Paieška pagal transporto priemonių
Autodalių katalogas

CHAMPION Uždegimo žvakė veržliarakčio dydis: 21 mm Powersport

Atsiliepimai (0)
Uždegimo žvakė OE010, N7YC (sriegio ilgis [mm]: 19 | uždegimo žvakė: 1 æ įžemintas elektrodas) pirkti pigūs thumb?id=7552653&lng=lt&ccf=94077793

2,81

Įskaitant 21% PVM, Pristatymas
Prieinama
Pristatymas per 2-3 darbo dienas
  • Kodas: OE010/T10
  • Gamintojas: CHAMPION
  • Tipą:
- +
Prekė pridėta į jūsų krepšelį
CHAMPION Uždegimo žvakė
Uždegimo žvakė detalės
  • Produktų linija:   Powersport 
  • veržliarakčio dydis:   21 mm 
  • sriegio ilgis [mm]:   19 
  • kibirkšties padėtis [mm]:  
  • uždegimo žvakė:   1 æ įžemintas elektrodas, su tarpiklio vieta, Vario vidurinis elektrodas 
  • sriegio dydis:   M14x1,25 
  • tarpas tarp elektrodų [mm]:   0,9 
  • Prijungimo mechanizmai:   M4/SAE 
  • kokybė / klasė:   Nickel gro 
  • techninės informacijos numeris:   N7YC 
  • užveržimo sukimo momentas nuo [Nm]:   20 
  • Priveržimo momentas iki [Nm]:   30 
  • iškrovimas [mm]:   1,5 
  • Būklė: Jauns
OEM nuorodos numeris(-iai):
Gamintojų OE numeris
AUTO UNION 0012700517009
AUTO UNION N01781120
AUTO UNION N01781213
BMW 12121257081
BMW 12121257082
BMW 12121338145
BMW 12121353286
BMW 12128353286
BMW 12128636166
BMW 12128636168
CHAMPION N7YC
CHAMPION OE010
CITROËN 75491694
CITROËN 75491695
CITROËN 75491697
CITROËN GX0618808A
CITROËN ZA3406176
CITROËN ZA4233922
CITROËN ZCT000012
FIAT 1L45J
FIAT 2284662
FIAT 2301711
FIAT 3233922
FIAT 4249164
FIAT 4345041
FIAT 7554419
FIAT 7554453
FORD 1506413
FORD 5099961
GLAS 53
HITACHI L45PW
LANCIA 2284662
LANCIA 2301711
LANCIA 4233922
LANCIA 4249164
LANCIA 4345040
LANCIA 4345041
MAN 51259230020
MAN 51259230022
MAN 51259230023
MERCEDES-BENZ 0011594703
MERCEDES-BENZ 0011595103
MERCEDES-BENZ 0011596803
MERCEDES-BENZ 0011597103
MERCEDES-BENZ 0011598403
MERCEDES-BENZ 0011598503
MERCEDES-BENZ 0011599403
MERCEDES-BENZ 0021590803
MERCEDES-BENZ 0021590903
MERCEDES-BENZ 0021591403
Kiti tinkami produktai įrašytam OEM NUMERIUI:
NGK
3355
NGK
2412
BERU
Z22
NGK
7811
BOSCH
0 242 235 541
BOSCH
0 242 235 663
BOSCH
0 242 240 521
BOSCH
0 242 240 592
VAN WEZEL
3000K097
DENSO
DCP17005
DENSO
W20EP-U
DENSO
W20EPR-U
DENSO
W20TT
DENSO
W22EPR-U
DENSO
W22TT
MAGNETI MARELLI
062000739304
MAGNETI MARELLI
062000740304
MAGNETI MARELLI
062110390312
MAGNETI MARELLI
062110410312
FEBI BILSTEIN
13447
FEBI BILSTEIN
13453
FEBI BILSTEIN
13465
DUPLI COLOR
537417
VEMO
V99-75-0032
VALEO
246874
VALEO
246014
VALEO
246281
SCHLIECKMANN
6030K097
MAGNETI MARELLI
062110430312
CHAMPION
OE010/T10
FEBI BILSTEIN
13452
STARK
SKSP-1990009
RIDEX
686S0010
MAGNETI MARELLI
062000773304
STARK
SKSP-1990068
RIDEX
686S0069
STARK
SKSP-1990069
RIDEX
686S0070
BOSCH
0 242 235 529
100508090123 Serija021500-20005 SerijaGS208/308DINO125850XJ FULVIAEUROPAINDYPAGODEPONTONS KlasėStufenheck SL124 Serija40750411161718 19 20 21 9CLIO FUEGOTRAFIC 99 240740 DERBYGOLFJETTAPASSATPOLOSANTANASCIROCCO
Uždegimo žvakė tinka šiems automobilių modeliams
Gamintojas/Modelis/TipasPagaminimo metai (nuo - iki)AGCilindrų darbinis tūrisCil.Variklio kodas
AUDI 100 (43, C2) 1.608.1976851588 ccm4YV
AUDI 100 (43, C2) 1.908.19801001921 ccm5WH
AUDI 100 (43, C2) 2.103.19771362144 ccm5WG
AUDI 100 (C1) 1.909.19711121871 ccm4ZJ
AUDI 100 Avant (43, C2) 1.607.1977851588 ccm4YV
AUDI 100 Avant (43, C2) 2.107.19771362144 ccm5WG
AUDI 100 Avant (44, 44Q, C3) 1.902.19831001921 ccm5WH
AUDI 100 Avant (44, 44Q, C3) 2.108.19821362144 ccm5WC
AUDI 100 kupė (C1) 1.908.19711121871 ccm4ZJ
AUDI 100 kupė (C1) 1.907.19701151871 ccm4ZP
AUDI 100 Sedanas (44, 44Q, C3) 1.908.19821001921 ccm5WH
AUDI 100 Sedanas (44, 44Q, C3) 2.108.19821362144 ccm5WC
AUDI 50 (86) 1.108.1974501093 ccm4HB
AUDI 50 (86) 1.108.1974601093 ccm4HC
AUDI 50 (86) 1.308.1977601272 ccm4HH
AUDI 80 (80, 82, B1) 1.305.1972551297 ccm4ZA
AUDI 80 (80, 82, B1) 1.305.1972601297 ccm4ZF
AUDI 80 (80, 82, B1) 1.505.1972751471 ccm4ZB
AUDI 80 (80, 82, B1) 1.609.1975751588 ccm4YN
AUDI 80 (80, 82, B1) 1.609.1975851588 ccm4YP
AUDI 80 (81, 85, B2) 1.309.1978551272 ccm4FY
AUDI 80 (81, 85, B2) 1.309.1978601297 ccm4EP
AUDI 80 (81, 85, B2) 1.309.1978601272 ccm4FZ
AUDI 80 (81, 85, B2) 1.608.1978851588 ccm4YP
AUDI 80 (81, 85, B2) 2.2 quattro08.19821312144 ccm5KL
AUDI 80 (81, 85, B2) 2.2 quattro08.19821362226 ccm5HY
AUDI 80 (81, 85, B2) 2.2 quattro (85Q)08.19821362144 ccm5KK
AUDI 90 (81, 85, B2) 2.010.19841151994 ccm5HP
AUDI 90 (81, 85, B2) 2.210.19841362226 ccm5HY
AUDI 90 (81, 85, B2) 2.2 E quattro11.19841362226 ccm5KV
AUDI COUPE (81, 85) 2.2 quattro10.19841362226 ccm5KV
MERCEDES-BENZ W111 Coupe (W111) 280 SE (111.024)01.19671602778 ccm6M 130.984
MERCEDES-BENZ W123 Coupe (C123) 230 C (123.043)05.19771092307 ccm4M 115.954
MERCEDES-BENZ W123 Coupe (C123) 280 C (123.050)03.19771562746 ccm6M 110.923
BMW 02 (E10) 150201.1975751573 ccm4M10 B16
BMW 02 (E10) 1600/212.1967851573 ccm4M10 B16
BMW 02 (E10) 160204.1971851573 ccm4M10 B16
BMW 02 (E10) 2002 Ti06.19681201990 ccm4M10 B20
BMW 02 kabrioletas (E10) 1600-212.1967861573 ccm4M10 B16
BMW 02 Touring (E6) 160005.1971851573 ccm4M10 B16
BMW 1500-2000 (115, 116, 118, 121) 2000 Ti / Tilux01.19661201990 ccm4M10 B20
BMW 5 Sedanas (E12) 51807.1974901766 ccm4M10 B18 (184VB)
CITROËN GS Break 1.109.1977541129 ccm4G11/631
CITROËN GS Break A 1.204.1973581222 ccm4G12/611
CITROËN GS Break A 1.309.1979651299 ccm4G13/646
CITROËN GS Break A Spezial07.1980571129 ccm4G11/631
CITROËN GS Hatchback 1.109.1977541129 ccm4G11/631
CITROËN GS Hatchback 1.109.1977571129 ccm4G11/631
CITROËN GS Hatchback 1.204.1973581222 ccm4G12/611
CITROËN GS Hatchback A 1.309.1979651299 ccm4G13/646
FERRARI 208/308 Coupe 308 GTB09.1975255 ccm
FERRARI 208/308 Coupe 308 GTB Qv09.19822402927 ccm8F 105 A..
FERRARI 208/308 Coupe 308 GTS Qv09.19822402927 ccm8F 105 A..
FERRARI DINO GT4 (208/308) 30802.1974255 ccm
FIAT 125 Sedanas (125_) 1.6 (TA)05.19691001608 ccm4125 B.000
FIAT 850 Coupe (100_) 0.9 Sport02.196852903 ccm4100 GL.040
FIAT 850 Spider 0.9 Sport03.196852903 ccm4100 GL.040
JAGUAR XJ 2.810.1968179 ccm
JAGUAR XJ 6 2.809.1968149 ccm
LANCIA FULVIA Berlina 1.111.196471 ccm
LANCIA FULVIA Berlina 1.202.196787 ccm
LANCIA Fulvia Coupe (818_) 1.204.196580 ccm
LANCIA Fulvia Coupe (818_) 1.203.196688 ccm
LANCIA Fulvia Sedanas (818_) 1.208.197079 ccm
LANCIA Fulvia Sedanas (818_) 1.212.196987 ccm
LANCIA Fulvia Sedanas (818_) 1.308.1970841298 ccm4138 B.100
LANCIA Fulvia Sedanas (818_) 1.312.1969951298 ccm4138 B.100
LOTUS Europa S1 Coupe 1.510.196678 ccm
LOTUS Europa S2 Coupe 1.605.1970106 ccm
MASERATI Indy Coupe 4.204.1969260 ccm
MERCEDES-BENZ Pagode Cabriolet (W113) 230 SL (113.042)01.19631502306 ccm6M 127.981
MERCEDES-BENZ Pagode Cabriolet (W113) 250 SL (113.043)01.19661502496 ccm6M 129.982
MERCEDES-BENZ Pagode Cabriolet (W113) 280 SL (113.044)01.19681702778 ccm6M 130.983
MERCEDES-BENZ Ponton (W128) 220 SE (128.010)01.19581202180 ccm6M 127.980
MERCEDES-BENZ S Klasė Saloon (W108, W109) 280 SE,SEL (108.018, 108.019)01.19681602780 ccm6M 130.980
MERCEDES-BENZ sedanas (W123) 230 (123.023)02.19761092307 ccm4M 115.954
MERCEDES-BENZ sedanas (W123) 250 (123.026)02.19761292525 ccm6M 123.921
MERCEDES-BENZ sedanas (W123) 250 (123.026)10.19791402525 ccm6M 123.921
MERCEDES-BENZ sedanas (W123) 280 (123.030)02.19761562746 ccm6M 110.923
MERCEDES-BENZ SL (R107) 280 SL (107.042)06.19761772746 ccm6M 110.986
MERCEDES-BENZ SL (R107) 280 SL (107.042)08.19741852746 ccm6M 110.986
MERCEDES-BENZ SL kupė (C107) 280 SLC (107.022)06.19761772746 ccm6M 110.986
MERCEDES-BENZ SL kupė (C107) 280 SLC (107.022)08.19741852746 ccm6M 110.986
MERCEDES-BENZ SL kupė (C107) 450 SLC (107.024)01.19732254520 ccm8M 117.982
MERCEDES-BENZ W123 Estate (S123) 230 T (123.083)09.19771092307 ccm4M 115.954
MERCEDES-BENZ W123 Estate (S123) 250 T (123.086)05.19781292525 ccm6M 123.921
MERCEDES-BENZ W123 Estate (S123) 250 T (123.086)05.19781402525 ccm6M 123.921
MERCEDES-BENZ W123 Estate (S123) 280 TE (123.093)09.19771852746 ccm6M 110.988
MOSKVICH 407 Sedanas 1.408.195845 ccm
PEUGEOT 504 (A_, M_) 1.8 Injection (A02)07.1968971796 ccm4KF5
RENAULT 11 (B/C37_) 1.7 (B/C376)10.1983801721 ccm4F2N 704
RENAULT 11 (B/C37_) 1.7 (B/C37D)06.1987871721 ccm4F2N 742
RENAULT 11 (B/C37_) 1.7 (B/C37L)10.1986731721 ccm4F2N 730
RENAULT 11 (B/C37_) 1.7 (B/C37N)10.1986881721 ccm4F2N 798
RENAULT 16 (115_) 1.6 TX (1156)06.1974931647 ccm4843.01
RENAULT 17 Coupe 1.603.1972901565 ccm4807.10
RENAULT 17 Coupe 1.606.1974921647 ccm4843.05
RENAULT 18 (134_) 1.6 TS (1342)05.1982971647 ccm4A6M 726
RENAULT 18 Variable (135_) 1.6 TS05.1982971647 ccm4A6M 726
RENAULT 19 II (B/C53_) 1.8 (5/353A)04.1992901794 ccm4F3P 760
RENAULT 19 II (B/C53_) 1.8 (5/353F, B/C538)05.19941071783 ccm4F3P 682
RENAULT 19 II (B/C53_) 1.8 (B/C53Y)04.1992881794 ccm4F3P 760
RENAULT 19 II Cabriolet (D53_, 853_) 1.8 (853A)09.1993901794 ccm4F3P 760
RENAULT 19 II Cabriolet (D53_, 853_) 1.8 (D53V, 853F, D53C)07.19941071783 ccm4F3P 682
RENAULT 19 II Cabriolet (D53_, 853_) 1.8 (D53Y)04.1992881794 ccm4F3P 705
RENAULT 19 II Chamade (L53_) 1.805.1992911794 ccm4F3P 765
RENAULT 19 II Chamade (L53_) 1.8 (453A/F)04.1992901794 ccm4F3P 760
RENAULT 19 II Chamade (L53_) 1.8 (L538)04.19921101794 ccm4F3P 700
RENAULT 19 II Chamade (L53_) 1.8 (L53V, L538)05.19941071783 ccm4F3P 682
RENAULT 19 II Chamade (L53_) 1.8 (L53Y)04.1992881794 ccm4F3P 705
RENAULT 20 (127_) 1.6 (1271)10.1975901647 ccm4843
RENAULT 20 (127_) 1.6 (1271)05.1977971647 ccm4843 721
RENAULT 21 (B48_) 1.707.1989881721 ccm4F2N 754
RENAULT 21 komercinis (S48_) 1.706.1986881721 ccm4F2N 710
RENAULT 21 sedanas (L48_) 1.7 (L481)03.1986751721 ccm4F2N 712
RENAULT 21 sedanas (L48_) 1.7 (L482)03.1986881721 ccm4F2N 710
RENAULT 21 sedanas (L48_) 1.7 (L48M, L48F)07.1986731721 ccm4F3N 726
RENAULT 21 sedanas (L48_) 1.7 (L48N)06.1987871721 ccm4F2N 752
RENAULT 21 universalas (K48_) 1.7 (K/S482)10.1986881721 ccm4F2N 710
RENAULT 21 universalas (K48_) 1.7 (K48M)06.1986731721 ccm4F2N 750
RENAULT 21 universalas (K48_) 1.7 (K48N)06.1987871721 ccm4F2N 752
RENAULT 9 Sedanas (L42_) 1.7 (L426)09.1984801721 ccm4F2N 704
RENAULT 9 Sedanas (L42_) 1.7 (L42N)10.1986881721 ccm4F2N 798
RENAULT CLIO I (B/C57_, 5/357_) 1.7 (B/C574)01.1991921721 ccm4F2N 770
RENAULT FUEGO (136_) 1.6 TS/GTS (1362)10.1980971647 ccm4843 724
RENAULT TRAFIC autobusas (T5, T6, T7) 1.706.1986681721 ccm4F1N 724
RENAULT TRAFIC autobusas (TXW) 1.708.1992681721 ccm4F1N 724
RENAULT TRAFIC komercinis (TXX) 1.708.1992681721 ccm4F1N 720
RENAULT TRAFIC komercinis (TXX) 1.703.1989691721 ccm4F1N 724
RENAULT TRAFIC plokščiadugnis / važiuoklė (P6) 1.706.1986681721 ccm4F1N 722
RENAULT TRAFIC plokščiadugnis / važiuoklė (PXX) 1.705.1989681721 ccm4F1N 722
RENAULT Trafic Van (T1, T3, T4, T2) 1.706.1986681721 ccm4F1N 724
SAAB 99 Combi Coupe 2.0 Turbo10.19771461985 ccm4BSI 20
VOLVO 240 (P242, P244) 2.108.19741222127 ccm4B 21 E
VOLVO 240 (P242, P244) 2.1 Turbo08.19801552127 ccm4B 21 ET
VOLVO 240 (P242, P244) 2.308.19841332316 ccm4B 23 E
VOLVO 240 (P242, P244) 2.308.19801362316 ccm4B 23 F
VOLVO 240 (P242, P244) 2.308.19781402316 ccm4B 23 E
VOLVO 240 Kombi (P245) 2.101.19771172127 ccm4B 21 E
VOLVO 240 Kombi (P245) 2.108.19741222127 ccm4B 21 E
VOLVO 240 Kombi (P245) 2.1 Turbo08.19801552127 ccm4B 21 ET
VOLVO 240 Kombi (P245) 2.308.19841332316 ccm4B 23 E
VOLVO 240 Kombi (P245) 2.308.19801362316 ccm4B 23 E
VOLVO 740 (744) 2.308.19831292316 ccm4B 23 E
VOLVO 740 (744) 2.3 GLE08.19841402316 ccm4B 23 E
VOLVO 740 Kombi (745) 2.307.19901362316 ccm4B 230 FB
VOLVO 740 Kombi (745) 2.3 GLE08.19841402316 ccm4B 23 E
VW DERBY (86) 0.902.197740895 ccm4HA
VW DERBY (86) 1.102.1977501093 ccm4HB
VW DERBY (86) 1.302.1977581272 ccm4HJ
VW DERBY (86) 1.302.1977601272 ccm4HH
VW Derby (86C, 80) 1.010.1981401043 ccm4GL
VW Derby (86C, 80) 1.110.1981501093 ccm4HB
VW Derby (86C, 80) 1.308.1983551272 ccm4HK
VW Derby (86C, 80) 1.308.1981601272 ccm4HH
VW GOLF I (17) 1.104.1974501093 ccm4GG
VW GOLF I (17) 1.108.1976521093 ccm4FJ
VW GOLF I (17) 1.308.1979601272 ccm4GF
VW GOLF I Cabriolet (155) 1.808.1983901781 ccm4EX
VW GOLF II (19E, 1G1) 1.011.1983451043 ccm4GN
VW GOLF II (19E, 1G1) 1.308.1983551272 ccm4HK
VW GOLF II (19E, 1G1) 1.308.1983581272 ccm4GT
VW GOLF II (19E, 1G1) 1.8 Syncro08.1987841781 ccm4RH
VW Jetta II (19E, 1G2, 165) 1.301.1984551272 ccm4HK
VW Jetta II (19E, 1G2, 165) 1.301.1984581272 ccm4GT
VW Jetta II (19E, 1G2, 165) 1.808.1984901781 ccm4GU
VW Jetta Mk1 (16) 1.108.1979501093 ccm4GG
VW Jetta Mk1 (16) 1.308.1979601272 ccm4GF
VW Jetta Mk1 (16) 1.608.1978851588 ccm4FR
VW PASSAT (32) 1.305.1973551272 ccm4FY
VW PASSAT (32) 1.305.1973551297 ccm4ZA
VW PASSAT (32) 1.608.1975851588 ccm4YP
VW PASSAT (32B) 1.308.1980551272 ccm4FY
VW PASSAT (32B) 1.608.1980751588 ccm4YN
VW PASSAT (32B) 1.601.1981851588 ccm4YP
VW PASSAT Variant (33) 1.305.1973551272 ccm4FY
VW PASSAT Variant (33) 1.310.1973601297 ccm4ZF
VW PASSAT Variant (33) 1.602.1976751588 ccm4YN
VW PASSAT Variant (33) 1.608.1975851588 ccm4YP
VW Passat Variant (33B) 1.308.1980551272 ccm4FY
VW Passat Variant (33B) 1.608.1980751588 ccm4YN
VW Passat Variant (33B) 1.601.1981851588 ccm4YP
VW Passat Variant (33B) 2.2 Syncro08.19841362226 ccm5HY
VW POLO (86) 0.809.197534771 ccm4HE
VW POLO (86) 0.909.197540895 ccm4HA
VW POLO (86) 1.103.1975501093 ccm4HB
VW POLO (86) 1.103.1975601093 ccm4HC
VW POLO (86) 1.312.1976601272 ccm4HH
VW Polo Classic (86C, 80) 1.001.1985401043 ccm4GL
VW Polo Classic (86C, 80) 1.301.1985551272 ccm4HK
VW Polo Coupe (86C, 80) 1.005.1982401043 ccm4GL
VW Polo Coupe (86C, 80) 1.110.1981501093 ccm4HB
VW Polo Coupe (86C, 80) 1.308.1983551272 ccm4HK
VW Polo Coupe (86C, 80) 1.310.1981601272 ccm4HH
VW Polo Hatchback (86C, 80) 0.910.198139895 ccm4HA
VW Polo Hatchback (86C, 80) 1.010.1981401043 ccm4GL
VW Polo Hatchback (86C, 80) 1.110.1981501093 ccm4HB
VW Polo Hatchback (86C, 80) 1.308.1983551272 ccm4HK
VW Polo Hatchback (86C, 80) 1.310.1981601272 ccm4HH
VW SANTANA (32B) 1.608.1981751588 ccm4WV
VW SANTANA (32B) 1.608.1981851588 ccm4YP
VW SCIROCCO (53) 1.104.1974501093 ccm4FA
VW SCIROCCO (53) 1.308.1979601272 ccm4GF
VW SCIROCCO (53) 1.608.1975851588 ccm4FR
VW SCIROCCO (53B) 1.308.1980601272 ccm4GF
VW SCIROCCO (53B) 1.608.1980851588 ccm4FR
VW SCIROCCO (53B) 1.808.1983901781 ccm4EX
Klientai, kurie pirko šią prekę taip pat pirko:
Produkto įvertinimas

CHAMPION Uždegimo žvakė veržliarakčio dydis: 21 mm Powersport



Įvertinti dabar

CHAMPION Uždegimo žvakė veržliarakčio dydis: 21 mm Powersport.

INFODĖŽĖ

Nemokamas pristatymas

Kiekvienam pristatymui nuo 110 € prekių vertė
  • Uždegimo žvakė (OE010, N7YC veržliarakčio dydis: 21) pristatymas su POSTNORD
  • Uždegimo žvakė (sriegio dydis: M14x1.25 OE010, N7YC) pristatymas su GLS
  • OE010, N7YC Uždegimo žvakė (jungties tipas: M4/SAE) nosūtīšana ar DHL
:

Saugus prisijungimas

Mokėjimo būdai
  • OE010, N7YC Uždegimo žvakė variklio kodas: 117.982 pirkti su PayPal apmokėjimo būdą
  • Uždegimo žvakė ( OE010, N7YC) CHAMPION pirkti su VISA apmokėjimo būdą
  • Uždegimo žvakė (Transporto priemonės numeris iki: 33-F-550 000 OE010, N7YC) pirkti su MasterCard apmokėjimo būdą
  • Hypovereins Bank
Pirmadienis - Penktadienis: 09.00 - 19.00

KLIENTŲ KARŠTOJI LINIJA

+37052220699

Adresas

Josef-Orlopp-Straße 55
10365 Berlin Vokietija
Rodyti žemėlapyje