Paieška pagal transporto priemonių

Paieška

BERU - automobilių dalys katalogas

Platus Beru atsarginių dalių pasirinkimas

Įmonę Beru 1912 metais Vokietijoje, Liudvigsburge įkūrė Julius Friedrich Behr ir Albert Ruprecht, kad galėtų gaminti automobilių detales ir radiatorius. Netrukus išplėtė savo produktų asortimentą ir įtraukė tokias detales kaip žvakės, kitos žvakių dalys bei įvairūs vožtuvai. Beru įmonė 1929 metais pristatė pirmąją pašildymo žvakę dyzeliniams varikliams, nors buvo suteikiami įvairūs patentai. Po antrojo pasaulinio karo Baru įmonė rado daugiau naujų klientų ir tiekė produktus įmonėms Daimler, Benz, Opel ir NSU (Audi pirmtakui) kaip originalios įrangos gamintojas. Įmonė įsitvirtindavo vėl ir vėl su šalto paleidimo sistemomis, specialiai dyzeliniams varikliais, taip pat aušinimo sistemomis daugeliui kitų automobilių gamintojų kaip VW ir Opel, taip pat Ford ir General Motors iš JAV, tarptautinėje rinkoje.

Didžiulė sėkmė Amerikoje

Papildomai, prie uždegimo technologijos ir šalto paleidimo dyzelino sistemoms, Beru įmonė taip pat tiekė elektrines ir termines šildymo sistemas varikliams ir automobilio salonui. Jutiklių technologija - kita sritis, kuri, dėka aušinimo terpės arba variklio alyvos arba degalų, nustato oro įsiurbimą ir perduoda tam tikrus kontrolinius vienetus elektros signalų pavidalu. Dar viena sritis - pavarų konstrukcija, reguliuojanti išmetamųjų dujų ir cirkuliacijos sistemą akceleratoriaus pagalba. Behr įmonė gamina šio tipo komponentus specialiai JAV rinkai savo gamykloje Meksikoje.

Beru žvakės ir kitos dalys

Amerikos supirkėjai yra General Motors, Volkswagen (VW) ir kiti automobilių gamintojai, siūlantys savo produkciją Amerikos rinkoje. Antrinė oro ir išmetamųjų jūsų cirkuliavimo sistema iš Beru yra pristatyta visame pasaulyje automobilių gamintojų ir yra randama Volvo, Alfa Romeo, Peugeot, Kia, BMW ir Renault automobiliuose. Mūsų internetinėje parduotuvėje galite rasti aukštos kokybės Beru įmonės žvakių ir kitų dalių. Šis gamintojas kuria ne tik originalias, bet ir atsargines dalis (po pardavimo).

Visos BERU kategorijos ir atsarginės dalys jūsų automobiliui greitoje peržiūroje

Jūsų krepšelis

0 Prekės, 0,00 €

į užsakymo pateikimą
INFODĖŽĖ

Nemokamas pristatymas

Kiekvienam pristatymui nuo 300 € prekių vertė
  • Autodalys BERU pristatymas su UPS
  • Automobilių dalys BERU pristatymas su GLS
  • BERU automobilių dalys pristatymas su DHL
:

Saugus prisijungimas

Mokėjimo būdai
  • Atsarginės dalys BERU pirkti su paypal apmokėjimo būdą
  • Autodalys BERU pirkti su mc apmokėjimo būdą
  • Automobilių dalys BERU pirkti su visa apmokėjimo būdą
  • Automobilių dalys BERU pirkti su amex apmokėjimo būdą
Pirmadienis - Penktadienis: 09.00 - 19.00

KLIENTŲ KARŠTOJI LINIJA

+370 52 14 24 44

Adresas

Josef-Orlopp-Straße 55
10365 Berlin Vokietija
Rodyti žemėlapyje