Paieška pagal transporto priemonių
Autodalių katalogas

CHAMPION Uždegimo žvakė veržliarakčio dydis: 21 mm, Powersport

Atsiliepimai (0)
Uždegimo žvakė L82YC, OE038 (sriegio ilgis [mm]: 12,7 | uždegimo žvakė: 1 æ įžemintas elektrodas) pirkti pigūs preview

2,61

Įskaitant 21% PVM, Pristatymas
Prieinama
Pristatymas per 2-3 darbo dienas
  • Kodas: OE038/T10
  • Gamintojas: CHAMPION
  • Tipą:
- +
Prekė pridėta į jūsų krepšelį
CHAMPION Uždegimo žvakė
Uždegimo žvakė detalės
  • papildoma informacija:   Powersport 
  • veržliarakčio dydis:   21 mm 
  • sriegio ilgis [mm]:   12,7 
  • kibirkšties padėtis [mm]:  
  • uždegimo žvakė:   1 æ įžemintas elektrodas, su tarpiklio vieta, Vario vidurinis elektrodas 
  • sriegio dydis:   M14x1.25 
  • tarpas tarp elektrodų [mm]:   0,9 
  • Prijungimo mechanizmai:   M4/SAE 
  • pakuotės tipas:   dėžutė 
  • kokybė / klasė:   Nickel GE 
  • techninės informacijos numeris:   L82YC 
  • užveržimo sukimo momentas nuo [Nm]:   20 
  • Priveržimo momentas iki [Nm]:   30 
  • pakuotės ilgis [cm]:   8,85 
  • pakuotės plotis [cm]:   2,6 
  • pakuotės aukštis [cm]:   2,35 
  • iškrovimas [mm]:   1,5 
  • Būklė: Jauns
OEM nuorodos numeris(-iai):
Gamintojų OE numeris
AGRIA 50912
ALFA ROMEO 7554445
CHAMPION L82YC
CHAMPION OE038
CITROËN 5403277
CITROËN 5403277X
CITROËN 5433737
CITROËN 5433737J
CITROËN 5433738
CITROËN 5433738V
CITROËN 5451444
CITROËN 5451444B
CITROËN 75492437
CITROËN 95496692
CITROËN 95618380
CITROËN DS2127G
CITROËN DV212207A
CITROËN DX2127A
CITROËN DX2127C
CITROËN DY212207A
CITROËN GX06188061
FIAT 1S5J
FIAT 4361799
FIAT 4361800
FIAT 4401547
FIAT 4425057
FIAT 5882087
FIAT 7554445
FIAT 7554447
FIAT 7554448
GLAS 273
GLAS 274
GLAS 275
HITACHI M44P
LANCIA 7544445
MERCEDES-BENZ 0001591503
MERCEDES-BENZ 0001594303
MERCEDES-BENZ 0001596503
MERCEDES-BENZ 0001597203
MERCEDES-BENZ 0021597203
OPEL 1214019
OPEL 1214021
OPEL 1214023
PEUGEOT 5962A3
PORSCHE 99917000290
PORSCHE 99917016790
RENAULT 0851798800
RENAULT 0855836400
RENAULT 0855836500
RENAULT 7700529980
Kiti tinkami produktai įrašytam OEM NUMERIUI:
NK
652530632
MAPCO
20642
KYB
333709
KYB
323056
BERU
Z10
BERU
Z48
BERU
Z41
NGK
3975
NGK
4511
BOSCH
0 242 229 657
BOSCH
0 242 229 677
BOSCH
0 242 235 665
BOSCH
0 242 240 520
BOSCH
0 242 240 561
BOSCH
0 242 245 531
DENSO
IWF20
DENSO
W20FPR-U
DENSO
W22FPR-U
DENSO
WF20TT
MAGNETI MARELLI
062000654304
MAGNETI MARELLI
062000754304
MAGNETI MARELLI
062110420312
MAGNETI MARELLI
351371070100
DUPLI COLOR
538094
DUPLI COLOR
538902
DUPLI COLOR
598753
DUPLI COLOR
600142
DUPLI COLOR
612213
DUPLI COLOR
629693
DUPLI COLOR
659591
DUPLI COLOR
678097
DUPLI COLOR
678288
DUPLI COLOR
682186
DUPLI COLOR
685668
DUPLI COLOR
713415
VEMO
V99-75-0001
KRAFT
4002470
VEMO
V99-75-0051
VALEO
246861
VALEO
246906
TRW
JGM2826T
CHAMPION
OE038/T10
BOSCH
0 241 235 754
BOSCH
0 241 229 714
STARK
SKSA-0130949
MOTIP
42610
MOTIP
44501
MOTIP
44515
MOTIP
44867
MOTIP
46830
MOTIP
53574
MOTIP
941700
MOTIP
944501
MOTIP
944515
MOTIP
944867
MOTIP
946830
MOTIP
946860
MOTIP
953574
KAMOKA
20333001
JAPANPARTS
MM-00235
RIDEX
854S0383
JP GROUP
1542104589
TRW
JGM2826SR
MOBILETRON
VR-H2009-79
AL-KO
300634
STARK
SKSA-0132736
JP GROUP
1542104580
DENCKERMANN
DSB107G
GABRIEL
G35301
ASHIKA
MA-00235
MASTER-SPORT
U-SERIE-MS-3
RIDEX
854S1625
KAVO PARTS
SSA-10120
DACO Germany
452562
CX DSID13103344465566 Topolino500600TAUNUSTRANSITPONTON356124 RODEO 600 D 105,120 130SIMCATR452140 164240AMAZONP1800PV544
Uždegimo žvakė tinka šiems automobilių modeliams
Gamintojas/Modelis/TipasPagaminimo metai (nuo - iki)AGCilindrų darbinis tūrisCil.Variklio kodas
CITROËN CX I (MA) 200009.19741021985 ccm4M20-616
CITROËN CX I (MA) 240008.19761162347 ccm4M23-623
CITROËN CX I (MA) 2400 GTi06.19771282347 ccm4M23-622
CITROËN CX I (MA) 2400 GTi06.19771312347 ccm4M23-622
CITROËN CX I (MA) 25 TRi07.19831362500 ccm4M25-659
CITROËN CX I Break (MA) 240008.19761162347 ccm4M23-623
CITROËN CX I Break (MA) 2400 GTi07.19821282347 ccm4M23-622
CITROËN CX I Break (MA) 25 TRI07.19831362500 ccm4M25-659
CITROËN CX II 25 GTi05.19861212498 ccm4M25-668
CITROËN CX II 25 TRi08.19851362500 ccm4M25-659
CITROËN CX II Break 25 i05.19861212498 ccm4M25-668
CITROËN CX II Break 25 TRI08.19851362500 ccm4M25-659
CITROËN DS 1905.195980 ccm
CITROËN DS 1904.1966841985 ccm4B20700
CITROËN ID Sedanas 19 B09.196478 ccm
CITROËN ID Sedanas 19 B11.197190 ccm
CITROËN ID Sedanas 19 F03.196580 ccm
CITROËN ID Sedanas 19 F Super01.1966841985 ccm4B20700
CITROËN ID Sedanas 19 P09.196473 ccm
CITROËN ID Sedanas 2011.1971981985 ccm4B20744
CITROËN ID Universalas 19 F01.1966841985 ccm4B20700
CITROËN ID Universalas 20 F11.1971981985 ccm4B20744
DACIA 1310 sedanas (U, X) 1.305.1983541289 ccm4810-02/-99
DAF 33 Sedanas 0.707.196729746 ccm2B74
DAF 44 Sedanas 0.811.196634844 ccm2B85
DAF 44 Universalas 0.805.196834844 ccm2B85
DAF 46 Sedanas 0.8 DE LUXE09.197434844 ccm2B85
DAF 46 Universalas 0.8 SUPER LUX09.197434844 ccm2B85
DAF 55 Coupe 1.105.1968451108 ccm4DBB 110E
DAF 55 Coupe 1.1 MARATHON12.1971541108 ccm4110F
DAF 55 Sedanas 1.110.1967451108 ccm4DBB 110E
DAF 55 Sedanas 1.1 MARATHON12.1971541108 ccm4110F
DAF 55 universalas 1.110.1968451108 ccm4DBB 110E
DAF 66 Coupe 1300 MARATHON09.1973571289 ccm4B13,0S
DAF 66 Sedanas 1.110.1972481108 ccm4110E
DAF 66 Sedanas 1.1 SL10.1972541108 ccm4110G
DAF 66 Sedanas 1300 MARATHON09.1973571289 ccm4B13,0S
DAF 66 Universalas 1.110.1972481108 ccm4110E
DAF 66 Universalas 1.1 MARATHON10.1972541108 ccm4110G
DAF 66 Universalas 1300 MARATHON09.1973571289 ccm4B13,0S
VOLVO 66 Sedanas (31, 36) DL 1.108.1975451108 ccm4B 11
VOLVO 66 Sedanas (31, 36) GL 1.308.1975571289 ccm4B 130
VOLVO 66 Universalas (64) DL 1.110.1975451108 ccm4B 11
VOLVO 66 Universalas (64) GL 1.310.1975571289 ccm4B 130
FIAT 500 A / B Berlina 0.601.193613 ccm
FIAT 500 Sedanas 0.501.195715 ccm
FIAT 500 Sedanas 0.501.196518499 ccm2120.000
FIAT 500 Sedanas 0.608.196818 ccm
FIAT 500 universalas 0.501.196015499 ccm2120.000
FIAT 600 Sedanas 0.603.195520 ccm
FIAT 600 Sedanas 0.8 (D)10.196023767 ccm4100DF0
FORD TAUNUS 12M (11G) 1.208.196645 ccm
FORD TAUNUS 12M (11G) 1.308.1966501305 ccm4TV 13 L
FORD TAUNUS 12M (12G) 1.308.1966501298 ccm4KL 13 L
FORD TAUNUS 12M kupė (13G) 1.308.1966501305 ccm4TV 13 L
FORD TAUNUS 12M Turnier (15G) 1.309.1966501305 ccm4TV 13 L
FORD Taunus 17M Sedanas (21) 1.509.196460 ccm
FORD Taunus 17M Sedanas (21) 1.709.196465 ccm
FORD Taunus 17M Sedanas (31F) 1.507.1967601498 ccm4EX
FORD Taunus 17M Sedanas (31F) 1.707.1967651699 ccm4MX
FORD Taunus 17M Sedanas (32F) 1.507.1967601498 ccm4EX
FORD Taunus 17M Sedanas (32F) 1.707.1967651699 ccm4MX
FORD TAUNUS 17M Turnier (21) 1.511.196460 ccm
FORD TAUNUS 17M Turnier (35F) 1.509.1967601498 ccm4EX
FORD TAUNUS 17M Turnier (35F) 1.709.1967651699 ccm4MX
FORD TAUNUS 17M Turnier (36F) 1.709.1967651699 ccm4MX
FORD TAUNUS 20M (41F) 2.007.1967901998 ccm6NY
FORD TRANSIT '55- autobusas K-40 1.504.195554 ccm
FORD TRANSIT '55- komercinis 1250 S-2 Klein-LKW10.195754 ccm
FORD TRANSIT autobusas (72E, 73E) 1.5 1000 (72E2A)12.1968601498 ccm4EX
FORD TRANSIT autobusas (72E, 73E) 1.5 1100 (72000)11.1965601498 ccm4EX
FORD TRANSIT autobusas (72E, 73E) 1.5 900 (7200)11.1965601498 ccm4EX
FORD TRANSIT autobusas (72E, 73E) 1.5 900 (7300)11.1965601498 ccm4EX
FORD TRANSIT autobusas (72E, 73E) 1.7 (72E3C)01.1971651699 ccm4EY
FORD TRANSIT autobusas (72E, 73E) 1.7 1000 (72E2A)01.1971651699 ccm4EY
FORD TRANSIT autobusas (72E, 73E) 1.7 1300 (820000)01.1966651699 ccm4EY
FORD TRANSIT autobusas (72E, 73E) 1.7 900 (7300)02.1971651699 ccm4EY
FORD TRANSIT komercinis (81E) 1.7 1300 (81E4SA)03.1967651699 ccm4EY
FORD TRANSIT komercinis (81E) 1.7 1300 Feuerw. (810000)11.1965651699 ccm4EY
MERCEDES-BENZ Ponton (W180) 220 (180.010)01.1954862195 ccm6M 180.921
MERCEDES-BENZ Ponton (W180) 220 S (180.010)01.19561062180 ccm6M 180.924
PORSCHE 356 Cabriolet/Speedster C 160001.1963751582 ccm4616.15
PORSCHE 356 Cabriolet/Speedster C 1600 SC01.1963951582 ccm4616/16
PORSCHE 356 kupė B 160001.1959601582 ccm4616/1
PORSCHE 356 kupė B 1600 Super 7501.1959751582 ccm4616.15
PORSCHE 356 kupė C 160001.1963751582 ccm4616.15
PORSCHE 356 kupė C 1600 SC01.1963951582 ccm4616/16
PORSCHE 356 kupė C 2000 GS Carrera 201.19611301966 ccm4587/1
RENAULT 12 1.3 (1170)07.1975501289 ccm4810.02
RENAULT 12 1.3 (1170)10.1969541289 ccm4810-02/97
RENAULT 12 1.3 TS (1177, 1337)08.1972601289 ccm4810.05
RENAULT 12 Variable (117_) 1.3 (1170)07.1975501289 ccm4810.02
RENAULT 12 Variable (117_) 1.3 (1170)10.1970541289 ccm4810-02/97
RENAULT 12 Variable (117_) 1.3 (1177)08.1973601289 ccm4810.05
RENAULT 4 (112_) 1.102.1978451108 ccm4688 712
RENAULT Rodeo 4 (ACL_) 0.808.197134845 ccm4800 01
RENAULT Rodeo 5 (4D_, 5E_) 1.111.1981481108 ccm4688 712
RENAULT Rodeo 6 (ACL_) 0.805.197034845 ccm4800.02
RENAULT Rodeo 6 (ACL_) 1.108.1973481108 ccm4688.10
SEAT 600 D Sedanas 0.809.196323767 ccm4126G106
SKODA 105,120 (742) 1.0 105 S,L08.1976461046 ccm4742.10
SKODA 105,120 (742) 1.0 105 S,L,GL08.1976451046 ccm4742.10
SKODA 105,120 (742) 1.2 120 L08.1976521174 ccm4742.12X
SKODA 105,120 (742) 1.2 120 LS08.1976581174 ccm4742.12X
SKODA 105,120 (744) 1.0 105 S,L02.1988441046 ccm4742.10
SKODA 105,120 (744) 1.0 105 S,L,LS10.1983451046 ccm4742.10
SKODA 105,120 (744) 1.2 120 GLS02.1983581174 ccm4742.12X
SKODA 105,120 (744) 1.2 120 L08.1987481164 ccm4742.12
SKODA 105,120 (744) 1.2 120 L10.1983521164 ccm4742.12
SKODA 130 Sedanas G,GL (S136)02.1985631289 ccm4781.136
SKODA 130 Sedanas GL08.198753 ccm
SKODA 130 Sedanas GL (S135)01.1987581280 ccm4135/8
SKODA 130 Sedanas L,GL02.1985611289 ccm4742.13
TALBOT Simca 1300 1.308.196352 ccm
TRIUMPH TR 4 2.001.1961100 ccm
UAZ 452 autobusas 2.408.1966712445 ccm4UMZ 451M
VOLVO 140 (142, 144) 2.008.1968821986 ccm4B 20 A
VOLVO 140 (142, 144) 2.008.1971951986 ccm4B 20 D
VOLVO 140 (142, 144) 2.009.19701241986 ccm4B 20 E
VOLVO 140 (142, 144) 2.0 S11.19681011986 ccm4B 20 B
VOLVO 140 (142, 144) 2.0 S09.19721161985 ccm4B 20 F
VOLVO 140 universalas (145) 2.0 S08.1968821986 ccm4B 20 A
VOLVO 140 universalas (145) 2.0 S08.1972951986 ccm4B 20 D
VOLVO 140 universalas (145) 2.0 S08.19721001986 ccm4B 20 B
VOLVO 140 universalas (145) 2.0 S08.19721011986 ccm4B 20 B
VOLVO 140 universalas (145) 2.0 S09.19731161985 ccm4B 20 F
VOLVO 140 universalas (145) 2.0 S08.19721241986 ccm4B 20 E
VOLVO 164 Sedanas 2.908.19721602978 ccm6B 30 E
VOLVO 164 Sedanas 2.9 E08.19681312978 ccm6B 30 A
VOLVO 240 (P242, P244) 2.008.1974821986 ccm4B 20 A
VOLVO 240 Kombi (P245) 2.008.1974821986 ccm4B 20 A
VOLVO P 121 1.802.1967751780 ccm4B 18
VOLVO P 121 2.011.1968821986 ccm4B 20 A
VOLVO P 122 S AMAZON 1.805.1959801780 ccm4B 18
VOLVO P 122 S AMAZON 1.809.1966861780 ccm4B 18
VOLVO P 122 S AMAZON 1.802.1967901780 ccm4B 18 D
VOLVO P 122 S AMAZON 1.809.19661031780 ccm4B 18
VOLVO P 122 S AMAZON 2.011.19681011986 ccm4B 20 B
VOLVO P 122 S Amazon Universalas (120, 121) 1.808.1961801780 ccm4B 18
VOLVO P 2200 Universalas (P210) 1.809.1964681780 ccm4B 18 A
VOLVO P 1800 Coupe (P18) 1.804.196290 ccm
VOLVO P 1800 Coupe (P18) 1.804.1962103 ccm
VOLVO P 1800 Coupe (P18) 1.8 S04.196297 ccm
VOLVO P 1800 Coupe (P18) 2.0 ES04.19721241986 ccm4B 20 E
VOLVO PV 544 Hatchback (P11) 1.808.1961801780 ccm4B 18 D
Klientai, kurie pirko šią prekę taip pat pirko:
Produkto įvertinimas

CHAMPION Uždegimo žvakė veržliarakčio dydis: 21 mm, Powersport



Įvertinti dabar

CHAMPION Uždegimo žvakė veržliarakčio dydis: 21 mm, Powersport.

INFODĖŽĖ

Nemokamas pristatymas

Kiekvienam pristatymui nuo 110 € prekių vertė
  • Uždegimo žvakė (L82YC, OE038 veržliarakčio dydis: 21) pristatymas su POSTNORD
  • Uždegimo žvakė (sriegio dydis: M14x1.25 L82YC, OE038) pristatymas su GLS
  • L82YC, OE038 Uždegimo žvakė (jungties tipas: M4/SAE) nosūtīšana ar DHL
:

Saugus prisijungimas

Mokėjimo būdai
  • L82YC, OE038 Uždegimo žvakė pirkti su PayPal apmokėjimo būdą
  • Uždegimo žvakė ( L82YC, OE038) CHAMPION pirkti su VISA apmokėjimo būdą
  • Uždegimo žvakė ( L82YC, OE038) pirkti su MasterCard apmokėjimo būdą
  • Hypovereins Bank
Pirmadienis - Penktadienis: 09.00 - 19.00

KLIENTŲ KARŠTOJI LINIJA

+37052220699

Adresas

Josef-Orlopp-Straße 55
10365 Berlin Vokietija
Rodyti žemėlapyje