SEL (126.036)12.19792414973 ccm8M 117.963
MERCEDES-BENZ S Klasė Saloon (W126) 500 SE, SEL (126.036)09.19852454973 ccm8M 117.965
MERCEDES-BENZ S Klasė Saloon (W126) 500 SE, SEL Cat06.19892524973 ccm8M 117.965
MERCEDES-BENZ S Klasė Saloon (W126) 560 SE, SEL08.19872795547 ccm8M 117.968
MERCEDES-BENZ S Klasė Saloon (W126) 560 SE, SEL10.19853005547 ccm8M 117.968
MERCEDES-BENZ S Klasė Saloon (W126) 560 SE, SEL (126.038)10.19852725547 ccm8M 117.968
MERCEDES-BENZ S Klasė Saloon (W126) 560 SE, SEL (126.038, 126.039)10.19852425547 ccm8M 117.968
MERCEDES-BENZ sedanas (W123) 20002.1976841988 ccm4M 115.939
MERCEDES-BENZ sedanas (W123) 200 (123.020)02.1976941988 ccm4M 115.939
MERCEDES-BENZ sedanas (W123) 230 (123.023)02.19761092307 ccm4M 115.954
MERCEDES-BENZ sedanas (W123) 250 (123.026)02.19761292525 ccm6M 123.921
MERCEDES-BENZ sedanas (W123) 250 (123.026)10.19791402525 ccm6M 123.921
MERCEDES-BENZ sedanas (W123) 280 (123.030)02.19761562746 ccm6M 110.923
MERCEDES-BENZ sedanas (W123) 280 E08.19761772746 ccm6M 110.988
MERCEDES-BENZ sedanas (W123) 280 E (123.033)02.19761852746 ccm6M 110.988
MERCEDES-BENZ SL (R107) 280 SL (107.042)06.19761772746 ccm6M 110.986
MERCEDES-BENZ SL (R107) 280 SL (107.042)08.19741852746 ccm6M 110.986
MERCEDES-BENZ SL (R107) 350 SL (107.043)05.19711953499 ccm8M 116.984
MERCEDES-BENZ SL (R107) 380 SL (107.045)09.19802043839 ccm8M 116.962
MERCEDES-BENZ SL (R107) 380 SL (107.045)09.19802183818 ccm8M 116.960
MERCEDES-BENZ SL (R107) 420 SL (107.047)01.19862044196 ccm8M 116.964
MERCEDES-BENZ SL (R107) 420 SL (107.047)01.19862184196 ccm8M 116.964
MERCEDES-BENZ SL (R107) 450 SL (107.044)09.19752184520 ccm8M 117.982
MERCEDES-BENZ SL (R107) 450 SL (107.044)10.19722244520 ccm8M 117.982
MERCEDES-BENZ SL (R107) 500 SL (107.046)01.19862234973 ccm8M 117.964
MERCEDES-BENZ SL (R107) 500 SL (107.046)05.19802314973 ccm8M 117.960
MERCEDES-BENZ SL (R107) 500 SL (107.046)05.19802414973 ccm8M 117.960
MERCEDES-BENZ SL (R107) 500 SL (107.046)01.19862454973 ccm8M 117.964
MERCEDES-BENZ SL (R107) 560 SL (107.048)09.19852305547 ccm8M 117.967
MERCEDES-BENZ SL (W121) 190 SL (121.042, 121.040)01.19551051897 ccm4M 121.928
MERCEDES-BENZ SL kupė (C107) 280 SLC (107.022)06.19761772746 ccm6M 110.986
MERCEDES-BENZ SL kupė (C107) 280 SLC (107.022)08.19741852746 ccm6M 110.986
MERCEDES-BENZ SL kupė (C107) 350 SLC (107.023)03.19761953499 ccm8M 116.984
MERCEDES-BENZ SL kupė (C107) 350 SLC (107.023)01.19722003499 ccm8M 116.984
MERCEDES-BENZ SL kupė (C107) 380 SLC08.19812043839 ccm8M 116.962
MERCEDES-BENZ SL kupė (C107) 380 SLC (107.025)07.19802183818 ccm8M 116.960
MERCEDES-BENZ SL kupė (C107) 450 SLC (107.024)09.19752184520 ccm8M 117.982
MERCEDES-BENZ SL kupė (C107) 450 SLC (107.024)01.19732254520 ccm8M 117.982
MERCEDES-BENZ SL kupė (C107) 450 SLC 5.0 (107.026)06.19782414973 ccm8M 117.960
MERCEDES-BENZ T1 autobusas (601) 208 2.305.1977862307 ccm4M 115.972
MERCEDES-BENZ T1 plokščiadugnis / važiuoklė (601) 210 2.304.1977862307 ccm4M 115.955
MERCEDES-BENZ T1 Van (601, 611) 210 2.305.1977862307 ccm4M 115.955
MERCEDES-BENZ T2/L bendro naudojimo transporto priemonė LF 408 G (309.050, 309.051, 309.052, 309.053, 309.054,...08.1972752197 ccm4M 115.929
MERCEDES-BENZ T2/L bendro naudojimo transporto priemonė LF 408 G (309.050, 309.051, 309.052, 309.053, 309.054,...08.1972852197 ccm4M 115.927
MERCEDES-BENZ T2/L bendro naudojimo transporto priemonė LF 409 G (309.050, 309.051, 309.052, 309.053, 309.054,...01.1975902307 ccm4M 115.971
MERCEDES-BENZ T2/L dėžės kėbulas / universalas L 408 G (309.012, 309.013, 309.014, 309.015, 309.016,...01.1968751990 ccm4M 115.II
MERCEDES-BENZ T2/L dėžės kėbulas / universalas L 408 G (309.012, 309.013, 309.014, 309.015, 309.016,...08.1972752197 ccm4M 115.928
MERCEDES-BENZ T2/L dėžės kėbulas / universalas L 408 G (309.012, 309.013, 309.014, 309.015, 309.016,...01.1968851990 ccm4M 115.I
MERCEDES-BENZ T2/L dėžės kėbulas / universalas L 408 G (309.012, 309.013, 309.014, 309.015, 309.016,...08.1972852197 ccm4M 115.921
MERCEDES-BENZ T2/L dėžės kėbulas / universalas L 409 (309.011, 309.012, 309.013, 309.014, 309.015,...01.1975902307 ccm4M 115.952
MERCEDES-BENZ T2/L plokščiadugnis / važiuoklė L 408 G (309.000, 309.001, 309.002, 309.003, 309.011)08.1972752197 ccm4M 115.928
MERCEDES-BENZ T2/L plokščiadugnis / važiuoklė L 409 (309.000, 309.001, 309.002, 309.003)01.1975902307 ccm4M 115.952
MERCEDES-BENZ T2/L šiukšliavežis LK 408 G (309.040, 309.041)01.1968852197 ccm4M 115.921
MERCEDES-BENZ T2/L šiukšliavežis LK 408 G, LK 409 (309.040, 309.041, 309.044)01.1975902307 ccm4M 115.952
MERCEDES-BENZ W111 Cabriolet (W111) 280 SE 3.5 (111.025)01.19692003500 ccm8M 116.980
MERCEDES-BENZ W111 Coupe (W111) 280 SE (111.024)01.19671602778 ccm6M 130.984
MERCEDES-BENZ W111 Coupe (W111) 280 SE 3.5 (111.026)01.19692003500 ccm8M 116.980
MERCEDES-BENZ W123 Coupe (C123) 230 C (123.043)05.19771092307 ccm4M 115.954
MERCEDES-BENZ W123 Coupe (C123) 280 C (123.050)03.19771562746 ccm6M 110.923
MERCEDES-BENZ W123 Coupe (C123) 280 CE09.19771772746 ccm6M 110.988
MERCEDES-BENZ W123 Coupe (C123) 280 CE03.19771852746 ccm6M 110.988
MERCEDES-BENZ W123 Estate (S123) 230 T (123.083)09.19771092307 ccm4M 115.954
MERCEDES-BENZ W123 Estate (S123) 250 T (123.086)05.19781292525 ccm6M 123.921
MERCEDES-BENZ W123 Estate (S123) 250 T (123.086)05.19781402525 ccm6M 123.921
MERCEDES-BENZ W123 Estate (S123) 280 TE (123.093)09.19771852746 ccm6M 110.988
MITSUBISHI Cordia (A21_A, AB, AC) 1.6 GSL (A212A)10.1982751597 ccm44G32
MITSUBISHI GALANT I (A12_) 1.601.1977751597 ccm44G32
MITSUBISHI GALANT I (A12_) 2.001.1979981995 ccm44G52
MITSUBISHI L 300 / Delica II Bortinis Sunkvežimis / Važiuoklė (L03_P) 1.6 (L032P, L062P)04.1983701597 ccm44G32
MITSUBISHI L 300 / Delica II Bus (LO3_P/G, L0_2P) 1.6 (L032P, L062P)09.1981651597 ccm44G32
MITSUBISHI L 300 / Delica II Van (L03_P) 1.6 (L032P, L062P)05.1980651597 ccm44G32
MITSUBISHI SAPPORO I (A12_) 1.6 SL,GL (A121)04.1978751597 ccm44G32
MITSUBISHI SAPPORO II (A16_A) 1.6 GLX (A161A)08.1980751597 ccm44G32
NISSAN BLUEBIRD (910) 1.601.1980821595 ccm4L16
NISSAN PICK UP (720) 2.2 4WD04.1983972188 ccm4Z22
PEUGEOT 504 (A_, M_) 1.8 (M03)01.1971791796 ccm4XM7
PEUGEOT 504 (A_, M_) 2.0 TI (A12, A14)01.19711061971 ccm4107 (XN2)
PEUGEOT 504 Break (D_, F_) 1.8 (F01, E01)04.1971731796 ccm4XM7
PEUGEOT 504 Break (D_, F_) 2.0 (D11, F11)04.1971921971 ccm4XN1
PEUGEOT 504 pikapas (E_) 1.601.1980631618 ccm4XC7P
PEUGEOT 504 pikapas (E_) 1.807.1987721796 ccm4XM7
PEUGEOT 505 (551A) 2.009.1983941971 ccm4XN1
PEUGEOT 505 (551A) 2.009.1985981971 ccm4106E (XN1A)
PEUGEOT 505 Break (551D) 2.008.1983941971 ccm4106 (XN1)
PEUGEOT 505 Break (551D) 2.009.1985981971 ccm4106E (XN1A)
PEUGEOT J5 komercinis (280L) 2.009.1981791971 ccm4XN1P
PEUGEOT J5 komercinis (290L) 2.009.1990841971 ccm4XN1TA
PEUGEOT J7 komercinis 1.608.1968601618 ccm4XC7P
PEUGEOT J9 autobusas 2.003.1980781971 ccm4XN1P
PEUGEOT J9 komercinis 1.603.1980601618 ccm4XC7P
PEUGEOT J9 komercinis 2.003.1980781971 ccm4XN1P
PEUGEOT J9 plokščiadugnis / važiuoklė 2.003.1980781971 ccm4XN1P
PUCH G-Modell (W460) 230 G02.19801022307 ccm4M 115.973
PUCH G-Modell (W460) 280 GE08.19841502746 ccm6M 110.994
RENAULT 12 1.3 (1170)10.1969541289 ccm4810-02/97
RENAULT 12 1.408.1976671397 ccm4C1J 791
RENAULT 12 Variable (117_) 1.408.1976671397 ccm4C1J 791
RENAULT 18 (134_) 1.4 (1340)04.1978641397 ccm4847 720
RENAULT 18 (134_) 1.6 (1341)04.1982731647 ccm4A2M 723
RENAULT 18 (134_) 1.6 TS (1342)05.1982971647 ccm4A6M 726
RENAULT 18 komercinis 1.405.1979641397 ccm4847 720
RENAULT 18 Variable (135_) 1.4 (1350)05.1979641397 ccm4847 720
RENAULT 18 Variable (135_) 1.6 (1351)01.1982731647 ccm4A2M 723
RENAULT 18 Variable (135_) 1.6 TS05.1982971647 ccm4A6M 726
RENAULT 19 II Chamade (L53_) 1.805.1992911794 ccm4F3P 765
RENAULT 19 II Chamade (L53_) 1.8 (453A/F)04.1992901794 ccm4F3P 760
RENAULT 5 (122_) 1.4 (1229, 1399)01.1982631397 ccm4847 725
RENAULT CLIO I (B/C57_, 5/357_) 1.8 (B/C578)08.1994901783 ccm4F3P 755
RENAULT FUEGO (136_) 1.4 TL/GTL02.1980641397 ccm4847 720
RENAULT FUEGO (136_) 1.604.1983711647 ccm4A2M 723
RENAULT FUEGO (136_) 1.6 TS/GTS (1362)10.1980971647 ccm4843 724
RENAULT LAGUNA I Grandtour (K56_) 1.8 (K56Z)09.1995941794 ccm4F3P 724
RENAULT MEGANE I (BA0/1_) 2.0 i03.19991091998 ccm4F3R 751
RENAULT MEGANE I (BA0/1_) 2.0 i (BA0G)01.19961141998 ccm4F3R 751
RENAULT MEGANE I Classic (LA0/1_) 2.0 i (LA07, LA0G)09.19961141998 ccm4F3R 796
RENAULT MEGANE I Coach (DA0/1_) 2.0 i (DA0G)03.19961141998 ccm4F3R 751
RENAULT MEGANE Scenic (JA0/1_) 2.0 i (JA02, JA0G)01.19991091998 ccm4F3R 796
RENAULT MEGANE Scenic (JA0/1_) 2.0 i (JA0G)01.19971141998 ccm4F3R 751
ROVER MONTEGO 2.0 i CAT12.19901021994 ccm420 H
ROVER MONTEGO Estate (XE) 2.0 GTI/LXI12.19901021994 ccm420 H
SAAB 900 I (AC4, AM4) 2.0 c07.19821011985 ccm4B201XC
SAAB 900 I (AC4, AM4) 2.0 EMS01.19791181985 ccm4BI 20
SAAB 900 I (AC4, AM4) 2.0 i11.19801151985 ccm4BI 20
SAAB 900 I Combi Coupe 2.0 c09.19791001985 ccm4B201XC
SAAB 900 I Combi Coupe 2.0 EMS09.19781181985 ccm4BI 20
SUBARU LEONE I (AB) 160003.1979861595 ccm4EA71
SUBARU LEONE I (AB) 1800 4WD09.1980801781 ccm4EA81
SUBARU LEONE I (AB) 1800 4WD09.1980821781 ccm4EA81
SUBARU LEONE I Hatchback 1800 4WD09.1980801781 ccm4EA81
SUBARU LEONE I Hatchback 1800 Turismo 4WD09.1980821781 ccm4EA81
SUBARU LEONE I universalas 1800 4WD (AM)09.1980801781 ccm4EA81
SUBARU LEONE I universalas 1800 Super 4WD (AM, AJ)09.1980821781 ccm4EA81
TOYOTA 1000 (KP30_) 1.004.196945993 ccm42K
TOYOTA 1000 Van (KP36V_) 1.004.196945993 ccm42K
TRABANT 1.1 Sedanas 1.105.1990411043 ccm44VO5,9 / 7,5GRF
TRABANT 1.1 Tramp 1.105.1990411043 ccm44VO5,9 / 7,5GRF
TRABANT 1.1 Universal 1.112.1990411043 ccm44VO5,9 / 7,5GRF
VOLVO 240 (P242, P244) 2.008.1976901986 ccm4B 19 A
VOLVO 240 (P242, P244) 2.009.1978971986 ccm4B 19 A
VOLVO 240 (P242, P244) 2.108.1974972127 ccm4B 21 A
VOLVO 240 (P242, P244) 2.108.19751002127 ccm4B 21 A
VOLVO 240 (P242, P244) 2.108.19801072127 ccm4B 21 A
VOLVO 240 (P242, P244) 2.308.19801122316 ccm4B 23 A
VOLVO 240 Kombi (P245) 2.008.1976901986 ccm4B 19 A
VOLVO 240 Kombi (P245) 2.008.1980971986 ccm4B 19 A
VOLVO 240 Kombi (P245) 2.108.1974972127 ccm4B 21 A
VOLVO 240 Kombi (P245) 2.108.19751002127 ccm4B 21 A
VOLVO 240 Kombi (P245) 2.108.19801072127 ccm4B 21 A
VOLVO 240 Kombi (P245) 2.308.19801122316 ccm4B 23 A
VOLVO 740 (744) 2.001.19871171986 ccm4B 200 E
VOLVO 740 (744) 2.001.19851631986 ccm4B 200 ET
VOLVO 740 (744) 2.308.19841122316 ccm4B 230 A
VOLVO 740 (744) 2.308.19861172316 ccm4B 230 K
VOLVO 740 (744) 2.308.19841312316 ccm4B 230 E
VOLVO 740 (744) 2.3 Turbo08.19851822316 ccm4B 230 ET
VOLVO 740 Kombi (745) 2.001.19871171986 ccm4B 200 E
VOLVO 740 Kombi (745) 2.308.19851312316 ccm4B 230 E
VOLVO 740 Kombi (745) 2.3 Turbo08.19851822316 ccm4B 230 ET
VW DERBY (86) 0.902.197740895 ccm4HA
VW DERBY (86) 1.102.1977501093 ccm4HB
VW DERBY (86) 1.302.1977581272 ccm4HJ
VW DERBY (86) 1.302.1977601272 ccm4HH
VW Derby (86C, 80) 1.010.1981401043 ccm4GL
VW Derby (86C, 80) 1.110.1981501093 ccm4HB
VW Derby (86C, 80) 1.308.1983551272 ccm4HK
VW Derby (86C, 80) 1.308.1981601272 ccm4HH
VW GOLF I (17) 1.104.1974501093 ccm4GG
VW GOLF I (17) 1.108.1976521093 ccm4FJ
VW GOLF I (17) 1.308.1982581272 ccm4GS
VW GOLF I (17) 1.308.1979601272 ccm4GF
VW GOLF I (17) 1.608.1975751588 ccm4FP
VW GOLF I Cabriolet (155) 1.308.1983541272 ccm4HK
VW GOLF II (19E, 1G1) 1.008.1985501043 ccm4HZ
VW GOLF II (19E, 1G1) 1.308.1983551272 ccm4HK
VW GOLF II (19E, 1G1) 1.308.1983581272 ccm4GT
VW GOLF II (19E, 1G1) 1.8 Syncro08.1988981781 ccm41P
VW ILTIS (183) 1.703.1979751714 ccm4YX
VW Jetta II (19E, 1G2, 165) 1.301.1984551272 ccm4HK
VW Jetta II (19E, 1G2, 165) 1.301.1984581272 ccm4GT
VW Jetta II (19E, 1G2, 165) 1.3 CAT06.1987551272 ccm4NZ
VW Jetta Mk1 (16) 1.108.1979501093 ccm4GG
VW Jetta Mk1 (16) 1.308.1982581272 ccm4GS
VW Jetta Mk1 (16) 1.308.1979601272 ccm4GF
VW Jetta Mk1 (16) 1.608.1981751588 ccm4EM
VW Jetta Mk1 (16) 1.608.1978851588 ccm4FR
VW K70 (48) 1.608.1970751605 ccm4DB
VW K70 (48) 1.608.1970901605 ccm4DA
VW K70 (48) 1.808.19731001807 ccm4DC
VW LT 28-35 I autobusas (281-363) 2.412.1982902383 ccm6DL
VW LT 28-35 I autobusas (281-363) 2.4 i08.1989942383 ccm61E
VW LT 28-35 I Bortinis Sunkvežimis / Važiuoklė (281-363) 2.004.1975751984 ccm4CH
VW LT 28-35 I Bortinis Sunkvežimis / Važiuoklė (281-363) 2.412.1982902383 ccm6DL
VW LT 28-35 I Bortinis Sunkvežimis / Važiuoklė (281-363) 2.4 Syncro08.1991902383 ccm6DL
VW LT 28-35 I Van (281-363) 2.004.1975751984 ccm4CH
VW LT 28-35 I Van (281-363) 2.412.1982902383 ccm6DL
VW LT 40-55 I Bortinis Sunkvežimis / Važiuoklė (293-909) 2.004.1975751984 ccm4CH
VW LT 40-55 I Bortinis Sunkvežimis / Važiuoklė (293-909) 2.408.1985902383 ccm6DL
VW LT 40-55 I Van (291-512) 2.004.1975751984 ccm4CH
VW LT 40-55 I Van (291-512) 2.412.1982902383 ccm6DL
VW LT 40-55 I Van (291-512) 2.4 4WD12.1982902383 ccm6DL
VW PASSAT (32) 1.305.1973551272 ccm4FY
VW PASSAT (32) 1.305.1973551297 ccm4ZA
VW PASSAT (32) 1.305.1973601297 ccm4ZF
VW PASSAT (32) 1.301.1978601272 ccm4FZ
VW PASSAT (32) 1.609.1979751588 ccm4WY
VW PASSAT (32) 1.609.1975831588 ccm4YH
VW PASSAT (32) 1.608.1975851588 ccm4YP
VW PASSAT (32B) 1.308.1980601297 ccm4EU
VW PASSAT (32B) 1.608.1980751588 ccm4YN
VW PASSAT (32B) 1.608.1980751595 ccm4DT
VW PASSAT (32B) 1.601.1981851588 ccm4YP
VW PASSAT sedanas (32B) 1.601.1985751595 ccm4DT
VW PASSAT Variant (33) 1.305.1973551272 ccm4FY
VW PASSAT Variant (33) 1.310.1973601297 ccm4ZF
VW PASSAT Variant (33) 1.602.1976751588 ccm4YN
VW PASSAT Variant (33) 1.608.1975851588 ccm4YP
VW Passat Variant (33B) 1.608.1980751588 ccm4YN
VW Passat Variant (33B) 1.608.1980751595 ccm4DT
VW Passat Variant (33B) 1.601.1981851588 ccm4YP
VW Passat Variant (33B) 1.805.1986871781 ccm4RM
VW POLO (86) 0.909.197540895 ccm4HA
VW POLO (86) 1.103.1975501093 ccm4HB
VW POLO (86) 1.312.1976601272 ccm4HH
VW Polo Classic (86C, 80) 1.001.1985401043 ccm4GL
VW Polo Classic (86C, 80) 1.001.1985451043 ccm4AAU
VW Polo Classic (86C, 80) 1.301.1985551272 ccm4HK
VW Polo Classic (86C, 80) 1.3 CAT07.1987551272 ccm4NZ
VW Polo Coupe (86C, 80) 1.005.1982401043 ccm4GL
VW Polo Coupe (86C, 80) 1.008.1985451043 ccm4HZ
VW Polo Coupe (86C, 80) 1.110.1981501093 ccm4HB
VW Polo Coupe (86C, 80) 1.308.1983551272 ccm4HK
VW Polo Coupe (86C, 80) 1.310.1981601272 ccm4HH
VW Polo Hatchback (86C, 80) 1.010.1981401043 ccm4GL
VW Polo Hatchback (86C, 80) 1.008.1985451043 ccm4HZ
VW Polo Hatchback (86C, 80) 1.0 CAT08.1989451043 ccm4ACM
VW Polo Hatchback (86C, 80) 1.110.1981501093 ccm4HB
VW Polo Hatchback (86C, 80) 1.308.1983501272 ccm4HW
VW Polo Hatchback (86C, 80) 1.308.1983551272 ccm4HK
VW Polo Hatchback (86C, 80) 1.308.1982581272 ccm4HJ
VW Polo Hatchback (86C, 80) 1.310.1981601272 ccm4HH
VW SANTANA (32B) 1.608.1981751588 ccm4WV
VW SANTANA (32B) 1.608.1981751595 ccm4DT
VW SANTANA (32B) 1.608.1981851588 ccm4YP
VW SCIROCCO (53) 1.104.1974501093 ccm4FA
VW SCIROCCO (53) 1.308.1979601272 ccm4GF
VW SCIROCCO (53) 1.608.1975851588 ccm4FR
VW SCIROCCO (53B) 1.308.1980601272 ccm4GF
VW SCIROCCO (53B) 1.608.1980851588 ccm4FR
WARTBURG 353 Sedanas 1.309.1988581272 ccm44VO7,2/7,5GRF
WARTBURG 353 Tourist 1.302.1989581272 ccm44VO7,2/7,5GRF
ZASTAVA 101 (1100) 1.112.1975501116 ccm4128 A.000
ZASTAVA 101 (1100) 1.106.1973551116 ccm4128 A.000
ZASTAVA 101 (1100) 1.105.1975561116 ccm4128 A.064
ZASTAVA 101 (1100) 1.1 Super07.1979641116 ccm4128 AC5.000
Klientai, kurie pirko šią prekę taip pat pirko:
Produkto įvertinimas

DENSO Uždegimo žvakė veržliarakčio dydis: 20.6 Nickel



Įvertinti dabar

DENSO Uždegimo žvakė veržliarakčio dydis: 20.6 Nickel.

INFODĖŽĖ

Nemokamas pristatymas

Kiekvienam pristatymui nuo 110 € prekių vertė
  • Uždegimo žvakė (3043, D4 svoris [g]: 56) pristatymas su POSTNORD
  • Uždegimo žvakė (užveržimo sukimo momentas [Nm]: 22 3043, D4) pristatymas su GLS
  • 3043, D4 Uždegimo žvakė (veržliarakčio dydis: 20.6) nosūtīšana ar DHL
:

Saugus prisijungimas

Mokėjimo būdai
  • 3043, D4 Uždegimo žvakė variklio kodas: WE pirkti su PayPal apmokėjimo būdą
  • Uždegimo žvakė (degalų mišinio formavimas: dviejų pakopų karbiuratorius 3043, D4) DENSO pirkti su VISA apmokėjimo būdą
  • Uždegimo žvakė (Transporto priemonės numeris iki: 8192300000 3043, D4) pirkti su MasterCard apmokėjimo būdą
  • Hypovereins Bank
Pirmadienis - Penktadienis: 09.00 - 19.00

KLIENTŲ KARŠTOJI LINIJA

+37052220699

Adresas

Josef-Orlopp-Straße 55
10365 Berlin Vokietija
Rodyti žemėlapyje