Paieška pagal transporto priemonių
Autodalių katalogas

DENSO Uždegimo žvakė veržliarakčio dydis: 16 Nickel TT

Atsiliepimai (0)
Uždegimo žvakė T06, 4607 (sriegio matas 1: 19 | uždegimo žvakė: 1 æ įžemintas elektrodas) pirkti pigūs thumb?id=1666786&lng=lt&ccf=94077793

3,71

Įskaitant 21% PVM, Pristatymas
Prieinama
Pristatymas per 2-3 darbo dienas
  • Kodas: Q16TT
  • Gamintojas: DENSO
  • Tipą:
- +
Prekė pridėta į jūsų krepšelį
DENSO Uždegimo žvakė
Uždegimo žvakė detalės
  • Produktų linija:   Nickel TT 
  • veržliarakčio dydis:   16 
  • uždegimo žvakė:   1 æ įžemintas elektrodas 
  • sriegio matas 1:   19 
  • užveržimo sukimo momentas [Nm]:   22 
  • skersmuo [mm]:   14 
  • svoris [g]:   43 
  • Būklė: Jauns
OEM nuorodos numeris(-iai):
Gamintojų OE numeris
CITROËN/PEUGEOT 59620J
CITROËN/PEUGEOT 96064890
DAEWOO 96503394
DENSO T06
HONDA 9805656726
HONDA 980565672601
HONDA 9807955148
HONDA 9807955149
HONDA 980795514A
HONDA 9807955150
HONDA 980795515001
HONDA 9807955158
HONDA 980795515801
HONDA 980795515K
HONDA 980795515K01
HONDA 9807955A4N
MAZDA 1UXC18110
MAZDA B6B318110
MAZDA B6B418110
MAZDA F20418110
MAZDA F21018110
MAZDA F21118110
MAZDA F8B418110
MAZDA F8B818110
MAZDA JF0318110
MAZDA JF0418110
MERCEDES-BENZ 0021597703
MERCEDES-BENZ 0031593703
MERCEDES-BENZ 21597703
MERCEDES-BENZ 31593703
MERCEDES-BENZ A0021597703
MERCEDES-BENZ A0031593703
MITSUBISHI MZ602078
NISSAN 2240101P15
NISSAN 2240102P15
NISSAN 2240108U15
NISSAN 224010P615
NISSAN 2240110F15
NISSAN 2240110P15
NISSAN 2240112E15
NISSAN 2240119V15
NISSAN 2240140V05
NISSAN 2240158S15
NISSAN 2240199B22
NISSAN 22401V5015
NISSAN BY483BCPR5
RENAULT 7700101401
RENAULT 7700737612
RENAULT 7700743137
RENAULT 7700749163
Kiti tinkami produktai įrašytam OEM NUMERIUI:
BERU
Z100
BERU
Z63
BERU
Z73
BERU
Z15
NGK
1145
NGK
2460
NGK
2983
NGK
3524
NGK
4120
NGK
4783
NGK
4975
NGK
5084
NGK
6130
NGK
6345
NGK
7496
VALEO
246176
VALEO
246186
VALEO
246265
BOSCH
0 242 225 533
BOSCH
0 242 229 543
BOSCH
0 242 229 659
BOSCH
0 242 229 660
BOSCH
0 242 229 687
BOSCH
0 242 229 719
BOSCH
0 242 230 500
BOSCH
0 242 236 544
DENSO
PQ16R
DENSO
Q16P-U11
DENSO
Q16PR-U
DENSO
Q16R-U
DENSO
Q16TT
DENSO
QJ14C11
DENSO
U20FSR-U
MAGNETI MARELLI
062110230312
FEBI BILSTEIN
13412
FEBI BILSTEIN
13415
FEBI BILSTEIN
13423
FEBI BILSTEIN
13424
FEBI BILSTEIN
13432
VEMO
V99-75-0003
VEMO
V99-75-0008
VEMO
V99-75-0021
VEMO
V99-75-0036
VALEO
246858
VALEO
246175
NGK
1148
NGK
1099
NGK
1088
NGK
1273
NGK
7810
NGK
4588
VALEO
246855
VALEO
246019
VALEO
246853
CHAMPION
OE013/T10
CHAMPION
OE017/T10
CHAMPION
OE039/T10
CHAMPION
OE057/T10
CHAMPION
OE005/T10
CHAMPION
RC12YC/W24
CHAMPION
RC12YC/T06
FEBI BILSTEIN
13414
DENSO
Q16R-U11
DENSO
Q16PR-U11
DENSO
QJ16CR11
STARK
SKSP-1990002
STARK
SKSP-1990022
STARK
SKSP-1990013
MAGNETI MARELLI
062110240312
VEMO
V99-75-0050
RIDEX
686S0003
MAGNETI MARELLI
062000778304
HELLA
8EH 188 704-271
CHAMPION
CCH711
CHAMPION
CCH71GS
MAGNETI MARELLI
062000777304
RIDEX
686S0027
NGK
3215
MATIZAX BXCIVICPRELUDECJ5 - CJ8 300 ZX BLUEBIRD PRIMERA STANZA SUNNY106205 306 40519 CLIO MEGANE RAPID Kasten FAVORIT FELICIA ACTYON KORANDOKYRON MUSSOREXTONRODIUS STAVICCAMRYCARINA CELICACOROLLA MR 2SUPRA PATRIOT
Uždegimo žvakė tinka šiems automobilių modeliams
Gamintojas/Modelis/TipasPagaminimo metai (nuo - iki)AGCilindrų darbinis tūrisCil.Variklio kodas
CHEVROLET MATIZ (M200, M250) 0.803.200552796 ccm3LQ2(49CUL3)
CHEVROLET MATIZ (M200, M250) 1.003.200564995 ccm4LQ4(61CUL4)
CHEVROLET MATIZ (M200, M250) 1.003.200567995 ccm4LQ4(61CUL4)
CITROËN AX (ZA-_) 14 4x408.1991751360 ccm4KDZ (TU3M/Z)
CITROËN BX Break (XB-_) 1401.1989751360 ccm4KDY (TU3M)
HONDA CIVIC III Hatchback (AL, AJ, AG, AH) 1.2 (AL)01.1984541187 ccm4ZA2
HONDA CIVIC III sedanas (AM, AK, AU) 1.201.1985541187 ccm4ZA2
HONDA CIVIC IV sedanas (ED) 1.201.1988561187 ccm4D12B1
HONDA PRELUDE III (BA) 2.0 (BA4)08.19871141958 ccm4B20A4
HONDA PRELUDE III (BA) 2.0 EX (BA4)04.19871091958 ccm4B20A3
JEEP CJ5 - CJ8 SUV Cabriolet 4.201.1972103 ccm
NISSAN 300 ZX (Z31) 3.001.19841702960 ccm6VG30E
NISSAN BLUEBIRD Hatchback (T72, T12) 1.603.1986831598 ccm4CA16S
NISSAN BLUEBIRD Hatchback (T72, T12) 1.603.1986901598 ccm4CA16S
NISSAN Bluebird Sedanas (T72 , T12, U12) 1.603.1986831598 ccm4CA16S
NISSAN Bluebird Sedanas (T72 , T12, U12) 1.612.1985901598 ccm4CA16S
NISSAN Bluebird Sedanas (T72 , T12, U12) 2.0 i (HLT72, T12)12.19851051974 ccm4CA20S
NISSAN PRIMERA Hatchback (P10) 2.0 i01.19951251998 ccm4SR20DE
NISSAN STANZA (T11) 1.608.1981821598 ccm4CA16S
NISSAN STANZA Hatchback (T11) 1.608.1981821598 ccm4CA16S
NISSAN SUNNY III Liftback (N14) 2.0 i 16V10.19901431998 ccm4SR20DE
PEUGEOT 106 I (1A, 1C) 1.009.199145954 ccm4TU9
PEUGEOT 106 I (1A, 1C) 1.009.199150954 ccm4CDZ (TU9M)
PEUGEOT 205 I kabrioletas (741B, 20D) 1.1 CJ10.1989601124 ccm4HDZ (TU1M)
PEUGEOT 205 I kabrioletas (741B, 20D) 1.4 CJ05.1991751361 ccm4KDZ (TU3M)
PEUGEOT 205 I kabrioletas (741B, 20D) 1.4 CJ CAT01.1989601361 ccm4KAY (TU3CP)
PEUGEOT 205 I kabrioletas (741B, 20D) 1.6 CJ08.1992881580 ccm4BDY (XU5M3Z)
PEUGEOT 205 I kabrioletas (741B, 20D) 1.9 CTI10.19871021905 ccm4DFZ (XU9J1)
PEUGEOT 205 II (20A/C) 1.110.1987491124 ccm4109N (XW7)
PEUGEOT 205 II (20A/C) 1.410.1987671361 ccm4K1D (TU3A)
PEUGEOT 306 (7B, N3, N5) 1.106.1994601124 ccm4HDZ (TU1M)
PEUGEOT 405 II (4B) 2.0 X408.19921211998 ccm4RFX (XU10J2)
PEUGEOT 405 II Break (4E) 2.0 4x408.19921211998 ccm4RFX (XU10J2)
RENAULT 19 II (B/C53_) 1.205.1992601171 ccm4E7F 730
RENAULT 19 II Chamade (L53_) 1.4 (L535)11.1993751390 ccm4E7J 742
RENAULT CLIO I (B/C57_, 5/357_) 1.2 (5/357Y, 5/357K)01.1996541149 ccm4D7F 730
RENAULT CLIO I (B/C57_, 5/357_) 1.2 (5/357Y, 5/357K)01.1996581149 ccm4D7F 730
RENAULT CLIO I (B/C57_, 5/357_) 1.2 (B/C/S572)05.1990601171 ccm4E5F 710
RENAULT CLIO I (B/C57_, 5/357_) 1.2 (B/C/S57A, B/C57S, 5/357F, 5/357J, 5/357L, 5/357R)05.1990581171 ccm4E7F 750
RENAULT CLIO I (B/C57_, 5/357_) 1.2 (B/C57R)01.1991541171 ccm4E7F 706
RENAULT CLIO I (B/C57_, 5/357_) 1.401.1991801390 ccm4E7J 711
RENAULT CLIO I (B/C57_, 5/357_) 1.4 (B/C57T, B/C57Y)01.1991791390 ccm4E7J 601
RENAULT CLIO I (B/C57_, 5/357_) 1.4 (B57J, C57J)01.1991751390 ccm4E7J 756
RENAULT CLIO I komercinis (S57_) 1.201.1991541171 ccm4E7F 706
RENAULT CLIO I komercinis (S57_) 1.201.1991601171 ccm4E7F 750
RENAULT MEGANE I (BA0/1_) 1.4 e (BA0E, BA0V)01.1996751390 ccm4E7J 626
RENAULT MEGANE I (BA0/1_) 1.4 Eco (BA0T)01.1996711390 ccm4E7J 624
RENAULT MEGANE I (BA0/1_) 1.6 16V (BA04, BA0B, BA11, BA1J, BA16, BA19, BA1K, BA1V,...03.19991071598 ccm4K4M 701
RENAULT MEGANE I (BA0/1_) 1.6 e (BA0F, BA0S)01.1996901598 ccm4K7M 790
RENAULT MEGANE I (BA0/1_) 1.6 i (BA0L)01.1996751598 ccm4K7M 720
RENAULT MEGANE I Classic (LA0/1_) 1.4 (LA0E, LA0V)09.1996751390 ccm4E7J 626
RENAULT MEGANE I Classic (LA0/1_) 1.6 i (LA0L)09.1996751598 ccm4K7M 720
RENAULT MEGANE I Coach (DA0/1_) 1.6 e (DA0F)03.1996901598 ccm4K7M 703
RENAULT MEGANE I Grandtour (KA0/1_) 1.4 e (KA0V)03.1999751390 ccm4E7J 626
RENAULT MEGANE Scenic (JA0/1_) 1.4 i (JA0E)01.1997751390 ccm4E7J 764
RENAULT MEGANE Scenic (JA0/1_) 1.6 e (JA0F)10.1996901598 ccm4K7M 703
RENAULT MEGANE Scenic (JA0/1_) 1.6 i (JA0L)01.1997751598 ccm4K7M 720
RENAULT RAPID komercinis (F40_, G40_) 1.4 (F40D)01.1994791390 ccm4E7J 728
RENAULT RAPID komercinis (F40_, G40_) 1.4 (F40M)03.1986601397 ccm4C2J 784
RENAULT RAPID komercinis (F40_, G40_) 1.4 (F40U, F40V)09.1991751390 ccm4E7J 773
RENAULT RAPID komercinis (F40_, G40_) 1.4 Cat (F407)08.1988581397 ccm4C3J 762
SKODA FAVORIT (781) 1.3 135 (781)12.1991571289 ccm4781.135
SKODA FAVORIT (781) 1.3 135 (781)12.1991581289 ccm4781.135
SKODA FAVORIT (781) 1.3 135 (781)10.1990601289 ccm4781.135
SKODA FAVORIT (781) 1.3 135L (781)05.1989581289 ccm4781.135
SKODA FAVORIT Forman (785) 1.3 (135 E)09.1991541289 ccm4781.135E
SKODA FAVORIT Forman (785) 1.3 (135)12.1991601289 ccm4781.135
SKODA FAVORIT pikapas (787) 1.312.1992541289 ccm4135B
SKODA FAVORIT pikapas (787) 1.312.1992571289 ccm4781.135
SKODA FELICIA I (6U1) 1.310.1994541289 ccm4135B
SKODA FELICIA I (6U1) 1.310.1994581289 ccm4AMJ
SKODA Felicia I Pick-up (6UF, 6U7) 1.306.1997541289 ccm4135B
SKODA FELICIA I universalas (6U5) 1.308.1995581289 ccm4AMJ
SKODA FELICIA I universalas (6U5) 1.3 LX08.1995541289 ccm4135B
SSANGYONG ACTYON I 2.311.20061502295 ccm4G23D
SSANGYONG ACTYON I 2.3 4x411.20061502295 ccm4G23D
SSANGYONG KORANDO (KJ) 2.005.19971281998 ccm4E20
SSANGYONG KORANDO (KJ) 2.301.1999143 ccm
SSANGYONG KORANDO Cabrio (KJ) 2.311.1997140 ccm
SSANGYONG KORANDO Cabrio (KJ) 2.302.1999143 ccm
SSANGYONG KYRON 3.2 M320 4x403.20082203199 ccm6G32D
SSANGYONG MUSSO (FJ) 2.010.19961261998 ccm4E20
SSANGYONG MUSSO (FJ) 2.304.2003150 ccm
SSANGYONG Rexton / Rexton II (GAB_) 2.3 RX230 4x405.20021502295 ccm4G23D
SSANGYONG Rexton / Rexton II (GAB_) 3.2 4x404.20022203199 ccm6G32D
SSANGYONG RODIUS 3.205.20052203199 ccm6G32D
SSANGYONG RODIUS 3.2 4WD07.20072203199 ccm6G32D
SSANGYONG Stavic SUV 3.2 4x402.2005220 ccm
TOYOTA CAMRY (_V2_) 2.0 (SV21_)11.19861211998 ccm43S-FE
TOYOTA CAMRY (_V2_) 2.0 (SV21_)11.19861281998 ccm43S-FE
TOYOTA CAMRY (_V2_) 2.0 4WD (SV25_)08.19881281998 ccm43S-FE
TOYOTA Camry Sedanas (_V1_) 2.0 4WD03.19831201998 ccm43S-FE
TOYOTA Camry Universalas (_V2_) 2.0 (SV21_)11.19861211998 ccm43S-FE
TOYOTA Camry Universalas (_V2_) 2.0 (SV21_)11.19861281998 ccm43S-FE
TOYOTA CARINA E (_T19_) 1.6 (AT190)12.19931161587 ccm44A-FE
TOYOTA CARINA E (_T19_) 1.6 16V (AT190_)10.19951061587 ccm44A-FE
TOYOTA CARINA E (_T19_) 1.6 GLI (AT190)04.19921071587 ccm44A-FE
TOYOTA CARINA E sedanas (_T19_) 1.6 (AT190)01.1995991587 ccm44A-FE
TOYOTA CARINA II (_T17_) 1.6 (AT171_)12.1987901587 ccm44A-F
TOYOTA CARINA II (_T17_) 1.6 (AT171_)12.1987981587 ccm44A-FE
TOYOTA CARINA II (_T17_) 1.6 (AT171_)12.19871021587 ccm44A-FE
TOYOTA CARINA II (_T17_) 2.0 GLi12.19871281998 ccm43S-FE
TOYOTA CARINA II (_T17_) 2.0 GLI (ST171)12.19871211998 ccm43S-FE
TOYOTA Carina II Sedanas (_T17_) 1.6 (AT171_)12.1987901587 ccm44A-F
TOYOTA Carina II Sedanas (_T17_) 1.6 (AT171_)12.1987981587 ccm44A-FE
TOYOTA Carina II Sedanas (_T17_) 1.6 (AT171_)12.19871021587 ccm44A-FE
TOYOTA Carina II Sedanas (_T17_) 2.012.19871281998 ccm43S-FE
TOYOTA Carina II Sedanas (_T17_) 2.0 GLI (ST171)12.19871211998 ccm43S-FE
TOYOTA Carina II Universalas (_T17_) 1.6 (AT171_)12.1987901587 ccm44A-F
TOYOTA Carina II Universalas (_T17_) 1.6 (AT171_)12.1987981587 ccm44A-FE
TOYOTA Carina II Universalas (_T17_) 1.6 (AT171_)12.19871021587 ccm44A-FE
TOYOTA Carina II Universalas (_T17_) 2.0 (ST171_)12.19871211998 ccm43S-FE
TOYOTA CELICA (AT16_, ST16_) 1.6 GT 16V (AT160_)04.19861241587 ccm44A-GEL
TOYOTA CELICA (AT16_, ST16_) 2.0 (ST162_)01.19871501998 ccm43S-GEL
TOYOTA Celica Hatchback (_T16_) 1.6 GT (AT160_)08.19871161587 ccm44A-GELC
TOYOTA Celica Hatchback (_T16_) 1.6 GT 16V (AT160_)09.19851241587 ccm44A-GEL
TOYOTA Celica Hatchback (_T16_) 1.6 GTI 16V (AT160_)01.19881251587 ccm44A-GEL
TOYOTA Celica Hatchback (_T16_) 2.0 GT (ST162)08.19851501998 ccm43S-GEL
TOYOTA Celica Hatchback (_T16_) 2.0 GT (ST162_)09.19851401998 ccm43S-GELC
TOYOTA CELICA kabrioletas (ST16_, AT16_) 2.0 GT (ST162)08.19851401998 ccm43S-GELC
TOYOTA CELICA kabrioletas (ST16_, AT16_) 2.0 GT (ST162)10.19861501998 ccm43S-GEL
TOYOTA CELICA kupė (AT18_, ST18_) 1.6 (AT180)10.19891051587 ccm44A-FE
TOYOTA CELICA kupė (ST16_, AT16_) 2.008.19871401998 ccm43S-GELC
TOYOTA CELICA kupė (ST16_, AT16_) 2.0 Turbo 4WD (ST165_)03.19881851998 ccm43S-GTE
TOYOTA CELICA kupė (_A6_) 1.6 (AA63_)12.19831241587 ccm44A-GE
TOYOTA COROLLA (_E10_) 1.6 (AE101_)09.19941061587 ccm44A-FE
TOYOTA COROLLA (_E9_) 1.511.19891251498 ccm45A-FE
TOYOTA COROLLA (_E9_) 1.605.19871161587 ccm44A-GE
TOYOTA COROLLA (_E9_) 1.6 (AE92)08.1987901587 ccm44A-F
TOYOTA COROLLA (_E9_) 1.6 i (AE92)11.19891051587 ccm44A-FE
TOYOTA COROLLA (_E9_) 1.6 i 4WD (AE92_)10.19871051587 ccm44A-FE
TOYOTA COROLLA Compact (_E9_) 1.6 (AE92)08.1987901587 ccm44A-F
TOYOTA COROLLA Compact (_E9_) 1.6 GTi (AE92, AE93)08.19871161587 ccm44A-GE
TOYOTA COROLLA Compact (_E9_) 1.6 i (AE92)08.19891051587 ccm44A-FE
TOYOTA COROLLA Compact (_E9_) 1.6 XL09.1989951587 ccm44A-F
TOYOTA COROLLA FX Compact (E8B) 1.6 GT 16V (AE82_)08.19851211587 ccm44A-GEL
TOYOTA COROLLA kupė (AE86) 1.6 16V (AE86_)12.19851151587 ccm44A-GEC
TOYOTA COROLLA kupė (AE86) 1.6 GT 16V (AE86)08.19831241587 ccm44A-GE
TOYOTA COROLLA kupė (_E9_) 1.6 (AE92_)05.19871241587 ccm44A-GE
TOYOTA COROLLA Liftback (_E9_) 1.608.1987951587 ccm44A-F
TOYOTA COROLLA Liftback (_E9_) 1.6 (AE92)08.1987901587 ccm44A-F
TOYOTA COROLLA Liftback (_E9_) 1.6 (AE92)08.19891051587 ccm44A-FE
TOYOTA COROLLA Liftback (_E9_) 1.6 4WD09.19891051587 ccm44A-FE
TOYOTA COROLLA Liftback (_E9_) 1.6 GTI (AE92_)07.19871251587 ccm44A-GE
TOYOTA COROLLA Station Wagon (_E9_) 1.6 (AE92)02.1988901587 ccm44A-F
TOYOTA COROLLA Station Wagon (_E9_) 1.6 (AE92)12.1987951587 ccm44A-F
TOYOTA COROLLA Station Wagon (_E9_) 1.6 4WD02.1988951587 ccm44A-F
TOYOTA COROLLA Station Wagon (_E9_) 1.6 4WD (AE95)04.19881051587 ccm44A-FE
TOYOTA COROLLA Station Wagon (_E9_) 1.6 XLI (AE92_)11.19891051587 ccm44A-FE
TOYOTA COROLLA Station Wagon (_E9_) 1.6 XLI 4WD08.19891101587 ccm44A-FE
TOYOTA MR 2 I (AW1_) 1.6 16V (AW11)11.19841161587 ccm44A-GELC
TOYOTA MR 2 I (AW1_) 1.6 16V (AW11)11.19841241587 ccm44A-GEL
TOYOTA MR 2 I (AW1_) 1.6 16V (AW11)06.19841311587 ccm44A-GEL
TOYOTA MR 2 II (SW2_) 2.0 (SW20_)12.19891201998 ccm43S-FE
TOYOTA SUPRA (JZA70_, GA70_, MA70) 3.0 (MA70_)01.19861902954 ccm67M-GE
TOYOTA SUPRA (JZA70_, GA70_, MA70) 3.0 24V (MA70_)01.19862042954 ccm67M-GE
UAZ Patriot (3163) 2.707.20041122693 ccm4ZMZ- 409210
Klientai, kurie pirko šią prekę taip pat pirko:
Produkto įvertinimas

DENSO Uždegimo žvakė veržliarakčio dydis: 16 Nickel TT



Įvertinti dabar

DENSO Uždegimo žvakė veržliarakčio dydis: 16 Nickel TT.

INFODĖŽĖ

Nemokamas pristatymas

Kiekvienam pristatymui nuo 110 € prekių vertė
  • Uždegimo žvakė (T06, 4607 svoris [g]: 43) pristatymas su POSTNORD
  • Uždegimo žvakė (užveržimo sukimo momentas [Nm]: 22 T06, 4607) pristatymas su GLS
  • T06, 4607 Uždegimo žvakė (veržliarakčio dydis: 16) nosūtīšana ar DHL
:

Saugus prisijungimas

Mokėjimo būdai
  • T06, 4607 Uždegimo žvakė katalizės keitiklio tipas: transporto priemonėms be katalizatoriaus pirkti su PayPal apmokėjimo būdą
  • Uždegimo žvakė (Kiekis: 4 T06, 4607) DENSO pirkti su VISA apmokėjimo būdą
  • Uždegimo žvakė (variklio kodas: C3J 700 T06, 4607) pirkti su MasterCard apmokėjimo būdą
  • Hypovereins Bank
Pirmadienis - Penktadienis: 09.00 - 19.00

KLIENTŲ KARŠTOJI LINIJA

+37052220699

Adresas

Josef-Orlopp-Straße 55
10365 Berlin Vokietija
Rodyti žemėlapyje