Paieška pagal transporto priemonių
Autodalių katalogas

BOSCH Tarpiklis, purkštuko laikiklis

Atsiliepimai (0)
Tarpiklis, purkštuko laikiklis 2 430 190 002 (degalų tipas: dyzelinas | Variklio numeris nuo: 14363651) pirkti pigūs thumb?id=7004372&lng=lt&ccf=94077793

1,83

Įskaitant 21% PVM, Pristatymas
Prieinama
Pristatymas per 2-3 darbo dienas
  • Kodas: 2 430 190 002
  • Gamintojas: BOSCH
  • Tipą:
- +
Prekė pridėta į jūsų krepšelį
BOSCH Tarpiklis, purkštuko laikiklis
Tarpiklis, purkštuko laikiklis detalės
  • degalų tipas:   dyzelinas 
  • Būklė: Jauns
OEM nuorodos numeris(-iai):
Gamintojų OE numeris
BMW 13532242711
FIAT 9944875
FIAT 9950771
MAHINDRA 7932560787
OPEL 90542650
RENAULT 7700663363
RENAULT 7700854406
VAUXHALL 90542650
Kiti tinkami produktai įrašytam OEM NUMERIUI:
PAYEN
PA346
ELRING
296.830
BOSCH
2 430 190 002
FA1
576.370.100
FA1
317.580.100
FA1
576.370.010
155 3 Serija5 SerijaASTRAVECTRA18 19 20 21 30CLIO ESPACE EXPRESSFUEGOKANGOO LAGUNAMASTERMEGANE RAPID Kasten SAFRANE SCÉNIC SymbolTRAFIC
Tarpiklis, purkštuko laikiklis tinka šiems automobilių modeliams
Gamintojas/Modelis/TipasPagaminimo metai (nuo - iki)AGCilindrų darbinis tūrisCil.Variklio kodas
ALFA ROMEO 155 (167) 2.5 TD (167.A1A, 167.A1G)04.19931252499 ccm4VM 31 B
BMW 3 Sedanas (E30) 324 d09.1985862443 ccm6M21 D24 (246DA)
BMW 3 Sedanas (E30) 324 td09.19871152443 ccm6M21 D24 (246TB)
BMW 3 Touring (E30) 324 td01.19881152443 ccm6M21 D24 (246TB)
BMW 5 Sedanas (E28) 524 d03.1986862443 ccm6M21 D24 (246DA)
BMW 5 Sedanas (E28) 524 td09.19831152443 ccm6M21 D24 (246TA)
BMW 5 Sedanas (E34) 524 td03.19881152443 ccm6M21 D24 (246TB)
OPEL Astra F Caravan (T92) 1.7 D (F08, C05)12.1991571700 ccm417 D
OPEL Astra F Caravan (T92) 1.7 D (F08, C05)07.1992601700 ccm417 DR
OPEL Astra F Caravan (T92) 1.7 TD (F08, C05)11.1994681700 ccm4X 17 DTL
OPEL Astra F CC (T92) 1.7 D (F08, M08, F68, M68)12.1991571700 ccm417 D
OPEL Astra F CC (T92) 1.7 D (F08, M08, F68, M68)07.1992601700 ccm417 DR
OPEL Astra F CC (T92) 1.7 TD (F08, M08, F68, M68)11.1994681700 ccm4X 17 DTL
OPEL Astra F Sedanas (T92) 1.7 D (F19, M19)03.1992571700 ccm417 D
OPEL Astra F Sedanas (T92) 1.7 D (F19, M19)07.1992601700 ccm417 DR
OPEL Astra F Sedanas (T92) 1.7 TD (F19, M19)11.1994681700 ccm4X 17 DTL
OPEL Astra F Van (T92) 1.7 D (F70)12.1991571700 ccm417 D
OPEL Astra F Van (T92) 1.7 D (F70)07.1992601700 ccm417 DR
OPEL Astra F Van (T92) 1.7 TD (F70)08.1994681700 ccm4X 17 DTL
VAUXHALL Astra Mk III (F) CC (T92) 1.7 D12.1991571699 ccm417 D
VAUXHALL Astra Mk III (F) Universalas (T92) 1.7 TD01.1994681699 ccm4X 17 DTL
VAUXHALL Astravan Mk III (F) (T92) 1.7 TD01.1994681699 ccm4X 17 DTL
OPEL Vectra A CC (J89) 1.7 D (F68, M68)09.1988571700 ccm417 D
OPEL Vectra A CC (J89) 1.7 D (F68, M68)07.1992601700 ccm417 DR
OPEL Vectra A Sedanas (J89) 1.7 D (F19, M19)10.1988571700 ccm417 D
OPEL Vectra A Sedanas (J89) 1.7 D (F19, M19)07.1992601700 ccm417 DR
RENAULT 18 (134_) 2.1 Diesel11.1981722068 ccm4J8S 711
RENAULT 18 (134_) 2.1 Diesel (1344)11.1981672068 ccm4J8S 711
RENAULT 18 (134_) 2.1 TD11.1981882068 ccm4J8S 712
RENAULT 18 komercinis 2.1 Diesel11.1981672068 ccm4J8S 711
RENAULT 18 Variable (135_) 2.1 Diesel05.1979722068 ccm4J8S 711
RENAULT 18 Variable (135_) 2.1 Diesel (1354)11.1980672068 ccm4J8S 711
RENAULT 19 I (B/C53_) 1.9 D (B/C534, B/C53J)09.1988641870 ccm4F8Q 742
RENAULT 19 I Chamade (L53_) 1.9 D (L534, L53J)10.1989641870 ccm4F8Q 742
RENAULT 19 I Chamade (L53_) 1.9 DT09.1990901870 ccm4F8Q 740
RENAULT 19 I Chamade (L53_) 1.9 TD (L53K)09.1990921870 ccm4F8Q 740
RENAULT 19 I komercinis (S53_) 1.9 D01.1988651870 ccm4F8Q 742
RENAULT 19 II (B/C53_) 1.9 D (B/C53J)04.1992641870 ccm4F8Q 742
RENAULT 19 II (B/C53_) 1.9 dT (B/C53T)04.1992901870 ccm4F8Q 744
RENAULT 19 II Chamade (L53_) 1.9 D05.1992921870 ccm4F8Q 740
RENAULT 19 II Chamade (L53_) 1.9 D (L53J)04.1992641870 ccm4F8Q 742
RENAULT 19 II Chamade (L53_) 1.9 dT (L53T)04.1992901870 ccm4F8Q 744
RENAULT 19 II komercinis (S53_) 1.9 D03.1992651870 ccm4F8Q 742
RENAULT 19 II komercinis (S53_) 1.9 dT03.1992921870 ccm4F8Q 740
RENAULT 20 (127_) 2.1 Diesel (1276)10.1980642068 ccm4852
RENAULT 20 (127_) 2.1 TD01.1982862068 ccm4J8S 702
RENAULT 21 (B48_) 1.9 D (B48H, B48I)09.1989641870 ccm4F8Q 710
RENAULT 21 (B48_) 2.1 D07.1989682068 ccm4J8S 704
RENAULT 21 (B48_) 2.1 D (B480)04.1992692068 ccm4J8S 784
RENAULT 21 (B48_) 2.1 D (B48V/B48O)09.1989722068 ccm4J8S 600
RENAULT 21 (B48_) 2.1 Turbo-D (B486, B488, B48V)09.1989882068 ccm4J8S 786
RENAULT 21 sedanas (L48_) 1.9 D (L48H, L48I)08.1989641870 ccm4F8Q 710
RENAULT 21 sedanas (L48_) 2.1 D (L480)10.1992692068 ccm4J8S 784
RENAULT 21 sedanas (L48_) 2.1 D (L486)03.1986652068 ccm4J8S 704
RENAULT 21 sedanas (L48_) 2.1 D (L48V, L48O)05.1989722068 ccm4J8S 600
RENAULT 21 sedanas (L48_) 2.1 TD04.1986682068 ccm4J8S 704
RENAULT 21 sedanas (L48_) 2.1 Turbo-D (L48A, L48W, L487, L488)03.1986882068 ccm4J8S 786
RENAULT 21 universalas (K48_) 1.9 D03.1986641870 ccm4F8Q 710
RENAULT 21 universalas (K48_) 2.1 D (K/S486)10.1986652068 ccm4J8S 704
RENAULT 21 universalas (K48_) 2.1 D (K/S48V, K/S48O)08.1989722068 ccm4J8S 600
RENAULT 21 universalas (K48_) 2.1 D (K480)02.1992692068 ccm4J8S 784
RENAULT 21 universalas (K48_) 2.1 D 4x4 (K486)10.1988652068 ccm4J8S 704
RENAULT 21 universalas (K48_) 2.1 Turbo-D (K48A, K48W, K487, K488)10.1986882068 ccm4J8S 786
RENAULT 30 (127_) 2.1 Turbo-D (1270)02.1982862068 ccm4J8S 702
RENAULT CLIO I (B/C57_, 5/357_) 1.9 D01.1997541870 ccm4F8Q 678
RENAULT CLIO I (B/C57_, 5/357_) 1.9 D05.1996651870 ccm4F8Q 714
RENAULT CLIO I (B/C57_, 5/357_) 1.9 D (B/C/S576, B/C/S57L)01.1991641870 ccm4F8Q 732
RENAULT CLIO I komercinis (S57_) 1.9 D01.1991651870 ccm4F8Q 732
RENAULT CLIO I komercinis (S57_) 1.9 RND04.1996541870 ccm4F8Q 678
RENAULT CLIO II (BB0/1/2_, CB0/1/2_) 1.9 D (B/CB0E)09.1998641870 ccm4F8Q 630
RENAULT CLIO II (BB0/1/2_, CB0/1/2_) 1.9 D (B/CB0J)02.2000651870 ccm4F8Q 630
RENAULT CLIO II komercinis (SB0/1/2_) 1.9 D (SB0E)09.1998641870 ccm4F8Q 630
RENAULT CLIO II komercinis (SB0/1/2_) 1.9 D (SB0J)02.2000651870 ccm4F8Q 632
RENAULT CLIO II komercinis (SB0/1/2_) 1.9 D (SB0R)03.1999541870 ccm4F8Q 662
RENAULT ESPACE I (J11_) 2.1 TD (J/S115)10.1984882068 ccm4J8S 776
RENAULT ESPACE II (J/S63_) 2.1 RTDT Quadra01.1991882068 ccm4J8S 772
RENAULT ESPACE II (J/S63_) 2.1 TD (J633, J634, J/S635, J/S63D)01.1991882068 ccm4J8S 610
RENAULT ESPACE II (J/S63_) 2.1 TD (J63E)11.1994902068 ccm4J8S 612
RENAULT ESPACE III (JE0_) 2.2 12V TD (JE0E, JE0H, JE0P)11.19961132188 ccm4G8T 760
RENAULT ESPACE III (JE0_) 2.2 D11.19971142188 ccm4G8T 716
RENAULT EXPRESS dėžės kėbulas / universalas 1.9 D07.199564 ccm
RENAULT EXPRESS pikapas 1.9 D07.1995541870 ccm4F8Q 640
RENAULT EXPRESS pikapas 1.9 D07.1995641870 ccm4F8Q 724
RENAULT FUEGO (136_) 2.1 TD08.1982882068 ccm4J8S 712
RENAULT KANGOO (KC0/1_) 1.9 RXED09.1999651870 ccm4F8Q 630
RENAULT KANGOO (KC0/1_) D 55 1.9 (KC0D)08.1997541870 ccm4F8Q 662
RENAULT KANGOO (KC0/1_) D 65 1.9 (KC0E, KC02, KC0J, KC0N)08.1997641870 ccm4F8Q 630
RENAULT KANGOO Express (FC0/1_) 1.9 D (FC0J)09.1999651870 ccm4F8Q 632
RENAULT KANGOO Express (FC0/1_) D 55 1.9 (FC0D)08.1997541870 ccm4F8Q 662
RENAULT KANGOO Express (FC0/1_) D 65 1.9 (FC0E, FC02, FC0J, FC0N)08.1997641870 ccm4F8Q 630
RENAULT LAGUNA I (B56_, 556_) 2.2 D (B56F/2)11.1993832188 ccm4G8T 794
RENAULT LAGUNA I (B56_, 556_) 2.2 dT (B569)03.19961132188 ccm4G8T 760
RENAULT LAGUNA I Grandtour (K56_) 2.2 D (K56F/2, S56F)09.1995832188 ccm4G8T 794
RENAULT LAGUNA I Grandtour (K56_) 2.2 dT (K569)03.19961132188 ccm4G8T 760
RENAULT MASTER I autobusas (T__) 2.1 D11.1989602068 ccm4J8S 330
RENAULT MASTER I autobusas (T__) 28-35 2.1 D08.1980602068 ccm4J8S 330
RENAULT MASTER I komercinis (T__) 28-35 2.1 D08.1980602068 ccm4J8S 330
RENAULT MASTER I plokščiadugnis / važiuoklė (P__) 2.1 D11.1989632068 ccm4J8S 330
RENAULT MASTER I plokščiadugnis / važiuoklė (P__) 2.5 DT08.1993952499 ccm4S9U 740
RENAULT MEGANE I (BA0/1_) 1.9 D04.1996941870 ccm4F8Q 784
RENAULT MEGANE I (BA0/1_) 1.9 D Eco (B/SA0U, BA0A)01.1996641870 ccm4F8Q 624
RENAULT MEGANE I (BA0/1_) 1.9 dT08.19981041870 ccm4F8Q 784
RENAULT MEGANE I (BA0/1_) 1.9 dT (B/SA0K, B/SA0Y)01.1996901870 ccm4F8Q 784
RENAULT MEGANE I (BA0/1_) 1.9 TDI09.1996941870 ccm4F8Q 784
RENAULT MEGANE I Classic (LA0/1_) 1.9 D (LA0A, LA0U)09.1996641870 ccm4F8Q 624
RENAULT MEGANE I Classic (LA0/1_) 1.9 dT (LA0K, LA0Y)09.1996901870 ccm4F8Q 784
RENAULT MEGANE I Classic (LA0/1_) 1.9 TDI09.1996941870 ccm4F8Q 784
RENAULT MEGANE I Grandtour (KA0/1_) 1.9 D (KA0J, KA0R)04.1999641870 ccm4F8Q 622
RENAULT MEGANE Scenic (JA0/1_) 1.9 D (JA0J)03.1997641870 ccm4F8Q 790
RENAULT MEGANE Scenic (JA0/1_) 1.9 dT (JA0K, JA0Y)01.1997901870 ccm4F8Q 784
RENAULT MEGANE Scenic (JA0/1_) 1.9 dT (JA0Y)03.1997941870 ccm4F8Q 784
RENAULT RAPID 1.9 D09.1994641870 ccm4F8Q 724
RENAULT RAPID komercinis (F40_, G40_) 1.9 D (F40P, F40N, F40E)09.1991641870 ccm4F8Q 724
RENAULT RAPID komercinis (F40_, G40_) 1.9 D (F40R)09.1994541870 ccm4F8Q 640
RENAULT SAFRANE I (B54_) 2.1 dT (B546)11.1993882068 ccm4J8S 760
RENAULT Scénic I (JA0/1_, FA0_) 1.9 D09.1999641870 ccm4F8Q 788
RENAULT Thalia I (LB_) 1.9 D02.1998651870 ccm4F8Q 630
RENAULT TRAFIC autobusas (T5, T6, T7) 2.1 D03.1980582068 ccm4852 750
RENAULT TRAFIC autobusas (TXW) 1.9 D06.1997601870 ccm4F8Q 606
RENAULT TRAFIC autobusas (TXW) 2.1 D05.1989582068 ccm4852 750
RENAULT TRAFIC autobusas (TXW) 2.1 D06.1994642068 ccm4J8S 758
RENAULT TRAFIC komercinis (TXX) 1.9 D06.1997601870 ccm4F8Q 606
RENAULT TRAFIC komercinis (TXX) 2.1 D05.1989582068 ccm4852 750
RENAULT TRAFIC komercinis (TXX) 2.1 D06.1994642068 ccm4J8S 758
RENAULT TRAFIC plokščiadugnis / važiuoklė (P6) 2.1 D03.1980582068 ccm4852 720
RENAULT TRAFIC plokščiadugnis / važiuoklė (PXX) 2.1 D09.1994642068 ccm4J8S 620
RENAULT TRAFIC plokščiadugnis / važiuoklė (PXX) 2.1 D RWD05.1989582068 ccm4852 720
RENAULT TRAFIC plokščiadugnis / važiuoklė (PXX) 2.1 D RWD06.1994642068 ccm4J8S 758
RENAULT Trafic Van (T1, T3, T4, T2) 2.1 D09.1980582068 ccm4852 750
RENAULT Trafic Van (T1, T3, T4, T2) 2.1 D 4x411.1986582068 ccm4852 750
Klientai, kurie pirko šią prekę taip pat pirko:
Produkto įvertinimas

BOSCH Tarpiklis, purkštuko laikiklis



Įvertinti dabar

BOSCH Tarpiklis, purkštuko laikiklis.

INFODĖŽĖ

Nemokamas pristatymas

Kiekvienam pristatymui nuo 110 € prekių vertė
  • Tarpiklis, purkštuko laikiklis (2 430 190 002 Variklio numeris iki: 14363650) pristatymas su POSTNORD
  • Tarpiklis, purkštuko laikiklis (variklio kodas: F8Q 706 2 430 190 002) pristatymas su GLS
  • 2 430 190 002 Tarpiklis, purkštuko laikiklis (modelis: <K48I>) nosūtīšana ar DHL
:

Saugus prisijungimas

Mokėjimo būdai
  • 2 430 190 002 Tarpiklis, purkštuko laikiklis pirkti su PayPal apmokėjimo būdą
  • Tarpiklis, purkštuko laikiklis ( 2 430 190 002) BOSCH pirkti su VISA apmokėjimo būdą
  • Tarpiklis, purkštuko laikiklis ( 2 430 190 002) pirkti su MasterCard apmokėjimo būdą
  • Hypovereins Bank
Pirmadienis - Penktadienis: 09.00 - 19.00

KLIENTŲ KARŠTOJI LINIJA

+37052220699

Adresas

Josef-Orlopp-Straße 55
10365 Berlin Vokietija
Rodyti žemėlapyje