Paieška pagal transporto priemonių
Autodalių katalogas

BEHR THERMOT-TRONIK Termostatas, aušinimo skystis 79°C, su sandarikliu

Atsiliepimai (0)
Termostatas, aušinimo skystis 70809190, 240979 (papildomas gaminys / papildoma informacija: su sandarikliu | pradinė temperatūra [°C]: 79) pirkti pigūs thumb?id=7287432&lng=lt&ccf=94077797

37,24

Įskaitant 21% PVM, Pristatymas
Prieinama
Pristatymas per 2-3 darbo dienas
  • Kodas: THD 1 79
  • Gamintojas: BEHR THERMOT-TRONIK
  • Tipą:
- +
Prekė pridėta į jūsų krepšelį
BEHR THERMOT-TRONIK Termostatas, aušinimo skystis
Termostatas, aušinimo skystis detalės
  • pradinė temperatūra [°C]:   79 
  • papildomas gaminys / papildoma informacija:   su sandarikliu 
  • Būklė: Jauns
OEM nuorodos numeris(-iai):
Gamintojų OE numeris
BEHR 240979
BEHR 70809190
BMW 11531312288
BMW 11537836155
BMW 1312288
BMW 7836155
CHRYSLER 4792699AB
CHRYSLER 5245156
CHRYSLER 53041078
CHRYSLER 53041078AB
CHRYSLER 53041078AC
CHRYSLER K53041078AB
DAF 0295024
DAF 0750562
DAF 1293885
DAF 295024
DAF 750562
FIAT 4618835
FIAT 4618836
IVECO 4718879
MAN 51064010042
MAN 51064020025
MERCEDES-BENZ 0022032275
MERCEDES-BENZ 0032032375
MERCEDES-BENZ 885236420110
MERCEDES-BENZ A0022032275
MERCEDES-BENZ A0032032375
MERCEDES-BENZ A885236420110
MTU 0052031875
PORSCHE 95910651900
PORSCHE 99610612580
RENAULT 948600181
SCANIA 1112490
SCANIA 1383576
VOLVO 16619934
Kiti tinkami produktai įrašytam OEM NUMERIUI:
WAHLER
4619.80
THERMOTEC
D2DA001TT
GATES
TH07882
TRISCAN
8620 37681
BEHR THERMOT-TRONIK
THD 1 79
DT
5.41021
FEBI BILSTEIN
30672
CALORSTAT by Vernet
THCT1294.79
CALORSTAT by Vernet
THCT19094.80
MAHLE ORIGINAL
THD 1 79
METZGER
4006269
MOTORAD
459-79
MOTORAD
459-79K
3 Serija5 Serija6 Serija
Termostatas, aušinimo skystis tinka šiems automobilių modeliams
Gamintojas/Modelis/TipasPagaminimo metai (nuo - iki)AGCilindrų darbinis tūrisCil.Variklio kodas
BMW 3 Cabriolet (E93) M303.20074203999 ccm8S65 B40 A
BMW 3 Coupe (E92) M03.20074203999 ccm8S65 B40 A
BMW 3 Coupe (E92) M GTS03.20074504361 ccm8S65 B44 A
BMW 3 Sedanas (E90) M303.20074203999 ccm8S65 B40 A
BMW 5 Sedanas (E60) M509.20045074999 ccm10S85 B50 A
BMW 5 Touring (E61) M502.20075074999 ccm10S85 B50 A
BMW 6 Cabriolet (E64) M07.20065074999 ccm10S85 B50 A
BMW 6 Coupe (E63) M09.20055074999 ccm10S85 B50 A
Klientai, kurie pirko šią prekę taip pat pirko:
Produkto įvertinimas

BEHR THERMOT-TRONIK Termostatas, aušinimo skystis 79°C, su sandarikliu



Įvertinti dabar

BEHR THERMOT-TRONIK Termostatas, aušinimo skystis 79°C, su sandarikliu.

INFODĖŽĖ

Nemokamas pristatymas

Kiekvienam pristatymui nuo 110 € prekių vertė
  • Termostatas, aušinimo skystis (70809190, 240979 ) pristatymas su POSTNORD
  • Termostatas, aušinimo skystis ( 70809190, 240979) pristatymas su GLS
  • 70809190, 240979 Termostatas, aušinimo skystis () nosūtīšana ar DHL
:

Saugus prisijungimas

Mokėjimo būdai
  • 70809190, 240979 Termostatas, aušinimo skystis pirkti su PayPal apmokėjimo būdą
  • Termostatas, aušinimo skystis ( 70809190, 240979) BEHR THERMOT-TRONIK pirkti su VISA apmokėjimo būdą
  • Termostatas, aušinimo skystis ( 70809190, 240979) pirkti su MasterCard apmokėjimo būdą
  • Hypovereins Bank
Pirmadienis - Penktadienis: 09.00 - 19.00

KLIENTŲ KARŠTOJI LINIJA

+37052220699

Adresas

Josef-Orlopp-Straße 55
10365 Berlin Vokietija
Rodyti žemėlapyje