Paieška pagal transporto priemonių
Autodalių katalogas

CHAMPION Uždegimo žvakė veržliarakčio dydis: 21 mm Powersport

Atsiliepimai (0)
Uždegimo žvakė OE006, CCH4151, N9YCC, RN9YC (Varža iki [k?]: 9 | varža nuo [kOhm]: 3) pirkti pigūs thumb?id=10887417&lng=lt&ccf=94077793

5,04

Įskaitant 21% PVM, Pristatymas
Šiuo metu nėra sandėlyje
  • Kodas: CCH4151
  • Gamintojas: CHAMPION
  • Tipą:
- +
Šios prekės sandėlyje nėra. Prašome pasirinkti kitą prekę.
Prekė pridėta į jūsų krepšelį
CHAMPION Uždegimo žvakė
Uždegimo žvakė detalės
  • Produktų linija:   Powersport 
  • veržliarakčio dydis:   21 mm 
  • sriegio ilgis [mm]:   19 
  • kibirkšties padėtis [mm]:  
  • uždegimo žvakė:   1 æ įžemintas elektrodas, su tarpiklio vieta, Vario vidurinis elektrodas 
  • sriegio dydis:   M14x1,25 
  • tarpas tarp elektrodų [mm]:   0,9 
  • Prijungimo mechanizmai:   M4/SAE 
  • kokybė / klasė:   Nickel gro 
  • techninės informacijos numeris:   RN9YC 
  • užveržimo sukimo momentas nuo [Nm]:   20 
  • Priveržimo momentas iki [Nm]:   30 
  • varža nuo [kOhm]:  
  • Varža iki [k?]:  
  • iškrovimas [mm]:   1,5 
  • Būklė: Jauns
OEM nuorodos numeris(-iai):
Gamintojų OE numeris
ALFA ROMEO 5894587
ALFA ROMEO 5984036
ALFA ROMEO 71711640
ALFA ROMEO 7554444
ALFA ROMEO 7760382
CHAMPION CCH4151
CHAMPION OE006
FIAT 1L4JR
FIAT 4346196
FIAT 4346796
FIAT 4359424
FIAT 4401550
FIAT 5984036
FIAT 71711640
FIAT 71711806
FIAT 7554444
FIAT 7554451
FIAT 9FYSR
FIAT 9FYSSR
FORD 1523608
FORD 5099884
FORD 78TF12405BA
HONDA 9807955846
HONDA 9807955871
HONDA 9807955881
HONDA 9807955946
HONDA 9807956832
HONDA 9807956846
HONDA 980795684602
HONDA 9807956946
LANCIA 5894587
LANCIA 5984036
LANCIA 71711640
LANCIA 71711806
LANCIA 7544444
LANCIA 7760382
MITSUBISHI MS851232
MITSUBISHI MS851233
MITSUBISHI MS851412
OPEL 1214139
OPEL 1214193
OPEL 1214807
OPEL 90350018
PORSCHE 99917014190
PORSCHE 99917014290
PORSCHE 99917015690
PORSCHE 99917015890
RENAULT 7700681298
RENAULT 7700727383
RENAULT 7701414031
Kiti tinkami produktai įrašytam OEM NUMERIUI:
BERU
Z20
BERU
Z15
NGK
2268
NGK
2828
NGK
3153
NGK
5823
NGK
6427
NGK
7281
NGK
7422
NGK
7822
VALEO
246179
BOSCH
0 242 229 555
BOSCH
0 242 229 656
BOSCH
0 242 235 541
BOSCH
0 242 235 663
BOSCH
0 242 235 707
DENSO
IT20
DENSO
W16EPR-U
DENSO
W16EXR-U
DENSO
W16TT
DENSO
W20EPR-U
DENSO
W20EXR-U
DENSO
W20FPR-U
DENSO
W20TT
DENSO
WF20TT
HERTH+BUSS ELPARTS
42017030
MAGNETI MARELLI
062000654304
MAGNETI MARELLI
062000740304
MAGNETI MARELLI
062110350312
MAGNETI MARELLI
062110390312
MAGNETI MARELLI
062110420312
FEBI BILSTEIN
13453
FEBI BILSTEIN
13456
VEMO
V99-75-0001
VEMO
V99-75-0011
VEMO
V99-75-0012
VALEO
246860
VALEO
246857
NGK
5623
VALEO
246909
VALEO
246912
CHAMPION
OE004/T10
CHAMPION
OE008/T10
DT
3.34181
JOHNS
32 61 38-21
CHAMPION
OE005/T10
CHAMPION
OE006/T10
CHAMPION
OE018/T10
FEBI BILSTEIN
13452
DENSO
IT20TT
DENSO
IW16TT
NGK
94811
NGK
95737
STARK
SKSP-1990009
STARK
SKSP-1990010
JP GROUP
1291700600
RIDEX
686S0010
HELLA
8EH 188 704-021
CHAMPION
CCH4151
MASTER-SPORT
U-SERIE-MS-13
MASTER-SPORT
U-SERIE-MS-6
STARK
SKSP-1990068
RIDEX
686S0069
STARK
SKSP-1990069
RIDEX
686S0070
BOSCH
0 242 235 529
RIDEX
686S0011
Klientai, kurie pirko šią prekę taip pat pirko:
Produkto įvertinimas

CHAMPION Uždegimo žvakė veržliarakčio dydis: 21 mm Powersport



Įvertinti dabar

CHAMPION Uždegimo žvakė veržliarakčio dydis: 21 mm Powersport.

INFODĖŽĖ

Nemokamas pristatymas

Kiekvienam pristatymui nuo 110 € prekių vertė
  • Uždegimo žvakė (OE006, CCH4151, N9YCC, RN9YC kibirkšties padėtis [mm]: 1.5) pristatymas su POSTNORD
  • Uždegimo žvakė (techninės informacijos numeris: N9YCC OE006, CCH4151, N9YCC, RN9YC) pristatymas su GLS
  • OE006, CCH4151, N9YCC, RN9YC Uždegimo žvakė (sriegio ilgis [mm]: 19) nosūtīšana ar DHL
:

Saugus prisijungimas

Mokėjimo būdai
  • OE006, CCH4151, N9YCC, RN9YC Uždegimo žvakė veržliarakčio dydis: 21 mm pirkti su PayPal apmokėjimo būdą
  • Uždegimo žvakė (sriegio dydis: M14x1,25 OE006, CCH4151, N9YCC, RN9YC) CHAMPION pirkti su VISA apmokėjimo būdą
  • Uždegimo žvakė (kokybė / klasė: Nickel gro OE006, CCH4151, N9YCC, RN9YC) pirkti su MasterCard apmokėjimo būdą
  • Hypovereins Bank
Pirmadienis - Penktadienis: 09.00 - 19.00

KLIENTŲ KARŠTOJI LINIJA

+37052220699

Adresas

Josef-Orlopp-Straße 55
10365 Berlin Vokietija
Rodyti žemėlapyje