Paieška pagal transporto priemonių
Autodalių katalogas

BEHR THERMOT-TRONIK Termostatas, aušinimo skystis 87°C, su sandarikliu

Atsiliepimai (0)
Termostatas, aušinimo skystis 70809105, 117387300 (papildomas gaminys / papildoma informacija: su sandarikliu | pradinė temperatūra [°C]: 87) pirkti pigūs preview

12,07

Įskaitant 21% PVM, Pristatymas
Prieinama
Pristatymas per 2-3 darbo dienas
  • Kodas: TX 13 87D
  • Gamintojas: BEHR THERMOT-TRONIK
  • Tipą:
- +
Prekė pridėta į jūsų krepšelį
BEHR THERMOT-TRONIK Termostatas, aušinimo skystis
Termostatas, aušinimo skystis detalės
  • pradinė temperatūra [°C]:   87 
  • papildomas gaminys / papildoma informacija:   su sandarikliu 
  • Būklė: Jauns
OEM nuorodos numeris(-iai):
Gamintojų OE numeris
BEHR 117387300
BEHR 70809105
FORD 1096699
FORD 1540061
FORD 6100372
FORD 6106381
FORD 6176366
FORD 73TF8575A1A
FORD 81TF8575DA
FORD 84FF8575B2A
FORD 84FF8575BA
FORD 95VW8575AA
FORD 95VW8575AC
FORD 95VW8575CA
GMC 08966485
OPEL 1338033
VAG 026121113
VAG 068121113B
VAG SE021032221B
VAUXHALL 08966485
VAUXHALL 1338033
VOLVO 214178
VW 026121113
VW 056121113D
VW 068121113B
VW SE021032221B
Kiti tinkami produktai įrašytam OEM NUMERIUI:
VALEO
819847
VALEO
819868
VALEO
819910
VALEO
820148
VALEO
820168
VALEO
820525
GATES
TH00682G1
GATES
TH11287G1
WAHLER
4255.87D
WAHLER
4256.87D50
WAHLER
4264.87D
HENGST FILTER
E563L
FEBI BILSTEIN
17888
MAPCO
21709
MEYLE
028 271 0002
MEYLE
028 275 0005
MEYLE
028 292 0001
MEYLE
100 121 0048
JAPANPARTS
VT-207
FACET
7.8223S
FACET
7.8278
FACET
7.8432
VEMO
V15-99-1894
TOPRAN
101 095
TOPRAN
101 455
BEHR THERMOT-TRONIK
TX 15 87D
BEHR THERMOT-TRONIK
TX 13 87D
FACET
7.8434
FACET
7.8435
TRISCAN
8620 2382
TRISCAN
8620 2387
TRISCAN
8620 3787
TRISCAN
8620 9688
TRISCAN
8620 9691
UFI
27.920.00
MAGNETI MARELLI
352023480000
MAGNETI MARELLI
352023482000
MAGNETI MARELLI
352023487000
MAGNETI MARELLI
352052787000
HELLA
8MT 354 773-861
HELLA
8MT 354 774-211
HELLA
8MT 354 775-311
CALORSTAT by Vernet
TH6273.87J
SOFIMA
S 2950 A
CALORSTAT by Vernet
TH1439.87J
CALORSTAT by Vernet
TH6248.87J
CALORSTAT by Vernet
TH1335.80J
MEAT & DORIA
92125
MEAT & DORIA
92193
MEAT & DORIA
92352
MAHLE ORIGINAL
TX 15 87D
MAHLE ORIGINAL
TX 13 87D
TRUCKTEC AUTOMOTIVE
07.19.030
MAPCO
28602
MAPCO
28801
STARK
SKTC-0560001
STARK
SKTC-0560038
RIDEX
316T0002
RIDEX
316T0039
HOFFER
8192193
SWAG
32 91 7888
JP GROUP
1114601210
JP GROUP
1114601219
MEYLE
028 280 0010
MEYLE
028 287 0010
TRUCKTEC AUTOMOTIVE
07.19.051
EPS
1.880.223S
EPS
1.880.278
EPS
1.880.432
EPS
1.880.434
EPS
1.880.435
AUTOMEGA
160032610
ESEN SKV
20SKV003
MOTORAD
234-87
MOTORAD
234-88
MAGNETI MARELLI
352317001260
METZGER
4006052
MOTORAD
527-87
FAE
5303987
FAE
5307087
KW
580 432
MAXGEAR
67-0010
Borsehung
B13141
Borsehung
B18244
THERMOTEC
D2A001TT
THERMOTEC
D2G001TT
ABAKUS
053-025-0003
ABAKUS
053-025-0016
ABAKUS
053-025-0017
ABAKUS
053-025-0032
MAGNETI MARELLI
352317101260
10080A2 A4 A6 CABRIOLET COUPEGALAXY SIERRA ASCONAFRONTERAMANTA MONZAREKORD SENATORALHAMBRA ALTEACORDOBA IBIZA LEONRONDA TOLEDOROOMSTERP1800V40 Kombi BEETLEBORACADDYCORRADODERBYFOXGOLFILTISJETTAMULTIVAN NEW BEETLEPASSATPOLOSANTANASCIROCCOSHARANTRANSPORTERVENTO
Termostatas, aušinimo skystis tinka šiems automobilių modeliams
Gamintojas/Modelis/TipasPagaminimo metai (nuo - iki)AGCilindrų darbinis tūrisCil.Variklio kodas
AUDI 100 (C1) 1.601.1975851588 ccm4YM
AUDI 100 Avant (4A5, C4) 2.0 E09.19911001984 ccm4AAE
AUDI 100 Avant (4A5, C4) 2.0 E09.19911151984 ccm4AAD
AUDI 100 Avant (4A5, C4) 2.0 E 16V07.19921401984 ccm4ACE
AUDI 100 Avant (4A5, C4) 2.0 E 16V quattro07.19921401984 ccm4ACE
AUDI 100 Avant (4A5, C4) 2.0 E quattro12.19901151984 ccm4AAD
AUDI 100 Sedanas (4A2, C4) 2.012.19901001984 ccm4AAE
AUDI 100 Sedanas (4A2, C4) 2.0 E12.19901151984 ccm4AAD
AUDI 100 Sedanas (4A2, C4) 2.0 E 16V01.19921401984 ccm4ACE
AUDI 100 Sedanas (4A2, C4) 2.0 E 16V quattro07.19921401984 ccm4ACE
AUDI 100 Sedanas (4A2, C4) 2.0 E quattro12.19901151984 ccm4AAD
AUDI 80 (80, 82, B1) 1.601.1976721588 ccm4FS
AUDI 80 (80, 82, B1) 1.609.1975851588 ccm4YP
AUDI 80 (80, 82, B1) 1.6 GT09.19731001584 ccm4XX
AUDI 80 (80, 82, B1) 1.6 GTE01.19761101588 ccm4YS
AUDI 80 (81, 85, B2) 1.608.1978701588 ccm4YY
AUDI 80 (81, 85, B2) 1.602.1986731595 ccm4SA
AUDI 80 (81, 85, B2) 1.608.1978751595 ccm4DT
AUDI 80 (81, 85, B2) 1.608.1978751588 ccm4WV
AUDI 80 (81, 85, B2) 1.608.1978851588 ccm4YP
AUDI 80 (81, 85, B2) 1.6 GLE08.19781101588 ccm4YZ
AUDI 80 (81, 85, B2) 1.802.1986881781 ccm4SF
AUDI 80 (81, 85, B2) 1.801.1983901781 ccm4DS
AUDI 80 (81, 85, B2) 1.808.1983931781 ccm4JN
AUDI 80 (81, 85, B2) 1.8 CC quattro (85Q)08.1984901781 ccm4JV
AUDI 80 (81, 85, B2) 1.8 CC quattro (85Q)08.1985931781 ccm4JN
AUDI 80 (81, 85, B2) 1.8 GTE08.19851101781 ccm4PV
AUDI 80 (81, 85, B2) 1.8 GTE10.19841121781 ccm4DZ
AUDI 80 (81, 85, B2) 1.8 GTE quattro (85Q)03.19851101781 ccm4PV
AUDI 80 (81, 85, B2) 1.8 GTE quattro (85Q)08.19841121781 ccm4DZ
AUDI 80 (89, 89Q, 8A, B3) 1.408.1986651400 ccm4SE
AUDI 80 (89, 89Q, 8A, B3) 1.608.1987701595 ccm4PP
AUDI 80 (89, 89Q, 8A, B3) 1.609.1986751595 ccm4RN
AUDI 80 (89, 89Q, 8A, B3) 1.608.19901021595 ccm4ABB
AUDI 80 (89, 89Q, 8A, B3) 1.810.1986751781 ccm4RU
AUDI 80 (89, 89Q, 8A, B3) 1.809.19861131847 ccm4SD
AUDI 80 (89, 89Q, 8A, B3) 1.8 E06.19861121781 ccm4DZ
AUDI 80 (89, 89Q, 8A, B3) 1.8 E quattro09.19861121781 ccm4DZ
AUDI 80 (89, 89Q, 8A, B3) 1.8 quattro09.19861131847 ccm4SD
AUDI 80 (89, 89Q, 8A, B3) 1.8 S08.1986881781 ccm4SF
AUDI 80 (89, 89Q, 8A, B3) 1.8 S09.1986901781 ccm4JV
AUDI 80 (89, 89Q, 8A, B3) 1.8 S quattro09.1986881781 ccm4SF
AUDI 80 (89, 89Q, 8A, B3) 1.8 S quattro09.1986901781 ccm4NE
AUDI 80 (89, 89Q, 8A, B3) 2.010.19901121984 ccm4AAD
AUDI 80 (89, 89Q, 8A, B3) 2.0 E08.19881131984 ccm43A
AUDI 80 (89, 89Q, 8A, B3) 2.0 E 16V03.19901371984 ccm46A
AUDI 80 (89, 89Q, 8A, B3) 2.0 E 16V quattro03.19901371984 ccm46A
AUDI 80 (89, 89Q, 8A, B3) 2.0 E quattro08.19881131984 ccm43A
AUDI 80 (89, 89Q, 8A, B3) 2.0 quattro08.19881121984 ccm43A
AUDI 80 (89, 89Q, 8A, B3) 2.0 quattro10.19901151984 ccm4AAD
AUDI 80 Avant (8C5, B4) 1.6 E06.19931011595 ccm4ADA
AUDI 80 Avant (8C5, B4) 2.007.1992901984 ccm4ABT
AUDI 80 Avant (8C5, B4) 2.0 E07.19921151984 ccm4ABK
AUDI 80 Avant (8C5, B4) 2.0 E 16V quattro12.19921401984 ccm4ACE
AUDI 80 Avant (8C5, B4) 2.0 quattro11.19931071984 ccm4ADW
AUDI 80 Sedanas (8C2, B4) 1.609.1991711595 ccm4ABM
AUDI 80 Sedanas (8C2, B4) 1.6 E06.19931011595 ccm4ADA
AUDI 80 Sedanas (8C2, B4) 2.009.1991901984 ccm4ABT
AUDI 80 Sedanas (8C2, B4) 2.0 E09.19911151984 ccm4ABK
AUDI 80 Sedanas (8C2, B4) 2.0 E 16V08.19921401984 ccm4ACE
AUDI 80 Sedanas (8C2, B4) 2.0 E 16V quattro04.19921401984 ccm4ACE
AUDI 80 Sedanas (8C2, B4) 2.0 E quattro09.19911151984 ccm4ABK
AUDI A2 (8Z0) 1.4 TDI11.2003901422 ccm3ATL
AUDI A4 Avant (8E5, B6) 1.9 TDI06.20041161896 ccm4BKE
AUDI A4 Avant (8ED, B7) 1.9 TDI11.20041161896 ccm4BRB
AUDI A4 Sedanas (8E2, B6) 1.9 TDI06.20041161896 ccm4BKE
AUDI A4 Sedanas (8EC, B7) 1.9 TDI11.20041161896 ccm4BRB
AUDI A6 Avant (4A5, C4) 2.006.19941001984 ccm4AAE
AUDI A6 Avant (4A5, C4) 2.006.19941151984 ccm4ABK
AUDI A6 Sedanas (4A2, C4) 2.006.19941011984 ccm4AAE
AUDI A6 Sedanas (4A2, C4) 2.006.19941151984 ccm4ABK
AUDI Cabriolet (8G7, B4) 2.0 16V06.19951401984 ccm4ACE
AUDI Cabriolet (8G7, B4) 2.0 E01.19931151984 ccm4ABK
AUDI COUPE (81, 85) 1.8 GT04.1986881781 ccm4SF
AUDI COUPE (81, 85) 1.8 GT09.1982901781 ccm4DS
AUDI COUPE (81, 85) 1.8 GT01.1985931781 ccm4JN
AUDI COUPE (81, 85) 1.8 GT08.19861071781 ccm4PV
AUDI COUPE (81, 85) 1.8 GT08.19861121781 ccm4DZ
AUDI COUPE (81, 85) 1.8 GT quattro12.19841121781 ccm4DZ
AUDI COUPE (89, 8B) 1.808.19891121781 ccm4DZ
AUDI COUPE (89, 8B) 2.003.19901121984 ccm43A
AUDI COUPE (89, 8B) 2.005.19891131984 ccm43A
AUDI COUPE (89, 8B) 2.0 16 V01.19921371984 ccm46A
AUDI COUPE (89, 8B) 2.0 16 V08.19921401984 ccm4ACE
AUDI COUPE (89, 8B) 2.303.19901332309 ccm5NG
AUDI COUPE (89, 8B) 2.3 quattro05.19901342309 ccm5NG
FORD GALAXY (WGR) 1.9 TDI02.20031301896 ccm4ASZ
FORD GALAXY (WGR) 1.9 TDI05.20051501896 ccm4BTB
FORD SIERRA hečbekas (GBC, GBG) 2.8 i01.19871432792 ccm6PR8
FORD SIERRA hečbekas (GBC, GBG) 2.8 i XR 4x401.19871462792 ccm6PR7
FORD SIERRA universalas (BNG) 2.8 i01.19871432792 ccm6PR8
FORD SIERRA universalas (BNG) 2.8 i 4x401.19871462792 ccm6PR7
OPEL ASCONA B (81_, 86_, 87_, 88_) 2.0 E08.19791101979 ccm420 E
OPEL ASCONA B (81_, 86_, 87_, 88_) 2.4 40007.19801442410 ccm424 E
OPEL Frontera A SUV (U92) 2.4 i (53MWL4)03.19921252410 ccm4C 24 NE
OPEL MANTA B (58_, 59_) 2.0 E08.19771101979 ccm420 E
OPEL MANTA B CC (53_, 55_) 2.0 E08.19771101979 ccm420 E
OPEL MONZA A (22_) 2.0 E03.19831151979 ccm4H 20 E
OPEL REKORD E (17_-19_, 11_, 14_, 16_) 2.0 E09.19771101979 ccm420 E
OPEL REKORD E universalas (61_, 66_, 67_) 2.0 E09.19771101979 ccm420 E
OPEL SENATOR A (29_) 2.0 E03.19831151979 ccm4H 20 E
SEAT Alhambra (7V8, 7V9) 1.9 TDI11.20021311896 ccm4ASZ
SEAT Alhambra (7V8, 7V9) 1.9 TDI05.20051501896 ccm4BTB
SEAT Alhambra (7V8, 7V9) 2.0 i04.19961151984 ccm4ATM
SEAT Alhambra (7V8, 7V9) 2.0 TDI11.20051401968 ccm4BRT
SEAT Altea (5P1) 1.9 TDI08.2009901896 ccm4BXF
SEAT Altea XL (5P5, 5P8) 1.9 TDI08.2009901896 ccm4BXF
SEAT Cordoba Sedanas (6K1, 6K2) 1.6 i02.1993751598 ccm4ALM
SEAT Cordoba Sedanas (6K1, 6K2) 1.6 i05.1994751595 ccm41F
SEAT Cordoba Sedanas (6K1, 6K2) 1.8 i02.1993901781 ccm4ADZ
SEAT Cordoba Sedanas (6K1, 6K2) 1.8 i 16V10.19931291781 ccm4ADL
SEAT Cordoba Sedanas (6K1, 6K2) 2.0 i02.19931151984 ccm42E
SEAT Cordoba Sedanas (6L2) 1.4 TDI05.2005701422 ccm3BNM
SEAT Cordoba Sedanas (6L2) 1.4 TDI10.2002751422 ccm3AMF
SEAT Cordoba Sedanas (6L2) 1.4 TDI06.2005801422 ccm3BMS
SEAT Cordoba Sedanas (6L2) 1.9 SDI09.2002641896 ccm4ASY
SEAT Cordoba Sedanas (6L2) 1.9 TDI10.20021311896 ccm4ASZ
SEAT IBIZA I (021A) 1.211.1984601193 ccm4021 A 1000
SEAT IBIZA I (021A) 1.5 i10.1986891461 ccm4021 D.2000
SEAT Ibiza II (6K1) 1.6 i03.1993751598 ccm4ALM
SEAT Ibiza II (6K1) 1.6 i09.1994751595 ccm41F
SEAT Ibiza II (6K1) 1.8 i03.1993901781 ccm4ADZ
SEAT Ibiza II (6K1) 1.8 i 16V11.19931291781 ccm4ADL
SEAT Ibiza II (6K1) 2.0 i03.19931151984 ccm42E
SEAT Ibiza III Hatchback (6L) 1.4 TDI05.2005701422 ccm3BNM
SEAT Ibiza III Hatchback (6L) 1.4 TDI06.2005801422 ccm3BMS
SEAT Ibiza III Hatchback (6L) 1.9 SDI02.2002641896 ccm4ASY
SEAT Ibiza III Hatchback (6L) 1.9 TDI02.20021311896 ccm4ASZ
SEAT Ibiza III Hatchback (6L) 1.9 TDI Cupra R03.20041601896 ccm4BUK
SEAT Ibiza IV Hatchback (6J5, 6P1) 1.4 TDI07.2008801422 ccm3BMS
SEAT Ibiza IV Sportcoupe (6J, 6P) 1.4 TDI07.2008801422 ccm3BMS
SEAT Leon Hatchback (1M1) 1.9 TDI10.20051001896 ccm4AXR
SEAT Leon Hatchback (1P1) 1.9 TDI06.2007901896 ccm4BXF
SEAT Ronda (022A) 1.210.1984601193 ccm4021 A 1000
SEAT Ronda (022A) 1.208.1983641197 ccm4124 B6.000
SEAT TOLEDO I (1L) 1.6 i05.1991711595 ccm41F
SEAT TOLEDO I (1L) 1.6 i05.1991731595 ccm41F
SEAT TOLEDO I (1L) 1.6 i01.1993751595 ccm41F
SEAT TOLEDO I (1L) 1.6 i11.19961011595 ccm4AFT
SEAT TOLEDO I (1L) 1.8 16V05.19911251781 ccm4PL
SEAT TOLEDO I (1L) 1.8 16V05.19911331781 ccm4KR
SEAT TOLEDO I (1L) 1.8 i05.1991881781 ccm4RP
SEAT TOLEDO I (1L) 1.8 i11.1993901781 ccm4ADZ
SEAT TOLEDO I (1L) 2.0 i05.19911151984 ccm42E
SKODA ROOMSTER (5J) 1.9 TDI03.20061011896 ccm4AXR
VOLVO P 1800 Coupe (P18) 1.804.196290 ccm
VOLVO P 1800 Coupe (P18) 1.804.1962103 ccm
VOLVO P 1800 Coupe (P18) 1.8 S04.196297 ccm
VOLVO V40 Universalas (645) 1.807.19951151731 ccm4B 4184 S3
VW Beetle Cabriolet (5C7, 5C8) 2.0 TSI12.20142201984 ccm4CULC
VW Beetle Hatchback (5C1, 5C2) 2.0 TSI12.20142201984 ccm4CULC
VW Bora Sedanas (1J2) 1.9 TDI11.20001301896 ccm4ASZ
VW Bora Sedanas (1J2) 1.9 TDI05.20001501896 ccm4ARL
VW Bora Sedanas (1J2) 1.9 TDI 4motion11.20001301896 ccm4ASZ
VW Bora Sedanas (1J2) 1.9 TDI 4motion05.20001501896 ccm4ARL
VW Bora Variant (1J6) 1.9 TDI11.20001301896 ccm4ASZ
VW Bora Variant (1J6) 1.9 TDI05.20011501896 ccm4ARL
VW Bora Variant (1J6) 1.9 TDI 4motion11.20001301896 ccm4ASZ
VW Bora Variant (1J6) 1.9 TDI 4motion05.20011501896 ccm4ARL
VW Caddy I Pick-up (14) 1.508.1982701457 ccm4JB
VW Caddy I Pick-up (14) 1.601.1983751595 ccm4EW
VW Caddy I Pick-up (14) 1.610.1982751588 ccm4EM
VW Caddy I Pick-up (14) 1.808.1985951781 ccm4JH
VW Caddy III Universalas (2KB, 2KJ, 2CB, 2CJ) 2.0 SDI03.2004701968 ccm4BDJ
VW Caddy III Van (2KA, 2KH, 2CA, 2CH) 2.0 SDI03.2004701968 ccm4BDJ
VW CORRADO (53I) 1.8 16V04.19891361781 ccm4KR
VW CORRADO (53I) 1.8 G6009.19881601781 ccm4PG
VW CORRADO (53I) 2.0 i04.19931151984 ccm4ADY
VW CORRADO (53I) 2.0 i 16V08.19911361984 ccm49A
VW Derby (86C, 80) 1.010.1981401043 ccm4GL
VW Derby (86C, 80) 1.308.1983551272 ccm4HK
VW Fox Hatchback (5Z1, 5Z3, 5Z4) 1.4 TDI04.2005701422 ccm3BNM
VW GOLF I (17) 1.508.1977701457 ccm4JB
VW GOLF I (17) 1.601.1983751595 ccm4HN
VW GOLF I (17) 1.8 GTI08.19821121781 ccm4DX
VW GOLF I Cabriolet (155) 1.501.1979701457 ccm4JB
VW GOLF I Cabriolet (155) 1.604.1986721595 ccm4RE
VW GOLF I Cabriolet (155) 1.608.1983751595 ccm4HN
VW GOLF I Cabriolet (155) 1.608.19791101588 ccm4EG
VW GOLF I Cabriolet (155) 1.808.1983901781 ccm4EX
VW GOLF I Cabriolet (155) 1.808.1983951781 ccm4JH
VW GOLF I Cabriolet (155) 1.808.1989981781 ccm42H
VW GOLF I Cabriolet (155) 1.808.19831111781 ccm4DX
VW GOLF I Cabriolet (155) 1.808.19821121781 ccm4DX
VW GOLF II (19E, 1G1) 1.608.1986691595 ccm4PN
VW GOLF II (19E, 1G1) 1.610.1986701595 ccm4PN
VW GOLF II (19E, 1G1) 1.602.1986721595 ccm4RF
VW GOLF II (19E, 1G1) 1.608.1983751595 ccm4ABN
VW GOLF II (19E, 1G1) 1.808.1986841781 ccm4RH
VW GOLF II (19E, 1G1) 1.808.1984901781 ccm4GU
VW GOLF II (19E, 1G1) 1.8 GTI01.19851051781 ccm4HT
VW GOLF II (19E, 1G1) 1.8 GTI08.19851071781 ccm4RD
VW GOLF II (19E, 1G1) 1.8 GTI08.19831121781 ccm4DX
VW GOLF II (19E, 1G1) 1.8 GTI 16V02.19861291781 ccm4PL
VW GOLF II (19E, 1G1) 1.8 GTI 16V02.19861391781 ccm4KR
VW GOLF II (19E, 1G1) 1.8 GTI CAT01.19871071781 ccm4PF
VW GOLF II (19E, 1G1) 1.8 GTI G6004.19901601781 ccm4PG
VW GOLF II (19E, 1G1) 1.8 GTI G60 Syncro08.19881601781 ccm4PG
VW GOLF II (19E, 1G1) 1.8 i CAT08.1987901781 ccm4GX
VW GOLF II (19E, 1G1) 1.8 i Cat Syncro08.1987901781 ccm4RP
VW GOLF II (19E, 1G1) 1.8 Syncro02.1986901781 ccm4GU
VW GOLF II (19E, 1G1) 1.8 Syncro08.1988981781 ccm41P
VW GOLF II (19E, 1G1) 2.008.198578 ccm
VW GOLF III (1H1) 1.607.19951011595 ccm4AFT
VW GOLF III (1H1) 1.811.1991751781 ccm4AAM
VW GOLF III (1H1) 1.811.1991901781 ccm4ABS
VW GOLF III (1H1) 1.8 Syncro (1HX1)01.1993901781 ccm4ABS
VW GOLF III (1H1) 2.011.19911151984 ccm4AGG
VW GOLF III (1H1) 2.0 GTI 16V08.19921501984 ccm4ABF
VW GOLF III (1H1) 2.0 Syncro (1HX1)08.19951151984 ccm4AGG
VW Golf III Cabriolet (1E7) 1.610.19941011595 ccm4AFT
VW Golf III Cabriolet (1E7) 1.807.1993751781 ccm4AAM
VW Golf III Cabriolet (1E7) 1.807.1993901781 ccm4ABS
VW Golf III Cabriolet (1E7) 2.007.19931151984 ccm4AGG
VW GOLF III Variant (1H5) 1.407.1993601390 ccm4APQ
VW GOLF III Variant (1H5) 1.607.19941011595 ccm4AFT
VW GOLF III Variant (1H5) 1.807.1993751781 ccm4ANN
VW GOLF III Variant (1H5) 1.807.1993901781 ccm4ABS
VW GOLF III Variant (1H5) 1.8 Syncro10.1994901781 ccm4ADZ
VW GOLF III Variant (1H5) 2.007.19931151984 ccm4AGG
VW GOLF III Variant (1H5) 2.0 Syncro08.19951151984 ccm4AGG
VW Golf IV Cabriolet (1E) 1.606.19981001595 ccm4AFT
VW Golf IV Cabriolet (1E) 1.806.1998751781 ccm4ANN
VW Golf IV Cabriolet (1E) 1.806.1998901781 ccm4ADZ
VW Golf IV Hatchback (1J1) 1.602.20011011598 ccm4BAH
VW Golf IV Hatchback (1J1) 1.9 TDI05.20001501896 ccm4ARL
VW Golf IV Hatchback (1J1) 1.9 TDI 4motion02.20001501896 ccm4ARL
VW Golf V Hatchback (1K1) 1.9 TDI10.20031051896 ccm4BXE
VW Golf V Hatchback (1K1) 1.9 TDI 4motion08.20041051896 ccm4BXE
VW Golf V Hatchback (1K1) 2.0 SDI01.2004751968 ccm4BDK
VW Golf V Variant (1K5) 1.9 TDI06.20071051896 ccm4BXE
VW Golf VI Cabriolet (517) 2.0 TSI11.20132201984 ccm4CULC
VW ILTIS (183) 1.703.1979751714 ccm4YX
VW Jetta II (19E, 1G2, 165) 1.610.1986701595 ccm4PN
VW Jetta II (19E, 1G2, 165) 1.603.1986721595 ccm4RF
VW Jetta II (19E, 1G2, 165) 1.601.1984751595 ccm4ABN
VW Jetta II (19E, 1G2, 165) 1.808.1986841781 ccm4RH
VW Jetta II (19E, 1G2, 165) 1.808.1984901781 ccm4GU
VW Jetta II (19E, 1G2, 165) 1.808.19851071781 ccm4RD
VW Jetta II (19E, 1G2, 165) 1.801.19841121781 ccm4PB
VW Jetta II (19E, 1G2, 165) 1.8 16V08.19861291781 ccm4PL
VW Jetta II (19E, 1G2, 165) 1.8 16V06.19871401781 ccm4KR
VW Jetta II (19E, 1G2, 165) 1.8 CAT08.1987901781 ccm4GX
VW Jetta II (19E, 1G2, 165) 1.8 CAT01.19871071781 ccm4PF
VW Jetta II (19E, 1G2, 165) 1.8 Syncro08.1987901781 ccm4GU
VW Jetta II (19E, 1G2, 165) 1.8 Syncro08.1988981781 ccm41P
VW Jetta Mk1 (16) 1.508.1978701457 ccm4JB
VW Jetta Mk1 (16) 1.5 D08.1978501471 ccm4CK
VW Jetta Mk1 (16) 1.608.1982751595 ccm4EW
VW Jetta Mk1 (16) 1.608.1978851588 ccm4FR
VW Jetta Mk1 (16) 1.6 GLI08.19781101588 ccm4EG
VW Jetta Mk1 (16) 1.808.19821121781 ccm4DX
VW Multivan V (7HM, 7HN, 7HF, 7EF, 7EM, 7EN) 1.9 TDI04.2003851896 ccm4AXC
VW Multivan V (7HM, 7HN, 7HF, 7EF, 7EM, 7EN) 1.9 TDI06.20061021896 ccm4BRS
VW Multivan V (7HM, 7HN, 7HF, 7EF, 7EM, 7EN) 1.9 TDI04.20031051896 ccm4AXB
VW New Beetle Cabriolet (1Y7) 1.9 TDI07.20051051896 ccm4BSW
VW New Beetle Hatchback (9C1, 1C1) 1.9 TDI07.20051051896 ccm4BSW
VW PASSAT (32) 1.507.1973751471 ccm4ZB
VW PASSAT (32) 1.608.1975721588 ccm4FS
VW PASSAT (32) 1.608.1975851588 ccm4YP
VW PASSAT (32) 1.6 GLi08.19771101588 ccm4YS
VW PASSAT (32B) 1.608.1987701595 ccm4PP
VW PASSAT (32B) 1.602.1986721595 ccm4RL
VW PASSAT (32B) 1.608.1980751588 ccm4YN
VW PASSAT (32B) 1.608.1980751595 ccm4DT
VW PASSAT (32B) 1.601.1981851588 ccm4YP
VW PASSAT (32B) 1.805.1986871781 ccm4RM
VW PASSAT (32B) 1.801.1983901781 ccm4JV
VW PASSAT (32B) 1.812.19831121781 ccm4DZ
VW PASSAT (3A2, 35I) 1.604.1988721595 ccm41F
VW PASSAT (3A2, 35I) 1.604.1988751595 ccm4ABN
VW PASSAT (3A2, 35I) 1.610.19941011595 ccm4AFT
VW PASSAT (3A2, 35I) 1.808.1990751781 ccm4AAM
VW PASSAT (3A2, 35I) 1.802.1988901781 ccm4ABS
VW PASSAT (3A2, 35I) 1.804.19881071781 ccm4PF
VW PASSAT (3A2, 35I) 1.804.19881121781 ccm4PB
VW PASSAT (3A2, 35I) 1.8 16V04.19881361781 ccm4KR
VW PASSAT (3A2, 35I) 1.8 G60 Syncro08.19881601781 ccm4PG
VW PASSAT (3A2, 35I) 2.003.19951071984 ccm4AEP
VW PASSAT (3A2, 35I) 2.002.19901151984 ccm4AGG
VW PASSAT (3A2, 35I) 2.0 16V08.19881361984 ccm49A
VW PASSAT (3A2, 35I) 2.0 16V01.19941501984 ccm4ABF
VW PASSAT (3A2, 35I) 2.0 Syncro10.19901151984 ccm4AGG
VW PASSAT (3B3) 2.0 TDI12.20031361968 ccm4BGW
VW PASSAT sedanas (32B) 1.608.1987691595 ccm4PP
VW PASSAT sedanas (32B) 1.601.1985721595 ccm4RL
VW PASSAT sedanas (32B) 1.601.1985751595 ccm4DT
VW PASSAT sedanas (32B) 1.805.1986871781 ccm4RM
VW PASSAT sedanas (32B) 1.801.1985901781 ccm4JN
VW PASSAT Variant (33) 1.510.1973751471 ccm4ZB
VW PASSAT Variant (33) 1.602.1976751588 ccm4YN
VW PASSAT Variant (33) 1.608.1975851588 ccm4YP
VW PASSAT Variant (33) 1.6 D02.1979541588 ccm4CR
VW PASSAT Variant (33) 1.6 i06.19781101588 ccm4YS
VW Passat Variant (33B) 1.608.1987701595 ccm4PP
VW Passat Variant (33B) 1.602.1986721595 ccm4RL
VW Passat Variant (33B) 1.608.1980751588 ccm4YN
VW Passat Variant (33B) 1.608.1980751595 ccm4DT
VW Passat Variant (33B) 1.601.1981851588 ccm4YP
VW Passat Variant (33B) 1.805.1986871781 ccm4RM
VW Passat Variant (33B) 1.801.1983901781 ccm4JV
VW Passat Variant (33B) 1.812.19831121781 ccm4DZ
VW Passat Variant (33B) 1.8 Syncro01.1986901781 ccm4JN
VW PASSAT Variant (3A5, 35I) 1.604.1988721595 ccm41F
VW PASSAT Variant (3A5, 35I) 1.604.1988751595 ccm41F
VW PASSAT Variant (3A5, 35I) 1.607.19941011595 ccm4AFT
VW PASSAT Variant (3A5, 35I) 1.808.1990751781 ccm4AAM
VW PASSAT Variant (3A5, 35I) 1.802.1988901781 ccm4ABS
VW PASSAT Variant (3A5, 35I) 1.804.19881071781 ccm4PF
VW PASSAT Variant (3A5, 35I) 1.804.19881121781 ccm4PB
VW PASSAT Variant (3A5, 35I) 1.8 16V04.19881361781 ccm4KR
VW PASSAT Variant (3A5, 35I) 1.8 G60 Syncro08.19881601781 ccm4PG
VW PASSAT Variant (3A5, 35I) 2.003.19951071984 ccm4AEP
VW PASSAT Variant (3A5, 35I) 2.002.19901151984 ccm4AGG
VW PASSAT Variant (3A5, 35I) 2.010.19931161984 ccm4AGG
VW PASSAT Variant (3A5, 35I) 2.0 16V08.19881361984 ccm49A
VW PASSAT Variant (3A5, 35I) 2.0 16V01.19941501984 ccm4ABF
VW PASSAT Variant (3A5, 35I) 2.0 Syncro10.19901151984 ccm4AGG
VW PASSAT Variant (3B6) 2.0 TDI12.20031361968 ccm4BGW
VW POLO (9N_) 1.4 TDI04.2005701422 ccm3BNM
VW POLO (9N_) 1.4 TDI10.2001751422 ccm3AMF
VW POLO (9N_) 1.4 TDI04.2005801422 ccm3BNV
VW POLO (9N_) 1.9 TDI11.20031301896 ccm4BLT
VW Polo Classic (6V2) 64 1,9 D01.1996641896 ccm41Y
VW Polo Classic (86C, 80) 1.001.1985401043 ccm4GL
VW Polo Coupe (86C, 80) 1.0 CAT08.1989451043 ccm4ACM
VW Polo Coupe (86C, 80) 1.3 CAT07.1987551272 ccm4NZ
VW Polo Coupe (86C, 80) 1.3 CAT10.1989751272 ccm43F
VW Polo Coupe (86C, 80) 1.3 G4001.19871151272 ccm4PY
VW Polo Hatchback (86C, 80) 1.010.1981401043 ccm4GL
VW Polo Hatchback (86C, 80) 1.0 CAT08.1989451043 ccm4ACM
VW Polo Hatchback (86C, 80) 1.3 CAT07.1987551272 ccm4NZ
VW Polo Sedanas (9A4, 9A2, 9N2, 9A6) 1.4 TDI07.2003751422 ccm3BAY
VW SANTANA (32B) 1.608.1981751588 ccm4WV
VW SANTANA (32B) 1.608.1981751595 ccm4DT
VW SANTANA (32B) 1.608.1981851588 ccm4YP
VW SANTANA (32B) 1.801.1983901781 ccm4DS
VW SCIROCCO (53) 1.508.1977701457 ccm4JB
VW SCIROCCO (53) 1.608.1975751588 ccm4FP
VW SCIROCCO (53) 1.608.1975851588 ccm4FR
VW SCIROCCO (53) 1.606.19761101588 ccm4EG
VW SCIROCCO (53B) 1.508.1980701457 ccm4JB
VW SCIROCCO (53B) 1.608.1983701595 ccm4EWA
VW SCIROCCO (53B) 1.604.1986721595 ccm4RE
VW SCIROCCO (53B) 1.601.1983751595 ccm4EW
VW SCIROCCO (53B) 1.608.1980851588 ccm4FR
VW SCIROCCO (53B) 1.608.19801101588 ccm4EG
VW SCIROCCO (53B) 1.808.1983901781 ccm4EX
VW SCIROCCO (53B) 1.811.1985951781 ccm4JH
VW SCIROCCO (53B) 1.808.19821121781 ccm4DX
VW SCIROCCO (53B) 1.8 16V03.19861291781 ccm4PL
VW SCIROCCO (53B) 1.8 16V10.19851391781 ccm4KR
VW SHARAN (7M8, 7M9, 7M6) 1.9 TDI06.20051501896 ccm4BTB
VW SHARAN (7M8, 7M9, 7M6) 2.009.19951151984 ccm4ADY
VW SHARAN (7M8, 7M9, 7M6) 2.0 16V09.1995150 ccm
VW SHARAN (7M8, 7M9, 7M6) 2.0 TDI11.20051401968 ccm4BRT
VW Transporter IV Bortinis Sunkvežimis / Važiuoklė (70E, 70L, 70M, 7DE, 7DL) 1.812.1990671781 ccm4PD
VW Transporter IV Bus (70B, 70C, 7DB, 7DK, 70J, 70K, 7DC, 7DJ) 1.812.1990671781 ccm4PD
VW Transporter V Bortinis Sunkvežimis / Važiuoklė (7JD, 7JE, 7JL, 7JY, 7JZ, 7FD) 1.9 TDI04.2003851896 ccm4AXC
VW Transporter V Bortinis Sunkvežimis / Važiuoklė (7JD, 7JE, 7JL, 7JY, 7JZ, 7FD) 1.9 TDI06.20061021896 ccm4BRS
VW Transporter V Bortinis Sunkvežimis / Važiuoklė (7JD, 7JE, 7JL, 7JY, 7JZ, 7FD) 1.9 TDI04.20031051896 ccm4AXB
VW Transporter V Bus (7HB, 7HJ, 7EB, 7EJ, 7EF, 7EG, 7HF, 7EC) 1.9 TDI04.2003851896 ccm4AXC
VW Transporter V Bus (7HB, 7HJ, 7EB, 7EJ, 7EF, 7EG, 7HF, 7EC) 1.9 TDI06.20061021896 ccm4BRS
VW Transporter V Bus (7HB, 7HJ, 7EB, 7EJ, 7EF, 7EG, 7HF, 7EC) 1.9 TDI04.20031051896 ccm4AXB
VW Transporter V Van (7HA, 7HH, 7EA, 7EH) 1.9 TDI04.2003851896 ccm4AXC
VW Transporter V Van (7HA, 7HH, 7EA, 7EH) 1.9 TDI06.20061021896 ccm4BRS
VW Transporter V Van (7HA, 7HH, 7EA, 7EH) 1.9 TDI04.20031051896 ccm4AXB
VW Vento (1H2) 1.610.19941011595 ccm4AFT
VW Vento (1H2) 1.811.1991751781 ccm4AAM
VW Vento (1H2) 1.811.1991901781 ccm4ABS
VW Vento (1H2) 2.011.19911151984 ccm4AGG
Klientai, kurie pirko šią prekę taip pat pirko:
Produkto įvertinimas

BEHR THERMOT-TRONIK Termostatas, aušinimo skystis 87°C, su sandarikliu



Įvertinti dabar

BEHR THERMOT-TRONIK Termostatas, aušinimo skystis 87°C, su sandarikliu.

INFODĖŽĖ

Nemokamas pristatymas

Kiekvienam pristatymui nuo 110 € prekių vertė
  • Termostatas, aušinimo skystis (70809105, 117387300 Transporto priemonės numeris nuo: 328 2300 001) pristatymas su POSTNORD
  • Termostatas, aušinimo skystis (variklio kodas: APQ 70809105, 117387300) pristatymas su GLS
  • 70809105, 117387300 Termostatas, aušinimo skystis () nosūtīšana ar DHL
:

Saugus prisijungimas

Mokėjimo būdai
  • 70809105, 117387300 Termostatas, aušinimo skystis pirkti su PayPal apmokėjimo būdą
  • Termostatas, aušinimo skystis ( 70809105, 117387300) BEHR THERMOT-TRONIK pirkti su VISA apmokėjimo būdą
  • Termostatas, aušinimo skystis ( 70809105, 117387300) pirkti su MasterCard apmokėjimo būdą
  • Hypovereins Bank
Pirmadienis - Penktadienis: 09.00 - 19.00

KLIENTŲ KARŠTOJI LINIJA

+37052220699

Adresas

Josef-Orlopp-Straße 55
10365 Berlin Vokietija
Rodyti žemėlapyje