Paieška pagal transporto priemonių
Autodalių katalogas

BERU Uždegimo žvakė veržliarakčio dydis: 16 mm ULTRA

Atsiliepimai (0)
Uždegimo žvakė 14KR9DUX, 0002625700 (sriegio ilgis [mm]: 17,5 | uždegimo žvakė: 1 æ įžemintas elektrodas) pirkti pigūs thumb?id=990507&lng=lt&ccf=94077797

2,13

Įskaitant 21% PVM, Pristatymas
Prieinama
Pristatymas per 2-3 darbo dienas
  • Kodas: Z117
  • Gamintojas: BERU
  • Tipą:
- +
Prekė pridėta į jūsų krepšelį
BERU Uždegimo žvakė
Uždegimo žvakė detalės
  • veržliarakčio dydis:   16 mm 
  • Produktų linija:   ULTRA 
  • sriegio ilgis [mm]:   17,5 
  • uždegimo žvakė:   1 æ įžemintas elektrodas, su kūgiška sėdyne 
  • sriegio dydis:   M14x1,25 
  • tarpas tarp elektrodų [mm]:  
  • Prijungimo mechanizmai:   SAE/M4 
  • techninės informacijos numeris:   14 KR-9 DUX 
  • užveržimo sukimo momentas nuo [Nm]:   10 
  • Priveržimo momentas iki [Nm]:   20 
  • Būklė: Jauns
OEM nuorodos numeris(-iai):
Gamintojų OE numeris
BorgWarner (BERU) 0002625700
BorgWarner (BERU) 14KR9DUX
FORD 3333704
MERCEDES-BENZ 0021597603
MERCEDES-BENZ 0021597607
MERCEDES-BENZ 0031590403
MERCEDES-BENZ 1021590203
MERCEDES-BENZ 1021590503
MERCEDES-BENZ 1021591003
Kiti tinkami produktai įrašytam OEM NUMERIUI:
BERU
Z117
BERU
Z148
NGK
1048
NGK
3712
NGK
3951
BOSCH
0 242 225 533
BOSCH
0 242 225 534
BOSCH
0 242 229 655
BOSCH
0 242 229 678
DENSO
PK16PR-L11
DENSO
PT16EPR-L13
DENSO
T16VR-U10
DENSO
T20EPR-U
DENSO
T20TT
DENSO
TV16TT
FEBI BILSTEIN
13441
VEMO
V99-75-0008
BERU
Z81
CHAMPION
OE072/T10
FEBI BILSTEIN
13440
DENSO
IK16TT
DENSO
IT16TT
HELLA
8EH 188 706-061
RIDEX
686S0057
ACEAEROSTARCROWN VICTORIAE SERIESEXPEDITIONEXPLORERF-150F-250MUSTANG PROBECONTINENTALMARKTOWN CARMG75
Uždegimo žvakė tinka šiems automobilių modeliams
Gamintojas/Modelis/TipasPagaminimo metai (nuo - iki)AGCilindrų darbinis tūrisCil.Variklio kodas
AC Ace Cabriolet 4.610.1998326 ccm
FORD USA Aerostar MPV 4.009.19911553998 ccm699X
FORD USA Aerostar MPV 4.0 i V6 4WD09.1989156 ccm
FORD USA Crown Victoria I (EN53) 4.609.19911934601 ccm899W
FORD USA Crown Victoria II (EN114) 4.609.19971774601 ccm899W
FORD USA Crown Victoria II (EN114) 4.609.20022274601 ccm899W
FORD USA E SERIES komercinis 4.610.20012274601 ccm899W
FORD USA EXPEDITION 4.610.20022354601 ccm899W
FORD USA EXPEDITION 4.6 4x410.20022354601 ccm899W
FORD USA Expedition SUV 4.6 4x408.19962184601 ccm899W
FORD USA EXPLORER (U2) 4.010.19992043998 ccm699X
FORD USA EXPLORER (U2) 4.0 4WD10.19992043998 ccm699X
FORD USA EXPLORER (U2) 4.0 V6 4WD10.1998204 ccm
FORD USA Explorer III SUV (U152) 4.6 4WD09.2001242 ccm
FORD USA F-150 4.6 4x410.20032314601 ccm899W
FORD USA F-150 4.6 Lariat Supercab 4x410.2003337 ccm
FORD USA F-150 4.6 XL Styleside10.20032314601 ccm899W
FORD USA F-150 X Pick-up 4.605.1997209 ccm
FORD USA F-150 X Pick-up 4.610.1996220 ccm
FORD USA F-150 X Pick-up 4.610.1998231 ccm
FORD USA F-150 X Pick-up 4.6 4x410.1996220 ccm
FORD USA F-150 X Pick-up 4.6 4x410.1998231 ccm
FORD USA F-250 4.610.1996220 ccm
FORD USA F-250 4.610.1998231 ccm
FORD USA F-250 4.6 4x410.1996220 ccm
FORD USA F-250 4.6 4x410.1998231 ccm
FORD USA MUSTANG Convertible (C) 4.611.1995218 ccm
FORD USA MUSTANG Convertible (C) 4.609.1998261 ccm
FORD USA MUSTANG Convertible (C) 4.611.1995310 ccm
FORD USA MUSTANG Convertible (C) 4.606.1999321 ccm
FORD USA MUSTANG kupė (C) 4.611.1995218 ccm
FORD USA MUSTANG kupė (C) 4.611.19952244601 ccm899W
FORD USA MUSTANG kupė (C) 4.609.1998261 ccm
FORD USA MUSTANG kupė (C) 4.611.1995306 ccm
FORD USA MUSTANG kupė (C) 4.606.1999321 ccm
FORD USA PROBE I 3.0 V608.1988141 ccm
LINCOLN CONTINENTAL TOWN CAR 4.601.19942844601 ccm8V99V
LINCOLN CONTINENTAL TOWN CAR 4.6 Signature01.1994213 ccm
LINCOLN MARK VIII kupė 4.610.1992279 ccm
LINCOLN TOWN CAR II 4.610.1990214 ccm
LINCOLN TOWN CAR III 4.610.1997218 ccm
MG MG X-POWER 4.6 SV01.20033134601 ccm846K4F
ROVER 75 (RJ) 4.6 V810.20042604601 ccm846F2F
ROVER 75 Tourer (RJ) 4.6 V810.20032604601 ccm846F2F
Klientai, kurie pirko šią prekę taip pat pirko:
Produkto įvertinimas

BERU Uždegimo žvakė veržliarakčio dydis: 16 mm ULTRA



Įvertinti dabar

BERU Uždegimo žvakė veržliarakčio dydis: 16 mm ULTRA.

INFODĖŽĖ

Nemokamas pristatymas

Kiekvienam pristatymui nuo 110 € prekių vertė
  • Uždegimo žvakė (14KR9DUX, 0002625700 užveržimo sukimo momentas [Nm]: 15) pristatymas su POSTNORD
  • Uždegimo žvakė (veržliarakčio dydis: 16 mm 14KR9DUX, 0002625700) pristatymas su GLS
  • 14KR9DUX, 0002625700 Uždegimo žvakė (sriegio dydis: M 14x1,25) nosūtīšana ar DHL
:

Saugus prisijungimas

Mokėjimo būdai
  • 14KR9DUX, 0002625700 Uždegimo žvakė pirkti su PayPal apmokėjimo būdą
  • Uždegimo žvakė ( 14KR9DUX, 0002625700) BERU pirkti su VISA apmokėjimo būdą
  • Uždegimo žvakė (tarpas tarp elektrodų [mm]: 1 14KR9DUX, 0002625700) pirkti su MasterCard apmokėjimo būdą
  • Hypovereins Bank
Pirmadienis - Penktadienis: 09.00 - 19.00

KLIENTŲ KARŠTOJI LINIJA

+37052220699

Adresas

Josef-Orlopp-Straße 55
10365 Berlin Vokietija
Rodyti žemėlapyje