Paieška pagal transporto priemonių

Paieška

BEHR THERMOT-TRONIK - automobilių dalys katalogas

Pažanga nuo pirmojo žingsnio

Behr įmonės istorija prasidėjo 1905 metais, kai bendravardis Julius Friedrich Behr, kartu su savo partneriu netoliese Štutgarto, Vokietijoje, pradėjo gaminti radiatorius. Pirmaisiais klientais tapo kompanija Benz (šiandien žinoma kaip Mercedes Benz) ir NSU (Audi pirmtakas). 1930 metais įmonė jau pristatinėdavo po 90 radiatorių per dieną Ford įmonės modeliui A. Kartu su Porsche projektavimo biuru Štutgarte, buvo sukurtas pirmasis alyvos aušintuvas VW Beetle automobiliui. Po antrojo pasaulinio karo įmonė Behr pradėjo plėsti savo gamybos erdves su naujai sukurtais kondicionieriais.

Sėkmė per inovacijas

Pirmoji automobilio oro kondicionavimo sistema Europoje buvo pristatyta 1957 metais. Įmonė visada buvo orientuota į techninę plėtrą automobilių dalyse, taip pat pagrindinius komponentus: radiatorių gamyba, termostatus ir oro kondicionierius, kurie tarp BMW 3, 5 ir 7 serijų buvo OEM. 1980-ųjų pradžioje įmonė pristatė pirmąją oro kondicionavimo sistemą BMW 7 serijai.

Didžiausias oro kondicionierių gamintojas

Tuo tarpu įmonė tapo viena didžiausių radiatorių, termostatų ir oro kondicionierių gamintojų visame pasaulyje. Taip pat, bendradarbiaujant su įmone Hella, buvo gaminami vandens siurbliai, kurie pasitarnavo kone visiems variklių gamintojams visame pasaulyje. Amerikos automobilių gamintojai, tokie kaip General Motors, taip pat kūrė šiuos produktus savo prekės ženklams, kurie buvo Chevrolett, Opel ir Cadillac bei Prancūzų gamintojams kaip Peugeot ir PSA Group, kurie naudojo produktus Citroën automobiliams. Mūsų internetinėje parduotuvėje rasite visas dalis iš Behr gamintojo. Produktai taip pat prieinami pavadinimu MAHLE BEHR, kadangi Štutgarto automobilių įmonė MAHLE 2010 metais įsigijo Behr akcijų ir tęsė aukštos kokybės produktų plėtrą.

Jūsų krepšelis

0 Prekės, 0,00 €

į užsakymo pateikimą
INFODĖŽĖ

Nemokamas pristatymas

Kiekvienam pristatymui nuo 300 € prekių vertė
  • Autodalys BEHR THERMOT-TRONIK pristatymas su UPS
  • Automobilių dalys BEHR THERMOT-TRONIK pristatymas su GLS
  • BEHR THERMOT-TRONIK automobilių dalys pristatymas su DHL
:

Saugus prisijungimas

Mokėjimo būdai
  • Atsarginės dalys BEHR THERMOT-TRONIK pirkti su paypal apmokėjimo būdą
  • Autodalys BEHR THERMOT-TRONIK pirkti su mc apmokėjimo būdą
  • Automobilių dalys BEHR THERMOT-TRONIK pirkti su visa apmokėjimo būdą
  • Automobilių dalys BEHR THERMOT-TRONIK pirkti su amex apmokėjimo būdą
Pirmadienis - Penktadienis: 09.00 - 19.00

KLIENTŲ KARŠTOJI LINIJA

+370 52 14 24 44

Adresas

Josef-Orlopp-Straße 55
10365 Berlin Vokietija
Rodyti žemėlapyje