Paieška pagal transporto priemonių

Paieška

BOSCH - automobilių dalys katalogas

Milžino pasirodymas

Įmonė Bosch veikė kaip inovatyvus automobilių pramonės tiekėjas daugiau nei šimtmetį. Įmonė yra įsikūrusi Vokietijoje ir palaiko verslo santykius su beveik visais automobilių gamintojais visame pasaulyje. Įmonė driokstelėjo į savo srities viršų dėl novatoriškų pokyčių, o tai reiškia, jog vargu ar kuris automobilių gamintojas galėtų pasiūlyti produktų, kuriuose nebūtų Bosch įmonės komponentų.

Atsarginės Bosch dalys

Didžiulis produktų asortimentas: nuo paslaugų ar besidėvinčių dalių, tokių kaip stiklo valytuvai, akumuliatoriai, diržai, filtrai, žvakės, įvairiausi automobilių žibintai ir visos įmanomos stabdžių dalys kaip stabdžių trinkelės ar kaladėlės. Taip pat apimama ir elektronikos ir kitokie priedai, kaip elektros relės beveik kiekvienam atvejui. Elektriniai priedai, davikliai, apšvietimo sistemos ir elektroninės sistemos (priekinio stiklo valytuvų varikliai, lankų pakėlimo varikliai, ventiliacijos variklio). Aptarnaujama nuo pilnos variklio kontrolės sistemos benzininiams ir dyzeliniams varikliams.

Plėtros padėjėjas daugeliui automobilių gamintojų

Bosch tiekia kompleksines uždegimo sistemas benzininiams varikliams, taip pat visai kuro įpurškimo sistemai. Tai apima ir legendines K, KE, L ir LH Jetronic kuro įpurškimo sistemas nu Bosch, kurios yra naudojamos tiek VW tiek Audi. Įmonė taip pat vysto naujas kuro įpurškimo sistemas kartu su automobilių gamintojais, kas reiškė, jog TDI ir bendra Mercedes Benz kuro įpurškimo sistema buvo prieinama tik kooperuojant su pagarbos vertais gamintojais. Visi generatoriai, kurie yra integruoti į Vokietijos automobilių gamintojų produkciją (BMW, Audi, Mercedes Benz, Porsche, VW (Volkswagen), Opel, SEAT, Skoda), taip pat ir starteriai, ateina iš šio automobilių tiekėjo. Įmonė veikia daugiau nei 140-yje šalių. Bosch yra ne tik originalios įrangos gamintojas, jis taip pat yra vienas iš didžiausių atsarginių dalių tiekėjų. Atsarginės dalys, kurias mes siūlome savo internetinėje parduotuvėje, yra aukštos kokybės, o jų montavimas yra lengvas ir labai rekomenduojamas.

Visos BOSCH kategorijos ir atsarginės dalys jūsų automobiliui greitoje peržiūroje

Jūsų krepšelis

0 Prekės, 0,00 €

į užsakymo pateikimą
INFODĖŽĖ

Nemokamas pristatymas

Kiekvienam pristatymui nuo 300 € prekių vertė
  • Autodalys BOSCH pristatymas su UPS
  • Automobilių dalys BOSCH pristatymas su GLS
  • BOSCH automobilių dalys pristatymas su DHL
:

Saugus prisijungimas

Mokėjimo būdai
  • Atsarginės dalys BOSCH pirkti su paypal apmokėjimo būdą
  • Autodalys BOSCH pirkti su mc apmokėjimo būdą
  • Automobilių dalys BOSCH pirkti su visa apmokėjimo būdą
  • Automobilių dalys BOSCH pirkti su amex apmokėjimo būdą
Pirmadienis - Penktadienis: 09.00 - 19.00

KLIENTŲ KARŠTOJI LINIJA

+370 52 14 24 44

Adresas

Josef-Orlopp-Straße 55
10365 Berlin Vokietija
Rodyti žemėlapyje