Paieška pagal transporto priemonių
Autodalių katalogas

BERU Uždegimo žvakė veržliarakčio dydis: 21 mm ULTRA

Atsiliepimai (0)
Uždegimo žvakė 147BU, 0001435700 (sriegio ilgis [mm]: 12,7 | uždegimo žvakė: 1 æ įžemintas elektrodas) pirkti pigūs thumb?id=990334&lng=lt&ccf=94077797

3,17

Įskaitant 21% PVM, Pristatymas
Prieinama
Pristatymas per 2-3 darbo dienas
  • Kodas: Z10
  • Gamintojas: BERU
  • Tipą:
- +
Prekė pridėta į jūsų krepšelį
BERU Uždegimo žvakė
Uždegimo žvakė detalės
  • Produktų linija:   ULTRA 
  • veržliarakčio dydis:   21 mm 
  • sriegio ilgis [mm]:   12,7 
  • uždegimo žvakė:   1 æ įžemintas elektrodas, su tarpiklio vieta 
  • sriegio dydis:   M14x1,25 
  • tarpas tarp elektrodų [mm]:   0,8 
  • Prijungimo mechanizmai:   SAE/M4 
  • SS tinkamų pakuočių ieškokite dalių sąraše   
  • techninės informacijos numeris:   14-7 BU 
  • užveržimo sukimo momentas nuo [Nm]:   20 
  • Priveržimo momentas iki [Nm]:   30 
  • Būklė: Jauns
OEM nuorodos numeris(-iai):
Gamintojų OE numeris
AGRIA 50912
ALFA ROMEO 7554445
BorgWarner (BERU) 0001435700
BorgWarner (BERU) 147BU
CITROËN 5403277
CITROËN 5403277X
CITROËN 5433737
CITROËN 5433737J
CITROËN 5433738
CITROËN 5433738V
CITROËN 75492437
CITROËN 95618380
CITROËN DS2127G
CITROËN DV212207A
CITROËN DX2127A
CITROËN DX2127C
FIAT 4361799
FIAT 4361800
FIAT 5882087
FIAT 7554445
FIAT 7554447
FIAT 7554448
GLAS 273
GLAS 274
GLAS 275
LANCIA 7544445
MERCEDES-BENZ 0001594303
MERCEDES-BENZ 0001596503
MERCEDES-BENZ 0001597203
MERCEDES-BENZ 0021597203
OPEL 1214019
OPEL 1214021
OPEL 1214023
PEUGEOT 5962A3
PORSCHE 99917016790
RENAULT 0851798800
RENAULT 0855836400
RENAULT 0855836500
RENAULT 7700529980
RENAULT 7700546241
RENAULT 7700558395
RENAULT 7700571635
RENAULT 7700580479
RENAULT 7700616459
RENAULT 7700621029
RENAULT 7700647263
RENAULT 7700647267
RENAULT 7700647270
RENAULT 7700647276
RENAULT 7700647278
Kiti tinkami produktai įrašytam OEM NUMERIUI:
NK
652530632
MAPCO
20642
KYB
333709
KYB
323056
BERU
Z10
BERU
Z48
NGK
3975
NGK
4511
BOSCH
0 242 229 657
BOSCH
0 242 229 677
BOSCH
0 242 235 665
BOSCH
0 242 240 520
BOSCH
0 242 240 561
BOSCH
0 242 245 531
DENSO
IWF20
DENSO
W16FPR-U
DENSO
W20FPR-U
DENSO
WF20TT
MAGNETI MARELLI
062000654304
MAGNETI MARELLI
062110420312
MAGNETI MARELLI
351371070100
DUPLI COLOR
538094
DUPLI COLOR
538902
DUPLI COLOR
598753
DUPLI COLOR
600142
DUPLI COLOR
612213
DUPLI COLOR
629693
DUPLI COLOR
659591
DUPLI COLOR
678097
DUPLI COLOR
678288
DUPLI COLOR
682186
DUPLI COLOR
685668
DUPLI COLOR
713415
VEMO
V99-75-0001
KRAFT
4002470
VEMO
V99-75-0051
VALEO
246861
TRW
JGM2826T
CHAMPION
OE038/T10
BOSCH
0 241 235 754
BOSCH
0 241 229 714
STARK
SKSA-0130949
MOTIP
42610
MOTIP
44501
MOTIP
44515
MOTIP
44867
MOTIP
46830
MOTIP
53574
MOTIP
941700
MOTIP
944501
MOTIP
944515
MOTIP
944867
MOTIP
946830
MOTIP
946860
MOTIP
953574
KAMOKA
20333001
JAPANPARTS
MM-00235
RIDEX
854S0383
JP GROUP
1542104589
TRW
JGM2826SR
MOBILETRON
VR-H2009-79
AL-KO
300634
STARK
SKSA-0132736
JP GROUP
1542104580
DENCKERMANN
DSB107G
GABRIEL
G35301
ASHIKA
MA-00235
MASTER-SPORT
U-SERIE-MS-3
RIDEX
854S1625
KAVO PARTS
SSA-10120
DACO Germany
452562
10CX DSID130013105566 500TAUNUSTRANSITPONTONMGB ADMIRALOLYMPIAREKORD 12154 56RODEO 2200-3500 105,120 130RAPID P 601TR140 164240AMAZON
Uždegimo žvakė tinka šiems automobilių modeliams
Gamintojas/Modelis/TipasPagaminimo metai (nuo - iki)AGCilindrų darbinis tūrisCil.Variklio kodas
ARO 10 SUV 1,306.1980541289 ccm4810-02
ARO 10 SUV 1,406.1984631397 ccm4IAP 810-R-99
CITROËN CX I (MA) 25 TRi07.19831362500 ccm4M25-659
CITROËN CX I Break (MA) 25 TRI07.19831362500 ccm4M25-659
CITROËN DS 1905.195980 ccm
CITROËN DS 1904.1966841985 ccm4B20700
CITROËN DS kabrioletas 1908.195683 ccm
CITROËN ID Sedanas 19 B09.196478 ccm
CITROËN ID Sedanas 19 B11.197190 ccm
CITROËN ID Sedanas 19 F03.196580 ccm
CITROËN ID Sedanas 19 F Super01.1966841985 ccm4B20700
CITROËN ID Sedanas 19 P08.195969 ccm
CITROËN ID Sedanas 19 P09.196473 ccm
CITROËN ID Sedanas 2001.196990 ccm
CITROËN ID Sedanas 2011.1971981985 ccm4B20744
CITROËN ID Universalas 19 F01.1966841985 ccm4B20700
CITROËN ID Universalas 20 F02.196990 ccm
CITROËN ID Universalas 20 F11.1971981985 ccm4B20744
DACIA 1300 1.312.1972541289 ccm4810-02/-99
DACIA 1310 sedanas (U, X) 1.305.1983541289 ccm4810-02/-99
DAF 55 Coupe 1.105.1968451108 ccm4DBB 110E
DAF 55 Coupe 1.1 MARATHON12.1971541108 ccm4110F
DAF 55 Sedanas 1.110.1967451108 ccm4DBB 110E
DAF 55 Sedanas 1.1 MARATHON12.1971541108 ccm4110F
DAF 55 universalas 1.110.1968451108 ccm4DBB 110E
DAF 66 Coupe 1300 MARATHON09.1973571289 ccm4B13,0S
DAF 66 Sedanas 1.110.1972481108 ccm4110E
DAF 66 Sedanas 1.1 SL10.1972541108 ccm4110G
DAF 66 Sedanas 1300 MARATHON09.1973571289 ccm4B13,0S
DAF 66 Universalas 1.110.1972481108 ccm4110E
DAF 66 Universalas 1.1 MARATHON10.1972541108 ccm4110G
DAF 66 Universalas 1300 MARATHON09.1973571289 ccm4B13,0S
VOLVO 66 Sedanas (31, 36) DL 1.108.1975451108 ccm4B 11
VOLVO 66 Sedanas (31, 36) GL 1.308.1975571289 ccm4B 130
VOLVO 66 Universalas (64) DL 1.110.1975451108 ccm4B 11
VOLVO 66 Universalas (64) GL 1.310.1975571289 ccm4B 130
FIAT 500 Sedanas 0.501.196518499 ccm2120.000
FIAT 500 Sedanas 0.608.196818 ccm
FORD TAUNUS 12M (11G) 1.208.196645 ccm
FORD TRANSIT '55- autobusas K-40 1.504.195554 ccm
FORD TRANSIT '55- komercinis 1250 S-2 Klein-LKW10.195754 ccm
FORD TRANSIT autobusas (72E, 73E) 1.5 1000 (72E2A)12.1968601498 ccm4EX
FORD TRANSIT autobusas (72E, 73E) 1.5 1100 (72000)11.1965601498 ccm4EX
FORD TRANSIT autobusas (72E, 73E) 1.5 900 (7200)11.1965601498 ccm4EX
FORD TRANSIT autobusas (72E, 73E) 1.5 900 (7300)11.1965601498 ccm4EX
FORD TRANSIT autobusas (72E, 73E) 1.7 (72E3C)01.1971651699 ccm4EY
FORD TRANSIT autobusas (72E, 73E) 1.7 1000 (72E2A)01.1971651699 ccm4EY
FORD TRANSIT autobusas (72E, 73E) 1.7 1300 (820000)01.1966651699 ccm4EY
FORD TRANSIT autobusas (72E, 73E) 1.7 900 (7300)02.1971651699 ccm4EY
FORD TRANSIT komercinis (81E) 1.7 1300 (81E4SA)03.1967651699 ccm4EY
FORD TRANSIT komercinis (81E) 1.7 1300 Feuerw. (810000)11.1965651699 ccm4EY
FORD TRANSIT plokščiadugnis / važiuoklė (74E) 1.501.1971601498 ccm4EX
MERCEDES-BENZ Ponton (W180) 220 (180.010)01.1954862195 ccm6M 180.921
MERCEDES-BENZ Ponton (W180) 220 S (180.010)01.19561062180 ccm6M 180.924
MG MGB GT 3.501.19731373532 ccm815G
OPEL ADMIRAL B 2.8 S03.19691322784 ccm628 S
OPEL OLYMPIA A 1.008.1967601078 ccm411 SR
OPEL OLYMPIA A 1.708.1967751698 ccm417 S
OPEL OLYMPIA A kupė 1.008.1967601078 ccm411 SR
OPEL OLYMPIA A kupė 1.908.1967901897 ccm419 S
OPEL REKORD B 1.708.1965751698 ccm417 S
OPEL REKORD B 1.908.1965901897 ccm419 S
OPEL REKORD B kupė 1.908.1965901897 ccm419 S
OPEL REKORD B universalas 1.508.1965601492 ccm415 NB
OPEL REKORD B universalas 1.708.1965751698 ccm417 N
RENAULT 12 1.3 (1170)07.1975501289 ccm4810.02
RENAULT 12 1.3 (1170)10.1969541289 ccm4810-02/97
RENAULT 12 1.3 TS (1177, 1337)08.1972601289 ccm4810.05
RENAULT 12 Variable (117_) 1.3 (1170)07.1975501289 ccm4810.02
RENAULT 12 Variable (117_) 1.3 (1170)10.1970541289 ccm4810-02/97
RENAULT 12 Variable (117_) 1.3 (1177)08.1973601289 ccm4810.05
RENAULT 15 (130_) 1.3 (1300)03.1972601289 ccm4810.05
RENAULT 4 (112_) 0.8 (1123)10.196226845 ccm4800
RENAULT 4 (112_) 0.8 (1123)10.198329845 ccm4B1B 707
RENAULT 4 (112_) 0.8 (1123)09.197134845 ccm4800 01
RENAULT 4 (112_) 1.0 (112C)06.198734956 ccm4C1C 708
RENAULT 4 (112_) 1.102.1978451108 ccm4688 712
RENAULT 4 (112_) 1.1 (1128, S128)06.1978341108 ccm4C1E 714
RENAULT 4 komercinis (R21_, R23_) 0.8 (2106)09.196634845 ccm4800 01
RENAULT 4 komercinis (R21_, R23_) 0.8 (2391)04.198329845 ccm4B1B 707
RENAULT 4 komercinis (R21_, R23_) 1.006.198734956 ccm4C1C 708
RENAULT 4 komercinis (R21_, R23_) 1.1 (2370, 210B)10.1976341108 ccm4C1E 718
RENAULT 4 komercinis (R21_, R23_) 1.1 (239B)07.1982351108 ccm4C1E 718
RENAULT 5 (122_) 0.8 (1221, 1391)01.198237845 ccm4800 710
RENAULT 5 (122_) 0.8 (1221, 1391, 1220)10.197235845 ccm4800 710
RENAULT 5 (122_) 1.0 (1222, 1392)01.197244956 ccm4689 710
RENAULT 5 (122_) 1.1 (1227, 1397)09.1980451108 ccm4688 713
RENAULT 5 (122_) 1.3 (1224, 1394)09.1975641289 ccm4810 725
RENAULT 5 (122_) 1.3 (1225)09.1976421289 ccm4810 726
RENAULT 5 (122_) 1.3 Automatik (1225, 1395)06.1979541289 ccm4810 729
RENAULT 5 komercinis (238_) 0.8 (2381)10.197235845 ccm4800 710
RENAULT 5 komercinis (238_) 1.0 (2382)01.197244956 ccm4689 710
RENAULT 5 komercinis (238_) 1.3 (2387)03.1976441289 ccm4810 726
RENAULT 6 (118_) 0.810.196934845 ccm4800.02
RENAULT 6 (118_) 1.108.1970451108 ccm4688.10
RENAULT 6 (118_) 1.107.1971481108 ccm4688.10
RENAULT Rodeo 4 (ACL_) 0.808.197134845 ccm4800 01
RENAULT Rodeo 5 (4D_, 5E_) 1.111.1981481108 ccm4688 712
RENAULT Rodeo 6 (ACL_) 0.805.197034845 ccm4800.02
RENAULT Rodeo 6 (ACL_) 1.108.1973481108 ccm4688.10
ROVER 2000-3500 (P6) 350004.1968141 ccm
ROVER 2000-3500 (P6) 350004.1968150 ccm
SKODA 105,120 (742) 1.0 105 S,L08.1976461046 ccm4742.10
SKODA 105,120 (742) 1.0 105 S,L,GL08.1976451046 ccm4742.10
SKODA 105,120 (742) 1.2 120 L08.1976521174 ccm4742.12X
SKODA 105,120 (742) 1.2 120 LS08.1976581174 ccm4742.12X
SKODA 105,120 (744) 1.0 105 S,L02.1988441046 ccm4742.10
SKODA 105,120 (744) 1.0 105 S,L,LS10.1983451046 ccm4742.10
SKODA 105,120 (744) 1.2 120 GLS02.1983581174 ccm4742.12X
SKODA 105,120 (744) 1.2 120 L08.1987481164 ccm4742.12
SKODA 105,120 (744) 1.2 120 L10.1983521164 ccm4742.12
SKODA 130 Sedanas G,GL (S136)02.1985631289 ccm4781.136
SKODA 130 Sedanas GL08.198753 ccm
SKODA 130 Sedanas GL (S135)01.1987581280 ccm4135/8
SKODA 130 Sedanas L,GL02.1985611289 ccm4742.13
SKODA Rapid Coupe (120G, 130G, 135G) 1.3 (130G)03.1985611289 ccm4742.13
SKODA Rapid Coupe (120G, 130G, 135G) 1.3 S (135GL)09.1984581280 ccm4135/8
TRABANT P 601 komercinis 0.607.196626594 ccm2P63/64
TRABANT P 601 Sedanas 0.607.196623 ccm
TRABANT P 601 Sedanas 0.603.197026594 ccm2P63/64
TRABANT P 601 Tramp 0.610.196626594 ccm2P63/64
TRABANT P 601 Universal 0.601.196626594 ccm2P63/64
TRIUMPH TR 4 2.001.1961100 ccm
VOLVO 140 (142, 144) 2.008.1968821986 ccm4B 20 A
VOLVO 140 (142, 144) 2.008.1971951986 ccm4B 20 D
VOLVO 140 (142, 144) 2.0 S11.19681011986 ccm4B 20 B
VOLVO 140 (142, 144) 2.0 S09.19721161985 ccm4B 20 F
VOLVO 140 universalas (145) 2.0 S08.1968821986 ccm4B 20 A
VOLVO 140 universalas (145) 2.0 S08.1972951986 ccm4B 20 D
VOLVO 140 universalas (145) 2.0 S08.19721001986 ccm4B 20 B
VOLVO 140 universalas (145) 2.0 S08.19721011986 ccm4B 20 B
VOLVO 140 universalas (145) 2.0 S09.19731161985 ccm4B 20 F
VOLVO 164 Sedanas 2.9 E08.19681312978 ccm6B 30 A
VOLVO 240 (P242, P244) 2.008.1974821986 ccm4B 20 A
VOLVO 240 Kombi (P245) 2.008.1974821986 ccm4B 20 A
VOLVO P 121 2.011.1968821986 ccm4B 20 A
VOLVO P 122 S AMAZON 1.805.1959801780 ccm4B 18
VOLVO P 122 S AMAZON 1.809.1966861780 ccm4B 18
VOLVO P 122 S AMAZON 2.011.19681011986 ccm4B 20 B
VOLVO P 122 S Amazon Universalas (120, 121) 1.808.1961801780 ccm4B 18
VOLVO P 2200 Universalas (P210) 1.809.1964681780 ccm4B 18 A
Klientai, kurie pirko šią prekę taip pat pirko:
Produkto įvertinimas

BERU Uždegimo žvakė veržliarakčio dydis: 21 mm ULTRA



Įvertinti dabar

BERU Uždegimo žvakė veržliarakčio dydis: 21 mm ULTRA.

INFODĖŽĖ

Nemokamas pristatymas

Kiekvienam pristatymui nuo 110 € prekių vertė
  • Uždegimo žvakė (147BU, 0001435700 užveržimo sukimo momentas [Nm]: 25) pristatymas su POSTNORD
  • Uždegimo žvakė (veržliarakčio dydis: 21 mm 147BU, 0001435700) pristatymas su GLS
  • 147BU, 0001435700 Uždegimo žvakė (sriegio dydis: M 14x1,25) nosūtīšana ar DHL
:

Saugus prisijungimas

Mokėjimo būdai
  • 147BU, 0001435700 Uždegimo žvakė pirkti su PayPal apmokėjimo būdą
  • Uždegimo žvakė ( 147BU, 0001435700) BERU pirkti su VISA apmokėjimo būdą
  • Uždegimo žvakė (tarpas tarp elektrodų [mm]: 0,8 147BU, 0001435700) pirkti su MasterCard apmokėjimo būdą
  • Hypovereins Bank
Pirmadienis - Penktadienis: 09.00 - 19.00

KLIENTŲ KARŠTOJI LINIJA

+37052220699

Adresas

Josef-Orlopp-Straße 55
10365 Berlin Vokietija
Rodyti žemėlapyje